Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vija

04.12.2021. 11:13

»

labvēlis

Kaut kā uz jaunā baciļa parādīšanos,pazuda "Remantadīns"!Aizbildinoties ar tā neefektīvo iedarbi uz gripas"a"paveidu


Remantadīnu pret daudz ko palīdzēja. Neizarsteja, bet atvieglināja. Pat parasto klepu!

Atbildēt

Vija

04.12.2021. 11:04

»


Ja. Remantadīnu palīdzēja mums visai ģimenei 2020.g.lidzigai slimībai ka Covids, kaut gan testu taisīt nebijām. Nav redzēts, ka ražotāji tik ļoti pārdzīvo, lai iedzīvotāji neiedzertu kādas liekas zāles. Remantadīnu pazušana ir ļoti aizdomīgs.

Atbildēt

Drīz plīsīs

07.11.2021. 15:18

Vajadzīgas 3 lietas:
1. ieroči,
2. zāles,
3. diezgan daudz kokmateriālu, jo ar laternu stabiem nepietiks.
Šai ziņā ASV situācija ir perspektīva.

Atbildēt

tuja

07.11.2021. 13:53

»

nemo

kartejais specialists setnieks, :: viedais manels


Paldies Viedajam par rakstu! Precīzi, protams firmu troļļi ārdīsies

Atbildēt

Ai

26.09.2021. 17:33

»

Svētais Vazelīns

Nu vecīt, tavas atsauces un informācijas avoti kā rumble u.c. miskastes liek apšaubīt, vai pats arī tici tam ko raksti...


nu,- kas stāv aiz tā klubiņa? Nekas nestāv.Vienkāršs egocentrisms, narcisisms, izredzētības mānija uttt. Gribas taču būt tam "vienīgajam gudrajam, atmaskotājam, cīnītājam par taisnību", "'mesijai - pasaules glābējam", "vienīgajam, kas visu saprot, visu zina"uttttttt, tādu mums saradušies kā sēnes pēc lietus.Viens te "cionisma atklājējs un apkarotājs", viens "Švāba interprets" un kādi vēl ne.Visi grib būt tie "vienīgie, īstie, apgaismotie" patiesības atklājēji.Jo lielāks kliedzējs, jo mazāks darītājs.

Atbildēt

Farmācijas bizness gribēja lielveikalos nodrošināt pašārstēšanos

26.09.2021. 05:36

»


Farmācijas biznesa lobētāji Latvijā mēģināja panākt, lai lielveikalos, parastā plauktā, kā kādas bonbongas varētu nopirkt arī pretiekaisuma/pretsāpju līdzekļus.

Tikai rūpēs par pacientu. Lai varētu tirgot ibumetīnu un pēc tam jau ārstēt pacientus no ibumetīna rīšanas (un neiešanas pie ārsta) radītajām blaknēm un kaitēm.

Nekā personīga, tikai bizness ar līķa potenciālu.

Atbildēt

Ticēt tiem, kas saņem naudu no farmācijas industrijas, ir pārsteidzīgi

26.09.2021. 05:32

Ja tu saņem naudu no farmācijas nozares, tu esi finansiāli ieinteresēts pasniegt tos pašus labi zināmos faktus par saslimšanu, hospitalizēšanu un mirstību asā mērcē.

Dramatiski, pārspīlēti, ieinteresēti, ienesīgi, neobjektīvi.

Cilvēks ir mirstīgs, elceļu vīrusi nav izskaužami, veselību daudzi pirmos 40 gadus tikai bojā, slimnīcās vienmēr būs pacienti, pacienti reanimācijā vai intensīvajā aprūpē būs vienmēr.

Neuzķerieties uz visai parastas situācijas dramatizēšanu no ieinteresēto puses.

Atbildēt

Roza Luksemburga

25.09.2021. 21:51

»

Lauku Pele

Interneta dzīlēs tiešām var uzrakt mediķu rakstus par ivermektīna lietošanas efektivitāti dažādu valstu slimnīcās Covid-19 ārstēšanai - visnotaļ cerīgi. Ideja par šo pretparazītu zāļu lietošanu nav nokritusi no zila gaisa, jau agrāk "pirms-kovida laikmetā" tās izrādījušās noderīgas citu vīrusu izraisītu...


Zales ir bet ES tiek kategoriski noliegtas un nav ieklautas neviena arstesanas protokola. Info par ivermektinu paradijas jau pirms gada. Par ta izgudrosanu skiet pat bija Nobela premija pirms kadiem 15 gadiem. Parbauditas un plasi lietotas zales. Skiet, ka ES taa aptiekaa pat ar recepti nav noperkamas. Ja slimnieki no pirmas slimibas dienas butu bijusi arsteti pienacigi, noteikti daudzus vareja izglabt. Bet kurs tad ietu vakcineties?

Atbildēt

😂😂😂

25.09.2021. 11:45

Lētā mauķele nika tirpina sūkāt varas tauri īsta mauku dzimtas pārstāve. Bravo, ka tik ko pasūkāt ! 😂

Atbildēt

Lauku Pele

25.09.2021. 11:38

Interneta dzīlēs tiešām var uzrakt mediķu rakstus par ivermektīna lietošanas efektivitāti dažādu valstu slimnīcās Covid-19 ārstēšanai - visnotaļ cerīgi. Ideja par šo pretparazītu zāļu lietošanu nav nokritusi no zila gaisa, jau agrāk "pirms-kovida laikmetā" tās izrādījušās noderīgas citu vīrusu izraisītu slimību smaguma mazināšanai. Droši vien der iegādāties un turēt mājas aptieciņā, vislētāk būs veterinārijai paredzētais injicējamais preparāts 100 ml flakonā, 10 mg/ml - ar tādu pietiktu 11 pieaugušiem cilvēkiem pilnam kursam, lietojot ieteicamajās devās (iekšķīgi) 5 dienas no vietas, gadījumā,ja "ķēris" kroņa vīruss. Kā jebkurām zālēm, iespējamas dažādas blaknes, bet ne tādas, kā no gēnu informācijas pārnesi un visa organisma darbību ietekmējošām "vakcīnām".

Atbildēt

Globālie kovidafērusti jau paziņojuši

25.09.2021. 11:20

»

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānoto tautas sociālo nemieru apspiešanai pielietos šaujamieročus

Lems par tiesībām karavīriem un zemessargiem arī miera laikā pielietot šaujamieročus...


kovidafēra var izgāzties tikai vienā gadījumā, ja kādā no trim lielvalstīm - ĶTR, KF, ASV vakcinācijas un globālās elektroniskās koncentrācijas nometnes izveidē tauta saceltos pret vietējiem globālistu Vatikāna padomes inkluzīvā kapitālisma režīmiem.

Ebreju nacists E. Levits pēc Ultimāta saņemšanas 2. septembrī inicē dāvanu tautai.

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānoto tautas sociālo nemieru apspiešanai pielietos šaujamieročus

Lems par tiesībām karavīriem un zemessargiem arī miera laikā pielietot šaujamieročus

SABIEDRĪBA Šodien, 2021. gada 25. septembrī, 10:13
  Jauns.lv / LETA

Valdība otrdien, 2021. gada 28.septembrī lems par grozījumiem likumā, kas piešķirtu karavīram un zemessargam tiesības miera laikā pielietot dienesta šaujamieroci speciālās operācijās, tostarp, militāro darbību rezultātā izraisītu valsti apdraudošo situāciju pārvarēšanai”.

No paziņojuma izriet, ka K. Kariņš ar savu rezolūciju, to saskaņojot ar E. Levitu, var norīkot zemessardzi vai armiju “speciālu operāciju” veikšanai, piespiedu kārtā vakcinējot iedzīvotājus, ielaužoties ar ieročiem viņu dzīvesvietās. Tieši tā, kā tas notika Indijā.

Šie ir pavisam jauni valsts terora apdraudējumi visai sabiedrībai, jo 13/03/2020 LV jau atteikusies Latvijā ievērot cilvēktiesības, paziņojot ANO.

Atbildēt

Globālie kovidafrristi paziņoja,

25.09.2021. 11:09

»

HĀ HĀ HĀ

krievijā tādi kā mūsu rigviri, paņēmuši veco neefektīvo pret tbc līdzeki un tirgo


kovafēra var izgāzties tikai vienā gadījumā, ja kādā no trim lielvalstīm - ĶTR, KF, ASV vakcinācijas un globālās elektroniskās koncentrācijas nometnes izveidē tauta saceltos pret vietējiem globālistu Vatikāna padomes inkluzīvā kapitālisma režīmiem.

Ebreju nacists E. Levits pēc Ultimāta saņemšanas 2. septembrī inicē dāvanu tautai.

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānoto tautas sociālo nemieru apspiešanai pielietos šaujamieročus

Lems par tiesībām karavīriem un zemessargiem arī miera laikā pielietot šaujamieročus

SABIEDRĪBA Šodien 10:13
  Jauns.lv / LETA

Valdība otrdien, 2021. gada 28.septembrī lems par grozījumiem likumā, kas piešķirtu karavīram un zemessargam tiesības miera laikā pielietot dienesta šaujamieroci speciālās operācijās, tostarp, militāro darbību rezultātā izraisītu valsti apdraudošo situāciju pārvarēšanai.

Atbildēt

kaut cik jau darbojas viss

25.09.2021. 11:05

kas nogalina mūsos esošos patogenos mikrobus, jo tie, inficējoties ar vīrusu, nevar sākt dzīres. Vīrusa izraisītās patoloģijas tie nemazina. NEKĀ JAU JAUNA

Atbildēt

mūsēji rigviri

25.09.2021. 10:48

jau arī 'vakcīnu' bija gatavi ražot... tam visam tikai viens noteikums-vajag, kas pērk

Atbildēt

HĀ HĀ HĀ

25.09.2021. 10:47

krievijā tādi kā mūsu rigviri, paņēmuši veco neefektīvo pret tbc līdzeki un tirgo....

Atbildēt

Globālo un vietējo kovidafēristu Latvijā plānoto tautas sociālo nemieru apspiešanai pielietos šaujamieročus

25.09.2021. 10:00

Lems par tiesībām karavīriem un zemessargiem arī miera laikā pielietot šaujamieročus

SABIEDRĪBA Šodien 10:13
  Jauns.lv / LETA

Valdība otrdien, 28.septembrī lems par grozījumiem likumā, kas piešķirtu karavīram un zemessargam tiesības miera laikā pielietot dienesta šaujamieroci speciālās operācijās, tostarp, militāro darbību rezultātā izraisītu valsti apdraudošo situāciju pārvarēšanai.

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem?

Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 2021. gada 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, proti 2021. gada beigās, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielā ekonomikas atiestatīšana (nonuļļošana)”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.


Arzemju banku algotņi E. Levits un K. Kariņš - diversanti
Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas un Davosa klubu un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt “ārkārtas stāvokli”, kas pielīdzināms karastāvoklim ar komendantstundām, kādu LV likumdošana neparedz, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Puaro.lv :

“Karastāvoklis kā īpašs tiesiskais režīms Latvijas normatīvajos aktos nav paredzēts.
Nacionālās drošības likums nosaka, ka “atkarībā no valsts apdraudējuma veida, tā intensitātes un rakstura, kā arī apdraudētās teritorijas lieluma nosaka atbilstošu terorisma draudu līmeni, kā arī likumā noteiktajā kārtībā var izsludināt ārkārtējo situāciju vai izņēmuma stāvokli. Izsludinot izņēmuma stāvokli, Ministru kabinets var noteikt papildu ierobežojumus iedzīvotājiem, komersantiem, valsts un pašvaldību iestādēm atbilstoši likumam “Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli”.

Atbildēt

Menela visi raksti

25.09.2021. 08:56

»

Svētais Vazelīns

Paldies par ieteikumu. Taču Manela raksts un fakti no tā nekļūs ticamāki


ir balstīti K. Švābes “filosofijas” atmaskošanai.

Atbildēt

fakts

25.09.2021. 08:06

Tāda lieta kā skābekļa kokteilis ir norakta un apbedīta.Pieņemu ka jaunās un vidējās paaudzes zāļu tirdzniecības menedžēri,saukti par mediiķem,to pat nav dzirdējuši.

Atbildēt

Citokiinu veetrai kas?

25.09.2021. 06:16

Shite mineetaas zaales neliidzees. Vai nu kordicepss, vai lielas devas dabisko pretiekaisuma?

Atbildēt

atvainojos

25.09.2021. 00:08

»


Pavisam aizmirsu, ka visi kovidioti ir medicīnas zinātņu doktori, kas zin kad un kādas zāles lietot un arī apendicītu sev operē paši.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

24.09.2021. 21:40

»

Izlasiet K. Švābes

“ Covid-19 Lielā ekonomikas nonuļļošana


Paldies par ieteikumu. Taču Manela raksts un fakti no tā nekļūs ticamāki.

Atbildēt

Kariņš un Levits

24.09.2021. 21:23

»

Kariņš

ir apmaldījies trijās laternās


ir agresīvi Latvijas ekonomikas un tautas slepkavas.To ir grūti pagaidām ar puslīdz pilnu vēderu pieņemt. Daudz, ko šie divi slepkavas dara un izskaidro, ir grūti pieņemt tiem, kas nedomā patstāvīgi un kritiski.

Atbildēt

Izlasiet K. Švābes

24.09.2021. 21:19

»

Svētais Vazelīns

Nu vecīt, tavas atsauces un informācijas avoti kā rumble u.c. miskastes liek apšaubīt, vai pats arī tici tam ko raksti...


“ Covid-19 Lielā ekonomikas nonuļļošana”.

Uzreiz zvīņas Jums nokritīs no acīm!

Atbildēt

Tos nabaga vakcinētos

24.09.2021. 21:17

»


ir skāris grafēna oksīds, ko atklāja vakcīnās, atstājot viņus hipotalāmas “sapratnes līmenī”. Un tas līmenis agresīvi progresē. Izteikti tas ir “viedajai ar segvārdu Nika”.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

24.09.2021. 21:15

»


Nu vecīt, tavas atsauces un informācijas avoti kā rumble u.c. miskastes liek apšaubīt, vai pats arī tici tam ko raksti?
Es tikai par viedokļu dažādību un patiesu, objektīvu informāciju, bet tev nav nekādas ticības, kā arī Pavļutam, Kariņam un Co. Bet viņu motivāciju es vismaz saprotu, a kas stāv aiz jūsu klubiņa - hvz.

Atbildēt

labvēlis

24.09.2021. 20:57

Kaut kā uz jaunā baciļa parādīšanos,pazuda "Remantadīns"!Aizbildinoties ar tā neefektīvo iedarbi uz gripas"a"paveidu!?

Atbildēt

smieklīgi

24.09.2021. 20:55

Zāles aiz "septiņiem zieģeļiem", bet pie raksta vesela kaudze ar brīvi pieejamām saitēm uz rakstiem par zālēm. Vai varbūt autors grib, lai tās zāles tirgotu Maximā blakus čipsiem?

Atbildēt

sapratu,bet ne visu

24.09.2021. 18:50

»

Tu, muļķi Indiju pat sapņos neesi redzējis


Autors mūs aicina uz Indijas dienvidu līmeņa netīrību?Kā kakāt uz ielas ziemā?A,viedais mērkaķi?

Atbildēt

vot!

24.09.2021. 18:48

Tas tādēļ,ka mums ir viedais mānelis.Nekādas zāles nevajag.

Atbildēt

Nika

24.09.2021. 18:05

»

Žulis

Vērtīgs, informatīvs raksts. Paldies autoram


Teci nu uz tuvējo aptieku ierūpēt. Ja nav minētās tārpu zāles, derēs jebkuras. Ja pa ceļam tuvāk vetklīnika, pēc Drontal. Labi tārpus ārā dzen. Pārbaudīts.

Atbildēt

Nika

24.09.2021. 18:03

Paldies autoram par kārtējo "gudro" domu graudu. Tas nekas, ka zāles pret covid arī ražo farmācijas "milži," ne? Vai varbūt tās ražo maizes kombināts "Druva?"Ja autors par tārpu zālēm, tad uz priekšu un pakaļu - attārpojaties veseli! Laikam atkal runa par covid neskarto Indiju, kur 24 h diennaktī riņķo miljoniem droni, kuri fiksē katru saslimušo un mirušo šajā valstī. Jauki! Valstī, kur medicīna ir zem plintusa, kur mirušos vnk palaiž Gangā, ir pierādījies tārpu zāļu tablešu efektīgums. Nav ko piebilst. Zāles pret covid sāk ražot un pielietot. Sāk. Nez kāpēc visiem šķiet, ka covid pote ir mēsls, bet zāles pret covid ir labas. Tur viss izpētīts. Visas blaknes utt. Par tārpu zālēm jau bija statistika. Cik ASV miruši no šo zāļu napamatotas, lielos daudzumos lietotās sekas. Novēlu autoram ar covid nonākt stacionārā, un, lai medicīnas personāls viņu no visiem galiem piepičkā ar viņa minetajām zālēm. Lai izbauda uz savas ādas!

Atbildēt

Kariņš

24.09.2021. 17:07

ir apmaldījies trijās laternās.

Atbildēt

protams

24.09.2021. 15:56

»

nemo

kartejais specialists setnieks, :: viedais manels


ar atsaucēm uz pļaviņa sūdūdens portālu

Atbildēt

Interneta informācija apstiprina

24.09.2021. 15:18

»

Aktuāls jautājums un atbilde

Jautājums, vai K. Kariņš ir kompetents...


Ne velti mūsdienu globālistu uzpirktā pseidozinātne nerunā par “dabisko pūļa imunitāti” un tādu noliedz vispār.

Atbildēt

spiedējs

24.09.2021. 15:14

Pietiek, salabojiet savu plus/mīnus spiešanas sistēmu, atkal, spiežot - , palielinās +.

Atbildēt

jautaajums

24.09.2021. 15:10

Vai covid 19 vispār eksistē?
Pirms atbildat,labi padoājiet ar savu saprašanu.

Atbildēt

Aktuāls jautājums un atbilde

24.09.2021. 15:06

Jautājums, vai K. Kariņš ir kompetents?

Kariņš par potes pret Covid-19 trešo devu: Pirms ziedot citiem, būtu labi dot tās saviem iedzīvotājiem

3. septembris, 14:12
Latvijā
5 komentāri
Autori: LSM.lv Ziņu redakcija
Iespēja ļaut visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas to grib, saņemt vakcīnas pret Covid-19 trešo devu nav pretrunā ar Zāļu valsts aģentūras norādēm, ka primāri papildu devas potēšana apsverama cilvēkiem ar būtiski novājinātu imunitāti, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība").
Viņš skaidroja, ka atbalsta šādu pieeju – trešās devas primāri saņem gados vecākie un ar vājāku imunitāti, tomēr ar laiku iespēju tikt pie papildu potes būtu labi nodrošināt visiem, kas to grib.

Kariņš skaidroja, ka trešo devu potēšana jau notiek vairākās valstīs, un Latvijā krājumos patlaban ir tik daudz devu, lai pietiktu gan pirmajai un otrajai, gan trešajai potei pret Covid-19.


Atbilde. Nē, nav!

Visa šī Kariņa demagoģija ir maldināšana, liekot sabiedrībai pīties pretrunīgos priekšstatos.

Vīrusa infekcijai, iekļūstot cilvēka organismā, pretojas diva veida šūnas - pirmās uzbrūk, otras uzbrūk un saglabā atmiņu par vīrusu un, saskaroties atkal ar tā celmu, reaģē adekvāti - bez citokīnu vētras, kad hiperaktīva imunitāte iznīcina cilvēku pašu - to sauc par autoimūno atbildes reakciju.

Uzvarot vīrusu, uz laiku izstrādājas antivielas dabiskā ceļā bez vakcinēšanas.

Dabiskā ceļā antivielas saglabājas īslaicīgi - 3-6 mēneši. To nevar precizēt, jo 3 mēn laikā atkal var saskarties ar vīrusu un tad jau 6 mēneši no pirmās inficēšanās...

Ar vakcīnām, mākslīgi eksperimentējot, rada mākslīgi antivielas, apmānot atmiņas dabiskās aizsargšūnas, kādēļ dabisko imunitāti novājina.

Patieso organisma imunitāti nodrošina tikai atmiņas šūnas pēc dabiskas saskares ar vīrusu, pārciešot to, izdzīvojot,un nav svarīgi, vai analīzes pēc kāda laika uzrāda antivielas vai neuzrāda.

Demagoģijas propaganda, ar vakcināciju eksperimentējot ar pūli, attīsta plānu nošpricēt pūli tā, ka jāmēra antivielas, visu laiku vakcinējot cilvēku, lai būtu šīs antivielas. Tā pilnībā sagraus pūļa dabisko imunitāti, bet uzlabos “pūļa mākslīgo imunitāti”, pūļa atsevišķām personām mirstot, nespējot pretoties citām infekcijām un kovida štamiem, kurus, visticamāk, arī izplata mākslīgi, jo nepārtraukta vakcinācija un no ķermeņa ar vakcinēšanu izspiežot antivielas, to totāli novājina. Tā novājinot “pūļa dabisko imunitāti” ar vakcināciju un “pūļa mākslīgo imunitāti”, nemaz nerunājot par grafēna oksīdu vakcīnās, kas likvidē “pūļa intelektuālo pašsaglabāšanās paškontroli”, tam “kļūstot dzīvnieciskam”.

Slepkava K. Kariņš aicina vispār neklausīties PVO norādēs un nekavēties ar papildus vakcināciju. Visticamāk, Zaļo sertifikātu drīzumā nedos tikai par vakcinācijas faktu, bet “pūļa veselības interesēs” prasīs regulāru vakcināciju un antivielu izmeklējumus. Vēlāk nonāks, visticamāk, pie vidējā rādītāja, uzskatot, ka Zaļais sertifikāts ir derīgs 3 mēnešus, vai pusi gada, tad atkal jāvakcinējas, lai nebūtu jāveic laboratoriski izmeklējumi uz antivielām, kas “došot budžeta ietaupījumus”.

Tātad beigās prasība var būt atkārtot vakcināciju ik pa sešiem mēnešiem.

Ne velti mūsdienu “pseidozinātbe” neatzīst un principā nerunā par “dabusko cilvēka imunitāti”

Atbildēt

Žulis

24.09.2021. 14:50

Vērtīgs, informatīvs raksts. Paldies autoram!

Atbildēt

nemo

24.09.2021. 14:23

kartejais specialists setnieks, :: viedais manels

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...