Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

iģi sraķ Dombrovski !

16.05.2022. 19:04

Valdībai ar visiem pilsoņiem jākomunicē valsts valodā. Nepilsoņiem jālasās pie krievnacista Pūķina.

Atbildēt

.

16.05.2022. 11:27


krievs arī āfrikā ir krievs

no sūda konfekti neuztaisīsi

Atbildēt

mēs varam nekomunicēt

16.05.2022. 08:46

»

he-heeee

Cirks, vai ne? V.Dombrovskis piedāvā vēl uz gadiem 10 saglabāt okupantu valodu te-tas ir saglabāt okupācijas sekas


mums tos nevajag...................tik debils, ka tas neienāk pat prātā

Atbildēt

Skolnieciņš

15.05.2022. 16:49

Славянские Боги против войны! Славянские Боги против рашизма – русского фашизма! Славянские Боги против бандита Владимира Путина и его приспешников! Славянские Боги против православной церкви и Библейского лже Бога! По мнению Славянских Богов, каждый славянский народ (либо какой-то иной народ) имеет право на свою землю и свой язык. Украина — это исконная земля украинцев! Русификация Украины недопустимо! В этой ситуации Россия является агрессором и виновником этих трагических событий! Поэтому Славянские Боги презирают диктатора Владимира Путина и всех путинистов! Славянские Боги покарают этих НЕлюдей, которые оскверняют Украинскую землю и убивают невинных украинцев! Ибо сила Славянских Богов безконечна!
Хвала, Богам! Хвала, Славянским Богам!
С уважением, Сколниециньш
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#24.02.2022. #NoWar #StandWithUkraine #СлавянскиеБоги #языческиеБоги #родноверы #родноверие #язычники #язычество #Skolnieciņš

Atbildēt

he-heeee

15.05.2022. 13:17

Cirks, vai ne? V.Dombrovskis piedāvā vēl uz gadiem 10 saglabāt okupantu valodu te-tas ir saglabāt okupācijas sekas....

Atbildēt

he-heee

15.05.2022. 13:15

»

Vienreiz jābeidz izdabāt tiem krievvalodīgajiem

Varbūt tuvāko desmit gadu laikā tie krievvalodīgie beidzot varētu iemācīties runāt valsts valodā, nevis pārgrieztām acīm un uzstājīgā balsī klaigāt par savu russkij mir. Starp citu pat pašā Krievijā mazākumtautību valodās nemaz nenotiek mācības skolās. Un tagad mazākumtautības sūta par lielgabalu gaļu...


bet tajā paša Tevis pieminētā Krievijā čukčas nav iebraucēji, bet dzīvo savā dzimtā, Krievijas okupētā zemē, bet Latvijā krievi ir iebraucēji, ne mazākumtautība..kā turki Vācijā, vai arābi Zviedrijā...tikai iebraukuši okupācijas laikā..pretēji ANO lēmumiem par dekolonizāciju.

Atbildēt

Ukrainas krievi saka

15.05.2022. 10:34

ka viņi nerunās krieviski........laikam, kamēr vjačeslaviem puķins bumbu neuzmetīs, nekaunību neizdzīt...

Atbildēt

Vienreiz jābeidz izdabāt tiem krievvalodīgajiem

14.05.2022. 19:17

Varbūt tuvāko desmit gadu laikā tie krievvalodīgie beidzot varētu iemācīties runāt valsts valodā, nevis pārgrieztām acīm un uzstājīgā balsī klaigāt par savu russkij mir. Starp citu pat pašā Krievijā mazākumtautību valodās nemaz nenotiek mācības skolās. Un tagad mazākumtautības sūta par lielgabalu gaļu uz Ukrainu.

Atbildēt

Balagan

14.05.2022. 16:49

un vēl 300 tūkstoši nepārliecināmo klausīties jūsu, nodevīgie gļēvuļi, pļūtīšanu, kurp tik vējš pūš dzīvo ārzemēs. kopā Mēs jūs noslaucīsim, kā sūdus.
kaukad. drīz!

Atbildēt

bija vēl trakāk

14.05.2022. 16:12

»

Jukums

Viena pareiza doma, atšķirībā no trulā vairuma dusmu un lamu izvirdumiem. Tagad patiesībā sanāk tā ka V.Dombrovskis noliedz Latvijas okupācijas faktu, un aicina okupētos pielāagoties okupantu radītai sistēmai...Un tāds bija LV ekonomikas ministrs


šis pat Izglītības ministrs bija,ne tikai ekonomikas.Un Vladova vēl joprojām ir skolas direktore.Tad nav ko brīnīties,ka pie neglītā pieminekļa ālējas viņu skolnieki.

Atbildēt

Aha

14.05.2022. 15:55

Visi dombrovski dodas pie kuģa, un tūlīt !

Atbildēt

interesanti gan

14.05.2022. 14:47

Vai krievu kroplis, Slavka, iedomājies, ka tuvāko gadu laikā viņš nebūs pakārts par noziegumiem pret cilvēci?

Atbildēt

Jukums

14.05.2022. 08:30

»

nu, kapēc Dombrovski?

Pastāv tak reāla iespēja tos kas te negrib komunicēt latviski, kam vissa pasaule ir Krievija-sutīt mājās uz Krieviju: Palīdzēt tiem aizbraukt uz turieni, ko tie tik ļoti slavē. Tā būtu reāla palīdzība gan latviešiem, gan CCCP iebraucējiem


Viena pareiza doma, atšķirībā no trulā vairuma dusmu un lamu izvirdumiem. Tagad patiesībā sanāk tā ka V.Dombrovskis noliedz Latvijas okupācijas faktu, un aicina okupētos pielāagoties okupantu radītai sistēmai...Un tāds bija LV ekonomikas ministrs...

Atbildēt

varam nekomunicēt

13.05.2022. 15:55

man no tiem NEKO nevajag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Rudd

13.05.2022. 14:38

Tā runāja Saskaņas absolvents... Kas maksā tas pasūta mūziku.

Atbildēt

sirmais niknais

13.05.2022. 10:26

Ne vella, Slavik - turpmāk krieviski runāšu tikai ar nupat iebraukušajiem ukraiņiem! Ar vietējā perējuma duņkām, vaņkām, zārām un joskēm tikai latviski - īpaši ar Centrāltirgus andelmanēm un bodniecēm. Par to mani vienā mirklī spēja pārliecināt kāda letiņus aprejoša Daugavpils slampa ar izbolītām acīm. Vot šitā, draudziņ!

Atbildēt

nu, kapēc Dombrovski?

13.05.2022. 08:45

Pastāv tak reāla iespēja tos kas te negrib komunicēt latviski, kam vissa pasaule ir Krievija-sutīt mājās uz Krieviju: Palīdzēt tiem aizbraukt uz turieni, ko tie tik ļoti slavē. Tā būtu reāla palīdzība gan latviešiem, gan CCCP iebraucējiem.

Atbildēt

Kule

12.05.2022. 23:50

Devītā maija cirks parādīja ka nepilsoņiem kas izceļo uz krieviju vajadzības atgriezties Latvijā nav un nebūs. Pietiks laizīt sūdainās dirsas.

Atbildēt

Fēlis

12.05.2022. 19:17

Pēc 10 gadiem tādas krievijas nebūs. Kāda krievu valoda! Pie mums publiskajā sfērā tai bija jāizzūd pirms 30 gadiem un tikai latviešu mūžīgais mīzīgums ļāva 30 gadus vateņiem turpināt uzspiest savu valodu pamatiedzīvotājiem. 46jā valstī visu dokumentu apriti un komunikāciju ar okupācijas varu vienas dienas laikā pārveda uz okupantu valodu. Viņi te nabadziņi, redz 30 gados latviski nav spējuši iemācīties!

Atbildēt

jautājums

12.05.2022. 16:14

Vai Latvijas valstij nelojālais skolotājs ( info no neta) Vladislavs Rafaļskis joprojām strādā par skolotāju Rìgas 40 vidudusskolā ?Esot direkttores lēmums bijis.

Atbildēt

iz dzìves

12.05.2022. 15:43

Ja vēl 30. gadus pēc Neatkarības atgūšanas , Latvijā ir skolas un pirmsskolas iestādes , kas dalās pēc etniskā principa ,tad ko var vispār gribēt. Joprojām krievu skolās strādā skolotāji , kas ne runā , ne saprot valsts valodu...Vai arī saprot vājāk kâ dažs labs skolnieks ...Neticami , bet fakts.Un nav līdzējuši ne daudzskaitlīgie kursi , projekti un izsniegtās apliecības par visaugstāko līmeni.Bet skolu direktori tieši tādus pieņem darbā..lai tik bērni valsts valodu nezinātu..Laikam tādas ir russkij mir kremļa direktīvas.

Atbildēt

Zee

12.05.2022. 13:07

Es atceros epizodi no sava universitātes laika, kad 20 gadus atpakaļ diskutējot par tolaik jaunizcepto aktīvistu Rivi Dzintaru, kurš pieprasīja krievus no lLatvijas izvest lopu vagonos, kāds jauns students (pateikšu tikai to, ka patreiz viņš ir profesors Latvijas universitātē) pajautāja it kā statp citu, ko darīt ar nelojāliem latviešiem. Tolaik tas likās dīvaini. Tagad vairāk nē. Jo es kā latviete šajā laikā ar visu savu maģistru un ģeopolitikas kursu atbalstu Krieviju. Dariet ar mani, ko gribat: metiet cietumā, trakomājā, iečipojiet jaunas smadzenes. Es tur neko nevaru padarīt, ka manas zināšanas, pieredze, pasaules notikumu analīze nesakrīt ar to, ko man grib iestāstīt globālā mēdiju šizofrēnija.

Atbildēt

Patriotiskais gars

12.05.2022. 12:39

Kas nu būs,karins pārbijies,jāliek mierā ukri---svarīgas lietas SAULES MŪŽA ZEMĪTĒ---nekavējoties jānodrošina ar gāzes apgādēm;nekavējoties par apgādi ar elektroenerģiju un apmaksas samazināšanu(tomēr trīs GESi-varētu eksportēt,ja galvenes sorosistiem strādātu);Latvija MEŽU un KRŪMU SUPERVALSTS-nekavējoties samazināt iekšējo cenu KOKMATERIĀLIEM;LATVJU ZEMNIEKUS nodrošināt ar minerālmēsliem un jau nekavējoties risināt,kur ņemt iztrūkstošās 30 000t kviešu MAIZĪTEI;nodrošināt par samērīgām cenām ar benzīnu,dīzeļdegvielu;samazināt cenas metāliem iekšējai pielietošanai!!!SANKCIJAS ir KRIEVIJAI--NEVIS LATVIJAI!PAR NEATKARĪGU UN SUVERĒNU LATVIJU!

Atbildēt

to lauķis

12.05.2022. 12:28

»

lauķis

Latvietis vēl nenozīmē ka esi cilvēks


Vai tie, kas izvaro un slepkavo, ir cilvēki?

Atbildēt

lauķis

12.05.2022. 12:07

»

to Atbilde

Brauc taču prom un liec mierā latviešus


Latvietis vēl nenozīmē ka esi cilvēks.

Atbildēt

vice

12.05.2022. 12:03

Vēlēšanas tuvojas. Saskaņa plaisā. Kompetences trūkums visus padara līdzvērtīgus.

Atbildēt

50 gadus ilga pieredze liecina ko citu.

12.05.2022. 11:42

»

Gada glezna

Tā sauktā integrēšanas ideja ir izgāzusies pilnībā...


Kāds naivums, cerēt ka okupanti nepratīs izlikties, bet pienākot attiecīgai situācijai ietrieks dunci mugurā.

Atbildēt

Gada glezna

12.05.2022. 11:24

»

Peksis

Nesaprātīgie un vājie krievu valodā vispār nespēj komunicēt. Krievu valoda ir tests uz saprātību. Primitīvie vertikāli staigājošie pitenkantropi nav spējīgi lietot šo skaisto un bagāto valodu


Tā sauktā integrēšanas ideja ir izgāzusies pilnībā.
Ja neticat, tad pastaigājaties ap 10 vakarā Malmē (Zviedrija) vai Marseļā (Francija) pa imigrantu rajonu. Ja atgriezīsies dzīvs, tad neaizmirsti nolikt svecīti baznīcā.

Jārada mehānisms, lai tie, kas negrib integrēties tiktu deportēti.

Atbildēt

viņš taču zubrila parastais

12.05.2022. 11:15

»

Vjačeslav, arī Tev kaut kas neklapē?

Valodniece Kangere: Nost ar terminu "krievvalodīgie" - skat zemāk video saiti. Man šajā sakarā ir jautājumi masu medijiem, žurnālistiem, amatpersonām, Saeimas deputātiem, Valsts valodu centram, aptauju veidotājiem: Kas tie tādi "krievvalodīgie" Latvijā un kas tie ir Krievijā, varbūt var paskaidrot? ...


tie jau nedomā, ko par naudu liek, to muld, jo DARBAM JAU ARĪ NEDER. Es nezinu nevienu viņa sakarīgu ideju, nevienu... mūsu streips tāds, balinātās ģevkiņas ... kuru staciju ieslēdz...kamēr neizslēgsi

Atbildēt

Vjačeslav, arī Tev kaut kas neklapē?

12.05.2022. 10:49

»

tik debili, ka 30 gados

nav sapratuši, kas kurš būs??? viņiem, kas invaliditāte ar smadzeņu nepietiekamību??? nu, tiem piedosim...BET NEKAUŅĀM SADITIEM PEDOFILIEM...SODI, NODOKĻU PĀRBAUDI, PABALSTUS NOST U.T.T. LIKUMU PIETIEK, JA GOLUBEVA NEKO NEZIN PAR LIUMIEM, TIKAI SLIKTO SATVESMI-NU NAV IZCILĀ PUĶINA KONSTITŪCIJA- tas ...


Valodniece Kangere: Nost ar terminu "krievvalodīgie" - skat zemāk video saiti. Man šajā sakarā ir jautājumi masu medijiem, žurnālistiem, amatpersonām, Saeimas deputātiem, Valsts valodu centram, aptauju veidotājiem: Kas tie tādi "krievvalodīgie" Latvijā un kas tie ir Krievijā, varbūt var paskaidrot? Un kas tie tādi “krievvalodīgie Ukrainā? Bet kur paliek krievi? Un vai Krievijā vairs nav krievu, ir tikai "russkogovorjaščije"? Tā vairs nav Krievija, Krievzeme, bet "Russkojazičnaja respublika"? Krievijā vairākumā ir citas tautības? Vai KRIEVIEM KAUNS SAUKTIES PAR KRIEVIEM UN SAVĀ KONTĀ VĒLME IESKAITĪT VISUS, KURI PROT RUNĀT KRIEVISKI VAI PĀRKRIEVOTI OKUPĀCIJAS LAIKĀ, VAI KURI PAZAUDĒJUŠI SAVU NACIONĀLO IDENTITĀTI, vai okupācijas režīma valodas represiju seku rezultātā aizmirsuši savu nacionālo valodu? Ukrainā, ja tā apzīmēt - tad lietojiet - ukrainvlodīgie vai ukrainogovorjaščije, Latvijā - latvijskijgovorjačije, Krievijā lai lieto, tā viņu darīšana - russkogovorjaščije utt.? Šī aplamā terminoloģija pazemo tautības, tajā skaitā, arī krievu tautu. Un Kremļa vara tā apsaukā savu tautu – krievus! Kauns, pazudina, noslēpj savu tautību “krievi”! Kā, piemēram, izskatītos, ja tautības vietā rakstītu "russkogovorjasčij" - krievvalodīgais, Ukrainā - nevis ukrainis, bet ukrainvalodīgais? Kaut kāds čekistisks murgs, jo ŠIM VĀRDAM "KRIEVVALODĪGAIS" NAV NE JURIDISKA, NE SOCIĀLA, NE LITERĀRA IZSKAIDROJUMA. Izskatās, ka nacionālajās valstīs tas tiek piemērots, LAI ŠĶELTU IEDZĪVOTĀJUS DIVĀS DAĻĀS, PRETSTATĪTU: JŪS UN MĒS, PĀRĒJIE? Piemēram, krieviem, kuru Latvijā ir 529 941, apzīmējot ar murgojumvārdu "krievvalodīgie" (varbūt tad būtu labāk teikt - "KRIEVVEIDĪGIE"), kuru Latvijā ir 294 653 vai kopā ar krieviem jau 824 594. Re kur varens ieguvums pretstatīšanai latviešiem, vai ne? Pēc teiktā: mēs - krievvalodīgie un jūs - latvieši, vai latviešveidīgie! Latvijā "DIVAS" tautības? Krievi, latviešu žurnālisti, masu mediji, aptauju organizētāji, deputāti, amatpersonas - PĀRTRAUCIET LIETOT ŠO NACIONĀLĀS PRETSTATĪŠANAS MURGU ar tautību apzīmējumu - "KRIEVVALODĪGIE", jo nacionālājās valstīs tas ir krimināltiesisks apzīmējums tautu šķelšanai, sadalīšanai, nacionālās spriedzes radīšanai un pats galvenais – ar to nosakot vienas tautas valodas, krievu valodas privilēģijas, lai slēptu, piemēram ap 65 000 Ukrainu tiesības Latvijā, kuru jau par 10 000 -15 000 vairāk. Ar citu tautību “piesavināšanos”, iekļaušanu krievu grupā GRIB RADĪT VIDI VISU CITU TAUTĪBU LATVIJĀ, KURI NAV LATVIEŠI, PĀRKRIEVOŠANU, piemēram, ukraiņu, poļu, tatāru u.c. tautības, visiem pieprasot tiesības uz krievu valodu, it kā “aizstāvot” cittautiešus, kad viņi šādu aizgādnību krieviem nav lūguši? Nepazemojiet krievus un pārējās tautības ar apzīmējumu “krievvalodīgie”. It kā nevainojami, ar “labdarības” nolūku, visas tautības Latvijā, kas nav latvieši, iekļaujot krievu skaitā vai tml? Nekomentēšu, video, noskatieties, cik perfekti valodniece Kangere raksturo vārda "krievvalodīgie" kaitīgo nozīmi tautu pakļaušanai vai tml.:
https://www.facebook.com/watch/?v 396530202306203

Atbildēt

to Atbilde

12.05.2022. 10:10

»

Atbilde

Vai tu esi Cilvēks


Brauc taču prom un liec mierā latviešus!

Atbildēt

tik debili, ka 30 gados

12.05.2022. 09:06

nav sapratuši, kas kurš būs??? viņiem, kas invaliditāte ar smadzeņu nepietiekamību??? nu, tiem piedosim...BET NEKAUŅĀM SADITIEM PEDOFILIEM...SODI, NODOKĻU PĀRBAUDI, PABALSTUS NOST U.T.T. LIKUMU PIETIEK, JA GOLUBEVA NEKO NEZIN PAR LIUMIEM, TIKAI SLIKTO SATVESMI-NU NAV IZCILĀ PUĶINA KONSTITŪCIJA- tas nenozīmē, ka likumu nav. Terora atbalstīšana Ukrainā vismaz,latviešu izvešana verdzībā... bet tie jau vairums arī ekonomiski noziedznieki un darba laikā....

Atbildēt

golubevieši saņēmuši naudu

12.05.2022. 08:12

par nekārtību celšanu...Satversme viņiem vainīga...neko stulabāku pateikt nevar...psrs diplomi defektīviem

Atbildēt

mja

12.05.2022. 08:06

»

viss. man pietiek

likums: ka jārunā valsts valodā ir labs. bet likums, ka valsts valoda ir latviešu ir jānorok kaut kur pie zemniekiem zem govju ganību laukiem


glubevietis bez netīrumiem nevar...Ko jūs šarikovi gribat???Okupēt Latviaju??? nogalināt visus latviešus, kā ria novosķi aicina darīt ar ukrainiem??? un tālāk kas?? kas baros , kops, attīstīs tehnoloģijas...atgriezīsieties alu laikmetā. mans zabāks gudrāks

Atbildēt

Atbilde

12.05.2022. 07:38

»

Jautājums

Vai tu esi latvietis


Vai tu esi Cilvēks?
Man tevis žēl...

Atbildēt

Peksim

12.05.2022. 06:55

»

Peksis

Nesaprātīgie un vājie krievu valodā vispār nespēj komunicēt. Krievu valoda ir tests uz saprātību. Primitīvie vertikāli staigājošie pitenkantropi nav spējīgi lietot šo skaisto un bagāto valodu


Liekas, ka tu provocē lasītājus. Bet ja nē, tad atgādinu elementāru patiesību.
Te ir Latvija. Te valsts valoda nav krievu valoda, lai arī cik tā būtu skaista un bagāta.

Atbildēt

Peksis

12.05.2022. 06:03

Nesaprātīgie un vājie krievu valodā vispār nespēj komunicēt. Krievu valoda ir tests uz saprātību. Primitīvie vertikāli staigājošie pitenkantropi nav spējīgi lietot šo skaisto un bagāto valodu.

Atbildēt

palīdzi, Dievs

12.05.2022. 06:02

Tad kāpēc cilvēki nesaprotas, karo? Katrai tautai vajag savu teritoriju. Dzīvnieki, kam ir ciešāka saikne ar Dievu, zin, ka vajag sargāt savu teritoriju, savu dzimtu no apdraudētājiem. Bet cilvēku valodas katrā teritorijā ir izveidojušās vēsturiski. Latvieši, ja arī emigrē uz citu, zemi, neuzbāžas tur ar savu valodu, bet piemērojas tur valdošiem apstākļiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...