Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sātanistu ellē tev būs silts

03.09.2022. 10:26

»

Lasītājs

Pasaules Banka ir sātanistu rokās, tātad nauda būs! Ja būs nauda, būs ziemā silts


PB stratēģija paredz, ka pēc C19 sekos cita pandēmija. Cita pēc citas vēl ilgi ar mākslīgiem bioloģidkuem modificētiem vīrusiem, uzbrūkot cilvēcei. Antivielas švābistiem kariņiem un levitiem. Uzreiz.

Atbildēt

nothing special

03.09.2022. 10:17

mēs tikai ievācam enerģētikas nozares prihvatizācijas un tagad arī sankciju augļus un nav ko te tagad skraidīt, brēkt un rādīt vienam uz otru, kurš būtu lielāks zaglis ..... tā tikai turpināt, kungi un dāmas

Atbildēt

Lasītājs

03.09.2022. 10:15

»

Latvijas Inčukalna dabas bagātība

Latvijas tautai labumu nenes. Shēmas un likumdošana, ES direktīvas liedz šīs privilēģijas...


Pasaules Banka ir sātanistu rokās, tātad nauda būs! Ja būs nauda, būs ziemā silts!

Atbildēt

!!!

03.09.2022. 10:09

»

raksti isak !

karina vieta ir cietuma


Nē.Cietumā tas draņķis būs vēl jābaro.Tikai tiesa,spriedums un utilizācija.

Atbildēt

Latvijas Inčukalna dabas bagātība

03.09.2022. 10:07

»

Lasītājs

Gāze jāpērk tieši no Krievijas! Citas nav un nebūs! Tad lai Kalvītis ar saviem čomiem, maksā par pašu sapirktās gāzes glabāšanu Inčukalnā, ja krievi mums pārdos...


Latvijas tautai labumu nenes. Shēmas un likumdošana, ES direktīvas liedz šīs privilēģijas.

Tautas vairs nav, ir cilvēkkapitāls un cilvēks bez cilvēktiesībām jaunajā Švābes 2021. g. darbā “Stateholder capitalusm”, ir cilvēkkapitāla vienība.

Globālisti ar Švābi viņa 2020. grāmatā “Covid-19. Lielā ekonomikas nonuļļošana” inkluzīvo kapitālismu saglabā globālo korporāciju vadības biznesā ar Vatikāna morālo atbalstu. Savukārt 2021. gada. grāmatas saturs “nomierina cilvēkkapitāla vienību”, runājot par “ieinteresēto pušu sadarbību”, bet valstis it kā neplāno iznīcināt, bet, taktiski atkāpjoties, aicina valstis sadarboties ar globālām korporācijām, iekļaujoties kopējā valstu pārvaldībā globāli.

Latvijas centrālā valdība iet globālo finanšu korporāciju kā Pasaules Bankas totālā atkarībā.

Atbildēt

Huntas trollis

03.09.2022. 09:56

ES direktīvas prasa, lai resursa pārdevējs un transportētājs- piegādatājs ir nošķirti. Skaldi un valdi. Latvenergo ražo lētu enerģiju mums, bet mēs to nevaram nopirkt, jo ražotājs un tirgotājs ir šķirti. Elektrību pārdod uz ārzemēm un mēs pērkam par dāgāku cenu.

Kāda jēga bija referendumam, ka Latvenergo neprivatizēs, ja privatizācija ir slēpta dažādās shēmās. Visu ES direktīvu jēga ir sagraut Latvijas ekonomiku finanšu instrumentiem.

Atbildēt

Lasītājs

03.09.2022. 09:45

Gāze jāpērk tieši no Krievijas! Citas nav un nebūs! Tad lai Kalvītis ar saviem čomiem, maksā par pašu sapirktās gāzes glabāšanu Inčukalnā, ja krievi mums pārdos.
--- Pārdaugavas fals būs mums jāatjauno, igauņiem jau krievi ir devuši priekšlikumu, Narvas tanku nolikt atpakaļ.

Atbildēt

raksti isak !

03.09.2022. 09:32

»

Krišjānis Kariņš

...


karina vieta ir cietuma !

Atbildēt

jautaajums

03.09.2022. 08:27

Kāpēc biedris Goluščenko (Vjačeslavs Dombrovskis) pret netaisnību neiestājās agrāk.Tagad zaglis saka ka jāķer citi zagļi.

Atbildēt

cūkmens

03.09.2022. 08:19

joprojām jūtas savā silē!

Atbildēt

rrr

03.09.2022. 08:15

Tiesi tapat ar varu izcirta Marsa parku, lai tur buvetu kosmiski dargo Valsts drosibas dienesta eku, laika, kad Latvija minimala alga ir otra zemaka eiropa un no valsts ir izbrauksi 30% iedzivotaji. Krisjanis Karins un Maris Kucinskis latvijas kangari

Bet krievus dzit uz majam!!!!!!

Atbildēt

Pirmo

03.09.2022. 08:08

gadu kaut kas precīzi nenotiek pēc Gazprom plāna. Iepriekš tika pirkti Kalvīši, Dreimanes, Pētersones ar visiem valsts noslēpumiem un visām valsts politikām

Atbildēt

vice

03.09.2022. 07:55

Bizness (afēra) skaidrs!

Kas ir valsts sekretārs EM, kas vada ministriju? Jā, pareizi - Valantis.

Latvijas Gazproms biznesā jau .... gadus.

Atbildēt

Krišjānis Kariņš

03.09.2022. 07:48


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselence Levita kungs! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas!

4. Maija valsts finanšu korporācijas drošība, “politiskās nācijas veidošana” un “ekonomiska izaugsme” ir mūsu Jaunās Vienotības galvenie uzdevumi 14. Saeimā!

Es nesaku “izaugsme ekonomikā”, bet saku “ekonomiska izaugsme”. Tas nozīmē, ka izaugsme ekonomikā ir vēl tālu aiz kalniem, draugi, un daudziem būs jasavelk jostas ciešāk! Varbūt pat jāsalst. Un jāsamazina patēriņš!


18.06.2022

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kandidāts Ministru prezidenta amatam pēc 14. Saeimas vēlēšanām esmu atkal es, KARIŅŠ ARTURS KRIŠJĀNIS kā Latvijas pilsonis un Karins Arturs Krisjanis kā ASV pilsonis– partiju biedri mani šodien vienbalsīgi nominēja partiju korporācijas VIENOTĪBA domes un partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēdē.

Daudzi, mīļie draugi, no Latvijas zemes nācijpūļa nezin, kas ir Jaunā Vienotība. Un tas nav brīnums, jo visās Latvijas partijās partijas biedri ir tikai viens procents no visas Latvijas zemes iedzīvotājiem.

Tāpēc populāri izskaidroju, kas ir Jaunā Vienotība. JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, korporācija, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents KARIŅŠ ARTURS KRIŠJĀNIS

Es šodien pateicos par izteikto uzticību un darba novērtējumu, atkārtoti uzticot man atbildību būt par valdības vadītāja amata kandidātu un vienlaikus izsaku pateicību VDD iestādei par doto un uzturēto augstākās pakāpes pielaidi 4. Maija valsts finanšu korporācijas noslēpumiem, tostarp visiem komercnoslēpumiem.

Galvenās prioritātes JAUNĀS VIENOTĪBAS darbā, manuprāt, ir “4. Maija valsts finanšu korporācijas iekšējās un ārējās drošības stiprināšana” un “vienotas politiskās nācijas veidošana”.

Daudziem var rasties jautājumi, kā no pūļa, kuru esam izveidojuši no Latvijas tautas, 13.03.2020. pandēmijas laikā atsakoties no cilvēktiesībām, paziņojot ANO, varam izvirzīt mērķi Latvijā izveidot “vienotu politisku nāciju”. Sākšu ar to!

Ja mēs atskatāmies uz 13. Saeimā sasniegtajiem Saeimas koalīcijas un VDD panākumiem, nevaram neievērot, ka “vienotu politiski pakļauto pūli” nostiprinājām lielās kovidpandēmijas laikā ar stingri un secīgi izdotiem MK noteikumiem, sadarbībā ar 13. Saeimu, ANO PVO un stingri pieturoties pie mūsu globālo sadarbības partneru - ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa izstrādātā 2021.-2026. gadu plāna prioritātēm:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Tomēr visnoturīgākā sadarbība mums turpinājās ar globālo finanšu korporāciju - Pasaules Banku varas principu nostiprināšanā valstī saskaņā ar The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija mums ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 2025. gada 31. martam un mēs no tās ar naudas aizdevumu procentu maksājumu saistībām nevarēsim arī turpmāk atkāpties, vienlaikus samazinot sociālos maksājumus “vienotajai politiskajai nācijai” un palielinot “NATO iemaksājamās summas papildus procentdaļas”.

Tomēr gribu vērst Jūsu uzmanību uz 13. Saeimas sasniegto izcilo balsojumu par “pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadītājam” laika periodā pirms 14. Saeimas vēlēšanām un vienlaikus uzsākot jaunas VDD ēkas celtniecību Rīgā, Teikas rajonā un nostiprinot visaptverošas VDD digitālās pūļa kontroles spējas “Latvijas valsts finanšu korporācijas iekšējās un ārējās drošības stiprināšanai un vienotas politiskās nācijas veidošanā no pūļa”.

Tie ir mūsu Jaunās Vienotības galvenie izaicinājumi 14. Saeimā, kas droši ļaus mums turpināt uzsākto stingro politiskās pārvaldes kursu, par ko nešaubāmies.


Kā jau teicu, mēs turpināsim manas valdības uzsākto kursu. Mēs jau esam lēmuši par aizsardzības finansējuma palielinājumu līdz 2,5% no iekšzemes kopprodukta turpmākajos trīs gados. Tas ir solis mūsu drošības stiprināšanā, bet es esmu pārliecināts, ka nākamajos četros gados mums būs jālemj par vēl lielāka finansējuma piešķiršanu kopējai drošībai.

Tautā, ko ar 13.03.2020. lēmumu kovidpandēmijā esam padarījuši par beztiesisku pūli, ko varam droši dēvēt par “kriminālo provinci”, bet galējos latviešu nacionālistus par “etniskiem teroristiem”, tomēr runā, ka esam izveidojuši huntu, kas neatbilst patiesībai, un šādas runas mums jānoliek malā uzreiz. Un mēs nerunāsim arī par sašķeltu sabiedrību, jo tad tā tāda nebūs realitātē. Tas jāsaprot. Arī jaundibināmo Valsts aizsardzības dienestu daudzi karstgalvji nodēvējuši pat par “huntas aizsardzības dienestu”, kas neatbilst nekādai patiesībai.

Es tomēr uzsvaru lieku uz jautājumu, ka tiks palielināts kareivju skaits, uzlabots ekipējums un turpināts arī darbs pie NATO spēku klātbūtnes palielināšanas Latvijā. 

Esmu pārliecināts, ka Latvijas valstspiederīgo pūlim un valstij jāturpina visiem iespējamiem līdzekļiem sniegt atbalstu Ukrainai un stingri jāiestājas “par ekonomiskām sankcijām pret Krieviju un Baltkrieviju”, jo, manuprāt, Krievijas zaudējums karā ir vienīgais veids, kā nodrošināt mieru un drošību Eiropā, kas ir arī Latvijas 4. Maija valsts finanšu korporācijas attīstības pamats.

Ko es domāju ar vārdu savienojumu “ekonomiskām sankcijām”, nesakot “sankcijām ekonomikā”? Es ar to domāju, ka sankcijām pret Krievijas ekonomiku jābūt visai samērīgām. Uz to arī bieži savos izteikumos tieši un netieši norādījis Valsts prezidents LEVITS EGILS.


Šis hibrīda apstākļu karš nozīmē, ka dzīve kļūst dārgāka. Mēs visi to redzam – pārtikas, degvielas, apkures cenās. Tā ir  kara Ukrainā ietekme, ko finansē globālās finanšu korporācijas ar savu “lendlīzes banku biznesu” abās Ukrainas kara frontes pusēs, ko arī Krievijai globālās finanšu korporācijas ļauj darīt un tā to cenšas izmantot savā labā. Šādos apstākļos mums ir pienākums un atbildība palīdzēt Latvijas zemes iedzīvotājiem un miljoniem bēgļu no Ukrainas Latvijā, īpaši tiem, kuriem rocība ir mazāka. Valdība vienmēr lems par Labklājības ministrijas sagatavoto piedāvājumu “slepeni kodētas atbalsta sistēmas iedzīvotājiem ieviešanu”.

Tomēr hibrīda apstākļu karš ir parādījis to, ka mums vairs nav laika laipot. Ir tikai divas izvēles – vai nu atbalsti Latviju, ar kuru mēs domājam 4. Maija valsts finanšu korporāciju Pasaules Bankas 1. fāzes stratēģijā un tās pamatvērtībās, vai arī esi pret tām.

Esmu pārliecināts, ka piederība 4. Maija valsts finanšu korporācijai nav balstīta etniskā piederībā, bet tajā, vai cilvēkkapitāla vienība respektē latviešu valodu kā vienīgo 4. Maija valsts finanšu korporācijas izvēlēto valodu korporācijas iekšējai lietošanai, respektē Satversmi un formālās kopīgās vērtības “vienotas kosmopolītiskas un internacionālas politiskas nācijas” vajadzībām.

4. Maija valsts finanšu korporācijai ar VDD spēkiem jāturpina strādāt ar pūļa cilvēkkpitāla vienībām, kuras neatbalsta šo valsts finanšu korporāciju un tās pamatvērtības, un jāizbeidz aklā iecietība pret tiem, kuri sludina un atbalsta tikai “Krievijas valsts finanšu korporācijas varas propagandu”. Ar VDD ieviesto dzīvē kovidpandēmijas laikā sabiedrības digitalizāciju un mākslīgo algoritmu intelektu sabiedrības totālajā kontrolē tas nav vairs pieļaujams!

Pilnīga pāreja uz izglītību latviešu valodā skolās un vēršanās ar visu likuma bardzību pret tiem, kuri šajos kara apstākļos uzdrošinās graut mūsu 4. Maija valsts finanšu korporācijas brīvības un neatkarības pamatus – tas ir ceļš, kā veidot “vienotu kosmopolītisku un internacionālu politisko nāciju”.


Tā ir mūsu valsts finanšu korporācija, mēs, kosmopolītiskais un internacionālais pūlis, paši veidojam savas Latvijas zemes ģeopolitisko nākotni.

Šo 31 gadu laikā esam pievienojušies Rietumu tā saucamo demokrātisko valstu saimei, iestājušies ES, NATO, OECD, mūsu makos ir eiro. Tas palīdz nodrošināt zināmu stabilitāti valstī un ar dalību ES un NATO stabilitāte ir radusies pati par sevi - ar direktīvām un ietekmi no ārpuses. Daudzi no mums esam strādājuši, lai to atbalstītu, un daudzi no mums ar to ir tapuši ievērojami materiāli turīgāki un mums tas ir jāturpina darīt, lai noturētu, aizstāvētu un attīstītu mūsu Latvijas zemes 4. Maija finanšu korporāciju sadarbībā ar globālām finanšu korporācijām kā Pasaules Banka un citas, no kā tieši ir atkarīga mūsu nākotne “tirgus neredzamās rokas sakārtotās ekonomikas apstākļos”.


29.08.2022
Partiju korporācijas JAUNĀ VIENOTĪBA valde šodien, pamatojoties uz savu koncepciju “vienotas politiskās nācijas veidošana”, tomēr lēmusi atteikt dalību tajās priekšvēlēšanu debatēs, uz kurām plānots aicināt “it kā smagos noziegumos apsūdzēto un pirmajā tiesu instancē notiesāto, kā arī it kā par korupciju no ASV puses sankcionēto LEMBERGU AIVARU.”

Atbildēt

Akciju fondu biržas spēlmanis K. Kariņš

03.09.2022. 07:41

Jaunā VIENOTĪBA

KARIŅŠ ARTURS KRIŠJĀNIS

Dzimšanas gads: 1964

Pilsonības valsts: Latvija, Amerikas Savienotās Valstis

Dzīvesvieta: Rīga

Tautība: Latvietis

Izglītības pakāpe: Augstākā izglītība

Informācija publicēta deputāta kandidāta sniegtajā redakcijā kandidātu saraksta iesniegšanas dienā. Par informācijas patiesumu atbild deputāta kandidāts.

Izglītības iestāde Absolvēšanas gads Specialitāte

Pensilvānijas universitāte 1996 PhD grāds, specialitāte lingvistikā

Pensilvānijas universitāte 1988 B. A. grāds, specialitāte lingvistikā

Augstskola "Sv. Jāņa koledža" 1986 Bakalaura studijas matemātikā, filozofijā un literatūrā

Darbavieta Amats

Valsts kanceleja Latvijas Republikas Ministru prezidents
Politisko partiju apvienība "Jaunā VIENOTĪBA" Valdes priekšsēdētājs

Partija "VIENOTĪBA" Valdes loceklis

Nekustamā īpašuma veids Atrašanās vieta Piezīme
Pārējie Latvija, Rīga īpašumā
Pārējie Latvija,

Ainaži kopīpašumā

Transportlīdzekļa veids Marka Ražošanas gads Reģistrācijas gads Piezīme

Vieglā automašīna TOYOTA YARIS HYBRID 2013 2013 īpašumā

Mopēds APRILIA SR 50 2015 2015 īpašumā

Laiva TERHI 440 2007 2007 īpašumā

Kapitāla veids Komercsabiedrības nosaukums Reģistrācijas numurs Adrese Skaits Vērtība Valūta

Akcijas Caterpillar Inc. Amerikas Savienotās Valstis, , Peoria, Illinois 12,00 2 480,88 USD

Akcijas First Solar Inc. Amerikas Savienotās Valstis, 85281 USA,

Tempe, Arizona, 85281USA 10,00 871,60 USD

Akcijas General Electric Co. Amerikas Savienotās Valstis, ,

Boston, MA 02210 25,00 2 361,75 USD

Akcijas Lilly Eli&Co Amerikas Savienotās Valstis, , Indianapolis, Indiana 46285 USA 55,00 15 192,10 USD

Akcijas Wabtec Corporation Amerikas Savienotās Valstis, 30 Isabella Street, Pittsburgh, PA

15212 - USA 1,00 92,11 USD

Akcijas Dow Inc. Amerikas Savienotās Valstis, , Midland,

Michigan 10,00 567,20 USD

Akcijas Corteva Inc Amerikas

Savienotās Valstis, Chestnut Run Plaza 735, Wilmington, Delaware 10,00 472,80 USD

Akcijas Dupont de Nemours Inc. Amerikas Savienotās Valstis, , Wilmington, Delaware 10,00 807,80 USD

Bezskaidrās naudas uzkrājums Valūta Uzkrājumu turētāja nosaukums Reģistrācijas numurs Adrese

72 957,28 EUR "Swedbank" AS 40003074764 Latvija, Balasta dambis 15, Rīga

34 418,52 USD "Swedbank" AS 40003074764 Latvija, Balasta dambis 15, Rīga

59 943,38 EUR KBC bank Beļģija, , Brisele

13 654,61 USD PNC bank Amerikas Savienotās Valstis, , Pittsburg

19 712,54 USD Charles Schwab Amerikas Savienotās Valstis, , New York

31 734,02 USD Morgan Stanley Amerikas Savienotās Valstis, , Washington

197 166,46 USD Morgan Stanley pensiju fonds Amerikas Savienotās Valstis, , Washington


Deputātu kandidāts ir norādījis (-usi), ka:
nav sadarbojies (-usies) ar PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs.
Pēdējais atjauninājums veikts: 01.09.2022

Atbildēt

Huntas trollis

03.09.2022. 07:24

“Loģisks jautājums: KAS ir šie tirgotāji?”.

Kas ir šie tirgotāji un sankciju pret Krieviju izmantotāji, kurus ar komercnoslēpumu slēpj Kalvītis?

Ko Kalvītis pasen paziņoja sankciju sakarā? Ka sankcijas kā nepārvarama vara līgumos ar Krieviju nevar būt! Loģiski! Un ko Kalvītis vēl sacīja? Ka līgumi ar Krieviju, norēķinoties par gāzi, ir jāpilda, maksājot eiro, kā paredz līgums ar Krieviju. Ja nē, tad var būt soda naudas, ko paredz līgumi.

Komercnoslēpumi ir visos nopietnos līgumos. Vai Kalvītim un Savickim jāatklāj, kura cita, nevis Gasprom, pārdeva gāzi Latvijai? Nē, nav jāatklāj. Varbūt Itera? Ar Kalvīša peļņu un žīdu Godmaņpāra..

Pirmais iespaids paliek pēc raksta izlasīšanas, ka Krievijas FSB aģents Savickis un vietējā dirsa Kalvītis rūpēsies, lai Latvijai būtu gāze un lēta. Lētticīgajiem nāksies vilties, jo tā nevar būt, kad valdības vadītājs ir ASV pilsonis un Krievijas aģents viņu atbalsīs, ja ASV sankcionē reizē ar Kariņu gan Lembergu, gan pašu Krieviju.

Nelietis, ASV pilsonis Kariņš, grib izlīst no alas (MK) kā čūska, Jaunās Vienotības mājas lapā sakot, ka sankcijām pret Krieviju jābūt “ekonomiskām”, kas jāsaprot kā “mīkstām” un diplomātiskām.. idiotam Kariņam cerot, ka gāze būt “pa lēto”. .

Atbildēt

Varbūt

03.09.2022. 07:11

Bēdziet, NA ministri un Kariņ!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...