Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bite

10.11.2013. 12:15

Vai no valsts puses tāds stulbums ir iespējams attiecībā uz Liepājas metalurgu, laikam politiķiem tas bijis labs barošanās veids, tāpat kā Parex un visur savu spalvaino roku pielicis Godmanis un viņa brālis dzērājs. Kā ar to mūsu valsts prokuratūru, laikam ar to arī padalijās. Ar ko vispār nodarbojas prokuratūra, izskatās ka tā ir politiska organizācija.

Atbildēt

foršas shēmas

08.11.2013. 19:25

minēšu vienu: peļņu izņem dividendēs, ne liek attīstībai, attīstībai ņem ES naudu............

Atbildēt

N.Māstrihts

08.11.2013. 08:11

»

Pietiek baumot

Godmanis ir latvietis tīrākais. Bildēs tam redzams nameja zelta gredzens. Izraēlas bērni tādas rotas nenēsā


Īstākais žids Godmanis, kas prot pielāgoties - talantīgs nelietis. Labi zin, ko ēdis.To jau redz pēc domāšanas un attieksmes.Kamēr Godmani ar viņa draugaļu no Iekšlietu minitrijas nepakārs Doma laukumnā publiski, tauta nenotocēs valsts varai.

Atbildēt

pareģis

08.11.2013. 07:27

Droši vien Kirovs nopludināja informāciju..
Bet patiesībā, jau abi akcionāri, saņēma vai saņems nedeklarētu apaļu summiņu..

Atbildēt

Purple rain

08.11.2013. 01:08

»

.jpg

Tfu! Tfu! Tfu! Kad tevi ar karstu dzelzi! Nedraudi man...


...bet,tiem kas tagad zog,musu berni(paldies,Dievam manejais Anglija macas)vinu berniem paaudzu paaudzem vergos...

Atbildēt

Metalurgs

08.11.2013. 01:01

»

.jpg

Tfu! Tfu! Tfu! Kad tevi ar karstu dzelzi! Nedraudi man...


Paldies par zinu. Varbut ir vel kada interesanta doma ?

Atbildēt

.jpg

08.11.2013. 00:54

»

Metalurgs

Izklausies pārāk labi par visu informēts . Tas iespējams reizēm var kļūt apgrūtinoši un bīstami


Tfu! Tfu! Tfu! Kad tevi ar karstu dzelzi! Nedraudi man.
To, ka uz 10 lapām 3 cilvēki nevar uzlikt pilnīgi identiskus parakstus, saprot katrs. Pamēģini 5 reizes parakstīties, pats redzēsi. Bez tam redzams, kur paraksts apgriezts un uzlikts. Tā dara ražošanas biznesā, ja īstos līgumus sūta pa pastu, nevis brauc slēgt uz kaut kādu harbinu, bet pasūtījums, piem., jāsāk ražot uzreiz, tad viens otram aizsūta šādus e-surogātus. Juridiski tādi ir nederīgi. Strīda gadījumā vajadzēs pierādīt, ka tiešām parakstījuši un ka tajā datumā.
Mūsu valsti izzog tāpēc, ka es no sava ķēķa redzu viltojumu, bet prokuratūrā tomēr sēž "ēriks" ar "masonu pirts" klientiem, kuri neredz.

Atbildēt

Pietiek baumot

07.11.2013. 20:01

http://nra.lv/latvija/politika/72745-godmanis-pagaidam-neplanojot-pievienoties-kadam-politiskajam-spekam.htm - te būs Godmaņa nameja zelta gredzens. Latvietis tīrākais ;)

Atbildēt

Atvadas ž gaumē

07.11.2013. 19:51

"Liepājas metalurga" darbinieki ar prieku un pateicību ir pieņēmuši Liepājas simfoniskā orķestra piedāvājumu un Latviešu Biedrības nama zāle būs pārpildīta. Metalurgiem tā būs vēl viena iespēja pabūt kopā – gan tiem, kuri rūpnīcā darbu turpinās administratora vadībā, gan tiem, kuri no darba metalurgā būs atbrīvoti, kurš pēc desmit, kurš trīsdesmit rūpnīcai atdotiem gadiem, informē "Liepājas metalurga" sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Simona Laiveniece.

Atbildēt

N.Māstrihts

07.11.2013. 17:09

»

Purple rain

Lai ari kopuma Godmanis ir idiots,bet ne tads lai butu perkama ielenei,viss ir mazliet elegantak...atceresimies,ka DB tiesajas ar Godmani,par rakstu,ka Godmanis lobe SWH interese,DB zaudeja,bet kad Godmanis(jeb "lielais BET!")beidza "premjeret"vina pirma darbavieta bija SWH :)))BET!(ka teiktu Godmanis...


No komenta saprotu, ka ļoti gribas Godmani pataisīt par muļķi, kas amatos realizēja savu muļķību muļķības un idiotisma realizēšanas pēc. Žids Godmanis atšķiras no parasta žida un parasta latvieša, jo ir izcils žīds. Nelietis, kas sagrāvis Latvijas ekonomiku, pieļāvis tās izzagšanu, strādājot ar komunistiem uz vienu roku varas pārņemšanā un likumdošanas nostiprināšanā atkjaunotajā Latvijā ta’, lai komunisti paliktu pie varas un varētu tirpināt zagt. Godmanis pakārtoti kopā ar U.Osi, kas līdzīgi piedaļās rebēs un shēmās visai neuzkrītoši, ir no "kluso" kategotijas, kur tiek viss nostrādāts TV kameru priekšā tā, ka muļķe paliek gan sabiedrība, gan valsts. Godmanis par to smejas. Jo ir gudrāks par daidziem, nevis muļķis, kā Jums gribas Godmani raksturot.

Atbildēt

.jpg

07.11.2013. 15:31

Tekstā negribas lauzīties, bet paraksti ir vienkārši uzkopēti uz teksta, nezinu, kas tā par "tehnoloģiju", bet dokumenti nav parakstīti klātienē, tā dažkārt paraksta līgumus saskaņošanas procesā, sūtot pa e-pastu, bet juridiska spēka tādiem parakstiem nav, līgumiem jābūt oriģināliem, ja sākas strīds. Ikviens var "izgriezt" parakstu un likt zem jebkāda satura, nomainīt datumus utt. Cik šis viss ticami? Ķer uz muļķa ar fiktīviem dokumentiem.

Atbildēt

Brīnos es

07.11.2013. 14:24

»

metalurgs

Nav noslepums, ka vismaz 5 pēdejos gadus liela daļa metalurga produkcojas realizācija tika veikta caur Kipras banku (pat uz Lietuvu), naudas uzkrājums tur ir diezgan iespaidīgs!!! Tapēc ne Metalurga galv.grāmetvede, ne arī galv.ekonomiste līdz šim brīdīm nevarēs konkrēti noteikt - kāda rūpnīcai "īstā...


Jābrīnās, kāpēc abi žuļiki nav aiz restēm. Vai tiešām Latvijā vairs nav nevienas tiesībsargājošās institūcijas? Kur ir Tiesībsargs, par piemēru? Viņš varēja mēnešiem ņemties par skolēnu darba burtnīcām, kas vecākiem maksātu pāris cigarešu paciņu, taču, kur aiziet miljoni valsts naudas, tur Tiesībsargs klusē, kā ūdeni mutē ieņēmis.

Atbildēt

Purple rain

07.11.2013. 14:08

»

N.Māstrihts

Godmanis sasauca sēdi par Parex glabšanu, aizsūtīja no tās Sudrabu mājās, Mizītis kā ģenprokurors aiztinās pats. Godmanis Latvijā tēlo nabagu kā visi židi, turot ārzonu kontos kukuļu naudu, ko saņēmis


Lai ari kopuma Godmanis ir idiots,bet ne tads lai butu perkama ielenei,viss ir mazliet elegantak...atceresimies,ka DB tiesajas ar Godmani,par rakstu,ka Godmanis lobe SWH interese,DB zaudeja,bet kad Godmanis(jeb "lielais BET!")beidza "premjeret"vina pirma darbavieta bija SWH :)))BET!(ka teiktu Godmanis)tas jau lietas butibu nemaina,vai par "pakalpojumu"sanem naudu vai ari "pakalpojumu"...eh,latvija,skumju zeme...
P.S.karoche,Lapsu par prezidentu!!!

Atbildēt

N.Māstrihts

07.11.2013. 13:26

»

Ojārs

Kļūdas labojums - nevis Godmanis, bet Rimšēvičs ir Parex glābējs


Godmanis sasauca sēdi par Parex glabšanu, aizsūtīja no tās Sudrabu mājās, Mizītis kā ģenprokurors aiztinās pats. Godmanis Latvijā tēlo nabagu kā visi židi, turot ārzonu kontos kukuļu naudu, ko saņēmis.

Atbildēt

metalurgs

07.11.2013. 11:21

Kur pazudis lielais glābējs un bazūnētājs pastalnieks vilnītis ?

Atbildēt

Guntis V.

07.11.2013. 10:52

M.Krieķis gan malacis !!!

Atbildēt

erfgv

07.11.2013. 09:37

nu ko vel viena razosana iznicinata veiksmes stasts turpinas, skaidrs ir viens beigas jau kautko razos , tikai bus apjati nodoklu maksataji.

Atbildēt

N.Māstrihts

07.11.2013. 09:12

Latvijas valsts kases izagšana ar amatpersonu palīdzību, veicot naudas pārskaitījumus ārzonās - Lemberga variants. Lai tik muļķa nodokļu maksātāji maksā caurajā valsts kasē, kas neprot zagt, bet godprātīgi gatavi zegt izzagto valsts kasi, ko veica Godmanis ar Parex glābšanu.

Atbildēt

metalurgs

07.11.2013. 08:47

Nav noslepums, ka vismaz 5 pēdejos gadus liela daļa metalurga produkcojas realizācija tika veikta caur Kipras banku (pat uz Lietuvu), naudas uzkrājums tur ir diezgan iespaidīgs!!! Tapēc ne Metalurga galv.grāmetvede, ne arī galv.ekonomiste līdz šim brīdīm nevarēs konkrēti noteikt - kāda rūpnīcai "īstā" peļņa, un kāda "īsta" produkcijas pašizmaksa.Visa nauda, ko vēlās investēt tā saucāmājs "Daļpolimetal" ir metalurga nopelnīta nauda.

Atbildēt

vilis

07.11.2013. 04:25

Tas viss ir kaķim zem astes.Lai kam pieder tagad akcijas,LM ir maksārnespējīgs,un līdz ar to izrietošās sekas

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

07.11.2013. 00:41

Pēdējoreiz, kad biju Kiprā, tur valsts valoda bija grieķu :))))

Tagad izrādās, ka Kipras kompānijas paraksta līgumus krieviski? ;)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...