Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Roze

05.03.2013. 08:33

»

gMM

ko TUR MEKLĒJA Valdis ZATLERS


Pilnīgi piekrītu šim viedoklim!
Doktors Zatlers varētu paskaidrot, ar ko šis serjožinka atšķiras no cita oligarha?

Atbildēt

Roze

05.03.2013. 08:19

Laiki mainījušies,bet blata sistēma saglabājusies...
Liepājā ne tikai saglabājusies, bet mafiozi attīstījusies tādā līmenī, ka tādi zaharjini un līdzīgie pilnīgi iebrauc auzās....
Tauta-kukainīši saprot , ka saimnieko glumi zagļi, bet pilsētas saimnieks- Sekis NĒ ! Viņa viedoklis mierīgi atturīgs ...Nav nekāds! Dzimumdienas puķu pušķis Pelēcim(Serjoženkam) gan makten pamatīgs.
Klusē Seka pasūtijumu avīzes, "lielo" negāciju atklājēji, Kurzemes vārda-KOMUNISTA raksveži.
šerlok Ulbert, lūk kur ir ko rakt! Vai tev atļauts rakstīt (pat nenoskaidrojot lietas būtību) tikai par tiem , kuri nepieder pie Seka SVĪTAS?

Atbildēt

zagļus noslepenoja

03.03.2013. 11:09

mācība: vajag zagt kopā ar voldi

Atbildēt

Jurists

03.03.2013. 07:11

Vēl viens pieradījums kastu sisitēmai Latvijas tiesiskuma izpratnē.Ja šadu piesavināsanos būtu izdarījis prasts reņģedājs,viņš jau sen atrastos cietumā.Bet naudasmaisam un Zatlera sponsoram likumi nav rakstiti.Ja Orvels būtu dzīvs,viņš Latviju redzētu kā tīru "Dzīvnieku fermas"iemiesojumu.

Atbildēt

xbv

02.03.2013. 15:15

nu redz, nebutu te paris menesjus vaimanajis, ka ir slikti Metalurgam nu re, taagad tevi panjems pie dziesmas visos punktos.. neesi jau diezgan tu iebazis $ zmuguli savaa pa..ljaa.

Atbildēt

edmunds zalite

02.03.2013. 13:49

domaju ka materiaalu noraxtiisana bija vienkaarshi veids kaa iznjemt no firmas naudu, un gan jau ar kupaca akceptu. tagad kupacam ir izdeviigi izlikties ka neko nav zinaajis, un paterorizeet zaharinu.

Atbildēt

HA

02.03.2013. 07:56

Puse no komentāru skaita ir Zaharjina nemākulīgā darboņu skaita uzrakstīti. A Zaharjins ir lohs jau sen vajadzēja no debesīm uz zemes nolaisties

Atbildēt

paija

01.03.2013. 18:01

»

Interesents

Pastāstīsiet mums visiem


Visas manis minētas ziņas var atrast internetā , ieliekot guglī uzvardu KUpačs. Es tā parasti daru, jo vienpusējai informacijai neuzticos

Atbildēt

gMM

01.03.2013. 15:25

ko TUR MEKLĒJA Valdis ZATLERS?

VAI ŠO NEVAR NOSAUKT PAR NĀKAMO 0LIGARHU

JA NACIONĀLĀS DROŠĪBAS PADOMES VADĪTĀJS brauc PIE VIŅA CIEMOS?

Atbildēt

Edža

01.03.2013. 11:58

Padomju mēsliem zagšana un citu mantas iznīcināšana ir asinīs! Par Latvijas desovjetizāciju!

Atbildēt

oaija

01.03.2013. 11:29

»

:o)

Fantastiski! Latvijas ekonomikas "flagmaņa" īpašnieks ir prasts zaglis, kas nesmādē neko


Vai tad policija jau ir sniegusi atbildi?Par Kupača parAdu ZAharjinai gan jau ir tiesas spriedums. Ka tikai bav tā, ka zaglis bļauj - ķeriet zagli- Sākoties nekustamā īpašuma krīzei, A. Kupačs gan visu parāda summu J. Zaharjinai nav atdevis un viņu kopīgajam draudzīgajam biznesam un privātajai sadarbībai ir pielikts pavisam nedraudzīgs punkts.Parasts stasts, tikai pietiek. kā jau bieži publicē tikai vienas puses versiju

Atbildēt

Miu

01.03.2013. 10:59

Godīgi sakot smieklīgi. Hmm cik tad liels tas projekts bija, kad Kupča kungs nepamanīja 63k LS? Smieklīgs iesniegums godīgi sakot neticu, ka cilvēks kurš darbojas savā/sava uzņēmuma labā nepamanītu tādu summu.. Ok protams ja projekts pāris miljoni tad jau var visu ko saslēpt, bet nu ticības tam īsti nav.

Atbildēt

:o)

01.03.2013. 10:36

Fantastiski! Latvijas ekonomikas "flagmaņa" īpašnieks ir prasts zaglis, kas nesmādē neko!

Atbildēt

paija

01.03.2013. 08:52

Izskatas, ka tas ir Kupača izmusuma solis, lai nemaksatu tiesas piespriesto 100000ls paradu ZAharjinai un nekas tur nav pieradīts No interneta-. A. Kupačs J. Zaharjinai bijis parādā aptuveni 100 tūkstošus latu, ko J. Zaharjina tikai sev zināmu iemeslu dēļ nav vēlējusies saņemt savā kontā, bet lūgusi to pārskaitīt uz sava vīra S. Zaharjina konta. Daļu parāda – 43 tūkstošus – A. Kupačs arī pārskaitījis uz norādīto kontu, taču vēlāk J. Zaharjina iesūdzējusi savu parādnieku par parāda neatdošanu tiesā un apgalvojusi, ka nav lūgusi naudu pārskaitīt uz vīra konta. Līdz ar to A. Kupačs vēlas atgūt šo naudu, kas ar procentiem šo gadu laikā jau palielinājusies līdz 47 tūkstošiem latu.

Kā stāstīja advokāts, tiesas lēmums bijis piedzīt no A. Kupača visu parāda summu – gandrīz 100 tūkstošus latu. Nelaimīgu apstākļu sakritības dēļ A. Kupačs nav paguvis šo pirmās instances spriedumu pārsūdzēt, un tas stājies spēkā.

A. Kupačs kopā ar J. Zaharjinu ilgus gadus bijusi cieša, pat draudzīga sadarbība nekustamo īpašumu jomā: viņi kopīgi nodarbojušies ar E. Tisē ielas 83. mājas rekonstrukciju, viņš palīdzējis arī kārtot Zaharjinu ģimenes personisko īpašumu lietas – bijis tās pilnvarotā persona nekustamo īpašumu lietās, turklāt, kā apgalvoja advokāts, šī sadarbība bijusi tik uzticēšanās pilna, ka dažbrīd ne visas vienošanās nokārtotas rakstiski. Līdz ar to tagad esot grūti pierādīt daudzus ar šiem darījumiem saistītus apstākļus. Ar Zaharjinu ģimenes lietām A. Kupačs bijis saistīts jau kopš 1997. gada, bet šis parāds izveidojies pirms aptuveni pieciem gadiem.

Atbildēt

vvv

01.03.2013. 08:33

Nu comon,tik leetas durvis pat truuciigie neliek savaas maajaas!

Atbildēt

paija

01.03.2013. 08:32

Pirms cik gadiem tad tas bija ?Nu tikai pamanīja ? Ja ta ir sievas firma, tad pats ZAharjins gan neko tur nevarēja nozagt. Aprīli turpinasies tiesa starp ZAharjinu un Lipmanu par akciju piederību, tad jau visi līdzekļi labi,ar Pietiek. palīdzību Lipmanam javac visadi veci papīri par ZAharjinu,varbūt nobaidīsies un atdos savas akcijas LIpmanam

Atbildēt

UK1

01.03.2013. 07:54

Kad nevar savādāk tikt klāt tad,saka ka šis durvis nozadzis :D kur tad tas Andris bija ātrāk? :D

Atbildēt

...

01.03.2013. 01:04

da laaaabi. Taču tik godīgs skatiens tam zahurjinam ;) Noteikti kāds pārpratums

Atbildēt

Oļģerts

01.03.2013. 00:04

cerams, ka no nevainīgas shēmas būs arī restes. nozodz veikalā kaut ko virs 50 ls, var izpelnīties kriminālatbildību, un attiecīgi cietumsodu. ja Latvijā vel ir kāds prokurors un tiesnesis, tad te spīd vairāki gadi. cerams. audzējiet taukus, zahariji.

Atbildēt

nu

28.02.2013. 23:24

kam ir par daudz tam nepietiek

Atbildēt

elo

28.02.2013. 22:50

Kāpēc,ne!

Atbildēt

nu, un

28.02.2013. 21:50

kas tad nu būs, nekas

Atbildēt

WWW

28.02.2013. 21:32

Padomju alkoholisma sekas...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

FotoRažotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana un jāpadara neizdevīga atkritumu apglabāšana. Šķiet pašsaprotami, vai ne? Diemžēl pašlaik valdība nesaprotamu iemeslu dēļ bremzē jau ar visām iesaistītajām pusēm apspriestu likumprojektu un dod priekšroku no iedzīvotāju kabatām katru gadu maksāt ES 15 miljonus par nepārstrādātu plastmasas iepakojumu.
Lasīt visu...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....