Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilze M

07.09.2018. 10:12

»

bobo

Tai skribanovskai jau nav pirmais kriminālprocess par šāda veida lietu. Kas augstu lec - tas zemu krīt


Jā, nav....pateicoties bijušajam vīram, kurš uzpircis Jūrmalas policistus un Jūrmalas bāreņtiesas dāmas.

Atbildēt

Ilze M

07.09.2018. 10:11

Draugs pārsūtīja vēstuli:"nu vo, es par to pašu. Es arī ar ilzi nebiju runājis gandrīz gadu un šādi viņa uzradās ik pa laikam “apciemot” īpašumu. Un dabūja pa nopelniem + vēl kriminalku.
TAGAD LAI PATI SITĀS PA SAVU PAŠAS SAČAKARĒTO SŪDAINO DZĪVI. JA MAN VĒLREIZ ŠĀDI PIETUVOSIES, VĒLREIZ BRAUKS PĀRDOMĀT DZĪVI IZOLATORĀ."

Patiesību joprojām neviens nezin!

Atbildēt

atv

30.11.2015. 13:30

Agrākos gados arī par sievām bija kāds kompromats, lai neienāk prātā vīru stučīt. Šis gadījums bija iebiedēšanas akcija. Laikam nebija gaidījuši, tāpēc arī tā steigā stulbi sanāca. Alko glāzes jau arī tiek naski cilātas, un policists reibumā jau tāds pats paliek, kā cilvēks parastais. Un izšķirties no vīra, kurš ir tajā sistēmā, arī nav viegli, ja vēl bērni, tur visādi tiek draudēts un ka redzams arī īstenots. Lai izdodas!

Atbildēt

xxl

29.11.2015. 19:15

Melnis- Bijušais Drošības policijas darbinieks.

Atbildēt

Latviete

27.11.2015. 15:25

LR Satversmes daži punkti:
VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
94. Ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību. Nevienam nedrīkst atņemt vai ierobežot brīvību citādi kā tikai saskaņā ar likumu.
95. Valsts aizsargā cilvēka godu un cieņu. Spīdzināšana, citāda cietsirdīga vai cieņu pazemojoša izturēšanās pret cilvēku ir aizliegta. Nevienu nedrīkst pakļaut nežēlīgam vai cilvēka cieņu pazemojošam sodam.
96. Ikvienam ir tiesības uz privātās dzīves, mājokļa un korespondences neaizskaramību.
97. Ikvienam, kas likumīgi uzturas Latvijas teritorijā, ir tiesības brīvi pārvietoties un izvēlēties dzīvesvietu.

ĀRPRĀTS....kādi mums ir tiesībsargājošo institūciju darbinieki !!!!!

Atbildēt

Saprātiņa

27.11.2015. 11:44

Pa lielam, tas par ko “kasās” sieva ar vīru ir nebūtiski. Bet, ja policija tiešām ir tā rīkojusies, kā rakstā minēts, tad tas ir nepiedodami. Un šādi policijas darbinieki būtu jāatlaiž un jāsauc pie atbildības. Neizlasīju visu sievas bēdu stāstu, bet, kā sapratu, atgriezties pie vīra un glābt laulību viņa nolēma, tad, kad pie vīra jau bija ievākusies cita. Par to, ka vīram ir cita, arī nebūtu pamats īsti pārmest, jo, kā pati raksta bija aizgājusi, vīrs esot aicinājis atpakaļ, bet tad viņa nav gribējusi atgriezties.
Stulbi, ka konfliktā tika iejaukta policija un vēl stulbāk, ka policija iejaucās, jo policijai būtu jāsargā mūs un jāievēro likumus. Domāju, ka vīram ir jāsniedz tiesā, laulības šķiršanas pieteikums un oficiāli jāsadala manta, atbilstoši tam, kā paši ir vienojušies laulības līgumā. Bet sievai novēlu, panākt taisnību un saņemt kārtīgu morālo kompensāciju. Pēc šitāda skandāla, laulību tāpat nesaglābt. Abiem novēlu bērnu dēļ saglabāt normālas savstarpējās attiecības, šobrīd tas noteikti šķiet neiespējami, jo abiem iesaistītajiem noteikti ir liels aizvainojums un patmīlība to nepieļauj, bet nākotnē tas noteikti ir iespējams. Lai veicas!

Atbildēt

DS

27.11.2015. 11:27

Lasu un brīnos par tiem "cilvēkiem", kuri perfekti pārzin ģimenes dzīvi citiem, kurus paši nekad nav pazinuši un varbūt pat redzējuši tos. Un cik nadzīgi uzbrūk sievietēm un piedēvē tām visas pasaules grēkus. Cik zemu ir jānolaižas, lai aprietu tos, kurus mīda ar kājām naudas maisi. Mūsu sabiedrībā par naudu un par lielu naudu var nopirkt gan melus, gan arī dažas amatpersonas, kas valkā mundierus. Vai bez sieviešu apriešanas varat palielīties ar kādu labdarības darbiņu?
Bet varbūt labāk tomēr dzīvot savu dzīvi ar pozitīvu attieksmi savā ģimenē, tad būs pozitīva attieksme arī pret sabiedrību. Lai Jums izdodas un veicas pozitīvie darbiņi !!! Tiesnešu funkcijas atstājiet tiesai un netiesājiet citus.

Atbildēt

Pietiek.com ne-reakcija. Abildes vēstule no iesaistītās personas - K.

27.11.2015. 00:28

Kur palika pietiek.com atbildes vēstule no otras iesaistītās puses - vīra K.? Tā tika nosūtīta 26.11.2015 no rīta, atbildot uz pietiek.com saņemto vēstuli, kurā izvēlētie vārdi, uzrunas formas, žargona leksika un izteikumi bija zem katras kritikas? Publicē to. Esi vecis, Lapsa. Un neizdzēs nevienu rindiņu no tā, ko saņēmi vēstulē. Un publicē arī to, ko rakstīji vēstulē pilsonim K. Pietiek tev pašam laikam šoreiz.

Atbildēt

Valērijs

26.11.2015. 21:11

No tā Olinfarma arī Sozinovs dabū?

Atbildēt

March

26.11.2015. 17:51

Algas dienā šis VīrskāOzols, esot kopa ar Slaviku, sauca iekšā kabinetā un tirdīja - 'Vai esi savu algu nopelnījis?'
Taču šis stāsts iz vēstures..;)

Atbildēt

nē polmafijai

26.11.2015. 15:16

ja cietusī/vainīgā reāli šajā gadījumā ir bijusi ievietota izolatorā tad tas ir @#@#c. Normālā valstī pēc šādu bandītisku metožu (spīdzināšana, nelikumīga brīvības atņemšana) pielietošanas ne tikai reģiona vadība ar visiem vietniekiem būtu atstādināta, bet arī visa augstākā policijas vadība tiktu atstādināta.

Atbildēt

ko

26.11.2015. 14:38

»

piga

Tas birojs tikai no 1.novembra uzsācis strādāt- un ja jau paspēji tur vērsties, tad mēnesis vēl nav apkārt, tā ka atbildi varēji arī nesaņemt. Līdz ar to secinājumus izdarīt pāragri


... strādāt? Kāpēc bija jālikvidē vecais, ja tos pašus vecos, ieskaitot interesanto Idb izmeklēšanas priekšnieci,visus iekārtoja bez nekāda konkursa jaunajā IDB, netikai mēnesis būs jāgaida, bet kā iepriekš - taisnības nebūs, jo domāju vajadzīgos tāpat atmāzēs, kā jau tas bija vecajā.

Atbildēt

Klasika

26.11.2015. 13:58

»

kolēģis ar lielu p****

Pietiek jau nu ļoti ''centās'' neizpaust stāsta varoņu vārdus, bet nav jābūt Šerlokam Holmsam, lai atrastu, ka Rolling valdes priekšsēdētājs un dibinātājs ir Kaspars Skribanovskis un sieva ir Ilze Skribanovska.. Tas tā, lai interesantāk. Bet vispār te viss ir ļoti loģiski, ja zinām pilno stāstu. Sievai...


Sievas, nolaidušās pa kreisi, pēc notikušā ārprātīgi nevar ciest piekrāpto vīru, jo apzinās savus grēka darbus. Pati vairs nespēj piecelties un tāpēc ir vīrs un apkārtēji jānolaiž tuvāk pašas līmenim. Tā netiek žēlots nekas, ne vīrs, ne bērni, ne beigu beigās paša.
Tā ir klasika. Kā redzam, te kārtējais apliecinājums tam.

Atbildēt

piga

26.11.2015. 13:06

»

add

Latvijā nav tādas iestādes kuras sodītu poličus ,tā visādus sīkumus presei , ko parādīt... pats esmu versies tajā birojā


Tas birojs tikai no 1.novembra uzsācis strādāt- un ja jau paspēji tur vērsties, tad mēnesis vēl nav apkārt, tā ka atbildi varēji arī nesaņemt. Līdz ar to secinājumus izdarīt pāragri!

Atbildēt

kolēģis ar lielu p****

26.11.2015. 11:53

Pietiek jau nu ļoti ''centās'' neizpaust stāsta varoņu vārdus, bet nav jābūt Šerlokam Holmsam, lai atrastu, ka Rolling valdes priekšsēdētājs un dibinātājs ir Kaspars Skribanovskis un sieva ir Ilze Skribanovska.. Tas tā, lai interesantāk. Bet vispār te viss ir ļoti loģiski, ja zinām pilno stāstu. Sievai nu ļoooti patīk laikam tās izklaides guļamistabā un ne tikai. Un nevar viņu vainot pie tā, kam gan nepatīk. Bet redzi, noķēra un viss tālāk negāja tā kā bija plānots. Tāpēc arī jālien atpakaļ pašas mājā, neskatoties uz to, ka vīrs it kā sitot, morāli terorizējot, utt.. Klasika!

Atbildēt

Zuze

26.11.2015. 11:34

Nekomentēšu policista rīcību, bet dāmītes iesniegums arī izklausās nereāls- slikta advokāta sacerēts. Vīrs bija tik slikts, tik vardarbīgs, viņai aizgāja prom, dzīvoja citur, bet tad pārdomāja- atnāca atpakaļ un mēģina ar varu būt mīļa, velc kaut roku dzelžos saslēgtu laukā, bet prom no vardarbīgā vīra neies- mēģinās vēl un vēl. Ko mēģinās??? Vairāk izklausās tā, ka aizgāja prom, taisījās iesniegt šķiršanos, bet tad advokāts pateica, ka viņa neko nedabūs, jo ir laulību līgums (ja pareizi atceros, tad pirmajā rakstā tas vienā vietā pavīdēja) un izdomāja šo shēmu ar piespiedu kopā dzīvošanu, cerot, ka varbūt kaut ko izspiedīs no vīra. Jo, izskatās, ka bērni var palikt pie vīra, kam ir iespēja tos nodrošināt, un tad dāmītei, ja ir noslēgts laulību līgums, ir jāiet prom plikai un nabagai.

Atbildēt

Viela pārdomām

26.11.2015. 11:04

palasot komentārus domāju, ka pārbaude būtu jāuzsāk ne tikai pret A.Melni, bet arī pret citiem augsta ranga VP darbiniekiem. Tāpat liekas interesanti, kā Melnis dabūja pielaidi valsts noslēpumam, ņemot vērā kaut vai publiski internetā pieejamo informāciju, par viņa tēvu - Genādijs Melnis. Kur visi ceļi ved uz Olainfarm, vai zem šīs zāļu ražotnes neslēpjas iespējams arī citu aizliegtu vielu ražotnes? Viela pārdomām.

Atbildēt

add

26.11.2015. 07:31

Latvijā nav tādas iestādes kuras sodītu poličus ,tā visādus sīkumus presei , ko parādīt... pats esmu versies tajā birojā

Atbildēt

DN

26.11.2015. 00:59

»

TT

Virs ka ozols :). Ja jau kluvis tik razens, varbut laiks ari no konvertiem atteikties


Biju uz pārrunām pie šī uzņēmēja kā potenciāls darba ņēmējs. Man, personīgi (nezinu, kā citiem - varu tikai par sevi runāt), tika parādīts konkrēts piedāvājums, kurā bija piedāvāta alga pēc nodokļiem, kā arī uzrādīts - cik par mani tiek samaksāts valstij. Biju pārsteigts, cik valsts no mums nokāš naudu nodokļos..

Atbildēt

Kolēģi

26.11.2015. 00:58

Sozinovam ENAB esot sapņu zeme, kā sprīdītim no pasakas, bet visdrīzāk, kā dullajam Daukam vieta, kur debesis saiet kopa ar zemi.

Atbildēt

Nāk naudiņa

26.11.2015. 00:52

»

Nu ja!

Sozinovam rokas esot garas.. runā ka jau iekš ENAP ir iebīdīta viena dāma par nodaļnieci


Tad jau Sozinovs varēs piepildīt savu sapni un kārtot lietas par nerezidentu naudas izdabūšanu no arestētajiem banku kontiem. Ar moišiku Pasta banku runā, ka esot par maz.

Atbildēt

Nu ja!

26.11.2015. 00:46

Sozinovam rokas esot garas.. runā ka jau iekš ENAP ir iebīdīta viena dāma par nodaļnieci

Atbildēt

Jūrmala

26.11.2015. 00:37

Melnis ir bijušais Drošības policijas darbinieks. Tagadējais VP Rīgas reģiona Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs savulaik Melnim piedāvāja darbu un amatau Jūrmalas policijā, apsolo,ka pēc pāris gadiem būs priekšnieks un varēs taisīt lietas, jo pilsētā ir ko darīt. A,Sozinovs savu solījumu ir turējis un faktiski uzmetot veco priekšnieku Andreju Civiānu Melnis kļuva par brigadieri. Attiecībā uz Melni nekādas dienesta pārbaudes vai krimināllietas nebūs ne no jaunā IDB ne no I.Kuža ne Kozlovskas, jo to piesedz A.Sozinovs un viņā brigāde.

Atbildēt

Z

26.11.2015. 00:31

»

andreiko

Lato, žurnālistikas likums - publicēt abu pušu viedokļus. Tā dūdiņa jau nu drusciņ aizdomīga izskatās ar visiem jubilejas pīrāgiem. Ja nu džeks vienkārši nevar no viņas nekā tikt vaļā civilizētā veidā? Lai gan Melnim jau sprandu apgriezt vajag, baisais šerifs bez kolta atradies...


Jūrmalā tas nav pirmais gadījums! Par naudu tur policija gatava jebkuram kriminālprocesiņu sarīkot. Par šiem gadījumiem (tādu ir pieteikami), kad Jūrmalas policija piedraud un bez likumīga pamata ierosina kriminālprocesus, ļoooti labi zin gan Jūrmalas prokuratūra, gan IDB. Sen zin par to patvaļu un visatļautību, bet abas iestādes to piesedz.

Atbildēt

TT

25.11.2015. 22:36

»

Malacis

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū


Virs ka ozols :). Ja jau kluvis tik razens, varbut laiks ari no konvertiem atteikties?

Atbildēt

delfis

25.11.2015. 21:47

»

PIETIEK

Drošības policijā. Un, cik zināms, viņa tētuks savulaik, padomju laikos darbojies cita veida drošības policijā


Pie reizes derētu noskaidrot kā pie tādiem radu rakstiem Melnis pielaidi valsts noslēpumam varēja dabūt ;)

Atbildēt

www.govlawyer.lv

25.11.2015. 21:45

Iepriekšējā rakstā nav juridiska pamatojuma par tiesībām atrasties laulātā īpašumā, šo vajag precizēt pie profesionāla jurista:

>Neatkarīgi no tā, uz kura no laulātajiem vārda >reģistrēts nekustamais īpašums, kas kalpo par >laulāto kopīgo patstāvīgo dzīvesvietu, un kāds ir >laulāto mantisko attiecību režīms, katram no >laulātajiem ir tiesības dzīvot un pilnvērtīgi >lietot laulāto mājokli.

Atbildēt

andreiko

25.11.2015. 21:37

Lato, žurnālistikas likums - publicēt abu pušu viedokļus. Tā dūdiņa jau nu drusciņ aizdomīga izskatās ar visiem jubilejas pīrāgiem. Ja nu džeks vienkārši nevar no viņas nekā tikt vaļā civilizētā veidā? Lai gan Melnim jau sprandu apgriezt vajag, baisais šerifs bez kolta atradies.

Atbildēt

Aivars

25.11.2015. 19:59

»

Viedoklis

Tas, kurš vēršas pie preses, pie Pietiek, apliecina, ka pašai nav taisnības un cenšas ar svešām rokām risināt radītās problēmas


Tas, kurš raksta Pietiek.com komentāros, ka kādam nav taisnība, tas pats laikam ir saitīts ar šo lietu.?

Atbildēt

Pēc

25.11.2015. 19:48

»

Malacis

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū


sarakstes izskatās tiešām vīrs kā ozols, kam gramatikai nav jāpiegriež vērība. "pa zobiem" visos iespe'jamos veidos

Atbildēt

PIETIEK

25.11.2015. 19:00

»

Paija

Būtu interesanti pietiek.com papētīt, kur tad Melnis senāk strādājis ar tik sliktu likumu "zināšanu" , jo priekšniekos - salīdzinoši nesen...2-3 gadiņi


Drošības policijā. Un, cik zināms, viņa tētuks savulaik, padomju laikos darbojies cita veida drošības policijā.

Atbildēt

Mareks

25.11.2015. 18:59

Nožēlojami, ka varas struktūrās lumpeņi formu un dienesta apliecību uzskata par iespēju ņirgāties par cilvēkiem.
Oligofrēni no CP, kas nevis pabrīdina par nedegošu lukturi auto aizmugurē, bet iekasē sodu, pašvaldības policisti, kas seko vai pensionārs laikā noslauka ietvi un ja nu izdodas pieķert, gandarījumā par prēmiju iešķiebj protokolu, valsts policijas varoņi, kas atstāj savu auto invalīdu stāvvietās..
Bet šie ir vienkārši pretekļi.
Pre-tek-ļi.
Nekad šādas situācijas nerisina naktī un bērnu klātbūtnē. Šos formā tērptos debiloidus vienkārši jāsvēpē laukā no dienesta.

Atbildēt

Viedoklis

25.11.2015. 18:41

Tas, kurš vēršas pie preses, pie Pietiek, apliecina, ka pašai nav taisnības un cenšas ar svešām rokām risināt radītās problēmas.
Tāpēc neticu tai kundzei, kas apgalvo, ka policija ir vainīga. Vainīga ir viņa pati.

Atbildēt

Malacis

25.11.2015. 18:37

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū.
http://rolling.lv/about/us

Atbildēt

vērotājam - laikam esi laulātais

25.11.2015. 18:37

uzlikt roku dzelžus ģimenes konfliktā sievietei-LAULĀTAJAI bērnu klātbūtnē un izdzīt no personiskās mājas uz izolatoru - un to dara policijas PRIEKŠNIEKS, kāds augsts "gods" tiek izrādīts parastai sievietei :-)

Atbildēt

Vērotājs

25.11.2015. 18:33

Vai tiešām šajā laikā, kad ir aktuāls bēgļu jautājums, pedogodu streiks utt, ir jāņemas ar kaut kādu divu idiņi strīdu! Nekad neticēšu, ka poliči darīs straujas kustības bez pamata. Tas, ka vadība klusē, apliecina to, ka nekādu pārkāpumu no poliču puses nav. Viena traka bāba ar preses starpniecibu grib izsist sev vairāk piķi un viss.

Atbildēt

Paija

25.11.2015. 18:31

Būtu interesanti pietiek.com papētīt, kur tad Melnis senāk strādājis ar tik sliktu likumu "zināšanu" , jo priekšniekos - salīdzinoši nesen...2-3 gadiņi

Atbildēt

XYQ

25.11.2015. 18:20

Rolling.lv īpašnieks vārds ir Kaspars Skribanovskis. Tas tā, informācijai.

Atbildēt

Par aukām

25.11.2015. 18:18

Ja sieva ir palaistuve un ir grēkā kritusi, tad tā nekad nerimsies un bendēs piekrāpto vīru cik vien spēs. Policisti to zin'.

Atbildēt

Mīļākā

25.11.2015. 18:12

Nekāads čomaks viņš man nav. Lūdzu bez apvainojumiem.

Atbildēt

ezis

25.11.2015. 18:09

Tieši tā, visa iekšlietu sistēmas vadība vienprātīgi klusē. šī situācija ir no teiciena "gudrākais paklusē". tagad ir pilnmēness un tas ir visādu frīku, lunātiķu un garīgi neveselo lielākais aktivitātes laiks. tāpēc gudri dara tā iekšlietu sistēmas vadība, ka nenolaižās līdz lētu apvainojumu un tirgus bābu klaču līmenim.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...