Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

iģi sraķ Dombrovski !

16.05.2022. 19:04

Valdībai ar visiem pilsoņiem jākomunicē valsts valodā. Nepilsoņiem jālasās pie krievnacista Pūķina.

Atbildēt

.

16.05.2022. 11:27


krievs arī āfrikā ir krievs

no sūda konfekti neuztaisīsi

Atbildēt

mēs varam nekomunicēt

16.05.2022. 08:46

»

he-heeee

Cirks, vai ne? V.Dombrovskis piedāvā vēl uz gadiem 10 saglabāt okupantu valodu te-tas ir saglabāt okupācijas sekas


mums tos nevajag...................tik debils, ka tas neienāk pat prātā

Atbildēt

Skolnieciņš

15.05.2022. 16:49

Славянские Боги против войны! Славянские Боги против рашизма – русского фашизма! Славянские Боги против бандита Владимира Путина и его приспешников! Славянские Боги против православной церкви и Библейского лже Бога! По мнению Славянских Богов, каждый славянский народ (либо какой-то иной народ) имеет право на свою землю и свой язык. Украина — это исконная земля украинцев! Русификация Украины недопустимо! В этой ситуации Россия является агрессором и виновником этих трагических событий! Поэтому Славянские Боги презирают диктатора Владимира Путина и всех путинистов! Славянские Боги покарают этих НЕлюдей, которые оскверняют Украинскую землю и убивают невинных украинцев! Ибо сила Славянских Богов безконечна!
Хвала, Богам! Хвала, Славянским Богам!
С уважением, Сколниециньш
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#24.02.2022. #NoWar #StandWithUkraine #СлавянскиеБоги #языческиеБоги #родноверы #родноверие #язычники #язычество #Skolnieciņš

Atbildēt

he-heeee

15.05.2022. 13:17

Cirks, vai ne? V.Dombrovskis piedāvā vēl uz gadiem 10 saglabāt okupantu valodu te-tas ir saglabāt okupācijas sekas....

Atbildēt

he-heee

15.05.2022. 13:15

»

Vienreiz jābeidz izdabāt tiem krievvalodīgajiem

Varbūt tuvāko desmit gadu laikā tie krievvalodīgie beidzot varētu iemācīties runāt valsts valodā, nevis pārgrieztām acīm un uzstājīgā balsī klaigāt par savu russkij mir. Starp citu pat pašā Krievijā mazākumtautību valodās nemaz nenotiek mācības skolās. Un tagad mazākumtautības sūta par lielgabalu gaļu...


bet tajā paša Tevis pieminētā Krievijā čukčas nav iebraucēji, bet dzīvo savā dzimtā, Krievijas okupētā zemē, bet Latvijā krievi ir iebraucēji, ne mazākumtautība..kā turki Vācijā, vai arābi Zviedrijā...tikai iebraukuši okupācijas laikā..pretēji ANO lēmumiem par dekolonizāciju.

Atbildēt

Ukrainas krievi saka

15.05.2022. 10:34

ka viņi nerunās krieviski........laikam, kamēr vjačeslaviem puķins bumbu neuzmetīs, nekaunību neizdzīt...

Atbildēt

Vienreiz jābeidz izdabāt tiem krievvalodīgajiem

14.05.2022. 19:17

Varbūt tuvāko desmit gadu laikā tie krievvalodīgie beidzot varētu iemācīties runāt valsts valodā, nevis pārgrieztām acīm un uzstājīgā balsī klaigāt par savu russkij mir. Starp citu pat pašā Krievijā mazākumtautību valodās nemaz nenotiek mācības skolās. Un tagad mazākumtautības sūta par lielgabalu gaļu uz Ukrainu.

Atbildēt

Balagan

14.05.2022. 16:49

un vēl 300 tūkstoši nepārliecināmo klausīties jūsu, nodevīgie gļēvuļi, pļūtīšanu, kurp tik vējš pūš dzīvo ārzemēs. kopā Mēs jūs noslaucīsim, kā sūdus.
kaukad. drīz!

Atbildēt

bija vēl trakāk

14.05.2022. 16:12

»

Jukums

Viena pareiza doma, atšķirībā no trulā vairuma dusmu un lamu izvirdumiem. Tagad patiesībā sanāk tā ka V.Dombrovskis noliedz Latvijas okupācijas faktu, un aicina okupētos pielāagoties okupantu radītai sistēmai...Un tāds bija LV ekonomikas ministrs


šis pat Izglītības ministrs bija,ne tikai ekonomikas.Un Vladova vēl joprojām ir skolas direktore.Tad nav ko brīnīties,ka pie neglītā pieminekļa ālējas viņu skolnieki.

Atbildēt

Aha

14.05.2022. 15:55

Visi dombrovski dodas pie kuģa, un tūlīt !

Atbildēt

interesanti gan

14.05.2022. 14:47

Vai krievu kroplis, Slavka, iedomājies, ka tuvāko gadu laikā viņš nebūs pakārts par noziegumiem pret cilvēci?

Atbildēt

Jukums

14.05.2022. 08:30

»

nu, kapēc Dombrovski?

Pastāv tak reāla iespēja tos kas te negrib komunicēt latviski, kam vissa pasaule ir Krievija-sutīt mājās uz Krieviju: Palīdzēt tiem aizbraukt uz turieni, ko tie tik ļoti slavē. Tā būtu reāla palīdzība gan latviešiem, gan CCCP iebraucējiem


Viena pareiza doma, atšķirībā no trulā vairuma dusmu un lamu izvirdumiem. Tagad patiesībā sanāk tā ka V.Dombrovskis noliedz Latvijas okupācijas faktu, un aicina okupētos pielāagoties okupantu radītai sistēmai...Un tāds bija LV ekonomikas ministrs...

Atbildēt

varam nekomunicēt

13.05.2022. 15:55

man no tiem NEKO nevajag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Rudd

13.05.2022. 14:38

Tā runāja Saskaņas absolvents... Kas maksā tas pasūta mūziku.

Atbildēt

sirmais niknais

13.05.2022. 10:26

Ne vella, Slavik - turpmāk krieviski runāšu tikai ar nupat iebraukušajiem ukraiņiem! Ar vietējā perējuma duņkām, vaņkām, zārām un joskēm tikai latviski - īpaši ar Centrāltirgus andelmanēm un bodniecēm. Par to mani vienā mirklī spēja pārliecināt kāda letiņus aprejoša Daugavpils slampa ar izbolītām acīm. Vot šitā, draudziņ!

Atbildēt

nu, kapēc Dombrovski?

13.05.2022. 08:45

Pastāv tak reāla iespēja tos kas te negrib komunicēt latviski, kam vissa pasaule ir Krievija-sutīt mājās uz Krieviju: Palīdzēt tiem aizbraukt uz turieni, ko tie tik ļoti slavē. Tā būtu reāla palīdzība gan latviešiem, gan CCCP iebraucējiem.

Atbildēt

Kule

12.05.2022. 23:50

Devītā maija cirks parādīja ka nepilsoņiem kas izceļo uz krieviju vajadzības atgriezties Latvijā nav un nebūs. Pietiks laizīt sūdainās dirsas.

Atbildēt

Fēlis

12.05.2022. 19:17

Pēc 10 gadiem tādas krievijas nebūs. Kāda krievu valoda! Pie mums publiskajā sfērā tai bija jāizzūd pirms 30 gadiem un tikai latviešu mūžīgais mīzīgums ļāva 30 gadus vateņiem turpināt uzspiest savu valodu pamatiedzīvotājiem. 46jā valstī visu dokumentu apriti un komunikāciju ar okupācijas varu vienas dienas laikā pārveda uz okupantu valodu. Viņi te nabadziņi, redz 30 gados latviski nav spējuši iemācīties!

Atbildēt

jautājums

12.05.2022. 16:14

Vai Latvijas valstij nelojālais skolotājs ( info no neta) Vladislavs Rafaļskis joprojām strādā par skolotāju Rìgas 40 vidudusskolā ?Esot direkttores lēmums bijis.

Atbildēt

iz dzìves

12.05.2022. 15:43

Ja vēl 30. gadus pēc Neatkarības atgūšanas , Latvijā ir skolas un pirmsskolas iestādes , kas dalās pēc etniskā principa ,tad ko var vispār gribēt. Joprojām krievu skolās strādā skolotāji , kas ne runā , ne saprot valsts valodu...Vai arī saprot vājāk kâ dažs labs skolnieks ...Neticami , bet fakts.Un nav līdzējuši ne daudzskaitlīgie kursi , projekti un izsniegtās apliecības par visaugstāko līmeni.Bet skolu direktori tieši tādus pieņem darbā..lai tik bērni valsts valodu nezinātu..Laikam tādas ir russkij mir kremļa direktīvas.

Atbildēt

Zee

12.05.2022. 13:07

Es atceros epizodi no sava universitātes laika, kad 20 gadus atpakaļ diskutējot par tolaik jaunizcepto aktīvistu Rivi Dzintaru, kurš pieprasīja krievus no lLatvijas izvest lopu vagonos, kāds jauns students (pateikšu tikai to, ka patreiz viņš ir profesors Latvijas universitātē) pajautāja it kā statp citu, ko darīt ar nelojāliem latviešiem. Tolaik tas likās dīvaini. Tagad vairāk nē. Jo es kā latviete šajā laikā ar visu savu maģistru un ģeopolitikas kursu atbalstu Krieviju. Dariet ar mani, ko gribat: metiet cietumā, trakomājā, iečipojiet jaunas smadzenes. Es tur neko nevaru padarīt, ka manas zināšanas, pieredze, pasaules notikumu analīze nesakrīt ar to, ko man grib iestāstīt globālā mēdiju šizofrēnija.

Atbildēt

Patriotiskais gars

12.05.2022. 12:39

Kas nu būs,karins pārbijies,jāliek mierā ukri---svarīgas lietas SAULES MŪŽA ZEMĪTĒ---nekavējoties jānodrošina ar gāzes apgādēm;nekavējoties par apgādi ar elektroenerģiju un apmaksas samazināšanu(tomēr trīs GESi-varētu eksportēt,ja galvenes sorosistiem strādātu);Latvija MEŽU un KRŪMU SUPERVALSTS-nekavējoties samazināt iekšējo cenu KOKMATERIĀLIEM;LATVJU ZEMNIEKUS nodrošināt ar minerālmēsliem un jau nekavējoties risināt,kur ņemt iztrūkstošās 30 000t kviešu MAIZĪTEI;nodrošināt par samērīgām cenām ar benzīnu,dīzeļdegvielu;samazināt cenas metāliem iekšējai pielietošanai!!!SANKCIJAS ir KRIEVIJAI--NEVIS LATVIJAI!PAR NEATKARĪGU UN SUVERĒNU LATVIJU!

Atbildēt

to lauķis

12.05.2022. 12:28

»

lauķis

Latvietis vēl nenozīmē ka esi cilvēks


Vai tie, kas izvaro un slepkavo, ir cilvēki?

Atbildēt

lauķis

12.05.2022. 12:07

»

to Atbilde

Brauc taču prom un liec mierā latviešus


Latvietis vēl nenozīmē ka esi cilvēks.

Atbildēt

vice

12.05.2022. 12:03

Vēlēšanas tuvojas. Saskaņa plaisā. Kompetences trūkums visus padara līdzvērtīgus.

Atbildēt

50 gadus ilga pieredze liecina ko citu.

12.05.2022. 11:42

»

Gada glezna

Tā sauktā integrēšanas ideja ir izgāzusies pilnībā...


Kāds naivums, cerēt ka okupanti nepratīs izlikties, bet pienākot attiecīgai situācijai ietrieks dunci mugurā.

Atbildēt

Gada glezna

12.05.2022. 11:24

»

Peksis

Nesaprātīgie un vājie krievu valodā vispār nespēj komunicēt. Krievu valoda ir tests uz saprātību. Primitīvie vertikāli staigājošie pitenkantropi nav spējīgi lietot šo skaisto un bagāto valodu


Tā sauktā integrēšanas ideja ir izgāzusies pilnībā.
Ja neticat, tad pastaigājaties ap 10 vakarā Malmē (Zviedrija) vai Marseļā (Francija) pa imigrantu rajonu. Ja atgriezīsies dzīvs, tad neaizmirsti nolikt svecīti baznīcā.

Jārada mehānisms, lai tie, kas negrib integrēties tiktu deportēti.

Atbildēt

viņš taču zubrila parastais

12.05.2022. 11:15

»

Vjačeslav, arī Tev kaut kas neklapē?

Valodniece Kangere: Nost ar terminu "krievvalodīgie" - skat zemāk video saiti. Man šajā sakarā ir jautājumi masu medijiem, žurnālistiem, amatpersonām, Saeimas deputātiem, Valsts valodu centram, aptauju veidotājiem: Kas tie tādi "krievvalodīgie" Latvijā un kas tie ir Krievijā, varbūt var paskaidrot? ...


tie jau nedomā, ko par naudu liek, to muld, jo DARBAM JAU ARĪ NEDER. Es nezinu nevienu viņa sakarīgu ideju, nevienu... mūsu streips tāds, balinātās ģevkiņas ... kuru staciju ieslēdz...kamēr neizslēgsi

Atbildēt

Vjačeslav, arī Tev kaut kas neklapē?

12.05.2022. 10:49

»

tik debili, ka 30 gados

nav sapratuši, kas kurš būs??? viņiem, kas invaliditāte ar smadzeņu nepietiekamību??? nu, tiem piedosim...BET NEKAUŅĀM SADITIEM PEDOFILIEM...SODI, NODOKĻU PĀRBAUDI, PABALSTUS NOST U.T.T. LIKUMU PIETIEK, JA GOLUBEVA NEKO NEZIN PAR LIUMIEM, TIKAI SLIKTO SATVESMI-NU NAV IZCILĀ PUĶINA KONSTITŪCIJA- tas ...


Valodniece Kangere: Nost ar terminu "krievvalodīgie" - skat zemāk video saiti. Man šajā sakarā ir jautājumi masu medijiem, žurnālistiem, amatpersonām, Saeimas deputātiem, Valsts valodu centram, aptauju veidotājiem: Kas tie tādi "krievvalodīgie" Latvijā un kas tie ir Krievijā, varbūt var paskaidrot? Un kas tie tādi “krievvalodīgie Ukrainā? Bet kur paliek krievi? Un vai Krievijā vairs nav krievu, ir tikai "russkogovorjaščije"? Tā vairs nav Krievija, Krievzeme, bet "Russkojazičnaja respublika"? Krievijā vairākumā ir citas tautības? Vai KRIEVIEM KAUNS SAUKTIES PAR KRIEVIEM UN SAVĀ KONTĀ VĒLME IESKAITĪT VISUS, KURI PROT RUNĀT KRIEVISKI VAI PĀRKRIEVOTI OKUPĀCIJAS LAIKĀ, VAI KURI PAZAUDĒJUŠI SAVU NACIONĀLO IDENTITĀTI, vai okupācijas režīma valodas represiju seku rezultātā aizmirsuši savu nacionālo valodu? Ukrainā, ja tā apzīmēt - tad lietojiet - ukrainvlodīgie vai ukrainogovorjaščije, Latvijā - latvijskijgovorjačije, Krievijā lai lieto, tā viņu darīšana - russkogovorjaščije utt.? Šī aplamā terminoloģija pazemo tautības, tajā skaitā, arī krievu tautu. Un Kremļa vara tā apsaukā savu tautu – krievus! Kauns, pazudina, noslēpj savu tautību “krievi”! Kā, piemēram, izskatītos, ja tautības vietā rakstītu "russkogovorjasčij" - krievvalodīgais, Ukrainā - nevis ukrainis, bet ukrainvalodīgais? Kaut kāds čekistisks murgs, jo ŠIM VĀRDAM "KRIEVVALODĪGAIS" NAV NE JURIDISKA, NE SOCIĀLA, NE LITERĀRA IZSKAIDROJUMA. Izskatās, ka nacionālajās valstīs tas tiek piemērots, LAI ŠĶELTU IEDZĪVOTĀJUS DIVĀS DAĻĀS, PRETSTATĪTU: JŪS UN MĒS, PĀRĒJIE? Piemēram, krieviem, kuru Latvijā ir 529 941, apzīmējot ar murgojumvārdu "krievvalodīgie" (varbūt tad būtu labāk teikt - "KRIEVVEIDĪGIE"), kuru Latvijā ir 294 653 vai kopā ar krieviem jau 824 594. Re kur varens ieguvums pretstatīšanai latviešiem, vai ne? Pēc teiktā: mēs - krievvalodīgie un jūs - latvieši, vai latviešveidīgie! Latvijā "DIVAS" tautības? Krievi, latviešu žurnālisti, masu mediji, aptauju organizētāji, deputāti, amatpersonas - PĀRTRAUCIET LIETOT ŠO NACIONĀLĀS PRETSTATĪŠANAS MURGU ar tautību apzīmējumu - "KRIEVVALODĪGIE", jo nacionālājās valstīs tas ir krimināltiesisks apzīmējums tautu šķelšanai, sadalīšanai, nacionālās spriedzes radīšanai un pats galvenais – ar to nosakot vienas tautas valodas, krievu valodas privilēģijas, lai slēptu, piemēram ap 65 000 Ukrainu tiesības Latvijā, kuru jau par 10 000 -15 000 vairāk. Ar citu tautību “piesavināšanos”, iekļaušanu krievu grupā GRIB RADĪT VIDI VISU CITU TAUTĪBU LATVIJĀ, KURI NAV LATVIEŠI, PĀRKRIEVOŠANU, piemēram, ukraiņu, poļu, tatāru u.c. tautības, visiem pieprasot tiesības uz krievu valodu, it kā “aizstāvot” cittautiešus, kad viņi šādu aizgādnību krieviem nav lūguši? Nepazemojiet krievus un pārējās tautības ar apzīmējumu “krievvalodīgie”. It kā nevainojami, ar “labdarības” nolūku, visas tautības Latvijā, kas nav latvieši, iekļaujot krievu skaitā vai tml? Nekomentēšu, video, noskatieties, cik perfekti valodniece Kangere raksturo vārda "krievvalodīgie" kaitīgo nozīmi tautu pakļaušanai vai tml.:
https://www.facebook.com/watch/?v 396530202306203

Atbildēt

to Atbilde

12.05.2022. 10:10

»

Atbilde

Vai tu esi Cilvēks


Brauc taču prom un liec mierā latviešus!

Atbildēt

tik debili, ka 30 gados

12.05.2022. 09:06

nav sapratuši, kas kurš būs??? viņiem, kas invaliditāte ar smadzeņu nepietiekamību??? nu, tiem piedosim...BET NEKAUŅĀM SADITIEM PEDOFILIEM...SODI, NODOKĻU PĀRBAUDI, PABALSTUS NOST U.T.T. LIKUMU PIETIEK, JA GOLUBEVA NEKO NEZIN PAR LIUMIEM, TIKAI SLIKTO SATVESMI-NU NAV IZCILĀ PUĶINA KONSTITŪCIJA- tas nenozīmē, ka likumu nav. Terora atbalstīšana Ukrainā vismaz,latviešu izvešana verdzībā... bet tie jau vairums arī ekonomiski noziedznieki un darba laikā....

Atbildēt

golubevieši saņēmuši naudu

12.05.2022. 08:12

par nekārtību celšanu...Satversme viņiem vainīga...neko stulabāku pateikt nevar...psrs diplomi defektīviem

Atbildēt

mja

12.05.2022. 08:06

»

viss. man pietiek

likums: ka jārunā valsts valodā ir labs. bet likums, ka valsts valoda ir latviešu ir jānorok kaut kur pie zemniekiem zem govju ganību laukiem


glubevietis bez netīrumiem nevar...Ko jūs šarikovi gribat???Okupēt Latviaju??? nogalināt visus latviešus, kā ria novosķi aicina darīt ar ukrainiem??? un tālāk kas?? kas baros , kops, attīstīs tehnoloģijas...atgriezīsieties alu laikmetā. mans zabāks gudrāks

Atbildēt

Atbilde

12.05.2022. 07:38

»

Jautājums

Vai tu esi latvietis


Vai tu esi Cilvēks?
Man tevis žēl...

Atbildēt

Peksim

12.05.2022. 06:55

»

Peksis

Nesaprātīgie un vājie krievu valodā vispār nespēj komunicēt. Krievu valoda ir tests uz saprātību. Primitīvie vertikāli staigājošie pitenkantropi nav spējīgi lietot šo skaisto un bagāto valodu


Liekas, ka tu provocē lasītājus. Bet ja nē, tad atgādinu elementāru patiesību.
Te ir Latvija. Te valsts valoda nav krievu valoda, lai arī cik tā būtu skaista un bagāta.

Atbildēt

Peksis

12.05.2022. 06:03

Nesaprātīgie un vājie krievu valodā vispār nespēj komunicēt. Krievu valoda ir tests uz saprātību. Primitīvie vertikāli staigājošie pitenkantropi nav spējīgi lietot šo skaisto un bagāto valodu.

Atbildēt

palīdzi, Dievs

12.05.2022. 06:02

Tad kāpēc cilvēki nesaprotas, karo? Katrai tautai vajag savu teritoriju. Dzīvnieki, kam ir ciešāka saikne ar Dievu, zin, ka vajag sargāt savu teritoriju, savu dzimtu no apdraudētājiem. Bet cilvēku valodas katrā teritorijā ir izveidojušās vēsturiski. Latvieši, ja arī emigrē uz citu, zemi, neuzbāžas tur ar savu valodu, bet piemērojas tur valdošiem apstākļiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...