Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Lato Lapsas viedoklis Lato Lapsa
Foto

Zagļi ir studijā

Lato Lapsa
24.02.2016.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zaģļi ir sistēmā

26.02.2016. 12:58

Zagļu sistēmu turpina, attīsta un nostiprina likumos. Palaikam liekas, kur tik stulbi var būt juristi, iestrādājot likumos tiešu korupciju, ka drīkst zagt.
Kaut kādā komentārā bija teikts:

Jāierobežo korupciju. Lasi un brīnies par šo lielo gudrību - kukuļot ir atļauts, tikai "jāierobežo"mazākos apmēros, lai laikam nepiespriest nāves sodu, kas bija krievu laika krimināllikumā par liela apmēra kukuļiem, kā. piemēram, magoņiem. Sen jau būtu aizraidīts pie dieva, bet pie mums staigā uz brīvām kājā, vērtības par 7 EIRO pārdod par miljoniem Krievijā. Laba peļņa, tāpat kā lembergs stāstīja, ja neviļ atmiņa, ka viņš gadā par sabiedriskas organizācijas konsultēšanu kā atlīdzību saņēmis miljonu. Pasaulē tik varena un gudra otra "konsultanta", kā lembergs, laikam nav.

Atbildēt

25.02.2016. 18:01

»

:)

Kategoriskums ir truluma pazīme. Es, savukārt, saskatu lielisku humoru šais raidījumos! Ja Jūs nesaskatāt, tad tas nav nedz nosodāmi, nedz atbalstāmi


Humoru saskata atkarībā no paša intelekte. Skutelis turpinātu tā - Vai es tikko teicu paša intelektu? Ak, ja, ja tas vēl atlicis, nu, kas citam palicis pāri.Neka smieklīga tur nav.

Nekad Skutelim neļautu skutelēt pēc LTV1 pasūtījuma, piemēram, par Vājoni, Kučinski, Āboltiņu, Zatleru un SVF/PB. Vai es tikko pieminēju Satarpatyatisko valūtas faondu vai Pasaules banku? Tā, laikam, būs bijusi kļūda! Latvija nevienam nav parādā. To taču zin visi!Latvija nedzīvo uz parāda!

Atbildēt

es

25.02.2016. 16:55

Te vienkārši ir klasisks piemērs ka tur pie viņiem viss ir pērkams un viss ir pārdodams. Ja nepieciešams gan politmafijai vajadzīgo sižetiņu iekš TV uztaisīs un ja vajadzēs lielajos portāliņos stāstiņu uzceps un baigo atmaskošanu kādas partijas labā safabricēs..... Kas maksā tas pasūta mūziku un naudiņa tak nesmird..... Tāpēc es ļoooooti sen nēesmu iegājis ne tajos Delfistos ne Apoltvenetos. Jo izņemot kā nopriktas publikācijas kautkāda mafioza grupējuma labā tur nekā cita nav.

Atbildēt

man žēl

25.02.2016. 16:53

Domāju, ka Skuteļa raidījums ir populārs un gaidīts mūsu pelēkajā ikdienā. Un viņš pelnījis ne tikai uzslavas, bet arī samaksu. Neba jau par velti viņam jāstrādā. Un tas, ka savā starpā sāk "karot" paši žurnālisti, tas ir ļooooti slikti. Man gribētos, lai viņi visi pelnītu vairāk, - tieši tie, kuriem nav "naudas maku" aiz muguras. Lai gan arī tiem, kuriem ir "maizes tēvi" arī ir grūti - ko liek, par to jāraksta toties algu nopelna. Vai tas ir labāk?
Kam būs labāk, ja Skuteļa raidījuma vairs nebūs?

Atbildēt

antivienotiba

25.02.2016. 16:44

»

Žurnālists

Lapsa pavisam sašļucis. Neviena nopietna kodiena! Tikai tādi sīkumi. Un, ja nav nekā, tad jāķeras klāt spalvas brāļiem. Vai ir par ko? Ja nav, var par sīkumiem. Kāpēc gan žurnālistam būtu jāstrādā bez samaksas? Kāpēc viņam likt lietā savu talantu un dzīvot pusbadā? Kāda te zagšana, ja raidījums ir normāls...


pastasti ,kada tad ir zurnalugas samaksa rakstiem par prostitutu kardasanu katru dienu,praida reklamu,prostitucijas slavinasanu erota festivala,nevienam nevajadzigu mulkigu edienu recepsu publicesanu un finansialie bonusi par kara histerijas sludinasanu ?

Atbildēt

Jēkabielas cūku mēris

25.02.2016. 15:19

hahaha apmiezties var. Lapsa atmaskojis lielākos zagļus Latvijā :))))

Protams, ka salīdzinājumā ar Ločmeli un Raudsepu Ameriks, Lembergs, Šķēle un viņiem līdzīgie nobāl. Lapsa, veiksmīgi ticis galā ar sīkajiem zagļiem, ķēries pie lielajie moahahahaha

Atbildēt

:):):)

25.02.2016. 15:04

»

hmhm

Un lapsa ar no tās pašas sugas


Precīzi! Autors pats naudas dēļ gatavs žulti no savām aknām izspiest, lai baltu par melnu un otrādi pārtaisītu. Šīs naudas izcelsmes avoti - diezgan apšaubāmi. Tāpēc - ticamības momenta viņa "materiāliem" nav nekāda :)

Atbildēt

:)

25.02.2016. 15:00

»

Labs raksts. Skuteļa skutelēšana pat neizraisa smīnu, nemaz nerunājot par smiešanos totālā skābekļa badā..Tas nav nekāds humora raidījums! Tas nu vienreiz ir pateikts un cauri!Publicēts


Kategoriskums ir truluma pazīme. Es, savukārt, saskatu lielisku humoru šais raidījumos! Ja Jūs nesaskatāt, tad tas nav nedz nosodāmi, nedz atbalstāmi :)

Atbildēt

Gatis

25.02.2016. 12:20

»

Kāds tur naids! Kauns par to, ka Latvijā nav intelektuālu- asprātīgu-humoristisku raidījumu, kas patiešām atklāj Latvijas visu jomu atpalicību un atpalicības smieklīgumu. Skutelis taisa tikai sīku skutelēšanu, kas sakrīt ar LTV plāniem šādam raidījuma vajadzībai ķeksīša pēc, lai mazinātu naidu pret ...


Nav anekdotes par latviešiem. Tas liecina par daudz ko. Latvieši nav paškritiski, kā ebreji, par kuriem ir anekdošu grāmatas. Par igauņiem ir anekdotes. Par leišiem gan neesmu dzirdējis. Par krieviem ir, par čukciem ir, par emerikāniem ir.

Atbildēt

Juris

25.02.2016. 12:09

Man bieži vien zagļi simpatizē vairāk,kā divkoši.Vai es tāds vienīgais

Atbildēt

a

25.02.2016. 11:56

»

Kāds

Stāsts jau nav par zagšanu, bet par divkosību, komplektā ar zagšanu, kas izraisa ne tikai nepatiku, bet riebumu


Divkoši un līdēji tikai palikuši Latvijā, pārējie ir prom. Vai izvešanas baigajā gadā arī nemija alkatības un grābšanas sindroma pavairotas, kad kaimiņš kaimiņu apsūdzēja par neko, lai dabūtu viņa māju, mantas, dzīvokli. Karma ir nopelnīta uz gadu simtiem...

Atbildēt

25.02.2016. 11:44

»

MVP

Gaumes jautajums. Tava gadijuma pat ne gaumes, tava gadijuma IQ jautajums. Visdrizak pats esi kads no personazhiem, par kuriem Skutelis ierec, jo savadak no kurienes tads naids


Kāds tur naids! Kauns par to, ka Latvijā nav intelektuālu- asprātīgu-humoristisku raidījumu, kas patiešām atklāj Latvijas visu jomu atpalicību un atpalicības smieklīgumu. Skutelis taisa tikai sīku skutelēšanu, kas sakrīt ar LTV plāniem šādam raidījuma vajadzībai ķeksīša pēc, lai mazinātu naidu pret šo valsti un tās politisko iekārtu, zagšanu, shēmošanu utt. Vienārši nožēlojami un nav smieklīgi, lai ka censtos Skutelis. Skutelis taisa pārāk primitīvus jokus.

Atbildēt

Kāds

25.02.2016. 11:06

Stāsts jau nav par zagšanu, bet par divkosību, komplektā ar zagšanu, kas izraisa ne tikai nepatiku, bet riebumu...

Atbildēt

Žurnālists

25.02.2016. 09:09

Lapsa pavisam sašļucis. Neviena nopietna kodiena! Tikai tādi sīkumi. Un, ja nav nekā, tad jāķeras klāt spalvas brāļiem. Vai ir par ko? Ja nav, var par sīkumiem. Kāpēc gan žurnālistam būtu jāstrādā bez samaksas? Kāpēc viņam likt lietā savu talantu un dzīvot pusbadā? Kāda te zagšana, ja raidījums ir normāls, ass, atmaskojošs, un ļaudis to skatās? Es neesmu no Ir komandas, esmu pat pēlis šo komandu, bet par šo raidījumu viņus var tikai slavēt. Ak, jā...konkurss...Pēdējā muļķība! Kādu tur vēl konkursu, kad vajag strādāt bez kavēšanās un birokrātijas.

Atbildēt

šmek

25.02.2016. 08:09

»

jek

Lapsa burtiskā nozīmē tērē manis maksāto nodokļu naudu, apkraujot visas iespējamās Valsts institūcijas ar saviem bezjēdzīgiem iesniegumiem, turklāt tādu trako nav mazums. Kad pa dzīvi nav bijis ar ko nodarboties, tad jākļūst par dzejnieku. Kauns


Nemelo ! Tu nēesi nekāds nodokļu maksātājs, bet gan pie kādas barotavas piezīdusies dēle. Mazāk zodz no valsts tad paskatoties spogulī nebūs jākaunās. A Lapsa MALACIS un jo vairāk šādu rakstu, jo labāk izgaismojas visa tā ateja.

Atbildēt

nja

25.02.2016. 08:05

Latvijas žurnālistika nu tik slikti ož. Tāpēc jau nav ko brīnīties par pasūtījumu rakstiem, tendencioziem raidījumiem un visādām citām šmucēm ar ko nodarbojas lielie portāli un TV.

Atbildēt

latvāņi smird

25.02.2016. 06:33

latvāņu zagļi sāk nereāli plosīties.. latvānijā paliek arvien interesantāk.. papildinām "lielās kooooolas" un popkorna krājumus, iekārtojamies ērtāk dīvānos

Atbildēt

Lula

25.02.2016. 05:58

Lato trāpijis desmitniekā. Ir žurnāls pēc būtības ir tas pats NRA vai Kas Jauns.

Atbildēt

???

25.02.2016. 05:15

Kas noticis ? Raxtā ne reizi nav pieminēts VID !

Atbildēt

skutelim priekš raidījuma

25.02.2016. 00:02

»

agonijas dzires

Aluksne vairs nav arstu,to ir panakusi asv kolonizatori ar svf slepenajiem protokoliem un briseles gaulaiteru regulam.par to ari karo latvijas algotni Iraka un Afganistana kops 2003 gada


Paldies Dievam! Ka nav! Pie ārsta nevajag iet, no ārsta vajag bēgt! Aiziesi ar paaugstinātu asinspiedienu, atnāksi ar triperi!

Atbildēt

agonijas dzires

24.02.2016. 23:59

»

dollartree

Man skutelis patīk. Īpaši smieklīgi nav. Bet vismaz kaut kas svaigāks. Skuteļa šķobīšanās pēc raidījuma ir kolosālākais - viss ir štrunts un viss ir bulšits un lapas pa gaisu! Un iepūtiet mums...


Aluksne vairs nav arstu,to ir panakusi asv kolonizatori ar svf slepenajiem protokoliem un briseles gaulaiteru regulam.par to ari karo latvijas algotni Iraka un Afganistana kops 2003 gada.

Atbildēt

līna

24.02.2016. 23:42

»

karlīna

man patīk skuteļa nazālā balss


Forša, vai ne? Un pats arī eleganti vīrišķīgs. Un nebaidās sadusmot biedru no puzes. Mūsu mazais varonītis skutelītis!

Atbildēt

karlīna

24.02.2016. 23:38

man patīk skuteļa nazālā balss

Atbildēt

dollartree

24.02.2016. 23:37

Man skutelis patīk. Īpaši smieklīgi nav. Bet vismaz kaut kas svaigāks. Skuteļa šķobīšanās pēc raidījuma ir kolosālākais - viss ir štrunts un viss ir bulšits un lapas pa gaisu! Un iepūtiet mums!
Varētu rādīt uzreiz pēc panorāmas kaut kāda defacto vai kādi tur tie baisi garlaicīgi bezjēdzīgie 1:1, tieša runa vai aizliegtais sitiens.. brrr.. bālais bojārs ar šalli man izsauc nelabumu. Bet skutelim ir tauriņš! LAI DZĪVO SKUTELIS! Un skutelētāji!

Aaaaaaaaa.. atcerējos, kāpēc lapsai latovičam nepatīk skutelis! Bija raidījums par vilkasti vaškevičas kundzi.. lol

Atbildēt

!

24.02.2016. 23:03

»

heh

sūds ir šitas lapsas paceltais topiks. neredzu nozieguma sastāvu


bezsatura sorosita zelabu koments.

Atbildēt

ja !

24.02.2016. 22:52

»

Jautājums

Kad sāksi, ja sāksi, izgaismot Rīgas lielkalibra zagļus


par godmani,marsieti,dombrovski,vinkelu klanu,cigani,pensionaru berzinu,cepani,vaskevicu,vid finansu policistiem-miljonariem,vid babam zelta stienu un skaidras naudas glabatajam banku seifos un braliem bunkam vajag raksti daudz vairak !

Atbildēt

heh

24.02.2016. 22:49

sūds ir šitas lapsas paceltais topiks. neredzu nozieguma sastāvu.

skaudībā motivēta rīcība nenes augļus.

Atbildēt

to jek & FKK,jeb long live sorositi un vl analfabeti

24.02.2016. 22:48

jus tautas brali,pateicoties asv atbalstam,GALVENAIS NESAKAUJIETIES 6:00 no rita Gailezera slimnicas registraturas telpas meginot pierakstities rinda pie arsta !

Atbildēt

Parakstu saraxsc

24.02.2016. 22:48

Joprojām ovācijas stāvus!

Manuprāt Pietiek vajadzētu uzstāties ar lekciju lu szf un stradu komunikācijas studiju programmas ietvaros.
(bez ironijas)
JO…
tik ļoti derdzas tā iršu paštaisnā ņemšanās un klajie meli. Varbūt studentu smadzeņu skalošanai no iršu puses vajadzētu līdzsvaru un tad ir neliela cerība uz domājošu masu pēc universitātes. Pretējā gadījumā. Būs kā ir patlaban.
Irši visu "ielobē" un nekāda reakcija ārpus ltv pīpotavas (kur žurnālistu ētikas kodeksa aizstāvji, piemēram?!)..

Atbildēt

Jautājums

24.02.2016. 22:13

Kad sāksi, ja sāksi, izgaismot Rīgas lielkalibra zagļus ?!

Atbildēt

jek

24.02.2016. 22:12

»

Nu

Pastāstīsi - kad tad Lapsa no valsts ko būtu pakampis


Lapsa burtiskā nozīmē tērē manis maksāto nodokļu naudu, apkraujot visas iespējamās Valsts institūcijas ar saviem bezjēdzīgiem iesniegumiem, turklāt tādu trako nav mazums. Kad pa dzīvi nav bijis ar ko nodarboties, tad jākļūst par dzejnieku. Kauns!

Atbildēt

Jautājums

24.02.2016. 22:11

Vai Rīgā zagļi neapzog cilvēkus ar jaunas NĪN likmes palīdzību ?!

Atbildēt

MVP

24.02.2016. 22:10

Un vispar, pec Lapsas personigais audits jau sen raud. Butu incanti saprast, cik pats Lapsa nomaksajis nodokljos, un cik izmaksajushi vinja eksotiskie braucieni.

Lato, ja jau tu tik kristali tirs, vari savu ienakumu deklaraciju uzproducet

Laujiet mineet. Atbilde bus, ka nav pienakums, jo neesmu amatpersona....Nu bet ja jau par moralim tad cik tomer esam pashi nodokljos nomaksajushi, un vai visu lidz pedejai kapeikai, Lapsas kungs?

Atbildēt

Roma

24.02.2016. 22:05

»

FKK

Kā mēs šodien uzzinājam Vienotības, ZZS un Nacionālās Apvienības ievēlētā NEPLP tikko pagarināja pilnvaras LTV bosam Ivaram Beltem, kura ciešās un savstarpējas uzticības nostiprinātās saites ar Putina režīma propagandas dienestiem ir vispārzināmas...


Tas, ka Putina "kasierim" Kovaļčukam piederošas mediju kompānijas darbinieks vada LTV, acīmredzot nav nejauši. Nez kur izraktais Šadinovs turklāt tagad paziņojis, ka kapitālsabiedrību likums prevalē pār Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu. Tas nozīmē, ka jebkāda mediju regulācija Latvijā de facto ir likvidēta. Turpmāk varam gaidīt visneiedomājamākās lietas.

Atbildēt

MVP

24.02.2016. 21:55

»

Labs raksts. Skuteļa skutelēšana pat neizraisa smīnu, nemaz nerunājot par smiešanos totālā skābekļa badā..Tas nav nekāds humora raidījums! Tas nu vienreiz ir pateikts un cauri!Publicēts


Gaumes jautajums. Tava gadijuma pat ne gaumes, tava gadijuma IQ jautajums. Visdrizak pats esi kads no personazhiem, par kuriem Skutelis ierec, jo savadak no kurienes tads naids

Man tas ir labakais un smiekligakais raidijums ne tikai sab. TV, bet LV, t.sk krieviski raidoshaja TV un radio

Atbildēt

FKK

24.02.2016. 21:22

»

nelej udeni, rusobob

Krievija atskiriba no latvijas homoseksualisma propoganda un sorosa fonda darbiba ir aizliegta


Krievijā homosekusālisma porpaganda nav aizliegta, tā ir vienkārši monopolizēta - tiek slavināts, fotošopēts, apjūsmots tikai viens ļoti skaists, gudrs, sportisks, neparasti gudrs, šarmants vīrietis, kuram patīk publiski izģērbties puskailam un gozēties ar zirgiem, zemūdenēm, tankiem, lidmašīnām, kurš tēvišķīgi mēdz kopīgi pastaigāties ar savu neparasti maza auguma tuvāko partneri.

Atbildēt

Nu

24.02.2016. 20:47

»

hmhm

Un lapsa ar no tās pašas sugas


Pastāstīsi - kad tad Lapsa no valsts ko būtu pakampis?

Atbildēt

būtu nu kaut kas vērtīgs, bet

24.02.2016. 20:40

bet tik zemu līmeni.....

Atbildēt

hmhm

24.02.2016. 20:25

»

hm

Jau "Mērnieku laikos" ar Dieva vārdu uz lūpām (Oliņiete) darīja nelabus darbus, kā rakstīja Kaudzītes


Un lapsa ar no tās pašas sugas.
Un lapsa pie tam vēl aptaisa savus sugas biedrus par tiem pašiem nelabiem darbiem, ko dara pats ar Dieva vārdu uz lūpām.
Mainās tikai laiki un uzvārdi.

Atbildēt

hm

24.02.2016. 20:21

Jau "Mērnieku laikos" ar Dieva vārdu uz lūpām (Oliņiete) darīja nelabus darbus, kā rakstīja Kaudzītes.
Nu Ločmele un Raudseps.
Mainās tik laiki un uzvārdi.

Atbildēt

?

24.02.2016. 20:12

»


Uz valsts rēķina?

Atbildēt

nav

24.02.2016. 20:09

Ne viens vien tādi sorosīdi kā Ločmele ir piezīdušies valsts budžeta pupam. Ar ko labāks demogogs Dimands vai Delnas sorosīdi?

Atbildēt

U.U.

24.02.2016. 19:38

Riebīgi ir tas, ka šajā tekstā zagļi ir tie, kuru pienākums ir zādzību atmaskošana. Zagļi ir žurnālisti. Pareizāk "žurnālisti" -tautas padibenes.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...