Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to no Jūrmalas

06.06.2018. 20:40

»

no Jūrmalas

Labāk būtu teikt - tukšrunātājs


Kāds pārbēdzējs? ZRP un SC jau bija vienā koalīcijā, ko izjauca Olšteina sešinieks. Tāpat visus vienotībniekus kanalizācija aizskalos pie SC.

Atbildēt

no Jūrmalas

06.06.2018. 14:09

»

a ko ta nu?

Ļoti precīzi


Labāk būtu teikt - tukšrunātājs.
Pārbēdzējus un nodevējus neviens nemīl. Cerams, ka mūsu krievi arī saprot, kas viņš ir.

Atbildēt

vilis

06.06.2018. 12:33

Bezprincipu hameleons.Viens jau mums tāds bija - Andrejs Požarnovs.Lai iet pa skuju taku

Atbildēt

Liene

06.06.2018. 12:22

Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri – krāšņu sievieti, tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Starp citu – kāds noskaņojums dienās, kad pavasaris klauvē pie durvīm? Algas diena vēl priekšā? Neiesaku līst visādos ātrajos kredītos. Vēl jo vairāk, ka ir risinājums, kuru nesen atklāju – piedalīties loterijās, izmantojot sindikāta priekšrocības – sākot ar biļetes cenu ar īpašām atlaidēm, beidzot ar laimesta iespējas palielināšanu. Tie, kas grib neko nedarot internetā pelnīt miljonu mēneša laikā – tiem gan būs jāmeklē citur. Bet 200-300, pat 700 eiro nedēļā ir visai reāls papildinājums ģimenes budžetam. Ienāc un pārliecinies - aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un piedzīvo realitātē to, par ko šobrīd tikai sapņo! Saite, kur viss smalki aprakstīts: https://goo.gl/zhcAKQ

Atbildēt

Vj. Dombrovskis

06.06.2018. 07:35

ir labi algots žīdu masonu diversants, kurš, nokļuvis valsts amatos, izpilda slepenas pavēles vai uzdevumus. Līdzīgi dara pusžīdiete Dana Ozola- Reizniece.

Atbildēt

to nevajag baumot

06.06.2018. 06:06

Par tiem Vienotības jaunbiedriem, ko Vienotība ved pa cionistu ceļu. Brīvmūrnieki un žīdu masoni Latvijā jāaizliedz ar likumu, jāizķer un jāsoda kā noziedznieki un diversanti.

Žīdu masonu rokasgrāmata 6. Saeimas deputātiem. Par Saeimu.

"No sākuma mēs (brīvmūrnieki un masoni) atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālo izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi".

Kā Vj. Dombromvskim ASV, iegūstot par masonu naudu doktora grādu ekonomikā, kā Vienotības I. Vinķele ASV mācās masonu skolā. Pirms Parex glābšanas ar Valsts kases naudu, pensiju fondu ASV tika konsultēts V. Zatlers, kuru politiā virzīja VVF, brīvmūrniece, jo nav ar žīdu saknēm. Žīdu masonu mērķis, izzogot valsts kasi ar Parex bija pakļaut LV ar parādiem SVF/PB un tā noteikt LV politiku.

Atbildēt

Eksperti

06.06.2018. 02:13

Katrai bankai savs neatkarīgi sponsorēts objektīvs eksperts.

Atbildēt

negraM, nevajag baumot

05.06.2018. 21:58

»

to stograM

Vari par Vienotību balsot tik pat droši, kā par SC, jo Vienotība valstī ir tas pats, kas Ušmeriks Rīgā. OIK vien ir ko vērts


Tu rupji kļūdies brāķējot Vienotību. Man liekas, kā var manīt, tajā ir ļoti labs potenciĀLS NO JAUNĀKĀ GADA GĀJUMA, KURI NAV IESAISTĪTI NEVIENĀ SKANDĀLĀ, TĪRI NO KORUPCIJAS. uN vIENOTĪBA VISPĀR NAV KORUPCIJAS SKANDĀLU.
Naids pret Vienotību par "veksmes stāstu", bet tas nav tikai Vienotības gara darbs, kaut tas bija valsts glābšanas riņķis, variantu nebija. Lasi, kas "vainīgs"pie "veiksmes stāsta":
Saeimas vairākums vienā naktī pieņēma 2009. gada budžeta grozījumus. Es no tribīnes izteicu pateicību tām valdības koalīcijas frakcijām un "Saskaņas centra" frakcijai par valstisku lēmumu.

Tikai pēc tam mēs noslēdzām aizdevuma līgumu un sākām programmu ar SVF un Eiropas Komisiju, ko turpināja un pabeidza Dombrovskis. Tad jau viņam nācās uzrunāt un aicināt Saeimu balsot par šīs programmas izmaiņām un budžeta konsolidācijām. Lomas bija mainījušās.
Gala rezultātā šī manis uzsāktā un Dombrovska turpinātā un pabeigtā SVF un EK programma Latvijā tika sekmīgi izpildīta. Mēs sākām ceļu ārā no šīs laikam jau vissmagākās krīzes kopš neatkarības atjaunošanas. Visu izšķīra ātra rīcība, citādi mēs būtu nonākuši Islandes situācijā.
Lūk, šāda ir īsā krīzes vēstures redakcija. Protams, es nešaubos, ka tie, kas agrāk preses un interneta komentāros plaši izpaudās, ka "Godmanis visu rāvis uz leju" un tikai tie citi vilkuši augšā, turpinās to darīt. To, ka tā nav taisnība, es mēģināju īsumā parādīt šeit. Kaut arī – Dievs ar to. Taču jūs man prasījāt par nākamajām vēlēšanām – pirmais, ko tur dzirdēšu, ka esmu iegāzis "Parex" visu naudu, uztaisījis parādus un par šito nav ko balsot. Nu ko! Kad būs nākamā krīze, lai atrod citu, kurš būs gatavs iet tādā ellē. Baidos, ka neatradīs.


Godmanis atklāti par “Parex bankas” pārņemšanu | LA.lv, skat saiti visam rakstam:
www.la.lv/godmanis-atklati-par-parex-bankas-parnemsanu-
Godmanis + Saskaņa, tagad ZZS+ Saskaņa, + NA + Vienotība - balsojumos kopīgi.

Atbildēt

Juri Srancāns

05.06.2018. 21:56

Plaudi par idp direktori!!!

Atbildēt

Uldis

05.06.2018. 18:54

»

med

Bij laiks iemācīties jaunus vārdus . Bunka Vienotība . Varu ieteikt mācīties vēl jaunus vārdus Rasa , Velmeris


Vai no Commodore 65 gaidi neirotīklu matemātisko modeli? Tur nepieciešama 30 gadu ilga evolūcija.

Atbildēt

Arkaša Sukarenko

05.06.2018. 17:47

Veikls žīdiņš, drusku latviski māk muldēt un zagt arī nav jāmāca.

Atbildēt

stograM

05.06.2018. 16:24

Viss ir pareizi - Vaječikslavikam tur arī ir vieta - tur saiet visi korumpanti, līdzskrējēji, kolaboracinisti, nodevēji, pārbēdzēji, kuri cer iegūt amatus un korupcijas iespējas. Tāpat par korupciju tiesātā tiesnese esot Ušakova kapitālsabiedrībā Rīgas Satiksme.

Es balsošu par SaSkaņu (par partiju SS), kur lielākas korupcijas iespējas un tas nozīmē - attīstīties.

Nekad nebalsošu par VIENOTĪBU, jo tajā partijā nav korupcijas skandālu - tātad caur to nebūs pieejas pie resursiem, pie naudas, pie banku biznesa utt.

Apsveicu Vjačeslavu ar "iespējām" attīstīties. .

Atbildēt

med

05.06.2018. 16:00

»

mja

labak par rasnačiem kas skapjus vadā, un sprūdu bunkšu lobijiem


Bij laiks iemācīties jaunus vārdus . Bunka Vienotība . Varu ieteikt mācīties vēl jaunus vārdus Rasa , Velmeris

Atbildēt

Gh

05.06.2018. 15:32

Neko vertigu jau neizdarija bija ministrs bija iespejas

Atbildēt

Potapovs

05.06.2018. 14:33

Nu re, mierīgi no viena kangaru grupējumu pāriet uz citu, kā bauri dēvē, kremļa partiju.
No vienotības uz SC, nekādu problēmu. Vismaz jāsaprot, ka viņi visi ir viena komanda. Un nekas nav mainījies no pirmssākumiem.
Fragments no
Latvijas Republikas 6. Saeimas ārkārtas sesijas sēdes stenogrammas
1997.gada 28.augustā.
Andris Rubins
Latviju, Saeimu un valdību pārvalda tikai viena partija. Kā mani vēlētāji saka, tā ir Latvijas izsaimniekotāju partija, kuru veido vairākas frakcijas - tās ir “Latvijas ceļš”, “Tēvzemei un Brīvībai”, LNNK, “Saimnieks”, “zemnieki”, kristīgie demokrāti un citi.
http://www.saeima.lv/steno/st_97/st2808.html

Atbildēt

Kājai

05.06.2018. 14:02

Nav ne izglītots, ne erudīts Vjačeslavs, bet noderīgs idiots.

Atbildēt

Ko jūs!

05.06.2018. 13:58

Izlasiet Vjačeslava biogrāfiju, kur uzdots jautājums, vai tiešām viņš ir krievs. Žīds, pusžīds? Doktora grādu ieguvis ASV. Dzimis Rīgā. Politikā ar Zatlera partiju. Simptomātiski. Arī Zatleru VP amatam, lai ar Parex glābšanu izzagtu ar godmani Valsts kasi, iedzenot žīdmasoniem piederošā SVF parādos.

ASV žīdmasoni tik dāsni uzturēja Certus domnīcu. Gatavo vadošam amatam kā brīvmūrnieku vai pusžīdu, pēc krieva neizskatās.ASV doktora gāds ekonomikā. Kas finansēja mācības ASV?

Vēl ir ko zagt. Vēl valsti var iedzīt dziļākos parādos. VAS Latvenergo... OIK ir tāds pat tiešs apzagšanas paņēmiens, ja nevar uzreiz piesavināties Latvenergo...

Žīdmasoniem piederošais SVF un Pasaules B atzinīgi novērtējuši žīdmasona, vai brīvmūrnieka Lemberga izvirzīto kandidatūru, ko Lembergs jau publiski minējis MP amatam..

Pagaidām divi konkurenti. V. Dombrovskis un D. Reizniece. Žīdiete? Pusžīdiete, brīvmūrniece, vai tikai brīvmūrniecības kandidāte? Abi gatavi strādāt SVF/ PB interesēs. Kā bij. VP Zatlers, Bērziņš, Vējonis, MP Godmanis, Straujuma, Kučinskis...

Atbildēt

kāja

05.06.2018. 13:18

Ļoti izglītots, erudīts profesionālis. Latvijas patriots. Patīkami, ka beidzot izdarījis pareizo izvēli. Noteikti balsošu par Saskaņu!

Atbildēt

lauķis

05.06.2018. 12:00

Kad jātiek pie siles tad gods un morāle klusē.Vispār jau pozitīvi , pie esošajiem SC neliešiem būs vēl viens izcils draņķis.

Atbildēt

mja

05.06.2018. 11:26

»

A

Tipisks politiskais parazīts, banku algotnis, nesaprotu tos vēlētājus, kas par šādiem siles rukšiem balso


labak par rasnačiem kas skapjus vadā, un sprūdu bunkšu lobijiem

Atbildēt

Janka

05.06.2018. 11:10

ŠIto .ohu.?!...Par SC labāk tad nebalsot!!

Atbildēt

a ko ta nu?

05.06.2018. 09:50

Ļoti precīzi!
Vēl viens daiļrunātājs. Tukša vieta bija gan kā ekonomikas mistrs, gan kā izglītības ministrs.
Pie tam - savā retorikā ļoti liels liberālis. Kā tad nu tas iet kopā ar kremļa "sociāldemokrātiem"?

Atbildēt

caca

05.06.2018. 09:23

Žurka...... Kāds vienmēr bijis.

Atbildēt

JR

05.06.2018. 09:07

Ko tad gribējāt no viņa sagaidīt? :)

Atbildēt

1990

05.06.2018. 08:47

Esmu dzimis tieši 90.gadā. Lielākā daļa ko pazīstu -1990 ir prom. 1990+ plāno par to. Par bērniem? - Nekomentēšu.

Atbildēt

A

05.06.2018. 08:29

Tipisks politiskais parazīts, banku algotnis, nesaprotu tos vēlētājus, kas par šādiem siles rukšiem balso!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...