Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Lato Lapsas viedoklis Lato Lapsa
Foto

Zagļi ir studijā

Lato Lapsa
24.02.2016.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zaģļi ir sistēmā

26.02.2016. 12:58

Zagļu sistēmu turpina, attīsta un nostiprina likumos. Palaikam liekas, kur tik stulbi var būt juristi, iestrādājot likumos tiešu korupciju, ka drīkst zagt.
Kaut kādā komentārā bija teikts:

Jāierobežo korupciju. Lasi un brīnies par šo lielo gudrību - kukuļot ir atļauts, tikai "jāierobežo"mazākos apmēros, lai laikam nepiespriest nāves sodu, kas bija krievu laika krimināllikumā par liela apmēra kukuļiem, kā. piemēram, magoņiem. Sen jau būtu aizraidīts pie dieva, bet pie mums staigā uz brīvām kājā, vērtības par 7 EIRO pārdod par miljoniem Krievijā. Laba peļņa, tāpat kā lembergs stāstīja, ja neviļ atmiņa, ka viņš gadā par sabiedriskas organizācijas konsultēšanu kā atlīdzību saņēmis miljonu. Pasaulē tik varena un gudra otra "konsultanta", kā lembergs, laikam nav.

Atbildēt

25.02.2016. 18:01

»

:)

Kategoriskums ir truluma pazīme. Es, savukārt, saskatu lielisku humoru šais raidījumos! Ja Jūs nesaskatāt, tad tas nav nedz nosodāmi, nedz atbalstāmi


Humoru saskata atkarībā no paša intelekte. Skutelis turpinātu tā - Vai es tikko teicu paša intelektu? Ak, ja, ja tas vēl atlicis, nu, kas citam palicis pāri.Neka smieklīga tur nav.

Nekad Skutelim neļautu skutelēt pēc LTV1 pasūtījuma, piemēram, par Vājoni, Kučinski, Āboltiņu, Zatleru un SVF/PB. Vai es tikko pieminēju Satarpatyatisko valūtas faondu vai Pasaules banku? Tā, laikam, būs bijusi kļūda! Latvija nevienam nav parādā. To taču zin visi!Latvija nedzīvo uz parāda!

Atbildēt

es

25.02.2016. 16:55

Te vienkārši ir klasisks piemērs ka tur pie viņiem viss ir pērkams un viss ir pārdodams. Ja nepieciešams gan politmafijai vajadzīgo sižetiņu iekš TV uztaisīs un ja vajadzēs lielajos portāliņos stāstiņu uzceps un baigo atmaskošanu kādas partijas labā safabricēs..... Kas maksā tas pasūta mūziku un naudiņa tak nesmird..... Tāpēc es ļoooooti sen nēesmu iegājis ne tajos Delfistos ne Apoltvenetos. Jo izņemot kā nopriktas publikācijas kautkāda mafioza grupējuma labā tur nekā cita nav.

Atbildēt

man žēl

25.02.2016. 16:53

Domāju, ka Skuteļa raidījums ir populārs un gaidīts mūsu pelēkajā ikdienā. Un viņš pelnījis ne tikai uzslavas, bet arī samaksu. Neba jau par velti viņam jāstrādā. Un tas, ka savā starpā sāk "karot" paši žurnālisti, tas ir ļooooti slikti. Man gribētos, lai viņi visi pelnītu vairāk, - tieši tie, kuriem nav "naudas maku" aiz muguras. Lai gan arī tiem, kuriem ir "maizes tēvi" arī ir grūti - ko liek, par to jāraksta toties algu nopelna. Vai tas ir labāk?
Kam būs labāk, ja Skuteļa raidījuma vairs nebūs?

Atbildēt

antivienotiba

25.02.2016. 16:44

»

Žurnālists

Lapsa pavisam sašļucis. Neviena nopietna kodiena! Tikai tādi sīkumi. Un, ja nav nekā, tad jāķeras klāt spalvas brāļiem. Vai ir par ko? Ja nav, var par sīkumiem. Kāpēc gan žurnālistam būtu jāstrādā bez samaksas? Kāpēc viņam likt lietā savu talantu un dzīvot pusbadā? Kāda te zagšana, ja raidījums ir normāls...


pastasti ,kada tad ir zurnalugas samaksa rakstiem par prostitutu kardasanu katru dienu,praida reklamu,prostitucijas slavinasanu erota festivala,nevienam nevajadzigu mulkigu edienu recepsu publicesanu un finansialie bonusi par kara histerijas sludinasanu ?

Atbildēt

Jēkabielas cūku mēris

25.02.2016. 15:19

hahaha apmiezties var. Lapsa atmaskojis lielākos zagļus Latvijā :))))

Protams, ka salīdzinājumā ar Ločmeli un Raudsepu Ameriks, Lembergs, Šķēle un viņiem līdzīgie nobāl. Lapsa, veiksmīgi ticis galā ar sīkajiem zagļiem, ķēries pie lielajie moahahahaha

Atbildēt

:):):)

25.02.2016. 15:04

»

hmhm

Un lapsa ar no tās pašas sugas


Precīzi! Autors pats naudas dēļ gatavs žulti no savām aknām izspiest, lai baltu par melnu un otrādi pārtaisītu. Šīs naudas izcelsmes avoti - diezgan apšaubāmi. Tāpēc - ticamības momenta viņa "materiāliem" nav nekāda :)

Atbildēt

:)

25.02.2016. 15:00

»

Labs raksts. Skuteļa skutelēšana pat neizraisa smīnu, nemaz nerunājot par smiešanos totālā skābekļa badā..Tas nav nekāds humora raidījums! Tas nu vienreiz ir pateikts un cauri!Publicēts


Kategoriskums ir truluma pazīme. Es, savukārt, saskatu lielisku humoru šais raidījumos! Ja Jūs nesaskatāt, tad tas nav nedz nosodāmi, nedz atbalstāmi :)

Atbildēt

Gatis

25.02.2016. 12:20

»

Kāds tur naids! Kauns par to, ka Latvijā nav intelektuālu- asprātīgu-humoristisku raidījumu, kas patiešām atklāj Latvijas visu jomu atpalicību un atpalicības smieklīgumu. Skutelis taisa tikai sīku skutelēšanu, kas sakrīt ar LTV plāniem šādam raidījuma vajadzībai ķeksīša pēc, lai mazinātu naidu pret ...


Nav anekdotes par latviešiem. Tas liecina par daudz ko. Latvieši nav paškritiski, kā ebreji, par kuriem ir anekdošu grāmatas. Par igauņiem ir anekdotes. Par leišiem gan neesmu dzirdējis. Par krieviem ir, par čukciem ir, par emerikāniem ir.

Atbildēt

Juris

25.02.2016. 12:09

Man bieži vien zagļi simpatizē vairāk,kā divkoši.Vai es tāds vienīgais

Atbildēt

a

25.02.2016. 11:56

»

Kāds

Stāsts jau nav par zagšanu, bet par divkosību, komplektā ar zagšanu, kas izraisa ne tikai nepatiku, bet riebumu


Divkoši un līdēji tikai palikuši Latvijā, pārējie ir prom. Vai izvešanas baigajā gadā arī nemija alkatības un grābšanas sindroma pavairotas, kad kaimiņš kaimiņu apsūdzēja par neko, lai dabūtu viņa māju, mantas, dzīvokli. Karma ir nopelnīta uz gadu simtiem...

Atbildēt

25.02.2016. 11:44

»

MVP

Gaumes jautajums. Tava gadijuma pat ne gaumes, tava gadijuma IQ jautajums. Visdrizak pats esi kads no personazhiem, par kuriem Skutelis ierec, jo savadak no kurienes tads naids


Kāds tur naids! Kauns par to, ka Latvijā nav intelektuālu- asprātīgu-humoristisku raidījumu, kas patiešām atklāj Latvijas visu jomu atpalicību un atpalicības smieklīgumu. Skutelis taisa tikai sīku skutelēšanu, kas sakrīt ar LTV plāniem šādam raidījuma vajadzībai ķeksīša pēc, lai mazinātu naidu pret šo valsti un tās politisko iekārtu, zagšanu, shēmošanu utt. Vienārši nožēlojami un nav smieklīgi, lai ka censtos Skutelis. Skutelis taisa pārāk primitīvus jokus.

Atbildēt

Kāds

25.02.2016. 11:06

Stāsts jau nav par zagšanu, bet par divkosību, komplektā ar zagšanu, kas izraisa ne tikai nepatiku, bet riebumu...

Atbildēt

Žurnālists

25.02.2016. 09:09

Lapsa pavisam sašļucis. Neviena nopietna kodiena! Tikai tādi sīkumi. Un, ja nav nekā, tad jāķeras klāt spalvas brāļiem. Vai ir par ko? Ja nav, var par sīkumiem. Kāpēc gan žurnālistam būtu jāstrādā bez samaksas? Kāpēc viņam likt lietā savu talantu un dzīvot pusbadā? Kāda te zagšana, ja raidījums ir normāls, ass, atmaskojošs, un ļaudis to skatās? Es neesmu no Ir komandas, esmu pat pēlis šo komandu, bet par šo raidījumu viņus var tikai slavēt. Ak, jā...konkurss...Pēdējā muļķība! Kādu tur vēl konkursu, kad vajag strādāt bez kavēšanās un birokrātijas.

Atbildēt

šmek

25.02.2016. 08:09

»

jek

Lapsa burtiskā nozīmē tērē manis maksāto nodokļu naudu, apkraujot visas iespējamās Valsts institūcijas ar saviem bezjēdzīgiem iesniegumiem, turklāt tādu trako nav mazums. Kad pa dzīvi nav bijis ar ko nodarboties, tad jākļūst par dzejnieku. Kauns


Nemelo ! Tu nēesi nekāds nodokļu maksātājs, bet gan pie kādas barotavas piezīdusies dēle. Mazāk zodz no valsts tad paskatoties spogulī nebūs jākaunās. A Lapsa MALACIS un jo vairāk šādu rakstu, jo labāk izgaismojas visa tā ateja.

Atbildēt

nja

25.02.2016. 08:05

Latvijas žurnālistika nu tik slikti ož. Tāpēc jau nav ko brīnīties par pasūtījumu rakstiem, tendencioziem raidījumiem un visādām citām šmucēm ar ko nodarbojas lielie portāli un TV.

Atbildēt

latvāņi smird

25.02.2016. 06:33

latvāņu zagļi sāk nereāli plosīties.. latvānijā paliek arvien interesantāk.. papildinām "lielās kooooolas" un popkorna krājumus, iekārtojamies ērtāk dīvānos

Atbildēt

Lula

25.02.2016. 05:58

Lato trāpijis desmitniekā. Ir žurnāls pēc būtības ir tas pats NRA vai Kas Jauns.

Atbildēt

???

25.02.2016. 05:15

Kas noticis ? Raxtā ne reizi nav pieminēts VID !

Atbildēt

skutelim priekš raidījuma

25.02.2016. 00:02

»

agonijas dzires

Aluksne vairs nav arstu,to ir panakusi asv kolonizatori ar svf slepenajiem protokoliem un briseles gaulaiteru regulam.par to ari karo latvijas algotni Iraka un Afganistana kops 2003 gada


Paldies Dievam! Ka nav! Pie ārsta nevajag iet, no ārsta vajag bēgt! Aiziesi ar paaugstinātu asinspiedienu, atnāksi ar triperi!

Atbildēt

agonijas dzires

24.02.2016. 23:59

»

dollartree

Man skutelis patīk. Īpaši smieklīgi nav. Bet vismaz kaut kas svaigāks. Skuteļa šķobīšanās pēc raidījuma ir kolosālākais - viss ir štrunts un viss ir bulšits un lapas pa gaisu! Un iepūtiet mums...


Aluksne vairs nav arstu,to ir panakusi asv kolonizatori ar svf slepenajiem protokoliem un briseles gaulaiteru regulam.par to ari karo latvijas algotni Iraka un Afganistana kops 2003 gada.

Atbildēt

līna

24.02.2016. 23:42

»

karlīna

man patīk skuteļa nazālā balss


Forša, vai ne? Un pats arī eleganti vīrišķīgs. Un nebaidās sadusmot biedru no puzes. Mūsu mazais varonītis skutelītis!

Atbildēt

karlīna

24.02.2016. 23:38

man patīk skuteļa nazālā balss

Atbildēt

dollartree

24.02.2016. 23:37

Man skutelis patīk. Īpaši smieklīgi nav. Bet vismaz kaut kas svaigāks. Skuteļa šķobīšanās pēc raidījuma ir kolosālākais - viss ir štrunts un viss ir bulšits un lapas pa gaisu! Un iepūtiet mums!
Varētu rādīt uzreiz pēc panorāmas kaut kāda defacto vai kādi tur tie baisi garlaicīgi bezjēdzīgie 1:1, tieša runa vai aizliegtais sitiens.. brrr.. bālais bojārs ar šalli man izsauc nelabumu. Bet skutelim ir tauriņš! LAI DZĪVO SKUTELIS! Un skutelētāji!

Aaaaaaaaa.. atcerējos, kāpēc lapsai latovičam nepatīk skutelis! Bija raidījums par vilkasti vaškevičas kundzi.. lol

Atbildēt

!

24.02.2016. 23:03

»

heh

sūds ir šitas lapsas paceltais topiks. neredzu nozieguma sastāvu


bezsatura sorosita zelabu koments.

Atbildēt

ja !

24.02.2016. 22:52

»

Jautājums

Kad sāksi, ja sāksi, izgaismot Rīgas lielkalibra zagļus


par godmani,marsieti,dombrovski,vinkelu klanu,cigani,pensionaru berzinu,cepani,vaskevicu,vid finansu policistiem-miljonariem,vid babam zelta stienu un skaidras naudas glabatajam banku seifos un braliem bunkam vajag raksti daudz vairak !

Atbildēt

heh

24.02.2016. 22:49

sūds ir šitas lapsas paceltais topiks. neredzu nozieguma sastāvu.

skaudībā motivēta rīcība nenes augļus.

Atbildēt

to jek & FKK,jeb long live sorositi un vl analfabeti

24.02.2016. 22:48

jus tautas brali,pateicoties asv atbalstam,GALVENAIS NESAKAUJIETIES 6:00 no rita Gailezera slimnicas registraturas telpas meginot pierakstities rinda pie arsta !

Atbildēt

Parakstu saraxsc

24.02.2016. 22:48

Joprojām ovācijas stāvus!

Manuprāt Pietiek vajadzētu uzstāties ar lekciju lu szf un stradu komunikācijas studiju programmas ietvaros.
(bez ironijas)
JO…
tik ļoti derdzas tā iršu paštaisnā ņemšanās un klajie meli. Varbūt studentu smadzeņu skalošanai no iršu puses vajadzētu līdzsvaru un tad ir neliela cerība uz domājošu masu pēc universitātes. Pretējā gadījumā. Būs kā ir patlaban.
Irši visu "ielobē" un nekāda reakcija ārpus ltv pīpotavas (kur žurnālistu ētikas kodeksa aizstāvji, piemēram?!)..

Atbildēt

Jautājums

24.02.2016. 22:13

Kad sāksi, ja sāksi, izgaismot Rīgas lielkalibra zagļus ?!

Atbildēt

jek

24.02.2016. 22:12

»

Nu

Pastāstīsi - kad tad Lapsa no valsts ko būtu pakampis


Lapsa burtiskā nozīmē tērē manis maksāto nodokļu naudu, apkraujot visas iespējamās Valsts institūcijas ar saviem bezjēdzīgiem iesniegumiem, turklāt tādu trako nav mazums. Kad pa dzīvi nav bijis ar ko nodarboties, tad jākļūst par dzejnieku. Kauns!

Atbildēt

Jautājums

24.02.2016. 22:11

Vai Rīgā zagļi neapzog cilvēkus ar jaunas NĪN likmes palīdzību ?!

Atbildēt

MVP

24.02.2016. 22:10

Un vispar, pec Lapsas personigais audits jau sen raud. Butu incanti saprast, cik pats Lapsa nomaksajis nodokljos, un cik izmaksajushi vinja eksotiskie braucieni.

Lato, ja jau tu tik kristali tirs, vari savu ienakumu deklaraciju uzproducet

Laujiet mineet. Atbilde bus, ka nav pienakums, jo neesmu amatpersona....Nu bet ja jau par moralim tad cik tomer esam pashi nodokljos nomaksajushi, un vai visu lidz pedejai kapeikai, Lapsas kungs?

Atbildēt

Roma

24.02.2016. 22:05

»

FKK

Kā mēs šodien uzzinājam Vienotības, ZZS un Nacionālās Apvienības ievēlētā NEPLP tikko pagarināja pilnvaras LTV bosam Ivaram Beltem, kura ciešās un savstarpējas uzticības nostiprinātās saites ar Putina režīma propagandas dienestiem ir vispārzināmas...


Tas, ka Putina "kasierim" Kovaļčukam piederošas mediju kompānijas darbinieks vada LTV, acīmredzot nav nejauši. Nez kur izraktais Šadinovs turklāt tagad paziņojis, ka kapitālsabiedrību likums prevalē pār Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu. Tas nozīmē, ka jebkāda mediju regulācija Latvijā de facto ir likvidēta. Turpmāk varam gaidīt visneiedomājamākās lietas.

Atbildēt

MVP

24.02.2016. 21:55

»

Labs raksts. Skuteļa skutelēšana pat neizraisa smīnu, nemaz nerunājot par smiešanos totālā skābekļa badā..Tas nav nekāds humora raidījums! Tas nu vienreiz ir pateikts un cauri!Publicēts


Gaumes jautajums. Tava gadijuma pat ne gaumes, tava gadijuma IQ jautajums. Visdrizak pats esi kads no personazhiem, par kuriem Skutelis ierec, jo savadak no kurienes tads naids

Man tas ir labakais un smiekligakais raidijums ne tikai sab. TV, bet LV, t.sk krieviski raidoshaja TV un radio

Atbildēt

FKK

24.02.2016. 21:22

»

nelej udeni, rusobob

Krievija atskiriba no latvijas homoseksualisma propoganda un sorosa fonda darbiba ir aizliegta


Krievijā homosekusālisma porpaganda nav aizliegta, tā ir vienkārši monopolizēta - tiek slavināts, fotošopēts, apjūsmots tikai viens ļoti skaists, gudrs, sportisks, neparasti gudrs, šarmants vīrietis, kuram patīk publiski izģērbties puskailam un gozēties ar zirgiem, zemūdenēm, tankiem, lidmašīnām, kurš tēvišķīgi mēdz kopīgi pastaigāties ar savu neparasti maza auguma tuvāko partneri.

Atbildēt

Nu

24.02.2016. 20:47

»

hmhm

Un lapsa ar no tās pašas sugas


Pastāstīsi - kad tad Lapsa no valsts ko būtu pakampis?

Atbildēt

būtu nu kaut kas vērtīgs, bet

24.02.2016. 20:40

bet tik zemu līmeni.....

Atbildēt

hmhm

24.02.2016. 20:25

»

hm

Jau "Mērnieku laikos" ar Dieva vārdu uz lūpām (Oliņiete) darīja nelabus darbus, kā rakstīja Kaudzītes


Un lapsa ar no tās pašas sugas.
Un lapsa pie tam vēl aptaisa savus sugas biedrus par tiem pašiem nelabiem darbiem, ko dara pats ar Dieva vārdu uz lūpām.
Mainās tikai laiki un uzvārdi.

Atbildēt

hm

24.02.2016. 20:21

Jau "Mērnieku laikos" ar Dieva vārdu uz lūpām (Oliņiete) darīja nelabus darbus, kā rakstīja Kaudzītes.
Nu Ločmele un Raudseps.
Mainās tik laiki un uzvārdi.

Atbildēt

?

24.02.2016. 20:12

»


Uz valsts rēķina?

Atbildēt

nav

24.02.2016. 20:09

Ne viens vien tādi sorosīdi kā Ločmele ir piezīdušies valsts budžeta pupam. Ar ko labāks demogogs Dimands vai Delnas sorosīdi?

Atbildēt

U.U.

24.02.2016. 19:38

Riebīgi ir tas, ka šajā tekstā zagļi ir tie, kuru pienākums ir zādzību atmaskošana. Zagļi ir žurnālisti. Pareizāk "žurnālisti" -tautas padibenes.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...