Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

29.03.2020. 22:41

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

nedirs nu

22.03.2020. 13:19

»

Par vēlu! Pie mums visi jau 30 gadus runā, kas darāms, lai uzlabotu ekonomiku, bet dara pretējo

...


Ja BBC būtu ko tādu ziņojuši, tad pilna internets būtu ar atsaucēm uz avotu.

Atbildēt

Pusvīruss

21.03.2020. 09:31

Taisnība ir tur ārā!! Varbūt kaut kur iekšā!
Brīnums, ka nav precīzas informācijas par vīrusa dzīvotspēju? Cik ilgi jau klejo? No 2019 gada decembra?
Visi jau ir aizmirsuši hiv-aids problēmu?
Varbūt vēl kaut ko?
Rakstam ir laba subjektīvisma sadaļa, ar teorijām, kuras var izrādīties taisnība! Ko dara Mērdoki? Rokfelleri, Vatikāna vadonis? Ko dara Kaimiņš Žora?

Atbildēt

histērija jau glupajiem

21.03.2020. 07:37

pasaule nezin zāles Covid, glupie Latvijā zin : paracetamols.............................esot jau izpirkts, nezin, cik tad nu rīs hepatotoksiskas zāles pie vīrusa intoksikācijas

Atbildēt

Par vēlu! Pie mums visi jau 30 gadus runā, kas darāms, lai uzlabotu ekonomiku, bet dara pretējo

20.03.2020. 08:51

»

kas nu kura histērijā rādās

bet veidot laboratorijās vīrusu mutantus civilizācijai būtu jāaizliedz2017. gada 20. decembrī BBC News rakstīja, ka ASV atceļ aizliegumu savās laboratorijās izstrādāt bioloģiskos ieročus, tostarp kā vīrusus. No drošiem avotiem zināms, ka ASV un NATO karavīriem pieejamas antivielas koronavīrusam. Šī nav dezinformācija. BBC News minētās ziņas ikviens var atrast internetā. Bet avotus par antivielām neatklāšu, lai tās iegūtu interneta noteiktā kanālā, kuru neaizslēgtu.

Atbildēt

kas nu kura histērijā rādās

19.03.2020. 21:21

bet veidot laboratorijās vīrusu mutantus civilizācijai būtu jāaizliedz

Atbildēt

Edgars A

19.03.2020. 17:59

Lielā farma dabūs miljardus. LPSR valdošie cilvēknīdēji arī var izpausties. Katram savi prieciņi.

Atbildēt

forcemajeure

19.03.2020. 16:29

diezgan smieklīgs rakstelis. domāju, nav pat jēgas kaut ko komentēt

Atbildēt

Aha!

19.03.2020. 14:30

»

ai

nu pie mums plaukst un zeļ visādas sazvērestības teorijas.Nav iespējams neko tik globāli saplānot, ne realizēt, pat pie labākās gribas.Pārāk daudz iesaistīto.Ko tad, ja armijas apslimst vai atsakās uzturēt kārtību?Ko tad, ja pēkšņi viena no lielvalstīm izdomā izmantot situāciju un uzbrukt kādai citai...


Koronvīruss izspruka no Ķīnas laboratorijas? Kurš tam tic? To izlaida pa visu pasauli slependienesti, lai korelētu biržu indeksus, atbrīvotos no tiem, kam vāji nervi un uzsāktu pasaules karu, civiliedzīvotājiem liekot tupēt mājās un lai nevazājas apkārt un nelido ar lidmašīnām karadarbības arēnā Defender 2020. laikā. Ļaunuma impērijai Krievijai būs vienreiz kirdik krievu nacistiskajiem staļinistiem - Krievijas militāristiem un viņu klaunam Putina klonam, jobanajam udmurtam.

Atbildēt

reptilis

19.03.2020. 13:08

Nu,ko ,lai saka tādu egoistisku muļķu ,kā autors ir daudz ...no Pietiek lasītājiem veseli -66!

Atbildēt

ai

19.03.2020. 12:03

»

Andra

Ērti gan tā spriedelēt un "vērot teātri", jo mūs jau tas neskar. Tautieši lasa un secina - es taču teicu, ka tas vīruss ir muļķības, kautkāda viegla gripa, iešu es vēl te mājās sēdēt...


nu pie mums plaukst un zeļ visādas sazvērestības teorijas.Nav iespējams neko tik globāli saplānot, ne realizēt, pat pie labākās gribas.Pārāk daudz iesaistīto.Ko tad, ja armijas apslimst vai atsakās uzturēt kārtību?Ko tad, ja pēkšņi viena no lielvalstīm izdomā izmantot situāciju un uzbrukt kādai citai.Tad vienkārši sāksies globāls haoss, ko neviens nespēs kontrolēt.Un cietīs visi.Pasaulē pirms mums ir bijuši daudz vīrusu un slimību, kas iznīcinājušas milzum daudz cilvēku - buboņu mēris, bakas, tīfs, lepra, spitālība.Kaut kādā brīdī tas notiek.Cilvēks iedomājas, ka ir dabas valdnieks.

Atbildēt

Andra

19.03.2020. 11:09

Ērti gan tā spriedelēt un "vērot teātri", jo mūs jau tas neskar. Tautieši lasa un secina - es taču teicu, ka tas vīruss ir muļķības, kautkāda viegla gripa, iešu es vēl te mājās sēdēt...
Es savukārt dzīvoju tajā "mistiskajā" Itālijā, kur pēc autora pārliecības nezinko testē, un vēroju televīzijā, kā bruņoto spēku autokolona no Bergamo kapsētas ved mirušo zārkus uz citu pilsētu krematorijām, jo ekonomiski attīstītajā Bergamo vairs nav vietas. Un tas Itālijā, kur visiem tiek garantēta augstākā līmeņa gandrīz bezmaksas medicīniskā aprūpe. Vakar miruši vairāk kā 400, šodien vairāk kā 600... Latviju tas neskar, jo tas viss ir mistikācija??? Lai nu Dievs dod!

Atbildēt

motorhead 1916

19.03.2020. 08:52

Redz, par to beigshanos martaa... Tas attiecas varbuut uz ziemelju dalju. Citur Kjiinaa gripai nav iipashas sezonalitaates, maksimums var buut gan ziemaa, gan vasaraa, atkariigs no klimata. Taa raksta International Journal of Infectious Diseases

Atbildēt

cyril

19.03.2020. 06:56

cyrils visu laiku slims......

Atbildēt

visu laiku

19.03.2020. 06:53

Tie dzeltenie vtsu laiku spēlē teātri.......

Atbildēt

paardomas

19.03.2020. 06:48

»

Igors K

Autors vai nu īsti nesaprot par ko raksta, vai nu apzināti melo. Par PVO publicēto laboratoriju sarakstu...


Gāju pastaigāties gar sētu.Uz sētas bija uzraksts āboli.Salauzu sētu,neatradu,tur makaroni aug.
Tieši tāpat ar boingiem,dvīņutorņiem,revolūcijām,demokrātijām.
Bet aitas plūc zālīti un blēj.

Atbildēt

Nezinu, kas tev skalo smadzenes,

19.03.2020. 06:43

»

švamme

ASV ir pašai savas TP ražotnes, panika ir jau sen nosodīta, un tas papīr veikalos ir, JO TIEK RAŽOTS UZ VIETAS. "paper goods, including toilet paper, paper towels, napkins, tissues, diapers, “about two-thirds of that is domestic production. Only about 5% is Chinese import...


bet tavas pārliecības neizmainīs Komitejas 300 mērķus, Komitejai 300 - 300 bagāgākajām pasaules klanu ģimenēm pieņemot lēmumus mirt tev un man vai dzīvot un kā dzīvot un kā mirt, tostarp pēcnācējiem un valstīm.

Atbildēt

Igors K

19.03.2020. 02:37

Autors vai nu īsti nesaprot par ko raksta, vai nu apzināti melo. Par PVO publicēto laboratoriju sarakstu:

4) PVO references laboratorijas, kas veic apstiprinošus COVID-19 testus

Valstis, kurām nav testēšanas iespējas, un nacionālās COVID-19 laboratorijas ar ierobežotu pieredzi COVID-19 vīrusa testēšanā tiek mudinātas nosūtīt pirmos piecus pozitīvos rezultātus un pirmos desmit negatīvos COVID-19 paraugus PVO references laboratorijām, kas nodrošina apstiprinošas pārbaudes COVID-19.

Avots:
https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/technical-guidance/laboratory-guidance

Atbildēt

pietiekcomas

19.03.2020. 01:15

trakomāja lapsukūc

Atbildēt

Viedais

19.03.2020. 00:10

Mistifikācijas teoriju pilnībā nomēž 1000 mirušo Irānā. Šī valsts nu nekādi nav vērtējam, ka "starptautisko masonu" sazvērestības līdzdalībniece. Taču par pieņemtajiem pasākumiem ir daudz jautājumu. Kāda jēga no maskām kā aizsarglīdzekļa, ja vīruss vienalga iekļūs caur acu gļotādu. Ir vēl virkne jautājumu, taču nevēlos tapt valstiskās inkvizīcijas vajāts. Vienu gan pateikšu: visus zaudējumus galu galu apmaksās vienkāršā tauta, bet bagātie kļūs vēl bagātāki.

Atbildēt

Paija

19.03.2020. 00:07

galvenais lai cilvēkiem mājās būtu tualetes papīrs un griķi, tad arī slimība nobīsies.

Atbildēt

švamme

18.03.2020. 23:30

»

Tad jau ASV paši ražos tualetes papīru,

ko ASV izpērk, jo to ražo Ķīnaun nav zināms, kad būs! Kā tev ar tualetes papīru


ASV ir pašai savas TP ražotnes, panika ir jau sen nosodīta, un tas papīr veikalos ir, JO TIEK RAŽOTS UZ VIETAS. "paper goods, including toilet paper, paper towels, napkins, tissues, diapers, “about two-thirds of that is domestic production. Only about 5% is Chinese import.”
https://www.forbes.com/sites/alanohnsman/2020/03/16/the-national-toilet-paper-scare-why-our-supplies-are-safe/#277cf37c69a4

Tas, ka WHO (pasaules ves. organizācija) nav sertificējusi pārējās laboratorijas, nenozīmē, ka tās nav spējīgas strādāt. Tas it tāpat kā salīdzināt zvejnieku ar maluzvejnieku, zivis abi ķer vienādi, bet tikai viens ar licensi.
Es jau kaut kur agrāk teicu, ka tagad tik sāksies visu konspirologu krampji un histērijas, no vienkāršiem totalitārisma draudiem, līdz 5G ietekmi piesaukšanai. Vēl iztrūkst NWO (new world order) fanu, kat šis vīrus reāli var izpļaut tieši NWO radītājus.

Atbildēt

Tad jau ASV paši ražos tualetes papīru,

18.03.2020. 23:04

»

švamme

Autors nav izlasījis ne vienu no paša ieliktajām saitēm. Es izlasīju un piekrītu Žulim, piemeklējis virsrakstus atbilstoši savai sapratnei...


ko ASV izpērk, jo to ražo Ķīnaun nav zināms, kad būs! Kā tev ar tualetes papīru?

Atbildēt

švamme

18.03.2020. 22:58

Autors nav izlasījis ne vienu no paša ieliktajām saitēm. Es izlasīju un piekrītu Žulim, piemeklējis virsrakstus atbilstoši savai sapratnei.

Pirmkārt - Etiopijā tās 2000 nāves ir skaitot no 2014. gada... tālāk nelasīju.. tikai teorijas.

Otrkārt - ar "putnu gripu", kas it kā esot čainā, cilvēku saslimšanas nav konstatētas - "Bird flu is much deadlier than either Sars or the coronavirus, but as of yet no human cases have been reported in this outbreak"

Treškārt - Trumps aicināja visas amerikāņu ražotnes atpakaļ uz Ameriku ar nodokļu atvieglojumiem un ļoooooti daudzas tiešām arī atgriezās un tas process uzņem apgriezienus.
https://www.nytimes.com/2019/08/13/business/economy/donald-trump-jobs-created.html

Atbildēt

hm

18.03.2020. 22:25

Domāju, ka šai gadījumā panika skar pasaules eliti. Tā ir gados un praktiski nav pasargāta no vīrusa infekcijas.
Putnu gripa vai ebola vīruss, tie bija kaut kur tālu Āfrikā un nevienam greznās pilīs vai daudzstāvu apartamentos ar to neradās nekāds sakars, ja nu avīzes lasot.
Šai gadījumā vīruss tik lipīgs un neparedzams un pļauj arī augstmaņus. Pat Anglijas karalienei nākas pastiprināt drošību.

Atbildēt

jaajaa

18.03.2020. 22:17

...kur autors rāva mirstību putnu gripai 60% ?...bet koronavīrusam tā tiešām arī ir ap 10%...un, ja šobrīd ir ap 140 000 slimu cilvēku, tad vēl min ap 14 000 būs zem zemes, vienkārša tā matemātika...un dziļi "pie kājas" viņiem visi ekonomiskie un sociālie aspekti...domāju(ļoti ceru, ka tā nenotiks), ka autoram būs iespēja ar visu savu spriedelējumu piedalīties arī kāda latvieša bērēs...ja drosmes pietiks, protams...:(

Atbildēt

Kaatad

18.03.2020. 21:40

Iespējams, tas ir tas melnais gulbis..visa esošā pārmaiņu vēsts.
Tā ķeza dod ideju,skatījumu- turies pa gabalu, un vienlaikus- tu esi saistīts ar to otru..ieraugi viņu! . .viņa labklājība ir arī tava interese.. :)

Atbildēt

Žigulis

18.03.2020. 21:36

"Jā, visdrīzāk, šis vīruss tiešām ir izgatavots laboratorijā un arī iespējams apzināti izplatīts. Taču ar kādu nolūku tas ir ticis darīts un kas to darījis, to nez vai dīvānā sēdot var tā skaidri pateikt. Visdrīzāk tie, kas to darīja, līdz galam neapjēdza iespējamās sekas. Vienīgi laiks un tālākie notikumi mums atklās īstenību."

Vari gulēt mierīgi, rīt pateikšu....

Atbildēt

Vienotā Eiropa - kur esi?

18.03.2020. 21:34

Lepni skan - EIROPAS SAVIENĪBA!!!!
Kur tad tagad ir tā savienība? Katrs sitas kā var un prot, nekādas kopīgas darbības, koordinācijas vai kas cits. Eiroparlamentārieši, kādās šķirbās esat salīduši, ka nedodiet mums nekāda padoma? Uzradīsies tad, kad mums kāds gurķis nebūs tik taisns, kā Eiropas regulas prasa vai tad, kad saodīs aizliegto žāvētas desas smaržu.
Eiropa, sasauksimies tagad, kad laiki grūti!

Atbildēt

Žulis

18.03.2020. 21:04

Lasot šo rakstiņu, rodas iespaids, ka autors izdara savus secinājumus nevis izejot no faktiem, bet gan faktus piemeklē un traktē atbilstoši saviem secinājumiem. Iztēlot šo “kroņa vīrusu” par mistifikāciju un teikt, ka tas ir mazāk nāvējoošs par parasto gripu nozīmē ignorēt acīm redzamus faktus. Pilnīgi neticami, ka tūkstiošiem ārstu virusologu, zinātnieku visā pasaulē piedalītos šādā mistifikācijā un palīdzētu to pasaules varenajiem realizēt..Pilnīgi neticami, ka tikai ar tukšu baidīšanu būtu iespējams tādu jautru, sabiedrisku tautu kā itāļi piespiest ievērot drastiskos karantīnas noteikumus. Ja vien aiz tā visa nebūtu reāli tūkstoši slimo un mirušo. Protams, ka pasaulē pēc augļošanas principiem pastāvošajai ekonomiskajai sistēmai tas ir liels trieciens. Sāksies un ir jau sākusies ļoti dziļa globāla ekonomiskā krīze. Tik dziļa, ka apdraud pašu šīs iedibinātās augļotāju sistēmas pastāvēšanu. UN visvairāk apdraudēti šoreiz ir tie, kuri visu laiku ir barojušies uz aplaupīto tautu un valstu rēķina. Kādēļ gan lai viņi paši sev apzināti radītu šādu apdraudējumu? Stipri pašaubāms ir mēģinājums šādā veidā pārveidot visu valstu sociālās sistēmas, pakārtojot tās Ķīnas modelim. Ja tas tiesām pasaules bagātiajiem būtu vajadzīgs, to varētu realizēt daudz vienkāršākā ceļā ar pakāpeniskām reformām, nevis pakļaujot riskam pašu iedibināto un gadu desmitiem noslīpēto sistēmu, un ar šīs sistēmas palīdzību sarausto varu un bagātību. Bez tam, šis vīruss izjauc to, ko visus šos gadus ir centušies panākt pasaules globalizatori. Tagad katra valsts cenšas sargāt savas robežas un pēkšņi lielu vērtību ir ieguvuši tieši iekšējie resursi un vietējā ražošana, nevis tā sauktā globālā sadarbība. Šaubos vai šādā situācijā ir iespējams visām valstīm vienlaicīgi uzspiest vienādus drastiskus sociālos pārkārtojumus.
Jā, visdrīzāk, šis vīruss tiešām ir izgatavots laboratorijā un arī iespējams apzināti izplatīts. Taču ar kādu nolūku tas ir ticis darīts un kas to darījis, to nez vai dīvānā sēdot var tā skaidri pateikt. Visdrīzāk tie, kas to darīja, līdz galam neapjēdza iespējamās sekas. Vienīgi laiks un tālākie notikumi mums atklās īstenību. Domāju, ka pēc mēneša nevienam vairs Latvijā nevarēs iestāstīt, ka šis vīruss ir tikai mistifikācija, kas daudz nekaitīgāka par gripu.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

18.03.2020. 20:50

> ātri izstrādāt kaut kādas ārstēšanas metodes?

https://www.genengnews.com/a-lists/how-to-conquer-coronavirus-top-35-treatments-in-development/

> valstu un laboratoriju sarakstu, kas spēj veikt >sertificētu testēšanu Covid-19 vīrusa >konstatēšanai.

https://www.certest.es/viasure/

Atbildēt

nonchante

18.03.2020. 20:50

»

enchante

nevienu neglābj valstu savienības. Arī atsevišķu valstu nozīme nav izšķiroša, jo īstā postā cilvēks vienmēr ir viens, tā ir vieglāk izdzīvot, lai cik paradoksāli tas neizklausītos. Bet, to, ka histērija tiek uzkurināta pie tam visā pasaulē var konstatēt bez psihologa zināšanām. Vienlaicīgi diezgan neveiksmīgi...


Tas vīrusiņš aplidos to zemesbumbu, un nekādi ierobežojumi to neietekmēs. Nav iespējams izolēt visu pasauli. Viņš jau ir visur, aizversi durvis, bus pa logu vai citu šķirbu atpakaļ. Tas viss ir bezjēdzīgi. Protams ja netiks atrastas zāles. Cik dzirdams, tad viņas sola ne ātrāk kā nākamgad.... Nāksies vien mums viņu pārslimot..... Iznākums, daudz nezināmo....

Atbildēt

Es arī to kartē redzu,

18.03.2020. 20:07

»

neticami,

ka kurzemē nav vīrusa, varbūt tur nav stacionāru, kuri pārbauda to vīrusu


it kā tur nedzīvotu cilvēku.

Ukrainas maidana laikā gāja dadzi bojā. Vēlāk atklājās, ka “mirušie varoņi” bija parsti mirušie un bomži, kas tuvmā maidanam pat nebija.

Militāristu interesēs rāda, ka Kurzemē nav vīrusa skarto.. ko tas varētu nozīmēt? Neticami. Kāds jau no vīrusa nomirst. Bet no kāda ? A vai B gripas? Vēžinieki paši par sevi kvotu dēļ .. un sāk atspoguļot viltus datus par mirušo koronavīrusa skaitu - iedvešot paniku, apturot visa veida satiksmi, ieviešot komendantstundu Defender 2020. NATO mācību vajadzībām. Bet Latvijas karti sazīmē pēc vajadzības par “koronavīrusa izplatību”.

Atbildēt

neticami,

18.03.2020. 19:36

ka kurzemē nav vīrusa, varbūt tur nav stacionāru, kuri pārbauda to vīrusu ???

un tūrisma metropolē Abu Dabi Babi.... dubaijā arī viss tīrs ?

Atbildēt

oslik

18.03.2020. 19:29

https://youtu.be/GuLTjh2Co5k

Atbildēt

vv

18.03.2020. 19:26

Raksts patiess, tā jau arī viss izskatās kā tur ir rakstīts, kaut kas mākslīgs jau tur ir.

Atbildēt

angel

18.03.2020. 19:21

Autoris dragā savā ierastajā stilā , ar zirga (ēzeļa) klapēm ''bruņojies''. :)))

Atbildēt

Bez mistifikācijas

18.03.2020. 19:19

Gaisā bez koronavīrusa virmo ari trešais variants.

Ka koronavīruss izplatīts kā ierocis noteiktu mērķu sasniegšanā attiecībā pret jau iesāktajām Defender 2020 NATO militārajām”mācībām”, it kā nošaujot “divus zaķus” ar vienu šāvienu.

Tas pirmais - atbrīvojas, kā jau kara laikā, no civiliedzīvotāju liekā balsta.

Tas otrais- Eiropā slēdz robežas un ievieš komendantstundas mums nezināmu mērķu realizācijā. Defender 2020 iekšējos mērķos. Piem., izmēģinot, cik ilgā laikā vajadzības gadījumā lielus militāros spēkus var pārvietot no ASV iekšzemes uz Eiropu. Komendantstunda un īpašie režīmi vajadzīgi, lai civilā aviācija un civilais sauszemes transports netraucētu militāru oerāciju veikšanai, tostarp iebrūkot, piem., Krimā. Jo Tramps vairākkārt lūdzis Krieviju atdot Krimu Ukrainai saskaņā ar līgumiem, pirms 2014. gada Krievija iebruka Krimā. Krievija izturas izaicinoši. Itālijas laikraksts, atbildot uz iedzīvotāju jautājumiem par ASV bruņutehnikas pārvietošanos Itālijā lielā skaitā, kurā pirmajā ieviesa komendantstundas un īpašo režīmu, izskaidro par situāciju Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, kur iebrukt plānojot Krievija. Daudzi prognozē, ka, Krievijas militāristi, izmainot Krievijas konstitūciju, varēs manipulēt ar Krievijas tautu daudz diktatoriskāk, tostarp ieviešot ārkārtas stāvokli pēc saviem militāristu ieskatiem.

Daudzi izsaka versiju, ka šogad var atkārtoties 1941. gada 21. jūnija scenārijs, sākoties pasaules karam neatkarīgi no tavu neiepirkoto griķu daudzuma. Un šoreiz vairs nav būtiski, kas izplata koronavīrusu - Ķīna ar Krieviju, vai Krievija ar ASV vai Izraēla ar ASV, vai ASV ar Ķīnu. Viennozīmīgi, ka koronavīrusa straujā izplatība nav nejauša un Latvija strauji tuvojas komendantstundai un īpašajam režīmam civiliedzīvotājiem

Atbildēt

laikam

18.03.2020. 19:08

pašam autoram derētu saslimt, lai pārliecinātos, cik tas ir reāli

Atbildēt

Felis

18.03.2020. 18:49

Vai autors ir slavenais Žulis jeb slavenais pietiek mīlulis kājstarpes kasīklis, jeb varbūt idiotu ģenerālis eks- pirdējs priekš pietiek slavas latviešu tualetēs? Kas ir autors šim primitīvajam purkšķim sabiedriskā vietā pie Brīvības pieminekļa čurātavas?

Atbildēt

pabalstnieks

18.03.2020. 18:35

"tā sauktā sociālā nometne" - no tās autors izprucis saspiežot galvu.

Atbildēt

jautaajums

18.03.2020. 18:23

Kā tad būs ar to politisko atbildību?Te ož pēc smagas kriminalatbildības,un visā ,,demokratiskaja,, telpā.

Atbildēt

enchante

18.03.2020. 17:59

nevienu neglābj valstu savienības. Arī atsevišķu valstu nozīme nav izšķiroša, jo īstā postā cilvēks vienmēr ir viens, tā ir vieglāk izdzīvot, lai cik paradoksāli tas neizklausītos. Bet, to, ka histērija tiek uzkurināta pie tam visā pasaulē var konstatēt bez psihologa zināšanām. Vienlaicīgi diezgan neveiksmīgi tiek noformēti tie "pasākumi" vai precīzāk to neievērošana, kas varētu spriedzi mazināt...robežas neslēdz,karantīnu pārvērš farsā, infekcijas perēkļus apzināti noklusē....tas viss tiešām liek aizdomāties. Paldies par rakstu..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...