Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hermanis

05.09.2020. 18:15

Šeit ir nenomaksāts IIN. Ierēdnis ir guvis privātu labumu avio biļetes ko saņēmis privātajām, nevis valsts vajadzībām. Normālos apstākļos ierēdnis maksātu no savas naudas par privātu lidojumu, no naudas kas ir iegūta kā ieņēmums. Jebkurš ieņēmums tiek aplikts ar IIN. Vienkārši, ierēdņiem par šiem iegūtajiem lidojumiem jānomaksā IIN un nekādu problēmu.

Atbildēt

Traktors

05.09.2020. 12:15

»

Roka roku mazgā

Bijušie LVĢMC Lapiņš ar šefu Treimani labi pasaimniekoja, remontu uztaisīja, lai darbinieki labāk pārraugāmo, uz aiziešanu pat prēmijas no VARAM dabūja, kaut iepirkumos naudu izšķērdēja un bija ntās sūdzības. Toties tagadējais LVĢMC priekšsēdis Harmsens, kas krogus muzikants un angļu valodu vispār nezina...


Ir nācies kontaktēt ar jaunajiem LVĢMC resnvēderiem.. Lopiņš bija lecīgs kretīns, bet vismaz ne idiots. Tad šie abi.. vispār nesaprot kur viņi ir un ko dara. Citādi droši vien nav nav slikti cilvēki, bet nav savā vietā. Sūkāšana Pūcem un Jaunupam tikai sagandēs viņu dzīves;(

Atbildēt

AK-74

05.09.2020. 09:31

Un kur tad Satiksmes ministreijas polittūrists Uldis Reimanis? :)

Atbildēt

Ferdi,

05.09.2020. 06:29

»

Ferdis

Klau, bet valsts un pašvaldību auto tiek pildīti DUSos, kuros regulāri ir dažādas akcijas kurās par ielieto degvielu dod uzlīmes, par kurām, savukārt var iegādāties preces ar atlaidi (it ka...


Uzpildoties DUS uzlīmes tiek iedotas tikai veikalā norēķinoties, vet valsts iestādēm ir kartes, ar kurām uzpilda auto ārpusē, sakarā ar ko nav nekādu uzlīmju un atlaižu.

Atbildēt

Ferdis

04.09.2020. 23:54

Klau, bet valsts un pašvaldību auto tiek pildīti DUSos, kuros regulāri ir dažādas akcijas kurās par ielieto degvielu dod uzlīmes, par kurām, savukārt var iegādāties preces ar atlaidi (it ka)
Tās arī vajadzētu nodot grāmatvedībā?
Ja jā, tad kā notiks nodoto un neizmantoto uzlīmju norakstīšana beidzoties akcijai? Utt

Atbildēt

pacients

04.09.2020. 16:22

Kur tad RMuciņam jālido komndējumos?No slimnīcas uz ministriju un atpakaļ?

Atbildēt

Roka roku mazgā

04.09.2020. 16:16

»

N2

Muciņu drīz vilks aiz astes saistībā ar VARAM laikā vizētajiem līgumiem par LVĢMC IT sistēmu izstrādi uz papīra. Bijušā valdes locekļa J.Lapiņa draugi un bijušie biznesa kompanjoni UNISO saņēma no LVĢMC 3 mio divos gados...


Bijušie LVĢMC Lapiņš ar šefu Treimani labi pasaimniekoja, remontu uztaisīja, lai darbinieki labāk pārraugāmo, uz aiziešanu pat prēmijas no VARAM dabūja, kaut iepirkumos naudu izšķērdēja un bija ntās sūdzības. Toties tagadējais LVĢMC priekšsēdis Harmsens, kas krogus muzikants un angļu valodu vispār nezina, pat soctīklos lepojas, ka ķešā saņem, bet ar ārvalstniekiem tulkus piesaista. Tādi mums šefi pārvaldnieki.

Atbildēt

Haris

04.09.2020. 12:32

»

Pietiek

Tas tacu ir labums, kas guts! Varbut Pietiek palugs, lai vid sarekina iien par so labumu


Protams, tikai pēc tam nesūdzies, ka VID sarēķinās arī Tavu "labumu" no Rimi, Maxima, Depo, aptieku, restorānu utt. lojalitātes punktiem un piestādīs Tev IIN uzrēķinu.

Atbildēt

Haris

04.09.2020. 12:28

Aviokompāniju piešķirtie punkti, ja tos neizmanto, pēc pāris gadiem tiek anulēti. Ja valsts līmenī nav izstrādāta sistēma, kā šos punktus uzskaita un izmanto, kāpēc pārmest atsevišķām amatpersonām, ka tās šos punktus izmanto, nevis palaiž vējā?

Atbildēt

Kaža

04.09.2020. 12:02

»

Teds

Taisnība, bet ko iesākt ar taisnību, ja to apzinās pavisam nedaudzi. Okupantu varzai pat izdevīgi, jo neaiztriec no Latvijas, bet turpina aplaimot ar okupētās Latvijas prihvatizācijas privilēģijām un piešķir pilsonību tāpat kā LPSR


Tā nav tikai taisnība bet ciniski,atklāti Satversmes un likumu pārkāpumi,par ko būtu jāinteresējas tiesībsargiem.bet kuri pie mums ir okupācijas totalitārā režīmā turpinātāji un atbalstītāji.Šodien visu dienu ir dzirdami aicinājumi ieviest mūsu valstī valsts noziedznieka Ulmaņa ieviesto karastāvokli un līdzīgu prettautisku totalitāro režīmu,kurš esot atnesis latviešiem laimi un pārticību,nevis okupāciju un iznīcību,procesu,kuru izbeigt neizdodas līdz šodienai.

Atbildēt

gardēdis

04.09.2020. 10:17

»

TT

Jūsu pusē viss kārtībā...


Lieta tāda, ka tajā laikā strādāju lielā pašvaldības iestādē. Tas nebija privāts uzņēmums. Taču picas neviens nekad nekur neiegrāmatoja. Pat tāda doma vai priekšlikums neizskanēja.

Atbildēt

Uģis

04.09.2020. 09:57

Šeit obligāti jāpieliek klāt Valts Ābols, kuru sauc ābolveidīgs parazīts, jo jāpaanilizē viņa avio lidojumu maršruti un biežums un galvenais rezultāts valsts iestādes labā būs interesanti!!!??? Rullē tik uz valsts rēķina.

Atbildēt

Pumpa

04.09.2020. 09:44

»

Kāpēc tos nevar izmantot nākamajos komandējumos


Tāpēc, ka tad nebūs stimula šiem un šo ģimenēm lidot privāti

Atbildēt

Stulbenis

04.09.2020. 09:41

»

interesējos

Maximas uzlīmes arī jānodod grāmatvedībā


Vispār atšķir privātus pirkumus no iestādes jeb valsts pārvaldes pirkumiem?

Atbildēt

Kasiņš

04.09.2020. 08:58

»

gardēdis

Mums kopā ar biroja precēm pāris reizes atveda arī divas picas. Nekur viņas nereģistrējām bet sadalījām un apēdām. Priekšnieks un grāmatvedes arī ēda


Dumjais homoseksuāli, pirms rakstīt stulbu komentāru, varbūt vismaz mēģini saprast atšķirību starp nodokļu maksātāju apmaksātu valsts pārvaldi un privātu uzņēmumu...

Atbildēt

Teds

04.09.2020. 00:40

»

Kaža

Šitā banda okupācijā tika apgādāta specveikalos,bet tagad visa ES ir viņu specveikals.Liela daļa tautas joprojām saņemto okupācijas laiku minimālajai algai pielīdzināmos līdzēkļus ir spiesta tērēt papildus vēl maksās medicīnai,bet labklājības sistēma ciniski piesmēj pat darba invalīdus...


Taisnība, bet ko iesākt ar taisnību, ja to apzinās pavisam nedaudzi. Okupantu varzai pat izdevīgi, jo neaiztriec no Latvijas, bet turpina aplaimot ar okupētās Latvijas prihvatizācijas privilēģijām un piešķir pilsonību tāpat kā LPSR.

Atbildēt

N2

03.09.2020. 23:45

Muciņu drīz vilks aiz astes saistībā ar VARAM laikā vizētajiem līgumiem par LVĢMC IT sistēmu izstrādi uz papīra. Bijušā valdes locekļa J.Lapiņa draugi un bijušie biznesa kompanjoni UNISO saņēma no LVĢMC 3 mio divos gados.

Latvija ir tik unikāla, ka katrs velosipēds ir jāizgudro no jauna un programma jātaisa pašiem sava.

Atbildēt

Hehe

03.09.2020. 23:19

»

to Hehe

Varbūt jūsu, visu nicināmo lapķjaino batraku, pacietības mērs būs pilns un jūs tagad atgriezīsieties savā bidlostānā


Labāk tu vācies prom no šejienes uz savu īriju strādāt un netraucē mums, ierēdņiem, baudīt to, kas mums pienākas! Citādi rejat te, smirdoßie suņi, bet nekas jums nesanāks, zemcilvēki kā bijāt, tā būsiet.

Atbildēt

a tu

03.09.2020. 21:45

»

Atkal visas malas

pieķēzītas


neķēzies visās malās smerdeli!

Atbildēt

TT

03.09.2020. 21:35

»

gardēdis

Mums kopā ar biroja precēm pāris reizes atveda arī divas picas. Nekur viņas nereģistrējām bet sadalījām un apēdām. Priekšnieks un grāmatvedes arī ēda


Jūsu pusē viss kārtībā.
Bet vedējam būtu jāmaksā ienākuma nodoklis, ja pica nav tikusi ietverta rēķinā.
Ticamākais, ka piegādātājs smugulejas.

Bet ja nopietni tad airbaltic pins sistēma ir mazliet greiza. Jo rekinu izrakstot uz citu maksātāju pins punkti būtu jādod maksātājam. Kurs tad arī lemtu,ka to tērēt.

Atbildēt

Pietiek

03.09.2020. 20:26

Tas tacu ir labums, kas guts! Varbut Pietiek palugs, lai vid sarekina iien par so labumu?

Atbildēt

Kaža

03.09.2020. 19:28

Šitā banda okupācijā tika apgādāta specveikalos,bet tagad visa ES ir viņu specveikals.Liela daļa tautas joprojām saņemto okupācijas laiku minimālajai algai pielīdzināmos līdzēkļus ir spiesta tērēt papildus vēl maksās medicīnai,bet labklājības sistēma ciniski piesmēj pat darba invalīdus.

Atbildēt

TT

03.09.2020. 17:56

Piemīztais dīvāns teica, ka katram, kurš saka, ka LV ir neizdevusies valsts, jāsadod pa feisu. Slimais alkān, dīvān, es saku, ka LV ir neizdevusies valsts, īstenībā tā vispār nav valsts pēc definīcijas.

Atbildēt

interesējos

03.09.2020. 17:45

Maximas uzlīmes arī jānodod grāmatvedībā?

Atbildēt

muciņš

03.09.2020. 17:05

kā veca mēbele ""Ķotējās"",laiks meklēt citu,bet īstu darbu,kurā jāstrādā melnu muti.

Atbildēt

tas gan tiesa

03.09.2020. 16:26

»

Rinda

te pārspīlēts - šie netiek pat pirmajā desmitniekā


pudencijas, rimševiči, gazprom u.t.t.

Atbildēt

Baltais

03.09.2020. 16:14

»

Mellais

Jūs esat debīli??? Jūs, tie kuri te runā par zagšanu, alkatību, un ko vēl.. Ko tad viņiem ar tiem uzkrātajiem punktiem vajadzētu darīt? Ziedot bērnu namam lai bāreņi var kaut kur aizlidot? Vai ziedot suņu patversmei? Vai ko vēl? Aviokompānijas piešķir šos bonusa punktus, un būtu pilnīgi stulbi viņus...


Lieta tāda, ka lai dabūtu vairāk punktu priekš saviem privātajiem lidojumiem, viņi pārtērē valsts naudu jo lido biznesa klasē. Jo lielāki izdevumi valstij, jo lētāk pašam lidot atvaļinājumā.

Atbildēt

motorhead 1916

03.09.2020. 15:59

»

Mellais

Jūs esat debīli??? Jūs, tie kuri te runā par zagšanu, alkatību, un ko vēl.. Ko tad viņiem ar tiem uzkrātajiem punktiem vajadzētu darīt? Ziedot bērnu namam lai bāreņi var kaut kur aizlidot? Vai ziedot suņu patversmei? Vai ko vēl? Aviokompānijas piešķir šos bonusa punktus, un būtu pilnīgi stulbi viņus...


Nuja. Kaa teica mana tante Tekla - ja sit, tad beedz, ja dod, tad njem. Galu galaa nodoklju nauda shaadi netiek izshkjeerdeeta, vai ne? Taa jau liidz absurdam var nonaakt. TURKISH AIRLINES, piemeeram, garajos lidojumos izsniedz segas un zekjes... Tad varbuut arii taas nedriikst patureet sev? Jaanodod valstij?

Atbildēt

Rinda

03.09.2020. 15:51

te pārspīlēts - šie netiek pat pirmajā desmitniekā

Atbildēt

Uz ielām?!

03.09.2020. 15:41

Baltkrievija cilveki ir ielās

Atbildēt

to Hehe

03.09.2020. 15:19

»

Hehe

Ierijiet, smirdīgie bauri


Varbūt jūsu, visu nicināmo lapķjaino batraku, pacietības mērs būs pilns un jūs tagad atgriezīsieties savā bidlostānā?

Atbildēt

Хм

03.09.2020. 15:06

»

gardēdis

Mums kopā ar biroja precēm pāris reizes atveda arī divas picas. Nekur viņas nereģistrējām bet sadalījām un apēdām. Priekšnieks un grāmatvedes arī ēda


В вашем случае, если работаете в частной фирме, владелец мог их и себе забрать. Если в государственной, то правильно сделали, что съели вместе.
Если серьезно, то не нужно сравнивать теплое с мягким. В случае пунктов речь идет о сотнях евро. И эти пункты они получили как должностные лица, поэтому и потрачены должны быть на должностные поездки.

Atbildēt

Хм

03.09.2020. 15:04

»

Mellais

Jūs esat debīli??? Jūs, tie kuri te runā par zagšanu, alkatību, un ko vēl.. Ko tad viņiem ar tiem uzkrātajiem punktiem vajadzētu darīt? Ziedot bērnu namam lai bāreņi var kaut kur aizlidot? Vai ziedot suņu patversmei? Vai ko vēl? Aviokompānijas piešķir šos bonusa punktus, un būtu pilnīgi stulbi viņus...


Ну вообще-то они могли этими пунктами оплатить следующую СЛУЖЕБНУЮ командировку, а не свою личную. Только не надо заливать, что это невозможно, что пункты лично человеку идут и т.д.)

Atbildēt

Mellais

03.09.2020. 14:50

Jūs esat debīli??? Jūs, tie kuri te runā par zagšanu, alkatību, un ko vēl.. Ko tad viņiem ar tiem uzkrātajiem punktiem vajadzētu darīt? Ziedot bērnu namam lai bāreņi var kaut kur aizlidot? Vai ziedot suņu patversmei? Vai ko vēl? Aviokompānijas piešķir šos bonusa punktus, un būtu pilnīgi stulbi viņus neizmantot!

Atbildēt

gardēdis

03.09.2020. 14:50

Mums kopā ar biroja precēm pāris reizes atveda arī divas picas. Nekur viņas nereģistrējām bet sadalījām un apēdām. Priekšnieks un grāmatvedes arī ēda.
Vai mūs tagad baudīs KNAB? Kā bija pareizāk rīkoties ar picām?

Atbildēt

viedoklis

03.09.2020. 14:21

Šī valsts ir vienkārši nožēlojama,ar savu liekulību, zagšanu, shēmošanu un jo vairāk domājošu un gudri cilvēki atstāj šo valsti, jo nožēlojamāka tā paliek, paliek aitu bars, kuri cer ar vēlēšanu palīdzību šeit kaut ko vēl sakārtot

Atbildēt

airis

03.09.2020. 14:06

te runa ir par elementāru ētiku,pēc būtības šis viss jau ir izdiskutēts Eiropas komisijā, ir jau ieviesta prakse gan valsts pārvaldē, gan privātuzņēmumos, ka, šāda veida bonusi ( uzkrājumi) nav darbinieka īpašums.Skumji, ka pie mums nav ne tik vien kā labas pārvaldības pamatlietas, bet augstākajiem ierēdņiem nav elementāras izpratnes par to, ka "dārzniekam nepieder dārzs". Konkrētajā gadījumā minētajiem ierēdņiem ( un neminētajiem) ienāktos atmaksāt budžetā "pārparatuma pēc iztērēto". Otrs scenārijs - ticamākais, klusēt un nelikties ne ziņas, turpinot krāt bonusus, pinus, punktus.

Atbildēt

Sīkie šmurguļi

03.09.2020. 13:47

zog, ko vien var nozagt. Sīki un zemiski.

Atbildēt

kā tie ir pieriebušies

03.09.2020. 13:14

....................

Atbildēt

!

03.09.2020. 13:00

VID ģenerāldirektori Jaunzemi uzrauga Finanšu ministrs Reirs un ko? Abi labi! Bet, saņēmot no KNAB aizrādījumu, amatpersonas būtu kaut cik godīgas un tiem būtu svarīga reputācija, ētika, tad šīs personas publiski atvainotos.

Atbildēt

Ha

03.09.2020. 12:52

Nekādus reālus sodus alkatīgās amatpersonas nav saņēmušas, jo KNAB beigu beigās atzinis „minētos administratīvos pārkāpumus par maznozīmīgiem, izsakot valsts amatpersonām mutvārdu aizrādījumus”. Jaunzeme nodokļu maksātājem gatava ādu pār acīm nomaukt, bet pati ko dara un nekā?

Atbildēt

Zane

03.09.2020. 12:29

Šamējais ir unikāls gadījums. Visur kur darbojies "nopietnu cilvēku" atbalstīts ir atrodama brūna strīpa, kas parasti apmēros ir bijusi virs 100 000,00
Varbūt tagad par niekiem var prasīt ATBILDĪBU!

Atbildēt

Hehe

03.09.2020. 12:28

Ierijiet, smirdīgie bauri

Atbildēt

Strucītis

03.09.2020. 12:05

Muciņš ir visu valdību un visu partiju deleģētais valdes LOCEKLIS visur, kur vajag. Universālais komjaunietis!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Brīdis, kad Saeimas deputāts vairs nespēj atšķirt vēlamo no īstā

FotoSaeimas deputāts no Nacionālās apvienības Aleksnadrs Kiršteins kārtējo reizi acīmredzot aizmirsa iedzert zāles un rezultātā uzrakstīja tekstu, kas atgādina nelīdzsvarotas politikas zinātnes studentes panikas lēkmi. Teksts ir uzrakstīts Kiršteinam raksturīgā stilā, un autors diemžēl nekādus negaidītus pārsteigumus mums nesagādā. Bet pievērst nelielu uzmanību interesantākajiem teksta fragmentiem joprojām gribētos.
Lasīt visu...

21

Krievijas armija iznīcināja Mariupoli ne tikai patoloģiskā naida pret „Azov” kareivjiem dēļ

FotoNežēlīgās kaujas par Mariupoli nebija tikai tādēļ, ka Putins tāpat kā mūsu pašu radikālā liberalitāte patoloģiski neieredzēja “Азов” karavīrus. Mērķis, pirmkārt, bija modernizētais metalurģiskais kombināts “Азовсталь”, kas ražoja četrdesmit veidu tēraudu.
Lasīt visu...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem...

Foto

Labklājība

Dzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs...

Foto

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

Straujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību...

Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...