Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilze M

07.09.2018. 10:12

»

bobo

Tai skribanovskai jau nav pirmais kriminālprocess par šāda veida lietu. Kas augstu lec - tas zemu krīt


Jā, nav....pateicoties bijušajam vīram, kurš uzpircis Jūrmalas policistus un Jūrmalas bāreņtiesas dāmas.

Atbildēt

Ilze M

07.09.2018. 10:11

Draugs pārsūtīja vēstuli:"nu vo, es par to pašu. Es arī ar ilzi nebiju runājis gandrīz gadu un šādi viņa uzradās ik pa laikam “apciemot” īpašumu. Un dabūja pa nopelniem + vēl kriminalku.
TAGAD LAI PATI SITĀS PA SAVU PAŠAS SAČAKARĒTO SŪDAINO DZĪVI. JA MAN VĒLREIZ ŠĀDI PIETUVOSIES, VĒLREIZ BRAUKS PĀRDOMĀT DZĪVI IZOLATORĀ."

Patiesību joprojām neviens nezin!

Atbildēt

atv

30.11.2015. 13:30

Agrākos gados arī par sievām bija kāds kompromats, lai neienāk prātā vīru stučīt. Šis gadījums bija iebiedēšanas akcija. Laikam nebija gaidījuši, tāpēc arī tā steigā stulbi sanāca. Alko glāzes jau arī tiek naski cilātas, un policists reibumā jau tāds pats paliek, kā cilvēks parastais. Un izšķirties no vīra, kurš ir tajā sistēmā, arī nav viegli, ja vēl bērni, tur visādi tiek draudēts un ka redzams arī īstenots. Lai izdodas!

Atbildēt

xxl

29.11.2015. 19:15

Melnis- Bijušais Drošības policijas darbinieks.

Atbildēt

Latviete

27.11.2015. 15:25

LR Satversmes daži punkti:
VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
94. Ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību. Nevienam nedrīkst atņemt vai ierobežot brīvību citādi kā tikai saskaņā ar likumu.
95. Valsts aizsargā cilvēka godu un cieņu. Spīdzināšana, citāda cietsirdīga vai cieņu pazemojoša izturēšanās pret cilvēku ir aizliegta. Nevienu nedrīkst pakļaut nežēlīgam vai cilvēka cieņu pazemojošam sodam.
96. Ikvienam ir tiesības uz privātās dzīves, mājokļa un korespondences neaizskaramību.
97. Ikvienam, kas likumīgi uzturas Latvijas teritorijā, ir tiesības brīvi pārvietoties un izvēlēties dzīvesvietu.

ĀRPRĀTS....kādi mums ir tiesībsargājošo institūciju darbinieki !!!!!

Atbildēt

Saprātiņa

27.11.2015. 11:44

Pa lielam, tas par ko “kasās” sieva ar vīru ir nebūtiski. Bet, ja policija tiešām ir tā rīkojusies, kā rakstā minēts, tad tas ir nepiedodami. Un šādi policijas darbinieki būtu jāatlaiž un jāsauc pie atbildības. Neizlasīju visu sievas bēdu stāstu, bet, kā sapratu, atgriezties pie vīra un glābt laulību viņa nolēma, tad, kad pie vīra jau bija ievākusies cita. Par to, ka vīram ir cita, arī nebūtu pamats īsti pārmest, jo, kā pati raksta bija aizgājusi, vīrs esot aicinājis atpakaļ, bet tad viņa nav gribējusi atgriezties.
Stulbi, ka konfliktā tika iejaukta policija un vēl stulbāk, ka policija iejaucās, jo policijai būtu jāsargā mūs un jāievēro likumus. Domāju, ka vīram ir jāsniedz tiesā, laulības šķiršanas pieteikums un oficiāli jāsadala manta, atbilstoši tam, kā paši ir vienojušies laulības līgumā. Bet sievai novēlu, panākt taisnību un saņemt kārtīgu morālo kompensāciju. Pēc šitāda skandāla, laulību tāpat nesaglābt. Abiem novēlu bērnu dēļ saglabāt normālas savstarpējās attiecības, šobrīd tas noteikti šķiet neiespējami, jo abiem iesaistītajiem noteikti ir liels aizvainojums un patmīlība to nepieļauj, bet nākotnē tas noteikti ir iespējams. Lai veicas!

Atbildēt

DS

27.11.2015. 11:27

Lasu un brīnos par tiem "cilvēkiem", kuri perfekti pārzin ģimenes dzīvi citiem, kurus paši nekad nav pazinuši un varbūt pat redzējuši tos. Un cik nadzīgi uzbrūk sievietēm un piedēvē tām visas pasaules grēkus. Cik zemu ir jānolaižas, lai aprietu tos, kurus mīda ar kājām naudas maisi. Mūsu sabiedrībā par naudu un par lielu naudu var nopirkt gan melus, gan arī dažas amatpersonas, kas valkā mundierus. Vai bez sieviešu apriešanas varat palielīties ar kādu labdarības darbiņu?
Bet varbūt labāk tomēr dzīvot savu dzīvi ar pozitīvu attieksmi savā ģimenē, tad būs pozitīva attieksme arī pret sabiedrību. Lai Jums izdodas un veicas pozitīvie darbiņi !!! Tiesnešu funkcijas atstājiet tiesai un netiesājiet citus.

Atbildēt

Pietiek.com ne-reakcija. Abildes vēstule no iesaistītās personas - K.

27.11.2015. 00:28

Kur palika pietiek.com atbildes vēstule no otras iesaistītās puses - vīra K.? Tā tika nosūtīta 26.11.2015 no rīta, atbildot uz pietiek.com saņemto vēstuli, kurā izvēlētie vārdi, uzrunas formas, žargona leksika un izteikumi bija zem katras kritikas? Publicē to. Esi vecis, Lapsa. Un neizdzēs nevienu rindiņu no tā, ko saņēmi vēstulē. Un publicē arī to, ko rakstīji vēstulē pilsonim K. Pietiek tev pašam laikam šoreiz.

Atbildēt

Valērijs

26.11.2015. 21:11

No tā Olinfarma arī Sozinovs dabū?

Atbildēt

March

26.11.2015. 17:51

Algas dienā šis VīrskāOzols, esot kopa ar Slaviku, sauca iekšā kabinetā un tirdīja - 'Vai esi savu algu nopelnījis?'
Taču šis stāsts iz vēstures..;)

Atbildēt

nē polmafijai

26.11.2015. 15:16

ja cietusī/vainīgā reāli šajā gadījumā ir bijusi ievietota izolatorā tad tas ir @#@#c. Normālā valstī pēc šādu bandītisku metožu (spīdzināšana, nelikumīga brīvības atņemšana) pielietošanas ne tikai reģiona vadība ar visiem vietniekiem būtu atstādināta, bet arī visa augstākā policijas vadība tiktu atstādināta.

Atbildēt

ko

26.11.2015. 14:38

»

piga

Tas birojs tikai no 1.novembra uzsācis strādāt- un ja jau paspēji tur vērsties, tad mēnesis vēl nav apkārt, tā ka atbildi varēji arī nesaņemt. Līdz ar to secinājumus izdarīt pāragri


... strādāt? Kāpēc bija jālikvidē vecais, ja tos pašus vecos, ieskaitot interesanto Idb izmeklēšanas priekšnieci,visus iekārtoja bez nekāda konkursa jaunajā IDB, netikai mēnesis būs jāgaida, bet kā iepriekš - taisnības nebūs, jo domāju vajadzīgos tāpat atmāzēs, kā jau tas bija vecajā.

Atbildēt

Klasika

26.11.2015. 13:58

»

kolēģis ar lielu p****

Pietiek jau nu ļoti ''centās'' neizpaust stāsta varoņu vārdus, bet nav jābūt Šerlokam Holmsam, lai atrastu, ka Rolling valdes priekšsēdētājs un dibinātājs ir Kaspars Skribanovskis un sieva ir Ilze Skribanovska.. Tas tā, lai interesantāk. Bet vispār te viss ir ļoti loģiski, ja zinām pilno stāstu. Sievai...


Sievas, nolaidušās pa kreisi, pēc notikušā ārprātīgi nevar ciest piekrāpto vīru, jo apzinās savus grēka darbus. Pati vairs nespēj piecelties un tāpēc ir vīrs un apkārtēji jānolaiž tuvāk pašas līmenim. Tā netiek žēlots nekas, ne vīrs, ne bērni, ne beigu beigās paša.
Tā ir klasika. Kā redzam, te kārtējais apliecinājums tam.

Atbildēt

piga

26.11.2015. 13:06

»

add

Latvijā nav tādas iestādes kuras sodītu poličus ,tā visādus sīkumus presei , ko parādīt... pats esmu versies tajā birojā


Tas birojs tikai no 1.novembra uzsācis strādāt- un ja jau paspēji tur vērsties, tad mēnesis vēl nav apkārt, tā ka atbildi varēji arī nesaņemt. Līdz ar to secinājumus izdarīt pāragri!

Atbildēt

kolēģis ar lielu p****

26.11.2015. 11:53

Pietiek jau nu ļoti ''centās'' neizpaust stāsta varoņu vārdus, bet nav jābūt Šerlokam Holmsam, lai atrastu, ka Rolling valdes priekšsēdētājs un dibinātājs ir Kaspars Skribanovskis un sieva ir Ilze Skribanovska.. Tas tā, lai interesantāk. Bet vispār te viss ir ļoti loģiski, ja zinām pilno stāstu. Sievai nu ļoooti patīk laikam tās izklaides guļamistabā un ne tikai. Un nevar viņu vainot pie tā, kam gan nepatīk. Bet redzi, noķēra un viss tālāk negāja tā kā bija plānots. Tāpēc arī jālien atpakaļ pašas mājā, neskatoties uz to, ka vīrs it kā sitot, morāli terorizējot, utt.. Klasika!

Atbildēt

Zuze

26.11.2015. 11:34

Nekomentēšu policista rīcību, bet dāmītes iesniegums arī izklausās nereāls- slikta advokāta sacerēts. Vīrs bija tik slikts, tik vardarbīgs, viņai aizgāja prom, dzīvoja citur, bet tad pārdomāja- atnāca atpakaļ un mēģina ar varu būt mīļa, velc kaut roku dzelžos saslēgtu laukā, bet prom no vardarbīgā vīra neies- mēģinās vēl un vēl. Ko mēģinās??? Vairāk izklausās tā, ka aizgāja prom, taisījās iesniegt šķiršanos, bet tad advokāts pateica, ka viņa neko nedabūs, jo ir laulību līgums (ja pareizi atceros, tad pirmajā rakstā tas vienā vietā pavīdēja) un izdomāja šo shēmu ar piespiedu kopā dzīvošanu, cerot, ka varbūt kaut ko izspiedīs no vīra. Jo, izskatās, ka bērni var palikt pie vīra, kam ir iespēja tos nodrošināt, un tad dāmītei, ja ir noslēgts laulību līgums, ir jāiet prom plikai un nabagai.

Atbildēt

Viela pārdomām

26.11.2015. 11:04

palasot komentārus domāju, ka pārbaude būtu jāuzsāk ne tikai pret A.Melni, bet arī pret citiem augsta ranga VP darbiniekiem. Tāpat liekas interesanti, kā Melnis dabūja pielaidi valsts noslēpumam, ņemot vērā kaut vai publiski internetā pieejamo informāciju, par viņa tēvu - Genādijs Melnis. Kur visi ceļi ved uz Olainfarm, vai zem šīs zāļu ražotnes neslēpjas iespējams arī citu aizliegtu vielu ražotnes? Viela pārdomām.

Atbildēt

add

26.11.2015. 07:31

Latvijā nav tādas iestādes kuras sodītu poličus ,tā visādus sīkumus presei , ko parādīt... pats esmu versies tajā birojā

Atbildēt

DN

26.11.2015. 00:59

»

TT

Virs ka ozols :). Ja jau kluvis tik razens, varbut laiks ari no konvertiem atteikties


Biju uz pārrunām pie šī uzņēmēja kā potenciāls darba ņēmējs. Man, personīgi (nezinu, kā citiem - varu tikai par sevi runāt), tika parādīts konkrēts piedāvājums, kurā bija piedāvāta alga pēc nodokļiem, kā arī uzrādīts - cik par mani tiek samaksāts valstij. Biju pārsteigts, cik valsts no mums nokāš naudu nodokļos..

Atbildēt

Kolēģi

26.11.2015. 00:58

Sozinovam ENAB esot sapņu zeme, kā sprīdītim no pasakas, bet visdrīzāk, kā dullajam Daukam vieta, kur debesis saiet kopa ar zemi.

Atbildēt

Nāk naudiņa

26.11.2015. 00:52

»

Nu ja!

Sozinovam rokas esot garas.. runā ka jau iekš ENAP ir iebīdīta viena dāma par nodaļnieci


Tad jau Sozinovs varēs piepildīt savu sapni un kārtot lietas par nerezidentu naudas izdabūšanu no arestētajiem banku kontiem. Ar moišiku Pasta banku runā, ka esot par maz.

Atbildēt

Nu ja!

26.11.2015. 00:46

Sozinovam rokas esot garas.. runā ka jau iekš ENAP ir iebīdīta viena dāma par nodaļnieci

Atbildēt

Jūrmala

26.11.2015. 00:37

Melnis ir bijušais Drošības policijas darbinieks. Tagadējais VP Rīgas reģiona Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs savulaik Melnim piedāvāja darbu un amatau Jūrmalas policijā, apsolo,ka pēc pāris gadiem būs priekšnieks un varēs taisīt lietas, jo pilsētā ir ko darīt. A,Sozinovs savu solījumu ir turējis un faktiski uzmetot veco priekšnieku Andreju Civiānu Melnis kļuva par brigadieri. Attiecībā uz Melni nekādas dienesta pārbaudes vai krimināllietas nebūs ne no jaunā IDB ne no I.Kuža ne Kozlovskas, jo to piesedz A.Sozinovs un viņā brigāde.

Atbildēt

Z

26.11.2015. 00:31

»

andreiko

Lato, žurnālistikas likums - publicēt abu pušu viedokļus. Tā dūdiņa jau nu drusciņ aizdomīga izskatās ar visiem jubilejas pīrāgiem. Ja nu džeks vienkārši nevar no viņas nekā tikt vaļā civilizētā veidā? Lai gan Melnim jau sprandu apgriezt vajag, baisais šerifs bez kolta atradies...


Jūrmalā tas nav pirmais gadījums! Par naudu tur policija gatava jebkuram kriminālprocesiņu sarīkot. Par šiem gadījumiem (tādu ir pieteikami), kad Jūrmalas policija piedraud un bez likumīga pamata ierosina kriminālprocesus, ļoooti labi zin gan Jūrmalas prokuratūra, gan IDB. Sen zin par to patvaļu un visatļautību, bet abas iestādes to piesedz.

Atbildēt

TT

25.11.2015. 22:36

»

Malacis

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū


Virs ka ozols :). Ja jau kluvis tik razens, varbut laiks ari no konvertiem atteikties?

Atbildēt

delfis

25.11.2015. 21:47

»

PIETIEK

Drošības policijā. Un, cik zināms, viņa tētuks savulaik, padomju laikos darbojies cita veida drošības policijā


Pie reizes derētu noskaidrot kā pie tādiem radu rakstiem Melnis pielaidi valsts noslēpumam varēja dabūt ;)

Atbildēt

www.govlawyer.lv

25.11.2015. 21:45

Iepriekšējā rakstā nav juridiska pamatojuma par tiesībām atrasties laulātā īpašumā, šo vajag precizēt pie profesionāla jurista:

>Neatkarīgi no tā, uz kura no laulātajiem vārda >reģistrēts nekustamais īpašums, kas kalpo par >laulāto kopīgo patstāvīgo dzīvesvietu, un kāds ir >laulāto mantisko attiecību režīms, katram no >laulātajiem ir tiesības dzīvot un pilnvērtīgi >lietot laulāto mājokli.

Atbildēt

andreiko

25.11.2015. 21:37

Lato, žurnālistikas likums - publicēt abu pušu viedokļus. Tā dūdiņa jau nu drusciņ aizdomīga izskatās ar visiem jubilejas pīrāgiem. Ja nu džeks vienkārši nevar no viņas nekā tikt vaļā civilizētā veidā? Lai gan Melnim jau sprandu apgriezt vajag, baisais šerifs bez kolta atradies.

Atbildēt

Aivars

25.11.2015. 19:59

»

Viedoklis

Tas, kurš vēršas pie preses, pie Pietiek, apliecina, ka pašai nav taisnības un cenšas ar svešām rokām risināt radītās problēmas


Tas, kurš raksta Pietiek.com komentāros, ka kādam nav taisnība, tas pats laikam ir saitīts ar šo lietu.?

Atbildēt

Pēc

25.11.2015. 19:48

»

Malacis

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū


sarakstes izskatās tiešām vīrs kā ozols, kam gramatikai nav jāpiegriež vērība. "pa zobiem" visos iespe'jamos veidos

Atbildēt

PIETIEK

25.11.2015. 19:00

»

Paija

Būtu interesanti pietiek.com papētīt, kur tad Melnis senāk strādājis ar tik sliktu likumu "zināšanu" , jo priekšniekos - salīdzinoši nesen...2-3 gadiņi


Drošības policijā. Un, cik zināms, viņa tētuks savulaik, padomju laikos darbojies cita veida drošības policijā.

Atbildēt

Mareks

25.11.2015. 18:59

Nožēlojami, ka varas struktūrās lumpeņi formu un dienesta apliecību uzskata par iespēju ņirgāties par cilvēkiem.
Oligofrēni no CP, kas nevis pabrīdina par nedegošu lukturi auto aizmugurē, bet iekasē sodu, pašvaldības policisti, kas seko vai pensionārs laikā noslauka ietvi un ja nu izdodas pieķert, gandarījumā par prēmiju iešķiebj protokolu, valsts policijas varoņi, kas atstāj savu auto invalīdu stāvvietās..
Bet šie ir vienkārši pretekļi.
Pre-tek-ļi.
Nekad šādas situācijas nerisina naktī un bērnu klātbūtnē. Šos formā tērptos debiloidus vienkārši jāsvēpē laukā no dienesta.

Atbildēt

Viedoklis

25.11.2015. 18:41

Tas, kurš vēršas pie preses, pie Pietiek, apliecina, ka pašai nav taisnības un cenšas ar svešām rokām risināt radītās problēmas.
Tāpēc neticu tai kundzei, kas apgalvo, ka policija ir vainīga. Vainīga ir viņa pati.

Atbildēt

Malacis

25.11.2015. 18:37

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū.
http://rolling.lv/about/us

Atbildēt

vērotājam - laikam esi laulātais

25.11.2015. 18:37

uzlikt roku dzelžus ģimenes konfliktā sievietei-LAULĀTAJAI bērnu klātbūtnē un izdzīt no personiskās mājas uz izolatoru - un to dara policijas PRIEKŠNIEKS, kāds augsts "gods" tiek izrādīts parastai sievietei :-)

Atbildēt

Vērotājs

25.11.2015. 18:33

Vai tiešām šajā laikā, kad ir aktuāls bēgļu jautājums, pedogodu streiks utt, ir jāņemas ar kaut kādu divu idiņi strīdu! Nekad neticēšu, ka poliči darīs straujas kustības bez pamata. Tas, ka vadība klusē, apliecina to, ka nekādu pārkāpumu no poliču puses nav. Viena traka bāba ar preses starpniecibu grib izsist sev vairāk piķi un viss.

Atbildēt

Paija

25.11.2015. 18:31

Būtu interesanti pietiek.com papētīt, kur tad Melnis senāk strādājis ar tik sliktu likumu "zināšanu" , jo priekšniekos - salīdzinoši nesen...2-3 gadiņi

Atbildēt

XYQ

25.11.2015. 18:20

Rolling.lv īpašnieks vārds ir Kaspars Skribanovskis. Tas tā, informācijai.

Atbildēt

Par aukām

25.11.2015. 18:18

Ja sieva ir palaistuve un ir grēkā kritusi, tad tā nekad nerimsies un bendēs piekrāpto vīru cik vien spēs. Policisti to zin'.

Atbildēt

Mīļākā

25.11.2015. 18:12

Nekāads čomaks viņš man nav. Lūdzu bez apvainojumiem.

Atbildēt

ezis

25.11.2015. 18:09

Tieši tā, visa iekšlietu sistēmas vadība vienprātīgi klusē. šī situācija ir no teiciena "gudrākais paklusē". tagad ir pilnmēness un tas ir visādu frīku, lunātiķu un garīgi neveselo lielākais aktivitātes laiks. tāpēc gudri dara tā iekšlietu sistēmas vadība, ka nenolaižās līdz lētu apvainojumu un tirgus bābu klaču līmenim.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...