Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kk

13.05.2017. 14:01

»

TT

Likums nosaka termiņu 14 dienas lemšanai tiesas pirmajā instancē...


Izskatās, ka tas nevienu neinteresē. Tad virsraksts nesanāks tik iespaidīgs.
Tāpat kā ar to ierēdni, kurš it kā strādājot 2 ministrijās, bet reāli ir viena ministrija, tad otra.

Atbildēt

a

13.05.2017. 13:53

»

?

Protams, ir juridiskie lietas aspekti, ir cilvēktiesības un es neko nezinu par šo cilvēku. Bet man ir atklāts jautājums vai tiešam sabiedrības interesēs ir steidzināt atbrīvošanu cilvēkam, kas pirms 6 gadiem atņemis dzīvību citam cilvēkam, beigu galā šizofrēnija nav gripa


Arī par to aizdomājos. Tā te visi kliedz- cilvēktiesības un vēl nezin kas. Advokāti tagad nosaka diagnozes.Parunājiet ar psihiatriem vairāk par šiem jautājumiem. Ka tikai tai advokātei pašai neiznāk trūkties no savas aizstāvamās. Vai viņa var garantēt, ka šizofrēniķis lietos regulāri zāles un neatkārtos kaut ko līdzīgu? Ātrie regulāri ved tādus ar lēkmēm uz slimnīcām no mājām, vienkārši zāles nedzer un āmen!

Atbildēt

Nieva

13.05.2017. 11:31

Viens likums, viena taisnība visiem? Smieklīgi! Ja psihenē sēdētu prokuratūras vai tiesas ierēdņu radinieks, vai arī tad notiktu vilcināšana?

Atbildēt

777 juristam

13.05.2017. 09:18

»

jurists

vislabāk negodīgus juristus var atmaskot paši juristi, kas kopā studējuši, strādājuši un mūsu mazajā Latvijā viens par otru visu zina. Latgalē līdzīga situācija ir ar Rēzeknes virsprokuroru Peļņu...


Grutupa un Tiesas atmaskosana Tiesasanas ka Maksla. (Nekas nav mainijies)
Nenoteikta laika nenoteikta vieta _Prokurors var aizutit lietu uz Tiesu.
Stabs 54.Riga 3majas izkrapj 3500ls kludoties pilnvara Nenoradot ka Pilnvarnieks var parakstit Nostiprinajuma Lugumu. (nostrada Grutupa kafijosana ar Tiesnesi um seifa 35000ls Kas mainijies uz sodienu. TIHONOVS UN Saknisa saruna.

Atbildēt

jurists

13.05.2017. 09:01

vislabāk negodīgus juristus var atmaskot paši juristi, kas kopā studējuši, strādājuši un mūsu mazajā Latvijā viens par otru visu zina. Latgalē līdzīga situācija ir ar Rēzeknes virsprokuroru Peļņu.
Kamēr visaugstākā līmenī vara nereaģēs, tikmēr mēs vēl un vēl saskarsimies ar līdzīgām situācijām. Risinājums ir tikai un vienīgi viens: tādi tiesneši un prokurori bez žēlestības jāpadzen prom. Tā būtu labākā dāvana Latvijas simtgadē.

Atbildēt

TT

13.05.2017. 08:43

Likums nosaka termiņu 14 dienas lemšanai tiesas pirmajā instancē.
Likums nenosaka termiņu lēmuma pieņemšanai apelācijas instancē.

Atsevišķos gadījumos, bet administratīvajās tiesibās, līdzīgās situācijās APL tika iztulkots, ka šāds saasināts termiņš attiecas arī uz apelācijas instanci, jo citādi tas būtu pret regulējuma jēgu un mērķi, bet teikt, ka šāda interpretācija ir nostiprinājusies ir par agri, par šādu interpretāciju jācīnas, pamatojot to AT.

Tanī pašā laikā kliegt, ka likums ir pārkāpts nav pamata, jo par izskatīšanas termiņu apelācijas instancē likums klusē, bet tas, ka 14d. termiņš ir attiecināms arī uz to, ir tikai viena no iespējamām interpretācijām.

Tomēr lai tiesa šajā gadījumā ieklausītos, vajadzētu likt uzsvaru uz prof. pārliecināšanas spēku, nevis nākt klājā ar nepamatotām histēriskām lēkmēm par it kā pieļauto pārkāpumu - kura dabā nav.

Atbildēt

Janis pret Korupciju

13.05.2017. 07:47

Zagirskim bija sudzibas par Korumpeto Viktoru Montiku no 2009gada Prokuror_makslinieci Eviju Fredenfeldi Sedlenieci.
Vilkaca v.montika dzivosana 2 500 000eur maja Kaimins ari Ekspolicis Baltezera krasta. KUZA Jubilejas organizetajs kad bija atstadinats Krupenica piesedzejs.
Prokuratura ir pasutijumu galds kur Pastnieki advokati var paatrinat un 2009gada lietas nobedzinat talaka plaukta.
KALNMEJERS AR SAVICKI Medibas atrak sakarto dzimenes lietu. TIRGUS

Atbildēt

Andrs

13.05.2017. 07:15

Vismaz sabiedrība un kaimiņi atpūtīsies līdz rudenim...

Atbildēt

?

13.05.2017. 07:07

Protams, ir juridiskie lietas aspekti, ir cilvēktiesības un es neko nezinu par šo cilvēku. Bet man ir atklāts jautājums vai tiešam sabiedrības interesēs ir steidzināt atbrīvošanu cilvēkam, kas pirms 6 gadiem atņemis dzīvību citam cilvēkam, beigu galā šizofrēnija nav gripa...

Atbildēt

Rīgas pilsētas izpilddirektors

13.05.2017. 05:16

Inguna Radzeviča – laulātais, Andrejs Radzevičs – tēvs, Andrejs Radzevičs – brālis, Anna Marija Radzeviča – meita, Emīlija Radzeviča – meita, Dace Radzeviča – māsa.

Atbildēt

..

12.05.2017. 22:03

Viņiem viss pie vienas vietas. Jo rokas līdz elkoņiem asinīs. Nav vairs kur atkāpties. Ne zgirskis, ne kalnmeiers, ne kāds cits tajā nolādētajā mājā Kalpaka bulvārī nereaģē pat uz ziņām par plānveida un cita veida slepkavībām. Zaudējuši jebkādu realitātes sajūtu un būtu izolējami. Taču, izmantojot Saeimas piešķirto varu, izolē paši un labprāt izolētu jūs visus. Tāpēc tādas radzēvičas ir vērtīgas, nedienās var izpalīdzēt.

Atbildēt

nevajag melot

12.05.2017. 21:55

Tiesa lēmumu saskaņā ar likumu pieņēma jau 10.martā [no iepriekšējā raksta- "Šā gada 10.martā tiesa lēma piemērot viņai ambulatoro ārstēšanu"]

608.pants. Medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu atcelšanas vai grozīšanas kārtība

(1) Jautājumu par medicīniska rakstura piespiedu līdzekļa atcelšanu vai grozīšanu 14 dienu laikā no ārsta speciālista vai ārstu konsilija, vai tiesu psihiatrijas eksperta atzinuma saņemšanas dienas izlemj pirmās instances tiesa, kuras kontrolē ir lēmuma izpilde.

Atbildēt

Ha, ha

12.05.2017. 18:35

Vai par šo būtu jābrīnās? Neviens ne par ko neatbild, ne ar amatu, ne savu naudu, pat ne ar savu tiesneša vai prokurora brīvību. Tad nu reņģu ēdāji- ieslodzītie var šo kapitālismu izbaudīt visā pilnībā, un nodokļu maksātāji arī - uzturot šo ieslodzīto.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

FotoBūs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!
Lasīt visu...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...