Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bite

10.11.2013. 12:15

Vai no valsts puses tāds stulbums ir iespējams attiecībā uz Liepājas metalurgu, laikam politiķiem tas bijis labs barošanās veids, tāpat kā Parex un visur savu spalvaino roku pielicis Godmanis un viņa brālis dzērājs. Kā ar to mūsu valsts prokuratūru, laikam ar to arī padalijās. Ar ko vispār nodarbojas prokuratūra, izskatās ka tā ir politiska organizācija.

Atbildēt

foršas shēmas

08.11.2013. 19:25

minēšu vienu: peļņu izņem dividendēs, ne liek attīstībai, attīstībai ņem ES naudu............

Atbildēt

N.Māstrihts

08.11.2013. 08:11

»

Pietiek baumot

Godmanis ir latvietis tīrākais. Bildēs tam redzams nameja zelta gredzens. Izraēlas bērni tādas rotas nenēsā


Īstākais žids Godmanis, kas prot pielāgoties - talantīgs nelietis. Labi zin, ko ēdis.To jau redz pēc domāšanas un attieksmes.Kamēr Godmani ar viņa draugaļu no Iekšlietu minitrijas nepakārs Doma laukumnā publiski, tauta nenotocēs valsts varai.

Atbildēt

pareģis

08.11.2013. 07:27

Droši vien Kirovs nopludināja informāciju..
Bet patiesībā, jau abi akcionāri, saņēma vai saņems nedeklarētu apaļu summiņu..

Atbildēt

Purple rain

08.11.2013. 01:08

»

.jpg

Tfu! Tfu! Tfu! Kad tevi ar karstu dzelzi! Nedraudi man...


...bet,tiem kas tagad zog,musu berni(paldies,Dievam manejais Anglija macas)vinu berniem paaudzu paaudzem vergos...

Atbildēt

Metalurgs

08.11.2013. 01:01

»

.jpg

Tfu! Tfu! Tfu! Kad tevi ar karstu dzelzi! Nedraudi man...


Paldies par zinu. Varbut ir vel kada interesanta doma ?

Atbildēt

.jpg

08.11.2013. 00:54

»

Metalurgs

Izklausies pārāk labi par visu informēts . Tas iespējams reizēm var kļūt apgrūtinoši un bīstami


Tfu! Tfu! Tfu! Kad tevi ar karstu dzelzi! Nedraudi man.
To, ka uz 10 lapām 3 cilvēki nevar uzlikt pilnīgi identiskus parakstus, saprot katrs. Pamēģini 5 reizes parakstīties, pats redzēsi. Bez tam redzams, kur paraksts apgriezts un uzlikts. Tā dara ražošanas biznesā, ja īstos līgumus sūta pa pastu, nevis brauc slēgt uz kaut kādu harbinu, bet pasūtījums, piem., jāsāk ražot uzreiz, tad viens otram aizsūta šādus e-surogātus. Juridiski tādi ir nederīgi. Strīda gadījumā vajadzēs pierādīt, ka tiešām parakstījuši un ka tajā datumā.
Mūsu valsti izzog tāpēc, ka es no sava ķēķa redzu viltojumu, bet prokuratūrā tomēr sēž "ēriks" ar "masonu pirts" klientiem, kuri neredz.

Atbildēt

Pietiek baumot

07.11.2013. 20:01

http://nra.lv/latvija/politika/72745-godmanis-pagaidam-neplanojot-pievienoties-kadam-politiskajam-spekam.htm - te būs Godmaņa nameja zelta gredzens. Latvietis tīrākais ;)

Atbildēt

Atvadas ž gaumē

07.11.2013. 19:51

"Liepājas metalurga" darbinieki ar prieku un pateicību ir pieņēmuši Liepājas simfoniskā orķestra piedāvājumu un Latviešu Biedrības nama zāle būs pārpildīta. Metalurgiem tā būs vēl viena iespēja pabūt kopā – gan tiem, kuri rūpnīcā darbu turpinās administratora vadībā, gan tiem, kuri no darba metalurgā būs atbrīvoti, kurš pēc desmit, kurš trīsdesmit rūpnīcai atdotiem gadiem, informē "Liepājas metalurga" sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Simona Laiveniece.

Atbildēt

N.Māstrihts

07.11.2013. 17:09

»

Purple rain

Lai ari kopuma Godmanis ir idiots,bet ne tads lai butu perkama ielenei,viss ir mazliet elegantak...atceresimies,ka DB tiesajas ar Godmani,par rakstu,ka Godmanis lobe SWH interese,DB zaudeja,bet kad Godmanis(jeb "lielais BET!")beidza "premjeret"vina pirma darbavieta bija SWH :)))BET!(ka teiktu Godmanis...


No komenta saprotu, ka ļoti gribas Godmani pataisīt par muļķi, kas amatos realizēja savu muļķību muļķības un idiotisma realizēšanas pēc. Žids Godmanis atšķiras no parasta žida un parasta latvieša, jo ir izcils žīds. Nelietis, kas sagrāvis Latvijas ekonomiku, pieļāvis tās izzagšanu, strādājot ar komunistiem uz vienu roku varas pārņemšanā un likumdošanas nostiprināšanā atkjaunotajā Latvijā ta’, lai komunisti paliktu pie varas un varētu tirpināt zagt. Godmanis pakārtoti kopā ar U.Osi, kas līdzīgi piedaļās rebēs un shēmās visai neuzkrītoši, ir no "kluso" kategotijas, kur tiek viss nostrādāts TV kameru priekšā tā, ka muļķe paliek gan sabiedrība, gan valsts. Godmanis par to smejas. Jo ir gudrāks par daidziem, nevis muļķis, kā Jums gribas Godmani raksturot.

Atbildēt

.jpg

07.11.2013. 15:31

Tekstā negribas lauzīties, bet paraksti ir vienkārši uzkopēti uz teksta, nezinu, kas tā par "tehnoloģiju", bet dokumenti nav parakstīti klātienē, tā dažkārt paraksta līgumus saskaņošanas procesā, sūtot pa e-pastu, bet juridiska spēka tādiem parakstiem nav, līgumiem jābūt oriģināliem, ja sākas strīds. Ikviens var "izgriezt" parakstu un likt zem jebkāda satura, nomainīt datumus utt. Cik šis viss ticami? Ķer uz muļķa ar fiktīviem dokumentiem.

Atbildēt

Brīnos es

07.11.2013. 14:24

»

metalurgs

Nav noslepums, ka vismaz 5 pēdejos gadus liela daļa metalurga produkcojas realizācija tika veikta caur Kipras banku (pat uz Lietuvu), naudas uzkrājums tur ir diezgan iespaidīgs!!! Tapēc ne Metalurga galv.grāmetvede, ne arī galv.ekonomiste līdz šim brīdīm nevarēs konkrēti noteikt - kāda rūpnīcai "īstā...


Jābrīnās, kāpēc abi žuļiki nav aiz restēm. Vai tiešām Latvijā vairs nav nevienas tiesībsargājošās institūcijas? Kur ir Tiesībsargs, par piemēru? Viņš varēja mēnešiem ņemties par skolēnu darba burtnīcām, kas vecākiem maksātu pāris cigarešu paciņu, taču, kur aiziet miljoni valsts naudas, tur Tiesībsargs klusē, kā ūdeni mutē ieņēmis.

Atbildēt

Purple rain

07.11.2013. 14:08

»

N.Māstrihts

Godmanis sasauca sēdi par Parex glabšanu, aizsūtīja no tās Sudrabu mājās, Mizītis kā ģenprokurors aiztinās pats. Godmanis Latvijā tēlo nabagu kā visi židi, turot ārzonu kontos kukuļu naudu, ko saņēmis


Lai ari kopuma Godmanis ir idiots,bet ne tads lai butu perkama ielenei,viss ir mazliet elegantak...atceresimies,ka DB tiesajas ar Godmani,par rakstu,ka Godmanis lobe SWH interese,DB zaudeja,bet kad Godmanis(jeb "lielais BET!")beidza "premjeret"vina pirma darbavieta bija SWH :)))BET!(ka teiktu Godmanis)tas jau lietas butibu nemaina,vai par "pakalpojumu"sanem naudu vai ari "pakalpojumu"...eh,latvija,skumju zeme...
P.S.karoche,Lapsu par prezidentu!!!

Atbildēt

N.Māstrihts

07.11.2013. 13:26

»

Ojārs

Kļūdas labojums - nevis Godmanis, bet Rimšēvičs ir Parex glābējs


Godmanis sasauca sēdi par Parex glabšanu, aizsūtīja no tās Sudrabu mājās, Mizītis kā ģenprokurors aiztinās pats. Godmanis Latvijā tēlo nabagu kā visi židi, turot ārzonu kontos kukuļu naudu, ko saņēmis.

Atbildēt

metalurgs

07.11.2013. 11:21

Kur pazudis lielais glābējs un bazūnētājs pastalnieks vilnītis ?

Atbildēt

Guntis V.

07.11.2013. 10:52

M.Krieķis gan malacis !!!

Atbildēt

erfgv

07.11.2013. 09:37

nu ko vel viena razosana iznicinata veiksmes stasts turpinas, skaidrs ir viens beigas jau kautko razos , tikai bus apjati nodoklu maksataji.

Atbildēt

N.Māstrihts

07.11.2013. 09:12

Latvijas valsts kases izagšana ar amatpersonu palīdzību, veicot naudas pārskaitījumus ārzonās - Lemberga variants. Lai tik muļķa nodokļu maksātāji maksā caurajā valsts kasē, kas neprot zagt, bet godprātīgi gatavi zegt izzagto valsts kasi, ko veica Godmanis ar Parex glābšanu.

Atbildēt

metalurgs

07.11.2013. 08:47

Nav noslepums, ka vismaz 5 pēdejos gadus liela daļa metalurga produkcojas realizācija tika veikta caur Kipras banku (pat uz Lietuvu), naudas uzkrājums tur ir diezgan iespaidīgs!!! Tapēc ne Metalurga galv.grāmetvede, ne arī galv.ekonomiste līdz šim brīdīm nevarēs konkrēti noteikt - kāda rūpnīcai "īstā" peļņa, un kāda "īsta" produkcijas pašizmaksa.Visa nauda, ko vēlās investēt tā saucāmājs "Daļpolimetal" ir metalurga nopelnīta nauda.

Atbildēt

vilis

07.11.2013. 04:25

Tas viss ir kaķim zem astes.Lai kam pieder tagad akcijas,LM ir maksārnespējīgs,un līdz ar to izrietošās sekas

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

07.11.2013. 00:41

Pēdējoreiz, kad biju Kiprā, tur valsts valoda bija grieķu :))))

Tagad izrādās, ka Kipras kompānijas paraksta līgumus krieviski? ;)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...