Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kk

13.05.2017. 14:01

»

TT

Likums nosaka termiņu 14 dienas lemšanai tiesas pirmajā instancē...


Izskatās, ka tas nevienu neinteresē. Tad virsraksts nesanāks tik iespaidīgs.
Tāpat kā ar to ierēdni, kurš it kā strādājot 2 ministrijās, bet reāli ir viena ministrija, tad otra.

Atbildēt

a

13.05.2017. 13:53

»

?

Protams, ir juridiskie lietas aspekti, ir cilvēktiesības un es neko nezinu par šo cilvēku. Bet man ir atklāts jautājums vai tiešam sabiedrības interesēs ir steidzināt atbrīvošanu cilvēkam, kas pirms 6 gadiem atņemis dzīvību citam cilvēkam, beigu galā šizofrēnija nav gripa


Arī par to aizdomājos. Tā te visi kliedz- cilvēktiesības un vēl nezin kas. Advokāti tagad nosaka diagnozes.Parunājiet ar psihiatriem vairāk par šiem jautājumiem. Ka tikai tai advokātei pašai neiznāk trūkties no savas aizstāvamās. Vai viņa var garantēt, ka šizofrēniķis lietos regulāri zāles un neatkārtos kaut ko līdzīgu? Ātrie regulāri ved tādus ar lēkmēm uz slimnīcām no mājām, vienkārši zāles nedzer un āmen!

Atbildēt

Nieva

13.05.2017. 11:31

Viens likums, viena taisnība visiem? Smieklīgi! Ja psihenē sēdētu prokuratūras vai tiesas ierēdņu radinieks, vai arī tad notiktu vilcināšana?

Atbildēt

777 juristam

13.05.2017. 09:18

»

jurists

vislabāk negodīgus juristus var atmaskot paši juristi, kas kopā studējuši, strādājuši un mūsu mazajā Latvijā viens par otru visu zina. Latgalē līdzīga situācija ir ar Rēzeknes virsprokuroru Peļņu...


Grutupa un Tiesas atmaskosana Tiesasanas ka Maksla. (Nekas nav mainijies)
Nenoteikta laika nenoteikta vieta _Prokurors var aizutit lietu uz Tiesu.
Stabs 54.Riga 3majas izkrapj 3500ls kludoties pilnvara Nenoradot ka Pilnvarnieks var parakstit Nostiprinajuma Lugumu. (nostrada Grutupa kafijosana ar Tiesnesi um seifa 35000ls Kas mainijies uz sodienu. TIHONOVS UN Saknisa saruna.

Atbildēt

jurists

13.05.2017. 09:01

vislabāk negodīgus juristus var atmaskot paši juristi, kas kopā studējuši, strādājuši un mūsu mazajā Latvijā viens par otru visu zina. Latgalē līdzīga situācija ir ar Rēzeknes virsprokuroru Peļņu.
Kamēr visaugstākā līmenī vara nereaģēs, tikmēr mēs vēl un vēl saskarsimies ar līdzīgām situācijām. Risinājums ir tikai un vienīgi viens: tādi tiesneši un prokurori bez žēlestības jāpadzen prom. Tā būtu labākā dāvana Latvijas simtgadē.

Atbildēt

TT

13.05.2017. 08:43

Likums nosaka termiņu 14 dienas lemšanai tiesas pirmajā instancē.
Likums nenosaka termiņu lēmuma pieņemšanai apelācijas instancē.

Atsevišķos gadījumos, bet administratīvajās tiesibās, līdzīgās situācijās APL tika iztulkots, ka šāds saasināts termiņš attiecas arī uz apelācijas instanci, jo citādi tas būtu pret regulējuma jēgu un mērķi, bet teikt, ka šāda interpretācija ir nostiprinājusies ir par agri, par šādu interpretāciju jācīnas, pamatojot to AT.

Tanī pašā laikā kliegt, ka likums ir pārkāpts nav pamata, jo par izskatīšanas termiņu apelācijas instancē likums klusē, bet tas, ka 14d. termiņš ir attiecināms arī uz to, ir tikai viena no iespējamām interpretācijām.

Tomēr lai tiesa šajā gadījumā ieklausītos, vajadzētu likt uzsvaru uz prof. pārliecināšanas spēku, nevis nākt klājā ar nepamatotām histēriskām lēkmēm par it kā pieļauto pārkāpumu - kura dabā nav.

Atbildēt

Janis pret Korupciju

13.05.2017. 07:47

Zagirskim bija sudzibas par Korumpeto Viktoru Montiku no 2009gada Prokuror_makslinieci Eviju Fredenfeldi Sedlenieci.
Vilkaca v.montika dzivosana 2 500 000eur maja Kaimins ari Ekspolicis Baltezera krasta. KUZA Jubilejas organizetajs kad bija atstadinats Krupenica piesedzejs.
Prokuratura ir pasutijumu galds kur Pastnieki advokati var paatrinat un 2009gada lietas nobedzinat talaka plaukta.
KALNMEJERS AR SAVICKI Medibas atrak sakarto dzimenes lietu. TIRGUS

Atbildēt

Andrs

13.05.2017. 07:15

Vismaz sabiedrība un kaimiņi atpūtīsies līdz rudenim...

Atbildēt

?

13.05.2017. 07:07

Protams, ir juridiskie lietas aspekti, ir cilvēktiesības un es neko nezinu par šo cilvēku. Bet man ir atklāts jautājums vai tiešam sabiedrības interesēs ir steidzināt atbrīvošanu cilvēkam, kas pirms 6 gadiem atņemis dzīvību citam cilvēkam, beigu galā šizofrēnija nav gripa...

Atbildēt

Rīgas pilsētas izpilddirektors

13.05.2017. 05:16

Inguna Radzeviča – laulātais, Andrejs Radzevičs – tēvs, Andrejs Radzevičs – brālis, Anna Marija Radzeviča – meita, Emīlija Radzeviča – meita, Dace Radzeviča – māsa.

Atbildēt

..

12.05.2017. 22:03

Viņiem viss pie vienas vietas. Jo rokas līdz elkoņiem asinīs. Nav vairs kur atkāpties. Ne zgirskis, ne kalnmeiers, ne kāds cits tajā nolādētajā mājā Kalpaka bulvārī nereaģē pat uz ziņām par plānveida un cita veida slepkavībām. Zaudējuši jebkādu realitātes sajūtu un būtu izolējami. Taču, izmantojot Saeimas piešķirto varu, izolē paši un labprāt izolētu jūs visus. Tāpēc tādas radzēvičas ir vērtīgas, nedienās var izpalīdzēt.

Atbildēt

nevajag melot

12.05.2017. 21:55

Tiesa lēmumu saskaņā ar likumu pieņēma jau 10.martā [no iepriekšējā raksta- "Šā gada 10.martā tiesa lēma piemērot viņai ambulatoro ārstēšanu"]

608.pants. Medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu atcelšanas vai grozīšanas kārtība

(1) Jautājumu par medicīniska rakstura piespiedu līdzekļa atcelšanu vai grozīšanu 14 dienu laikā no ārsta speciālista vai ārstu konsilija, vai tiesu psihiatrijas eksperta atzinuma saņemšanas dienas izlemj pirmās instances tiesa, kuras kontrolē ir lēmuma izpilde.

Atbildēt

Ha, ha

12.05.2017. 18:35

Vai par šo būtu jābrīnās? Neviens ne par ko neatbild, ne ar amatu, ne savu naudu, pat ne ar savu tiesneša vai prokurora brīvību. Tad nu reņģu ēdāji- ieslodzītie var šo kapitālismu izbaudīt visā pilnībā, un nodokļu maksātāji arī - uzturot šo ieslodzīto.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft