Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to no Jūrmalas

06.06.2018. 21:40

»

no Jūrmalas

Labāk būtu teikt - tukšrunātājs


Kāds pārbēdzējs? ZRP un SC jau bija vienā koalīcijā, ko izjauca Olšteina sešinieks. Tāpat visus vienotībniekus kanalizācija aizskalos pie SC.

Atbildēt

no Jūrmalas

06.06.2018. 15:09

»

a ko ta nu?

Ļoti precīzi


Labāk būtu teikt - tukšrunātājs.
Pārbēdzējus un nodevējus neviens nemīl. Cerams, ka mūsu krievi arī saprot, kas viņš ir.

Atbildēt

vilis

06.06.2018. 13:33

Bezprincipu hameleons.Viens jau mums tāds bija - Andrejs Požarnovs.Lai iet pa skuju taku

Atbildēt

Liene

06.06.2018. 13:22

Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri – krāšņu sievieti, tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Starp citu – kāds noskaņojums dienās, kad pavasaris klauvē pie durvīm? Algas diena vēl priekšā? Neiesaku līst visādos ātrajos kredītos. Vēl jo vairāk, ka ir risinājums, kuru nesen atklāju – piedalīties loterijās, izmantojot sindikāta priekšrocības – sākot ar biļetes cenu ar īpašām atlaidēm, beidzot ar laimesta iespējas palielināšanu. Tie, kas grib neko nedarot internetā pelnīt miljonu mēneša laikā – tiem gan būs jāmeklē citur. Bet 200-300, pat 700 eiro nedēļā ir visai reāls papildinājums ģimenes budžetam. Ienāc un pārliecinies - aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un piedzīvo realitātē to, par ko šobrīd tikai sapņo! Saite, kur viss smalki aprakstīts: https://goo.gl/zhcAKQ

Atbildēt

Vj. Dombrovskis

06.06.2018. 08:35

ir labi algots žīdu masonu diversants, kurš, nokļuvis valsts amatos, izpilda slepenas pavēles vai uzdevumus. Līdzīgi dara pusžīdiete Dana Ozola- Reizniece.

Atbildēt

to nevajag baumot

06.06.2018. 07:06

Par tiem Vienotības jaunbiedriem, ko Vienotība ved pa cionistu ceļu. Brīvmūrnieki un žīdu masoni Latvijā jāaizliedz ar likumu, jāizķer un jāsoda kā noziedznieki un diversanti.

Žīdu masonu rokasgrāmata 6. Saeimas deputātiem. Par Saeimu.

"No sākuma mēs (brīvmūrnieki un masoni) atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālo izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi".

Kā Vj. Dombromvskim ASV, iegūstot par masonu naudu doktora grādu ekonomikā, kā Vienotības I. Vinķele ASV mācās masonu skolā. Pirms Parex glābšanas ar Valsts kases naudu, pensiju fondu ASV tika konsultēts V. Zatlers, kuru politiā virzīja VVF, brīvmūrniece, jo nav ar žīdu saknēm. Žīdu masonu mērķis, izzogot valsts kasi ar Parex bija pakļaut LV ar parādiem SVF/PB un tā noteikt LV politiku.

Atbildēt

Eksperti

06.06.2018. 03:13

Katrai bankai savs neatkarīgi sponsorēts objektīvs eksperts.

Atbildēt

negraM, nevajag baumot

05.06.2018. 22:58

»

to stograM

Vari par Vienotību balsot tik pat droši, kā par SC, jo Vienotība valstī ir tas pats, kas Ušmeriks Rīgā. OIK vien ir ko vērts


Tu rupji kļūdies brāķējot Vienotību. Man liekas, kā var manīt, tajā ir ļoti labs potenciĀLS NO JAUNĀKĀ GADA GĀJUMA, KURI NAV IESAISTĪTI NEVIENĀ SKANDĀLĀ, TĪRI NO KORUPCIJAS. uN vIENOTĪBA VISPĀR NAV KORUPCIJAS SKANDĀLU.
Naids pret Vienotību par "veksmes stāstu", bet tas nav tikai Vienotības gara darbs, kaut tas bija valsts glābšanas riņķis, variantu nebija. Lasi, kas "vainīgs"pie "veiksmes stāsta":
Saeimas vairākums vienā naktī pieņēma 2009. gada budžeta grozījumus. Es no tribīnes izteicu pateicību tām valdības koalīcijas frakcijām un "Saskaņas centra" frakcijai par valstisku lēmumu.

Tikai pēc tam mēs noslēdzām aizdevuma līgumu un sākām programmu ar SVF un Eiropas Komisiju, ko turpināja un pabeidza Dombrovskis. Tad jau viņam nācās uzrunāt un aicināt Saeimu balsot par šīs programmas izmaiņām un budžeta konsolidācijām. Lomas bija mainījušās.
Gala rezultātā šī manis uzsāktā un Dombrovska turpinātā un pabeigtā SVF un EK programma Latvijā tika sekmīgi izpildīta. Mēs sākām ceļu ārā no šīs laikam jau vissmagākās krīzes kopš neatkarības atjaunošanas. Visu izšķīra ātra rīcība, citādi mēs būtu nonākuši Islandes situācijā.
Lūk, šāda ir īsā krīzes vēstures redakcija. Protams, es nešaubos, ka tie, kas agrāk preses un interneta komentāros plaši izpaudās, ka "Godmanis visu rāvis uz leju" un tikai tie citi vilkuši augšā, turpinās to darīt. To, ka tā nav taisnība, es mēģināju īsumā parādīt šeit. Kaut arī – Dievs ar to. Taču jūs man prasījāt par nākamajām vēlēšanām – pirmais, ko tur dzirdēšu, ka esmu iegāzis "Parex" visu naudu, uztaisījis parādus un par šito nav ko balsot. Nu ko! Kad būs nākamā krīze, lai atrod citu, kurš būs gatavs iet tādā ellē. Baidos, ka neatradīs.


Godmanis atklāti par “Parex bankas” pārņemšanu | LA.lv, skat saiti visam rakstam:
www.la.lv/godmanis-atklati-par-parex-bankas-parnemsanu-
Godmanis + Saskaņa, tagad ZZS+ Saskaņa, + NA + Vienotība - balsojumos kopīgi.

Atbildēt

Juri Srancāns

05.06.2018. 22:56

Plaudi par idp direktori!!!

Atbildēt

Uldis

05.06.2018. 19:54

»

med

Bij laiks iemācīties jaunus vārdus . Bunka Vienotība . Varu ieteikt mācīties vēl jaunus vārdus Rasa , Velmeris


Vai no Commodore 65 gaidi neirotīklu matemātisko modeli? Tur nepieciešama 30 gadu ilga evolūcija.

Atbildēt

Arkaša Sukarenko

05.06.2018. 18:47

Veikls žīdiņš, drusku latviski māk muldēt un zagt arī nav jāmāca.

Atbildēt

stograM

05.06.2018. 17:24

Viss ir pareizi - Vaječikslavikam tur arī ir vieta - tur saiet visi korumpanti, līdzskrējēji, kolaboracinisti, nodevēji, pārbēdzēji, kuri cer iegūt amatus un korupcijas iespējas. Tāpat par korupciju tiesātā tiesnese esot Ušakova kapitālsabiedrībā Rīgas Satiksme.

Es balsošu par SaSkaņu (par partiju SS), kur lielākas korupcijas iespējas un tas nozīmē - attīstīties.

Nekad nebalsošu par VIENOTĪBU, jo tajā partijā nav korupcijas skandālu - tātad caur to nebūs pieejas pie resursiem, pie naudas, pie banku biznesa utt.

Apsveicu Vjačeslavu ar "iespējām" attīstīties. .

Atbildēt

med

05.06.2018. 17:00

»

mja

labak par rasnačiem kas skapjus vadā, un sprūdu bunkšu lobijiem


Bij laiks iemācīties jaunus vārdus . Bunka Vienotība . Varu ieteikt mācīties vēl jaunus vārdus Rasa , Velmeris

Atbildēt

Gh

05.06.2018. 16:32

Neko vertigu jau neizdarija bija ministrs bija iespejas

Atbildēt

Potapovs

05.06.2018. 15:33

Nu re, mierīgi no viena kangaru grupējumu pāriet uz citu, kā bauri dēvē, kremļa partiju.
No vienotības uz SC, nekādu problēmu. Vismaz jāsaprot, ka viņi visi ir viena komanda. Un nekas nav mainījies no pirmssākumiem.
Fragments no
Latvijas Republikas 6. Saeimas ārkārtas sesijas sēdes stenogrammas
1997.gada 28.augustā.
Andris Rubins
Latviju, Saeimu un valdību pārvalda tikai viena partija. Kā mani vēlētāji saka, tā ir Latvijas izsaimniekotāju partija, kuru veido vairākas frakcijas - tās ir “Latvijas ceļš”, “Tēvzemei un Brīvībai”, LNNK, “Saimnieks”, “zemnieki”, kristīgie demokrāti un citi.
http://www.saeima.lv/steno/st_97/st2808.html

Atbildēt

Kājai

05.06.2018. 15:02

Nav ne izglītots, ne erudīts Vjačeslavs, bet noderīgs idiots.

Atbildēt

Ko jūs!

05.06.2018. 14:58

Izlasiet Vjačeslava biogrāfiju, kur uzdots jautājums, vai tiešām viņš ir krievs. Žīds, pusžīds? Doktora grādu ieguvis ASV. Dzimis Rīgā. Politikā ar Zatlera partiju. Simptomātiski. Arī Zatleru VP amatam, lai ar Parex glābšanu izzagtu ar godmani Valsts kasi, iedzenot žīdmasoniem piederošā SVF parādos.

ASV žīdmasoni tik dāsni uzturēja Certus domnīcu. Gatavo vadošam amatam kā brīvmūrnieku vai pusžīdu, pēc krieva neizskatās.ASV doktora gāds ekonomikā. Kas finansēja mācības ASV?

Vēl ir ko zagt. Vēl valsti var iedzīt dziļākos parādos. VAS Latvenergo... OIK ir tāds pat tiešs apzagšanas paņēmiens, ja nevar uzreiz piesavināties Latvenergo...

Žīdmasoniem piederošais SVF un Pasaules B atzinīgi novērtējuši žīdmasona, vai brīvmūrnieka Lemberga izvirzīto kandidatūru, ko Lembergs jau publiski minējis MP amatam..

Pagaidām divi konkurenti. V. Dombrovskis un D. Reizniece. Žīdiete? Pusžīdiete, brīvmūrniece, vai tikai brīvmūrniecības kandidāte? Abi gatavi strādāt SVF/ PB interesēs. Kā bij. VP Zatlers, Bērziņš, Vējonis, MP Godmanis, Straujuma, Kučinskis...

Atbildēt

kāja

05.06.2018. 14:18

Ļoti izglītots, erudīts profesionālis. Latvijas patriots. Patīkami, ka beidzot izdarījis pareizo izvēli. Noteikti balsošu par Saskaņu!

Atbildēt

lauķis

05.06.2018. 13:00

Kad jātiek pie siles tad gods un morāle klusē.Vispār jau pozitīvi , pie esošajiem SC neliešiem būs vēl viens izcils draņķis.

Atbildēt

mja

05.06.2018. 12:26

»

A

Tipisks politiskais parazīts, banku algotnis, nesaprotu tos vēlētājus, kas par šādiem siles rukšiem balso


labak par rasnačiem kas skapjus vadā, un sprūdu bunkšu lobijiem

Atbildēt

Janka

05.06.2018. 12:10

ŠIto .ohu.?!...Par SC labāk tad nebalsot!!

Atbildēt

a ko ta nu?

05.06.2018. 10:50

Ļoti precīzi!
Vēl viens daiļrunātājs. Tukša vieta bija gan kā ekonomikas mistrs, gan kā izglītības ministrs.
Pie tam - savā retorikā ļoti liels liberālis. Kā tad nu tas iet kopā ar kremļa "sociāldemokrātiem"?

Atbildēt

caca

05.06.2018. 10:23

Žurka...... Kāds vienmēr bijis.

Atbildēt

JR

05.06.2018. 10:07

Ko tad gribējāt no viņa sagaidīt? :)

Atbildēt

1990

05.06.2018. 09:47

Esmu dzimis tieši 90.gadā. Lielākā daļa ko pazīstu -1990 ir prom. 1990+ plāno par to. Par bērniem? - Nekomentēšu.

Atbildēt

A

05.06.2018. 09:29

Tipisks politiskais parazīts, banku algotnis, nesaprotu tos vēlētājus, kas par šādiem siles rukšiem balso!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...