Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bite

10.11.2013. 12:15

Vai no valsts puses tāds stulbums ir iespējams attiecībā uz Liepājas metalurgu, laikam politiķiem tas bijis labs barošanās veids, tāpat kā Parex un visur savu spalvaino roku pielicis Godmanis un viņa brālis dzērājs. Kā ar to mūsu valsts prokuratūru, laikam ar to arī padalijās. Ar ko vispār nodarbojas prokuratūra, izskatās ka tā ir politiska organizācija.

Atbildēt

foršas shēmas

08.11.2013. 19:25

minēšu vienu: peļņu izņem dividendēs, ne liek attīstībai, attīstībai ņem ES naudu............

Atbildēt

N.Māstrihts

08.11.2013. 08:11

»

Pietiek baumot

Godmanis ir latvietis tīrākais. Bildēs tam redzams nameja zelta gredzens. Izraēlas bērni tādas rotas nenēsā


Īstākais žids Godmanis, kas prot pielāgoties - talantīgs nelietis. Labi zin, ko ēdis.To jau redz pēc domāšanas un attieksmes.Kamēr Godmani ar viņa draugaļu no Iekšlietu minitrijas nepakārs Doma laukumnā publiski, tauta nenotocēs valsts varai.

Atbildēt

pareģis

08.11.2013. 07:27

Droši vien Kirovs nopludināja informāciju..
Bet patiesībā, jau abi akcionāri, saņēma vai saņems nedeklarētu apaļu summiņu..

Atbildēt

Purple rain

08.11.2013. 01:08

»

.jpg

Tfu! Tfu! Tfu! Kad tevi ar karstu dzelzi! Nedraudi man...


...bet,tiem kas tagad zog,musu berni(paldies,Dievam manejais Anglija macas)vinu berniem paaudzu paaudzem vergos...

Atbildēt

Metalurgs

08.11.2013. 01:01

»

.jpg

Tfu! Tfu! Tfu! Kad tevi ar karstu dzelzi! Nedraudi man...


Paldies par zinu. Varbut ir vel kada interesanta doma ?

Atbildēt

.jpg

08.11.2013. 00:54

»

Metalurgs

Izklausies pārāk labi par visu informēts . Tas iespējams reizēm var kļūt apgrūtinoši un bīstami


Tfu! Tfu! Tfu! Kad tevi ar karstu dzelzi! Nedraudi man.
To, ka uz 10 lapām 3 cilvēki nevar uzlikt pilnīgi identiskus parakstus, saprot katrs. Pamēģini 5 reizes parakstīties, pats redzēsi. Bez tam redzams, kur paraksts apgriezts un uzlikts. Tā dara ražošanas biznesā, ja īstos līgumus sūta pa pastu, nevis brauc slēgt uz kaut kādu harbinu, bet pasūtījums, piem., jāsāk ražot uzreiz, tad viens otram aizsūta šādus e-surogātus. Juridiski tādi ir nederīgi. Strīda gadījumā vajadzēs pierādīt, ka tiešām parakstījuši un ka tajā datumā.
Mūsu valsti izzog tāpēc, ka es no sava ķēķa redzu viltojumu, bet prokuratūrā tomēr sēž "ēriks" ar "masonu pirts" klientiem, kuri neredz.

Atbildēt

Pietiek baumot

07.11.2013. 20:01

http://nra.lv/latvija/politika/72745-godmanis-pagaidam-neplanojot-pievienoties-kadam-politiskajam-spekam.htm - te būs Godmaņa nameja zelta gredzens. Latvietis tīrākais ;)

Atbildēt

Atvadas ž gaumē

07.11.2013. 19:51

"Liepājas metalurga" darbinieki ar prieku un pateicību ir pieņēmuši Liepājas simfoniskā orķestra piedāvājumu un Latviešu Biedrības nama zāle būs pārpildīta. Metalurgiem tā būs vēl viena iespēja pabūt kopā – gan tiem, kuri rūpnīcā darbu turpinās administratora vadībā, gan tiem, kuri no darba metalurgā būs atbrīvoti, kurš pēc desmit, kurš trīsdesmit rūpnīcai atdotiem gadiem, informē "Liepājas metalurga" sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Simona Laiveniece.

Atbildēt

N.Māstrihts

07.11.2013. 17:09

»

Purple rain

Lai ari kopuma Godmanis ir idiots,bet ne tads lai butu perkama ielenei,viss ir mazliet elegantak...atceresimies,ka DB tiesajas ar Godmani,par rakstu,ka Godmanis lobe SWH interese,DB zaudeja,bet kad Godmanis(jeb "lielais BET!")beidza "premjeret"vina pirma darbavieta bija SWH :)))BET!(ka teiktu Godmanis...


No komenta saprotu, ka ļoti gribas Godmani pataisīt par muļķi, kas amatos realizēja savu muļķību muļķības un idiotisma realizēšanas pēc. Žids Godmanis atšķiras no parasta žida un parasta latvieša, jo ir izcils žīds. Nelietis, kas sagrāvis Latvijas ekonomiku, pieļāvis tās izzagšanu, strādājot ar komunistiem uz vienu roku varas pārņemšanā un likumdošanas nostiprināšanā atkjaunotajā Latvijā ta’, lai komunisti paliktu pie varas un varētu tirpināt zagt. Godmanis pakārtoti kopā ar U.Osi, kas līdzīgi piedaļās rebēs un shēmās visai neuzkrītoši, ir no "kluso" kategotijas, kur tiek viss nostrādāts TV kameru priekšā tā, ka muļķe paliek gan sabiedrība, gan valsts. Godmanis par to smejas. Jo ir gudrāks par daidziem, nevis muļķis, kā Jums gribas Godmani raksturot.

Atbildēt

.jpg

07.11.2013. 15:31

Tekstā negribas lauzīties, bet paraksti ir vienkārši uzkopēti uz teksta, nezinu, kas tā par "tehnoloģiju", bet dokumenti nav parakstīti klātienē, tā dažkārt paraksta līgumus saskaņošanas procesā, sūtot pa e-pastu, bet juridiska spēka tādiem parakstiem nav, līgumiem jābūt oriģināliem, ja sākas strīds. Ikviens var "izgriezt" parakstu un likt zem jebkāda satura, nomainīt datumus utt. Cik šis viss ticami? Ķer uz muļķa ar fiktīviem dokumentiem.

Atbildēt

Brīnos es

07.11.2013. 14:24

»

metalurgs

Nav noslepums, ka vismaz 5 pēdejos gadus liela daļa metalurga produkcojas realizācija tika veikta caur Kipras banku (pat uz Lietuvu), naudas uzkrājums tur ir diezgan iespaidīgs!!! Tapēc ne Metalurga galv.grāmetvede, ne arī galv.ekonomiste līdz šim brīdīm nevarēs konkrēti noteikt - kāda rūpnīcai "īstā...


Jābrīnās, kāpēc abi žuļiki nav aiz restēm. Vai tiešām Latvijā vairs nav nevienas tiesībsargājošās institūcijas? Kur ir Tiesībsargs, par piemēru? Viņš varēja mēnešiem ņemties par skolēnu darba burtnīcām, kas vecākiem maksātu pāris cigarešu paciņu, taču, kur aiziet miljoni valsts naudas, tur Tiesībsargs klusē, kā ūdeni mutē ieņēmis.

Atbildēt

Purple rain

07.11.2013. 14:08

»

N.Māstrihts

Godmanis sasauca sēdi par Parex glabšanu, aizsūtīja no tās Sudrabu mājās, Mizītis kā ģenprokurors aiztinās pats. Godmanis Latvijā tēlo nabagu kā visi židi, turot ārzonu kontos kukuļu naudu, ko saņēmis


Lai ari kopuma Godmanis ir idiots,bet ne tads lai butu perkama ielenei,viss ir mazliet elegantak...atceresimies,ka DB tiesajas ar Godmani,par rakstu,ka Godmanis lobe SWH interese,DB zaudeja,bet kad Godmanis(jeb "lielais BET!")beidza "premjeret"vina pirma darbavieta bija SWH :)))BET!(ka teiktu Godmanis)tas jau lietas butibu nemaina,vai par "pakalpojumu"sanem naudu vai ari "pakalpojumu"...eh,latvija,skumju zeme...
P.S.karoche,Lapsu par prezidentu!!!

Atbildēt

N.Māstrihts

07.11.2013. 13:26

»

Ojārs

Kļūdas labojums - nevis Godmanis, bet Rimšēvičs ir Parex glābējs


Godmanis sasauca sēdi par Parex glabšanu, aizsūtīja no tās Sudrabu mājās, Mizītis kā ģenprokurors aiztinās pats. Godmanis Latvijā tēlo nabagu kā visi židi, turot ārzonu kontos kukuļu naudu, ko saņēmis.

Atbildēt

metalurgs

07.11.2013. 11:21

Kur pazudis lielais glābējs un bazūnētājs pastalnieks vilnītis ?

Atbildēt

Guntis V.

07.11.2013. 10:52

M.Krieķis gan malacis !!!

Atbildēt

erfgv

07.11.2013. 09:37

nu ko vel viena razosana iznicinata veiksmes stasts turpinas, skaidrs ir viens beigas jau kautko razos , tikai bus apjati nodoklu maksataji.

Atbildēt

N.Māstrihts

07.11.2013. 09:12

Latvijas valsts kases izagšana ar amatpersonu palīdzību, veicot naudas pārskaitījumus ārzonās - Lemberga variants. Lai tik muļķa nodokļu maksātāji maksā caurajā valsts kasē, kas neprot zagt, bet godprātīgi gatavi zegt izzagto valsts kasi, ko veica Godmanis ar Parex glābšanu.

Atbildēt

metalurgs

07.11.2013. 08:47

Nav noslepums, ka vismaz 5 pēdejos gadus liela daļa metalurga produkcojas realizācija tika veikta caur Kipras banku (pat uz Lietuvu), naudas uzkrājums tur ir diezgan iespaidīgs!!! Tapēc ne Metalurga galv.grāmetvede, ne arī galv.ekonomiste līdz šim brīdīm nevarēs konkrēti noteikt - kāda rūpnīcai "īstā" peļņa, un kāda "īsta" produkcijas pašizmaksa.Visa nauda, ko vēlās investēt tā saucāmājs "Daļpolimetal" ir metalurga nopelnīta nauda.

Atbildēt

vilis

07.11.2013. 04:25

Tas viss ir kaķim zem astes.Lai kam pieder tagad akcijas,LM ir maksārnespējīgs,un līdz ar to izrietošās sekas

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

07.11.2013. 00:41

Pēdējoreiz, kad biju Kiprā, tur valsts valoda bija grieķu :))))

Tagad izrādās, ka Kipras kompānijas paraksta līgumus krieviski? ;)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...