Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

14.06.2021. 17:04

Tagad ir 21. gadsimts. Mūsu mīļā Latvija ir brīva un neatkarīga valsts. Latviešu tauta dzīvo priekā un laimē. Valstī valda miers un saticība. Mums ir palaimējies dzīvot demokrātijas laikmetā, kad cilvēktiesības ir valsts prioritāte. Diemžēl ne vienmēr latviešiem ir tā veicies. Šodien, 14. jūnijā, aprit 80 gadi kopš 1941. gada deportācijām. Nepilnu gadu pēc tā, kad noziedzīgā Padomju Sociālistisko Republiku Savienība 1940. gada 17. jūnijā veica Latvijas Republikas okupāciju un sekojošu aneksiju, okupētājā Latvijā notika vardarbīga iedzīvotāju izsūtīšana uz attāliem PSRS reģioniem. Noziedzīgā komunistiskā partija šķīra ģimenes un atņēma dzimtām to īpašumus. Tā nogalināja nevainīgus cilvēkus bez tiesas un pierādījumiem. Šajā “likteņu gaļas mašīnā” cieta apmēram 15 424 cilvēki. Šodien, šīs traģēdijas 80 gadadienā, iedegsim tumši zilu svecīti uz sēru galda. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Lūgsim visvareno sentēvu Dievu Pērkonu. Lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu, lai Pērkons pasargā mūsu valsti un tautu no naidniekiem un nelabvēļiem! Lai Pērkoņtēva svētie zibeņi sasper visus Latvijas un latviešu tautas ienaidniekus! Lai pērkonkrusts griežas! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Visa slava Pērkonam! Visa slava Pērkonam – Debesu Tēvam!!!
Ar cieņu pret sentēviem, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #LatvijasOkupācija #LPSR #deportācijas #represijas #nacionalizācija #vardarbība #SarkanaisTerors #Maskava #Kremlis #KomunistiskieNoziegumi #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #miers #Senpokaiņi #PokaiņuMežs #pagāni

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

25.03.2021. 20:41

Šodien ir 25. marts. Lai gan šodien ir mūsu sentēvu pagāniskie svētki – Māras diena (Dievietes Māras diena), tomēr šī diena mūsu tautai ir skumju un sēru diena, tāpēc ka pirms 72 gadiem notika vienas no vērienīgākajām latviešu tautas deportācijām uz Sibīriju un citiem attāliem PSRS reģioniem. Šīs neģēlības pret latviešu tautu veica noziedzīgā PSRS valdība. Šiem PSRS noziegumiem nekad nebūs noilguma, šos noziegumus pret mūsu tautu nedrīkst aizmirst. Varmācīgā un asinskārā PSRS valdība 1949. gada pavasarī izsūtīja vairāk nekā 92 000 Baltijas valstu iedzīvotāju (no Latvijas ~43 000). Padomju Savienības varasiestāžu slepenajā operācijā "Krasta banga", kas ilga no 1949. gada 25. marta līdz 29.martam, tika apcietinātas un izsūtītas ap 13 000 ģimeņu. Šo nabaga cilvēku skaitā bija arī grūtnieces, zīdaiņi un bērni. Daļa no šiem cilvēkiem mira vilcienu lopu vagonos pa ceļam uz nometinājuma vietām. Šiem cilvēkiem zaglīgā un nelietīgā PSRS valdība atņēma visu īpašumu, pretī dodot vien ciešanas, bēdas un asaras. Diemžēl mūsdienu Krievijas Federācija kā PSRS mantiniece nav atzinusi un nožēlojusi savu vainu šajos noziegumus, kā arī publiski atvainojusies un izmaksājusi cietušajiem saprātīgas kompensācijas. Mūsdienu Krievijā valda lielkrievu šovinisms – militārais un pareizticīgo baznīcas kults. Kristīgie TV kanāli Telekanal Spas un Soyuz, kā arī militāri-patriotiskie TV kanāli Telekanal Zvezda un Pobeda International vel joprojām skalo Krievijas Federācijas iedzīvotāju smadzenes. Šādas attieksmes dēļ no mūsdienu Krievijas nekas labs nav gaidāms.
Ar Dievietes Māras svētību, Skolnieciņš no likteņupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#MārasDiena #DievieteMāra #KomunistiskāGenocīdaUpuruPiemiņasDiena #25.03.2021. #deportācijas #represijas #ciešanas #piemiņa #Latvija #brīvība #patriotisms #Skolnieciņš #likteņupe

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

25.03.2021. 20:40

Šodien ir 25. marts. Šodien ir Māras diena (Dievietes Māras diena). Dieviete Māra mūsu tautai ir pazīstama kopš tālas senatnes. Diemžēl Dieviete Māra mūsdienu Latvijā ir aizmirsta un nicināta. Pagāni sabiedrības acīs tiek marginalizēti. Dievietei Mārai nav nedz tempļu, nedz elku, nedz svētvietu. Kristietība ir nozagusi Dievietes Māras pielūgsmi un aizvietojusi Dievieti Māru ar ebrejieti, jaunavu Mariju. Diemžēl Latgales Māras piemineklis, kas atrodas Rēzeknes sirdī, liecina mums, ka kristietība neciena mūsu sentēvu Dievus. Dieviete Māra ir plaši pazīstama gan baltu, gan slāvu tautu dzīvesziņā. Pēc slāvu tautu dzīvesziņas Dieviete Māra ir Černoboga sieva. Viņa ir pazemes valstības valdniece. Dieviete Māra ir nāves Dieviete. Viņas spēks ir bezgalīgs. Viņas sirpis ir ass. Dieviete Māra ir visu burvju un raganu aizgādne. Šodien ir Dievietes Māras svētki. Godāsim Dievieti Māru pēc sentēvu pagāniskajām tradīcijām. Iedegsim pelēku svecīti par godu Dievietei Mārai. Aizlūgsim Dievieti Māru par mūsu aizgājēju dvēselēm. Uzzīmēsim uz svētakmeņa ar sāli Māras krustu un Māras līkloci jeb Māras ūdeņus (pietiks ar dažām tējkarotēm sāls burciņā). Ziedosim uz svētakmeņa trīs jēlas olas un gabaliņu gaļas par godu Dievietei Mārai. Kā ziedojumu Dievietei Mārai var atstāt gabaliņu no tā ēdiena, kas pašiem garšo. Dieviete Māra ar prieku pieņems mūsu ziedojumus un uzklausīs mūsu lūgšanas. Lai Dieviete Māra mūs svētī! Lai Dieviete Māra mūs pasargā no ļauna! Lai godāta Dieviete Māra kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Ar Dievietes Māras svētību, Skolnieciņš no likteņupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#MārasDiena #DievieteMāra #NāvesDieviete #PazemesValdniece #Māra #Černobogs #SlāvuDievi #rodnoveri #pagāni #likteņupe #Skolnieciņš

Atbildēt

cik zināms

02.07.2020. 17:17

»

Zilie

Exserzant, tie nav tavi kolegi kuri lietuva jaunieti izvarojusi


Lietuvā nav krievu sadistu un pederastu armijas.

Atbildēt

Zilie

02.07.2020. 13:49

Exserzant, tie nav tavi kolegi kuri lietuva jaunieti izvarojusi?

Atbildēt

Хм

01.07.2020. 14:39

»

Ex-seržants

Вот мнение авторитетного историка Марка Солонина по данному вопросу...


ЧТо значит "авторитетный историк"?) То есть факт публикаций многочисленных книг дает право считать автора авторитетным историком?) Тот факт, что его выводы нравятся определенной части читателей, не означает, что он является именно авторитетным историком.
Историки - это вообще особая категория авторов. Которые зачастую попросту из 10 документов выбирают те 5, которые подтверждают их выводы, и игнорируют и оспаривают остальные 5. А другой историк поступит совершеннно наоборот. И каждый из них будет утверждать, что он основывается на исторических фактах!

Поэтому и по "авторитетному историку" есть как позитивные отзывы, так и совершенно негативные
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BD,_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA_%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D1%91%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
а "здравый смысл" - это совершенно субъективный критерий! Так как он абсолютно зависит от личности автора, этим смыслом оперирующим. И уже тем более при помощи здравого смысла сегодняшнего дня оценивать здравый смысл прощедших событий?

Atbildēt

staļinam

01.07.2020. 13:25

»

stalins

Izrādas, ka Francijas prezidentam Makronam nav pretenziju pret rakstu, viņš pat atbalsta rakstā ierosināto


Makrons, tāpat kā Putins, ir pederasts un tāpēc līdzīgi uzskati. Abi tiks samaukti uz mietiem.

Atbildēt

to Ex-seržants

01.07.2020. 13:23

Raksti vairāk! Cik visu nicināmo civilizācijas atkritumu: lapķju, partjanku un vatņiku, salidoja, kā mušas uz medu! Tiem pat prātā neienāk, cik drīz savus staļinisko lopus Putins sametīs apsolītā "paradīzē"!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.06.2020. 20:11

»

Vērotājs

Visā pasaulē apspriež to padomju vēstures grāmatu copy-paste, tikai Latvijā neviens neko , it kā tas uz viņiem neattiektos. Patiesībā Latvijā nav ne vēsturnieku ne sakarīgu politologu, kuros būtu vērts ieklausīties


Vēsturnieki nav matemātiķi vai fiziķi, bet ir vislielākās prostitūtas, kuras interpretē vēstures notikumus atbilstoši valdošā politiskā režīma vajadzībām. Ex ir spilgts tā piemērs, kurš vienu notikumu nozīmīgumu (Minhenes vienošanās) tīši mazina, bet citu tendenciozi izceļ (Ribentropa-Molotova pakts), bet citus notikumus vienkārši noklusē (Muntera-Ribentropa pakts, 1941.gada 21.jūnija nota par kara pieteikšanu un c.) un tā visa rezultātā pasniedz savu vēstures notikumu interpretāciju.

Atbildēt

stalins

30.06.2020. 16:05

»

Vērotājs

Visā pasaulē apspriež to padomju vēstures grāmatu copy-paste, tikai Latvijā neviens neko , it kā tas uz viņiem neattiektos. Patiesībā Latvijā nav ne vēsturnieku ne sakarīgu politologu, kuros būtu vērts ieklausīties


Par politologiem nezinu, taču sakarīgi un profesionāli vēsturnieki ir. Tikai jāsaprot , ka vēsture ir zinātnes nozare, kurā taustāmus rezultātus var sasniegt noteiktā laika posmā. Pieļauju, ka vajadzīgs mēnesis , lai vēsturnieks ar akadēmiskām metodēm sagatavotu rakstu. Bet publiistiskā līmenī šis raksts tiek plaši apspriests.Un ex-seržants nebūt nav vienīgais ,kas apraksta manipulāijas un falsifikāijas ,kas izmantotas šajā rakstā.Piemēram žurnālists Igors Jakovenko:
https://www.youtube.com/watch?v Mam6kAAMJ_E
22 minūtē tiek skarta Baltijas valstu tēma.
Viņš uzskata ,ka raksts domāts Krievijas tirgum.

Atbildēt

Vērotājs

30.06.2020. 15:20

»

stalins

Izrādas, ka Francijas prezidentam Makronam nav pretenziju pret rakstu, viņš pat atbalsta rakstā ierosināto


Visā pasaulē apspriež to padomju vēstures grāmatu copy-paste, tikai Latvijā neviens neko , it kā tas uz viņiem neattiektos. Patiesībā Latvijā nav ne vēsturnieku ne sakarīgu politologu, kuros būtu vērts ieklausīties.

Atbildēt

stalins

30.06.2020. 14:56

Izrādas, ka Francijas prezidentam Makronam nav pretenziju pret rakstu, viņš pat atbalsta rakstā ierosināto:
https://www.youtube.com/watch?v oawiSY2Z8u8

Atbildēt

Vērotājs

30.06.2020. 12:01

Vēl viens Putina raksta apskats-
https://youtu.be/mbnk2no1Fzk

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.06.2020. 10:37

»

Ex-seržants

Вот мнение авторитетного историка Марка Солонина по данному вопросу...


Redzi, no vieniem un tiem pašiem avotiem mēs izdarām pretējus secinājumus. Tu neesi tendēts kaut ko objektīvi neieinteresēti izvērtēt. Tu esi angažēts un tev ir viens mērķis- uzkakāt uz galvas Putinam un apkakāt krievus. No šīs intervijas izriet, ka krievi gatavojās karot par Čehoslovākiju, bet rietumi, negaidot kamēr krievi aizsūtīs karaspēku un sāksies karš, piekāpās Hitleram un atdeva Vācijai un Polijai Čehoslovākiju sadalīšanai.

Atbildēt

Ex-seržants

30.06.2020. 10:16

»

Хм

Можно с очень высокой степенью уверенности утверждать, что не будь Мюнхенских соглашений, не было бы и пакта. И в данном контексте эти два соглашения можно и нужно сравнивать и приравнивать...


Вот мнение авторитетного историка Марка Солонина по данному вопросу-
https://youtu.be/YTf4Yvx0rnc
Во многом совпадает с моим хотя я и не являюсь профессиональным историком но руководствуюсь здравым смыслом отметая предубеждения.

Atbildēt

Хм

30.06.2020. 09:44

»

Ex-seržants

Не нужно искать подвоха там, где его нет. Анализ статьи Путина проводится в том порядке событий, в котором они появляется в самой статье. И целью моего анализа было не прославить или очернить какое-либо событие или его участников, а показать лживость и лицемерие статьи Путина, что и указано в заголовке...


Можно с очень высокой степенью уверенности утверждать, что не будь Мюнхенских соглашений, не было бы и пакта. И в данном контексте эти два соглашения можно и нужно сравнивать и приравнивать.
Но, конечно, теперь западные страны будут по возможности умалчивать или принижать значение Мюнхенских соглашений.
И тут они ничем не лучше и не хуже России. Точнее, Россия ни хуже ни лучше, так как каждая страна, включая и Латвию, трактует любые события так, чтобы максимально выгодно показать свои позитивные стороны и максимально скрыть негативные вопросы.
Одно стОит признать-западные страны в вопросах грамотного пиара достигли бОльших высот и искусства. Поэтому они работают на упреждение-делают сильнейший акцент на пакте,а по поводу Мюнхена стараются сгладить углы, слегка покаявшись. Россия пока так не умеет. Все как и у обычных людей-признай немного свою ошибку и тебя тут же простят, а при умелом подходе еще и их виноватыми себя заставишь чувствовать. А будешь просто упираться -только негатив.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.06.2020. 21:14

»

Ex-seržants

Ar ko tad Minhenes vienošanās nebija nosodāma...


Neiedomājies no sevis nez ko. Tavi sacerējumi nav tā vērti, lai tos pārlasītu otro reizi un jom vairāk, lai tos pārlasītu pirms gulēt iešanas.

Atbildēt

Ex-seržants

29.06.2020. 21:03

»

ASV protektorāts Latvija

Krievvalodīgais lasītājs precīzi atkoda tavu divkosību un angažētību. Ar ko tad Minhenes vienošanās nebija nosodāma? Ar to, ka tās tapšanā nepiedalījās Putins? Zemiski iztirgoja neatkarīgu valsti. Daļu pievāca Vācija, bet daļu Polija. Iedomājies, ja tā sadalītu Latviju! Daugavpili un Latgali pievāktu...


Ar ko tad Minhenes vienošanās nebija nosodāma?
-----------------------------
Zini, man ar tevi diskutēt ir gaužām garlaicīgu. Nu bet labi, piespiedīšu sevi pēdējo reizi.
Par to nosodīšanu - izlasi uzmanīgi vismaz to vietu manā apskatā, kur runa iet par Minheni. Ceru ka, tagad tu atcelsi savu man piespriesto nošaušanu. Arlabnkt.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.06.2020. 19:47

»

Ex-seržants

Не нужно искать подвоха там, где его нет. Анализ статьи Путина проводится в том порядке событий, в котором они появляется в самой статье. И целью моего анализа было не прославить или очернить какое-либо событие или его участников, а показать лживость и лицемерие статьи Путина, что и указано в заголовке...


Krievvalodīgais lasītājs precīzi atkoda tavu divkosību un angažētību. Ar ko tad Minhenes vienošanās nebija nosodāma? Ar to, ka tās tapšanā nepiedalījās Putins? Zemiski iztirgoja neatkarīgu valsti. Daļu pievāca Vācija, bet daļu Polija. Iedomājies, ja tā sadalītu Latviju! Daugavpili un Latgali pievāktu Polija, bet Kurzemi un Vidzemi Vācija. Viss būtu tavuprāt OK?

Atbildēt

Ex-seržants

29.06.2020. 19:05

»

Хм

Грамотно, ничего не скажешь. События описать не хронологически. А вначале показать, что ох КАие плохие Сталин и Гитлер. Ну а потом так вскользь если и рассказать про Мюнхенскоесоглашение, то вроде как уже и не так оно и плохое. И ничего, что именно это соглашение и дало понять Гитлеру, что можно все...


Не нужно искать подвоха там, где его нет. Анализ статьи Путина проводится в том порядке событий, в котором они появляется в самой статье. И целью моего анализа было не прославить или очернить какое-либо событие или его участников, а показать лживость и лицемерие статьи Путина, что и указано в заголовке. Что касается Мюнхенского соглашения и Пакта M-R, я никогда не соглашусь приравнивать эти два события, учитывая, какими были намерения участников каждого в отдельности.

Atbildēt

Хм

29.06.2020. 18:16

Грамотно, ничего не скажешь. События описать не хронологически. А вначале показать, что ох КАие плохие Сталин и Гитлер. Ну а потом так вскользь если и рассказать про Мюнхенскоесоглашение, то вроде как уже и не так оно и плохое. И ничего, что именно это соглашение и дало понять Гитлеру, что можно все делить и договариваться. Да и Сталино показало, что если другим можно, то почему ему нельзя?

Atbildēt

ha-ha

29.06.2020. 16:23

»

Ex-seržants

ASV protektorātam tā jācīnās ar naudas atmazgāšanu un tamdēļ ir jāiznīcina pašu banku sistēma, kas pašiem mums nesa lielu peļņu- tā ir ASV stratēģija...


Nevajag aizmirst,kā visi šie baņķieri un viņu uzraugi ir okupantu ideologi no noziedznieku grupējuma VĻKJS,ar kuras locēkļiem ir piemēslota visa mūsu vara.

Atbildēt

Aha!

29.06.2020. 15:23

»

paardomas

Ex/pex,tu esi kā papagailis,proti atkārtot tikai to ko tev ielēja smadzenēs,pats domāt un spriest neesi spējīgs.Diemžēl muļķis nesaprot ka ir muļķis


Exseržants kaut ko sakasa no you tube un pasniedz cionistu mērcē - pretrunīgiem viedokļiem, nogurdina lasītāju, jo koncepcijas un jaunrades nav. Vienīgā jaurade ir sakompilēt faktus, kuri ir interpretējami neviennozīmīgi.

Atbildēt

Q

29.06.2020. 14:26

Domāju ,te nav ko lauzt šķēpus, ex-seržants ir Stratkoma, jeb Izcilības plānprātiņu centra produkts un pelna naudu kurinot starpnacionālo naidu Latvijā, kā tautai kaitīgs elements būtu noslīcināms atejā, uzreiz paliktu tīrāks gaiss!

Atbildēt

Ex-seržants

29.06.2020. 14:17

»

ASV protektorāts Latvija

Tātad esi profesionāls naida kurinātājs, kurš apzinās, ka par savu darbību var dabūt pa feisu


Vārds "profesionālis" glaimo, paldies. Par naida kurināšanu gan neko nevarēji atrast manis teiktajā, tāpat kā nevarēji atspēkot nevienu manā apskatā pieminēto vēsturisko faktu, ko es biju tev piedāvājis izdarīt. Un zini kāpēc tev neveicās ? Tāpēc ka tu neesi profesionālis nevienā dzīves jomā, nerunājot jau par vēsturi vai politoloģiju. Un zini kāpēc tu tad nekad nekļūsi? Tāpēc ka uzņem infu tikai tādu, kas atbilst taviem aprobežotajiem uzskatiem . Tad nu atliek uzdarboties ar prastu demagoģiju starp tādiem primātiem tas ar niku "Q" un "paardomas".

Atbildēt

paardomas

29.06.2020. 14:02

Ex/pex seržantam smadzenēs viena rieva,tā pati no cepures nēsāšanas.
Krievijas augļotājkantori pieder tiem pašiem kam pieder Latvijas augļotājkantori.Ne vienai valstij nav savas bankas,ir tikai centrālās bankas,kuras pieder starptautiskajam rabinātam.
Kam tad parādā ir visas valstis?
Kam pieder FRS,ECB,starptautisko norēķinu banka Bāzelē?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.06.2020. 14:00

»

Ex-seržants

Jau pakonsultējos un varu tevi apbēdināt- ne smakas no naida runas. Un kā ar tevi


Tātad esi profesionāls naida kurinātājs, kurš apzinās, ka par savu darbību var dabūt pa feisu.

Atbildēt

Ex-seržants

29.06.2020. 13:55

»

ASV protektorāts Latvija

Tev pašam vajadzētu pakonsultēties pie jurists, vai tu te starpnacionālo naidu nekurini


Jau pakonsultējos un varu tevi apbēdināt- ne smakas no naida runas. Un kā ar tevi?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.06.2020. 13:44

»

Ex-seržants

Aicinājums apšaut provokatorus un naida kurinātājus nav noziegums


Tev pašam vajadzētu pakonsultēties pie jurists, vai tu te starpnacionālo naidu nekurini.

Atbildēt

5.kolonna

29.06.2020. 13:37

»

Q

Man ir labāks variants, noslīcināt atejā, tādiem naida kurinātājiem tur īstā vieta, ja te kaut kas sāksies , tie pirmie būs aiz dīķa, bet visus mēslus dabūs izsmelt lētticīgā tauta , kas noticējusi šādām mēslu vabolēm, vēsture mums to māca


tevi, padomiskā atbira, vēsture neko nav iemācījusi, aiz tā vienkāršā iemesla pēc, ka tavas deģenerāta smadzenes neko izņemot pļūtīšanu nevar radīt.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.06.2020. 13:35

»

Ex-seržants

Tātad tu piedāvā nošaut mani un tos ,kuri apkaro


Tu esi pārāk augstās domās par sevi. Ja arī Lapsa uz to parakstīsies, kas nozīmētu, ka arī viņa apgalvojumiem un solījumiem ticēt nevar, tad diez vai policija tavu iesniegumu ņems par pilnu. Aicinājums apšaut provokatorus un naida kurinātājus nav noziegums.

Atbildēt

Q

29.06.2020. 13:30

»

Ex-seržants

Tātad tu piedāvā nošaut mani un tos ,kuri apkaro


Man ir labāks variants, noslīcināt atejā, tādiem naida kurinātājiem tur īstā vieta, ja te kaut kas sāksies , tie pirmie būs aiz dīķa, bet visus mēslus dabūs izsmelt lētticīgā tauta , kas noticējusi šādām mēslu vabolēm, vēsture mums to māca!

Atbildēt

Ex-seržants

29.06.2020. 13:17

»

ASV protektorāts Latvija

Tādus kā Hitlers un tu karot gribētājus ir laikus jāizskaitļo un jāatšauj, lai jūs karu neizraisītu, un kangarus, kas savu valsti nodod, arī. Kur tas redzēts! ASV nosaka sankcijas Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmumiem un Latvijas institūcijām ar vietēju likumu ir uzdots šīs sankcijas pildīt. Latvijas...


Tātad tu piedāvā nošaut mani un tos ,kuri apkaro
Krievijas naudas atmazgātājus. OK. Tad sanāk , ka varu rakstīt iesniegumu policijai par draudiem dzīvībai un veselībai. Jautājums Lapsam- vai viņš būs gatavs sniegt infu policijai par tavu IP adresi uz mana iesnieguma pamata ?

Atbildēt

paardomas

29.06.2020. 12:21

»

Ex-seržants

ASV protektorātam tā jācīnās ar naudas atmazgāšanu un tamdēļ ir jāiznīcina pašu banku sistēma, kas pašiem mums nesa lielu peļņu- tā ir ASV stratēģija...


Daži būtiski jautājumi.
Kam pieder Latvijas Banka?
Vai Latvijai ir kaut viena banka?
Kāpēc augļotājus sauc par baņķieriem un kāpēc augļotāju kantorus par bankām?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.06.2020. 12:06

»

Ex-seržants

ASV protektorātam tā jācīnās ar naudas atmazgāšanu un tamdēļ ir jāiznīcina pašu banku sistēma, kas pašiem mums nesa lielu peļņu- tā ir ASV stratēģija...


Tādus kā Hitlers un tu karot gribētājus ir laikus jāizskaitļo un jāatšauj, lai jūs karu neizraisītu, un kangarus, kas savu valsti nodod, arī. Kur tas redzēts! ASV nosaka sankcijas Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmumiem un Latvijas institūcijām ar vietēju likumu ir uzdots šīs sankcijas pildīt. Latvijas valdība ar ASV noslēgusi vienošanos, ka, ja kāds ASV karavīrs te izdarīs kādu noziegumu, tad viņu te tiesāt nedrīkst. ASV pašas tad izlems, vai viņu pie sevis tiesāt vai nē. Tā nebija pat PSRS laikos, kad biju iesaukts PSRS armijā un dienēju draudzīgā Varšavas līguma sociālistiskā valstī. Ja kāds ar Urālu netīšām uzbrauca kādam vietējā aborigēna Trabantam, tad viņam bija jāstājas tiesas priekšā un visai rotai jāvāc nauda, ko samaksāt kompensāciju par apskādēto vietējā aborigēna auto. Nebija nekādas tādas sodīšanas eksteritoriātes, kā mūsējie kangari pagūlušies zem ASV. Un ko tu to Godman piesauc! Izslandē ministru prezidentu tiesāja par banku krīzes pieļaušanu un par banku parādiem lika samaksāt nevis vietējiem pensionāriem un skolotājiem, bet banku īpašniekiem. Tas, kas notika ar Parex banku, civilizētā valstī saucas korupcija. Vajag pajautāt prokuratūrai, kāpēc par to nevienu netiesāja, jo viss valsts aprāts sapuvis pilns ar kangariem un valsts interešu nodevējiem kā tu.

Atbildēt

Hege

29.06.2020. 12:00

latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

Atbildēt

Ex-seržants

29.06.2020. 11:43

»

ASV protektorāts Latvija

Ko tu mums te to amīšu propagandu atkal bīdi! Kāda SWIFT atslēgšana! Ja to varētu izdarīt, ASV sen jau būtu to izdarījuši. Krievija uzreiz pāries uz analogu ar ķīniešiem kopīgu sistēmu un SWIFT zaudēs savu nozīmi. ASV nezāģēs zaru, uz kura sēž. Un par to naudas atmazgāšanu zirgam skaidrs, kāpēc mums...


ASV protektorātam tā jācīnās ar naudas atmazgāšanu un tamdēļ ir jāiznīcina pašu banku sistēma, kas pašiem mums nesa lielu peļņu- tā ir ASV stratēģija,
---------------------------
Tieši tā,jācīnās ar vietējo, pamatā Krievijas pilsoņiem piederošo banku naudas atmazgāšanu, kuras rezultāta pamatīgus zaudējumus guva ne vien valsts, bet arī ierindas pilsoņi.Pie tam, tika pamatīgi iedragāta ticība valsts varai, kad atklājās ka tas pārstavji piesedza atmazgātājus. Atmiņās atsvaidzināšanai izvilkums no mana 30.03 raksta šaja portālā-
Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei uzpērkot un korumpējot kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Iesākumā par bankām hronoloģiskā secībā. Banka Baltija, Olimpija, Parex, Krājbanka, Trasta komercbanka, ABLV, PNB banka- informāciju par šo banku darbību un to īpašniekiem (neviena latviska uzvārda) var viegli atrast tīmeklī, bet tos, kas šīs bankas piesedza LV, tik viegli atrast nebūs, tāpēc dažos vārdos. “Bankas Baltija” darbības laikā banku kontroli veica LB, kuras vadītājs tolaik bija Repše un vietnieks Rimšēvičs. Var pieņemt, ka Repše finanšu lietās bija apaļš idiots un nevarēja saprast, ka depozītu izmaksa ar 90% likmi gadā ir naturāla afēra, bet to nevarētu teikt par pārējiem LB klerkiem ar Rimšēviču priekšgalā. Kā vēlāk paši izteicās, tad esot bijis politisks spiediens. Droši vien bija ne tikai politisks spiediens, bet vēl kaut kas būtiskāks, jo ne jau par skaistām Laventa acīm izlikās neko nemanot. Labi atceros laiku , kad BB burbulis plīsa un toreizējā premjera Māra Gaiļa TV uzrunu ar apgalvojumu, ka neviens noguldītājs nezaudēs ne santīma. Pašam arī bija depozīts un to viņš atguva pilnībā , ko nevar teikt par citiem.
Tagad par PAREX. Godmanis un it īpaši LB vadītājs Rimšēvičs bija tie, kas ar putām uz lūpām iestājās par bankas glābšanu, iepludinot tur gandrīz miljardu latu no nodokļu maksātāju naudas, vienlaicīgi neuzliekot aizliegumu veikt pārskaitījumus, tā dodot iespēju naudai nekontrolēti aizplūst Austrumu virzienā, kas ļāva Karginam ar Krasovicki izvairīties no nopietnām nepatikšanām kā kādreiz tas notika ar bankas Olimpija vadītāju Ļevu Krēmeru, kas tika nošauts, pie tam, ļāva ne vien izvairīties no nepatikšanām, bet turpināt dzīvot ar ierasto vērienu. Atceros to preses konferenci ar Krasovicki, kas zelēja kožleni ar cinisku smīnu uz lūpām, it kā teikdams visiem-„ ko Jūs te sprēgājat, par visu sen ir nomaksāts”. Skat.- https://lv.wikipedia.org/wiki/Parex_banka . Neskatoties uz visu to, Saeima Rimšēviču apstiprināja uz nākošo termiņu LB vadītāja amatā. Pēc tam sekoja afēra ar Trasta komercbanku un šoreiz ar Rimšēviču jau aizdomās turamā statusā. Notiesāts gan netika, bet cik daudz ir tādu, kas LV ir dabūjušu reālu cietumsodu lietās, kur figurē summas 500 tūkst. un vairāk?
Par ABVL. Informācija par to, ka šī banka atmazgā Krievijas naudu jau virmoja medijos krietnu laiku pirms tika uzsākts bankas likvidācijas process un arī šoreiz FKTK izlikās neko neredzot un sarosījās tikai tad, kad bremzēt vairs nebija iespējams ASV spiediena rezultātā.
Par PNB banku. Likvidācijas process uzsākts pērna gada septembrī. Lielākais akcionārs- Lielbritānija dzīvojošais Krievijas pilsonis Grigorijs Guseļņikovs. “Grigorijam Guseļņikovam nopērkot "PNB banku", tai tika pievienota Krievijas "Vjatka" banka. Tās sliktie kredīti tika pārnesti uz PNB banku, un tad abas bankas atkal tika atdalītas. ""Vjatkas" banka aizgāja prom, bet šie "neperformējošie" kredīti palika šeit" – tā ir bankas maksātnespējas administratora V.Krastiņa sniegtā informācija. Savukārt, Guseļņikovs vēl 2017.gadā ir iesniedzis prasību pret Latvijas valsti starptautiskajā investīciju strīdu izskatīšanas centrā (ICSID), kurā tiek apgalvots, ka "augsta ranga Latvijas amatpersona" esot centusies izspiest no bankas kukuļus, ļaunprātīgi izmantojot savu dienesta stāvokli, lai Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) neizdarītu spiedienu pret banku. Pēc Guseļņikova publiski paustā, prasībā minētā amatpersona ir korupcijā aizdomās turētais Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, kurš gadiem ilgi esot izspiedis kukuļus no viņam piederošās kredītiestādes.

Atbildēt

hm

29.06.2020. 11:41

»

hm

Seržant, tu kaut ko zini par politiskajiem un vēstures jautājumiem, bet ekonomiskajos jautājumos tu esi daunis...


Jā, Putins izteica priekšlikumu tikties Drošības Padomes locekļiem un atomieroču valstī šaurā lokā. Bet šaubos vai tas notiks. Džonsonam problēmas, Makronam problēmas, bet Trampam superproblēmas. Ko viņi var sarunāt un par ko vienoties pirmsrevolūcijas apstākļos. Neko!

Atbildēt

Krievija ar jauno konstitūciju

29.06.2020. 11:38

kļūs par valsti, kuru apkalpos Kremļa oligarhu korporācija ārvalstu “investoru” interesēs. Ieviešot fašismu musolini- putina izteiksmē ar totālu genocīdu pret krievu tautu.

Atbildēt

Ex-seržants

29.06.2020. 11:31

»

ASV protektorāts Latvija

Ko tu mums te to amīšu propagandu atkal bīdi! Kāda SWIFT atslēgšana! Ja to varētu izdarīt, ASV sen jau būtu to izdarījuši. Krievija uzreiz pāries uz analogu ar ķīniešiem kopīgu sistēmu un SWIFT zaudēs savu nozīmi. ASV nezāģēs zaru, uz kura sēž. Un par to naudas atmazgāšanu zirgam skaidrs, kāpēc mums...


Putina režīmam neko nevar padarīt nekādas ASV sankcijas.
_------------------------
Sankcijas ir viena no sāpīgākajam Putina problēmām.
Šī sāpe izskan pat manis apskatītajā rakstā. Lūk izvilkums no Putina aicinājuma rīkot sammitu, jeb precīāk JALTU 2020, kas izskan sacerējuma nobeigumā-
Отдельная тема повестки встречи – ситуация в глобальной экономике, прежде всего преодоление экономического кризиса, вызванного пандемией коронавируса. Наши страны принимают беспрецедентные меры для защиты здоровья и жизни людей, поддержки граждан, попавших в трудную жизненную ситуацию. Но насколько тяжёлыми будут последствия пандемии, как быстро глобальная экономика выберется из рецессии – зависит от нашей способности работать сообща и согласованно, как настоящие партнёры. Тем более недопустимо превращать экономику в инструмент давления и противостояния.
В числе востребованных тем охрана окружающей среды и борьба с изменением климата, а также обеспечение безопасности глобального информационного пространства.
Предлагаемая Россией повестка предстоящего саммита «пятёрки» исключительно важная и актуальная как для наших стран, так и для всего мира. И по всем пунктам у нас есть конкретные идеи и инициативы.
Не может быть сомнений, что саммит России, Китая, Франции, США
и Великобритании сыграет важную роль в поиске общих ответов на современные вызовы и угрозы и продемонстрирует общую приверженность духу союзничества, тем высоким гуманистическим идеалам и ценностям, за которые плечом к плечу сражались отцы и деды.

Atbildēt

hm

29.06.2020. 11:25

»

Ex-seržants

Domāju, ka nav nepieciešami nekādi tanki, lai Kemļa režīmamam būtu kirdik. Iesākumā pietiktu naftas embargo un SWIFT atslēgšana, kas papildīnatāts ar no Krievija izvestās un nelikumīgi atmazgātas naudas konfiskāciju. Vienīgais , kas Rietumus attur no tāda soļa ir notikumu neprognozējamība pašā krievijā...


Seržant, tu kaut ko zini par politiskajiem un vēstures jautājumiem, bet ekonomiskajos jautājumos tu esi daunis!
Emirāti, ASV un Krievija katra rupji ņemot saražo ap 10 miljoniem mucu dienā naftas. Dažas nianses. ASV pašizmaksa naftai ir dārgākā no visām 3 valstīm un tiek ražota pārsvarā gaišā nafta (benzīns). Biezā nafta tiek iepirkta Ziemeļos no Kanādas, bet Dienvidos - no Krievijas!!!. Krievija ir lielākais naftas eksportētājs uz ASV! Pamēģini no tirgus izņemt trešdaļu enerģijas, bet amerikāņus atstāt bez dīzeļdegvielas! Kas notiks pasaules un ASV tirgū? Bez tam ASV daļa vairs nav 50%, bet uz pusi mazāka. Es nemaz nerunāju par metāliem un retajiem metāliem, pat par graudiem. Ja ASV būtu varējušas, sen būtu atslēgušas krievus no SWIFTa un visu paņēmuši sev. Nevar, sevišķi jau skaidrā prātā! Tāpēc iesaku arī tev nerakstīt muļķības, vismaz skaidrā prātā!

Atbildēt

stalins

29.06.2020. 11:11

»

ASV protektorāts Latvija

Nu nevajag te atkal, ka Krievija ir benzīntanks, kura tauta tikai gaida, kad viņu atbrīvos no pataloģiskā sadista un čekista Putina varas. Krievija lielākā graudu ražotāja un eksportētāja pasaulē. Viena no lielākajām gāzes un naftas eksportētājām pasaulē. 13 tūkstoši tanku un viena no trim spēcīgākām...


Jā , taisni tā-Krievijas tauta gaidīt gaida atbrīvošanu.Sakāt, ka Latvija ir ASV protektorāts?Bet Krievija? Kolonija.Tikai ar leļļu teatra dekorācijām .Realitāte ir lūk šāda:

https://voenpro.ru/voentorg/flag-direktora-fsb-rossii

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.06.2020. 11:10

»

Ex-seržants

Domāju, ka nav nepieciešami nekādi tanki, lai Kemļa režīmamam būtu kirdik. Iesākumā pietiktu naftas embargo un SWIFT atslēgšana, kas papildīnatāts ar no Krievija izvestās un nelikumīgi atmazgātas naudas konfiskāciju. Vienīgais , kas Rietumus attur no tāda soļa ir notikumu neprognozējamība pašā krievijā...


Ko tu mums te to amīšu propagandu atkal bīdi! Kāda SWIFT atslēgšana! Ja to varētu izdarīt, ASV sen jau būtu to izdarījuši. Krievija uzreiz pāries uz analogu ar ķīniešiem kopīgu sistēmu un SWIFT zaudēs savu nozīmi. ASV nezāģēs zaru, uz kura sēž. Un par to naudas atmazgāšanu zirgam skaidrs, kāpēc mums kā ASV protektorātam tā jācīnās ar naudas atmazgāšanu un tamdēļ ir jāiznīcina pašu banku sistēma, kas pašiem mums nesa lielu peļņu- tā ir ASV stratēģija, lai Krievija netiktu pie rietumu naudas resursiem. Mēs kā paklausīgi vergi iznīcinām savu banku sistēmu ASV stratēģisko mērķu sasniegšanai. Putina režīmam neko nevar padarīt nekādas ASV sankcijas. ASV ir pārvērtējušas savu varenību un savas iespējas tāpat kā Hitlers savā laikā. Latviju viņi var nospiest uz ceļiem ar savām sankcijām, bet ne Krieviju.

Atbildēt

Ex-seržants

29.06.2020. 10:56

»

ASV protektorāts Latvija

Nu nevajag te atkal, ka Krievija ir benzīntanks, kura tauta tikai gaida, kad viņu atbrīvos no pataloģiskā sadista un čekista Putina varas. Krievija lielākā graudu ražotāja un eksportētāja pasaulē. Viena no lielākajām gāzes un naftas eksportētājām pasaulē. 13 tūkstoši tanku un viena no trim spēcīgākām...


Domāju, ka nav nepieciešami nekādi tanki, lai Kemļa režīmamam būtu kirdik. Iesākumā pietiktu naftas embargo un SWIFT atslēgšana, kas papildīnatāts ar no Krievija izvestās un nelikumīgi atmazgātas naudas konfiskāciju. Vienīgais , kas Rietumus attur no tāda soļa ir notikumu neprognozējamība pašā krievijā, pie tam, pastāv varbūtība, ka Kremļa saimniekam aizbrauks jumts, un kāda no palaistajam kodolgalvam sasniegs ASV.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...