Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kk

13.05.2017. 14:01

»

TT

Likums nosaka termiņu 14 dienas lemšanai tiesas pirmajā instancē...


Izskatās, ka tas nevienu neinteresē. Tad virsraksts nesanāks tik iespaidīgs.
Tāpat kā ar to ierēdni, kurš it kā strādājot 2 ministrijās, bet reāli ir viena ministrija, tad otra.

Atbildēt

a

13.05.2017. 13:53

»

?

Protams, ir juridiskie lietas aspekti, ir cilvēktiesības un es neko nezinu par šo cilvēku. Bet man ir atklāts jautājums vai tiešam sabiedrības interesēs ir steidzināt atbrīvošanu cilvēkam, kas pirms 6 gadiem atņemis dzīvību citam cilvēkam, beigu galā šizofrēnija nav gripa


Arī par to aizdomājos. Tā te visi kliedz- cilvēktiesības un vēl nezin kas. Advokāti tagad nosaka diagnozes.Parunājiet ar psihiatriem vairāk par šiem jautājumiem. Ka tikai tai advokātei pašai neiznāk trūkties no savas aizstāvamās. Vai viņa var garantēt, ka šizofrēniķis lietos regulāri zāles un neatkārtos kaut ko līdzīgu? Ātrie regulāri ved tādus ar lēkmēm uz slimnīcām no mājām, vienkārši zāles nedzer un āmen!

Atbildēt

Nieva

13.05.2017. 11:31

Viens likums, viena taisnība visiem? Smieklīgi! Ja psihenē sēdētu prokuratūras vai tiesas ierēdņu radinieks, vai arī tad notiktu vilcināšana?

Atbildēt

777 juristam

13.05.2017. 09:18

»

jurists

vislabāk negodīgus juristus var atmaskot paši juristi, kas kopā studējuši, strādājuši un mūsu mazajā Latvijā viens par otru visu zina. Latgalē līdzīga situācija ir ar Rēzeknes virsprokuroru Peļņu...


Grutupa un Tiesas atmaskosana Tiesasanas ka Maksla. (Nekas nav mainijies)
Nenoteikta laika nenoteikta vieta _Prokurors var aizutit lietu uz Tiesu.
Stabs 54.Riga 3majas izkrapj 3500ls kludoties pilnvara Nenoradot ka Pilnvarnieks var parakstit Nostiprinajuma Lugumu. (nostrada Grutupa kafijosana ar Tiesnesi um seifa 35000ls Kas mainijies uz sodienu. TIHONOVS UN Saknisa saruna.

Atbildēt

jurists

13.05.2017. 09:01

vislabāk negodīgus juristus var atmaskot paši juristi, kas kopā studējuši, strādājuši un mūsu mazajā Latvijā viens par otru visu zina. Latgalē līdzīga situācija ir ar Rēzeknes virsprokuroru Peļņu.
Kamēr visaugstākā līmenī vara nereaģēs, tikmēr mēs vēl un vēl saskarsimies ar līdzīgām situācijām. Risinājums ir tikai un vienīgi viens: tādi tiesneši un prokurori bez žēlestības jāpadzen prom. Tā būtu labākā dāvana Latvijas simtgadē.

Atbildēt

TT

13.05.2017. 08:43

Likums nosaka termiņu 14 dienas lemšanai tiesas pirmajā instancē.
Likums nenosaka termiņu lēmuma pieņemšanai apelācijas instancē.

Atsevišķos gadījumos, bet administratīvajās tiesibās, līdzīgās situācijās APL tika iztulkots, ka šāds saasināts termiņš attiecas arī uz apelācijas instanci, jo citādi tas būtu pret regulējuma jēgu un mērķi, bet teikt, ka šāda interpretācija ir nostiprinājusies ir par agri, par šādu interpretāciju jācīnas, pamatojot to AT.

Tanī pašā laikā kliegt, ka likums ir pārkāpts nav pamata, jo par izskatīšanas termiņu apelācijas instancē likums klusē, bet tas, ka 14d. termiņš ir attiecināms arī uz to, ir tikai viena no iespējamām interpretācijām.

Tomēr lai tiesa šajā gadījumā ieklausītos, vajadzētu likt uzsvaru uz prof. pārliecināšanas spēku, nevis nākt klājā ar nepamatotām histēriskām lēkmēm par it kā pieļauto pārkāpumu - kura dabā nav.

Atbildēt

Janis pret Korupciju

13.05.2017. 07:47

Zagirskim bija sudzibas par Korumpeto Viktoru Montiku no 2009gada Prokuror_makslinieci Eviju Fredenfeldi Sedlenieci.
Vilkaca v.montika dzivosana 2 500 000eur maja Kaimins ari Ekspolicis Baltezera krasta. KUZA Jubilejas organizetajs kad bija atstadinats Krupenica piesedzejs.
Prokuratura ir pasutijumu galds kur Pastnieki advokati var paatrinat un 2009gada lietas nobedzinat talaka plaukta.
KALNMEJERS AR SAVICKI Medibas atrak sakarto dzimenes lietu. TIRGUS

Atbildēt

Andrs

13.05.2017. 07:15

Vismaz sabiedrība un kaimiņi atpūtīsies līdz rudenim...

Atbildēt

?

13.05.2017. 07:07

Protams, ir juridiskie lietas aspekti, ir cilvēktiesības un es neko nezinu par šo cilvēku. Bet man ir atklāts jautājums vai tiešam sabiedrības interesēs ir steidzināt atbrīvošanu cilvēkam, kas pirms 6 gadiem atņemis dzīvību citam cilvēkam, beigu galā šizofrēnija nav gripa...

Atbildēt

Rīgas pilsētas izpilddirektors

13.05.2017. 05:16

Inguna Radzeviča – laulātais, Andrejs Radzevičs – tēvs, Andrejs Radzevičs – brālis, Anna Marija Radzeviča – meita, Emīlija Radzeviča – meita, Dace Radzeviča – māsa.

Atbildēt

..

12.05.2017. 22:03

Viņiem viss pie vienas vietas. Jo rokas līdz elkoņiem asinīs. Nav vairs kur atkāpties. Ne zgirskis, ne kalnmeiers, ne kāds cits tajā nolādētajā mājā Kalpaka bulvārī nereaģē pat uz ziņām par plānveida un cita veida slepkavībām. Zaudējuši jebkādu realitātes sajūtu un būtu izolējami. Taču, izmantojot Saeimas piešķirto varu, izolē paši un labprāt izolētu jūs visus. Tāpēc tādas radzēvičas ir vērtīgas, nedienās var izpalīdzēt.

Atbildēt

nevajag melot

12.05.2017. 21:55

Tiesa lēmumu saskaņā ar likumu pieņēma jau 10.martā [no iepriekšējā raksta- "Šā gada 10.martā tiesa lēma piemērot viņai ambulatoro ārstēšanu"]

608.pants. Medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu atcelšanas vai grozīšanas kārtība

(1) Jautājumu par medicīniska rakstura piespiedu līdzekļa atcelšanu vai grozīšanu 14 dienu laikā no ārsta speciālista vai ārstu konsilija, vai tiesu psihiatrijas eksperta atzinuma saņemšanas dienas izlemj pirmās instances tiesa, kuras kontrolē ir lēmuma izpilde.

Atbildēt

Ha, ha

12.05.2017. 18:35

Vai par šo būtu jābrīnās? Neviens ne par ko neatbild, ne ar amatu, ne savu naudu, pat ne ar savu tiesneša vai prokurora brīvību. Tad nu reņģu ēdāji- ieslodzītie var šo kapitālismu izbaudīt visā pilnībā, un nodokļu maksātāji arī - uzturot šo ieslodzīto.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....