Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kopsavilkums

03.10.2022. 12:24

Pēc 14. Saeimas vēlēšanām Aldis Cirvis iegāja finiša taisnē. Diez ko "gudrs" nav kā pats izsakās.

Atbildēt

un

23.08.2022. 09:37

visi Gobzemi, Sleseri, Skeles, Lembergi u.c. tovarišči ir blatmaī, zagļi, savas kabatas pildītāji..

Atbildēt

Jā Gobzems ir sastāvējis netradicionālā savienībā

23.08.2022. 08:49

»

Pišjānis Rudzītis

GOBZEMAM piemīt viena nožēlojama īpašība - viņš uzskata, ka ir visgudrākais; visu un par visu zina vislabāk. Ja sarunu biedram ir no viņa atšķirīgs viedoklis, tad viņš ir "tups...


savulaik ar jaunupu apmeklējis geju kultūras pasākumus un paplētis vaigus, lai dabūtu amatu pēc studijām

Atbildēt

Pišjānis Rudzītis

23.08.2022. 08:41

GOBZEMAM piemīt viena nožēlojama īpašība - viņš uzskata, ka ir visgudrākais; visu un par visu zina vislabāk. Ja sarunu biedram ir no viņa atšķirīgs viedoklis, tad viņš ir "tups".
Vai Gobzems ir pētījis mikrobioloģiju, gēnu inženieriju vai vismaz slimojis ar COVID-19, lai spriestu par nepieciešamību vakcinēties pret šo slimību un vakcīnu efektivitāti?
Vai Gobzems ir bijis bomzis, lai virinātu sociālos tīklos muti par to, kur bomži drīkst būt un kur nedrīkst būt, un ko ar viņiem darīt?
Vai Gobzems ir sastāvējis "netradicionālā" savienībā/ģimenē, lai ar putām uz lūpām teiktu, ka tas "nav normāli"?

Atbilde uz visiem jautājumiem ir NĒ! (attiecībā uz pēdējo jautājumu ziņas gan nav pilnībā drošas)

Atbildēt

Gobzemam taisība!

22.08.2022. 12:07

Jaukt kādas tautas valodu vienā katlā ar politiku ir infantīlisms

Atbildēt

lohi

20.08.2022. 00:43

Vēlēšanu tiesības nav domātas muļķiem un mazohistiem. Jo tie nesaprot pamatlietu- ja elites un tautas intereses ir par 180 grādiem pretējas, tad elites nav. Tā ir okupācijas vara.Jo tikai okupācijas vara padara tautai dzīvi ar katru brīdi sliktāku. Ko darītu tautas vara brīdī, kad elektrība paliek 5x dārgāka? Tautas vara rāpotu uz Minsku, asiņainā mutē turot kabeli, ko pieslēgt Baltkrievijas AES. Ko dara īstens proamerikāņu nodevējs, pederasts Kariņš? Pērk no NordPool, aizmirstot par tautas būvētiem Hesiem! Koalīcija tiks uzdeldēta! Nost ar jenotiem un sorosa cūkām!

Atbildēt

biedri veletaji

19.08.2022. 15:17

visi ka viens piedalamies velesanas un balsojam par NAŠI: Gobzems, Slesers, Saskana u.c. tovariščiem.

Atbildēt

Mindauga dzimta .

19.08.2022. 15:08

»

дурак латыш

nav latvji truli , tikai lielākā daļa mazattīstīi. Vēl nesen , ap 200 gadu atpakaļ baroni dzimtcilvēkiem sāka uzvārdus dalīt un brīvlaišanu. Mazs skaits latviešu nebija dzimtļaudis ,brīvi ļaudis. Pārsvarā dabūja brīvlaisšanu un smieklīgus uzvardus-pamazināmā nozīmē,laikam baroni jau tad nojauta par ...


Abi minētie personāži un baroni ,nav vis baltu tautu apgaismotāji ,betmorālie kropļi ,paverdzinātāji .
Jau pirms viņa ''' ābices''.latvieši raksīja rūnu rakstā ,no vārda '' runāt ''.liecības par to '' Rīgas Lībieši un viņu īpašumzīmes '' , Alberts Caune .
Grāmatā apkopoti Valsts vēstures dokumentu dati ,par mūsu senču rūnu rakstību ,identiski kā skandināviem un slāviem ( древняя славянская реническая писменность ) .
Kultūras ministrijai vajadzētu strādat pie rūnu atreferēšanas ,bet uzmetot aci redzu ,ka šīs runas avots ir hieroglifu rakstība mo mūsu ģenētiskajām tautām , N-M231 HAPLOGROUP .
Ta ka noticis genocīds ,tautas atmiņas dzēšana ,un līdz ar kristietības uzspiešanu mūs padarīja par analfabētiem .
Nav brīnums ,ka paraksta vietā mūsu senči vilka trī +++ ,ģenētiskā rūnu atmiņa saglabājās ,acīmredzot viņi pretojās apgūrt ievazāto okupantu ābeci ,bet Ķīnas ,tālo austrumu valstu ( mūsu senču valoda ) ir īpasi strukturēta ,ļoti ,ļoti bagāta !
Kas attiecas uz uzvārdu došanu ,tad pamatiedzīvotājiem bija uzvārdi no cilšu nosaukumiem ,piemēram Ārgalis,Birkavs ( nav baronu uzvārdi ),netika doti ,bet ir seno iedzīvotāju ķeltu cits uzvārdi ,ķelti te dzīvoja kopā ar N 1c1 haplogruppu .
Kam uzvārdus varēja dot ,iespējams migrantiem ,turku viesstrādniekiek ,kurus Peteris 1 uzaicinaja strādat uz Latviju,kaut gan Oskara Kalpaka senčiem jau bijis uzvārds '' qalpaks '', no karaqalpaka klana.
Augšminētajā grāmatā arīdzan minēti jau lībiešu 1342-1349 g. uzvārdi ,un to okupantu uzvārdi ,kuri beidzas ar ''manis",kuri jau izīrē pamatiedzīvotāju zemi viņu bišu kokiem ,plus vēl ievāc medus nodevas .
Labi parazīti iekārtijušies.

Atbildēt

Mindauga dzimta .

19.08.2022. 14:37

Levits nav latvietis bet ebrejs ,Kariņš spriežot pēc uzvārda no Кхарино культура ,slāvs vai ebrejs ,tapat ka Kaimin ( š) un Šlese''rs '',spriežot pēc uzvārdiem .
Tāpēc latviešu sajuktajiem prātiem ,maz sakara ar ēbreju tupību ( prāta aprobežotību ) ,ko jau skaidri pateicis Jēzus Kristus ,ka viņu tēvs ir sātans !
Mēs nēesam trupi ,visu zemapziņā saprotam un pareizi uzvērtējam ,bet esam genocīda upuri .
Īstais dikrators ir Levits ,kurš sanaidojis latviešus ar kaimiņiem baltkrieviem ,krieviem ( slāviem ),bet liek mīlēt slāvus ukraiņus ,kurus savkārt ar Krievijas krieviem sanaidojis žīds Zelenskis .
Latvijai pret savu gribu jāvelk pēdējās apenes nost lai ziedotu ukrainas žīdiem,jo Levits apsolīja nepamest nelaimē savu sugas brāli Zelenski ,lai vai ko Latvijai tas maksātu .
Tāpēc žīdiem te nav vietas ,lasieties morālie kropļi ,meļi pataloģiskie,zagļi ,augļotāji ,reaāie okupanti ( kopš 12 gs.jūdu kristietības uzspiešanas) ,okupācijas ,laukā !

Atbildēt

cik no krieviski runājošiem ir ebreji

18.08.2022. 20:58

»

bet

biedrs Gobzems ir lielā mērā rusificēts.Viņs tāpat kā latviijci, lamā tautu, pie kuras pats atbrauca.Krievi no Krievijas, Gobzems no Spānijas


tai skaitā lielie cīnītāji par visu krievisko

Atbildēt

vēl tu neminēji

18.08.2022. 19:17

»

Gobzems taču glups, tups

Viņš, tāpat kā krievi šeit komentāros, apvaino latviešus, aprunā. Tātad tups ir šis Gobzems, ja tā viņam nav diagnoze...


'"padomju laiku"" un ""krievu tautības cilvēkus""Vēl joprojām tiek krieviem piekabināts tas cilvēks,lai kāds nedod dies nepadomātu,ka rakstītājs vai runātājs krievus nemīl.

Atbildēt

jā,mūsu vara te atstāja

18.08.2022. 19:09

»

he, he

Krievi?? Tie nav krievi-tie ir tie paši latviijci, ko jūsu vara pati te atstāja, un tur līdz šim


bet kad '"valsti vadīs"'Gobzems,tad tiks intensīvi aicināti pārējie krievi uz Latviju,jo Gobzemam viņi lōti patīk.Gobzems ir izteikts krievmīlis jeb,kā tagad saka rusofīls.Vai jums to vajag?

Atbildēt

bet

18.08.2022. 17:52

biedrs Gobzems ir lielā mērā rusificēts.Viņs tāpat kā latviijci, lamā tautu, pie kuras pats atbrauca.Krievi no Krievijas, Gobzems no Spānijas.

Atbildēt

he, he

18.08.2022. 17:20

»

Vai tad viņam nav taisnība?

cik dumjam jābūt, lai skatītos to melu midzeni


Krievi?? Tie nav krievi-tie ir tie paši latviijci, ko jūsu vara pati te atstāja, un tur līdz šim..

Atbildēt

Gobzems taču glups, tups

17.08.2022. 23:55

Viņš, tāpat kā krievi šeit komentāros, apvaino latviešus, aprunā. Tātad tups ir šis Gobzems, ja tā viņam nav diagnoze.
Lasi: " Daudziem tupajiem Nacionālās apvienības blokmāju zābakiem viņš būs okupants, krievs. Jo visi, kuri runā krieviski, tiem prievīšniekiem ir krievi. Viņi neprot atšķirt".
Gobzems neprot atšķirt krievu no cittautiešiem, tāpat kā krievi Krievijā, kuri izvairās no tautības "krievs", bet saka - mi russkogovorjašcije. Un latvieši, latviešu žurnālisti, visi kā viens, lieto šo vārdu, kad jāpiemin krievi. Tas aiz naivuma, lai krievi neapvainotos, jo "krievs" ,ķrievu valoda" ir lamuvārdi, okupantu vārdi, apzīmējums, bet kad iekļauj visus, kuri prot krievu valodu, tur jau parādās ukraiņi, poļi, latvieši, lietuvieši, plineri, zariņi utt., un tml. un vsem horošo, vsje smejutsja, vse dovoļni, tāpat kā nedrīkst runāt, ka 1940., 1945. gada okupācijā okupanti ir krievi, lasi: krievu Kremļa vara, bet tā vietā lieto vārdus : okupēja "padomju savienība" vai vienkāršāk, vēl slepenāk, pavisam aizmālējot acis un prātus - padomju okupācija vai okupants "padomju savienība", vienkārši "padomju" (PS) un visiem ir labi, visi smejas, okupācija bija, bet okupants anonīms, tā nav, ir anonīms - padomju - okupants, tas ir visas 16 republikas ir okupanti, OKUPĒJA PAŠI SEVI?!. Un šo murgu lieto visa pasaule, visi žurnālisti - "padomju okupācija, padomju terors utt. Un nav nevienas valsts, neviens amatpersonas, kuru sodīt Nirnbergas prāvā (tādēļ arī prāvas nav, jo anonīmu slaktiņu organizētāju nevar sodīt) un VISI IR GLUPI, STULBI, kā GOBZEMS?

Gobzem, nekarini makaronus citiem, ja tu esi stulbs un pasaki, ka lietot šo kriminālo vārdu, jo tas ir OKUPANTU IZGUDROTS VĀRDS, LAI MASKĒTOS, SLĒPTOS AIZ CITĀM TAUTĀM, LAI attaisnotu: okupāciju un krievu valodu kā okupācijas instrumentu, ieroci. Lasi Vikipēdiju: "Lielākais krievvalodīgo skaits ir Krievijā, kā arī Krievijas kaimiņzemēs — Baltkrievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Moldovā, Latvijā, Igaunijā. Liela krievvalodīgo kopiena ir arī Izraēlā. Šo vārdu lieto Krievijā, lai apvienotu pārkrievotās tautas, slēptu okupācijas sekas, bet Latvijā - lai šķeltu Latviju, lai dalītu Latvijas valsti DIVĀS DAĻĀS - viņi, latvieši un VISI PĀRĒJIE pret latviešiem. Ha, ha, neviena krieva!

Atbildēt

omei

17.08.2022. 23:40

»

ome patik 69

gobzemam kautkads atpalikuša berna limenis


alternatīva orientācija?

Atbildēt

ome patik 69

17.08.2022. 20:43

»

Lūdzu mani neapvainot.

Kāpēc


gobzemam kautkads atpalikuša berna limenis

Atbildēt

Skolnieciņš

17.08.2022. 16:23

»

Juris

Es tikai brīnos: Kas tādus mēslus kā Gobzems, Slesers, skele..Zarins..utt..savēlē


Šos klaunus ievēl vel lielāki klauni, kuri grib zīmēties pie pudeles alus, citu stulbeņu priekšā, ka es lūk varu visam uz...st!

Atbildēt

Zābaks

17.08.2022. 14:09

Pfaizers savu lielāko sodu 2,3miljardi samaksāja par to, ka viņi izdomāja kaites no kurām palīdz viņu produkti un ilgstoši tos tirgoja. Bet lai būtu noiets viņi kukuļoja mediķus, tai skaitā lai tie izraksta lielākas dozas.
https://www.justice.gov/opa/pr/justice-department-announces-largest-health-care-fraud-settlement-its-history

Vēl protams viņiem ir garš sevišķi smagu noziegumu saraksts, piemēram, bērnu nogalināšana un sakropļošana ar eksperimentālām vakcīnām.

Kā viņi meloja, ka viņu vakcīnai ir 94% efektivitāte, vakcinētie neinficējas, neinficē citus, smagi neslimo, nemirst? Atceraties

Atceraties, kā cilvēku pūļi pašā sākumā brīvprātīgi rindās stāvēja, lai injicētu dozas?

Kā nosaukt cilvēkus, kuri brīvprātīgi stāvēja rindās lai injicētu sev sevišķi smagu noziedzinieku-recidīvistu un meļu, pie tam atbrīvotu no jebkādas atbildības, produktu?

Jūs zinājāt, ka ASV tā ir klasika, kad tie kas apstiprina viņu produktus, pēc tam par labāku algu pie viņiem atrod arī darbu?

Nupat pfaizer vadītājs twitterī paziņoja, ka 4 dozas neesot palīdzējušas viņam izvairīties no omikrona saķeršana. Somptomi esot viegli, bet lai izārstēties viņš vēl lieto viņu jaunās pretkovida tabletes paxlovid

Atbildēt

Gobzema kungs (ja tāds esat)!

17.08.2022. 08:25

Es esmu latviete. Lūdzu mani neapvainot.

Atbildēt

Gobzem, nezini kur ir VDD

16.08.2022. 22:24

»

дурак латыш

nav latvji truli , tikai lielākā daļa mazattīstīi. Vēl nesen , ap 200 gadu atpakaļ baroni dzimtcilvēkiem sāka uzvārdus dalīt un brīvlaišanu. Mazs skaits latviešu nebija dzimtļaudis ,brīvi ļaudis. Pārsvarā dabūja brīvlaisšanu un smieklīgus uzvardus-pamazināmā nozīmē,laikam baroni jau tad nojauta par ...


Pakonsultējies, Aldi ar VDD, varbūt tev piedāvās kādu valsts maizes vietu.

Man liekas, ka tu to jau sen esi pelnījis. Varbūt tu sevi uzskati par nepieskaitāmu un vari rakstīt un runāt ko vien gribi un kā to saproti?

Vai tad tu, Gobzem, nesaproti, ka tu esi apsmiekls. Beidz gānīties par sevi. Redzi, par krievi tevi mīl. Tas jau kaut ko nozīmē.

Atbildēt

Patriotiskais gars

16.08.2022. 20:47

»

trolli tu esi atpalicis

Neliec vairs šo tekstu!Lemberga vārda nekur nav.nemāni Lemberga fanus


zalo un ZEMNIEKU PARTIJA ar LEMBERGA KUNGA VĀRDU paņems OKTOBRĪ 50 un VIENU BALSI,.ivļi ir attapušies no soroswoodoo elsām,vienoto kopas ļauži jau savas ieceres piepildījuši,izaicinājumi paveikti,laiks ar tām silēm izbeigt!SAULES MŪŽU LATVJU ZEMEI!

Atbildēt

iebāz sev starp pakaļkājām

16.08.2022. 20:25

»

Beta

Par Prigožinu u.c


tavu zombiju propagandu

Atbildēt

trolli tu esi atpalicis

16.08.2022. 19:23

»

Tiesiskums

par ZEMNIEKU PARTIJU,kurā LEMBERGA KUNGA VĀRDS, vienoti kā zāģa zobi.VIENS LIKUMS VIENA TAISNĪBA VISIEM!SUVERĒNU un NEATKARĪGU LATVJU ZEMI


Neliec vairs šo tekstu!Lemberga vārda nekur nav.nemāni Lemberga fanus!

Atbildēt

дурак латыш

16.08.2022. 18:09

nav latvji truli , tikai lielākā daļa mazattīstīi. Vēl nesen , ap 200 gadu atpakaļ baroni dzimtcilvēkiem sāka uzvārdus dalīt un brīvlaišanu. Mazs skaits latviešu nebija dzimtļaudis ,brīvi ļaudis. Pārsvarā dabūja brīvlaisšanu un smieklīgus uzvardus-pamazināmā nozīmē,laikam baroni jau tad nojauta par programmēšanu.
……„Merķeļa laikmetā liberālie vācbaltiešu inteliģenti iztirzāja jautājumu, vai latvieši esot gatavi brīvībai, vai vispirms tie būtu izaudzināmi un tikai tad atbrīvojami no dzimtbūšanas. Šogad simboliskā kārtā aprit 200 gadi kopš Vecā Stendera nāves. Savā ziņā arī Vecais Stenders bija apgaismotājs, viņš sacerēja latviešiem “Augstas gudrības grāmatu” (1774, II izd. — 1796), “Bildu ābici”, deva gudras pamācības un tikumiskas ziņģes, sastādīja gramatikas un vārdnīcas, izglītoja latviešus, centās pacilāt viņu prātu, celt viņus augstāk gara dzīvē un morālā ziņā, taču pagaidām paturot tos muižnieku dzimtbūtniecības jūgā un sludinot paklausību kungiem. Nenoliegdams Stendera literāro darbu lomu latviešu izkopšanā, jaunais, radikālais Merķelis domāja, ka tie ir velti pūliņi. Cilvēkam vispirms jādod brīvība, pēc tam seko attīstība.
“Latviešu” 7.nodaļā Merķelis runā par latviešu rakstura iezīmēm, ar sarkasmu atvairot argumentus, kas tiek izvirzīti pret latviešu un igauņu zemnieku brīvlaišanu itin kā viņu kaitīgā rakstura dēļ. Latvietis neesot nobriedis brīvībai, bez kunga viņi nevarēšot izdzīvot, tātad — nepatstāvība. Kā brīvs cilvēks latvietis nejustos laimīgs. Brīvlaistie latviešu zemnieki atstātu savas dzimtās vietas, pamestu Vidzemi. Latvietis esot slinks. Latvietis esot izšķērdīgs. Latvieši bez izņēmuma esot dzērāji. Latvieši esot zaglīgi. Latvieši esot nesaticīgi un dusmās mežonīgi. Latvieši esot stūrgalvīgi. Latvieša stāvoklis ar brīvību kļūtu nedrošs un bēdīgs, viņam būtu jāiet ubagot vai laupīt.
Šie desmit argumenti ir minēti Merķeļa darbā, un Merķelis arī pats gluži nenoliedz šīs īpatnības un latviešu rakstura negācijas, taču viņš argumentēti rāda, ka šīs īpašības neesot iedzimtas, dabas dotas, bet apstākļu, vēstures radītas. Iegūstot brīvību, negatīvais zudīs vai pārveidosies. Vēsture ir rādījusi, ka Merķelim bija taisnība, ka alojās viņa niknie oponenti G.Brašs, G. fon Firkss. Taču negatīvās īpašības, kuras Merķelis (ne tikai viņa oponenti!) piedēvē latviešiem, vēl šodien ir nopietni jāpārdomā, jāizvērtē

Atbildēt

Juris

16.08.2022. 18:05

Es tikai brīnos: Kas tādus mēslus kā Gobzems, Slesers, skele..Zarins..utt..savēlē?

Atbildēt

Aleksandrs Poika

16.08.2022. 16:44

..katrā valdībā ir savi pakaļā lūrētāji...Krievija, ES valstis un Latvija nav izņēmums...pajoliņu ir uz visas planētas.kā par nelaimi vairākums to ir arī visās valdībās...ja runājam par šo Latvijas valdības kolektīvu...tad šādu augļu ir pilna ...Ja būtu visos valstu likumos ieviests krimināla atbildība par stulbuma izpausmi likumdošanas jomā un par ekonomisku genocīdu pret savu tautu...tad laikam būtu vispasaules komunisms...tā pagaidām Latvija ir "Sūnu ciema" prototips...

Atbildēt

killemall

16.08.2022. 16:20

NETICAMI, bet beidzot es esmu pilniigi vienispraatis ar Gobzemu. Runaajot par zildzetenajiem karogiem u. tml.... Orvelam " Dziivnieku Fermaa " bija taada kjeeve Mollija, kurai viss bija labi, ja tikai vinjai kaads iepin kreepees lentiites...

Atbildēt

Beta

16.08.2022. 15:58

Vladimirs Osečikns, tas, kuru intervē rullītī, ko ieliku, ir viens no tiem krieviem, kurus cienu un apbrīnoju. Viņš četrus gadus nosēdējis paškas cietumā, tagad dzīvo Francijā un ir saita www.gulagu.net un kanāla youtube Гулагу-нет Официальный канал dibinātājs.

Rullītī viņš stāsta arī par to, kādas metodes pielieto kgbšņiki, lai vervētu cilvēkus... paklausieties, ļoti pamācoši....
Tas runājot par piekto kolonnu citās valstīs...

Vēlreiz intervija

https://youtu.be/RfkWAhWns3w

Atbildēt

Beta

16.08.2022. 15:35

Par Prigožinu u.c.

https://youtu.be/RfkWAhWns3w

Atbildēt

zane

16.08.2022. 14:56

Gobzems galīgi aizrāvies. Visi latvieši tak nav LPSR VDK 1. pārvades smerdeļi.

Atbildēt

kaimiņiene krievenei aizrādīju la savāc suņa s.dus

16.08.2022. 14:39

viņa mani izlamāja, kā man inteliģentam cilvēkam neesot kauna viņu aiztikt, piekasīties. TIPISKI dožģ u.c pabiras, mums jau 90% 'burjatu', super. gaidi, ka govzems par izglītību, par savu drugu vuškeviču zagšanu...škele labu kretīnu atradis

Atbildēt

tie ir tie

16.08.2022. 14:35

kas no visiem prasa demokrātiju un iejūtību, kā krieveļu dožģ, bet paši otram tikai ļaunu

Atbildēt

bļaudams šnaukdams deputātos

16.08.2022. 14:33

izcila rīcības programma šizim

Atbildēt

resnai bertai

16.08.2022. 14:12

»

Beta

Es balstos uz REĀLO, nevis iedomām un propagandu...


Lai beidzot apjēgtu, ka tā dēvēto "kolektīvo rietumu" ražotā un tiražētā lumpenpropaganda ir prasti bezjēgas meli priekš totāli nozombētiem biomasas izstrādājumu atkritumiem, ir nepieciešamas veselas un adekvāti funkcionējošas smadzenes.

P.S. tev to neizdosies apjēgt, visticamāk, jo tev acīmredzami nav minēto obligāti nepieciešamo priekšnosacījumu.

Atbildēt

par slimiem smiet grēks...

16.08.2022. 14:08

»

Beta

Es balstos uz REĀLO, nevis iedomām un propagandu...


tāpēc pasmejies par sevi pati.

Atbildēt

Idiots ir

16.08.2022. 14:06

»

Pfe

Idiots


Pfe

Atbildēt

Ezis

16.08.2022. 13:51

»

Tieši tā!

Kaut kāda pliekana nožēlas sajūta pārņem, visu šo lasot


nevar gan, jo pats ir alternatīvais

Atbildēt

Vajag faktus ne plikus viedokļus

16.08.2022. 13:31

»

Beta

Es balstos uz REĀLO, nevis iedomām un propagandu...


Tas, kā jūs rakstāt, tikai apstiprina Gobzema teikto.

Atbildēt

Beta

16.08.2022. 13:21

»

Iedomas

Nevajag uzdot vēlamo par esošo. Visas LV neveiksmes cēlušās no tā, ka rīcība balstās uz iztēli, nevis faktiem un analīzi. Latvijā vairums jauc jābūtību ar esamību, tāpēc arī Gobzemam taisnība


Es balstos uz REĀLO, nevis iedomām un propagandu.

Šobrīd putlers krievijā būvē kārtējo GULAGu. Tiesu vara krievijā vairs neeksistē, līdz ar to līdz pilnīgam GULAGam vairs tikai pāris mazi solīši.

Starp citu, kalašņikovs arī nav krievu izgudrojums, bet no vāciešiem nozagta ideja.

No trakumsērgas skartās krievijas cilvēki bēg un valstis norobežojas. Un pareizi dara...krievijai nav nākotnes, tas skaidrs katram kaut cik reāli domājošam cilvēkam.
krievija ir kā Titāniks, kas, guvis bojājumus, vēl ilgi turējās uz ūdens, bet tad desmit minūšu laikā aizgāja pa burbuli... Tas ir lielo vienību likums, kurās ir vieta drošības rezervei. Ja nekas netiek darīts, lai bojājumu novērstu, rezerves beidzas. Tās beidzās Titānikam, tā drīz beigsies krievijai.
Ne velti putlera sūtņi ar izkārtām mēlēm jož pa pasauli un lūdzas miera pārrunas... tipa paši ar Ukrainu runāt negrib... nāksies... bet krievijas sabrukumu tas vairs nenovērsīs...

Kas attiecas uz Gobzemu.... par slimiem smiet grēks...

Atbildēt

Protams.

16.08.2022. 12:56

»

Nu

Tikai tups nezina, ka tekstā aiz "60" bija jāliek punkts. Tikai sīkums, bet, lai būtu ko padomāt


Jau sen duras acīs šī tautudēla "inteliģence" un "rakstītprasme".

Atbildēt

nejauksim

16.08.2022. 12:54

»

Tiesiskums

par ZEMNIEKU PARTIJU,kurā LEMBERGA KUNGA VĀRDS, vienoti kā zāģa zobi.VIENS LIKUMS VIENA TAISNĪBA VISIEM!SUVERĒNU un NEATKARĪGU LATVJU ZEMI


nejauksim zemniekus ar sarkanajiem kolhozu partijniekiem, zemniekiem nekādi kungi nav vajadzīgi, vismazāk jau bijušais kompartijas funkcionārs, ko piesaucat jūs; un kāpēc brigmanim bērni dzīvo anglijā, bet mazbērni nemāk latviešu valodu? ja jau tie kolhoznieki tik neatkarīgi... kaunities te ar saviem tukšajiem saukļiem

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

FotoAr Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši.
Lasīt visu...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...

Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...