Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Visi ir vienvērtīgi, bet gultasvietas visiem nodrošināt nevarēsim

Irēna Kucina, Egila Levita padomnieku biroja vadītāja
15.01.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lasot komentārus

15.01.2021. 19:16

Fakts ir tāds, ka ir ļoti daudzi, kuri atbalsta cilvēku šķirošanu un vājāko legalizētu nogalināšanu. Fašisti? Komunisti? Nelieši? Slepkavas? Mazohisti? Alkoholiķi? Tie paši, kuri neieredz vecākus cilvēkus, neieredz sievietes, invalīdus, homoseksuāļus? Galvā un morālē (p) sistie? Ja tādi nonāk varā? Sāktos totāla legalizēta slepkavošana? Psihopātija nav īsti ārstëjama, bet šādi morāli kropļi noteikti būtu vismaz izolējami.
Kas šajā rakstā ir nepareizs vai neatbilst elementārai morālei? Nepatīk, ka autore ir glīta sieviete? Tas, ka viņa ir pie siles?
Man vienalga, ar ko viņa tur guļ vai cik saņem, bet par to, ka šīs pārdomas ir publiskojusi, paldies, jo šobrīd daļa viņķeļveida galvu ir pilnīgi pārliecināti, ka šķirošana pēc jebkādas pazīmes esot pareiza, jo visu nosakot gultas vietas. Gultas vietas neko nenosaka. Mums ir desmitiem ēku, kurās var izvietot slimos, krīzes situācijā var izmantot valsts rezerves (par kurām ir jādomā ministriem, kuriem ir jāstrādā, nevis jāsēž tv un jāmurgo). Aparatūra ir jāiepērk. Un, ja nepieciešams, kaut katram valsts iedzīvotājam ir jābūt savam skābekļa balonam.
Ārstam ir jāārstē, nevis jālemj, kuram dzīvot, kuram mirt. Ārsts var izlemt, vai 80 gados slimniekam ir lietderīgi un vajag veikt intubāciju, bet ārsts nedrīkst izraut vienam vecam tribiņu no rīkles un iegrūst rīklē kādam "kivičam".
Nevajag celt nekam nevajadzīgas koncertzāles un pildīt psihopātu kabatas, bet vajag ieguldīt līdzekļus aprīkojumā, kas būs pieejams visiem. Mums ir daudz naudas, mums nav gribas to ieguldīt cilvēkos.
Ārstu biedrība, ar savu prezidentu, kuri lēma par pacientu šķirošanu pēc viņķeles algoritma, nav ārsti, bet miesnieki. Pacientus var šķirot pēc slimības, - infekcija, kardioloğija, trauma.. Smagi slimie, vidēji un viegli. Ir loğiski saprotams, ka ārstam vispirms jāpievēršas tam, kuram ir dzīvību apdraudošs stāvoklis, nevis tam, kuram onanējot pudelē iesprūdis domāšanas aparāts. Bet tikai miesnieki var izlemt, kuram pacientam sniegt palīdzību un kuram nē.

Atbildēt

pilnigi vienalga

15.01.2021. 19:11

»

Tell me

Irēna, āda esot vai neesot


par naudu,mazsvarigie faktori pilniba atkrit.

Atbildēt

Tell me

15.01.2021. 18:42

Irēna, āda esot vai neesot?

Atbildēt

Sandra Briķe

15.01.2021. 18:10

Tā manā skatījumā ir dubultmorāle un pretīgi to lasīt, jo es labi zinu kā šī kundze attiecībās pret cilvēktiesībām, cilvēku gan tiesu sistēmā, gan tiem, ko tiesu sistēma mina ar kājām, viņu veselību, vērtību kā viņa saka utt.un caur to varu, kas viņai bija dota, Tieslietu ministrijā. Mani vienkārši izbrīna Levita izvēle ņemt šo kundzi par padomnieci, kura ir tālu no kristīgām vērtībām. Te es ieteiktu papētīt Bīriņu pils, kā teica R.Dzintars, ''kvalitatīvos'' seminārus un tos, kas tur regulāri pulcējās. Ja es arī kā cilvēks biju vērtība, kādēļ Tieslietu ministrija un Eiropas cilvēktiesību tiesnesis E.Levits, ļāva mani kā taisnīgu profesionāli šai sistēmai samīdīt ar kājām???

Atbildēt

lauķis

15.01.2021. 17:37

»

GEO

Atcerējos bērnību un pasaciņu par ragaviņām mežā


Varbūt ka tā nemaz nebija pasaciņa,varbūt tā ir vēsture,tikai maskētā veidā,jo arī tad bija cenzūra.Un tas nemaz nebija tik sen.30 miljoni galvaskausu Parīzes katakombās ir realitāte.Tie ir izvārīti,nopulēti un skaisti sakrāmēti.Mēs šo procesu pazīstam ka parīzes komūnu.

Atbildēt

aga

15.01.2021. 17:21

Ļoti vienkārša shēma , tikko izrādās , ka kāds ir vienlīdzīgāks par mani , tā daļa nodokļu nesarēķinās un aizmirstās !

Atbildēt

Piekrītu

15.01.2021. 17:07

»

ESMAIJA

Izlasīju un man radās pavisam cits ieskats par autori, tomēr gribēju nedaudz filozofisko tulkojumu papildināt ar realitāti un tas būtu - nenoliedzams faktS, ka vesela ārstu grupa - ētikas komisija gandrīz vienbalsīgi lēma par NE TIKAI ĀRSTĒŠANAS ATSACĪŠANU VECĀKIEM PAR 70 GADIEM, BET VĒL TĀLĀK - PAR...


Veselības sistēmu sagrauj visos veidos. Mērķtiecīgi.

Kad uzzināju visu statistiku par pandēmiju Itālijā, man šaubu vairs nav. Glābšanās paredzēta vien tiem, kas var samaksāt. C19 nav pandēmija.

https://youtu.be/9RCDxYf7HVM

Atbildēt

GEO

15.01.2021. 16:57

Atcerējos bērnību un pasaciņu par ragaviņām mežā..

Atbildēt

ESMAIJA

15.01.2021. 16:35

»

Vismaz viens vēl saglabājis cilvēcību

Šajā jautājumā pilnībā piekrītu autorei. Vismaz no viena prezidenta padomnieka ir kāda jēga. Prezidents varētu iejaukties un likt atcelt viņķeles norādījumus par pacientu šķirošanu "pēc krāsām". Pašai viņķelei vajag ierosināt krimināllietu...


Izlasīju un man radās pavisam cits ieskats par autori, tomēr gribēju nedaudz filozofisko tulkojumu papildināt ar realitāti un tas būtu - nenoliedzams faktS, ka vesela ārstu grupa - ētikas komisija gandrīz vienbalsīgi lēma par NE TIKAI ĀRSTĒŠANAS ATSACĪŠANU VECĀKIEM PAR 70 GADIEM, BET VĒL TĀLĀK - PAR PALĪDZĒŠANU VIEGLI AIZIET, TAS IR IEMIDZINĀŠANU. uN NEOFICIĀLI - TAS TIKA LEMTS PĒC kARIŅA UN vIŅĶELES NORĀDĪJUMIEM. ja būtu zināms , cik veco cilvēku ir hospitalzēti un cik miruši... bet nav. Slimnīcā ievietoto skaits netiek atklāts un tas liek domāt, ka cik ievieto, tik arī apbērē.
Un autore pareizi redz, ka ne jau ar veco cilvēku iemidzināšanu ir jāglābj sava neizdarība un stulbums, kas novedis pie rezervju trūkuma. Paldies par rakstu!

Atbildēt

L&K kliķe un Kucina

15.01.2021. 16:15

Līdz ar to VP un L&K kliķei nav likumiska pamata vajāt un terorizēt autovadītājus, bez pamata apturot. Jo VP ir interneta tīklā atrodami visi dati par automašīnas tehnisko stāvokli, īpašnieku, apdrošināšanu utf. Policistam ar to nav tiesiska pamata apturēt autovadītāju, ja tas nepārkāpj CSN.

Ja kliķe patvarīgi uzskata “Brīvības braucienus” par savu varu apdraudošiem, tad tā ir patvaļība un terors, represijas un diktatūra.

Stratēģijas sistēma paredz, ja sistēmā sistemātiski ienāk noteikts process, kas dagradē vadošo stratēģijas virzītājspēku, sistēma tiek ierauta procesā, kas ar laiku sagrauj tās vadošo stratēģiju. Tāpēc L&K kliķei ir paniskas bailes no biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” aktivitātēm, jo kliķes stratēģija 2020. gada 13. martā atteikusies ANO no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā un kliķe ir paniskās bailēs no biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” aktivitātēm, kas atmasko kliķes patiesis nodomus.

Ja policists vai bruņoto spēku karavīrs, zemessargs iesaistītos bruņotos konfliktos komendantstundu laikā vai citādi ar tautu un kāds no viņiem ietu bojā, bojā gājušajiem radiniekiem kopš 2920. gada 13. marta nav tiesību uz morālo un materiālo kompensāciju, ko saņemtu no valsts, vēršoties ar prasību Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

Par kādu cieņu un cilvēktiesībām uz dzīvību rakstā tiek spriedelēts?

Kliķes uzspiestais “pūļa vakcinācijas plāns” tieši vakcinēšanas procesā apdraud ikviena vakcinētā veselību un dzīvību ilgtermiņā, jo vakcīnu sastāvs ir vakcīnu ražotāju komercnoslēpums, vakcīnu ražotāji jau juridiski ir nodrošinājušies pret sekām, kādas var celties vakcinēto veselībai un dzīvībai. Līdzīgi ir nodrošinājusies ar L&K kliķe, slepeni 2020. gada 13. martā atsakoties ANO no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā.

Atbildēt

hm

15.01.2021. 15:40

Pavasarī, kad C19 plosījās Itālijā, tur vecos cilvēkus neārstēja, nesniedza medicīnisku palīdzību un neveda uz slimnīcu. Atstāja mājās nomirt. No tā arī izriet autores rakstītais. Līdzīgi rīkojās vēl dažās Eiropas valstīs, kurās C19 slimnieku skaits bija pārāk liels pret valsts iespējām slimos vest uz slimnīcām un ārstēt.
Arī Latvijas situācijā, ja slimnīcās vietas nebūs? Kur? Pa taisno uz Meža kapiem, krematoriju. Bet šādu rakstu mērķis ir viens - sagatavot potenciālo auditoriju. Lai gatavojas un pārāk nebrīnās pēdējā brīdī. Citas loģikas taču te nav!

Atbildēt

nekādu fifo

15.01.2021. 15:30

»

skirotajs

Tātad škirosim pēc principa - first come, first served


Visi vienlīdzīgi,taču daži ir vienlīdzīgāki.Kā jau ir minēts iepriekš šeit pat.

Atbildēt

xxx

15.01.2021. 15:16

»

Jēcis

Visās valstis, ieskaitot Lietuvu, šādus lēmumus ir pieņēmušas. Jā, dažreiz būs stulbi, ja jāglābj visādi kiviči, govzemji pa priekšu, bet diemžēl cilvēku pasaule tādēļ vēl eksistē, ka, ja visiem nepietika viena nosistā mamumta, tad baroja vispirms cilvēkus reproduktīvā vecumā un bērnus, bet vecos- ja...


visticamak kundzei ir mamma vai vecmamma. Un, jā, tas ir baisi, ka valsts vara trallināja, kamēr varēja gatavoties tā, lai uzsākoties otrajam vilnim, viss jau būtu pieņemts un izdarīts. Tieši tāpēc atbildība, ja nonāksim tik tālu, būs jāuzņemas Viņķelei par neizdarību. Un ziepes būs tās, ka tā nebūs varbūt pat politiskā, bet tā būs ētiskā atbildība, smaga ētiskā.
Bet šis raksts bez startēģiska redzējuma, kas parādās kaut vai Tavā stastā par mamut.

Atbildēt

Gefüllte frikadelle

15.01.2021. 15:16

»

paardomas

NEzālīte jau nebija vienīgā,tur vēl bija hermanītis un daudzi citi gliemji


Lai paliek tie «citi gliemji», jo kaut ko tik pretīgi šķebinošu spēj uzrakstīt tikai biedre Zālīte!

Atbildēt

motorhead 1916

15.01.2021. 15:00

Es jau taa riktiigi nezinu, pastulbs esmu galu galaa. Nesaprotu, kursh te spozhaa zvaigzne, kursh vienveertiigs, kursh veel kaads. Bet Giljkam Levinam kaartiigu gultasvietu varu nodroshinaat kaut riit, ja vien tas nav kur izbraucis.

Atbildēt

Gefüllte frikadelle

15.01.2021. 14:18

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

(Dzejniece Māra Zālīte)

Atbildēt

Jēcis

15.01.2021. 13:46

Visās valstis, ieskaitot Lietuvu, šādus lēmumus ir pieņēmušas. Jā, dažreiz būs stulbi, ja jāglābj visādi kiviči, govzemji pa priekšu, bet diemžēl cilvēku pasaule tādēļ vēl eksistē, ka, ja visiem nepietika viena nosistā mamumta, tad baroja vispirms cilvēkus reproduktīvā vecumā un bērnus, bet vecos- ja palika pāri. Vai tā vienvērtīgā gultasbiedrene krīzes gadījumā domā, ka vajadzētu glābt veco ..... nevis viņu pašu?

Atbildēt

Oki

15.01.2021. 13:41

Paldies par piezemējumu .

Atbildēt

re, kā

15.01.2021. 13:29

covidafēra laikam iet uz galu, rodas lielas problēmas, ja valdošā kliķe sāk piesaistīt arvien plašākus smadzeņu skalotāju spēkus

Atbildēt

Solī

15.01.2021. 13:17

Kāda apbrīnojama kovididiotiska liekulība.

Atbildēt

..

15.01.2021. 13:12

Katastrofu gadijumos vienmertiek šķiroti cilveki, lai neizšķērdētu resursus. Nav jēgas izterēt lidzekļus kādam kurš tāpat nomirs visticamak, ja par šiem lidzekļiem var izglabt dažus cilvekus ar lielu iespeju izdzivot.
Cilvēkiem, kas nesaprot medicīnu nevaig jaukties kur nevajag tēlojot baigo līdztiesības ieviesēju.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

15.01.2021. 13:07

»

autorīt,ieņem

Vairāk šķelto zirņu un kefīra


izlaizi savu nakstspodu atkal, pietiek.skapja pasīvais gailīti. :D

Atbildēt

skirotajs

15.01.2021. 13:04

Tātad škirosim pēc principa - first come, first served?

Atbildēt

Vova the Vagabond

15.01.2021. 13:01

Levits: tiem, kas nomirs no vakcīnas, pašizolācijā nebūs jāiet!

Atbildēt

autorīt,ieņem

15.01.2021. 12:55

»


Vairāk šķelto zirņu un kefīra!

Atbildēt

kociņs

15.01.2021. 12:53

Palaista garām lieliska iespēja paklusēt.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.01.2021. 12:49

Kariņa valdība līdz šim ir rīkojusies nolaidīgi un pat noziedzīgi. Kad pie viņiem sākās covid, ķīnieši uzreiz būvēja un ierīkoja slimnīcas covid slimniekiem. Visi varēja apskatīt bildes ar simtiem ekskavatoru kā viņi divās dienās uzbūvēja slimnīcu covid slimniekiem. Kariņa valdība neko tādu nedarīja, bet izdomāja ietaupīt uz gultas vietām slimnīcās un uz medicīnisko personālu. Saslimušos uzreiz slimnīcās nelika, bet tikai smagi saslimušos, kam vajadzīga steidzama reanimācija, atstāja visus pārējos slimniekus ģimenes ārstu uzraudzībā, kuriem šie slimnieki bija jāārstē pa telefonu, jo uzņemt savās prakses vietās tos nedrīkstēja, tad būtu nākošajā dienā prakses vieta jātaisa ciet un visiem, kas tur strādā jādodas pašizolācijā. Vārdu sakot saslimuši palika savās ģimenēs un ārstējās kā nu kurš pats prata. Tika ar to inficēšanas riskam pakļauti ģimenes locekļi, kaimiņi un c., jo nekāda reāla pašizolācija, piemēram, daudzdzīvokļu mājā dzīvojošiem nav iespējama. Uz valsts robežu slēgšanu un iebraukušo kontroli valdība atkal izdomāja ietaupīt. Rezultātā covid brīvi tika ievests no ārzemēm. Visa tā rezultātā tādi līdzekļi kā sejas masku nēsāšana, distancēšanās, pasākumu slēgšana, preču tirdzniecības aizliegšana, komendantstunda kļuva bezjēdzīgi. Valdība nenodrošināja saslimušo izolāciju un ārstēšanu, bet tā vietā terorizēja iedzīvotājus ar bezjēdzīgiem pasākumiem kā sejas masku nēsāšana, aizliegums apmeklēt frizieri, konedantstunda un c. Staļina laikā šie valdības locekļi par savu bezdarbību un nekompetenci jau zāģētu mežu Sibīrijā.

Atbildēt

par šo murgojumu

15.01.2021. 12:45

Viss, kas nāk no Levita kantora puses ir murgojumi, šis palags, tai skaitā!

Atbildēt

Kaislis

15.01.2021. 12:38

Bilde gan smuka...Cik gan tuvs ir padomnieks savam šefam - prieks skatīties uz šo saliedētību.

Atbildēt

Rumanijas cietumos

15.01.2021. 12:01

Divi zeki gul viena gulta

Atbildēt

Vēlreiz uzsveru

15.01.2021. 11:48

Tik garus palagus lasa retais!

Atbildēt

Haralds Kalns

15.01.2021. 11:46

Biedre Kucina!Ja ir nepietiekama gultasvietu kapacitāte,vai tāpēc jāslēdz slimnīcas?Ja valstī akūti trūkst medmāsas,sanitāres un jēdzīgi ārsti-tad kam šis"ūdensgabals"?Kur māsām algas no1500eiro pēc nodokļiem?

Atbildēt

Vismaz viens vēl saglabājis cilvēcību

15.01.2021. 11:39

Šajā jautājumā pilnībā piekrītu autorei. Vismaz no viena prezidenta padomnieka ir kāda jēga. Prezidents varētu iejaukties un likt atcelt viņķeles norādījumus par pacientu šķirošanu "pēc krāsām". Pašai viņķelei vajag ierosināt krimināllietu.
Šim rakstam nevar pielikt plusu, jo lapsas miskaste un piesūkušies trolli acīmredzot atbalsta cilvēku dalīšanu derīgos, nederīgos, glābjamos un neglābjamos. Phea..

Atbildēt

KKK

15.01.2021. 11:22

Pat nelasīju, pietika ar autoru. Viss, kas nāk no šī covidfašistu režīma, ož pēc pilnīgas degradācijas.

Atbildēt

Secinājums

15.01.2021. 11:19

Visi ir vienvērtīgi,bet cūkas ir vērtīgākas.Orvels.Zvēru ferma.
Orvels,romāns 1984.Tur aprakstīts precīzi tas kas notiek pašlaik.

Atbildēt

formula

15.01.2021. 11:12

Tukšs , bezjēdzīgs , bezmērķīgs bla bla bla . Pavirša ir arī saskarsmē ar studentiem. Nav jau brīnums ,ka tādi pievelkas pie Pietuka Krustiņa.

Atbildēt

Cita puse

15.01.2021. 11:07

Manuprāt, šeit būtu vairāk jāskatās, vai cilvēkam ir kāds tuvinieks, kas ir viņa aizgādībā. Jo šāda nāve ietekmē traģiski cilvēku likteņus un tiesības daudz lielākā mērā kā pilnīgu savvaļnieku. Tā tik pat labi var būt vecmāmiņa, kura audzina bez vecāku gādības palikušos vai vecāki. Tālāk jau var skatīties uz cilvēkiem, kuri atstāj milzīgu pozitīvu ietekmi uz daudzu cilvēku likteņiem, piemēram, mācītāji.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...