Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hermanis

05.09.2020. 18:15

Šeit ir nenomaksāts IIN. Ierēdnis ir guvis privātu labumu avio biļetes ko saņēmis privātajām, nevis valsts vajadzībām. Normālos apstākļos ierēdnis maksātu no savas naudas par privātu lidojumu, no naudas kas ir iegūta kā ieņēmums. Jebkurš ieņēmums tiek aplikts ar IIN. Vienkārši, ierēdņiem par šiem iegūtajiem lidojumiem jānomaksā IIN un nekādu problēmu.

Atbildēt

Traktors

05.09.2020. 12:15

»

Roka roku mazgā

Bijušie LVĢMC Lapiņš ar šefu Treimani labi pasaimniekoja, remontu uztaisīja, lai darbinieki labāk pārraugāmo, uz aiziešanu pat prēmijas no VARAM dabūja, kaut iepirkumos naudu izšķērdēja un bija ntās sūdzības. Toties tagadējais LVĢMC priekšsēdis Harmsens, kas krogus muzikants un angļu valodu vispār nezina...


Ir nācies kontaktēt ar jaunajiem LVĢMC resnvēderiem.. Lopiņš bija lecīgs kretīns, bet vismaz ne idiots. Tad šie abi.. vispār nesaprot kur viņi ir un ko dara. Citādi droši vien nav nav slikti cilvēki, bet nav savā vietā. Sūkāšana Pūcem un Jaunupam tikai sagandēs viņu dzīves;(

Atbildēt

AK-74

05.09.2020. 09:31

Un kur tad Satiksmes ministreijas polittūrists Uldis Reimanis? :)

Atbildēt

Ferdi,

05.09.2020. 06:29

»

Ferdis

Klau, bet valsts un pašvaldību auto tiek pildīti DUSos, kuros regulāri ir dažādas akcijas kurās par ielieto degvielu dod uzlīmes, par kurām, savukārt var iegādāties preces ar atlaidi (it ka...


Uzpildoties DUS uzlīmes tiek iedotas tikai veikalā norēķinoties, vet valsts iestādēm ir kartes, ar kurām uzpilda auto ārpusē, sakarā ar ko nav nekādu uzlīmju un atlaižu.

Atbildēt

Ferdis

04.09.2020. 23:54

Klau, bet valsts un pašvaldību auto tiek pildīti DUSos, kuros regulāri ir dažādas akcijas kurās par ielieto degvielu dod uzlīmes, par kurām, savukārt var iegādāties preces ar atlaidi (it ka)
Tās arī vajadzētu nodot grāmatvedībā?
Ja jā, tad kā notiks nodoto un neizmantoto uzlīmju norakstīšana beidzoties akcijai? Utt

Atbildēt

pacients

04.09.2020. 16:22

Kur tad RMuciņam jālido komndējumos?No slimnīcas uz ministriju un atpakaļ?

Atbildēt

Roka roku mazgā

04.09.2020. 16:16

»

N2

Muciņu drīz vilks aiz astes saistībā ar VARAM laikā vizētajiem līgumiem par LVĢMC IT sistēmu izstrādi uz papīra. Bijušā valdes locekļa J.Lapiņa draugi un bijušie biznesa kompanjoni UNISO saņēma no LVĢMC 3 mio divos gados...


Bijušie LVĢMC Lapiņš ar šefu Treimani labi pasaimniekoja, remontu uztaisīja, lai darbinieki labāk pārraugāmo, uz aiziešanu pat prēmijas no VARAM dabūja, kaut iepirkumos naudu izšķērdēja un bija ntās sūdzības. Toties tagadējais LVĢMC priekšsēdis Harmsens, kas krogus muzikants un angļu valodu vispār nezina, pat soctīklos lepojas, ka ķešā saņem, bet ar ārvalstniekiem tulkus piesaista. Tādi mums šefi pārvaldnieki.

Atbildēt

Haris

04.09.2020. 12:32

»

Pietiek

Tas tacu ir labums, kas guts! Varbut Pietiek palugs, lai vid sarekina iien par so labumu


Protams, tikai pēc tam nesūdzies, ka VID sarēķinās arī Tavu "labumu" no Rimi, Maxima, Depo, aptieku, restorānu utt. lojalitātes punktiem un piestādīs Tev IIN uzrēķinu.

Atbildēt

Haris

04.09.2020. 12:28

Aviokompāniju piešķirtie punkti, ja tos neizmanto, pēc pāris gadiem tiek anulēti. Ja valsts līmenī nav izstrādāta sistēma, kā šos punktus uzskaita un izmanto, kāpēc pārmest atsevišķām amatpersonām, ka tās šos punktus izmanto, nevis palaiž vējā?

Atbildēt

Kaža

04.09.2020. 12:02

»

Teds

Taisnība, bet ko iesākt ar taisnību, ja to apzinās pavisam nedaudzi. Okupantu varzai pat izdevīgi, jo neaiztriec no Latvijas, bet turpina aplaimot ar okupētās Latvijas prihvatizācijas privilēģijām un piešķir pilsonību tāpat kā LPSR


Tā nav tikai taisnība bet ciniski,atklāti Satversmes un likumu pārkāpumi,par ko būtu jāinteresējas tiesībsargiem.bet kuri pie mums ir okupācijas totalitārā režīmā turpinātāji un atbalstītāji.Šodien visu dienu ir dzirdami aicinājumi ieviest mūsu valstī valsts noziedznieka Ulmaņa ieviesto karastāvokli un līdzīgu prettautisku totalitāro režīmu,kurš esot atnesis latviešiem laimi un pārticību,nevis okupāciju un iznīcību,procesu,kuru izbeigt neizdodas līdz šodienai.

Atbildēt

gardēdis

04.09.2020. 10:17

»

TT

Jūsu pusē viss kārtībā...


Lieta tāda, ka tajā laikā strādāju lielā pašvaldības iestādē. Tas nebija privāts uzņēmums. Taču picas neviens nekad nekur neiegrāmatoja. Pat tāda doma vai priekšlikums neizskanēja.

Atbildēt

Uģis

04.09.2020. 09:57

Šeit obligāti jāpieliek klāt Valts Ābols, kuru sauc ābolveidīgs parazīts, jo jāpaanilizē viņa avio lidojumu maršruti un biežums un galvenais rezultāts valsts iestādes labā būs interesanti!!!??? Rullē tik uz valsts rēķina.

Atbildēt

Pumpa

04.09.2020. 09:44

»

Kāpēc tos nevar izmantot nākamajos komandējumos


Tāpēc, ka tad nebūs stimula šiem un šo ģimenēm lidot privāti

Atbildēt

Stulbenis

04.09.2020. 09:41

»

interesējos

Maximas uzlīmes arī jānodod grāmatvedībā


Vispār atšķir privātus pirkumus no iestādes jeb valsts pārvaldes pirkumiem?

Atbildēt

Kasiņš

04.09.2020. 08:58

»

gardēdis

Mums kopā ar biroja precēm pāris reizes atveda arī divas picas. Nekur viņas nereģistrējām bet sadalījām un apēdām. Priekšnieks un grāmatvedes arī ēda


Dumjais homoseksuāli, pirms rakstīt stulbu komentāru, varbūt vismaz mēģini saprast atšķirību starp nodokļu maksātāju apmaksātu valsts pārvaldi un privātu uzņēmumu...

Atbildēt

Teds

04.09.2020. 00:40

»

Kaža

Šitā banda okupācijā tika apgādāta specveikalos,bet tagad visa ES ir viņu specveikals.Liela daļa tautas joprojām saņemto okupācijas laiku minimālajai algai pielīdzināmos līdzēkļus ir spiesta tērēt papildus vēl maksās medicīnai,bet labklājības sistēma ciniski piesmēj pat darba invalīdus...


Taisnība, bet ko iesākt ar taisnību, ja to apzinās pavisam nedaudzi. Okupantu varzai pat izdevīgi, jo neaiztriec no Latvijas, bet turpina aplaimot ar okupētās Latvijas prihvatizācijas privilēģijām un piešķir pilsonību tāpat kā LPSR.

Atbildēt

N2

03.09.2020. 23:45

Muciņu drīz vilks aiz astes saistībā ar VARAM laikā vizētajiem līgumiem par LVĢMC IT sistēmu izstrādi uz papīra. Bijušā valdes locekļa J.Lapiņa draugi un bijušie biznesa kompanjoni UNISO saņēma no LVĢMC 3 mio divos gados.

Latvija ir tik unikāla, ka katrs velosipēds ir jāizgudro no jauna un programma jātaisa pašiem sava.

Atbildēt

Hehe

03.09.2020. 23:19

»

to Hehe

Varbūt jūsu, visu nicināmo lapķjaino batraku, pacietības mērs būs pilns un jūs tagad atgriezīsieties savā bidlostānā


Labāk tu vācies prom no šejienes uz savu īriju strādāt un netraucē mums, ierēdņiem, baudīt to, kas mums pienākas! Citādi rejat te, smirdoßie suņi, bet nekas jums nesanāks, zemcilvēki kā bijāt, tā būsiet.

Atbildēt

a tu

03.09.2020. 21:45

»

Atkal visas malas

pieķēzītas


neķēzies visās malās smerdeli!

Atbildēt

TT

03.09.2020. 21:35

»

gardēdis

Mums kopā ar biroja precēm pāris reizes atveda arī divas picas. Nekur viņas nereģistrējām bet sadalījām un apēdām. Priekšnieks un grāmatvedes arī ēda


Jūsu pusē viss kārtībā.
Bet vedējam būtu jāmaksā ienākuma nodoklis, ja pica nav tikusi ietverta rēķinā.
Ticamākais, ka piegādātājs smugulejas.

Bet ja nopietni tad airbaltic pins sistēma ir mazliet greiza. Jo rekinu izrakstot uz citu maksātāju pins punkti būtu jādod maksātājam. Kurs tad arī lemtu,ka to tērēt.

Atbildēt

Pietiek

03.09.2020. 20:26

Tas tacu ir labums, kas guts! Varbut Pietiek palugs, lai vid sarekina iien par so labumu?

Atbildēt

Kaža

03.09.2020. 19:28

Šitā banda okupācijā tika apgādāta specveikalos,bet tagad visa ES ir viņu specveikals.Liela daļa tautas joprojām saņemto okupācijas laiku minimālajai algai pielīdzināmos līdzēkļus ir spiesta tērēt papildus vēl maksās medicīnai,bet labklājības sistēma ciniski piesmēj pat darba invalīdus.

Atbildēt

TT

03.09.2020. 17:56

Piemīztais dīvāns teica, ka katram, kurš saka, ka LV ir neizdevusies valsts, jāsadod pa feisu. Slimais alkān, dīvān, es saku, ka LV ir neizdevusies valsts, īstenībā tā vispār nav valsts pēc definīcijas.

Atbildēt

interesējos

03.09.2020. 17:45

Maximas uzlīmes arī jānodod grāmatvedībā?

Atbildēt

muciņš

03.09.2020. 17:05

kā veca mēbele ""Ķotējās"",laiks meklēt citu,bet īstu darbu,kurā jāstrādā melnu muti.

Atbildēt

tas gan tiesa

03.09.2020. 16:26

»

Rinda

te pārspīlēts - šie netiek pat pirmajā desmitniekā


pudencijas, rimševiči, gazprom u.t.t.

Atbildēt

Baltais

03.09.2020. 16:14

»

Mellais

Jūs esat debīli??? Jūs, tie kuri te runā par zagšanu, alkatību, un ko vēl.. Ko tad viņiem ar tiem uzkrātajiem punktiem vajadzētu darīt? Ziedot bērnu namam lai bāreņi var kaut kur aizlidot? Vai ziedot suņu patversmei? Vai ko vēl? Aviokompānijas piešķir šos bonusa punktus, un būtu pilnīgi stulbi viņus...


Lieta tāda, ka lai dabūtu vairāk punktu priekš saviem privātajiem lidojumiem, viņi pārtērē valsts naudu jo lido biznesa klasē. Jo lielāki izdevumi valstij, jo lētāk pašam lidot atvaļinājumā.

Atbildēt

motorhead 1916

03.09.2020. 15:59

»

Mellais

Jūs esat debīli??? Jūs, tie kuri te runā par zagšanu, alkatību, un ko vēl.. Ko tad viņiem ar tiem uzkrātajiem punktiem vajadzētu darīt? Ziedot bērnu namam lai bāreņi var kaut kur aizlidot? Vai ziedot suņu patversmei? Vai ko vēl? Aviokompānijas piešķir šos bonusa punktus, un būtu pilnīgi stulbi viņus...


Nuja. Kaa teica mana tante Tekla - ja sit, tad beedz, ja dod, tad njem. Galu galaa nodoklju nauda shaadi netiek izshkjeerdeeta, vai ne? Taa jau liidz absurdam var nonaakt. TURKISH AIRLINES, piemeeram, garajos lidojumos izsniedz segas un zekjes... Tad varbuut arii taas nedriikst patureet sev? Jaanodod valstij?

Atbildēt

Rinda

03.09.2020. 15:51

te pārspīlēts - šie netiek pat pirmajā desmitniekā

Atbildēt

Uz ielām?!

03.09.2020. 15:41

Baltkrievija cilveki ir ielās

Atbildēt

to Hehe

03.09.2020. 15:19

»

Hehe

Ierijiet, smirdīgie bauri


Varbūt jūsu, visu nicināmo lapķjaino batraku, pacietības mērs būs pilns un jūs tagad atgriezīsieties savā bidlostānā?

Atbildēt

Хм

03.09.2020. 15:06

»

gardēdis

Mums kopā ar biroja precēm pāris reizes atveda arī divas picas. Nekur viņas nereģistrējām bet sadalījām un apēdām. Priekšnieks un grāmatvedes arī ēda


В вашем случае, если работаете в частной фирме, владелец мог их и себе забрать. Если в государственной, то правильно сделали, что съели вместе.
Если серьезно, то не нужно сравнивать теплое с мягким. В случае пунктов речь идет о сотнях евро. И эти пункты они получили как должностные лица, поэтому и потрачены должны быть на должностные поездки.

Atbildēt

Хм

03.09.2020. 15:04

»

Mellais

Jūs esat debīli??? Jūs, tie kuri te runā par zagšanu, alkatību, un ko vēl.. Ko tad viņiem ar tiem uzkrātajiem punktiem vajadzētu darīt? Ziedot bērnu namam lai bāreņi var kaut kur aizlidot? Vai ziedot suņu patversmei? Vai ko vēl? Aviokompānijas piešķir šos bonusa punktus, un būtu pilnīgi stulbi viņus...


Ну вообще-то они могли этими пунктами оплатить следующую СЛУЖЕБНУЮ командировку, а не свою личную. Только не надо заливать, что это невозможно, что пункты лично человеку идут и т.д.)

Atbildēt

Mellais

03.09.2020. 14:50

Jūs esat debīli??? Jūs, tie kuri te runā par zagšanu, alkatību, un ko vēl.. Ko tad viņiem ar tiem uzkrātajiem punktiem vajadzētu darīt? Ziedot bērnu namam lai bāreņi var kaut kur aizlidot? Vai ziedot suņu patversmei? Vai ko vēl? Aviokompānijas piešķir šos bonusa punktus, un būtu pilnīgi stulbi viņus neizmantot!

Atbildēt

gardēdis

03.09.2020. 14:50

Mums kopā ar biroja precēm pāris reizes atveda arī divas picas. Nekur viņas nereģistrējām bet sadalījām un apēdām. Priekšnieks un grāmatvedes arī ēda.
Vai mūs tagad baudīs KNAB? Kā bija pareizāk rīkoties ar picām?

Atbildēt

viedoklis

03.09.2020. 14:21

Šī valsts ir vienkārši nožēlojama,ar savu liekulību, zagšanu, shēmošanu un jo vairāk domājošu un gudri cilvēki atstāj šo valsti, jo nožēlojamāka tā paliek, paliek aitu bars, kuri cer ar vēlēšanu palīdzību šeit kaut ko vēl sakārtot

Atbildēt

airis

03.09.2020. 14:06

te runa ir par elementāru ētiku,pēc būtības šis viss jau ir izdiskutēts Eiropas komisijā, ir jau ieviesta prakse gan valsts pārvaldē, gan privātuzņēmumos, ka, šāda veida bonusi ( uzkrājumi) nav darbinieka īpašums.Skumji, ka pie mums nav ne tik vien kā labas pārvaldības pamatlietas, bet augstākajiem ierēdņiem nav elementāras izpratnes par to, ka "dārzniekam nepieder dārzs". Konkrētajā gadījumā minētajiem ierēdņiem ( un neminētajiem) ienāktos atmaksāt budžetā "pārparatuma pēc iztērēto". Otrs scenārijs - ticamākais, klusēt un nelikties ne ziņas, turpinot krāt bonusus, pinus, punktus.

Atbildēt

Sīkie šmurguļi

03.09.2020. 13:47

zog, ko vien var nozagt. Sīki un zemiski.

Atbildēt

kā tie ir pieriebušies

03.09.2020. 13:14

....................

Atbildēt

!

03.09.2020. 13:00

VID ģenerāldirektori Jaunzemi uzrauga Finanšu ministrs Reirs un ko? Abi labi! Bet, saņēmot no KNAB aizrādījumu, amatpersonas būtu kaut cik godīgas un tiem būtu svarīga reputācija, ētika, tad šīs personas publiski atvainotos.

Atbildēt

Ha

03.09.2020. 12:52

Nekādus reālus sodus alkatīgās amatpersonas nav saņēmušas, jo KNAB beigu beigās atzinis „minētos administratīvos pārkāpumus par maznozīmīgiem, izsakot valsts amatpersonām mutvārdu aizrādījumus”. Jaunzeme nodokļu maksātājem gatava ādu pār acīm nomaukt, bet pati ko dara un nekā?

Atbildēt

Zane

03.09.2020. 12:29

Šamējais ir unikāls gadījums. Visur kur darbojies "nopietnu cilvēku" atbalstīts ir atrodama brūna strīpa, kas parasti apmēros ir bijusi virs 100 000,00
Varbūt tagad par niekiem var prasīt ATBILDĪBU!

Atbildēt

Hehe

03.09.2020. 12:28

Ierijiet, smirdīgie bauri

Atbildēt

Strucītis

03.09.2020. 12:05

Muciņš ir visu valdību un visu partiju deleģētais valdes LOCEKLIS visur, kur vajag. Universālais komjaunietis!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...