Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vija

04.12.2021. 11:13

»

labvēlis

Kaut kā uz jaunā baciļa parādīšanos,pazuda "Remantadīns"!Aizbildinoties ar tā neefektīvo iedarbi uz gripas"a"paveidu


Remantadīnu pret daudz ko palīdzēja. Neizarsteja, bet atvieglināja. Pat parasto klepu!

Atbildēt

Vija

04.12.2021. 11:04

»


Ja. Remantadīnu palīdzēja mums visai ģimenei 2020.g.lidzigai slimībai ka Covids, kaut gan testu taisīt nebijām. Nav redzēts, ka ražotāji tik ļoti pārdzīvo, lai iedzīvotāji neiedzertu kādas liekas zāles. Remantadīnu pazušana ir ļoti aizdomīgs.

Atbildēt

Drīz plīsīs

07.11.2021. 15:18

Vajadzīgas 3 lietas:
1. ieroči,
2. zāles,
3. diezgan daudz kokmateriālu, jo ar laternu stabiem nepietiks.
Šai ziņā ASV situācija ir perspektīva.

Atbildēt

tuja

07.11.2021. 13:53

»

nemo

kartejais specialists setnieks, :: viedais manels


Paldies Viedajam par rakstu! Precīzi, protams firmu troļļi ārdīsies

Atbildēt

Ai

26.09.2021. 17:33

»

Svētais Vazelīns

Nu vecīt, tavas atsauces un informācijas avoti kā rumble u.c. miskastes liek apšaubīt, vai pats arī tici tam ko raksti...


nu,- kas stāv aiz tā klubiņa? Nekas nestāv.Vienkāršs egocentrisms, narcisisms, izredzētības mānija uttt. Gribas taču būt tam "vienīgajam gudrajam, atmaskotājam, cīnītājam par taisnību", "'mesijai - pasaules glābējam", "vienīgajam, kas visu saprot, visu zina"uttttttt, tādu mums saradušies kā sēnes pēc lietus.Viens te "cionisma atklājējs un apkarotājs", viens "Švāba interprets" un kādi vēl ne.Visi grib būt tie "vienīgie, īstie, apgaismotie" patiesības atklājēji.Jo lielāks kliedzējs, jo mazāks darītājs.

Atbildēt

Farmācijas bizness gribēja lielveikalos nodrošināt pašārstēšanos

26.09.2021. 05:36

»


Farmācijas biznesa lobētāji Latvijā mēģināja panākt, lai lielveikalos, parastā plauktā, kā kādas bonbongas varētu nopirkt arī pretiekaisuma/pretsāpju līdzekļus.

Tikai rūpēs par pacientu. Lai varētu tirgot ibumetīnu un pēc tam jau ārstēt pacientus no ibumetīna rīšanas (un neiešanas pie ārsta) radītajām blaknēm un kaitēm.

Nekā personīga, tikai bizness ar līķa potenciālu.

Atbildēt

Ticēt tiem, kas saņem naudu no farmācijas industrijas, ir pārsteidzīgi

26.09.2021. 05:32

Ja tu saņem naudu no farmācijas nozares, tu esi finansiāli ieinteresēts pasniegt tos pašus labi zināmos faktus par saslimšanu, hospitalizēšanu un mirstību asā mērcē.

Dramatiski, pārspīlēti, ieinteresēti, ienesīgi, neobjektīvi.

Cilvēks ir mirstīgs, elceļu vīrusi nav izskaužami, veselību daudzi pirmos 40 gadus tikai bojā, slimnīcās vienmēr būs pacienti, pacienti reanimācijā vai intensīvajā aprūpē būs vienmēr.

Neuzķerieties uz visai parastas situācijas dramatizēšanu no ieinteresēto puses.

Atbildēt

Roza Luksemburga

25.09.2021. 21:51

»

Lauku Pele

Interneta dzīlēs tiešām var uzrakt mediķu rakstus par ivermektīna lietošanas efektivitāti dažādu valstu slimnīcās Covid-19 ārstēšanai - visnotaļ cerīgi. Ideja par šo pretparazītu zāļu lietošanu nav nokritusi no zila gaisa, jau agrāk "pirms-kovida laikmetā" tās izrādījušās noderīgas citu vīrusu izraisītu...


Zales ir bet ES tiek kategoriski noliegtas un nav ieklautas neviena arstesanas protokola. Info par ivermektinu paradijas jau pirms gada. Par ta izgudrosanu skiet pat bija Nobela premija pirms kadiem 15 gadiem. Parbauditas un plasi lietotas zales. Skiet, ka ES taa aptiekaa pat ar recepti nav noperkamas. Ja slimnieki no pirmas slimibas dienas butu bijusi arsteti pienacigi, noteikti daudzus vareja izglabt. Bet kurs tad ietu vakcineties?

Atbildēt

😂😂😂

25.09.2021. 11:45

Lētā mauķele nika tirpina sūkāt varas tauri īsta mauku dzimtas pārstāve. Bravo, ka tik ko pasūkāt ! 😂

Atbildēt

Lauku Pele

25.09.2021. 11:38

Interneta dzīlēs tiešām var uzrakt mediķu rakstus par ivermektīna lietošanas efektivitāti dažādu valstu slimnīcās Covid-19 ārstēšanai - visnotaļ cerīgi. Ideja par šo pretparazītu zāļu lietošanu nav nokritusi no zila gaisa, jau agrāk "pirms-kovida laikmetā" tās izrādījušās noderīgas citu vīrusu izraisītu slimību smaguma mazināšanai. Droši vien der iegādāties un turēt mājas aptieciņā, vislētāk būs veterinārijai paredzētais injicējamais preparāts 100 ml flakonā, 10 mg/ml - ar tādu pietiktu 11 pieaugušiem cilvēkiem pilnam kursam, lietojot ieteicamajās devās (iekšķīgi) 5 dienas no vietas, gadījumā,ja "ķēris" kroņa vīruss. Kā jebkurām zālēm, iespējamas dažādas blaknes, bet ne tādas, kā no gēnu informācijas pārnesi un visa organisma darbību ietekmējošām "vakcīnām".

Atbildēt

Globālie kovidafērusti jau paziņojuši

25.09.2021. 11:20

»

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānoto tautas sociālo nemieru apspiešanai pielietos šaujamieročus

Lems par tiesībām karavīriem un zemessargiem arī miera laikā pielietot šaujamieročus...


kovidafēra var izgāzties tikai vienā gadījumā, ja kādā no trim lielvalstīm - ĶTR, KF, ASV vakcinācijas un globālās elektroniskās koncentrācijas nometnes izveidē tauta saceltos pret vietējiem globālistu Vatikāna padomes inkluzīvā kapitālisma režīmiem.

Ebreju nacists E. Levits pēc Ultimāta saņemšanas 2. septembrī inicē dāvanu tautai.

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānoto tautas sociālo nemieru apspiešanai pielietos šaujamieročus

Lems par tiesībām karavīriem un zemessargiem arī miera laikā pielietot šaujamieročus

SABIEDRĪBA Šodien, 2021. gada 25. septembrī, 10:13
  Jauns.lv / LETA

Valdība otrdien, 2021. gada 28.septembrī lems par grozījumiem likumā, kas piešķirtu karavīram un zemessargam tiesības miera laikā pielietot dienesta šaujamieroci speciālās operācijās, tostarp, militāro darbību rezultātā izraisītu valsti apdraudošo situāciju pārvarēšanai”.

No paziņojuma izriet, ka K. Kariņš ar savu rezolūciju, to saskaņojot ar E. Levitu, var norīkot zemessardzi vai armiju “speciālu operāciju” veikšanai, piespiedu kārtā vakcinējot iedzīvotājus, ielaužoties ar ieročiem viņu dzīvesvietās. Tieši tā, kā tas notika Indijā.

Šie ir pavisam jauni valsts terora apdraudējumi visai sabiedrībai, jo 13/03/2020 LV jau atteikusies Latvijā ievērot cilvēktiesības, paziņojot ANO.

Atbildēt

Globālie kovidafrristi paziņoja,

25.09.2021. 11:09

»

HĀ HĀ HĀ

krievijā tādi kā mūsu rigviri, paņēmuši veco neefektīvo pret tbc līdzeki un tirgo


kovafēra var izgāzties tikai vienā gadījumā, ja kādā no trim lielvalstīm - ĶTR, KF, ASV vakcinācijas un globālās elektroniskās koncentrācijas nometnes izveidē tauta saceltos pret vietējiem globālistu Vatikāna padomes inkluzīvā kapitālisma režīmiem.

Ebreju nacists E. Levits pēc Ultimāta saņemšanas 2. septembrī inicē dāvanu tautai.

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānoto tautas sociālo nemieru apspiešanai pielietos šaujamieročus

Lems par tiesībām karavīriem un zemessargiem arī miera laikā pielietot šaujamieročus

SABIEDRĪBA Šodien 10:13
  Jauns.lv / LETA

Valdība otrdien, 2021. gada 28.septembrī lems par grozījumiem likumā, kas piešķirtu karavīram un zemessargam tiesības miera laikā pielietot dienesta šaujamieroci speciālās operācijās, tostarp, militāro darbību rezultātā izraisītu valsti apdraudošo situāciju pārvarēšanai.

Atbildēt

kaut cik jau darbojas viss

25.09.2021. 11:05

kas nogalina mūsos esošos patogenos mikrobus, jo tie, inficējoties ar vīrusu, nevar sākt dzīres. Vīrusa izraisītās patoloģijas tie nemazina. NEKĀ JAU JAUNA

Atbildēt

mūsēji rigviri

25.09.2021. 10:48

jau arī 'vakcīnu' bija gatavi ražot... tam visam tikai viens noteikums-vajag, kas pērk

Atbildēt

HĀ HĀ HĀ

25.09.2021. 10:47

krievijā tādi kā mūsu rigviri, paņēmuši veco neefektīvo pret tbc līdzeki un tirgo....

Atbildēt

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānoto tautas sociālo nemieru apspiešanai pielietos šaujamieročus

25.09.2021. 10:00

Lems par tiesībām karavīriem un zemessargiem arī miera laikā pielietot šaujamieročus

SABIEDRĪBA Šodien 10:13
  Jauns.lv / LETA

Valdība otrdien, 28.septembrī lems par grozījumiem likumā, kas piešķirtu karavīram un zemessargam tiesības miera laikā pielietot dienesta šaujamieroci speciālās operācijās, tostarp, militāro darbību rezultātā izraisītu valsti apdraudošo situāciju pārvarēšanai.

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem?

Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 2021. gada 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, proti 2021. gada beigās, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielā ekonomikas atiestatīšana (nonuļļošana)”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.


Arzemju banku algotņi E. Levits un K. Kariņš - diversanti
Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas un Davosa klubu un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt “ārkārtas stāvokli”, kas pielīdzināms karastāvoklim ar komendantstundām, kādu LV likumdošana neparedz, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Puaro.lv :

“Karastāvoklis kā īpašs tiesiskais režīms Latvijas normatīvajos aktos nav paredzēts.
Nacionālās drošības likums nosaka, ka “atkarībā no valsts apdraudējuma veida, tā intensitātes un rakstura, kā arī apdraudētās teritorijas lieluma nosaka atbilstošu terorisma draudu līmeni, kā arī likumā noteiktajā kārtībā var izsludināt ārkārtējo situāciju vai izņēmuma stāvokli. Izsludinot izņēmuma stāvokli, Ministru kabinets var noteikt papildu ierobežojumus iedzīvotājiem, komersantiem, valsts un pašvaldību iestādēm atbilstoši likumam “Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli”.

Atbildēt

Menela visi raksti

25.09.2021. 08:56

»

Svētais Vazelīns

Paldies par ieteikumu. Taču Manela raksts un fakti no tā nekļūs ticamāki


ir balstīti K. Švābes “filosofijas” atmaskošanai.

Atbildēt

fakts

25.09.2021. 08:06

Tāda lieta kā skābekļa kokteilis ir norakta un apbedīta.Pieņemu ka jaunās un vidējās paaudzes zāļu tirdzniecības menedžēri,saukti par mediiķem,to pat nav dzirdējuši.

Atbildēt

Citokiinu veetrai kas?

25.09.2021. 06:16

Shite mineetaas zaales neliidzees. Vai nu kordicepss, vai lielas devas dabisko pretiekaisuma?

Atbildēt

atvainojos

25.09.2021. 00:08

»


Pavisam aizmirsu, ka visi kovidioti ir medicīnas zinātņu doktori, kas zin kad un kādas zāles lietot un arī apendicītu sev operē paši.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

24.09.2021. 21:40

»

Izlasiet K. Švābes

“ Covid-19 Lielā ekonomikas nonuļļošana


Paldies par ieteikumu. Taču Manela raksts un fakti no tā nekļūs ticamāki.

Atbildēt

Kariņš un Levits

24.09.2021. 21:23

»

Kariņš

ir apmaldījies trijās laternās


ir agresīvi Latvijas ekonomikas un tautas slepkavas.To ir grūti pagaidām ar puslīdz pilnu vēderu pieņemt. Daudz, ko šie divi slepkavas dara un izskaidro, ir grūti pieņemt tiem, kas nedomā patstāvīgi un kritiski.

Atbildēt

Izlasiet K. Švābes

24.09.2021. 21:19

»

Svētais Vazelīns

Nu vecīt, tavas atsauces un informācijas avoti kā rumble u.c. miskastes liek apšaubīt, vai pats arī tici tam ko raksti...


“ Covid-19 Lielā ekonomikas nonuļļošana”.

Uzreiz zvīņas Jums nokritīs no acīm!

Atbildēt

Tos nabaga vakcinētos

24.09.2021. 21:17

»


ir skāris grafēna oksīds, ko atklāja vakcīnās, atstājot viņus hipotalāmas “sapratnes līmenī”. Un tas līmenis agresīvi progresē. Izteikti tas ir “viedajai ar segvārdu Nika”.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

24.09.2021. 21:15

»


Nu vecīt, tavas atsauces un informācijas avoti kā rumble u.c. miskastes liek apšaubīt, vai pats arī tici tam ko raksti?
Es tikai par viedokļu dažādību un patiesu, objektīvu informāciju, bet tev nav nekādas ticības, kā arī Pavļutam, Kariņam un Co. Bet viņu motivāciju es vismaz saprotu, a kas stāv aiz jūsu klubiņa - hvz.

Atbildēt

labvēlis

24.09.2021. 20:57

Kaut kā uz jaunā baciļa parādīšanos,pazuda "Remantadīns"!Aizbildinoties ar tā neefektīvo iedarbi uz gripas"a"paveidu!?

Atbildēt

smieklīgi

24.09.2021. 20:55

Zāles aiz "septiņiem zieģeļiem", bet pie raksta vesela kaudze ar brīvi pieejamām saitēm uz rakstiem par zālēm. Vai varbūt autors grib, lai tās zāles tirgotu Maximā blakus čipsiem?

Atbildēt

sapratu,bet ne visu

24.09.2021. 18:50

»

Tu, muļķi Indiju pat sapņos neesi redzējis


Autors mūs aicina uz Indijas dienvidu līmeņa netīrību?Kā kakāt uz ielas ziemā?A,viedais mērkaķi?

Atbildēt

vot!

24.09.2021. 18:48

Tas tādēļ,ka mums ir viedais mānelis.Nekādas zāles nevajag.

Atbildēt

Nika

24.09.2021. 18:05

»

Žulis

Vērtīgs, informatīvs raksts. Paldies autoram


Teci nu uz tuvējo aptieku ierūpēt. Ja nav minētās tārpu zāles, derēs jebkuras. Ja pa ceļam tuvāk vetklīnika, pēc Drontal. Labi tārpus ārā dzen. Pārbaudīts.

Atbildēt

Nika

24.09.2021. 18:03

Paldies autoram par kārtējo "gudro" domu graudu. Tas nekas, ka zāles pret covid arī ražo farmācijas "milži," ne? Vai varbūt tās ražo maizes kombināts "Druva?"Ja autors par tārpu zālēm, tad uz priekšu un pakaļu - attārpojaties veseli! Laikam atkal runa par covid neskarto Indiju, kur 24 h diennaktī riņķo miljoniem droni, kuri fiksē katru saslimušo un mirušo šajā valstī. Jauki! Valstī, kur medicīna ir zem plintusa, kur mirušos vnk palaiž Gangā, ir pierādījies tārpu zāļu tablešu efektīgums. Nav ko piebilst. Zāles pret covid sāk ražot un pielietot. Sāk. Nez kāpēc visiem šķiet, ka covid pote ir mēsls, bet zāles pret covid ir labas. Tur viss izpētīts. Visas blaknes utt. Par tārpu zālēm jau bija statistika. Cik ASV miruši no šo zāļu napamatotas, lielos daudzumos lietotās sekas. Novēlu autoram ar covid nonākt stacionārā, un, lai medicīnas personāls viņu no visiem galiem piepičkā ar viņa minetajām zālēm. Lai izbauda uz savas ādas!

Atbildēt

Kariņš

24.09.2021. 17:07

ir apmaldījies trijās laternās.

Atbildēt

protams

24.09.2021. 15:56

»

nemo

kartejais specialists setnieks, :: viedais manels


ar atsaucēm uz pļaviņa sūdūdens portālu

Atbildēt

Interneta informācija apstiprina

24.09.2021. 15:18

»

Aktuāls jautājums un atbilde

Jautājums, vai K. Kariņš ir kompetents...


Ne velti mūsdienu globālistu uzpirktā pseidozinātne nerunā par “dabisko pūļa imunitāti” un tādu noliedz vispār.

Atbildēt

spiedējs

24.09.2021. 15:14

Pietiek, salabojiet savu plus/mīnus spiešanas sistēmu, atkal, spiežot - , palielinās +.

Atbildēt

jautaajums

24.09.2021. 15:10

Vai covid 19 vispār eksistē?
Pirms atbildat,labi padoājiet ar savu saprašanu.

Atbildēt

Aktuāls jautājums un atbilde

24.09.2021. 15:06

Jautājums, vai K. Kariņš ir kompetents?

Kariņš par potes pret Covid-19 trešo devu: Pirms ziedot citiem, būtu labi dot tās saviem iedzīvotājiem

3. septembris, 14:12
Latvijā
5 komentāri
Autori: LSM.lv Ziņu redakcija
Iespēja ļaut visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas to grib, saņemt vakcīnas pret Covid-19 trešo devu nav pretrunā ar Zāļu valsts aģentūras norādēm, ka primāri papildu devas potēšana apsverama cilvēkiem ar būtiski novājinātu imunitāti, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība").
Viņš skaidroja, ka atbalsta šādu pieeju – trešās devas primāri saņem gados vecākie un ar vājāku imunitāti, tomēr ar laiku iespēju tikt pie papildu potes būtu labi nodrošināt visiem, kas to grib.

Kariņš skaidroja, ka trešo devu potēšana jau notiek vairākās valstīs, un Latvijā krājumos patlaban ir tik daudz devu, lai pietiktu gan pirmajai un otrajai, gan trešajai potei pret Covid-19.


Atbilde. Nē, nav!

Visa šī Kariņa demagoģija ir maldināšana, liekot sabiedrībai pīties pretrunīgos priekšstatos.

Vīrusa infekcijai, iekļūstot cilvēka organismā, pretojas diva veida šūnas - pirmās uzbrūk, otras uzbrūk un saglabā atmiņu par vīrusu un, saskaroties atkal ar tā celmu, reaģē adekvāti - bez citokīnu vētras, kad hiperaktīva imunitāte iznīcina cilvēku pašu - to sauc par autoimūno atbildes reakciju.

Uzvarot vīrusu, uz laiku izstrādājas antivielas dabiskā ceļā bez vakcinēšanas.

Dabiskā ceļā antivielas saglabājas īslaicīgi - 3-6 mēneši. To nevar precizēt, jo 3 mēn laikā atkal var saskarties ar vīrusu un tad jau 6 mēneši no pirmās inficēšanās...

Ar vakcīnām, mākslīgi eksperimentējot, rada mākslīgi antivielas, apmānot atmiņas dabiskās aizsargšūnas, kādēļ dabisko imunitāti novājina.

Patieso organisma imunitāti nodrošina tikai atmiņas šūnas pēc dabiskas saskares ar vīrusu, pārciešot to, izdzīvojot,un nav svarīgi, vai analīzes pēc kāda laika uzrāda antivielas vai neuzrāda.

Demagoģijas propaganda, ar vakcināciju eksperimentējot ar pūli, attīsta plānu nošpricēt pūli tā, ka jāmēra antivielas, visu laiku vakcinējot cilvēku, lai būtu šīs antivielas. Tā pilnībā sagraus pūļa dabisko imunitāti, bet uzlabos “pūļa mākslīgo imunitāti”, pūļa atsevišķām personām mirstot, nespējot pretoties citām infekcijām un kovida štamiem, kurus, visticamāk, arī izplata mākslīgi, jo nepārtraukta vakcinācija un no ķermeņa ar vakcinēšanu izspiežot antivielas, to totāli novājina. Tā novājinot “pūļa dabisko imunitāti” ar vakcināciju un “pūļa mākslīgo imunitāti”, nemaz nerunājot par grafēna oksīdu vakcīnās, kas likvidē “pūļa intelektuālo pašsaglabāšanās paškontroli”, tam “kļūstot dzīvnieciskam”.

Slepkava K. Kariņš aicina vispār neklausīties PVO norādēs un nekavēties ar papildus vakcināciju. Visticamāk, Zaļo sertifikātu drīzumā nedos tikai par vakcinācijas faktu, bet “pūļa veselības interesēs” prasīs regulāru vakcināciju un antivielu izmeklējumus. Vēlāk nonāks, visticamāk, pie vidējā rādītāja, uzskatot, ka Zaļais sertifikāts ir derīgs 3 mēnešus, vai pusi gada, tad atkal jāvakcinējas, lai nebūtu jāveic laboratoriski izmeklējumi uz antivielām, kas “došot budžeta ietaupījumus”.

Tātad beigās prasība var būt atkārtot vakcināciju ik pa sešiem mēnešiem.

Ne velti mūsdienu “pseidozinātbe” neatzīst un principā nerunā par “dabusko cilvēka imunitāti”

Atbildēt

Žulis

24.09.2021. 14:50

Vērtīgs, informatīvs raksts. Paldies autoram!

Atbildēt

nemo

24.09.2021. 14:23

kartejais specialists setnieks, :: viedais manels

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...