Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Visi ir vienvērtīgi, bet gultasvietas visiem nodrošināt nevarēsim

Irēna Kucina, Egila Levita padomnieku biroja vadītāja
15.01.2021.
Komentāri (95)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lasot komentārus

15.01.2021. 19:16

Fakts ir tāds, ka ir ļoti daudzi, kuri atbalsta cilvēku šķirošanu un vājāko legalizētu nogalināšanu. Fašisti? Komunisti? Nelieši? Slepkavas? Mazohisti? Alkoholiķi? Tie paši, kuri neieredz vecākus cilvēkus, neieredz sievietes, invalīdus, homoseksuāļus? Galvā un morālē (p) sistie? Ja tādi nonāk varā? Sāktos totāla legalizēta slepkavošana? Psihopātija nav īsti ārstëjama, bet šādi morāli kropļi noteikti būtu vismaz izolējami.
Kas šajā rakstā ir nepareizs vai neatbilst elementārai morālei? Nepatīk, ka autore ir glīta sieviete? Tas, ka viņa ir pie siles?
Man vienalga, ar ko viņa tur guļ vai cik saņem, bet par to, ka šīs pārdomas ir publiskojusi, paldies, jo šobrīd daļa viņķeļveida galvu ir pilnīgi pārliecināti, ka šķirošana pēc jebkādas pazīmes esot pareiza, jo visu nosakot gultas vietas. Gultas vietas neko nenosaka. Mums ir desmitiem ēku, kurās var izvietot slimos, krīzes situācijā var izmantot valsts rezerves (par kurām ir jādomā ministriem, kuriem ir jāstrādā, nevis jāsēž tv un jāmurgo). Aparatūra ir jāiepērk. Un, ja nepieciešams, kaut katram valsts iedzīvotājam ir jābūt savam skābekļa balonam.
Ārstam ir jāārstē, nevis jālemj, kuram dzīvot, kuram mirt. Ārsts var izlemt, vai 80 gados slimniekam ir lietderīgi un vajag veikt intubāciju, bet ārsts nedrīkst izraut vienam vecam tribiņu no rīkles un iegrūst rīklē kādam "kivičam".
Nevajag celt nekam nevajadzīgas koncertzāles un pildīt psihopātu kabatas, bet vajag ieguldīt līdzekļus aprīkojumā, kas būs pieejams visiem. Mums ir daudz naudas, mums nav gribas to ieguldīt cilvēkos.
Ārstu biedrība, ar savu prezidentu, kuri lēma par pacientu šķirošanu pēc viņķeles algoritma, nav ārsti, bet miesnieki. Pacientus var šķirot pēc slimības, - infekcija, kardioloğija, trauma.. Smagi slimie, vidēji un viegli. Ir loğiski saprotams, ka ārstam vispirms jāpievēršas tam, kuram ir dzīvību apdraudošs stāvoklis, nevis tam, kuram onanējot pudelē iesprūdis domāšanas aparāts. Bet tikai miesnieki var izlemt, kuram pacientam sniegt palīdzību un kuram nē.

Atbildēt

pilnigi vienalga

15.01.2021. 19:11

»

Tell me

Irēna, āda esot vai neesot


par naudu,mazsvarigie faktori pilniba atkrit.

Atbildēt

Tell me

15.01.2021. 18:42

Irēna, āda esot vai neesot?

Atbildēt

Sandra Briķe

15.01.2021. 18:10

Tā manā skatījumā ir dubultmorāle un pretīgi to lasīt, jo es labi zinu kā šī kundze attiecībās pret cilvēktiesībām, cilvēku gan tiesu sistēmā, gan tiem, ko tiesu sistēma mina ar kājām, viņu veselību, vērtību kā viņa saka utt.un caur to varu, kas viņai bija dota, Tieslietu ministrijā. Mani vienkārši izbrīna Levita izvēle ņemt šo kundzi par padomnieci, kura ir tālu no kristīgām vērtībām. Te es ieteiktu papētīt Bīriņu pils, kā teica R.Dzintars, ''kvalitatīvos'' seminārus un tos, kas tur regulāri pulcējās. Ja es arī kā cilvēks biju vērtība, kādēļ Tieslietu ministrija un Eiropas cilvēktiesību tiesnesis E.Levits, ļāva mani kā taisnīgu profesionāli šai sistēmai samīdīt ar kājām???

Atbildēt

lauķis

15.01.2021. 17:37

»

GEO

Atcerējos bērnību un pasaciņu par ragaviņām mežā


Varbūt ka tā nemaz nebija pasaciņa,varbūt tā ir vēsture,tikai maskētā veidā,jo arī tad bija cenzūra.Un tas nemaz nebija tik sen.30 miljoni galvaskausu Parīzes katakombās ir realitāte.Tie ir izvārīti,nopulēti un skaisti sakrāmēti.Mēs šo procesu pazīstam ka parīzes komūnu.

Atbildēt

aga

15.01.2021. 17:21

Ļoti vienkārša shēma , tikko izrādās , ka kāds ir vienlīdzīgāks par mani , tā daļa nodokļu nesarēķinās un aizmirstās !

Atbildēt

Piekrītu

15.01.2021. 17:07

»

ESMAIJA

Izlasīju un man radās pavisam cits ieskats par autori, tomēr gribēju nedaudz filozofisko tulkojumu papildināt ar realitāti un tas būtu - nenoliedzams faktS, ka vesela ārstu grupa - ētikas komisija gandrīz vienbalsīgi lēma par NE TIKAI ĀRSTĒŠANAS ATSACĪŠANU VECĀKIEM PAR 70 GADIEM, BET VĒL TĀLĀK - PAR...


Veselības sistēmu sagrauj visos veidos. Mērķtiecīgi.

Kad uzzināju visu statistiku par pandēmiju Itālijā, man šaubu vairs nav. Glābšanās paredzēta vien tiem, kas var samaksāt. C19 nav pandēmija.

https://youtu.be/9RCDxYf7HVM

Atbildēt

GEO

15.01.2021. 16:57

Atcerējos bērnību un pasaciņu par ragaviņām mežā..

Atbildēt

ESMAIJA

15.01.2021. 16:35

»

Vismaz viens vēl saglabājis cilvēcību

Šajā jautājumā pilnībā piekrītu autorei. Vismaz no viena prezidenta padomnieka ir kāda jēga. Prezidents varētu iejaukties un likt atcelt viņķeles norādījumus par pacientu šķirošanu "pēc krāsām". Pašai viņķelei vajag ierosināt krimināllietu...


Izlasīju un man radās pavisam cits ieskats par autori, tomēr gribēju nedaudz filozofisko tulkojumu papildināt ar realitāti un tas būtu - nenoliedzams faktS, ka vesela ārstu grupa - ētikas komisija gandrīz vienbalsīgi lēma par NE TIKAI ĀRSTĒŠANAS ATSACĪŠANU VECĀKIEM PAR 70 GADIEM, BET VĒL TĀLĀK - PAR PALĪDZĒŠANU VIEGLI AIZIET, TAS IR IEMIDZINĀŠANU. uN NEOFICIĀLI - TAS TIKA LEMTS PĒC kARIŅA UN vIŅĶELES NORĀDĪJUMIEM. ja būtu zināms , cik veco cilvēku ir hospitalzēti un cik miruši... bet nav. Slimnīcā ievietoto skaits netiek atklāts un tas liek domāt, ka cik ievieto, tik arī apbērē.
Un autore pareizi redz, ka ne jau ar veco cilvēku iemidzināšanu ir jāglābj sava neizdarība un stulbums, kas novedis pie rezervju trūkuma. Paldies par rakstu!

Atbildēt

L&K kliķe un Kucina

15.01.2021. 16:15

Līdz ar to VP un L&K kliķei nav likumiska pamata vajāt un terorizēt autovadītājus, bez pamata apturot. Jo VP ir interneta tīklā atrodami visi dati par automašīnas tehnisko stāvokli, īpašnieku, apdrošināšanu utf. Policistam ar to nav tiesiska pamata apturēt autovadītāju, ja tas nepārkāpj CSN.

Ja kliķe patvarīgi uzskata “Brīvības braucienus” par savu varu apdraudošiem, tad tā ir patvaļība un terors, represijas un diktatūra.

Stratēģijas sistēma paredz, ja sistēmā sistemātiski ienāk noteikts process, kas dagradē vadošo stratēģijas virzītājspēku, sistēma tiek ierauta procesā, kas ar laiku sagrauj tās vadošo stratēģiju. Tāpēc L&K kliķei ir paniskas bailes no biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” aktivitātēm, jo kliķes stratēģija 2020. gada 13. martā atteikusies ANO no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā un kliķe ir paniskās bailēs no biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” aktivitātēm, kas atmasko kliķes patiesis nodomus.

Ja policists vai bruņoto spēku karavīrs, zemessargs iesaistītos bruņotos konfliktos komendantstundu laikā vai citādi ar tautu un kāds no viņiem ietu bojā, bojā gājušajiem radiniekiem kopš 2920. gada 13. marta nav tiesību uz morālo un materiālo kompensāciju, ko saņemtu no valsts, vēršoties ar prasību Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

Par kādu cieņu un cilvēktiesībām uz dzīvību rakstā tiek spriedelēts?

Kliķes uzspiestais “pūļa vakcinācijas plāns” tieši vakcinēšanas procesā apdraud ikviena vakcinētā veselību un dzīvību ilgtermiņā, jo vakcīnu sastāvs ir vakcīnu ražotāju komercnoslēpums, vakcīnu ražotāji jau juridiski ir nodrošinājušies pret sekām, kādas var celties vakcinēto veselībai un dzīvībai. Līdzīgi ir nodrošinājusies ar L&K kliķe, slepeni 2020. gada 13. martā atsakoties ANO no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā.

Atbildēt

hm

15.01.2021. 15:40

Pavasarī, kad C19 plosījās Itālijā, tur vecos cilvēkus neārstēja, nesniedza medicīnisku palīdzību un neveda uz slimnīcu. Atstāja mājās nomirt. No tā arī izriet autores rakstītais. Līdzīgi rīkojās vēl dažās Eiropas valstīs, kurās C19 slimnieku skaits bija pārāk liels pret valsts iespējām slimos vest uz slimnīcām un ārstēt.
Arī Latvijas situācijā, ja slimnīcās vietas nebūs? Kur? Pa taisno uz Meža kapiem, krematoriju. Bet šādu rakstu mērķis ir viens - sagatavot potenciālo auditoriju. Lai gatavojas un pārāk nebrīnās pēdējā brīdī. Citas loģikas taču te nav!

Atbildēt

nekādu fifo

15.01.2021. 15:30

»

skirotajs

Tātad škirosim pēc principa - first come, first served


Visi vienlīdzīgi,taču daži ir vienlīdzīgāki.Kā jau ir minēts iepriekš šeit pat.

Atbildēt

xxx

15.01.2021. 15:16

»

Jēcis

Visās valstis, ieskaitot Lietuvu, šādus lēmumus ir pieņēmušas. Jā, dažreiz būs stulbi, ja jāglābj visādi kiviči, govzemji pa priekšu, bet diemžēl cilvēku pasaule tādēļ vēl eksistē, ka, ja visiem nepietika viena nosistā mamumta, tad baroja vispirms cilvēkus reproduktīvā vecumā un bērnus, bet vecos- ja...


visticamak kundzei ir mamma vai vecmamma. Un, jā, tas ir baisi, ka valsts vara trallināja, kamēr varēja gatavoties tā, lai uzsākoties otrajam vilnim, viss jau būtu pieņemts un izdarīts. Tieši tāpēc atbildība, ja nonāksim tik tālu, būs jāuzņemas Viņķelei par neizdarību. Un ziepes būs tās, ka tā nebūs varbūt pat politiskā, bet tā būs ētiskā atbildība, smaga ētiskā.
Bet šis raksts bez startēģiska redzējuma, kas parādās kaut vai Tavā stastā par mamut.

Atbildēt

Gefüllte frikadelle

15.01.2021. 15:16

»

paardomas

NEzālīte jau nebija vienīgā,tur vēl bija hermanītis un daudzi citi gliemji


Lai paliek tie «citi gliemji», jo kaut ko tik pretīgi šķebinošu spēj uzrakstīt tikai biedre Zālīte!

Atbildēt

motorhead 1916

15.01.2021. 15:00

Es jau taa riktiigi nezinu, pastulbs esmu galu galaa. Nesaprotu, kursh te spozhaa zvaigzne, kursh vienveertiigs, kursh veel kaads. Bet Giljkam Levinam kaartiigu gultasvietu varu nodroshinaat kaut riit, ja vien tas nav kur izbraucis.

Atbildēt

Gefüllte frikadelle

15.01.2021. 14:18

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

(Dzejniece Māra Zālīte)

Atbildēt

Jēcis

15.01.2021. 13:46

Visās valstis, ieskaitot Lietuvu, šādus lēmumus ir pieņēmušas. Jā, dažreiz būs stulbi, ja jāglābj visādi kiviči, govzemji pa priekšu, bet diemžēl cilvēku pasaule tādēļ vēl eksistē, ka, ja visiem nepietika viena nosistā mamumta, tad baroja vispirms cilvēkus reproduktīvā vecumā un bērnus, bet vecos- ja palika pāri. Vai tā vienvērtīgā gultasbiedrene krīzes gadījumā domā, ka vajadzētu glābt veco ..... nevis viņu pašu?

Atbildēt

Oki

15.01.2021. 13:41

Paldies par piezemējumu .

Atbildēt

re, kā

15.01.2021. 13:29

covidafēra laikam iet uz galu, rodas lielas problēmas, ja valdošā kliķe sāk piesaistīt arvien plašākus smadzeņu skalotāju spēkus

Atbildēt

Solī

15.01.2021. 13:17

Kāda apbrīnojama kovididiotiska liekulība.

Atbildēt

..

15.01.2021. 13:12

Katastrofu gadijumos vienmertiek šķiroti cilveki, lai neizšķērdētu resursus. Nav jēgas izterēt lidzekļus kādam kurš tāpat nomirs visticamak, ja par šiem lidzekļiem var izglabt dažus cilvekus ar lielu iespeju izdzivot.
Cilvēkiem, kas nesaprot medicīnu nevaig jaukties kur nevajag tēlojot baigo līdztiesības ieviesēju.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

15.01.2021. 13:07

»

autorīt,ieņem

Vairāk šķelto zirņu un kefīra


izlaizi savu nakstspodu atkal, pietiek.skapja pasīvais gailīti. :D

Atbildēt

skirotajs

15.01.2021. 13:04

Tātad škirosim pēc principa - first come, first served?

Atbildēt

Vova the Vagabond

15.01.2021. 13:01

Levits: tiem, kas nomirs no vakcīnas, pašizolācijā nebūs jāiet!

Atbildēt

autorīt,ieņem

15.01.2021. 12:55

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Vairāk šķelto zirņu un kefīra!

Atbildēt

kociņs

15.01.2021. 12:53

Palaista garām lieliska iespēja paklusēt.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.01.2021. 12:49

Kariņa valdība līdz šim ir rīkojusies nolaidīgi un pat noziedzīgi. Kad pie viņiem sākās covid, ķīnieši uzreiz būvēja un ierīkoja slimnīcas covid slimniekiem. Visi varēja apskatīt bildes ar simtiem ekskavatoru kā viņi divās dienās uzbūvēja slimnīcu covid slimniekiem. Kariņa valdība neko tādu nedarīja, bet izdomāja ietaupīt uz gultas vietām slimnīcās un uz medicīnisko personālu. Saslimušos uzreiz slimnīcās nelika, bet tikai smagi saslimušos, kam vajadzīga steidzama reanimācija, atstāja visus pārējos slimniekus ģimenes ārstu uzraudzībā, kuriem šie slimnieki bija jāārstē pa telefonu, jo uzņemt savās prakses vietās tos nedrīkstēja, tad būtu nākošajā dienā prakses vieta jātaisa ciet un visiem, kas tur strādā jādodas pašizolācijā. Vārdu sakot saslimuši palika savās ģimenēs un ārstējās kā nu kurš pats prata. Tika ar to inficēšanas riskam pakļauti ģimenes locekļi, kaimiņi un c., jo nekāda reāla pašizolācija, piemēram, daudzdzīvokļu mājā dzīvojošiem nav iespējama. Uz valsts robežu slēgšanu un iebraukušo kontroli valdība atkal izdomāja ietaupīt. Rezultātā covid brīvi tika ievests no ārzemēm. Visa tā rezultātā tādi līdzekļi kā sejas masku nēsāšana, distancēšanās, pasākumu slēgšana, preču tirdzniecības aizliegšana, komendantstunda kļuva bezjēdzīgi. Valdība nenodrošināja saslimušo izolāciju un ārstēšanu, bet tā vietā terorizēja iedzīvotājus ar bezjēdzīgiem pasākumiem kā sejas masku nēsāšana, aizliegums apmeklēt frizieri, konedantstunda un c. Staļina laikā šie valdības locekļi par savu bezdarbību un nekompetenci jau zāģētu mežu Sibīrijā.

Atbildēt

par šo murgojumu

15.01.2021. 12:45

Viss, kas nāk no Levita kantora puses ir murgojumi, šis palags, tai skaitā!

Atbildēt

Kaislis

15.01.2021. 12:38

Bilde gan smuka...Cik gan tuvs ir padomnieks savam šefam - prieks skatīties uz šo saliedētību.

Atbildēt

Rumanijas cietumos

15.01.2021. 12:01

Divi zeki gul viena gulta

Atbildēt

Vēlreiz uzsveru

15.01.2021. 11:48

Tik garus palagus lasa retais!

Atbildēt

Haralds Kalns

15.01.2021. 11:46

Biedre Kucina!Ja ir nepietiekama gultasvietu kapacitāte,vai tāpēc jāslēdz slimnīcas?Ja valstī akūti trūkst medmāsas,sanitāres un jēdzīgi ārsti-tad kam šis"ūdensgabals"?Kur māsām algas no1500eiro pēc nodokļiem?

Atbildēt

Vismaz viens vēl saglabājis cilvēcību

15.01.2021. 11:39

Šajā jautājumā pilnībā piekrītu autorei. Vismaz no viena prezidenta padomnieka ir kāda jēga. Prezidents varētu iejaukties un likt atcelt viņķeles norādījumus par pacientu šķirošanu "pēc krāsām". Pašai viņķelei vajag ierosināt krimināllietu.
Šim rakstam nevar pielikt plusu, jo lapsas miskaste un piesūkušies trolli acīmredzot atbalsta cilvēku dalīšanu derīgos, nederīgos, glābjamos un neglābjamos. Phea..

Atbildēt

KKK

15.01.2021. 11:22

Pat nelasīju, pietika ar autoru. Viss, kas nāk no šī covidfašistu režīma, ož pēc pilnīgas degradācijas.

Atbildēt

Secinājums

15.01.2021. 11:19

Visi ir vienvērtīgi,bet cūkas ir vērtīgākas.Orvels.Zvēru ferma.
Orvels,romāns 1984.Tur aprakstīts precīzi tas kas notiek pašlaik.

Atbildēt

formula

15.01.2021. 11:12

Tukšs , bezjēdzīgs , bezmērķīgs bla bla bla . Pavirša ir arī saskarsmē ar studentiem. Nav jau brīnums ,ka tādi pievelkas pie Pietuka Krustiņa.

Atbildēt

Cita puse

15.01.2021. 11:07

Manuprāt, šeit būtu vairāk jāskatās, vai cilvēkam ir kāds tuvinieks, kas ir viņa aizgādībā. Jo šāda nāve ietekmē traģiski cilvēku likteņus un tiesības daudz lielākā mērā kā pilnīgu savvaļnieku. Tā tik pat labi var būt vecmāmiņa, kura audzina bez vecāku gādības palikušos vai vecāki. Tālāk jau var skatīties uz cilvēkiem, kuri atstāj milzīgu pozitīvu ietekmi uz daudzu cilvēku likteņiem, piemēram, mācītāji.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....