Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Visi zina, visiem po…uj

Aldis Gobzems
13.01.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Daudzi iemesli, kāpēc es neplānoju savus bērnus vest atpakaļ uz Latviju ne šogad, ne citu gadu. Un kāpēc es to iesaku ikvienam, izņemot visiem tiem, kuri balsoja par esošo varu.

Pirmā daļa.

1. Pirmais iemesls ir personisks. Atceros, kā mani izņirdza, izsmēja, apsaukāja un represēja. Ka esmu garīgi slims, ka esmu narkomāns, ka valsts apdraudējums un kas tik vēl ne. Dzīves gudrība ir vienkārša - pilnībā izslēgt jebkādus kontaktus ar ikvienu tādu, kas izņirdza, apsmēja, represēja un balsoja par esošo varu vai nebalsoja par mani. Arī tiem, kuri bija par slinku vai neaptēstu. Arī tiem, kuri bija vienaldzīgi. Kam man tie ļaudis? Viņi man ne silts, ne auksts. Tieši tāpat kā es viņiem. Viss godīgi. Otra dzīves gudrība. Rādi viņiem to, kas viņiem nepatīk - piemēram, es labi izskatos, šeit inflācija gadā ir 5,8 procenti, spīd saule un tādā garā. Pirmais iemesls ir mazākais. Pārējie ir būtiskāki.

2. Otrais. Dzīves dārdzība. Ja es būtu palicis ar ģimeni Latvijā, tad man šī ziema būtu ļoti smaga. Vispirms tehniski man būtu atņemts viss. Pēc tam ikdienas izmaksas par jebko būtu kosmoss. Es nevarētu uzturēt ģimeni Latvijā, jo darbu es arī nedabūtu tādu, kas ļauj nevis izdzīvot, bet dzīvot.

3. Bērnu izglītība, apģērbs, ēdiens, veselības aprūpe. Būs gads tūliņ apkārt, kopš mani bērni ir prom. Ieguvumi ir visur. Valodas. Esmu jau rakstījis, Adrianai vakar palika septiņi gadi, un viņa var runāt angļu, franču un spāņu valodās. Un ne tikai runāt, bet rakstīt, rēķināt, skaitīt dzejoļus utt. Latvijā tas nebūtu iespējams. Latvijā taisītu kniksi Kariņam skolotājas ar ondulāciju pavadījumā. Vai arī būtu iespējams, bet tad izmaksātu tik dārgi, cik nevaru atļauties.

Apģērbs, protams, ir stipri lētāk, un turklāt nevajag visas ziemas dārgās siltās drēbes. Es neesmu uzvilcis jaku nevienu dienu, jo ziema šeit ir kā vēls pavasaris Latvijā. Izmaksu ietaupījums uz bērnu apģērbu ir milzīgs. Pārtika - kopumā lētāka, turklāt pēc ilgāka dzīves laika šeit varu apgalvot - Latvijā daudzviet tirgo ļoti nekvalitatīvu pārtiku. Pārtika savukārt ietekmē veselību gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Bērnu slimošana, tfu, tfu, tfu, šeit ilgst vienu dienu. Kaimiņiem saslima meita, temperatūra, saaukstēšanās, pēc dienas jau bija skolā. Ja ir veselības apdrošināšana, pieejams jebkurš ārsts jebkurā privātklīnikā. Ja nav apdrošināšana, būs padārgi ārstēties, bet slimošana vispār ir mazāk. Medikamentu krīzes nav. Tabletes gan aptiekās nedod cilvēkiem kā Latvijā uz katra stūra, un visi var dabūt visu. Principā te vispār nevar neko sarunāt aptiekā bez receptes, un ārsts arī receptes nerakstīs tikai tāpēc, ka gribas. Nu aptuveni tā. Frizieris - Akselam maksāja matus apgriezt 13 eiro.

4. Interesanta detaļa notika, kad atsekoju visus Latvijas profilus. Izbeidzās karš. Ļoti uzskatāmi. Tad visa tā gaušanās par grūto dzīvi arī kā ar rokas mājienu. Kļuva kaut kāds dzīvespriecīgs socmediju strīms. Bez pelēkām asarām.

Otrā daļa.

Un tagad par to, kāpēc Latvijā ir tā, kā ir. To iemeslu ir daudz. Te būs tikai daži.

5. Man skolā bija tāds ētikas pasniedzējs LL. Viņš krāpa savu sievu ar studentēm. Nu kuram negadās. Vienreiz bija tāds gadījums, ka sieva šo lidostā pieķēra, kad bija ar studenti atlidojis no siltajām zemēm. Oksfordā, Kembridžā un jebkur citur tādu izmestu no skolas ar lielu blīkšķi un karjera arī būtu galā. Bet Latvijā LL ir ētikas guru :))).

6. Lielākais cīnītājs pret korupciju RV [Romualds Vonsovičs] regulāri vazājās gadiem pa tiesnešu kabinetiem. Īpaši Augstāko tiesu. Un neko. Visi zina, visiem po…uj. Sieva BS [Baiba Strautmane] ar visiem medijiem piesedz, gremdējot ikvienu, kurš ir konkurents vai pretinieks. Visi to zina, visiem po…uj. Tiesās vajagot lielākas algas. Korupciju izskaust nevajag, to, ka tiesu sistēma strādā koruptīvās sistēmas labā, to izskaust arī nevajag, tikai algas. Nafig Jums algas? Tāpat klanāties varai, tai jau pielika, kamēr pārējiem pie komunālajiem pakalpojumiem. Mums šomēnes bija zemākais komunālo rēķins, vasarā bija vairāk.

7. VID gadiem vada daži grupējumi, kas piesedz vienus un drāž tos, kas tiem pirmajiem traucē. Visi zina, kuri un kā, bet visiem po…uj.

8. Policijas vadība visi ne tikai nesportiski resnīši, bet gadu gadiem piesedz kaut vai to paša Kariņa Skolas ielas naudas atmazgāšanas gadījumu. Visi zina, visiem po…uj. Premjeram tak drīkst.

9. Medijos visos var visu sarunāt. Delfos, TVNET, lai ieliktu rakstu, jāiet uz vienu PR aģentūru, Kas Jauns uz citurieni utt. Visi zina, visiem po…uj. TV un radio gadiem izpilda Vienotības apkalpošanu. Spriņģes kundze nu jau vairs pat neizliekas. Latkovskis no NRA tāds pats pakalpiņš, tikai citiem. Un tādā garā.

10. Iepirkumi - visi zina, kā Latvijā notiek iepirkumi. Kiršteina dēls ir tikai viens piemērs. Bet to piemēru ir, sākot no stabiņiem, beidzot ar jebko. Ir vispār kāds iepirkums bez otkata?

11. Slimnīcas. Daži barojas, kas atsūkā varai, pārējie badā. To arī visi zina. Un visiem po…uj. Un tad Fūrmanis, tipa ārsts. Kā ārsts var būt garīgi nelīdzsvarots tips? Nu vesels cilvēks taču neuzvestos tā, ka nepazīstamam cilvēkam sūtītu rupjības par p…pelēm? Fūrmanis to dara, ārsts tipa, kuram gan pašam vajag palīdzību.

12. Skolas slēdz. Cietumus un divas vai trīs drošībnieku ēkas ar otkatiem ceļ.

13. Nodokļi. Ikviens, kurš daudz maz grib izdzīvot, jau sen ir pārreģistrējies vismaz Igaunijā.

14. Bankas. Nu kapitālo remontu izjutuši ir daudzi. Ļoti daudzi. Īpaši tie, kuri atskaitījās par 20 eiro pārskaitījumu.

15. Kur ir pazudis krīzes izcilais menedžeris Pīlēns? Sauļojas Maldivās? Solīja tak kara istabu un gudrus padomus. Pied…rsa. Jums to teica pirms vēlēšanām, bet atkal kā dalbajobi noticējāt, jo džeki baltus kreklus bija reklāmā uzvilkuši. Nu gudru cilvēku nevar piekrāpt 30 gadus. Neiespējami. Ministrs Šmits ne tikai solīja Pabrika gaumē nekad neiet Kariņa valdībā, bet cīnīties par tautas vēlētu prezidentu. Situācija mainījusies. Tautai nevar uzticēt vēlēt prezidentu, izjauks karteli.

16. Opozīcija, ja godīgi, no attāluma izskatās komiska. Tāpēc tā arī tika pieļauta par opozīciju. Jo šī karteli neizjauks. Tā kā vairums jau bija pamanījuši Saskaņas sazobi ar Vienotību, tad bija vajadzīgas jaunas "opozīcijas" partijas, ar kurām sabiedēt varas partiju vēlētājus un, lai varētu turpināt ideālo shēmu ar sarkanajām līnijām. Rosļiks un dziedošais buldozers tam labi noder. Tas viss tika teikts pirms vēlēšanām, bet nevar to iestāstīt tiem, kuriem patīk raudāt pelēkām asarām no reizes uz reizi.

17. Nozaga vēlēšanas? Nē. Ap 750 tūkstoši nobalsoja par esošo varu. Tie tā grib dzīvot. 70 tūkstoši savas dumjības dēļ izmeta balsis miskastē, 50 tūkstoši iedomājās, ka buldozers glābs valsti, tiem atmiņas nav vispār, mazāk nekā zelta zivtiņai.

Visu es neuzskaitīju. Bet kurā rindiņā man nav taisnība?

Un nobeigums. TV Aizliegtajā paņēmienā rādīja sižetu par bērnu dzemdēšanu Latvijā. Tika intervētas sievietes, kuras nedzīvo Latvijā. Neviens jautājums, kāpēc viņas nedzīvo Latvijā. Jo atbilde ir - Latvijā bērni dzimst arvien mazāk, jo tas ir Vienotības, Nacionālās apvienības un viņu uz katrām vēlēšanām izveidoto pozīcijas un opozīcijas satelītu darbības rezultāts.

Pārējās ideoloģiskās muļķības meitenēm, kuras ir apmaldījušās, var izskaidrot vienkārši. Palūkojiet, cik statistiski daudz laimīgu ir vientuļu omīšu vecumdienās, salīdzinot ar vecmammām, pie kurām brauc mazbērni. Drāzties apkārt līdz 30 gadiem ir jauki, piekrītu. Bet kam Jūs pēc 30 vairs būsiet vajadzīgas. Pat manā vecumā divdesmitgadīgas jau stāv rindā . Es ciniski. Jo nedzird jau to, ka bērni vienkārši ir pats labākais, kas var būt. Neviena egoistiska izprieca nav salīdzināma ar to, par ko mēs kļūstam, kad esam vecāki. Atbildīgi un mīloši vecāki. Ne tie piecdesmit tūkstoši bezatbildīgo.

Novērtē šo rakstu:

187
38

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...