Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

krievi beigsies

30.06.2020. 16:01

»

Krievijas siers

beigsies Krievijas tranzits,beigsies Krievijas nauda latvija,beigsies covid-19,latvija iestasies tads 3,14c ka ne nato algotni,ne izcilnieku meli nepalidzes ekanomiskajai katastrofai mulku zeme,amerikanu valdiba bus spiesta ieviest NEPu


Loģiski, ka beigsies Krievijas tranzīts, jo jums, civilizācijas pabirām, vairs nav ko eksportēt un, loģiski, nav par ko importēt. Bidļjaķinai jau sen bija jāatsakās no kvalitatīviem ES pārtikas produktiem, ar kuriem pilni feodāļu ledusskapji un jāpāriet uz no Ķīnas atvestiem, ar izmainītiem lietošanas termiņiem un izstrādājumiem no slimām un nosprāgušām cūkām un tehniskiem palmu taukiem, no kā arī tūlīt nāksies atteikties.
Vēlākais rudenī sāksies bada dumpji un vēl šogad bidlām aizliegs ceļot un turēt valūtu. Gadsimtos ierastais kanibālisms, būs jūsu izdzīvošanas veids.

Atbildēt

fakts

30.06.2020. 15:49

»

Fakts

Vispaar jau okupeet Baltiju bija Stalina griba.Stalins nebija krievs.Bet pastalai ir jaasaka-krievs okupeeja


Gori viesnīcas apteksnes, osetīnu maukas un nezināma klaidoņa atvase, Josjka, bija viskrieviskākais izdzimtenis, kāds jebkad bradājis Cilvēku planētu. Tas pederasts dzīvoja kā krievs, jutās kā krievs, nīda kā krievs un nosprāga kā krievs, guļot savos mīzalos un fekālijās. Jūs paši: lapķjas, partjankas un pufaikas, taču esiet atzinuši to par izcilāko savas sugas īpatni. Netici, ieguglē: "Имя Россия"

Atbildēt

stalins

28.06.2020. 20:07

Interesants raksts.Jautājums , vai minētā raksta autors patiesi ir Vladimirs Putins? Tas ,ka raksts nav nejaušs un raksturo kādu ģeopolitisku plānu-tam piekrītu.Kāpēc gan šādu rakstu nepublicēt Krievijā, ja autors ir Vladimirs Vladimirovičs? Atbilde-raksts paredzēts Rietumu auditorijai un Rietumniekiem pieder arī autorība.Bet Putina paraksts tur ir tāpēc ,ka ,lai arī šo geopolitisko plānu izdomā Rietumos ,kā izpildītājs paredzēts Krievija.Es redzu 3 virzienus-1)Baltkrievijas 2)Ukrainas3)Lielais-Baltijas virziens, pirmkārt Latvijas.

Atbildēt

Krievijas siers

28.06.2020. 17:37

»

DumjieBauri

Tikmēr pastalas rij DOKTORDESU, ko tiem zem Rīgas Miesnieka izkārtnes tirgo igauņu uzņēmums. Nevienam nesprūst rīklē fakts, ka nosaukums krievu- “doktorskaja


beigsies Krievijas tranzits,beigsies Krievijas nauda latvija,beigsies covid-19,latvija iestasies tads 3,14c ka ne nato algotni,ne izcilnieku meli nepalidzes ekanomiskajai katastrofai mulku zeme,amerikanu valdiba bus spiesta ieviest NEPu !

Atbildēt

Bnf

28.06.2020. 16:36

Anglijas un Francijas tautu nevēlēšanās piedzīvot jaunu karu, tā kā bija vēl svaigas atmiņas par WWI un, kā zināms, tad demokrātiskās sabiedrībās atšķirībā no totalitāram, valdībām ir jārēķinās ar pilsoņu gribu.

Sitas ir jaierame!!! Attopies!!!! Ko par to teiktu visa Afrika??/ Demokratija ar puspasauli kolonijam????

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.06.2020. 15:25

»

antons mikosss

Daži ss laģionāri ir sīkums salīdzinot ar 1,5 mlj. krievu leģionāru Vlasova armijā vācu pusē cīņā ar sarkano mēri


Tu arī propagandists- makaronu uz ausīm karinātājs! 130 tūkstoši tev tā nejauši par 1,5 miljoniem pārvērtās. Uzraksti par tatāru SS divīziju İdel-Ural, kur dezertēja VISI 40.000!!! Neviens uz līdz frontei neaizbrauca.

Atbildēt

fakts

28.06.2020. 15:04

»

Fakts

Vispaar jau okupeet Baltiju bija Stalina griba.Stalins nebija krievs.Bet pastalai ir jaasaka-krievs okupeeja


Krievi tika izmantoti,tāpat kā vācieši,latvieši un citas tautas.Kā saka,izredzētie sp;ēlēja,goji dancoja.

Atbildēt

Fakts

28.06.2020. 14:44

Vispaar jau okupeet Baltiju bija Stalina griba.Stalins nebija krievs.Bet pastalai ir jaasaka-krievs okupeeja.

Atbildēt

antons mikosss

28.06.2020. 14:44

»

Če Gevara

~Man paliek žēl to ex-seržantu, rej un rej kā tāda nogribējusies kucīte uz lielo kaimiņu, bet efekta nekāda, vienīgi daži galvā izjāti SS leģionāru pēcteči te pasmirdinās līdz


Daži ss laģionāri ir sīkums salīdzinot ar 1,5 mlj. krievu leģionāru Vlasova armijā vācu pusē cīņā ar sarkano mēri.
Šodien tas ir brūnais mēris, kurš turklāt palaida viirusa mēri pērn Novosibirskā Vektora ugunsgrēkā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.06.2020. 14:33

»

Pomeranču Vainadziņš

Starp ideoloģiju un reliģiju nav būtiskas starpības...


Tāpēc, ka Zviedrijā pie varas 50 gadus bija reāli sociāldemokrāti, nevis Staļina kominternes ielikteņi. Baidot tautu ar saukļiem "krievi nāk!" mēs tā arī neesam nodefinājuši, vai Latvija ir sociāla (sociāli atbildīga) valsts, vai arī liberāla (pēc ASV un UK parauga), kur valda mežonīgais kapitālisms.

Atbildēt

Če Gevara

28.06.2020. 14:25

Ja jau ex-seržantam tik ļoti nepatīk Putins, tad lai savāc domu biedrus un pāri Zilupei Drang nach Osten, bet nē,traki gribas visu latviešu tautu pārvērst par lielgabalgaļu gluži kā Hitleram, tādēļ lai aizsarg`tu sabiedrību ,tādi ex-sržanti vismaz būtu jāizolē Tvaika ielā

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.06.2020. 14:22

Par laimi, vēsturi pēta ne tikai pērkamas padauzas, kas slēpjas zem pseidonīmiem kā, piemēram, ex-seržants, bet arī no varas neatkarīgi pētnieki, un palēnām fakti sarindojas loģiskā virtenē. Neviens jau nesaka, ka Minhenes vienošanos ar Hitleru rietumi slēdza tāpēc, ka negribēja jaunu karu, bet vienlaikus viņi nekautrējās barot Poliju ar tukšiem solījumiem un ar to kūdīt to gan pret Vāciju, gan pret PSRS. Pērkamās padauzas mums mēģina te iestāstīt, ka Minhenes vienošanās nemaz nebija tik slikta, jo rietumi jau gribēja mieru, bet Staļina-Ribentropa pakts gan bija slikts, kaut gan arī šajā gadījumā visi apgalvoja, ka to slēdz, lai saglabātu mieru.

Atbildēt

labvēlis

28.06.2020. 14:21

»

aldis

Man neviļus rodas salīdzinājums, Putins ir viens no izcilākajiem 21. gadsimta politiķiem, bet kas ir kasīklis,atejas tārps ,kas ņemas pa sūdiem un nelabi smird influzorija,ko neviens neievēro un neņem galvā , lai arī kā viņš censtos


Tā nu tas i'! Taču asv "šavku" mikro bariņš(Polija,Lietuva,Latvija,Igaunija),ne velti tādā secībā,cenšas iegūt sava saimnieka "labvēlību" un pavankšķēt KF virzienā,ļaut ied.rst savā kastītē...P.S.Dīvaini(interesanti!),ka Igaunija,kas PSRS laikos bija visnekriviskākā pavalsts,šodien izrāda vislielāko neitralitāti!Zin kaut ko vairāk?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

28.06.2020. 14:20

»

hm

Es jau tev rakstīju - vīrietis, sieviete. Ir/nav būtiskas atšķirības...


Tipiskie maldi, kas rodas no gara faktora nesaprašanas!

Ideoloģija un reliģija ir prāta radītas koncepcijas. Attiecīgi, arī idejas.

Cilvēcībai nav nekāda sakara ar koncepcijām. Tieši tāpat, kā mīlestībai. Tās nav izmērāmas, tās nav satveramas. Tās rodas sirdī. Kad tās "uzzied", nekas "pirms tam" esošs vai attīstāms nav nepieciešams.

Lai Tev jauka diena!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

28.06.2020. 14:15

»

hm

Vai ir starpība - vīrietis vai sieviete? Tak cilvēks...


Jautājumu par vīrieti un sievieti nudien nesapratu. Protams, ka abi ir cilvēki.

Mērķis neattaisno līdzekļus. Tas attiecībā uz vardarbību.

Vai sabiedrība ir vai nav gatava, komunisma gadījumā ir ļoti vienkārši spriest - ir vai nav nepieciešama masveida vardarbība šīs formācijas sasniegšanai.

Un jā.
Ja Tev nepieciešami pierādījumi gara esamībai, tad varam šo sarunu beigt. OK, neklausi mani. Palasi Hēgeli!

Atbildēt

hm

28.06.2020. 14:14

»

Pomeranču Vainadziņš

Starp ideoloģiju un reliģiju nav būtiskas starpības...


Es jau tev rakstīju - vīrietis, sieviete. Ir/nav būtiskas atšķirības?
Tieši tas pats starp reliģiju un ideju. Juristi saka, kā paskatās.
Idejas vienmēr tiek aizgūtas, turpinātas, pārveidotas un pilnveidotas. Tukšā vietā nevar rasties! Pat nosapņojot, idejai būs iepriekšēja vēsture.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

28.06.2020. 14:05

»

hm

Tā nebija reliģija, bet mērķis uz kuru iet. Ne vienmēr līdz mērķim iespējams nonākt, tas tiesa. Bet šāda mērķa esība vērtējama, kā cilvēces sasniegums, kura idejas aizguva un lieto joprojām daudzās valstīs. Kaut vai skandināvu sociālisms...


Starp ideoloģiju un reliģiju nav būtiskas starpības!

Arī kristiešiem taču ir mērķis - pestīšana. Budistiem ir mērķis izkāpt no karmas rata.

Skandināvu sociālisms ir piemērs tam, ko sacīju - revolūcijas nav vajadzīgas. Un tikai nevajag fleitēt, ka skandināvi idejas ir no kaut kurienes aizguvuši! Cilvēcība rodas cilvēkos pati no sevis, kad cilvēki tai ir gatavi. Cilvēcībai nav nekāda sakara ne ar reliģiskām, ne ideoloģiskām dogmām - kaut šīs abas ļoti vēlas cilvēcību pierakstīt sev.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.06.2020. 14:04

Varbūt tas skan skarbi, bet staļinisko un nacistisko režīmu šo valstu tautām no ārpuses neviens neuzspieda, un tā bija viņu izvēle....
Un kurš tad uzspieda vācu tautai Hitleru ar viņa solījumiem atjaunot Vāciju, ja ne briti un franči, kuri sadalīja Eiropas un arī pasaules teritoriju pēc saviem ieskatiem un Vāciju ciniski pēc kara nolika uz ceļiem!
Un par to, kā no ārienes ASV magnāti Krievijā stutēja ar naudu Trocki tas ir otrs stāsts. ASV ēbreju kapitālam cara režīms ar viņa antisemītisko politiku ļooti nepatika un viņi tā gāšanai nežēloja miljardus. Ne Hitkera ne Staļina režīmi nebija tautu brīva izvēle, bet rietumu iejaukšanās šo valstu lietās sekas.

Atbildēt

hm

28.06.2020. 14:03

»

Pomeranču Vainadziņš

Vai ir starpība - rase vai šķira - kā vārdā tiek izkauti cilvēki? Vai citai šķirai piederošie ir mazāk cilvēki kā citai rasei piederošie? Un vai ar vardarbību vispār var nonākt pie cilvēcības? Vai vardarbība vispār ir saistāma ar cilvēcību? Tas pirmkārt...


Vai ir starpība - vīrietis vai sieviete? Tak cilvēks!
Ar vardarbību gan var gan nevar nonākt pie mērķa. Lai kāds tas būtu.
Redzi, šis gara faktors ir frivola, nav īsti pierādāma lieta. Kā gars! Gan ir, gan nav! Var būt, bet var nebūt!
Ja sabiedriskā formācija nav sasniegta vai tā izrādījusies utopiska, kā var spriest - sabiedrība ir/nav gatava?

Atbildēt

hm

28.06.2020. 13:53

»

Vai ne? Labie komunisti-utopisti

PSRS komunisma ideoloģijas reliģija bija sakrāla un šķita, ka nekad nebeigsies. Ideologi, kas saskārās ar brutālo dzīves īstenību, kurā valdīja PSRS valsts kapitālisms, nonāca apjukumā un, lai savu “ideoloģisko apsvērumu dēļ” netraucētu PSRS valsts kapitālismam, kas konkurēja ar Rietumu kapitslismu, ...


Tā nebija reliģija, bet mērķis uz kuru iet. Ne vienmēr līdz mērķim iespējams nonākt, tas tiesa. Bet šāda mērķa esība vērtējama, kā cilvēces sasniegums, kura idejas aizguva un lieto joprojām daudzās valstīs. Kaut vai skandināvu sociālisms.
Tev jautājums šāds - demokrātija ir līdzeklis, lai nokļūtu pie mērķa vai pats mērķis>

Atbildēt

reptilis

28.06.2020. 13:35

Skatoties uz raksta novērtējumu sanāk,ka Pietiek apgrozās daudz Putinistu un PSRS progandistu...,bet ,kad mēģināju nobalsot un pielikt + ,tad nevarēju...tāds,kā es noteikti neesmu es viens:(((

Atbildēt

Aha!

28.06.2020. 13:18

»

Če Gevara

~Man paliek žēl to ex-seržantu, rej un rej kā tāda nogribējusies kucīte uz lielo kaimiņu, bet efekta nekāda, vienīgi daži galvā izjāti SS leģionāru pēcteči te pasmirdinās līdz


Karanoziedznieks Volodja unkers Konstitucija tiks tiesāts Hāgas tiesā. Kara noziegumiem nav noilguma.

Krievijas iebrukums Ukrainas teritorijā Krimā vienpusēji pārtrauca līgumu ar Ukrainu par ostu nomu Krievijas karabāzei. Starptautiskajā tiesā iesniegta prasību samaksāt nomas naudu un soda procentus. Fašisti Kremlī nerēķinās ne ar vienu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

28.06.2020. 13:17

»

Če Gevara

~Man paliek žēl to ex-seržantu, rej un rej kā tāda nogribējusies kucīte uz lielo kaimiņu, bet efekta nekāda, vienīgi daži galvā izjāti SS leģionāru pēcteči te pasmirdinās līdz


Īpaši neredzu, ka viņš uz lielo kaimiņu rietu.

Rakstā ir apkopoti fakti, veidojot konkrētu redzējumu. Tam var piekrist, var nepiekrist. Taču par riešanu tur diez vai iet runa.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

28.06.2020. 13:15

»

hm

Varbūt tomēr komunisti bija pirmie, kuri formulēja taisnīguma un cilvēcības idejas...


Vai ir starpība - rase vai šķira - kā vārdā tiek izkauti cilvēki? Vai citai šķirai piederošie ir mazāk cilvēki kā citai rasei piederošie? Un vai ar vardarbību vispār var nonākt pie cilvēcības? Vai vardarbība vispār ir saistāma ar cilvēcību? Tas pirmkārt.

Otrkārt, tie formulējumi bija aplamos pamatos balstīti. Markss no Hēgeļa dialektikas izmeta ārā gara faktoru, atstājot pliku matēriju. Markss nesaprata - un to joprojām daudzi nesaprot - ka pats fundamentālākais pretstatu vienības cīņas likums, kas virza visa veida attīstību, ir cīņa starp matēriju un garu. Par šo būtu garāks stāsts stāstāms, bet lai nu paliek.

Treškārt, dialektikā saturs vienmēr nosaka formu un nevis otrādi (satura kvantitātīvas izmaiņas veido jaunu satura knalitāti, kas lēcienveidā izmaina atbilstošo formu). Tā laika sabiedrības "kvalitāte" nekādi nebija gatava jaunajai sabiedriski ekonomiskajai formācijai (par to lieliski zobojās Bulgakovs "Suņa sirdī"). Tas ir pierādījies visā pasaulē - cilvēce nav gatava komunismam.

Un, visbeidzot, ceturtkārt - lai izveidotos komunisma sabiedriski ekonomiskā formācija, revolūcija nav vajadzīga. Kolektīvo apziņu veido indivīdu apziņas; kad tās būs sasniegušas līmeni, lai sabiedrība dzīvotu cilvēcībā un taisnīgumā, viss notiks pats no sevis; "cilvēcības" vārdā tad miljoni nebūs jānokauj.

Tas viss ir baisi vienkārši patiesībā.

Atbildēt

Če Gevara

28.06.2020. 12:56

~Man paliek žēl to ex-seržantu, rej un rej kā tāda nogribējusies kucīte uz lielo kaimiņu, bet efekta nekāda, vienīgi daži galvā izjāti SS leģionāru pēcteči te pasmirdinās līdz!

Atbildēt

DumjieBauri

28.06.2020. 12:18

Tikmēr pastalas rij DOKTORDESU, ko tiem zem Rīgas Miesnieka izkārtnes tirgo igauņu uzņēmums. Nevienam nesprūst rīklē fakts, ka nosaukums krievu- “doktorskaja”

Atbildēt

Viss skaidrs

28.06.2020. 12:16

»

lauķis

Putins ir viens no izcilākajiem 21. gadsimta politiķiem


tev jau piemērs Rinkèvičs

Atbildēt

Vai ne? Labie komunisti-utopisti

28.06.2020. 12:09

»

hm

Varbūt tomēr komunisti bija pirmie, kuri formulēja taisnīguma un cilvēcības idejas...


PSRS komunisma ideoloģijas reliģija bija sakrāla un šķita, ka nekad nebeigsies. Ideologi, kas saskārās ar brutālo dzīves īstenību, kurā valdīja PSRS valsts kapitālisms, nonāca apjukumā un, lai savu “ideoloģisko apsvērumu dēļ” netraucētu PSRS valsts kapitālismam, kas konkurēja ar Rietumu kapitslismu, viņus, šos muļķīšus - reliģiskos fanātus, represēja.

PSRS sagruva tieši šo ideoloģisko nesaskaņu un Rietumu kapitālisma iejaukšanās sakarā.

Ķīna asimilēja Rietumu un PSRS valsts kapitālisma pieredzi.

Iztrūkstot konkurencei kapitālistisko valstu starpā - ko regulē globālā finansu korporokrātija, kapitālisms maina savu masku līdz nepazīšanai.

Virtuālā realitāte un tās demonizācija rada draudus civilizācijai vispār.

Atbildēt

hm

28.06.2020. 11:43

Varbūt tomēr komunisti bija pirmie, kuri formulēja taisnīguma un cilvēcības idejas?
Šodien tās sauc par nerealitāti, par utopiju.
Bet bez idejas nebūs arī mērķa, kur tiekties.
Destrukcijas jauda! Patiesība ir daudz vienkāršāka!
Ja Hitlers tevi uzskatīja par ārieti, tu droši vari saukt heil un aplaudēt.
Nedaudz citādāk, ja fašistiskais režīms tevī saskata latvieti vai krievu, kuru pusnācijas jāiznīcina. Vai žīdu, kuri jāiznīcina 100%. Nolemtība, kuru tu pat nevari ietekmēt. To sauc par rasismu!
Staļinisma ienaids bija šķirisks. Deportācijām, bet ne klajai nošaušanai tika pakļauti režīma pretinieki.
Tradicionāls ikvienas revolūcijas kritērijs! Kaut vai franču. Kā novelē raksts Upīts. Maizniekam samisējās ar karogu un ... . Vēl labāk zināma baznīcas inkvizīcija, kas sodīja neticīgos ...
Idejiskie pretinieki, kā rāda visa iepriekšējā cilvēces vēsture, tiek nesaudzīgi sodīti.

Atbildēt

Aha!

28.06.2020. 10:58

»

aha

Hitlers arī savulaik bija viens no izcilākajiem 20. gadsimta politiķiem. Pat uz 'Times' vāka bija kā gada cilvēks


Kara noziedznieku Volodju Bunkeru Konstituciju krievu tauta pati nositīs.

Atbildēt

atšujies taču

28.06.2020. 10:56

»

atšujies taču

jefiņ


Debiliķi jefiņ!

Atbildēt

aha

28.06.2020. 10:55

»

lauķis

Putins ir viens no izcilākajiem 21. gadsimta politiķiem


Hitlers arī savulaik bija viens no izcilākajiem 20. gadsimta politiķiem. Pat uz 'Times' vāka bija kā gada cilvēks.

Atbildēt

tātad

28.06.2020. 10:53

»

Fakts

Forda un Hitlera saites bija tik ciešas, ka tās nemainīja arī kara sākums. Uz to laiku ASV tika pieņemts īpašs likums, kas formāli aizliedza sadarbību ar nacistisko Vāciju ((Trading with the enemy act), bet uz Fordu šis likums vienkārši neattiecās. 1940. gadā viņš atteicās likt lidmašīnu dzinējus Anglijai...


Pēc tavas debiliķa loģikas sanāk, ka arī PSRS turpināja sadarboties ar nacistisko Vāciju līdz pat 1944.gadam, PSRS pilsoņi strādāja Vācijas labā, apgādāja to ar pārtiku un arī PSRS rūpnīcas apgādāja Vāciju ar nepieciešamo.

Atbildēt

lauķis

28.06.2020. 10:41

»

Yess

Vēl ir cilvēki šajā bauru zemē


Putins ir viens no izcilākajiem 21. gadsimta politiķiem...
Nevar nepiekrist,izcils deģenerāts.Par cik poli/tiķi ir slimnieki,kuri māca veselos dzīvot,tadn Putins pilnībā atbilst šim statusam.

Atbildēt

Phe

28.06.2020. 10:34

Atkal Rinkeviča upuris rīstās par krieviju, laikam bijušais valsts sekretārs bieži uz kafiju aicinājis

Atbildēt

man patīk

28.06.2020. 10:31

krievs 1993 uzņēmis sērīgu filmu par nabaga uzbekiem.Jā, uzbeku vergi raka krieviem urānu un zeltu Navoi. Paskatiet ziedošo Uzbekiju bez varvariem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tie nu brauks uz debīļa 'uzvaras' 'svētkiem".Muļķus lai ķer maaskavā, tie tur biezā slānī.

Atbildēt

ASV Ņujorkā

28.06.2020. 10:15

»

Apvienojoties 12 žīdu dzimtām

sākās žīdu pasaules pārvalde. B’ nai B’ rith, kura slēpjas aiz humāniem saukļiem, vairo cilvēcē naidu un karus, pelnot ar to...


un itos štatos ortodoksālie žīdi nenēsā maskas un neievēro karantīnu. Un citus ierobežojumus. Jo žīdu plāns ir “C19 pandēmija”, kas nāk no Izraēlas.

Atbildēt

Fakts

28.06.2020. 10:07

Forda un Hitlera saites bija tik ciešas, ka tās nemainīja arī kara sākums. Uz to laiku ASV tika pieņemts īpašs likums, kas formāli aizliedza sadarbību ar nacistisko Vāciju ((Trading with the enemy act), bet uz Fordu šis likums vienkārši neattiecās. 1940. gadā viņš atteicās likt lidmašīnu dzinējus Anglijai, tā vietā viņa jaunā fabrika Francijā Puasi pilsētā sāka izlaist avio dzinējus Luftwaffe vajadzībām.
Eiropas Forda filiāles 1940 tajā gadā Hitleram piešķīra 65 tūkstošus kravas auto- bez atlīdzības.
Francijā turpinājās kravas auto ražošana Vermahtam, bet cita filiāle Alžīrā apgādāja ar tiem Rommela vienības Āfrikā. Zīmīgs fakts – kara beigās sabiedroto aviācija līdz pamatiem nolīdzināja Ķelni- taču tieši Ford rūpnīcas palika neskartas- tas taču ir neizskaidrojams brīnums.

Atbildēt

Apvienojoties 12 žīdu dzimtām

28.06.2020. 10:05

»

Staļins jaunī ā izgāja žīdu skolu -

mācījās par garīdznieku. Staļins ija plēsīgs dzīvnieks, asinskārs, apveltīts ar dziļu intuīciju un vilka redzi...


sākās žīdu pasaules pārvalde. B’ nai B’ rith, kura slēpjas aiz humāniem saukļiem, vairo cilvēcē naidu un karus, pelnot ar to.

Viņi cer, ka testi uz C19, ar kuriem testē, satur tik maz šī vīrusa, lai padēmija būtu ticama. Neviens vairs nevar prognozēt šī vīrusa mutācijas.

No otras puses - novakcinēt ar sterilizācijas C19 vakcīnām ir humānāk, nevis izraisīt asiņainu pasaules karu, uz kuru tiecas masu dzīvnieki aitas, cerot, ka tas uz tām neattieksies.

Pirmos jāsterilizē visus pasaules armiju karavīrus ar “īpašām vakcīnām”. Vispirms Ķīnas armiju. Ķīna uzsākusi visu vīriešu totālu uzskaiti. Das gut!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

21

Prezidents un Drāma

FotoKatra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet industriālais laikmets prasīja darba rokas. Otrajā vairums armiju braši iejāja zirgu mugurā, lepni zobenus vicinot (kaujā pie Mokras vācieši zaudēja 50 tankus, bet poļi 300 zirgus), bet kara noslēgumā cilvēce pieredzēja Hirosimu un Nagasaki.
Lasīt visu...

6

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

FotoŠī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com kontā @bembijs publicēja tagad izdzēstu ierakstu, kurā ievietoja ekrānšāviņu no politiskās partijas Nacionālā savienība “Taisnīgums” profila, tam pievienojot komentāru: “Gribētu, lai Rīgas valsts 2. ģimnāzija pastāsta, ko viņu mūzikas skolotājs darīja šajā “akcijā”.”
Lasīt visu...

6

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

FotoKultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ēkas būvniecību, līdz 2016.gada 31.decembrim pārskaitot būvniekiem pēdējo maksājumu 104 904 eiro apmērā. Kopumā par ēkas būvniecību 8 gadu laikā valsts samaksājusi 195 565 638 eiro, un tai pret būvnieku nav parādsaistību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...