Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kamene

30.10.2014. 21:49

»

Ilze

Vai tik skaudībiņa neiedarbojās. Bet vispār - dēls var pirkt kādu auto grib, nav jau viņam tētim atļauja jāprasa un vēl, ja pats nopelnījis. Bet Belēvičs ir cilvēks, kas ko pasaka, to izdara un strādā pats kā mazais nazītis. Un gudrs ar. Utis var meklēt un atrast katram. Ko tu bez Nožēlas esi paveicis...


pilnīgi piekrītu! Belevičs masīnu ir nopircis par savu naudu. Savu nopelnīto naudu. Nomaksājis arī visus nodokļus. Atškirībā no visādiem Zaķiem, rudajām lapsām uc daudziem citiem valsts un pašvaldību amatpersonām, kuras pērk vai ņem līzingā mašīnas par manu, Tavu un mūsu kopējo naudu no budžeta. Tur tā atšķirība un par to var uztraukties.

Atbildēt

Els

23.09.2014. 06:58

Śim kungam zaļās taisnības vārdā nāktos braukāt ar zirdziņu!

Atbildēt

ingemārs

26.08.2014. 14:02

»

neskaud

ja esi balts un pūkains, tad esi tāds arī darbos, shēmām un maxinācijām daudz prāta nevajag, tur palīdz otrā laime


Par līdzcilvēku Belevicu nevar uzskatit.Ir svarīgi, kādā virzienā darbojas prāts - vai lai vairotu tautas labklājību vai domājot tikai par savu un savas ģimenes ieguvumu.

Atbildēt

Kārlis

11.08.2014. 23:46

Tagad visi braukā ar Bentlijiem, arī Visu Latvijai pietuvinātie maksātnespējas administratori, kas tās mašīnas pat nav nopelnījuši ar uzņēmējdarbību, bet par tiem jau te neko neraksta.

Atbildēt

ok

30.07.2014. 11:40

»

hmmm

mani vairaak skumdina pienaakumu saraksts taa valdes loceklja amataa. diemzhel, bet skarbi spiezhas laukaa - vinja pienaakumi ir samudriit djeelas varas gaitenjos. uz taa fona viens Continental GT tieshaam ir siikums. arii tie 9 traktori


Laika neesi darbojies pirvātbiznesā un neizproti veselības aprūpes / farmācijas jomas specifiku - komunikācija ar valsts iestādēm (t.sk. Veselības ministrijai padotajām iestādēm) ir nepieciešamība dēļ esošās likumdošanas nevis vēlmes samudrīt. Guntonkulis vienkārši nodarbojas ar biznesa attīstības un komunikācijas jautājumiem, kamēr puika darbojas ar pašiem biznesa procesiem. Korekti sadalītas lomas un katrs dara to, ko labāk māk. Rezultātā arī gūst dividendces, no kurām pirkt dārgus auto - nekā pārdabiska, vienkārši cieņa par veiksmīgi attīstītu biznesa modeli un vadības komandas spējām.

Atbildēt

...

29.07.2014. 13:59

Ah,Belēvič! Kādi gan mazvērtības kompleksi moca, ko kompensēt var tikai Bentlijs? Kā priekšā tad vajag "reprezentēties"?! Zolīšu turnīra zēniņu? Gerkens un Co? Nu - tur varbūt pat Bentlijs ir vājš, tieši tāpat kā Jūsu zolīšspēlmaņa spējas...Varbūt nevajag sacensties un nevienam neko pierādīt? Bet tur vajag LIELU PERSONĪBU, kur "kupi-pradai" nederēs...

Atbildēt

haralds

[R] 29.07.2014. 10:46

"zaļie" konformkomunis†i!

Atbildēt

Ilze

28.07.2014. 12:54

»

Nožēla

Līdz nesenai pagātnei cerēju, ka šid tips ir krietnāks, bet - kārtējā vilšanās. Visi viņa darbi ir krasā pretrunā ar viņa vārdiem. Vēlēšanu tuvums liek spodrināt tēlu, taču vismaz es par šo likulības apkopojumu tā sauktajā zaļo partijā, nekad nebalsošu un tikai garīgi nepiklnvērtīgie viņus, šos šeftmaņus...


Vai tik skaudībiņa neiedarbojās. Bet vispār - dēls var pirkt kādu auto grib, nav jau viņam tētim atļauja jāprasa un vēl, ja pats nopelnījis. Bet Belēvičs ir cilvēks, kas ko pasaka, to izdara un strādā pats kā mazais nazītis. Un gudrs ar. Utis var meklēt un atrast katram. Ko tu bez Nožēlas esi paveicis, lai mūsu bērni būtu veselīgāki, ēstu labāk!

Atbildēt

hmmm

28.07.2014. 10:18

mani vairaak skumdina pienaakumu saraksts taa valdes loceklja amataa. diemzhel, bet skarbi spiezhas laukaa - vinja pienaakumi ir samudriit djeelas varas gaitenjos. uz taa fona viens Continental GT tieshaam ir siikums. arii tie 9 traktori.

Atbildēt

vēl annai

27.07.2014. 19:25

»

Anna

Vai tad zaļajam noteikti jābūt radikālam? Vai zaļajam jādzīvo meža vidū un jāpārtiek no dabas veltēm? Jābūt veģetārietim...


un vispār, lai pērk ko grib, bet lai nestāsta, ka visiem citiem jābrauc ar sabiedrisko, kamēr pats ar bentlijiem un mersedesiem vizināsies! lai rāda priekšzīmi, zaļais hrenovais!

Atbildēt

annai

27.07.2014. 19:18

»

Anna

Vai tad zaļajam noteikti jābūt radikālam? Vai zaļajam jādzīvo meža vidū un jāpārtiek no dabas veltēm? Jābūt veģetārietim...


zaļais var arī nopirkt mašīnu ar mazāku motoru, kas piesārņo mazāk! bet belēvičam, redz, bentliju savajadzējās, un vēl mecedes džipu, un vēl bmw džipu. neviens nesaka, ka jābrauc sasvīdušam ar divriteni, un tie belēviča murgi par elektroauto ir vienkārši smieklīgi. bet ir virkne mašīnu, kā visādi hibrīdi utt., kas ir ekonomiski, mazāk piesārņo dabu. bet laikam jau visuma valdniekam belēvičam tāds mašīnas par prastu, ar tām izrādīties nevar. tukša muca, nekas vairāk. jācer, ka viņu neievēlēs.

Atbildēt

Anna

27.07.2014. 19:12

Vai tad zaļajam noteikti jābūt radikālam? Vai zaļajam jādzīvo meža vidū un jāpārtiek no dabas veltēm? Jābūt veģetārietim?
Katrā no mums, es ceru, ka ir zaļās vērtības.
Lai Silenieks braukā ar riteni ( tas ir viņa hobijs), un neviens nenoliegs, ka riteņbraukšanas popularizēšana ir ievērojami palielinājusi riteņbraucēju skaitu.
Tik diez vai biznesmenis mīsies uz darbu ar riteni, lai pēc tam sasvīdis slēgtu līgumus un dotos uz pārrunām ar riteni....
Nesaku, ka man Belevičs patīk, bet kaut kas tajā visā ko viņš saka ir. E vielas, veselīga pārtika, ĢMO u.c.
Diez vai Belēviču klans ir vainojams pie zāļu dārdzības ar to, ka viņiem laikam 2 aptiekas no tūkstošiem kas ir LV.
Un zināma taisnība arī, ka jāpriecājas, ka bizness top Latvijā, mašīna tiek reģistrēta un pirkta ( atšķirībā no Zaķa mahinācijām ar auto pirkšanu) Latvijā.

Atbildēt

Huhhh

27.07.2014. 17:01

zaļā farizeja nedienas

Atbildēt

Nožēla

27.07.2014. 10:46

Līdz nesenai pagātnei cerēju, ka šid tips ir krietnāks, bet - kārtējā vilšanās. Visi viņa darbi ir krasā pretrunā ar viņa vārdiem. Vēlēšanu tuvums liek spodrināt tēlu, taču vismaz es par šo likulības apkopojumu tā sauktajā zaļo partijā, nekad nebalsošu un tikai garīgi nepiklnvērtīgie viņus, šos šeftmaņus, uztver par pilnvērtīgiem.

Atbildēt

kolibri

27.07.2014. 08:03

Vai tad šā tipiņa domas kādam ir saistošas?
Runā vienu bet dara otru!!!
PAJOLIŅA cienīgs solo

Atbildēt

vasja

26.07.2014. 11:02

Nu i morda!

Atbildēt

Tēvzemes glābējs

26.07.2014. 11:00

Mēsaļie vēl apņemamies no valsts budžeta 5 milj. euro piešķirt pupuķa papildaizsardzībai no Ādažu poligona trokšņiem-tur par šo naudu strādās mūsu zoopsihologi un mierinās to putniņu.Vēl nepieciešams
kā minimums 4 milj.euro Centrāltirgus žurku pārliecināšanai pārcelties uz Maskavas pilsētas tirgu-ar šo smalko darbu arī sekmīgi 20 gadu laikā tiksim kārtībā-tur par šo naudu pārliecināšanas darbus veiks mūsu partijas biedri un partijas atbalstītāji.Jāpiešķir tik līdzekļi.Nauda nesmird,tāpēc Biļēviča aptiekas pudelīti (50 gr.)amonjaka ūdens(ožamais spirts) pārdod par 2 euro.Padomju laikos kolhozos anonjaka ūdeni simtos tonnu iestrādāja augsnē,zemes auglības uznabōšanai(N ).Maksāja tad aptiekā ožamais spirts 100.gr. 1 padomju kapeiku.Tas viss tikai tautas labklājības celšanas vārdā.Vēl jāpieņem likuyms,ka kartam zaļajam no valsts budžeta izsniedzams čemodāniņš ar naudu traktorīšu iegādei un špickām ar ko mežus svilināt,lai nākotnē,pēc 200 gadiem ugunsgrēku vietās uzplauktu dabas daudzveidība.Vēlēšanās visi balsojiet par Zaļajiem Biļēvičiem,Emšiem,Vējoņiem un citiem dabas dotiem blēžiem!

Atbildēt

nu nu

26.07.2014. 09:43

»

Es

Raksta autore aizmirsa uzrakstīt cik saņēma par šo pasūtīto ķengu rakstu. nožēlojami, ka latviešiem ir tik liela skaudība pret saviem līdzcilvēkiem, kuri ir apveltīti ar prātu un spējīgi dzīvē kautko sasniegt


par kādu skaudību var būt runa, ja raksta autore vienkārši parāda cilvēka liekulību? zaļais belēvičs grib, lai cilvēki pārsēžas uz riteņiem un iet ar kājām, tikai uz sevi to gan neattiecina. zaļais belēvičs iestājas par dabas aizsardzību, bet pats katru gadu braukā uz lielbritāniju šaut būros audzētus fazānus, pret ko protestē ne tikai anglijas, bet visas eiropas zaļie, jo prakse ir galēji necilvēcīga. zaļais belēvičs cīnās par veselīgu pārtiku un it kā veselīgu dzīvesveidu, bet pats savu bagātību ir uztaisījis uz cilvēku slimībām. un tā tālāk un tā joprojām, sarakstu varētu par šo odiozo personību vēl krietni papildināt.

Atbildēt

real

25.07.2014. 23:53

»

ddom2

Iespējams, ka tēlo .diotu. Iespējams, nē. Nauda un lielā politika mīlot viegli retardētus personāžus, tā daba kompensē trūkumus


zalu spekulants nav idiots ,vins ir parazits,kurs parazite uz slimu cilveku rekina un spekule ar zalem !

Atbildēt

JANKA

25.07.2014. 19:19

»

A

Piekrītu 100


..piekrītu 200%........

Atbildēt

ddom2

25.07.2014. 15:07

Iespējams, ka tēlo .diotu. Iespējams, nē. Nauda un lielā politika mīlot viegli retardētus personāžus, tā daba kompensē trūkumus.

Atbildēt

Andris_

25.07.2014. 08:51

»

Es

Raksta autore aizmirsa uzrakstīt cik saņēma par šo pasūtīto ķengu rakstu. nožēlojami, ka latviešiem ir tik liela skaudība pret saviem līdzcilvēkiem, kuri ir apveltīti ar prātu un spējīgi dzīvē kautko sasniegt


Būsiet pārsteigts!
Kaut arī esmu latvietis, bet man nav "skaudība pret saviem līdzcilvēkiem, kuri ir apveltīti ar prātu" tādā līmenī, ka šis prātiņš tiem liek pirkt Bentliju :)
Vien riebums un tikai

Atbildēt

Izlasīju interviju

25.07.2014. 08:37

Apbrīnojams haoss Beļevičam galvā saistībā ar patiesu vides draudzīgu principu īstenošanu reālajā praksē. Tiešam domāju, ka viņš ir mazdrusciņ gudrāks un godīgāks par vidējo LZP biedru, bet patiesībā vēl trakāk.

Atbildēt

ES

25.07.2014. 08:23

Šis vīrs sarausis miljonus ne jau ar darbu, bet ar ļaunumu un cietsirdību, jo izspīedis pēdējo asins lāsi no slimiem un nelaimīgiem, nu izskolojis arī dēlā tās pašas vērtības - ļaunumu, rijību, alkatību, kas šai dzimtai jau no pirmsākumiem asinīs.

Atbildēt

Viedoklis

25.07.2014. 07:23

Un liekat mierā traktorus ar kuriem Saules aptieka īpašnieks ar ģimeni pārved mājās naudu, ko nopelna tirgojot pensionāriem, un ne tikai, par lieliem uzcenojumiem gadiem ilgi medikamentus u.c. aptiekās nopērkamo.

Atbildēt

:)

25.07.2014. 07:18

Tapis raksts raksts, lai pareklamētu zaļnaftinieku programmu un vienu no tās ne lielākiem sponsoriem? ;)

Atbildēt

Fēlis

25.07.2014. 06:01

Siltumnīcas gāzes neizraisa sasilšanu, jo temperatūras pieaugums vēsturiski ir novērojams 400 līdz 1000 gadus pirms šīs gāzes īpatsvara pieauguma atmosfērā. Ledus krāvumu dati atklāj arī to, ka pēdējo 400000 gadu laikā CO2 vairākkārt ir bijis vēl augstāks kā mūsdienās un to nevarēja izraisīt ru'pniecība un transports. Pie klimata izmaiņām vainojama visu 20.gs. valdošā pastiprinātā Saules radiācija, okeānu straumes, Zemes virzība visumā, nevis alkatīgu ļautiņu izgudrotā iespēja iekasēt uz siltumnīcas gāzu rēķina, tāpēc Belevičs var mierīgu sirdsapziņu gāzt bākā bendžu un tik pat mierīgu sirdsapziņu to dedzināt.

Atbildēt

janka

25.07.2014. 00:03

Kamazs tomēr ir daudz iespaidīgāks un braucot ar to daudz labāk būtu saskatamas īpašnieka neparastās prāta spējas uz nožēlojama,pelēkā pūļa fona.Ak apžēlojies par mums bagatniek!

Atbildēt

blond

24.07.2014. 23:28

Vēlreiz nākas pārliecināties, ka Belēvičs ir ciniķis un nekauņa, kurš tikai izliekas par idiotu.

Atbildēt

latvietis

24.07.2014. 22:59

»

Ansis

Bet tas, ka šai valstī nemīl turīgas cilvēkus, ir nožēlojama taisnība. Tikai tie kuri stundām sēd sabiedriskā transportā vai iet ar kājām ir privilēģiju pelnošie pilsoņi


Nemīl gan turīgos, jo viņi izmanto valsts un sabiedrības labumus na haļavu t.i. maksā pazeminātus nodokļus, kamēr nabagi visu to valsts parikti uztur. Bagāto valdība valda kopš deviņdesmito sākuma, pus miljons ir nomiris vai aizbēguši no Latvijas.

Atbildēt

Ansis

24.07.2014. 22:03

Bet tas, ka šai valstī nemīl turīgas cilvēkus, ir nožēlojama taisnība. Tikai tie kuri stundām sēd sabiedriskā transportā vai iet ar kājām ir privilēģiju pelnošie pilsoņi

Atbildēt

Dolomīts

24.07.2014. 20:36

Kā šie "zaļie" twitterī izliekas par baigiem riteņbraukšanas faniem- reizēm viņu vietā pat neērti paliek. Īpaši tas džeks no Zaļās partijas, kuru bieži rāda bildē ar pazemīgi pasniegtu zemeņu paplāti, silenieks, vai kā viņu tur. Tas, man šķiet, vispār, kā mašīnu ierauga, tā izvemjas, un naktī guļ gultā kopā ar riteni. Kad vēlētāji skatās, protams, tad tikai. Kaut gan, elektorāts šiem tāds, ka varētu mierīgi iztikt bez zili zaļās māžošanās, kā belēvičs to tagad dara ar bentliju. Penši tāpat par nobalsos.

Atbildēt

Es

24.07.2014. 20:30

Raksta autore aizmirsa uzrakstīt cik saņēma par šo pasūtīto ķengu rakstu. nožēlojami, ka latviešiem ir tik liela skaudība pret saviem līdzcilvēkiem, kuri ir apveltīti ar prātu un spējīgi dzīvē kautko sasniegt...

Atbildēt

vidists

24.07.2014. 20:05

Biologiskais lauksaimnieks ar super piesarnojosiem Traktoriem?varbut parbaudit un nonemt sertifikatu?

Atbildēt

anita

24.07.2014. 17:54

Pretīgs divkosis

Atbildēt

Asdfgh

24.07.2014. 17:15

Nu jaasamaina 9 traktori pret zirgiem ;)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....