Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilze M

07.09.2018. 11:12

»

bobo

Tai skribanovskai jau nav pirmais kriminālprocess par šāda veida lietu. Kas augstu lec - tas zemu krīt


Jā, nav....pateicoties bijušajam vīram, kurš uzpircis Jūrmalas policistus un Jūrmalas bāreņtiesas dāmas.

Atbildēt

Ilze M

07.09.2018. 11:11

Draugs pārsūtīja vēstuli:"nu vo, es par to pašu. Es arī ar ilzi nebiju runājis gandrīz gadu un šādi viņa uzradās ik pa laikam “apciemot” īpašumu. Un dabūja pa nopelniem + vēl kriminalku.
TAGAD LAI PATI SITĀS PA SAVU PAŠAS SAČAKARĒTO SŪDAINO DZĪVI. JA MAN VĒLREIZ ŠĀDI PIETUVOSIES, VĒLREIZ BRAUKS PĀRDOMĀT DZĪVI IZOLATORĀ."

Patiesību joprojām neviens nezin!

Atbildēt

atv

30.11.2015. 14:30

Agrākos gados arī par sievām bija kāds kompromats, lai neienāk prātā vīru stučīt. Šis gadījums bija iebiedēšanas akcija. Laikam nebija gaidījuši, tāpēc arī tā steigā stulbi sanāca. Alko glāzes jau arī tiek naski cilātas, un policists reibumā jau tāds pats paliek, kā cilvēks parastais. Un izšķirties no vīra, kurš ir tajā sistēmā, arī nav viegli, ja vēl bērni, tur visādi tiek draudēts un ka redzams arī īstenots. Lai izdodas!

Atbildēt

xxl

29.11.2015. 20:15

Melnis- Bijušais Drošības policijas darbinieks.

Atbildēt

Latviete

27.11.2015. 16:25

LR Satversmes daži punkti:
VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
94. Ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību. Nevienam nedrīkst atņemt vai ierobežot brīvību citādi kā tikai saskaņā ar likumu.
95. Valsts aizsargā cilvēka godu un cieņu. Spīdzināšana, citāda cietsirdīga vai cieņu pazemojoša izturēšanās pret cilvēku ir aizliegta. Nevienu nedrīkst pakļaut nežēlīgam vai cilvēka cieņu pazemojošam sodam.
96. Ikvienam ir tiesības uz privātās dzīves, mājokļa un korespondences neaizskaramību.
97. Ikvienam, kas likumīgi uzturas Latvijas teritorijā, ir tiesības brīvi pārvietoties un izvēlēties dzīvesvietu.

ĀRPRĀTS....kādi mums ir tiesībsargājošo institūciju darbinieki !!!!!

Atbildēt

Saprātiņa

27.11.2015. 12:44

Pa lielam, tas par ko “kasās” sieva ar vīru ir nebūtiski. Bet, ja policija tiešām ir tā rīkojusies, kā rakstā minēts, tad tas ir nepiedodami. Un šādi policijas darbinieki būtu jāatlaiž un jāsauc pie atbildības. Neizlasīju visu sievas bēdu stāstu, bet, kā sapratu, atgriezties pie vīra un glābt laulību viņa nolēma, tad, kad pie vīra jau bija ievākusies cita. Par to, ka vīram ir cita, arī nebūtu pamats īsti pārmest, jo, kā pati raksta bija aizgājusi, vīrs esot aicinājis atpakaļ, bet tad viņa nav gribējusi atgriezties.
Stulbi, ka konfliktā tika iejaukta policija un vēl stulbāk, ka policija iejaucās, jo policijai būtu jāsargā mūs un jāievēro likumus. Domāju, ka vīram ir jāsniedz tiesā, laulības šķiršanas pieteikums un oficiāli jāsadala manta, atbilstoši tam, kā paši ir vienojušies laulības līgumā. Bet sievai novēlu, panākt taisnību un saņemt kārtīgu morālo kompensāciju. Pēc šitāda skandāla, laulību tāpat nesaglābt. Abiem novēlu bērnu dēļ saglabāt normālas savstarpējās attiecības, šobrīd tas noteikti šķiet neiespējami, jo abiem iesaistītajiem noteikti ir liels aizvainojums un patmīlība to nepieļauj, bet nākotnē tas noteikti ir iespējams. Lai veicas!

Atbildēt

DS

27.11.2015. 12:27

Lasu un brīnos par tiem "cilvēkiem", kuri perfekti pārzin ģimenes dzīvi citiem, kurus paši nekad nav pazinuši un varbūt pat redzējuši tos. Un cik nadzīgi uzbrūk sievietēm un piedēvē tām visas pasaules grēkus. Cik zemu ir jānolaižas, lai aprietu tos, kurus mīda ar kājām naudas maisi. Mūsu sabiedrībā par naudu un par lielu naudu var nopirkt gan melus, gan arī dažas amatpersonas, kas valkā mundierus. Vai bez sieviešu apriešanas varat palielīties ar kādu labdarības darbiņu?
Bet varbūt labāk tomēr dzīvot savu dzīvi ar pozitīvu attieksmi savā ģimenē, tad būs pozitīva attieksme arī pret sabiedrību. Lai Jums izdodas un veicas pozitīvie darbiņi !!! Tiesnešu funkcijas atstājiet tiesai un netiesājiet citus.

Atbildēt

Pietiek.com ne-reakcija. Abildes vēstule no iesaistītās personas - K.

27.11.2015. 01:28

Kur palika pietiek.com atbildes vēstule no otras iesaistītās puses - vīra K.? Tā tika nosūtīta 26.11.2015 no rīta, atbildot uz pietiek.com saņemto vēstuli, kurā izvēlētie vārdi, uzrunas formas, žargona leksika un izteikumi bija zem katras kritikas? Publicē to. Esi vecis, Lapsa. Un neizdzēs nevienu rindiņu no tā, ko saņēmi vēstulē. Un publicē arī to, ko rakstīji vēstulē pilsonim K. Pietiek tev pašam laikam šoreiz.

Atbildēt

Valērijs

26.11.2015. 22:11

No tā Olinfarma arī Sozinovs dabū?

Atbildēt

March

26.11.2015. 18:51

Algas dienā šis VīrskāOzols, esot kopa ar Slaviku, sauca iekšā kabinetā un tirdīja - 'Vai esi savu algu nopelnījis?'
Taču šis stāsts iz vēstures..;)

Atbildēt

nē polmafijai

26.11.2015. 16:16

ja cietusī/vainīgā reāli šajā gadījumā ir bijusi ievietota izolatorā tad tas ir @#@#c. Normālā valstī pēc šādu bandītisku metožu (spīdzināšana, nelikumīga brīvības atņemšana) pielietošanas ne tikai reģiona vadība ar visiem vietniekiem būtu atstādināta, bet arī visa augstākā policijas vadība tiktu atstādināta.

Atbildēt

ko

26.11.2015. 15:38

»

piga

Tas birojs tikai no 1.novembra uzsācis strādāt- un ja jau paspēji tur vērsties, tad mēnesis vēl nav apkārt, tā ka atbildi varēji arī nesaņemt. Līdz ar to secinājumus izdarīt pāragri


... strādāt? Kāpēc bija jālikvidē vecais, ja tos pašus vecos, ieskaitot interesanto Idb izmeklēšanas priekšnieci,visus iekārtoja bez nekāda konkursa jaunajā IDB, netikai mēnesis būs jāgaida, bet kā iepriekš - taisnības nebūs, jo domāju vajadzīgos tāpat atmāzēs, kā jau tas bija vecajā.

Atbildēt

Klasika

26.11.2015. 14:58

»

kolēģis ar lielu p****

Pietiek jau nu ļoti ''centās'' neizpaust stāsta varoņu vārdus, bet nav jābūt Šerlokam Holmsam, lai atrastu, ka Rolling valdes priekšsēdētājs un dibinātājs ir Kaspars Skribanovskis un sieva ir Ilze Skribanovska.. Tas tā, lai interesantāk. Bet vispār te viss ir ļoti loģiski, ja zinām pilno stāstu. Sievai...


Sievas, nolaidušās pa kreisi, pēc notikušā ārprātīgi nevar ciest piekrāpto vīru, jo apzinās savus grēka darbus. Pati vairs nespēj piecelties un tāpēc ir vīrs un apkārtēji jānolaiž tuvāk pašas līmenim. Tā netiek žēlots nekas, ne vīrs, ne bērni, ne beigu beigās paša.
Tā ir klasika. Kā redzam, te kārtējais apliecinājums tam.

Atbildēt

piga

26.11.2015. 14:06

»

add

Latvijā nav tādas iestādes kuras sodītu poličus ,tā visādus sīkumus presei , ko parādīt... pats esmu versies tajā birojā


Tas birojs tikai no 1.novembra uzsācis strādāt- un ja jau paspēji tur vērsties, tad mēnesis vēl nav apkārt, tā ka atbildi varēji arī nesaņemt. Līdz ar to secinājumus izdarīt pāragri!

Atbildēt

kolēģis ar lielu p****

26.11.2015. 12:53

Pietiek jau nu ļoti ''centās'' neizpaust stāsta varoņu vārdus, bet nav jābūt Šerlokam Holmsam, lai atrastu, ka Rolling valdes priekšsēdētājs un dibinātājs ir Kaspars Skribanovskis un sieva ir Ilze Skribanovska.. Tas tā, lai interesantāk. Bet vispār te viss ir ļoti loģiski, ja zinām pilno stāstu. Sievai nu ļoooti patīk laikam tās izklaides guļamistabā un ne tikai. Un nevar viņu vainot pie tā, kam gan nepatīk. Bet redzi, noķēra un viss tālāk negāja tā kā bija plānots. Tāpēc arī jālien atpakaļ pašas mājā, neskatoties uz to, ka vīrs it kā sitot, morāli terorizējot, utt.. Klasika!

Atbildēt

Zuze

26.11.2015. 12:34

Nekomentēšu policista rīcību, bet dāmītes iesniegums arī izklausās nereāls- slikta advokāta sacerēts. Vīrs bija tik slikts, tik vardarbīgs, viņai aizgāja prom, dzīvoja citur, bet tad pārdomāja- atnāca atpakaļ un mēģina ar varu būt mīļa, velc kaut roku dzelžos saslēgtu laukā, bet prom no vardarbīgā vīra neies- mēģinās vēl un vēl. Ko mēģinās??? Vairāk izklausās tā, ka aizgāja prom, taisījās iesniegt šķiršanos, bet tad advokāts pateica, ka viņa neko nedabūs, jo ir laulību līgums (ja pareizi atceros, tad pirmajā rakstā tas vienā vietā pavīdēja) un izdomāja šo shēmu ar piespiedu kopā dzīvošanu, cerot, ka varbūt kaut ko izspiedīs no vīra. Jo, izskatās, ka bērni var palikt pie vīra, kam ir iespēja tos nodrošināt, un tad dāmītei, ja ir noslēgts laulību līgums, ir jāiet prom plikai un nabagai.

Atbildēt

Viela pārdomām

26.11.2015. 12:04

palasot komentārus domāju, ka pārbaude būtu jāuzsāk ne tikai pret A.Melni, bet arī pret citiem augsta ranga VP darbiniekiem. Tāpat liekas interesanti, kā Melnis dabūja pielaidi valsts noslēpumam, ņemot vērā kaut vai publiski internetā pieejamo informāciju, par viņa tēvu - Genādijs Melnis. Kur visi ceļi ved uz Olainfarm, vai zem šīs zāļu ražotnes neslēpjas iespējams arī citu aizliegtu vielu ražotnes? Viela pārdomām.

Atbildēt

add

26.11.2015. 08:31

Latvijā nav tādas iestādes kuras sodītu poličus ,tā visādus sīkumus presei , ko parādīt... pats esmu versies tajā birojā

Atbildēt

DN

26.11.2015. 01:59

»

TT

Virs ka ozols :). Ja jau kluvis tik razens, varbut laiks ari no konvertiem atteikties


Biju uz pārrunām pie šī uzņēmēja kā potenciāls darba ņēmējs. Man, personīgi (nezinu, kā citiem - varu tikai par sevi runāt), tika parādīts konkrēts piedāvājums, kurā bija piedāvāta alga pēc nodokļiem, kā arī uzrādīts - cik par mani tiek samaksāts valstij. Biju pārsteigts, cik valsts no mums nokāš naudu nodokļos..

Atbildēt

Kolēģi

26.11.2015. 01:58

Sozinovam ENAB esot sapņu zeme, kā sprīdītim no pasakas, bet visdrīzāk, kā dullajam Daukam vieta, kur debesis saiet kopa ar zemi.

Atbildēt

Nāk naudiņa

26.11.2015. 01:52

»

Nu ja!

Sozinovam rokas esot garas.. runā ka jau iekš ENAP ir iebīdīta viena dāma par nodaļnieci


Tad jau Sozinovs varēs piepildīt savu sapni un kārtot lietas par nerezidentu naudas izdabūšanu no arestētajiem banku kontiem. Ar moišiku Pasta banku runā, ka esot par maz.

Atbildēt

Nu ja!

26.11.2015. 01:46

Sozinovam rokas esot garas.. runā ka jau iekš ENAP ir iebīdīta viena dāma par nodaļnieci

Atbildēt

Jūrmala

26.11.2015. 01:37

Melnis ir bijušais Drošības policijas darbinieks. Tagadējais VP Rīgas reģiona Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs savulaik Melnim piedāvāja darbu un amatau Jūrmalas policijā, apsolo,ka pēc pāris gadiem būs priekšnieks un varēs taisīt lietas, jo pilsētā ir ko darīt. A,Sozinovs savu solījumu ir turējis un faktiski uzmetot veco priekšnieku Andreju Civiānu Melnis kļuva par brigadieri. Attiecībā uz Melni nekādas dienesta pārbaudes vai krimināllietas nebūs ne no jaunā IDB ne no I.Kuža ne Kozlovskas, jo to piesedz A.Sozinovs un viņā brigāde.

Atbildēt

Z

26.11.2015. 01:31

»

andreiko

Lato, žurnālistikas likums - publicēt abu pušu viedokļus. Tā dūdiņa jau nu drusciņ aizdomīga izskatās ar visiem jubilejas pīrāgiem. Ja nu džeks vienkārši nevar no viņas nekā tikt vaļā civilizētā veidā? Lai gan Melnim jau sprandu apgriezt vajag, baisais šerifs bez kolta atradies...


Jūrmalā tas nav pirmais gadījums! Par naudu tur policija gatava jebkuram kriminālprocesiņu sarīkot. Par šiem gadījumiem (tādu ir pieteikami), kad Jūrmalas policija piedraud un bez likumīga pamata ierosina kriminālprocesus, ļoooti labi zin gan Jūrmalas prokuratūra, gan IDB. Sen zin par to patvaļu un visatļautību, bet abas iestādes to piesedz.

Atbildēt

TT

25.11.2015. 23:36

»

Malacis

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū


Virs ka ozols :). Ja jau kluvis tik razens, varbut laiks ari no konvertiem atteikties?

Atbildēt

delfis

25.11.2015. 22:47

»

PIETIEK

Drošības policijā. Un, cik zināms, viņa tētuks savulaik, padomju laikos darbojies cita veida drošības policijā


Pie reizes derētu noskaidrot kā pie tādiem radu rakstiem Melnis pielaidi valsts noslēpumam varēja dabūt ;)

Atbildēt

www.govlawyer.lv

25.11.2015. 22:45

Iepriekšējā rakstā nav juridiska pamatojuma par tiesībām atrasties laulātā īpašumā, šo vajag precizēt pie profesionāla jurista:

>Neatkarīgi no tā, uz kura no laulātajiem vārda >reģistrēts nekustamais īpašums, kas kalpo par >laulāto kopīgo patstāvīgo dzīvesvietu, un kāds ir >laulāto mantisko attiecību režīms, katram no >laulātajiem ir tiesības dzīvot un pilnvērtīgi >lietot laulāto mājokli.

Atbildēt

andreiko

25.11.2015. 22:37

Lato, žurnālistikas likums - publicēt abu pušu viedokļus. Tā dūdiņa jau nu drusciņ aizdomīga izskatās ar visiem jubilejas pīrāgiem. Ja nu džeks vienkārši nevar no viņas nekā tikt vaļā civilizētā veidā? Lai gan Melnim jau sprandu apgriezt vajag, baisais šerifs bez kolta atradies.

Atbildēt

Aivars

25.11.2015. 20:59

»

Viedoklis

Tas, kurš vēršas pie preses, pie Pietiek, apliecina, ka pašai nav taisnības un cenšas ar svešām rokām risināt radītās problēmas


Tas, kurš raksta Pietiek.com komentāros, ka kādam nav taisnība, tas pats laikam ir saitīts ar šo lietu.?

Atbildēt

Pēc

25.11.2015. 20:48

»

Malacis

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū


sarakstes izskatās tiešām vīrs kā ozols, kam gramatikai nav jāpiegriež vērība. "pa zobiem" visos iespe'jamos veidos

Atbildēt

PIETIEK

25.11.2015. 20:00

»

Paija

Būtu interesanti pietiek.com papētīt, kur tad Melnis senāk strādājis ar tik sliktu likumu "zināšanu" , jo priekšniekos - salīdzinoši nesen...2-3 gadiņi


Drošības policijā. Un, cik zināms, viņa tētuks savulaik, padomju laikos darbojies cita veida drošības policijā.

Atbildēt

Mareks

25.11.2015. 19:59

Nožēlojami, ka varas struktūrās lumpeņi formu un dienesta apliecību uzskata par iespēju ņirgāties par cilvēkiem.
Oligofrēni no CP, kas nevis pabrīdina par nedegošu lukturi auto aizmugurē, bet iekasē sodu, pašvaldības policisti, kas seko vai pensionārs laikā noslauka ietvi un ja nu izdodas pieķert, gandarījumā par prēmiju iešķiebj protokolu, valsts policijas varoņi, kas atstāj savu auto invalīdu stāvvietās..
Bet šie ir vienkārši pretekļi.
Pre-tek-ļi.
Nekad šādas situācijas nerisina naktī un bērnu klātbūtnē. Šos formā tērptos debiloidus vienkārši jāsvēpē laukā no dienesta.

Atbildēt

Viedoklis

25.11.2015. 19:41

Tas, kurš vēršas pie preses, pie Pietiek, apliecina, ka pašai nav taisnības un cenšas ar svešām rokām risināt radītās problēmas.
Tāpēc neticu tai kundzei, kas apgalvo, ka policija ir vainīga. Vainīga ir viņa pati.

Atbildēt

Malacis

25.11.2015. 19:37

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū.
http://rolling.lv/about/us

Atbildēt

vērotājam - laikam esi laulātais

25.11.2015. 19:37

uzlikt roku dzelžus ģimenes konfliktā sievietei-LAULĀTAJAI bērnu klātbūtnē un izdzīt no personiskās mājas uz izolatoru - un to dara policijas PRIEKŠNIEKS, kāds augsts "gods" tiek izrādīts parastai sievietei :-)

Atbildēt

Vērotājs

25.11.2015. 19:33

Vai tiešām šajā laikā, kad ir aktuāls bēgļu jautājums, pedogodu streiks utt, ir jāņemas ar kaut kādu divu idiņi strīdu! Nekad neticēšu, ka poliči darīs straujas kustības bez pamata. Tas, ka vadība klusē, apliecina to, ka nekādu pārkāpumu no poliču puses nav. Viena traka bāba ar preses starpniecibu grib izsist sev vairāk piķi un viss.

Atbildēt

Paija

25.11.2015. 19:31

Būtu interesanti pietiek.com papētīt, kur tad Melnis senāk strādājis ar tik sliktu likumu "zināšanu" , jo priekšniekos - salīdzinoši nesen...2-3 gadiņi

Atbildēt

XYQ

25.11.2015. 19:20

Rolling.lv īpašnieks vārds ir Kaspars Skribanovskis. Tas tā, informācijai.

Atbildēt

Par aukām

25.11.2015. 19:18

Ja sieva ir palaistuve un ir grēkā kritusi, tad tā nekad nerimsies un bendēs piekrāpto vīru cik vien spēs. Policisti to zin'.

Atbildēt

Mīļākā

25.11.2015. 19:12

Nekāads čomaks viņš man nav. Lūdzu bez apvainojumiem.

Atbildēt

ezis

25.11.2015. 19:09

Tieši tā, visa iekšlietu sistēmas vadība vienprātīgi klusē. šī situācija ir no teiciena "gudrākais paklusē". tagad ir pilnmēness un tas ir visādu frīku, lunātiķu un garīgi neveselo lielākais aktivitātes laiks. tāpēc gudri dara tā iekšlietu sistēmas vadība, ka nenolaižās līdz lētu apvainojumu un tirgus bābu klaču līmenim.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...