Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilze M

07.09.2018. 10:12

»

bobo

Tai skribanovskai jau nav pirmais kriminālprocess par šāda veida lietu. Kas augstu lec - tas zemu krīt


Jā, nav....pateicoties bijušajam vīram, kurš uzpircis Jūrmalas policistus un Jūrmalas bāreņtiesas dāmas.

Atbildēt

Ilze M

07.09.2018. 10:11

Draugs pārsūtīja vēstuli:"nu vo, es par to pašu. Es arī ar ilzi nebiju runājis gandrīz gadu un šādi viņa uzradās ik pa laikam “apciemot” īpašumu. Un dabūja pa nopelniem + vēl kriminalku.
TAGAD LAI PATI SITĀS PA SAVU PAŠAS SAČAKARĒTO SŪDAINO DZĪVI. JA MAN VĒLREIZ ŠĀDI PIETUVOSIES, VĒLREIZ BRAUKS PĀRDOMĀT DZĪVI IZOLATORĀ."

Patiesību joprojām neviens nezin!

Atbildēt

atv

30.11.2015. 13:30

Agrākos gados arī par sievām bija kāds kompromats, lai neienāk prātā vīru stučīt. Šis gadījums bija iebiedēšanas akcija. Laikam nebija gaidījuši, tāpēc arī tā steigā stulbi sanāca. Alko glāzes jau arī tiek naski cilātas, un policists reibumā jau tāds pats paliek, kā cilvēks parastais. Un izšķirties no vīra, kurš ir tajā sistēmā, arī nav viegli, ja vēl bērni, tur visādi tiek draudēts un ka redzams arī īstenots. Lai izdodas!

Atbildēt

xxl

29.11.2015. 19:15

Melnis- Bijušais Drošības policijas darbinieks.

Atbildēt

Latviete

27.11.2015. 15:25

LR Satversmes daži punkti:
VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
94. Ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību. Nevienam nedrīkst atņemt vai ierobežot brīvību citādi kā tikai saskaņā ar likumu.
95. Valsts aizsargā cilvēka godu un cieņu. Spīdzināšana, citāda cietsirdīga vai cieņu pazemojoša izturēšanās pret cilvēku ir aizliegta. Nevienu nedrīkst pakļaut nežēlīgam vai cilvēka cieņu pazemojošam sodam.
96. Ikvienam ir tiesības uz privātās dzīves, mājokļa un korespondences neaizskaramību.
97. Ikvienam, kas likumīgi uzturas Latvijas teritorijā, ir tiesības brīvi pārvietoties un izvēlēties dzīvesvietu.

ĀRPRĀTS....kādi mums ir tiesībsargājošo institūciju darbinieki !!!!!

Atbildēt

Saprātiņa

27.11.2015. 11:44

Pa lielam, tas par ko “kasās” sieva ar vīru ir nebūtiski. Bet, ja policija tiešām ir tā rīkojusies, kā rakstā minēts, tad tas ir nepiedodami. Un šādi policijas darbinieki būtu jāatlaiž un jāsauc pie atbildības. Neizlasīju visu sievas bēdu stāstu, bet, kā sapratu, atgriezties pie vīra un glābt laulību viņa nolēma, tad, kad pie vīra jau bija ievākusies cita. Par to, ka vīram ir cita, arī nebūtu pamats īsti pārmest, jo, kā pati raksta bija aizgājusi, vīrs esot aicinājis atpakaļ, bet tad viņa nav gribējusi atgriezties.
Stulbi, ka konfliktā tika iejaukta policija un vēl stulbāk, ka policija iejaucās, jo policijai būtu jāsargā mūs un jāievēro likumus. Domāju, ka vīram ir jāsniedz tiesā, laulības šķiršanas pieteikums un oficiāli jāsadala manta, atbilstoši tam, kā paši ir vienojušies laulības līgumā. Bet sievai novēlu, panākt taisnību un saņemt kārtīgu morālo kompensāciju. Pēc šitāda skandāla, laulību tāpat nesaglābt. Abiem novēlu bērnu dēļ saglabāt normālas savstarpējās attiecības, šobrīd tas noteikti šķiet neiespējami, jo abiem iesaistītajiem noteikti ir liels aizvainojums un patmīlība to nepieļauj, bet nākotnē tas noteikti ir iespējams. Lai veicas!

Atbildēt

DS

27.11.2015. 11:27

Lasu un brīnos par tiem "cilvēkiem", kuri perfekti pārzin ģimenes dzīvi citiem, kurus paši nekad nav pazinuši un varbūt pat redzējuši tos. Un cik nadzīgi uzbrūk sievietēm un piedēvē tām visas pasaules grēkus. Cik zemu ir jānolaižas, lai aprietu tos, kurus mīda ar kājām naudas maisi. Mūsu sabiedrībā par naudu un par lielu naudu var nopirkt gan melus, gan arī dažas amatpersonas, kas valkā mundierus. Vai bez sieviešu apriešanas varat palielīties ar kādu labdarības darbiņu?
Bet varbūt labāk tomēr dzīvot savu dzīvi ar pozitīvu attieksmi savā ģimenē, tad būs pozitīva attieksme arī pret sabiedrību. Lai Jums izdodas un veicas pozitīvie darbiņi !!! Tiesnešu funkcijas atstājiet tiesai un netiesājiet citus.

Atbildēt

Pietiek.com ne-reakcija. Abildes vēstule no iesaistītās personas - K.

27.11.2015. 00:28

Kur palika pietiek.com atbildes vēstule no otras iesaistītās puses - vīra K.? Tā tika nosūtīta 26.11.2015 no rīta, atbildot uz pietiek.com saņemto vēstuli, kurā izvēlētie vārdi, uzrunas formas, žargona leksika un izteikumi bija zem katras kritikas? Publicē to. Esi vecis, Lapsa. Un neizdzēs nevienu rindiņu no tā, ko saņēmi vēstulē. Un publicē arī to, ko rakstīji vēstulē pilsonim K. Pietiek tev pašam laikam šoreiz.

Atbildēt

Valērijs

26.11.2015. 21:11

No tā Olinfarma arī Sozinovs dabū?

Atbildēt

March

26.11.2015. 17:51

Algas dienā šis VīrskāOzols, esot kopa ar Slaviku, sauca iekšā kabinetā un tirdīja - 'Vai esi savu algu nopelnījis?'
Taču šis stāsts iz vēstures..;)

Atbildēt

nē polmafijai

26.11.2015. 15:16

ja cietusī/vainīgā reāli šajā gadījumā ir bijusi ievietota izolatorā tad tas ir @#@#c. Normālā valstī pēc šādu bandītisku metožu (spīdzināšana, nelikumīga brīvības atņemšana) pielietošanas ne tikai reģiona vadība ar visiem vietniekiem būtu atstādināta, bet arī visa augstākā policijas vadība tiktu atstādināta.

Atbildēt

ko

26.11.2015. 14:38

»

piga

Tas birojs tikai no 1.novembra uzsācis strādāt- un ja jau paspēji tur vērsties, tad mēnesis vēl nav apkārt, tā ka atbildi varēji arī nesaņemt. Līdz ar to secinājumus izdarīt pāragri


... strādāt? Kāpēc bija jālikvidē vecais, ja tos pašus vecos, ieskaitot interesanto Idb izmeklēšanas priekšnieci,visus iekārtoja bez nekāda konkursa jaunajā IDB, netikai mēnesis būs jāgaida, bet kā iepriekš - taisnības nebūs, jo domāju vajadzīgos tāpat atmāzēs, kā jau tas bija vecajā.

Atbildēt

Klasika

26.11.2015. 13:58

»

kolēģis ar lielu p****

Pietiek jau nu ļoti ''centās'' neizpaust stāsta varoņu vārdus, bet nav jābūt Šerlokam Holmsam, lai atrastu, ka Rolling valdes priekšsēdētājs un dibinātājs ir Kaspars Skribanovskis un sieva ir Ilze Skribanovska.. Tas tā, lai interesantāk. Bet vispār te viss ir ļoti loģiski, ja zinām pilno stāstu. Sievai...


Sievas, nolaidušās pa kreisi, pēc notikušā ārprātīgi nevar ciest piekrāpto vīru, jo apzinās savus grēka darbus. Pati vairs nespēj piecelties un tāpēc ir vīrs un apkārtēji jānolaiž tuvāk pašas līmenim. Tā netiek žēlots nekas, ne vīrs, ne bērni, ne beigu beigās paša.
Tā ir klasika. Kā redzam, te kārtējais apliecinājums tam.

Atbildēt

piga

26.11.2015. 13:06

»

add

Latvijā nav tādas iestādes kuras sodītu poličus ,tā visādus sīkumus presei , ko parādīt... pats esmu versies tajā birojā


Tas birojs tikai no 1.novembra uzsācis strādāt- un ja jau paspēji tur vērsties, tad mēnesis vēl nav apkārt, tā ka atbildi varēji arī nesaņemt. Līdz ar to secinājumus izdarīt pāragri!

Atbildēt

kolēģis ar lielu p****

26.11.2015. 11:53

Pietiek jau nu ļoti ''centās'' neizpaust stāsta varoņu vārdus, bet nav jābūt Šerlokam Holmsam, lai atrastu, ka Rolling valdes priekšsēdētājs un dibinātājs ir Kaspars Skribanovskis un sieva ir Ilze Skribanovska.. Tas tā, lai interesantāk. Bet vispār te viss ir ļoti loģiski, ja zinām pilno stāstu. Sievai nu ļoooti patīk laikam tās izklaides guļamistabā un ne tikai. Un nevar viņu vainot pie tā, kam gan nepatīk. Bet redzi, noķēra un viss tālāk negāja tā kā bija plānots. Tāpēc arī jālien atpakaļ pašas mājā, neskatoties uz to, ka vīrs it kā sitot, morāli terorizējot, utt.. Klasika!

Atbildēt

Zuze

26.11.2015. 11:34

Nekomentēšu policista rīcību, bet dāmītes iesniegums arī izklausās nereāls- slikta advokāta sacerēts. Vīrs bija tik slikts, tik vardarbīgs, viņai aizgāja prom, dzīvoja citur, bet tad pārdomāja- atnāca atpakaļ un mēģina ar varu būt mīļa, velc kaut roku dzelžos saslēgtu laukā, bet prom no vardarbīgā vīra neies- mēģinās vēl un vēl. Ko mēģinās??? Vairāk izklausās tā, ka aizgāja prom, taisījās iesniegt šķiršanos, bet tad advokāts pateica, ka viņa neko nedabūs, jo ir laulību līgums (ja pareizi atceros, tad pirmajā rakstā tas vienā vietā pavīdēja) un izdomāja šo shēmu ar piespiedu kopā dzīvošanu, cerot, ka varbūt kaut ko izspiedīs no vīra. Jo, izskatās, ka bērni var palikt pie vīra, kam ir iespēja tos nodrošināt, un tad dāmītei, ja ir noslēgts laulību līgums, ir jāiet prom plikai un nabagai.

Atbildēt

Viela pārdomām

26.11.2015. 11:04

palasot komentārus domāju, ka pārbaude būtu jāuzsāk ne tikai pret A.Melni, bet arī pret citiem augsta ranga VP darbiniekiem. Tāpat liekas interesanti, kā Melnis dabūja pielaidi valsts noslēpumam, ņemot vērā kaut vai publiski internetā pieejamo informāciju, par viņa tēvu - Genādijs Melnis. Kur visi ceļi ved uz Olainfarm, vai zem šīs zāļu ražotnes neslēpjas iespējams arī citu aizliegtu vielu ražotnes? Viela pārdomām.

Atbildēt

add

26.11.2015. 07:31

Latvijā nav tādas iestādes kuras sodītu poličus ,tā visādus sīkumus presei , ko parādīt... pats esmu versies tajā birojā

Atbildēt

DN

26.11.2015. 00:59

»

TT

Virs ka ozols :). Ja jau kluvis tik razens, varbut laiks ari no konvertiem atteikties


Biju uz pārrunām pie šī uzņēmēja kā potenciāls darba ņēmējs. Man, personīgi (nezinu, kā citiem - varu tikai par sevi runāt), tika parādīts konkrēts piedāvājums, kurā bija piedāvāta alga pēc nodokļiem, kā arī uzrādīts - cik par mani tiek samaksāts valstij. Biju pārsteigts, cik valsts no mums nokāš naudu nodokļos..

Atbildēt

Kolēģi

26.11.2015. 00:58

Sozinovam ENAB esot sapņu zeme, kā sprīdītim no pasakas, bet visdrīzāk, kā dullajam Daukam vieta, kur debesis saiet kopa ar zemi.

Atbildēt

Nāk naudiņa

26.11.2015. 00:52

»

Nu ja!

Sozinovam rokas esot garas.. runā ka jau iekš ENAP ir iebīdīta viena dāma par nodaļnieci


Tad jau Sozinovs varēs piepildīt savu sapni un kārtot lietas par nerezidentu naudas izdabūšanu no arestētajiem banku kontiem. Ar moišiku Pasta banku runā, ka esot par maz.

Atbildēt

Nu ja!

26.11.2015. 00:46

Sozinovam rokas esot garas.. runā ka jau iekš ENAP ir iebīdīta viena dāma par nodaļnieci

Atbildēt

Jūrmala

26.11.2015. 00:37

Melnis ir bijušais Drošības policijas darbinieks. Tagadējais VP Rīgas reģiona Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs savulaik Melnim piedāvāja darbu un amatau Jūrmalas policijā, apsolo,ka pēc pāris gadiem būs priekšnieks un varēs taisīt lietas, jo pilsētā ir ko darīt. A,Sozinovs savu solījumu ir turējis un faktiski uzmetot veco priekšnieku Andreju Civiānu Melnis kļuva par brigadieri. Attiecībā uz Melni nekādas dienesta pārbaudes vai krimināllietas nebūs ne no jaunā IDB ne no I.Kuža ne Kozlovskas, jo to piesedz A.Sozinovs un viņā brigāde.

Atbildēt

Z

26.11.2015. 00:31

»

andreiko

Lato, žurnālistikas likums - publicēt abu pušu viedokļus. Tā dūdiņa jau nu drusciņ aizdomīga izskatās ar visiem jubilejas pīrāgiem. Ja nu džeks vienkārši nevar no viņas nekā tikt vaļā civilizētā veidā? Lai gan Melnim jau sprandu apgriezt vajag, baisais šerifs bez kolta atradies...


Jūrmalā tas nav pirmais gadījums! Par naudu tur policija gatava jebkuram kriminālprocesiņu sarīkot. Par šiem gadījumiem (tādu ir pieteikami), kad Jūrmalas policija piedraud un bez likumīga pamata ierosina kriminālprocesus, ļoooti labi zin gan Jūrmalas prokuratūra, gan IDB. Sen zin par to patvaļu un visatļautību, bet abas iestādes to piesedz.

Atbildēt

TT

25.11.2015. 22:36

»

Malacis

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū


Virs ka ozols :). Ja jau kluvis tik razens, varbut laiks ari no konvertiem atteikties?

Atbildēt

delfis

25.11.2015. 21:47

»

PIETIEK

Drošības policijā. Un, cik zināms, viņa tētuks savulaik, padomju laikos darbojies cita veida drošības policijā


Pie reizes derētu noskaidrot kā pie tādiem radu rakstiem Melnis pielaidi valsts noslēpumam varēja dabūt ;)

Atbildēt

www.govlawyer.lv

25.11.2015. 21:45

Iepriekšējā rakstā nav juridiska pamatojuma par tiesībām atrasties laulātā īpašumā, šo vajag precizēt pie profesionāla jurista:

>Neatkarīgi no tā, uz kura no laulātajiem vārda >reģistrēts nekustamais īpašums, kas kalpo par >laulāto kopīgo patstāvīgo dzīvesvietu, un kāds ir >laulāto mantisko attiecību režīms, katram no >laulātajiem ir tiesības dzīvot un pilnvērtīgi >lietot laulāto mājokli.

Atbildēt

andreiko

25.11.2015. 21:37

Lato, žurnālistikas likums - publicēt abu pušu viedokļus. Tā dūdiņa jau nu drusciņ aizdomīga izskatās ar visiem jubilejas pīrāgiem. Ja nu džeks vienkārši nevar no viņas nekā tikt vaļā civilizētā veidā? Lai gan Melnim jau sprandu apgriezt vajag, baisais šerifs bez kolta atradies.

Atbildēt

Aivars

25.11.2015. 19:59

»

Viedoklis

Tas, kurš vēršas pie preses, pie Pietiek, apliecina, ka pašai nav taisnības un cenšas ar svešām rokām risināt radītās problēmas


Tas, kurš raksta Pietiek.com komentāros, ka kādam nav taisnība, tas pats laikam ir saitīts ar šo lietu.?

Atbildēt

Pēc

25.11.2015. 19:48

»

Malacis

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū


sarakstes izskatās tiešām vīrs kā ozols, kam gramatikai nav jāpiegriež vērība. "pa zobiem" visos iespe'jamos veidos

Atbildēt

PIETIEK

25.11.2015. 19:00

»

Paija

Būtu interesanti pietiek.com papētīt, kur tad Melnis senāk strādājis ar tik sliktu likumu "zināšanu" , jo priekšniekos - salīdzinoši nesen...2-3 gadiņi


Drošības policijā. Un, cik zināms, viņa tētuks savulaik, padomju laikos darbojies cita veida drošības policijā.

Atbildēt

Mareks

25.11.2015. 18:59

Nožēlojami, ka varas struktūrās lumpeņi formu un dienesta apliecību uzskata par iespēju ņirgāties par cilvēkiem.
Oligofrēni no CP, kas nevis pabrīdina par nedegošu lukturi auto aizmugurē, bet iekasē sodu, pašvaldības policisti, kas seko vai pensionārs laikā noslauka ietvi un ja nu izdodas pieķert, gandarījumā par prēmiju iešķiebj protokolu, valsts policijas varoņi, kas atstāj savu auto invalīdu stāvvietās..
Bet šie ir vienkārši pretekļi.
Pre-tek-ļi.
Nekad šādas situācijas nerisina naktī un bērnu klātbūtnē. Šos formā tērptos debiloidus vienkārši jāsvēpē laukā no dienesta.

Atbildēt

Viedoklis

25.11.2015. 18:41

Tas, kurš vēršas pie preses, pie Pietiek, apliecina, ka pašai nav taisnības un cenšas ar svešām rokām risināt radītās problēmas.
Tāpēc neticu tai kundzei, kas apgalvo, ka policija ir vainīga. Vainīga ir viņa pati.

Atbildēt

Malacis

25.11.2015. 18:37

Tas vīrs Kaspars ir kā ozols. Rets izņēmums latviešu vīriešu vidū.
http://rolling.lv/about/us

Atbildēt

vērotājam - laikam esi laulātais

25.11.2015. 18:37

uzlikt roku dzelžus ģimenes konfliktā sievietei-LAULĀTAJAI bērnu klātbūtnē un izdzīt no personiskās mājas uz izolatoru - un to dara policijas PRIEKŠNIEKS, kāds augsts "gods" tiek izrādīts parastai sievietei :-)

Atbildēt

Vērotājs

25.11.2015. 18:33

Vai tiešām šajā laikā, kad ir aktuāls bēgļu jautājums, pedogodu streiks utt, ir jāņemas ar kaut kādu divu idiņi strīdu! Nekad neticēšu, ka poliči darīs straujas kustības bez pamata. Tas, ka vadība klusē, apliecina to, ka nekādu pārkāpumu no poliču puses nav. Viena traka bāba ar preses starpniecibu grib izsist sev vairāk piķi un viss.

Atbildēt

Paija

25.11.2015. 18:31

Būtu interesanti pietiek.com papētīt, kur tad Melnis senāk strādājis ar tik sliktu likumu "zināšanu" , jo priekšniekos - salīdzinoši nesen...2-3 gadiņi

Atbildēt

XYQ

25.11.2015. 18:20

Rolling.lv īpašnieks vārds ir Kaspars Skribanovskis. Tas tā, informācijai.

Atbildēt

Par aukām

25.11.2015. 18:18

Ja sieva ir palaistuve un ir grēkā kritusi, tad tā nekad nerimsies un bendēs piekrāpto vīru cik vien spēs. Policisti to zin'.

Atbildēt

Mīļākā

25.11.2015. 18:12

Nekāads čomaks viņš man nav. Lūdzu bez apvainojumiem.

Atbildēt

ezis

25.11.2015. 18:09

Tieši tā, visa iekšlietu sistēmas vadība vienprātīgi klusē. šī situācija ir no teiciena "gudrākais paklusē". tagad ir pilnmēness un tas ir visādu frīku, lunātiķu un garīgi neveselo lielākais aktivitātes laiks. tāpēc gudri dara tā iekšlietu sistēmas vadība, ka nenolaižās līdz lētu apvainojumu un tirgus bābu klaču līmenim.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...