Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fakts

06.09.2022. 20:34

»

Huntas trollis

“Loģisks jautājums: KAS ir šie tirgotāji...


Kalvītis un visa viņa komanda, kas strādā par "latviešiem"" pie cilvēku slepkavām, ir pretīgi un smirdīgi sabiedrības ētiskie atkritumi! Tādi paši kā bija Voss, Pelše un citi sūdabrāļi!

Atbildēt

valdis

06.09.2022. 05:49

Kad LG sāka atkal no Krievijas pirk gāzi,tad politiķi naski pieņēma ka Krievija ir teroristu valsts rezultātā gāze vairs nenāca.Varēja jau sākumā piepumpēt pilnu krātuvi un tad ar politiskiem paziņojumiem nākt klajā.Tagad nākas pēc boļševiku metodes svešu gāzi nacionalizēt.Pie viena tad jau vajag arī LG nacionalizēt,lai nevajadzētu tiesāties.

Atbildēt

Briedis

05.09.2022. 19:57

»

vispār

Likums arī nosaka, ka Latvijas gāzei ir pienākums nodrošināt lietotājus ar gāzi. Kad radās aizdomas, ka Kalvītis iztirgo Inčukalnā esošo gāzi, likums tika labots nosakot, ka nepieciešamais apjoms jāuzglabā Inčukalnā


Tak lieciet mierā to gāzi! Ar steigu Latvija jāpārveido par elektrisku valsti! Uz priekšu ar TORIJA ATOMELEKTROSTACIJĀM! Lai viņi to savu gāzi iebāž pakaļā!

Atbildēt

žēl savas zemes

04.09.2022. 16:20

bet tiem, kas spēj jau pasaule vaļā, pudencijas paliks te smirdēt, kā puķins, kad visi aizbēgs

Atbildēt

mja

04.09.2022. 16:18

vadīt valsti nav tikai zagt...vispār zili brīnumi, ka godīgi muļķi notur un notur to Latviju, pat lotgolas pudenciju vid nespēj izzagt

Atbildēt

HT

04.09.2022. 15:02

»

Kovidafērā ar špricīti un QR kodu

no darba maitas Levits, Mūrniece, Kariņš un Pavļuts padzina 62 000 personas - tas tāpat atradās starp mums, bet lielākajai daļai bija kredīti un parādi. Lokdauns radīja vēl vienu triecienu kredītmaksātājiem. Kosmētiskais plāksteris - atļauja atlikt kredītmaksājumus ir diversija, jo, sagraujot ar lokdaunu...


Pēc būtības kovidafēra ar pandēmiju, ko pat izsludināja ANO, visos kredītlīgumos bija nepārvaramas varas apstākļi. Bet bankas vienojās ar valstīm, ka neatzīs pandēmiju kā nepārvaramu varu kredītu saistībās. Bet piemēros atliktos kredītpmaksājumus, ko varēs atjaunot, kad ar lokdauniem sagraus ekonomiku, lai ieķīlātos īpašumus var atsavināt.

Atbildēt

Kovidafērā ar špricīti un QR kodu

04.09.2022. 14:58

»

HT

Cionisma būtība, brīdinu, ka ieraksts krievu valodā, latviešu valodā nav pieejams...


no darba maitas Levits, Mūrniece, Kariņš un Pavļuts padzina 62 000 personas - tas tāpat atradās starp mums, bet lielākajai daļai bija kredīti un parādi. Lokdauns radīja vēl vienu triecienu kredītmaksātājiem. Kosmētiskais plāksteris - atļauja atlikt kredītmaksājumus ir diversija, jo, sagraujot ar lokdaunu ekonomiku, kredītmaksājumus nevar atjaunot.

Ar žīdu Levitu un viņa rokaspuisi ar pazīšanos no Minsteres laikiem Vācijā Latvijas ekonomikai kovidafēras laikā dots milzīgs trieciens, kas noved pie bankrotiem un NĪ atsavināšanas ar jauno žīdu tiesu - ELT. ELT ieviesta visā ES.

Atbildēt

jaajaa

04.09.2022. 13:55

...žēl gan, ka nav vēl vienas Citadeles, ko pārdot...varētu autors mierīgi vēl tagad siltā vietā Vienotības saimē tusēt...:)..

Atbildēt

vispār

04.09.2022. 13:51

»

valdis

Ja valdībai ir jānodrošina degvielas rezerves,tad arī gāzes un citu kurināmo būtu jānodrošina pirmkārt savai valstij.Ja nepieciešams izdod ārkārtas stāvokļa situācijas likumu kas uzdod par pienākumu līdz apkures sezonai visu vajadzīgo sagādāt


Likums arī nosaka, ka Latvijas gāzei ir pienākums nodrošināt lietotājus ar gāzi. Kad radās aizdomas, ka Kalvītis iztirgo Inčukalnā esošo gāzi, likums tika labots nosakot, ka nepieciešamais apjoms jāuzglabā Inčukalnā.

Atbildēt

HT

04.09.2022. 13:48

»

Bankas atņems mājokļus

Pavisa drīz visi valdības personāži tiks aizmirsti, ja vidējā apkures cena mājoklim, kas pieslegts centralizētai apjurei, pa visu zezonu sastādīs 4T eiro, būs bankrotu vilnis un mājokļi nonāks banku īpašumā. Tas izmainīs visu. Pat neiespējami pateikt, kas notiks pēc apkures sezonas beigām. Piekam LV...


Cionisma būtība, brīdinu, ka ieraksts krievu valodā, latviešu valodā nav pieejams.

https://youtu.be/G55X5CpvWWA


Pret nežīdu īpašumiem jāattiecas, kā pret saviem. Jāuedarbina visas sviras to pārņemšanā, ekonomiku graujot ar sankcijām un finanšu instrumentiem.


Žīdu nacistu, cionistu, impērijas trīs standarti ekonomikā

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finanšu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš žīdu nacistu, cionistu, impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad žīds ekspluatē žīdu; jāorganizē sociāli fondi žīdu kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu žīdu savstarpējos darījumos; izmantot žīdu tiesu saimnieciskos strīdos; žīdu pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais žīdu impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un cionisma pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret žīdu īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu nežīdu ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei usd, ko izlaiž apgrozībā žīdu FRS; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām nežīdu kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Tulkots no ivrita.

Atbildēt

Bankas atņems mājokļus

04.09.2022. 12:17

Pavisa drīz visi valdības personāži tiks aizmirsti, ja vidējā apkures cena mājoklim, kas pieslegts centralizētai apjurei, pa visu zezonu sastādīs 4T eiro, būs bankrotu vilnis un mājokļi nonāks banku īpašumā. Tas izmainīs visu. Pat neiespējami pateikt, kas notiks pēc apkures sezonas beigām. Piekam LV ir izslēgusi jebkādas sadarbības iespējas un mums vissliktākā situācija ES, nacionālisti vienkārši pilsētās apsals burtiskā nozīmē un zaudēs mājokļus. Nacionālisti protams ir visi, neskatoties uz to, ka vairums tādi nekad nav bijuši, izkapts griezīs visus.

Atbildēt

Pēdējais joske

04.09.2022. 10:00

Man jautājums, man stāsta kad elektrībai,degvielai un gāzei cena katru dienu ceļas, tad izskaidrojiet savu brīvo tirgu un neatkarību no Krievijas, no kurienes viņiem visiem peļņa, tātad man liek maksāt par uzturēšanu, tad lai sāk maksāt par lietošanu man, un ja brīvais tirgus, kādēļ es pats Krievijā nevaru noslēgt līgumu ar Gazprom, caurule viena, un mani neinteresē jūsu atļaujas Tirxniecibas , ka arī auto gāze Vācijā Polijā cena 0.95-1.25, Lietuvā 1.40,bet Latvijā 2,60un kad zvanu cenu regulatoram, tad atbilde viena brīvais tirgus, tad jautājums kam šī organizācija izveidota kura regulē un nosaka cenas, vai tomēr brīvais tirgus, un es pats pērku gāzi elektrību un degvielu kur un ar ko vēlos bez Starpniekiem un dalbajobiem visiem

Atbildēt

Tie dzīvot netraucē!

04.09.2022. 09:51

»

pirms

šos pederastus ķert , vispirms jāizķer krievijas pederasti


Bet Kariņa banda mūs tur defektīvā matricā un baro ar meliem.Vēlēšanu prognozes ir ļaunākie meli, šie kropļi mūs biedē ar Vienotības 20% reitingu, ko NEVIENS avots neapstiprina un tas nekur , atskaitot avīzes, nav atrodams.Pat , ja visi ierēdņi,pediņi un sorosīti nobalsotu par Vienotību, nebūtu pat 5%. JKP ir līķi, NA stulbeņi uzlaboja savu rēķinu uz tādu pašu stulbeņu rēķina, kuri apmaksāja 2 miljonu vērto naciķu smilšukasti Pardaugavā. NA retardi tiks pāri 5%, arī neizglītotā jauniešu daļa, iespējams, nobalsos par visādiem progresistu appederastiem a la Progresīvie un atparistu pabiras. Vienotības kājslauķi no Apvienotā saraksta un vsāda nodevēju ģirģenu Republikas var pat necerēt. Jaunā Saeima būs konservatīva un ASV nedraudzīga, ES brūk un mums būs iespēja mīzt un karstām Briseles krāsmatām!

Atbildēt

?

04.09.2022. 09:42

»

Ruksis no vdd

Kādas narkotikas tu lieto


Cik ta spermas pa nakti sarijies ka narkotikas prasi?

Atbildēt

valdis

04.09.2022. 09:22

»

pajolim

Valdība nenodarbojas ar gāzes iepirkšanu, tāpat kā neiepērk miltus vai apakšbikses


Ja valdībai ir jānodrošina degvielas rezerves,tad arī gāzes un citu kurināmo būtu jānodrošina pirmkārt savai valstij.Ja nepieciešams izdod ārkārtas stāvokļa situācijas likumu kas uzdod par pienākumu līdz apkures sezonai visu vajadzīgo sagādāt.

Atbildēt

pilnīgam idiotam

04.09.2022. 09:01

»

jā, idiņ!

Tieši šis trio ir pie varas? Vai tomēr Bordāns Kariņš un Pavļuts


Jā, lai cik tev tas dīvaini neliktos, tieši Kalvītis ir pie varas Latvijas gāzē, kuras ar likumu noteiktajos pienākumos ietilpst gāzes iepirkšana.

Atbildēt

Aga

04.09.2022. 08:38

»

jā, idiņ!

Tieši šis trio ir pie varas? Vai tomēr Bordāns Kariņš un Pavļuts


Tavai trijotnei ne tuvu nav 200mio , kurus vajadzēja investēt šajā afērā! Protams , ja LG vispār ir saņēmusi kaut vienu eiro ! Ja nav, tad droši varam raxtīt klāt arī tavējos.

Atbildēt

Jēkabpils narkotrafika ikdiena

04.09.2022. 08:23

Par partijas “Republika” līdzpriekšsēdētājiem ievēlēti ekonomists Vjačeslavs Dombrovskis un bijušais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens:

“Latvija ir nogurusi no pretnostatīšanas un strīdiem. Cīnoties ar iekšējiem ienaidniekiem, novārtā atstāta valsts ekonomiskās attīstības mērķtiecīga virzība. To izjūt ikviens sabiedrības loceklis, jo trūkst pietiekamu līdzekļu veselības aprūpei, izglītībai, ģimeņu atbalstam, cilvēka cienīgu pensiju nodrošināšanai. “Republika” piedāvā plānu, kā valstij pelnīt un augt, lai ikviens sabiedrības loceklis var atļauties dzīvot labāk. Mūs vieno kopēja izpratne par galvenajām vērtībām: gādība par ikvienu Latvijas cilvēku, atbildība par saviem darbiem, nepieciešamība nemitīgi attīstīt savas prasmes. Mēs meklējam vienojošo, nevis to, kas šķeļ sabiedrību. Esam iekļaujoša partija, kura ir atvērta visiem Latvijas iedzīvotājiem, neraugoties uz viņu tautību vai uzskatiem,” sapulces atklāšanā uzsvēra Vjačeslavs Dombrovskis.

Atbildēt

Gāze ir jāpērk no Krievijas.

04.09.2022. 08:05

»

Latvijas Inčukalna dabas bagātība

Latvijas tautai labumu nenes. Shēmas un likumdošana, ES direktīvas liedz šīs privilēģijas...


To darīs visi, kas gribēs izdzivot un ražot.Nav šaubu, ka to darīs arī Vācija.Tikai jobanijais amerikānis ar saviem bandītiem to varētu negribēt.Nebūtu par ļaunu šos pederastus izķert un izdot krieviem, samainot pret gāzi.
Kariņam pants par vandālismu un pieminekļu iznīcināšanu , mums siltums.

Atbildēt

Aga

04.09.2022. 07:41

Ko jūs te muļķības runājat. Nekādi ASV te nav vainīgi. Te kā parasti vietējie bāleliņi mūs taisās aptīrīt par 100mio. Nu atliek tikai minēt Škēle + Savickis + Kalvītis?

Atbildēt

LSD

04.09.2022. 07:23

»

Ruksis no vdd

Kādas narkotikas tu lieto


Un? Tev ir?

Atbildēt

HT

04.09.2022. 06:53

»

vēlreiz pajols

Latvijā šobrīd absolūti nav nekāda forsmažēra, karš ir Ukrainā, Latvijā ir tikai mafioza un nekompetenta valdība, bet tas nav juridisks pamats nepildīt ES regulas un direktīvas. Viena no ES prasībām ir līdz ziemai piepildīt 80 procentus no gāzes kratuvēm. Kad latvāņi aptaisīsies un nebūs gāzes un brīzīem...


Globālistiem neizdevās “nepārvaramu varu” globālā finanšu sistēmā, kundzīt, radīt ar bioloģisko ietoci, sagraujot finanšu norēķinu sistēmu un pūļus novadīt plašos sociālos protestos!

Hibrīdi/ paralēli tika attīstīts karš Ukrainā ar 2013. gadu, kad atkārtoti Krimlī nonāca žīds Šolomovs (Putins) un uztaisija bez neviena šāviena “Krim naš”.

Ribakovam tika dots uzdevums un 2021. gada 15. decembrī, kundzīt. Ribakovs paziņoja “soberiķe, NATO, svoji monathi”. Un tika uzsākts karš un sankcijas, kuru mērķis ir “nepārvarama vara”, tostarp gāzes piegādes līgumos.

Kundzīt, tas ir tikai sākums daudz jaukākuem notikumiem ar jauno “pērtiķu baku vīrusa bioloģisko ieroci”. Jo tiek bruci āta no iekšpuses un ārpuses usd starptautiskā norēķinu sistēma. Arī €.

Atbildēt

ne?

04.09.2022. 06:51

»

ja?

Bordāns uzmeta katoļus... Sāka virzīt ar Paristiem LGBT Civilssvienībss likumu. Kaut to mazu napoleonu kāds pats uzspraustu uz gurķa... JKP ir mirusi


Mums to mazo napoleonu, ko uzpraust uz gurķa netrūkst. Paskaties uz Hūti vai Puķu Andri!

Atbildēt

vēlreiz pajols

04.09.2022. 05:28

»

HT

Bet tas ir normālos apstākļos, kad valdībai tas jānodrošina, bet tagad sankcijas un karš ir “nepārvarama vara


Latvijā šobrīd absolūti nav nekāda forsmažēra, karš ir Ukrainā, Latvijā ir tikai mafioza un nekompetenta valdība, bet tas nav juridisks pamats nepildīt ES regulas un direktīvas. Viena no ES prasībām ir līdz ziemai piepildīt 80 procentus no gāzes kratuvēm. Kad latvāņi aptaisīsies un nebūs gāzes un brīzīem pat elektrības, neviens neskries no Briseles pestīt. Forsmažērs, ebreju kumdzīt, kas jaucat gaisu, nozīmē tiesības nepildīt līgumus ārkārtas apstākļos, un ja kādam ir šis forsmažērs, tad tas ir Latvijas gāzei, nevis Latvijas valdībai.

Atbildēt

ja?

03.09.2022. 22:53

»

Būt vai nebūt ....

Vienīgais kurš reāli uzsācis cīņu pret politmafiju ir Bordāns, citi tikai viltīgi sola un apmelo Bordānu


Bordāns uzmeta katoļus... Sāka virzīt ar Paristiem LGBT Civilssvienībss likumu. Kaut to mazu napoleonu kāds pats uzspraustu uz gurķa... JKP ir mirusi

Atbildēt

Slava kalpo Maskavai

03.09.2022. 22:16

Nevis Latvijai. Tas glumiķis ir lēkājis no vienas partijas uz otru, no viena ietekmīga amata uz otru, meklēdams kur labāk virzīt savu krievisko dienas kārtību.

Atbildēt

Amarita

03.09.2022. 20:28

Izrādījušies vai tomēr kāds beidzot arī kaut ko ir pamanījis tukšu maļot niekus un muļķības. Neparasti, ka par to ir jānāk presē ar paziņojumu

Atbildēt

pats tu esi pajols

03.09.2022. 19:34

»

pajolim

Valdība nenodarbojas ar gāzes iepirkšanu, tāpat kā neiepērk miltus vai apakšbikses


Par energoapgādes drošību jāatbild valdībai - tas ir pat ierakstīts Eiropas Savienības līgumā. Energoapgādes drošību definē starptautiskā enerģijas aģentūra: nepārtraukta energoresursu pieejamība par samaksājamu cenu.

Atbildēt

valdis

03.09.2022. 18:37

Ragavas jātaisa vasarā neviss kad salnas jau sākās.Kāda problēma nespējnieku valdībai bija jau vasarā piepildīt gāzes krātuvi.Tad arī cena bija daudz zemāka..Ja Vācija un citas ES valstis varēja iepirkt tad pašmāju varneši pat nemēģināja to darīt jo redziet pa rubļiem jāpērkot nezināja kā konvertēt.Tagad nāksies par dārgu cenu no tiem nezināmajiem iepircējiem pirkt lai ziemā nenosaltu.

Atbildēt

KAUT NU ĀTRĀK !

03.09.2022. 17:33

»

Šī gada beigās var sabrukt usd kā pasaules tirdz norēķinu vienība

Jaunās Valūtas būšot ar zelta sevumu. Zelta vērtību kotēs biržā pret visām valūtām


...un tad jau Apv. karaliste atkal taps varena impērija ar sterl.mārc. ...un ES ar eiro zelta vietā bīdīs //zaļo// Grētu Tumb., kura nelidos ar lidm., pārvietosies ar seno vikingu laivām !...bērni vairs pasakas nelasīs, bet ar visu iepazīsies DABĀ !..lūdzu uzmodināt mani 01.01.2023.

Atbildēt

fakts

03.09.2022. 16:50

Dombrovskis primitīvi muld.
Pirmkārt, pienākums Latvijas gāzei, kas ir publiskais tirgotājs, piegādāt gāzi saistītajiem lietotājiem bija jau sen.
Otrkārt, nekāda gāze nav jānacionalizē, uzliktais arest paliek spēkā līdz brīdim, kad LG izpilda tai ar likumu noteikto pienākumu.
Treškārt, kur ņemt un kā skaidroties ar tiem, kam LG ir izpārdevusi Inčukalnā esošo gāzi ir Kalvīša problēma.

Atbildēt

Nost ar rašistu kolonizējošo ekonomiku

03.09.2022. 16:02

»

ASV protektorāts

1. Tas, ka kariņš un nacionālo atkritumu ministri ir nejēgas, tas nav nekāds jaunums...


JŪsu tirgus "€konimikai" jau sen ir uzliktas sankcijas arī ārpus orkistānas un JŪsu tirgoņu bāzes kopā ar jahtām aizies turpat, kur krievu kuģis.

Atbildēt

marks

03.09.2022. 15:11

vanckariņšs ir centies ne pajokam,ka LV ekonomiku sagrāvis 62ooo tūkstošus bez iztikas atstājis-badā, bet izpildījis visas švābs naudas mūļa uzdevumus, jo fridriha Hajeka fonds ir apbalvojis ar balvu- iebarojis trekni ar naudas žūksni. ļoti aizstāvējis brīvās tirgus dārdzību, budžeta politiku.
cik tuķstoši vai miljonu dabūja?

Atbildēt

fakts

03.09.2022. 14:26

»

Būt vai nebūt ....

Vienīgais kurš reāli uzsācis cīņu pret politmafiju ir Bordāns, citi tikai viltīgi sola un apmelo Bordānu


Jā!Bordānu par prez...,nē ,Bordāvu uz Karātavām kopa ar visiem partāgenosiem.

Atbildēt

ASV protektorāts

03.09.2022. 13:36

1. Tas, ka kariņš un nacionālo atkritumu ministri ir nejēgas, tas nav nekāds jaunums.
2. Mums tomēr ir tirgus ekonomika un tirgus ekonomikā nevar tā vienkaŗši nacionalizēt tirgotāja noliktavās esošo preci. nacionālie atkritumi, kas kontrolē Ekonomikas ministriju, mēģina iejusties boļševiku ādā. Tirgotājs tā vienkārši savu mantu neatdos. Cietīs visi. Ir jāatrod citi mehānismi.

Atbildēt

Būt vai nebūt ....

03.09.2022. 13:13

»

jautaajums

Kāpēc biedris Goluščenko (Vjačeslavs Dombrovskis) pret netaisnību neiestājās agrāk.Tagad zaglis saka ka jāķer citi zagļi


Vienīgais kurš reāli uzsācis cīņu pret politmafiju ir Bordāns, citi tikai viltīgi sola un apmelo Bordānu.

Atbildēt

harijs

03.09.2022. 12:54

kas tur nav skaidrs- kalvītis būdams LV premjers jau nopelnija sev amatu krievijas kontrolētā uzņēmumā un kariņš arī negrib palikt bešā pēc savu pilnvaru izbeigšanas dabūjis ar kāju pa ....

Atbildēt

lauķis

03.09.2022. 12:18

»

Haralds Kalns

Patreiz LEVITS un KARIŅŠ ar visu Ministru kabinetu (reālo varu valstī) ir absolūtā nesapratnē un bezizejā, BET TAUTAI TAS NAV JĀZIN, jo neviens negrasās PASKĀIDROT


Tā viņš ir,nešķīsteņi saprot ka beigas jau pienākušas bet saimnieki bēgt neļauj.Šitos pametīs pīplam eksekūcijai lai liktos ka taisnība uzvarējusi.

Atbildēt

Haralds Kalns

03.09.2022. 11:42

Patreiz LEVITS un KARIŅŠ ar visu Ministru kabinetu (reālo varu valstī) ir absolūtā nesapratnē un bezizejā, BET TAUTAI TAS NAV JĀZIN, jo neviens negrasās PASKĀIDROT!!!

Atbildēt

Kaspars

03.09.2022. 10:46

Diez uz kuru partiju biedrs vjačeslavs šogad diebs "glābt Latviju" ?;)))

Atbildēt

Šī gada beigās var sabrukt usd kā pasaules tirdz norēķinu vienība

03.09.2022. 10:29

»

Lasītājs

Pasaules Banka ir sātanistu rokās, tātad nauda būs! Ja būs nauda, būs ziemā silts


Jaunās Valūtas būšot ar zelta sevumu. Zelta vērtību kotēs biržā pret visām valūtām.

Runa ir par reālo zeltu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...