Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!

Tā izpaudās kā komunistu un viņu pakalpiņu piesegšana, kā tautas nodevēju slavināšana, jo, piemēram, VVF jau arī bija saistīta ar PSRS laiku nomenklatūru, iespējams, pat ar VDK. Tos posta darbus, kurus iesāka LC, šobrīd cenšas nobeigt esošā vara, kuras sastāvā vai aizkulisēs ir gan vecie komunistu līdzskrējēji, gan viltus pravieši, kā M. Zālīte, gan boļševiku mentālie dvīņi - kreisie liberasti.

Šīs mutācijas, kad saaug kopā liberastu ideoloģija ar boļševiku nežēlību pret citādi domājošiem, ir Latvijai un latviešiem nāvējošas. Nāvējošas! No patiesas demokrātijas nav ne miņas, ir absolūta jēdzienu nomaiņa pēc Orvela. Par demokrātiem tiek dēvēti tie, kas darbojas ar totalitārām un policejiskām metodēm. Par liberāļiem dēvē tos, kas par katru cenu, pat vajājot un, ja būs dota atļauja, – iznīcinot fiziski, cenšas tikt galā ar citādi, viņuprāt, “nepareizi” domājošiem.

Maskas krita jau tūdaļ pēc 13. Saeimas vēlēšanām. Tas nebija noslēpjams. JKP sektanti kā viena no liberastu perēkļa olām ātri atklāja, ka ir kopā ar šiem Latvijas un latviešu nīdējiem. NA urrāpatrioti maskas nometa, kad iebīdīja liberālā LC vecbiedru meli un algasgribi par prezidenta vietas aizpildītāju. Par pārējiem jau viss tāpat bija skaidrs. Vajadzēja tikai vēl pārpirkt ļerpatu un nodevēju Kaimiņu, lai būtu vairākums 13.Saeimā!

Velna ducis Saeimā - un plāns, kā nobeigt Latviju un latviešus, varēja ieiet beigu fāzē. Protams, ne bez Lielā Reseta arhitektu norādēm un atbalsta. Nu maskas ir pilnībā nomestas. Pilnībā! Neviens pat vairs slēpties un maldināt necenšas, savas nelietības veic pavisam atklāti, arī runas vairs nav aizplīvurotas, tās jau ir klaji naidīgas un biedinošas.

Sak, tos, kas nepakļausies, gaida sākumā psiholoģisks mobings, bet, ja vēl nerimsies, tad cilvēkus noliks pie vietas ar varas struktūru palīdzību vai, kā tas notiek ASV, uzrīdīs demolētāju un postītāju ordas. Simboliski, ka vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas. Simboliski. Un likumsakarīgi.

Tāpēc, ka tauta ļāvās apmauties. 30 gadus ļāvās, turklāt jaunā paaudze, pēc visa spriežot, nav izaugusi par gudrākiem, viedākiem un godīgākiem cilvēkiem. Gluži pretēji, jo aktīvākie ir hiperaktīvi genderisma politikas sludinātāji. Pārējie, ja pat nepiekrīt, to dara kusli un negribīgi. Ja rodas izņēmumi, tos ātri vien cenšas “norakt”, ņemot talkā gan sociālos tīklus, gan pērkamos Latvijas medijus.

Kad kangari Latvijā sāk līst laukā kā sēnes pēc lietus, vai mums ir cerības? Vai mums ir varianti? Ir. Noteikti ir, kamēr vēl esam kā tauta, nevis atsevišķi eksemplāri, kurus var izsvēpēt pa vienam. Bet, lai cerības realizētos darbībā, nepieciešams apjaust nelaimes milzīgos apmērus. Vajag identificēt, kurš tautas bende, kurš ne. Mēs tiekam un tiksim maldināti. Tautai jābūt tik gudrai, lai tā neļautu apmauties.

Ja grūdīsim dūksnājā tos, kas ir griboši un spējīgi mūs atbrīvot no vergu važām, tad latvieši sev spriedumu būs parakstījuši. Ja turpināsim celt godā neliešus, nodevējus un bendes, tad ceļš ir tikai viens. Šis ir izšķirošs moments, šobrīd svara kausi var nosvērties vai nu pilnībā uz nāves ceļa pusi, vai pretējā virzienā. Viss atkarīgs no tā, cik daudz gudrības, vieduma un drosmes cīnīties par savu pastāvēšanu ir saglabājies latviešos.

Novērtē šo rakstu:

288
34

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...