Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilze M

07.09.2018. 11:12

»

bobo

Tai skribanovskai jau nav pirmais kriminālprocess par šāda veida lietu. Kas augstu lec - tas zemu krīt


Jā, nav....pateicoties bijušajam vīram, kurš uzpircis Jūrmalas policistus un Jūrmalas bāreņtiesas dāmas.

Atbildēt

Ilze M

07.09.2018. 11:11

Draugs pārsūtīja vēstuli:"nu vo, es par to pašu. Es arī ar ilzi nebiju runājis gandrīz gadu un šādi viņa uzradās ik pa laikam “apciemot” īpašumu. Un dabūja pa nopelniem + vēl kriminalku.
TAGAD LAI PATI SITĀS PA SAVU PAŠAS SAČAKARĒTO SŪDAINO DZĪVI. JA MAN VĒLREIZ ŠĀDI PIETUVOSIES, VĒLREIZ BRAUKS PĀRDOMĀT DZĪVI IZOLATORĀ."

Patiesību joprojām neviens nezin!

Atbildēt

atv

30.11.2015. 14:30

Agrākos gados arī par sievām bija kāds kompromats, lai neienāk prātā vīru stučīt. Šis gadījums bija iebiedēšanas akcija. Laikam nebija gaidījuši, tāpēc arī tā steigā stulbi sanāca. Alko glāzes jau arī tiek naski cilātas, un policists reibumā jau tāds pats paliek, kā cilvēks parastais. Un izšķirties no vīra, kurš ir tajā sistēmā, arī nav viegli, ja vēl bērni, tur visādi tiek draudēts un ka redzams arī īstenots. Lai izdodas!

Atbildēt

xxl

29.11.2015. 20:15

Melnis- Bijušais Drošības policijas darbinieks.

Atbildēt

Latviete

27.11.2015. 16:25

LR Satversmes daži punkti:
VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
94. Ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību. Nevienam nedrīkst atņemt vai ierobežot brīvību citādi kā tikai saskaņā ar likumu.
95. Valsts aizsargā cilvēka godu un cieņu. Spīdzināšana, citāda cietsirdīga vai cieņu pazemojoša izturēšanās pret cilvēku ir aizliegta. Nevienu nedrīkst pakļaut nežēlīgam vai cilvēka cieņu pazemojošam sodam.
96. Ikvienam ir tiesības uz privātās dzīves, mājokļa un korespondences neaizskaramību.
97. Ikvienam, kas likumīgi uzturas Latvijas teritorijā, ir tiesības brīvi pārvietoties un izvēlēties dzīvesvietu.

ĀRPRĀTS....kādi mums ir tiesībsargājošo institūciju darbinieki !!!!!

Atbildēt

Saprātiņa

27.11.2015. 12:44

Pa lielam, tas par ko “kasās” sieva ar vīru ir nebūtiski. Bet, ja policija tiešām ir tā rīkojusies, kā rakstā minēts, tad tas ir nepiedodami. Un šādi policijas darbinieki būtu jāatlaiž un jāsauc pie atbildības. Neizlasīju visu sievas bēdu stāstu, bet, kā sapratu, atgriezties pie vīra un glābt laulību viņa nolēma, tad, kad pie vīra jau bija ievākusies cita. Par to, ka vīram ir cita, arī nebūtu pamats īsti pārmest, jo, kā pati raksta bija aizgājusi, vīrs esot aicinājis atpakaļ, bet tad viņa nav gribējusi atgriezties.
Stulbi, ka konfliktā tika iejaukta policija un vēl stulbāk, ka policija iejaucās, jo policijai būtu jāsargā mūs un jāievēro likumus. Domāju, ka vīram ir jāsniedz tiesā, laulības šķiršanas pieteikums un oficiāli jāsadala manta, atbilstoši tam, kā paši ir vienojušies laulības līgumā. Bet sievai novēlu, panākt taisnību un saņemt kārtīgu morālo kompensāciju. Pēc šitāda skandāla, laulību tāpat nesaglābt. Abiem novēlu bērnu dēļ saglabāt normālas savstarpējās attiecības, šobrīd tas noteikti šķiet neiespējami, jo abiem iesaistītajiem noteikti ir liels aizvainojums un patmīlība to nepieļauj, bet nākotnē tas noteikti ir iespējams. Lai veicas!

Atbildēt

DS

27.11.2015. 12:27

Lasu un brīnos par tiem "cilvēkiem", kuri perfekti pārzin ģimenes dzīvi citiem, kurus paši nekad nav pazinuši un varbūt pat redzējuši tos. Un cik nadzīgi uzbrūk sievietēm un piedēvē tām visas pasaules grēkus. Cik zemu ir jānolaižas, lai aprietu tos, kurus mīda ar kājām naudas maisi. Mūsu sabiedrībā par naudu un par lielu naudu var nopirkt gan melus, gan arī dažas amatpersonas, kas valkā mundierus. Vai bez sieviešu apriešanas varat palielīties ar kādu labdarības darbiņu?
Bet varbūt labāk tomēr dzīvot savu dzīvi ar pozitīvu attieksmi savā ģimenē, tad būs pozitīva attieksme arī pret sabiedrību. Lai Jums izdodas un veicas pozitīvie darbiņi !!! Tiesnešu funkcijas atstājiet tiesai un netiesājiet citus.

Atbildēt

Pietiek.com ne-reakcija. Abildes vēstule no iesaistītās personas - K.

27.11.2015. 01:28

Kur palika pietiek.com atbildes vēstule no otras iesaistītās puses - vīra K.? Tā tika nosūtīta 26.11.2015 no rīta, atbildot uz pietiek.com saņemto vēstuli, kurā izvēlētie vārdi, uzrunas formas, žargona leksika un izteikumi bija zem katras kritikas? Publicē to. Esi vecis, Lapsa. Un neizdzēs nevienu rindiņu no tā, ko saņēmi vēstulē. Un publicē arī to, ko rakstīji vēstulē pilsonim K. Pietiek tev pašam laikam šoreiz.

Atbildēt

Valērijs

26.11.2015. 22:11

No tā Olinfarma arī Sozinovs dabū?

Atbildēt

March

26.11.2015. 18:51

Algas dienā šis VīrskāOzols, esot kopa ar Slaviku, sauca iekšā kabinetā un tirdīja - 'Vai esi savu algu nopelnījis?'
Taču šis stāsts iz vēstures..;)

Atbildēt

nē polmafijai

26.11.2015. 16:16

ja cietusī/vainīgā reāli šajā gadījumā ir bijusi ievietota izolatorā tad tas ir @#@#c. Normālā valstī pēc šādu bandītisku metožu (spīdzināšana, nelikumīga brīvības atņemšana) pielietošanas ne tikai reģiona vadība ar visiem vietniekiem būtu atstādināta, bet arī visa augstākā policijas vadība tiktu atstādināta.

Atbildēt

ko

26.11.2015. 15:38

»

piga

Tas birojs tikai no 1.novembra uzsācis strādāt- un ja jau paspēji tur vērsties, tad mēnesis vēl nav apkārt, tā ka atbildi varēji arī nesaņemt. Līdz ar to secinājumus izdarīt pāragri


... strādāt? Kāpēc bija jālikvidē vecais, ja tos pašus vecos, ieskaitot interesanto Idb izmeklēšanas priekšnieci,visus iekārtoja bez nekāda konkursa jaunajā IDB, netikai mēnesis būs jāgaida, bet kā iepriekš - taisnības nebūs, jo domāju vajadzīgos tāpat atmāzēs, kā jau tas bija vecajā.

Atbildēt

Klasika

26.11.2015. 14:58

»

kolēģis ar lielu p****

Pietiek jau nu ļoti ''centās'' neizpaust stāsta varoņu vārdus, bet nav jābūt Šerlokam Holmsam, lai atrastu, ka Rolling valdes priekšsēdētājs un dibinātājs ir Kaspars Skribanovskis un sieva ir Ilze Skribanovska.. Tas tā, lai interesantāk. Bet vispār te viss ir ļoti loģiski, ja zinām pilno stāstu. Sievai...


Sievas, nolaidušās pa kreisi, pēc notikušā ārprātīgi nevar ciest piekrāpto vīru, jo apzinās savus grēka darbus. Pati vairs nespēj piecelties un tāpēc ir vīrs un apkārtēji jānolaiž tuvāk pašas līmenim. Tā netiek žēlots nekas, ne vīrs, ne bērni, ne beigu beigās paša.
Tā ir klasika. Kā redzam, te kārtējais apliecinājums tam.

Atbildēt

piga

26.11.2015. 14:06

»

add

Latvijā nav tādas iestādes kuras sodītu poličus ,tā visādus sīkumus presei , ko parādīt... pats esmu versies tajā birojā


Tas birojs tikai no 1.novembra uzsācis strādāt- un ja jau paspēji tur vērsties, tad mēnesis vēl nav apkārt, tā ka atbildi varēji arī nesaņemt. Līdz ar to secinājumus izdarīt pāragri!

Atbildēt

kolēģis ar lielu p****

26.11.2015. 12:53

Pietiek jau nu ļoti ''centās'' neizpaust stāsta varoņu vārdus, bet nav jābūt Šerlokam Holmsam, lai atrastu, ka Rolling valdes priekšsēdētājs un dibinātājs ir Kaspars Skribanovskis un sieva ir Ilze Skribanovska.. Tas tā, lai interesantāk. Bet vispār te viss ir ļoti loģiski, ja zinām pilno stāstu. Sievai nu ļoooti patīk laikam tās izklaides guļamistabā un ne tikai. Un nevar viņu vainot pie tā, kam gan nepatīk. Bet redzi, noķēra un viss tālāk negāja tā kā bija plānots. Tāpēc arī jālien atpakaļ pašas mājā, neskatoties uz to, ka vīrs it kā sitot, morāli terorizējot, utt.. Klasika!

Atbildēt

Zuze

26.11.2015. 12:34

Nekomentēšu policista rīcību, bet dāmītes iesniegums arī izklausās nereāls- slikta advokāta sacerēts. Vīrs bija tik slikts, tik vardarbīgs, viņai aizgāja prom, dzīvoja citur, bet tad pārdomāja- atnāca atpakaļ un mēģina ar varu būt mīļa, velc kaut roku dzelžos saslēgtu laukā, bet prom no vardarbīgā vīra neies- mēģinās vēl un vēl. Ko mēģinās??? Vairāk izklausās tā, ka aizgāja prom, taisījās iesniegt šķiršanos, bet tad advokāts pateica, ka viņa neko nedabūs, jo ir laulību līgums (ja pareizi atceros, tad pirmajā rakstā tas vienā vietā pavīdēja) un izdomāja šo shēmu ar piespiedu kopā dzīvošanu, cerot, ka varbūt kaut ko izspiedīs no vīra. Jo, izskatās, ka bērni var palikt pie vīra, kam ir iespēja tos nodrošināt, un tad dāmītei, ja ir noslēgts laulību līgums, ir jāiet prom plikai un nabagai.

Atbildēt

Viela pārdomām

26.11.2015. 12:04

palasot komentārus domāju, ka pārbaude būtu jāuzsāk ne tikai pret A.Melni, bet arī pret citiem augsta ranga VP darbiniekiem. Tāpat liekas interesanti, kā Melnis dabūja pielaidi valsts noslēpumam, ņemot vērā kaut vai publiski internetā pieejamo informāciju, par viņa tēvu - Genādijs Melnis. Kur visi ceļi ved uz Olainfarm, vai zem šīs zāļu ražotnes neslēpjas iespējams arī citu aizliegtu vielu ražotnes? Viela pārdomām.

Atbildēt

add

26.11.2015. 08:31

Latvijā nav tādas iestādes kuras sodītu poličus ,tā visādus sīkumus presei , ko parādīt... pats esmu versies tajā birojā

Atbildēt

DN

26.11.2015. 01:59

»

TT

Virs ka ozols :). Ja jau kluvis tik razens, varbut laiks ari no konvertiem atteikties


Biju uz pārrunām pie šī uzņēmēja kā potenciāls darba ņēmējs. Man, personīgi (nezinu, kā citiem - varu tikai par sevi runāt), tika parādīts konkrēts piedāvājums, kurā bija piedāvāta alga pēc nodokļiem, kā arī uzrādīts - cik par mani tiek samaksāts valstij. Biju pārsteigts, cik valsts no mums nokāš naudu nodokļos..

Atbildēt

Kolēģi

26.11.2015. 01:58

Sozinovam ENAB esot sapņu zeme, kā sprīdītim no pasakas, bet visdrīzāk, kā dullajam Daukam vieta, kur debesis saiet kopa ar zemi.

Atbildēt

Nāk naudiņa

26.11.2015. 01:52

»

Nu ja!

Sozinovam rokas esot garas.. runā ka jau iekš ENAP ir iebīdīta viena dāma par nodaļnieci


Tad jau Sozinovs varēs piepildīt savu sapni un kārtot lietas par nerezidentu naudas izdabūšanu no arestētajiem banku kontiem. Ar moišiku Pasta banku runā, ka esot par maz.

Atbildēt

Nu ja!

26.11.2015. 01:46

Sozinovam rokas esot garas.. runā ka jau iekš ENAP ir iebīdīta viena dāma par nodaļnieci

Atbildēt

Jūrmala

26.11.2015. 01:37

Melnis ir bijušais Drošības policijas darbinieks. Tagadējais VP Rīgas reģiona Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs savulaik Melnim piedāvāja darbu un amatau Jūrmalas policijā, apsolo,ka pēc pāris gadiem būs priekšnieks un varēs taisīt lietas, jo pilsētā ir ko darīt. A,Sozinovs savu solījumu ir turējis un faktiski uzmetot veco priekšnieku Andreju Civiānu Melnis kļuva par brigadieri. Attiecībā uz Melni nekādas dienesta pārbaudes vai krimināllietas nebūs ne no jaunā IDB ne no I.Kuža ne Kozlovskas, jo to piesedz A.Sozinovs un viņā brigāde.

Atbildēt

Z

26.11.2015. 01:31

»

andreiko

Lato, žurnālistikas likums - publicēt abu pušu viedokļus. Tā dūdiņa jau nu drusciņ aizdomīga izskatās ar visiem jubilejas pīrāgiem. Ja nu džeks vienkārši nevar no viņas nekā tikt vaļā civilizētā veidā? Lai gan Melnim jau sprandu apgriezt vajag, baisais šerifs bez kolta atradies...


Jūrmalā tas nav pirmais gadījums! Par naudu tur policija gatava jebkuram kriminālprocesiņu sarīkot. Par šiem gadījumiem (tādu ir pieteikami), kad Jūrmalas policija piedraud un bez likumīga pamata ierosina kriminālprocesus, ļoooti labi zin gan Jūrmalas prokuratūra, gan IDB. Sen zin par to patvaļu un visatļautību, bet abas iestādes to piesedz.

Atbildēt

TT

25.11.2015. 23:36

»

Malacis

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū


Virs ka ozols :). Ja jau kluvis tik razens, varbut laiks ari no konvertiem atteikties?

Atbildēt

delfis

25.11.2015. 22:47

»

PIETIEK

Drošības policijā. Un, cik zināms, viņa tētuks savulaik, padomju laikos darbojies cita veida drošības policijā


Pie reizes derētu noskaidrot kā pie tādiem radu rakstiem Melnis pielaidi valsts noslēpumam varēja dabūt ;)

Atbildēt

www.govlawyer.lv

25.11.2015. 22:45

Iepriekšējā rakstā nav juridiska pamatojuma par tiesībām atrasties laulātā īpašumā, šo vajag precizēt pie profesionāla jurista:

>Neatkarīgi no tā, uz kura no laulātajiem vārda >reģistrēts nekustamais īpašums, kas kalpo par >laulāto kopīgo patstāvīgo dzīvesvietu, un kāds ir >laulāto mantisko attiecību režīms, katram no >laulātajiem ir tiesības dzīvot un pilnvērtīgi >lietot laulāto mājokli.

Atbildēt

andreiko

25.11.2015. 22:37

Lato, žurnālistikas likums - publicēt abu pušu viedokļus. Tā dūdiņa jau nu drusciņ aizdomīga izskatās ar visiem jubilejas pīrāgiem. Ja nu džeks vienkārši nevar no viņas nekā tikt vaļā civilizētā veidā? Lai gan Melnim jau sprandu apgriezt vajag, baisais šerifs bez kolta atradies.

Atbildēt

Aivars

25.11.2015. 20:59

»

Viedoklis

Tas, kurš vēršas pie preses, pie Pietiek, apliecina, ka pašai nav taisnības un cenšas ar svešām rokām risināt radītās problēmas


Tas, kurš raksta Pietiek.com komentāros, ka kādam nav taisnība, tas pats laikam ir saitīts ar šo lietu.?

Atbildēt

Pēc

25.11.2015. 20:48

»

Malacis

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū


sarakstes izskatās tiešām vīrs kā ozols, kam gramatikai nav jāpiegriež vērība. "pa zobiem" visos iespe'jamos veidos

Atbildēt

PIETIEK

25.11.2015. 20:00

»

Paija

Būtu interesanti pietiek.com papētīt, kur tad Melnis senāk strādājis ar tik sliktu likumu "zināšanu" , jo priekšniekos - salīdzinoši nesen...2-3 gadiņi


Drošības policijā. Un, cik zināms, viņa tētuks savulaik, padomju laikos darbojies cita veida drošības policijā.

Atbildēt

Mareks

25.11.2015. 19:59

Nožēlojami, ka varas struktūrās lumpeņi formu un dienesta apliecību uzskata par iespēju ņirgāties par cilvēkiem.
Oligofrēni no CP, kas nevis pabrīdina par nedegošu lukturi auto aizmugurē, bet iekasē sodu, pašvaldības policisti, kas seko vai pensionārs laikā noslauka ietvi un ja nu izdodas pieķert, gandarījumā par prēmiju iešķiebj protokolu, valsts policijas varoņi, kas atstāj savu auto invalīdu stāvvietās..
Bet šie ir vienkārši pretekļi.
Pre-tek-ļi.
Nekad šādas situācijas nerisina naktī un bērnu klātbūtnē. Šos formā tērptos debiloidus vienkārši jāsvēpē laukā no dienesta.

Atbildēt

Viedoklis

25.11.2015. 19:41

Tas, kurš vēršas pie preses, pie Pietiek, apliecina, ka pašai nav taisnības un cenšas ar svešām rokām risināt radītās problēmas.
Tāpēc neticu tai kundzei, kas apgalvo, ka policija ir vainīga. Vainīga ir viņa pati.

Atbildēt

Malacis

25.11.2015. 19:37

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū.
http://rolling.lv/about/us

Atbildēt

vērotājam - laikam esi laulātais

25.11.2015. 19:37

uzlikt roku dzelžus ģimenes konfliktā sievietei-LAULĀTAJAI bērnu klātbūtnē un izdzīt no personiskās mājas uz izolatoru - un to dara policijas PRIEKŠNIEKS, kāds augsts "gods" tiek izrādīts parastai sievietei :-)

Atbildēt

Vērotājs

25.11.2015. 19:33

Vai tiešām šajā laikā, kad ir aktuāls bēgļu jautājums, pedogodu streiks utt, ir jāņemas ar kaut kādu divu idiņi strīdu! Nekad neticēšu, ka poliči darīs straujas kustības bez pamata. Tas, ka vadība klusē, apliecina to, ka nekādu pārkāpumu no poliču puses nav. Viena traka bāba ar preses starpniecibu grib izsist sev vairāk piķi un viss.

Atbildēt

Paija

25.11.2015. 19:31

Būtu interesanti pietiek.com papētīt, kur tad Melnis senāk strādājis ar tik sliktu likumu "zināšanu" , jo priekšniekos - salīdzinoši nesen...2-3 gadiņi

Atbildēt

XYQ

25.11.2015. 19:20

Rolling.lv īpašnieks vārds ir Kaspars Skribanovskis. Tas tā, informācijai.

Atbildēt

Par aukām

25.11.2015. 19:18

Ja sieva ir palaistuve un ir grēkā kritusi, tad tā nekad nerimsies un bendēs piekrāpto vīru cik vien spēs. Policisti to zin'.

Atbildēt

Mīļākā

25.11.2015. 19:12

Nekāads čomaks viņš man nav. Lūdzu bez apvainojumiem.

Atbildēt

ezis

25.11.2015. 19:09

Tieši tā, visa iekšlietu sistēmas vadība vienprātīgi klusē. šī situācija ir no teiciena "gudrākais paklusē". tagad ir pilnmēness un tas ir visādu frīku, lunātiķu un garīgi neveselo lielākais aktivitātes laiks. tāpēc gudri dara tā iekšlietu sistēmas vadība, ka nenolaižās līdz lētu apvainojumu un tirgus bābu klaču līmenim.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...