Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Karote

20.03.2013. 06:34

Ibo, Latvijā beidzot izveidojies galminieku statuss..,tik par karali tie mūžīgie strīdi.. Un šamie visi , kā zināms, ir ārpus visa.. :) Laikam..

Atbildēt

jks

19.03.2013. 16:25

Rucavas novadā NIDĀ Leituks uzcēla kāpu zonā tam mudīgi lika nograut,jo nebija ko uzmest uz šņāku mūsu vides aizstāvim Robčikam

Atbildēt

Andrejs

18.03.2013. 21:37

Ko nu nabadziņ krieviņ!

Atbildēt

Arī

18.03.2013. 15:58

Lai tik ceļ, jo tuvāk jūrai, jo labāk. Vismaz latvieši nebūs vainīgi, ka ieskalos jūrā ar visām pilīm.

Atbildēt

Nunu

18.03.2013. 15:50

Tiks sodīts. Ganjau ir bērni, mazbērni...

Atbildēt

Lauku pāķis

18.03.2013. 15:04

»

Andron Mc

Nu a ko LatoLaps labāk izvēlētos? Lai pa to naudu labāk pabalsta valsc ierēdņus vai jauniešiem sapērk planšetes...


Un ja Tu zinātu kādas algas tur maksāja...ap 2000 gadu pa trīs dienām 500Ls mierīgi pīpēdams...

Atbildēt

j

17.03.2013. 16:39

»

....

Pirms pavisam neilga laika sabiedrība viņam to māju atņemtu vai arī nodedzinātu. Bet mūslaikos tādus valsts appisējžīdus sargā kā zelta olas


Valsts jeb valsts vara viņus sargā tāpēc, ka tādi zaharjini, kargini, krasovocki un pārējās Ickes labi maksā partijām un labi maksā deputātiem par vajadzīgo likumu pieņemšanu. Pat "lielais" oligarhu apkarotājs Zaglers ir uzpirkts!

Atbildēt

Andron Mc

17.03.2013. 13:48

Nu a ko LatoLaps labāk izvēlētos? Lai pa to naudu labāk pabalsta valsc ierēdņus vai jauniešiem sapērk planšetes?
Kāds taču tās ēkas būvēja, celtniekiem algas bija! Materiāli protams importēti, bet nu nau jau izvēles, Latvijā neko neražo.
Kapēc nodirst par darbību nevis bezdarbību?
Šitāds raksts tikai norāda par plikadīdu un nejēgu skaudību. Neko neprot, neko nedara un tikai skaudīgi pļūta.

Atbildēt

....

17.03.2013. 12:17

Pirms pavisam neilga laika sabiedrība viņam to māju atņemtu vai arī nodedzinātu. Bet mūslaikos tādus valsts appisējžīdus sargā kā zelta olas...

Atbildēt

komentiņš

17.03.2013. 10:52

Spriežot pēc teksta, būvēts no 1988.gada. Nevienu nekas neinteresē. Pie tam ne jau būdiņu uzbūvē pagalmā aiz augstas sētas ko neviens nepamana. Uzbūvē lepnu īpašumu jūras krastā. Kas notiek 2012. gadā ka tas pēkšņi kļūst aktuāli pēc gandrīz 25 gadiem? To neviens nepasaka. Tā pat netiek pateikts, kas tad būtu jādara? Vai ko gaidīja no vides speciālistiem, no pašvaldības?Noilgumi pēc likuma sodīšanai tiešām iestājās. Raksts vien satur tādas kā žēlabas, ka vietējā pašvaldība neoficiāli vienkārši (???) pieņēma visu zināšanais.Ko tad gaidījāt un tā arī nesagaidījāt? Ka pašvaldība oficiāli sarežģiti pieņem zināšanai? Varbūt gaidījāt ka pašvaldībā visi nedēļu bļauj, raud, vicina kulakus? Varbūt gaidījāt ka no Rīgas ierodas specvienība ar buldozeriem, saslēdz Zaharjanu roku dzelžos bet ēkas kā Gazas sektorā ar buldozeriem nojauc? Zaharjanu izmitina LM kopuškās.Pie tām dienu un nakti stāv lūzeru rinda un kā ekskursijā apmeklē kopuškas un priecājas par to kā tagad Zaharjans dzīvo kā vienkārša tauta. Var jau būt mani minējumi ir nepareizi, bet derētu šādu rakstu ar gaušasnās ievirzi papildināt ar konkrētām norādēm, kurš,ķādu rīcību un tieši ni kā gaida. Citādi paliek tāda nepabeigtības izjūta, bet komentētāji kā es kaut ko savā prātiņā sapņojam bet visdrīzāk kļūdamies.

Atbildēt

izmeklētājs

16.03.2013. 16:15

Ja ir pārkāpts Aizsargjoslu likums, tad ir jāuzliek sods, kā arī likumpārkāpums ir jānovērš, bet ja likumpārkāpums nav novērsts, jāuzliek otrreiz sods, bet ja tad likumpārkāpums vēl netiek novērsts, tad iestājas kriminālatbildība. Ingrīda Sotņikova un Robert Bērziņ, valsts amatpersonu likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības, bet bezdarbība vai nolaidība veicot tiešos pienākumus nav attaisnojama ar likumu nezināšanu. Meklējiet laicīgi advokātus.

Atbildēt

A.L.P

16.03.2013. 12:56

Ar to Zaharjinu viss ir skaidrs.Tā taču uzvedas visi okupanti!Nožēlojami un pretīgi ir uzzināt par Zatlera divkosīgajiem izgājieniem --- dižais taisnības cīnītājs un oligarhu apkarotājs.Izskatās,ka viņam vienkārši "jumts aizbraucis" -- tik nekaunīgi atklāti līst bez ziepēm kārtējam oligarham .Tur tiešām var uznākt VĒMIENS,skatoties uz šo kangara purnu !

Atbildēt

Bērziņ!

16.03.2013. 10:12

Vārna vārnai acī neknābj. Tev jau pašam sazagti tikpat īpašumi. Un vēl nav zināms, cik līdz galam likumīgi.... Jeb noformēti tāpat kā laulība....Kad visi ņirgājas. Kad jāparāda tautai, cik mums priekšzīmīgs Prezidents.... Ka nav izvirtulis.... Bērziņ-kā tad šajās gadījumā būs? Knābsi jeb neknābsi vārnai acī?

Atbildēt

erzerums

15.03.2013. 22:34

Mani gan māc šaubas, vai raksts ir patiess.

Kāpēc? Elementāri, Vatsoni! Nesen Zaharjina dzimšanas dienas svīnības ar savu klātbūtni izdaiļoja Zaplers, kas viesiem zināms kā bezkompromisu oligarhu apkarotājs. Ja aprakstītais būtu patiesība, tad mūsu zooValdiņš Zaharjinam sen būtu uzlaidis Zuargusu (agrākais Dūle) un Sipenieci, kas arī ir lieli speci oligarhu nīdēšanā.

Kur Zaplers, tur uzvara!

Atbildēt

hm

15.03.2013. 18:45

Jātiesā arī kukuļņēmējus no būvvaldes! Ja būvvalde būtu godīga un taisnīga, tad okupantam Zaharjinam nekas tāds nebūtu izdevies.

Atbildēt

Olafens

15.03.2013. 17:18

Ko var gribeet, ja Liepaajaa vieteejaa laikraksta zurnaalisti, no "Kurzemes Vaarda" piesedz soo mafiju, neko sliktu par viniem nedriikst rakstiit, laikraksts nodarbojas ar kaut kaadu savas taisniibas sludinaasanu, nomelno cilveekus nepaartraukti, tagad aktuaali ir baidiit cilveekus, cik aarzemees viss ir slikti, vergojiet tepat, pie zaharjina, sesks briinum meers, tik nezin kaapeec puspilseeta sii briiniskiigaa meera laikaa emigreejusi, Liepaaja viena no nabadziigaakajaam pilseetaam, bet "Kurzemes Vaards" tik lej savu cukuruudeni un skalo liepaajniekiem smadzenes, LUUGUMS Lato Lapsam, papeetiet soo "Kurzemes Vaards" darbosanaas stilu un atklaasiet daudz interesanta, ja ko nopubliceesiet, iedosu daudz informaacijas par so darbosanaas stilu!!!!

Atbildēt

Vaimandieniņ

15.03.2013. 15:08

Kamēr (ne)meklē pantu uz kura pamata sodīt-jau noilgums.

Atbildēt

pilsonis

15.03.2013. 14:24

Varu derēt,ka šajā bijušajā PSRS kolonijā,kuru tagad dēvē par LATVIJU,nekad nevienu miljonāru neiesēdinās,jo valsti vada bezveidīgas būtnes,kuras bioloģiski pieskaitāmas cilvēku sugai,bet pēc prāta spējām un uzvedības - divkājainas būtnes ar cāļa smadzenēm un pataloģisku naidu pret savu tautu.Ceru,ka visi šie zatleri,āboltiņas,dombrovski.šķēles,kalvīši,godmaņi un citi noziedznieki nosmaks zem milzīgas naudas kaudzes,ko šie lopi ir sazaguši,aplaupīdamitautu un valsti.

Atbildēt

izskatās pēc pansionāta

15.03.2013. 14:23

Ja būs nacionalizācija, nevajadzēs ķēpāties ar prokuratūru. Prokuratūra lai turpina ķert ievārījuma burku zagļus un 5latu kukuļotājus.
A šajā mājā būtu ierīkojams pansionāts vai atpūtas māja Liepājas metalurgiem, kuri sabendējuši veselību rūpnīcā, zaharjinu ar sievu var pieņemt darbā par sētniekiem, pagalms plašs, pļaut ko būs.

Publicējiet vēl namiņu bildes, ar google koordinātēm, es pateikšu, kas kur ierīkojams, kur atpūtas nams darba tautai, kur pansionāts veciem ļaudīm, kur pionieru nometne, kur mākslas vai mūzikas skola, bibliotēka, informācijas centrs, poliklīnika, skoliņa vai audžu ģimenes māja.

Atbildēt

vēl ir laiks...

15.03.2013. 10:20

Tā ir valsts mazspēja, ja nevar novērst šādas nelikumības.
Taču RP un Tautsaimniecības komisijas vadītājs Dombrovskis vēlas, lai būvniecības nozarē būtu vēl lielāka patvaļa.

Atbildēt

naivais

15.03.2013. 10:12

Es domāju, ka prokuratūra uz to reāģēs un uzsāks pārbaudi, jo pastāv varbūtība, ka noticis noziedzīgs nodarījums.

Atbildēt

moins

15.03.2013. 10:09

padumjā latvija !

Atbildēt

Eglītis

15.03.2013. 09:46

NABAGA KRIEVVALODĪGAIS

Atbildēt

xxx

15.03.2013. 09:26

Ne uz to vien jaunā tauta ir spējīgi.

Atbildēt

allo

15.03.2013. 08:48

gribas vemt...Nu, cik tad var atļauties šādi izsaimniekotāji?Laikam jau tāpēc Zatlers tik draudzīgs!


Atbildēt

@

15.03.2013. 07:44

Dažs labs latvietis par naudu legalizēs visu un nolaizīs jebkuras pazoles.

Atbildēt

zinītis

15.03.2013. 07:26

mūsu valstī katrs var būvēt ko vien grib. vides dienests atkratās no visām būvniecības lietām. pašvladības laiza pakaļas biezajiem.

Atbildēt

tuziks

15.03.2013. 04:37

Švaki juristi tajā pārvaldē, ja raksta no pārkāpuma izdarīšanas pagājis vairāk nekā gads, juridiski pareizi būtu ,ja no pārkāpuma atklāšanas brīža, skaidrs ka badainajiem būvvaldniekiem mute aizbāzta ar pamatīgu žūksni!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...