Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Visi ir vienvērtīgi, bet gultasvietas visiem nodrošināt nevarēsim

Irēna Kucina, Egila Levita padomnieku biroja vadītāja
15.01.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vēl jau vieta ir..

04.10.2021. 03:00

Es sapratu, ka Levits to raksta saistībā ar vietu savā gultā. Pārpratu sākumā.

Atbildēt

z

21.01.2021. 23:08

»

Lēdijas nomaiņa

Pirmā Latvijas lēdija Kūciņa. Ja jau prezidents šo aplido un libido ceļ


Kāda kūciņa? Vai uzvādrs neasociējas ar parastu kuci?

Atbildēt

Sokrats

17.01.2021. 12:46

100.pantu atjaunojiet, siles pērtiķi! Un cenzūru novāciet.

Atbildēt

Obans

16.01.2021. 22:11

Tad kurš izlems, kam dzīvot kam nē? Ārsts? Ministrs? Nu ar tādiem lēmumiem var paātrināt savu rindu uz viņpasauli.... Nevajag tēlot Dievu.

Atbildēt

tv36

16.01.2021. 18:55

»

Oki

Preciizi


Kaut kad iepriekš jau rakstīju. Kāds neatliekamās palīdzības ārsts man stāstīja, ka bardaks veselības sistēmā ir izdevīgs- viegli bīdīt rebes un tā. Kas īsti notiek “ieguvēju” sirdsapziņās, var tikai minēt. Vai sirdsapziņa eksistē tajā līmenī- nav saprotams.
Par krokodila asarām runājot, pieņemu, ka tās var arī nebūt krokodila asaras. Zinot, ka man nav ķirurga talanta, izglītības un prakses, neraujos strādāt slimnīcu operāciju zālēs. Tomēr ārkārtīgi daudz alternatīvi apdāvināto uzskata, ka valsts vadīšana ir viņu misija. Lūk, arī visa atšķirība, manuprāt.

Atbildēt

jaa jaa

16.01.2021. 18:11

»

Latvijā tiek nostiprināta diktatūra un tirānija ar nepārsūdzamu tiesas spriedumu

Tiesai pietiek tikai ar VDD vēstuli un faktu, ka LV 2020. gada 13. martā ANO ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas ar tiešu VP E. Levita akceptu, diktatūras apstākļos liedzot politisku darbību Latvijā un miermīlīgus politiskus protestus, argumentētus viedokļus un sapulces, kas paredzēts spēkā ...


Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai 2020. gada 8.janvārī pietiek tikai ar VDD vēstuli un faktu, ka LV 2020. gada 13. martā ANO ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā ar tiešu VP E. Levita akceptu, lai, nostiprinoties diktatūrai un tirānijai Latvijā, ar nepārsūdzamu tiesas spriedumu liegtu vārda un viedokļu brīvību, politisku darbību Latvijā un miermīlīgus politiskus protestus, argumentētus viedokļus sociālajos tīklos un publiskas sapulces, ko paredz spēkā esošā LR Satversme.

Vai pastiprinātas represijas VP E. Levits, VDD, prokuratūra un tiesa vērsīs arī pret biedrības “Latvijas Satversmes sargi” biedriem, ir tikai laika jautājums.Tiesa Jeremejeva pārstāvētajai "Tautas varas frontei" aizliedz veikt publisko darbību
Šodien, 2021. gada 16. janvārī, 15:30
  Jauns.lv / LETA

Atbildēt

tv36

16.01.2021. 18:05

Tā vietā, lai rakstītu par “vienvērtībām” vai vēl kaut ko, varētu dalīties ar visiem iespējamajiem profilaktiskajiem soļiem veselības ziņā, lai nevajadzētu šķirot nevienu. Piem. ka svarīgi D vinamīna līmeni asinīs “nelaist” zemāk par 40 vienībām (maksimālā robeža ir 100 vienības, kuru pārsniedzot D vitamīns bojā nieres un ne tikai). 99% gadījumos, kad jautāju cilvēkiem, kāds ir viņu D vitamīna līmenis asinīs, lielākā daļa nezin vai lepni paziņo, ka tas ir zem normas un tas ir ok, jo ģimenes ārsts teicis, ka mūsu platuma grādos visiem tā esot. Normāli? Es tā neuzskatu. Nezināju, ka D vitamīna deficīts ietekmējot pārējo vitamīnu absorbciju. D vitamīns ietekmējot vēža šūnas arī (veicina to bojāeju). Utt. utml.utjpr. D vitamīns NAV panaceja, tomēr tas var samazināt komplikāciju smagumu arī covid gadījumā. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7385774/

Atbildēt

Latvijā tiek nostiprināta diktatūra un tirānija ar nepārsūdzamu tiesas spriedumu

16.01.2021. 17:56

Tiesai pietiek tikai ar VDD vēstuli un faktu, ka LV 2020. gada 13. martā ANO ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas ar tiešu VP E. Levita akceptu, diktatūras apstākļos liedzot politisku darbību Latvijā un miermīlīgus politiskus protestus, argumentētus viedokļus un sapulces, kas paredzēts spēkā esošajā LR Satversmē.

Ne velti LV policija un VDD realizē represijas un teroru pret biedrības “Latvijas Satversmes sargi”.Tiesa Jeremejeva pārstāvētajai "Tautas varas frontei" aizliedz veikt publisko darbību
Šodien, 2021. gada 16. janvārī, 15:30
  Jauns.lv / LETA

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa, pamatojoties uz specdienesta secinājumiem, patlaban aizliegusi par Covid-19 viltus ziņu izplatīšanu aizdomās turētā aktīvista Valentīna Jeremejeva pārstāvētajam nodibinājumam "Tautas varas fronte" veikt publisko darbību.

Prokuratūrā aģentūra LETA pavēstīja, ka prokuratūrā tika saņemta Valsts drošības dienesta (VDD) vēstule ar lūgumu izvērtēt "Tautas varas fronte" publisko darbību.
VDD norādījis, ka nodibinājums sistemātiski neievēro tiesību normas un uz to publiski aicina arī citus, radot riskus ne vien sabiedrības veselībai, bet arī vispārīgu valsts un sabiedriskās drošības apdraudējumu.

Izvērtējot dienesta iesniegtos materiālus, tika konstatēts pamats iesniegt tiesā prasību par nodibinājuma darbības izbeigšanu. Vienlaikus prasībā pieteikts lūgums par prasības nodrošināšanu, aizliedzot nodibinājumam veikt publiskās darbības.
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā tika ierosināta civillieta un ar tās 8.janvāra lēmumu apmierināts prokuratūras pieteikums par prasības nodrošināšanu, aizliedzot nodibinājumam līdz galīgā nolēmuma pieņemšanai civillietā veikt jebkādu publisko darbību.
Nodibinājumam aizliegts rīkot, organizēt un piedalīties publiskos pasākumos, gājienos, piketos un sapulcēs, izplatīt jebkādu informāciju ar nodibinājumu saistītajos sociālo tīklu platformu kontos un interneta vietnēs.

Tiesas lēmums nav pārsūdzams.

Prokuratūra atgādina, ka atbilstoši Krimināllikumam par izvairīšanos no tāda tiesas nolēmuma nepildīšanu draud kriminālatbildība.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka nodibinājuma valdē ir Jeremejevs, kā arī Jānis Lamberts un bijušais distanču slēpotājs un olimpisko spēļu dalībnieks Roberts Raimo. Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka Raimo 2018.gadā no Zaļo un Zemnieku savienības saraksta startēja 13.Saeimas vēlēšanās. Savukārt Jeremejevs savulaik pat bija ZZS ietilpstošās Latvijas Zaļās partijas (LZP) Rīgas nodaļas vadītājs, taču 2018.gadā partiju pameta.

Jau ziņots, ka Valsts policija pērn decembra sākumā Jeremejevu kopā ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) feldšeri Marinu Kornatovsku aizturēja lietā par viltus ziņu izplatīšanu saistībā ar Covid-19.
Abas personas policija tur aizdomās par huligānismu.

Jeremejevs pēc 50 000 eiro lielas drošības naudas samaksāšanas tika atbrīvots no apcietinājuma.
Feldšerei Marinai Kornatovskai policija piemēroja  drošības līdzekli - nodošanu policijas uzraudzībā, aizliegumu izbraukt no valsts, aizliegumu tuvoties un kontaktēties ar noteiktām personām, kā arī noteiktas nodarbošanās aizliegumu.

Noteiktas nodarbošanās aizliegums ir saistīts ar liegumu ņemt dalību nodibinājumā "Tautas varas fronte".
Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa iepriekš sāktā kriminālprocesā saistībā ar sociālajā tīklā "Facebook" publicētām viltus ziņām par Covid-19 infekciju decembra sākumā aizturēja Jeremejevu un Kornatovsku.


Viltus ziņas ir saistītas ar sabiedrības drošības apdraudējumu, un tās izraisījušas sabiedrisko rezonansi, radījušas neizpratni par likumību un ir vērstas pret epidemioloģisko drošību, uzskata Valsts policija.

Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma" iepriekš ziņoja, ka plašu ievērību sociālajos tīklos guva Jeremejeva" video, kurā apkopotas lielākoties jau dzirdētas sazvērestības teorijas par Covid-19. Šajā video sazvērestības teorijas klāstījis cilvēks, kurš tiek pieteikts kā mediķis un RAKUS darbinieks.

Vairāk nekā pusstundu garajā video feldšere Kornatovska lielākoties atstāstījusi jau vairākkārt dzirdēto sazvērestības teoriju "klasiku" - Covid-19 esot izdomāts, statistika par inficētajiem esot viltota, slimnīcu pārslodze esot mīts, vēl neieviestās vakcīnas patiesībā būšot nāvējošas. Feldšere aizrunājas līdz tam, ka ārsti slimnīcā apzināti kaitējot pneimonijas pacientiem.
"Tajā ārstēšanā, kas tiek nozīmēta pneimonijas slimniekiem, ārstēšanas algoritms ir aizdomīgs un nesaprotams. Es redzu citu klīnisko ainu, bet man ir aizdomas, ka tas nav vīrusa saasinājumu dēļ, bet dēļ tā, kas tiek darīts ar pacientiem ārstēšanas laikā," norādījusi feldšere. Pēc viņas domām, tiek eksperimentēts, kā ātrāk nogalināt vai radīt iespaidu, ka cilvēks ir izārstēts.
Dienu iepriekš sieviete bija izplatījusi audio failu ar citiem izdomājumiem - Ķīpsalā tiekot veidota Covid-19 pacientu slimnīca, bet koronavīrusa vakcīnas būšot nāvējošas.
Šogad kopš pandēmijas sākuma Latvijā policija aizturējusi vairākas personas saistībā ar viltus ziņu izplatīšanu par Covid-19.

Atbildēt

pēc nāves

16.01.2021. 17:47

mākslinieki,
tāpat kā broilercāļi,
savu vislielāko vērtību
sasniedz tikai pēc nāves!

Atbildēt

katram savs

16.01.2021. 17:31

»

GEO

Atcerējos bērnību un pasaciņu par ragaviņām mežā


es atkal atcerejos bilu klintonu un moniku levinski !

Atbildēt

Agnese

16.01.2021. 15:22

Latvijas pansionātos neviens ne par ko neatbild. Rīgas pansionātos 1 māsa uz 400 klientiem un sanitāri brïvdienās. Ārstu nav kā darbinieku, bet arī viņi liela daļa strādā tā, kāda kuram morāle un ētika. Attālināti un telefoniski- absolūta profanācija. Un tie, kas strādā pēc profesionālām vadlīnijām un sitdsapziņas, tiek pamesti t.s.,, žurnālistikas" maitu ērgļiem.Kaut kāda Dzintara melodija- privātais pansionāts Rīgā par vairāk kā 1000 euro mēnesī- kauns nav paskatīties cilvēkiem acīs par medicīniskās palīdzības savlaicīgu nesniegšanu un novešanu līdz nāvei? Tas ir noziegums. Māsas kaut ko muld un melo, ka izgulējumi un pneimonija 3 dienu laikā radušies. No slimnīcām mirušos izsniedz plastikāta maisos, zārkus var nopirkt no 12.janvāra, bet tiem, kas slimnïcā inficējušies ar kroņa vīrusu, virsù uzber baltu pulveri uz maisa, iesp., hloru. To nedrïkst vērt vaļā un atvadīties. Jo slimnïcās tikšanās aizliegtas, no vēl dzïva mïļa tuvinieka nav iespējams atvadīties... Kā lai to visu nosauc??? Un tagad visus vakcinēs ar vakcïnām, kuras ir iepriekš testētas kā vakcïmas pret audzējiem. Cik zināms, vēl tādu vakcïnu nav. Bet ražotāju šefs Bourla, mùsējais Perevoščikovs & Co atsakās to darīt. ASV jau vakcinē automašīnās īpašos Vactination Stasion Center.

Atbildēt

Spoks

16.01.2021. 15:01

»

vietējais

Pilnīgi piekrītu, tiešām grūti aptvert, cik kropli savā domāšanā cilvēki vada šo valsti un kāda ir viņu attieksme pret savas valsts iedzīvotājiem


Dīvaini, ka Kucina nezina, ka ar Valsts prezidenta parakstu tiek apstiprināts katru gadu valsts budžets, kurā veselības nozare, neskatoties uz pasludināto prioritāti, katru gadu tiek apdalīta ar nepieciešamajiem līdzekļiem, lai izpildītu Satversme rakstīto, ka valsts sargā ikviena valsts pilsoņa dzīvību. 2021.gada budžetu Valsts prezidents parakstīja, kaut pacientu veselības pieejamībai valsts papildus neiedeva nevienu eiro. Tātad - nabagiem nav paredzēts izārstēties no smagām un retām slimībām, jo politiskā elitei ir jāglābj AirBaltica ar simtiem miljonu dāsnām valsts dotācijām, bet savi nabadzīgie pilsoņi var mirt bez valsts atbalsta (lasot Satversmes 95 pantu). Notiek slimnīcu reforma. Slimnīcas ar speciālistiem tiek un vēl tiks attālinātas no iedzīvotājiem pat līdz 120 km. Kā trūcīgie tur nokļūs, ja pat tiešās satiksmes nav, un tas maksās arī krietnu naudu, Reformātori ar KIariņu priekšgalā par to nedomā. Vai jaunajām pašvaldībām valsts uzliks par pienākumu savas pašvaldības trūcīgos iedzīvotājus bez maksas nogādāt uz un no konsultācijām, plānveida operācijām. Kāpēc Valsts prezidenta padomnieku birojs par to nedomā, kāpēc valsts prezidentam nav pastāvīga padomnieka sociālajos jautājumos, kas viņam to varētu skaidrot, lai savam skolniekam Kariņam varētu paprasīt, vai viņš saprot, kas ir sociāli atbildīga valsts un kāpēc Levits panāca tāda jēdziena ierakstīšanu Satversmes Preambulā.

Atbildēt

Lēdijas nomaiņa

16.01.2021. 14:38

Pirmā Latvijas lēdija Kūciņa. Ja jau prezidents šo aplido un libido ceļ.

Atbildēt

Kūciņa

16.01.2021. 14:35

Mincīte turpina mīcīties ap naudas maisu

Atbildēt

Vova the Vagabond

16.01.2021. 13:46

»

Ķieģelis

Vispirms vajadzētu nenožēlot ~100-120 vakcīnu, lai savakcinētu Kariņu, Pavļutu, valdību un Saeimu, lai visa tauta varētu redzēt vakcīnas iedarbību zināmā laika posmā. Varbūt pat kļūs gudrāki un vairs nepieņems tik stulbus lēmumus kā pašlaik. Viņi jau paši baidās, tāpēc sev vakcinēšanu ieplānojuši pašiem...


«Kā mēs zinām, vislabāk uzrunā personīgais piemērs, līdz ar to, kā būtu, ja visi ministri un visi Saeimas deputāti piekristu vakcinēties. No vienas puses, tas būtu skaidrs signāls sabiedrībai, ka metodei un tehnoloģijai var uzticēties, no otras puses, tā būtu iespēja atsākt darbu klātienē».

(Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris)

Atbildēt

labs vērojums

16.01.2021. 13:29

»

Ak,

Sandra, bilde tak parāda un izrāda visu (roķeles


Liekais svars,neveselīgs dzīves veids,... riska grupā!

Atbildēt

nodokļu maksātājs

16.01.2021. 13:27

Ko viņa ir darījusi,lai visiem sirgstošajiem būtu nodrošinātas gultasvietas slimnīcās?

Atbildēt

Pilsone

16.01.2021. 12:33

»

LPSR laika manekeni bija balti

Kas atceras ,ko si persona slavinaja pirms 1991 gada valsts apversuma,uzrakstiet.tas bus interesantak


Vienvērtīgi, divvērtīgi, trīsvērtīgi...vai te tiek spriests par ķīmisko elementu vērtībām? Raksts tukšs un mazvērtīgs, sevi slavinošas.

Atbildēt

Kāpēc tāda steiga ar vakcināciju?

16.01.2021. 11:56

Lai cilvēki neierauga faktisko patiesību - ka C19 “apkarošana” nes simtiem reižu lieāku postu nekā nāve no C19. Tādēļ tiek uzpūsta melu demagoģija par inficētiem un mirušiem saistībā ar C19. Kā kāds nomirst, melo, ka no C19, nevis ar C19 kā papildus infekciju.

Komendantstundas ievieš, lai cilvēki nevar tikties, priecāties un apspriest TV melu demagoģiju, lai nevar politiski protestēt ar mītiņiem un sapulcēm.

Pretoties var tikai bruņotā pilsoņu kara veidā. Bet sabiedrība tam nav gatava, lai atteiktis no minimālā komforta. Līdz tam var nenonākt, jo sola izdzīvošanas pabalstus.

Bet ir grūtības noteikt konkrētu ienaidnieku. Ienaidnieks ir pasludināts neredzams - C19. Bet tie, kuri genocīdu realizē, mainās - Viņķeli nomaina Pavļuts, K. Kariņš vakcinācijas plānu uzdeva izstrādāt pēc PVO ieteikuma - E. Levits turas ēnā, lai gan ir galvenais, kas akceptē notiekošo.

Zemessardze un policisti, karavīri arī nav it kā vainīgi - pilda pavēles. Algotņi.

Grūtības rada atrast ienaidnieku. Bet viņš ir visredzamākajā vietā VP, MP, tiesībsargs, VDD pārraugs utt. Tieši viņi var ievērot Satversmē noteiktās tiesības, bet to nedara, jo ir nodevuši Satversmi un tautu ārvalstu kolonizatoriem tautas iznīcināšanai.

Ne velti L&K kliķei visbīstamākie, kas uzdzen paniku, ir biedrība “Sabiedriskie Satversmes sargi”.

Jo būs vairāk vakcinēto, jo ātrāk sabiedrība tiks sašķelta, jo lielākas būs vakcinēto veselības problēmas. Visi būs nodarbināti katrs ar sevi.

“Novājināta tauta viegli padodas savai iznīcināšanai” - no cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai.Atbildēt

Klauss Švābe Lielajā restartā “Great restart”

16.01.2021. 11:31

»

viesis

Kā šī Covid laika filozofēšana par cilvēka dzīvības vērtību piegriezusies. Politiķi valstī, ar vienu no nožēlojamākajām veselības un sociālās aizsardzības sistēmām Eiropā, kādu, pie tam, paši radījuši, lej krokodila asaras par to, kā viņus "uztrauc" katra iedzīvotāja tiesības uz dzīvību...


flozofē, ka nav dilemmas starp paātrinātu un kardinālu iejaukšanos globālajā ekonomikas attīstības apturēšanā un dažu cilvēku upurēšanā ar Covid-19 izplatību. Gripas izplatības gadījumā nenotika paātrināta iejaukšanās globālās ekonomikas attīstībā. Šo brīdi ar Covid-19 nedrīkst palaist garām un globālā ekonomika un patēriņš jāaptur nekavējoties. To var apturēt arī ar masveida testēšanu, karantizāciju, “mājsēdi ekonomikas pakaļā”, komendantstundām un cilvēktiesību ierobežojumiem, tostarp neļaujot nodarboties ar uzņēmējdarbību. Visi ierobežojumi ir iluminātiski melīgi - jo zināms, ka līdzīgi gripai C19 upuru skaitā ir veci cilvēki ar patoloģijām un citiar novājinātu imunsistēmu.

Vakcinācija ar cilvēka genomu mainošām akcīnām padara cilvēkus neauglīgus, samazināsies dzimstību un patēriņš, novājinot ekonomiku, nogalina paātrināti.

Cilvēktiesības ierobežo visā ES, radot haosu ekonomikā, vairojot depresiju un pašnāvību skaitu.

Atbildēt

Joske

16.01.2021. 11:29

Interesanti, kur viņš grābstās kad citi neredz!?

Atbildēt

viesis

16.01.2021. 10:51

Kā šī Covid laika filozofēšana par cilvēka dzīvības vērtību piegriezusies. Politiķi valstī, ar vienu no nožēlojamākajām veselības un sociālās aizsardzības sistēmām Eiropā, kādu, pie tam, paši radījuši, lej krokodila asaras par to, kā viņus "uztrauc" katra iedzīvotāja tiesības uz dzīvību...

Atbildēt

Andru Leviti abi mīlnieki

16.01.2021. 08:59

novakcinē”labprātīgi”. A. Leviti “piespieda” vakcinēties, lai veci cilvēki nebaidās viņai sekot uz viņsauli? Cik dienas atlicis dzīvot E. Levitam?

Tas un vēl cits žurnālā “Kas vecs”. Abonēšana visam 2021. gadam beigusies.

Atbildēt

Ķieģelis

16.01.2021. 07:55

»

ESMAIJA

Tādu laiku atpakaļ es klausījoe , ko saka vakcīnu ražotāji. Tie minēja grupas, kuras nevajadzētu vakcinēt un viena no tām bija gados veci cilvēki. Un šādā sakarībā man ir jautājums, izslēdzot varbūtību, kaa viņš to nebūtu dzirdējis kādēļ viņš pastāv uz to ka vecie cilvēki obligāti jāvakcinē vieni no...


Vispirms vajadzētu nenožēlot ~100-120 vakcīnu, lai savakcinētu Kariņu, Pavļutu, valdību un Saeimu, lai visa tauta varētu redzēt vakcīnas iedarbību zināmā laika posmā. Varbūt pat kļūs gudrāki un vairs nepieņems tik stulbus lēmumus kā pašlaik. Viņi jau paši baidās, tāpēc sev vakcinēšanu ieplānojuši pašiem pēdējiem.

Atbildēt

jautaajums

16.01.2021. 07:53

»

Ķieģelis

200% taisnība


Kam taisnība,evitam un kucinai?Tiem nekad nebūs taisnība.

Atbildēt

Ķieģelis

16.01.2021. 07:39

200% taisnība.
Bet daudzīe mīnusi, vērtējot šo rakstu, labi parāda mūsu tautas nežēlību.

Atbildēt

vietējais

16.01.2021. 06:45

»

Lasot komentārus

Fakts ir tāds, ka ir ļoti daudzi, kuri atbalsta cilvēku šķirošanu un vājāko legalizētu nogalināšanu. Fašisti? Komunisti? Nelieši? Slepkavas? Mazohisti? Alkoholiķi? Tie paši, kuri neieredz vecākus cilvēkus, neieredz sievietes, invalīdus, homoseksuāļus? Galvā un morālē (p) sistie? Ja tādi nonāk varā? ...


Pilnīgi piekrītu, tiešām grūti aptvert, cik kropli savā domāšanā cilvēki vada šo valsti un kāda ir viņu attieksme pret savas valsts iedzīvotājiem.
Laikam jau tie kuri pie siles atrodas ir pārliecināti ka varēs tur atrasties mūžīgi un paši nekad veci nebūs.

Atbildēt

Ak,

16.01.2021. 00:02

»

foto -kāds negods Latvijai

foto -kāds negods Latvijai, kura klusējot to pacieš... Paija


jā, man ar šo sāgu arī šitentais palika un paliks kā krējuma izstrādājums. Kūciņas tak patīk visiem, ne? :D

Atbildēt

Eskubārs

15.01.2021. 23:09

Vislaik minetstriju kucīnas vaideja kad pensi esot par daudz tāpēc jāpagarina darbildzes vecums. A bet tagad priekšroka pensiem jo riskanta grupa,tas tak atbilst dr.Mengel filozöfijai.

Atbildēt

ESMAIJA

15.01.2021. 22:17

»

Visiem veciem, ne tikai veciem, cilvēkiem ir kāda veselības ķibele

Ja vakcinējas, šī ķibele progresē un var izsaukt nāvi, kas jau pierādījies Norvēģijā. Pansionātos. Vadībai jautāts, kā tas car būt, ja vakcīnai jāpasargā, bet tā ogina- sekoja oficiāla atbilde - ka reakcija (nāve) pēc vakcinācijas ir normāls stāvoklis. Jebkurš, kurš apveltīts ar skaidru saprātu, protams...


Tādu laiku atpakaļ es klausījoe , ko saka vakcīnu ražotāji. Tie minēja grupas, kuras nevajadzētu vakcinēt un viena no tām bija gados veci cilvēki. Un šādā sakarībā man ir jautājums, izslēdzot varbūtību, kaa viņš to nebūtu dzirdējis kādēļ viņš pastāv uz to ka vecie cilvēki obligāti jāvakcinē vieni no pirmajiem? Vai viņā ir apslēpts slepkavas gēns un viņam sagādās baudu, apzinoties, ka viņa rīkojums var atnest nāvi, vai arī viņam ir mērķis atbrīvoties no tiem, kas nekādu pienesumu vairs dot nevar, var tikai tērēt, Bet atgādināšu, ka viss ko jūs kariņa kungs redzat visapkārt ir no gruvešiem ar šo veco cilvēku rokām uzcelts Pēckara gadi bija neizsakāmi smagi, cerības bija uz vecumdienām... Un tagad kā nodzītus zirgus vai vecus suņus tiek plānots nogalināt. Bet varbūt ir vēl kāds trešais iemesls, kas nevienam nav zināms.

Atbildēt

Cerības piepildās

15.01.2021. 21:32

»

Citi avoti runā par 23 nogalinātiem Norvēģijas pansionātos

ages/Jochen Eckel/Scanpix...


Cerēja nogalināt vismaz 23, tas arī ir veiksmīgi izdevies.

Atbildēt

Citi avoti runā par 23 nogalinātiem Norvēģijas pansionātos

15.01.2021. 21:30

»

Visiem veciem, ne tikai veciem, cilvēkiem ir kāda veselības ķibele

Ja vakcinējas, šī ķibele progresē un var izsaukt nāvi, kas jau pierādījies Norvēģijā. Pansionātos. Vadībai jautāts, kā tas car būt, ja vakcīnai jāpasargā, bet tā ogina- sekoja oficiāla atbilde - ka reakcija (nāve) pēc vakcinācijas ir normāls stāvoklis. Jebkurš, kurš apveltīts ar skaidru saprātu, protams...


ages/Jochen Eckel/Scanpix
Norvēģijā pēc Covid-19 vakcinācijas miruši 23 cilvēki: brīdina par risku vecākiem pacientiem 5
PASAULĒ Šodien 20:46
  Jauns.lv
SASNIEDZ JAUNUS
KLIENTUS JAU ŠODIEN!

Norvēģijā pēc vakcinācijas ar "Pfizer/BioNTech" pret Covid-19 miruši 23 cilvēki, vēsta "Bloomberg". Šo informāciju savā iknedēļas atskaitē sniegusi Norvēģijas Ārstniecības aģentūra.

Atskaite publicēta 14. janvārī. Šobrīd izpētīti 13 no kopumā 23 nāves gadījumiem. 
Tiek norādīts, ka aģentūra analizē visus gadījumus ar blakusparādībām, ko izraisa vakcīna. Izpētes rezultāti liecina, ka biežāk blakusparādības bijušas gados veciem cilvēkiem.

"Atskaites var liecināt par to, ka blakusparādību efekti no Covid-19 vakcīnas tādi kā drudzis un slikta dūša varētu novest līdz letālam iznākumam, ja cilvēkam jau iepriekš bijušas problēmas ar veselību," informē Norvēģijas Ārstniecības aģentūrā.
"Pfizer/BioNTech" sadarbojas ar Norvēģijas regulatoru, lai izmeklētu nāves gadījumus. Aģentūra konstatējusi, ka "līdz šim notikušo incidentu skaits nav satraucošs un atbilst cerētajam," informējis "Pfizer/BioNTech" ražotājs. Tiek norādīts, ka no vakcinēšanās nav jāizvairās gados jauniem un veseliem cilvēkiem. 
Masveida vakcinācija no Covid-19 Norvēģijā sākās 2020. gada 27. decembrī. Pirmie valstī vakcīnu saņēmuši pansionātu iemītnieki.

Divi pansionāta iemītnieki, kas saņēma “Pfizer/BioNTech” vakcīnu pret Covid-19 mira 5. janvārī

Atbildēt

foto -kāds negods Latvijai

15.01.2021. 21:19

foto -kāds negods Latvijai, kura klusējot to pacieš... Paija

Atbildēt

Es neko no tā nedarīju, netērēju laiku,

15.01.2021. 21:13

»

sašķirotā

Kad paziņoja par tiem senioriem, kurus neglābs,jo veci - es tā kā sabijos, taču tagad pārņēmis miers mani neglābs...


jo redzēju, ka komunisti un čekisti pārmet kažokus un viņiem piepulcējas CIP un Mossad organizētā noziedzība. Es neticēju un joprājām neticu nevienam varas propagandas TV un Radio raidījumam.

Atbildēt

Visiem veciem, ne tikai veciem, cilvēkiem ir kāda veselības ķibele

15.01.2021. 21:08

»

sašķirotā

Kad paziņoja par tiem senioriem, kurus neglābs,jo veci - es tā kā sabijos, taču tagad pārņēmis miers mani neglābs...


Ja vakcinējas, šī ķibele progresē un var izsaukt nāvi, kas jau pierādījies Norvēģijā. Pansionātos. Vadībai jautāts, kā tas car būt, ja vakcīnai jāpasargā, bet tā ogina- sekoja oficiāla atbilde - ka reakcija (nāve) pēc vakcinācijas ir normāls stāvoklis. Jebkurš, kurš apveltīts ar skaidru saprātu, protams, ka nevakcinēsies. Jo tas ir dzīvības un nāves jautājums.

Atbildēt

Noskatījos

15.01.2021. 21:03

»

Milānā 28 procentu slimnīcas ārstu atsakās no vakcinēšanās

https://youtu.be/p1_MOGA4L1k


Miruši veci cilvēki Norvēģijā 28, ASV proporcionāli līdzīgi.

Jā, Itālijas laikrakstā teikts, ka maskas atcels 2023. gadā.

Vienu linku serveris atteica atvērt, Nīderlandes mikrobioloģijas profesore atklāj videouzrunā, ka vakcīnas pret C19 satur cilvēka šūnu - pilnīgi visu šūnu gēnus modificējošas vielas, kas tur paliek uz visiem laikiem. Līdz ar to cilvēki kļūst par “genētiski modificētiem cilvēkiem” kā dārzeņi - piem. tomāts, kura genomā ievadīts ledus zivs gēns.

Itālijā valsts arī neievēro cilvēktiesības, likumdošana diktatoriska un haotiska. Ieslodzījums “mājsēdes pakaļā” līdz 2021. gada aprīļa beigām. Uz ielām rindas un pūļi, pārkāpjot pulcēšanās aizliegumus, 2 m distanci, gaida uz vakcināciju. Policija viņus nesoda

Komendantstunda no 22-6 rītā.

Latvijā diskriminācija - bargi soda personas, ja policija privātā auto konstatē dažādu ģimeņu personas, bet sabiedriskajā transportā nesoda.

Atbildēt

sašķirotā

15.01.2021. 20:54

Kad paziņoja par tiem senioriem, kurus neglābs,jo veci - es tā kā sabijos, taču tagad pārņēmis miers mani neglābs!
Nekas. Visu esmu izdarījusi - Atmodā piedalījos, par Latvijas Neatkarību cīnījos,Barikādēs stāvēju, - lai jaunie dzīvo un ir laimīgi Lai visiem veselība, kas zin, varbūt arī mani neķers tas kovids un vēl kādu gadiņu padzīvošu.Pats jau savu aiziešanu nevar izlemt.Centīšos nedomāt par to, ka valsts mani vecumā ir iezīmmējusi tik nežēlīgi.

Atbildēt

bite

15.01.2021. 20:36

»

Patvaļa likumdošanā,

sāk mirt veci cilvēki pēc vakcinācijas, pirms tam neinficējušies ar C19


Nemuldi, vecos vēl nemaz nevakcinē. Vēl visi medīcīnas darbinieki nav savakcinēti.

Atbildēt

Patvaļa likumdošanā,

15.01.2021. 20:25

sāk mirt veci cilvēki pēc vakcinācijas, pirms tam neinficējušies ar C19.

Atbildēt

Maskas varēs nelietot 2023. gada martā

15.01.2021. 20:20

bet ar to viss vēl nebeigsies.

https://youtu.be/p1_MOGA4L1k

Atbildēt

Milānā 28 procentu slimnīcas ārstu atsakās no vakcinēšanās

15.01.2021. 20:15

https://youtu.be/p1_MOGA4L1k

Atbildēt

Imunizācijas valsts padome

15.01.2021. 20:07

»


un citus trakos nepotēs.

Atbildēt

15.01.2021. 20:04

INTERNATIONAL COVENANT ON CIVIL AND POLITICAL RIGHTS NEW YORK, 16 DECEMBER 1966
LATVIA: NOTIFICATION UNDER ARTICLE 4 (3) 1
The Secretary-General of the United Nations, acting in his capacity as depositary, communicates the following:
The above action was effected on 16 March 2020. (Original: English)
“No. UN-N-6633
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations presents its compliments to the Secretary- General of the United Nations and pursuant to Article 4 of the International Covenant on Civil and Political Rights informs that Latvia exercises the right of derogation from its obligations under [the] International Covenant on Civil and Political Rights in the entire territory of Latvia.
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations informs that following the announcement of the World Health Organization of 11 March 2020 that COVID-19 has been confirmed as pandemic, and taking into account the significant danger the spread of COVID-19 has posed to public health, on
12 March 2020, the Government of the Republic of Latvia declared emergency situation in the entire territory of [the] Republic of Latvia. The aim of the declaration is to ensure epidemiological safety and restrict the spread of COVID-19. The emergency situation commenced on 13 March 2020, and will remain in force until 14 April 2020. Among the measures adopted by the Government of Latvia, in- class learning at schools has been suspended, access of third persons to hospitals, social care institutions and places of detention has been restricted, all public events, meetings and gatherings have been cancelled and prohibited, as well as movement of persons has been restricted. The application of these measures gives reasons for the necessity to derogate from certain obligations of Latvia under Articles 12, 17, and 21 of the International Covenant on Civil and Political Rights. The Permanent Mission of Latvia to the United Nations attaches to this note the unofficial translation of the order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March 2020 ‘On the Declaration of Emergency Situation’, as amended on
13 March 2020 and 14 March 2020.
Pursuant to Article 4, paragraph 3, of the International Covenant on Civil and Political Rights, the Permanent Mission of Latvia to the United Nations will inform H.E. Mr. António Guterres, the Secretary-General of the United Nation[s] about future developments with regard to the emergency situation, and will notify the Secretary-General when these emergency measures have ceased to operate and the provisions of the International Covenant on Civil and Political Rights are fully implemented again.
________
1 The text (translation in English) of order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March
2020 attached to the notification is on file with the Secretary-General and is available for consultation.

- 2 - (IV.4)
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations avails itself of this opportunity to renew to the Secretary-General of the United Nations the assurances of its highest considerations.
New York, 16 March 2020”
***

Atbildēt

Kucina tikai ar šo rokastu

15.01.2021. 19:53

»

Lasot komentārus

Fakts ir tāds, ka ir ļoti daudzi, kuri atbalsta cilvēku šķirošanu un vājāko legalizētu nogalināšanu. Fašisti? Komunisti? Nelieši? Slepkavas? Mazohisti? Alkoholiķi? Tie paši, kuri neieredz vecākus cilvēkus, neieredz sievietes, invalīdus, homoseksuāļus? Galvā un morālē (p) sistie? Ja tādi nonāk varā? ...


mēģija pildīt to vakumu, kas radies 2020.gada 13. martā, LV atsakoties ANO noncilvēktiesību ievērošanas. Tad nu paliek LR Satversmē noteiktās cilvēktiesības, kuras var strādāt, var nestrādāt no Saeimas , VP, MP subjektīva ieskata. Zaudējumi, kuri radušies, vēršami pret valsti. Lai valsts nesegtu/ zaudējumus, ir LV izvēle, bet pēc 2020. gada 13. marta privātpersona var vērsties Eiropas ilvēktiesību tiesā formāli. Lietu procesuāli uzsāks, bet pēc būtības kompensāciju no valsts nepiespruedīs. Pat tiesībsarga biroja mājaslabā oslēpta informācija par LV ziņojumu 2020. g. 13. martā, ka LV atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas, tostarp vakcinācijā ieverojot tiesības uz veselību un dzīvību. Satversmes tiesa nestrādā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...