Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tikai ieteikums

30.12.2017. 12:27

»

apk

Malacis, tikai apsveicami, ka vari iztikt bez meža ciršanas. Man tomēr katru gadu malka jāgatavo, daudz vai maz, bet 25 kubus vajag nocirst. Nesen ornitologs Strazds prasīja nevērtīgās zivis piegādāt meža dīķos un grāvjos, kur pēc viņa ziņām dzīvo melnais stārķis un varētu novērot vai tas palīdzētu ...


tumšs, kluss, drūms, taisni kā tuksnesis bez kādas dzīvības, bez nevienas sēnes, bez ogas ir plantācijas priežu audze man līdzās kaimiņa platībā, kur saule neiespīd ne uz mirkli. Kociņi sastādīti tādā blīvumā, ka tie nemaz vairs nelīdzinās kokiem. Tur tiek audzēti baļķi nociršanai. Nožēlojama mežkopība! Pareizāk sakot - NAUDKOPĪBA. Nevēlos, lai tāda būtu visai sabiedrībai piederošajos valsts mežos.

Atbildēt

apk

28.12.2017. 13:49

»

tikai ieteikums

kā tad tu nečīksti? "Kā meža īpašniekam, kuram pieder kāds meža gabals, bez nodokļiem ir vēl visādi pienākumi, kuri jāievēro, lai es varu veikt saimniecisko darbību. Nav nekāda Somija, kur valsts neregulē īpašnieku, cērt visu nost kaut vai rīt vai arī nedari neko, brīva izvēle...


Malacis, tikai apsveicami, ka vari iztikt bez meža ciršanas. Man tomēr katru gadu malka jāgatavo, daudz vai maz, bet 25 kubus vajag nocirst. Nesen ornitologs Strazds prasīja nevērtīgās zivis piegādāt meža dīķos un grāvjos, kur pēc viņa ziņām dzīvo melnais stārķis un varētu novērot vai tas palīdzētu populācijai. Tad man jau tāda sistēma darbojās. Un vecā mežā nekas lāga nedzīvo, tādā ieejot viss drūms, tumšs, kluss, nekas neliecina, par dzīvības pazīmēm, kur nu vēl izdzirdēt putnu dziesmas. P.s. netaisos būt svētāks par romas pāvestu, šinī gadījumā būt zaļāks.

Atbildēt

oi

28.12.2017. 00:53

»

nav žēl

Apsedz savus orgānus ar lapām un sēdi kokā, cik patīk


tikai tad, ja tu nečīkstēsi un nečurāsi citiem uz galvām

Atbildēt

hmm

27.12.2017. 19:45

Māri, Jāni vēl pēc svētkiem neesat pie sajēgas?

Atbildēt

opā

27.12.2017. 17:05

»

lauķis

Stāsts nav par pupuķiem vai eirokolchozu , stāsts ir par mežiem.Mums stāsta ka meži ir 52% no teritorijas , bet , patiesībā ir tikai 20% , ieskaitot liegumus un rezervātus


Tu esi dumjš vai akls? Latvijā mežs ir redzams no praktiski jebkuras vietas ārpus pilsētas (un no daudzām vietām pilsētās). Var jau stāstīt muļķības, bet jebkurš cilvēks izbraucot no Rīgas uzreiz redz pilnīgu pretēju ainu. kādi 20%? Lietuvā ir 20%+ meža un tur tiešām daudzās vietās mežs nav redzams pat pie pamales.

Atbildēt

tikai ieteikums

27.12.2017. 00:59

»

apk

Es te nečīkstu, mani neviens neierobežo, esmu tikai mazs meža īpašnieks, kurš dara to, ko vēlas un uzskatu par vajadzīgu, jo domāju par nākotni, ko atstāšu bērniem. Stādies priekšā cik maksā mežs, te pat uz vietas un cik Somijā? Tāds skats, ka mežu redzi tikai caur auto logu, bet tas nekas, varu piedāvāt...


kā tad tu nečīksti? "Kā meža īpašniekam, kuram pieder kāds meža gabals, bez nodokļiem ir vēl visādi pienākumi, kuri jāievēro, lai es varu veikt saimniecisko darbību. Nav nekāda Somija, kur valsts neregulē īpašnieku, cērt visu nost kaut vai rīt vai arī nedari neko, brīva izvēle"
Tik čakls, atbildīgs un īstens saimnieks izlikies savos tekstos, un še tev! - varu piedāvāt nopirkt tepat Latvijā meža gabalu, 1,7ha par 5 tūkstošiem euro."
Nu, ko, arī es esmu saimnieks, arī meža īpašnieks, .. taču, atšķirībā no tevis, savu mazo necilo meža placīti, droši vien neproduktīvo no tava ekonomiskā skatu punkta, vecu, pagalam aizaugušu un pilnu ar laikam jau neekonomiska materiāla, jo pārāk veciem kokiem, taču pilnu ar meža putniem un dzīvības, un TO nekad, nekad nevienam nepārdotu, ne par kādiem zelta dālderiem. Saudzēšu to.
Tu vari smieties.

Atbildēt

LV pilsonis

26.12.2017. 19:50

Ja sunim ņem nost kaulu, tas ari rāda zobus, tas raksta autoram.
Latvijas neatkarību izmantojušie komunisti būtu sodāmi pēc pilnas programmas. Toreiz, atgūstot neatkarību, Latvijas valsts un pilsoņi bija faktiski neaizsargāti un bez likumdošanas. Tiem kuri izmantoja tādu situāciju savās interesēs, pašlabuma gūšanai, sods būtu jāpiemēro kā kara laika tribunālā ar pantu par marodierismu. Jo tie likumdošanu veidoja savās personīgajās interesēs vai pakalpīgi pieņemot to no ārzemju misionāriem (izlūki visās jaunattīstības valstīs), likumdošanas kriminālais virziens jau toreiz bija acīmredzams un pretrunā ar valsts interesēm un veselo saprātu.

Atbildēt

apk

26.12.2017. 17:21

»

tikai ieteikums

kāpēc tev Somijā neiegādāties kādu meža gabalu un tur neveikt neregulēto saimniecisko darbību un nedzīvot cepuri kuldamam? Latvijā mežiniekiem vienas mokas! Somija... jā, viņiem tur arī pavisam citādāka izglītības sistēma


Es te nečīkstu, mani neviens neierobežo, esmu tikai mazs meža īpašnieks, kurš dara to, ko vēlas un uzskatu par vajadzīgu, jo domāju par nākotni, ko atstāšu bērniem. Stādies priekšā cik maksā mežs, te pat uz vietas un cik Somijā? Tāds skats, ka mežu redzi tikai caur auto logu, bet tas nekas, varu piedāvāt nopirkt tepat Latvijā meža gabalu, 1,7ha par 5 tūkstošiem euro. Varēsi sākt ar robežu attīrīšanu un pieteikties uz kompensāciju, jo blakus dzīvo mazais zivju ērglis.

Atbildēt

lasītājs

26.12.2017. 16:14

Ne jau par velti šito liopu un švirkstu sūdzības valdības vadītājam un valsts prezidentam iet zem rubrikas "pietiek nopietnības":)

Atbildēt

švurksts lopā

26.12.2017. 14:52

Anniņ, nāc nu fiksi šu'! Man no piejūras kailcirtes beidzot kārtīga sacelšanās!

Atbildēt

tikai ieteikums

26.12.2017. 14:47

»

apk

Nu kļūdies, daru gan izzāģēju meliorācijas grāvi, kārklus, alkšņus sakrāmēju kaudzēs, tos sašķeldoja, lielu naudu nopelnīju, 2 euro par kubikmetru. Grāvis tīrs, tikai no manas puses, otrajā pusē dažādi īpašnieki, kurus aizaudzis grāvis pie meža neuztrauc. Nupat veicu atkārtotu grāvja tīrīšanu no saauguma...


kāpēc tev Somijā neiegādāties kādu meža gabalu un tur neveikt neregulēto saimniecisko darbību un nedzīvot cepuri kuldamam? Latvijā mežiniekiem vienas mokas! Somija... jā, viņiem tur arī pavisam citādāka izglītības sistēma.

Atbildēt

Tu esi varonis

26.12.2017. 13:52

»

apk

Nu kļūdies, daru gan izzāģēju meliorācijas grāvi, kārklus, alkšņus sakrāmēju kaudzēs, tos sašķeldoja, lielu naudu nopelnīju, 2 euro par kubikmetru. Grāvis tīrs, tikai no manas puses, otrajā pusē dažādi īpašnieki, kurus aizaudzis grāvis pie meža neuztrauc. Nupat veicu atkārtotu grāvja tīrīšanu no saauguma...


un godīgs. Un vēl apraksti to visu! Kāda jēga, ja nevari meža daļu pārdot, lai nopirktu ieročus un ieviestu savu kārtību?

Varonība nav godā. Dari, kā redzi, bet tos, kas tev traucē, noroc. Citādi neesi saimnieks savā valstī un zemē. Katram jāsāk ar savu placi. Noziedznieku komunistu vara atbruņoja Zemessardzi, lai tā nepārņem komunistu un čekistu varu.

Atbildēt

apk

26.12.2017. 11:30

»

mabadziņš

par savu naudu tu noteikti savus mežus nekoptu, vai ne? Ja Eiropa nedotu tev 670 euro, pats nedarītu neko


Nu kļūdies, daru gan izzāģēju meliorācijas grāvi, kārklus, alkšņus sakrāmēju kaudzēs, tos sašķeldoja, lielu naudu nopelnīju, 2 euro par kubikmetru. Grāvis tīrs, tikai no manas puses, otrajā pusē dažādi īpašnieki, kurus aizaudzis grāvis pie meža neuztrauc. Nupat veicu atkārtotu grāvja tīrīšanu no saauguma, garākās atvases pāri galvai. Ir eiropas nauda meliorācijas uzturēšanai, bet baigais čakars pieteikties. Esmu jau sācis iekopt jaunaudzi uz aizaugušas pļavas, bet līdz pavasarim to noteiktajā platībā pabeigšu. Ne visi par visu grābj eiropas naudas, daudzi, ko pazīstu, pastrādāšanu dabā uzskata par veselīgu atpūtu. Vēl par jaunaudzes nekopšanu, noteiktajā laikā, atnāks mežzinis un sodīs. Kā meža īpašniekam, kuram pieder kāds meža gabals, bez nodokļiem ir vēl visādi pienākumi, kuri jāievēro, lai es varu veikt saimniecisko darbību. Nav nekāda Somija, kur valsts neregulē īpašnieku, cert visu nost kaut vai rīt vai arī nedari neko, brīva izvēle.

Atbildēt

Zarubi sebe

26.12.2017. 10:14

»

mabadziņš

par savu naudu tu noteikti savus mežus nekoptu, vai ne? Ja Eiropa nedotu tev 670 euro, pats nedarītu neko


na nasu! Berigi ļes! Slava trudu i KPSS!

Sto kailcirtes na blago Latvii!

Atbildēt

Lasītājs

25.12.2017. 23:03

Pārņemam zviedru likumdošanu attiecībā uz meža apsaimniekošanu bez labojumiem. Visiem būs labi, zaļie zviedru draugi lēkās no laimes, sertifikāti nodrošināti, un arī īpašnieks vairs nebūs nožēlojams savas zemes nomnieks.

Atbildēt

jurka

25.12.2017. 16:07

»

Valdis

Var visādi to lietu griezt,bēdīgākais,ka sagaidot Latvijas simtgadi,pie varas būs fašisti un komunisti -ZZS un SC


ZZSā un Saskaņā rosas tie paši par fašistiem pārkļuvušie bijušie komunisti un komsorgi.Arī Krievijai ar komunistiem vai sociāldemokratiju nav nekāda sakara,bet Putina oponenti Sobčaka,Navaļnijs arī Žirinovskis ir labējaki jeb fašistiskaki par pašu Putinu.

Atbildēt

mopsis

25.12.2017. 13:46

Katrs suns uzticīgi kalpo savam saimniekam un nav jābūt lielam "specam" lai saprastu par ko smērējumā iet runa un ko sabiedrībai nozīmē vārdi..PASŪTĪJUMRAKSTELIS "kampēju" rīcības attaisnošanai.
Liekas ka sanatorijās ar restotiem logiem var pietrūkt vietu......jo nesodīts nepaliek neviens un Dievs visu redz un sods ir neizbēgams....arī tiem,kuri nesodīti iztīra visai sabiedrībai piederošās dabas bagātības liekas ar savu elites akceptētu Likumdošanas bāzi.
"Astoņkājis" nav mūžīgs un reāli to ar visiem locekļiem saplosa cits bet varenāks zvērs,kurš jau izskatās ka ir tuvāk nekā domājam

Atbildēt

kaktuss

25.12.2017. 13:43

TUR JAU TĀ SĀLS,KA ZAĻAJAI PLATĪBAI PIESKAITA VISAS KRŪMIEM UN BRIKŠŅIEM AIZAUGUŠĀS PLATĪBAS,BET KĀ TE VIENS RAKSTĪJA SKANDINĀVU LIELAJĀ ZĀĢĒTAVĀM SĀK TRŪKT KOKSNE UN MEŽU DARBOŅU TEHNISKAIS PARKS VARĒTU SĀKT PĻAUT ARĪ TIEVĀKUS MEŽUS.TĀ TAČU VIENKĀRŠĀK,ŠTRUNTS PAR NĀKAMAJĀM PAAUDZĒM.

Atbildēt

jautājums

25.12.2017. 12:26

»

lauķis

Vai tāpēc, ka vairāk kā 20 gadus sistemātiski pārcērtot kopējo koksnes pieaugumu Latvijas mežos nu jau ir pienākusi situācija, ka nav vairs ko cirst


tad kāpēc tieši un pavisam konkrēti neviens neķeras klāt ģenerālisimusam Robertam Strīpniekam?

Atbildēt

jautri

25.12.2017. 12:20

pats pats pats jautrākais šajā visā stāstiņā ir tas, ka Māris Liopa šo (noteikti, ka ne paša darināto) tekstiņu ir speciāli adresējis ministru prezidentam Kučinskim:)))

Atbildēt

lauķis

25.12.2017. 12:14

»

reptilis

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu ...


Latvijā nav nekustāmā privātīpašuma , labākajā gadījumā ir nomnieki.Pamēģiniet nesamaksāt īpašuma nodokli vai LADam par ,,neizmantoto,, zemi , un tad var sākties diskusija par ,,privātīpašumu,,.

Atbildēt

apk

25.12.2017. 12:01

»

Dāsnā huskvarnistu aprūpe

2013.gadā Zemkopības ministrija caur LAD meža cirtēju aprūpei – vistrūcīgākajiem un no pabalstiem atkarīgākajiem kopt gribētājiem, tādos apetītlīgos projektiņos, kā „piemērotu jaunu instrumentu iegāde un sastāva kopšana” no ES finasnējuma piešķīrusi 4,5 miljoni latu...


Žēl, ka meža īpašnieki saņēma naudu par jaunaudžu kopšanu? Es arī esmu pieteicis projektu un to apstiprināja. Par 2,5 ha saņēmu aptuveni 670 euro, precīzāk neatceros. Veicu tikai retināšanu. Nav baigais cipars, bet patīkami gan, samaksāju par projekta uzrakstīšanu un nosedza visus izdevumus, kuri saistīti ar kopšanu.

Atbildēt

Liopa, izklausās kā tiešs aicinājums uz nemieriem un sacelšanos

25.12.2017. 11:49

Nu, re Liopa, tavs lielais noslēpums nu ir atklājies. Kāds no tavējiem, izmuldējās, par tavas biedrības patiesajiem mērķiem. Izrādās, ka visi „daudzie tūkstoši”, kas saskrējuši tavā Meža sertifikācijas padomē, Muižnieka Meža īpašnieku biedrībā, u.c. kocinieku pašdarbības pulciņos, ir tie, kas taisa naudu ar mežiem (vienalga likumīgā vai nelikumīgā veidā), lai, kā te teikts „iznīcinātu 4.maija kliķes komunistu un čekistu varu”, jo kā tavs cīņu biedrs saka „citu resursu, ko pĀrvērst naudā (VARĀ)”, neesot. Tagad skaidrs, kāpēc tā tava plosīšanās par resursu tik sparīga.

Atbildēt

Dāsnā huskvarnistu aprūpe

25.12.2017. 11:23

»

Vejoņis

Pieļauju, ka tā ir nevis nejauša izrunāšanās, bet notiek ar mērķi radīt iespaidu Eiropas Savienības institūcijās, ka Latvijā ir tik daudz neatrisinātu dabas aizsardzības problēmu, ka ES (un arī Latvijas valsts budžeta) svēts pienākums ir dot naudu visiem tiem, kas gatavi tās risināt. Un dod jau arī. ...


2013.gadā Zemkopības ministrija caur LAD meža cirtēju aprūpei – vistrūcīgākajiem un no pabalstiem atkarīgākajiem kopt gribētājiem, tādos apetītlīgos projektiņos, kā „piemērotu jaunu instrumentu iegāde un sastāva kopšana” no ES finasnējuma piešķīrusi 4,5 miljoni latu (!!!!!)
2016.gadā, lai remdētu no ES pabalstiem atkarīgo meža cirtēju pieaugošo apetīti, projektiņos „jaunaudžu retināšana ar atzarošanu” un „neproduktīvu mežaudžu nomaiņa saskaņā ar normatīvajiem aktiem par koku ciršanu mežā” nabaga Zemkopības ministrija bijusi spiesta piešķīrt jau 5 000 000 eiro (!!!!!)

Atbildēt

Feiss

25.12.2017. 09:49

Man domāt, ka bankās ņemties kredīti, lai samaksāti par zviedru meža iznīcināšanas mašīnām, vairs nesūdzas ar Latvijas mežu pieauguma daudzumu. Tāpēc masveidā jāgāž arī jo tievāki koki. Protams, ka arī džipu kā peļņas atlikumi tur iederas! Un vēl- cik īsti daudz tās sīkās priedītes jāiestāda, lai nosegtu kaut viņas 50 gadu priedes gada pieaugumu? Liope- atbildēt taču. Un patiesi, lūdzu!

Atbildēt

lauķis

25.12.2017. 06:00

»

Lauķis

Visprimitīvākais paņēmiens kā atbrīvoties no patiesības ir - noslīcināt to tukšas runās un rakstu plūdos...


Vai tāpēc, ka vairāk kā 20 gadus sistemātiski pārcērtot kopējo koksnes pieaugumu Latvijas mežos nu jau ir pienākusi situācija, ka nav vairs ko cirst?
Jā , tāpēc ka nav ko cirst un meži palikuši tikai kādi 20%.

Atbildēt

Lauķis

25.12.2017. 00:52

»

reptilis

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu ...


Visprimitīvākais paņēmiens kā atbrīvoties no patiesības ir - noslīcināt to tukšas runās un rakstu plūdos!
Lai mīlētu savu zemi, tā ir tev jāpieder, līdz kaulam, līdz pēdējai gārsai un atmatai.
Līdz katrai rudzu vārpai un sētas krancim , kas pa druvu skraida. Līdz klēts izliektajai mugurai un šķūņa durvju čīkstoņai, kas lūdzas ielīst malkas sterā. Vai tev var kas piederēt, ja citi izlemj , cik tev būs nodevu maksāt un kad tu drīkstēsi ko paturēt?
Tas,ka kaut kur citur tā ir, nav arguments! Mums nav jāpārņem nepareiza prakse.
Bet Latvijā pats galvenais ir- privātīpašuma neaizskaramības princips tiek totāli ignorēts, nekaunīgi un brutāli visās vietās! Bet visi, kas to saprot, visi gudrie valstsvīri un tēmu labi pārzinošie juristi gļēvi klusē! Jautājums ir ļoti vienkāršs - ja tas ir pilsoņa likumīgi iegādāts, vai mantots privātīpašums, tad kāpēc var visādi ''zinātnieki'', īpašniekam nezinot, bradāt pa viņa mežu, vai pašvaldība uzlikt soda naudu par zāles garumu pilsoņa īpašumā, krūmu augšanu utt., pie tam, nešķirojot, vai tas ir ceļa, ielas malā, kas ietekmē pilsētas, ciemata “seju”, bet pat dziļā biezoknī esošam tiek piemērots vienāds naudas sods?!
Ja tas patiesībā ir nomāts valsts jeb pašvaldības īpašums, tad tā arī to jāpasludina, nevis jāsauc lepnā vārdā - privātīpašums, un kas vēl svēts esot! Vai tomēr nav pienācis laiks saukt lietas to īstajos vārdos?
Arī M.Liopa nav spējis atbildēt uz pagaidām vienīgo galveno jautājumu - kāpēc ir tik steidzami jāpazemina cirtmets un izcērtamo koku diametrs? KĀPĒC?
Vai tāpēc, ka vairāk kā 20 gadus sistemātiski pārcērtot kopējo koksnes pieaugumu Latvijas mežos nu jau ir pienākusi situācija, ka nav vairs ko cirst, vai drīzumā tāda radīsies? Kā tad ir īstenībā?
Līdz šim neviens "zinātnieks" nav gribējis, vai pat varējis uz šo jautājumu atbildēt. Tad kā - būs atbilde, vai nē?

Atbildēt

Valdis

25.12.2017. 00:39

Var visādi to lietu griezt,bēdīgākais,ka sagaidot Latvijas simtgadi,pie varas būs fašisti un komunisti -ZZS un SC

Atbildēt

anti

24.12.2017. 22:37

Musu ta saucamie zalie ir nulles . Bet mezi ir izlaupiti . Es nerunaju par privatmeziem ,ipasnieks var darit ka grib.

Atbildēt

Hm

24.12.2017. 20:38

http://www.pdf.lv/lv_LV/ko-mes-daram/alias/aktualitates/problemas-ar-fsc-sertifikaciju-liecina-par-problemam-valsts-mezu-apsaimniekosana

Atbildēt

Nu ja!

24.12.2017. 20:36

»

Nostradamus

Pēc nākamajām vēlēšanām nemainīsies itin nekas , kā visus iepriekšējos 27 gadus.Varbūt būs citi deputāti bet sistēma paliks iepriekšējā


VNK brauc uz mežu pie Gorbunova (komunistu kupraiña) un, kà minèja ieriekś, tad redzēs, kam taisniba.

Atbildēt

Nostradamus

24.12.2017. 20:14

»

!!!

Zaļais dabiskais bet parazītiskais pūķis tiks uzveikts. Pretī zinātnei, Valsts attīstībai efektivitātei un dzelžainiem argumentiem puķis lauzīs kaklu jau pēc nākamajām Saiemas vēlēšanām


Pēc nākamajām vēlēšanām nemainīsies itin nekas , kā visus iepriekšējos 27 gadus.Varbūt būs citi deputāti bet sistēma paliks iepriekšējā.

Atbildēt

!!!

24.12.2017. 19:54

Zaļais dabiskais bet parazītiskais pūķis tiks uzveikts. Pretī zinātnei, Valsts attīstībai efektivitātei un dzelžainiem argumentiem puķis lauzīs kaklu jau pēc nākamajām Saiemas vēlēšanām

Atbildēt

kam taisnība

24.12.2017. 19:43

Nevajag strīdēties. Vienkārši vajag aizbraukt uz mežu un tur būs redzams kam taisnība!

Atbildēt

Īsāk

24.12.2017. 19:34

»

reptilis

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu ...


LV nekustamie īpašumi nepieder privātpersonām, kā to LR valsts postulē. Jo visu nosaka likumi un nodokļi. Tu nevari pat godīgi pārdot savu īpašumu, j pašvaldība tur pirmpirkuma tiesības. Ej un pazemojies! Totalitāra komunistu un čekistu noziedznieku valsts!

Atbildēt

Ui-ui

24.12.2017. 19:25

Ko tad tā satraukušies par reputāciju ? Kad zviedru pensiju fondi zaļi-ilgtspējīgi tirgos vietējo mežu un mežu zemes par simtiem miljonu EUR , tad gan neviens ,,rakstnieks,, nekādas patriotiskas un ilgtspējīgas emocijas neizrāda.

Atbildēt

reptilis

24.12.2017. 19:25

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu nosaka birokrātija. Tas nav tikai par zemi..mežiem...pat bērniem ,jā jā bērniem ...vai tie pieder valstij ,vai ģimenei? Piemēram,ir valstis,kur šis jautājums ir atrisināts - bērni pieder valstij....Norvēģija..Lielbritānija...Vispār ,diskusijai būtu jābūt - cik lielai jābūt katra cilvēka atbildībai un cik valsts....,bet tādas diskusijas nav...,bet ir ierēdņu un ""sabiedrisko organizāciju"" savas vajadzības pierādīšana ar augošu birokratizāciju.

Atbildēt

Latvijas meža pieaugumam ir tikai

24.12.2017. 19:10

viena nozīmība, kā mēs meža resursus varam pārvērst naudā (likumīgi vai nelikumīgi), lai iznīcinātu 4. maija kliķes komunistu un čekistu varu, pārņemot varu latviešu interesēs. Pārējam nav nozīmes. Čitu resursu, ko pĀrvērst naudā (VARĀ), nav.

Atbildēt

Paldies Pietiek

24.12.2017. 18:04

Paldies par raksta publicēšanu. Svētku laiks tāds pārdomu mirklis, bet vajag jau atslodzei brīdi smaidam - feļetonu. Raksts tiešām smieklīgs, ar diviem klauniem. Klauni, kuri paši neaptver ka klauni. Smaida gan zili, gan zali, gan sarkani un melni.

Atbildēt

lauķis

24.12.2017. 17:13

»

Vejoņis

Pieļauju, ka tā ir nevis nejauša izrunāšanās, bet notiek ar mērķi radīt iespaidu Eiropas Savienības institūcijās, ka Latvijā ir tik daudz neatrisinātu dabas aizsardzības problēmu, ka ES (un arī Latvijas valsts budžeta) svēts pienākums ir dot naudu visiem tiem, kas gatavi tās risināt. Un dod jau arī. ...


Stāsts nav par pupuķiem vai eirokolchozu , stāsts ir par mežiem.Mums stāsta ka meži ir 52% no teritorijas , bet , patiesībā ir tikai 20% , ieskaitot liegumus un rezervātus.
Tajos 52% ieskaitītas kailcirtes , jaunaudzes krūmāji , aizaugušie tīrumi.
Kailcirte un jaunaudze nav mežs.

Atbildēt

Vejoņis

24.12.2017. 17:02

Pieļauju, ka tā ir nevis nejauša izrunāšanās, bet notiek ar mērķi radīt iespaidu Eiropas Savienības institūcijās, ka Latvijā ir tik daudz neatrisinātu dabas aizsardzības problēmu, ka ES (un arī Latvijas valsts budžeta) svēts pienākums ir dot naudu visiem tiem, kas gatavi tās risināt. Un dod jau arī. Piemēram, neizturēja Aizsardzības ministrija, kas pirms vairākiem gadiem finansēja projektu "Īpaši aizsargājamo putnu sugu izpēte un aizsardzība Ādažu poligonā". Pupuķu pētniecība toreiz izmaksāja aptuveni 14 tūkstošus eiro, un par šo naudu tika saskaitīti veseli 16 pāri.Sasniegto rezultātu spārnota, 2014. gadā ministrija pupuķu pētniecībai Ādažu poligonā atvēlēja jau 1 537 988 eiro" (!!!!!)

Atbildēt

Kuile

24.12.2017. 16:28

Noziedznieku un noziedznieku aizstāvju muldēšana: "Latvijas Mežu sertifikācijas padomes vadība paļaujas uz to, ka Latvijas valdība ir patiesi ieinteresēta savu iedzīvotāju labklājības un vides kvalitātes celšanā, nevis aklā sekošanā tā sauktajām “vides organizācijām” un to pseidozinātniskajiem, populistiskajiem saukļiem".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Briesmīgā sazvērestība pret Barču un Klaužu

FotoPēdējo dienu smieklīgākā aktualitāte, manuprāt, ir tā, ka Jānis Klaužs un Aija Barča, kuri 12.Saeimā bija ievēlēti no sarkanzaļo zemnieku, strādnieku un zaldātu saraksta, ir pārliecināti, ka viņiem jābūt arī 13.Saeimā.
Lasīt visu...

21

Par ikgadējo inventarizāciju Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā. Papildu darbs, bet nemaksā

FotoDaļai no P.Stradiņa slimnīcas darbiniekiem trešo gadu pēc kārtas 2018. gadā atkal liks veikt inventarizāciju slimnīcas struktūrvienībās, kas ir papildu darbs (slogs) pie pamata darba.
Lasīt visu...

8

Vai JKP neredz, ka ķeras apskāvienos ar Šlesera politprojekta uzlecošo zvaigzni?

FotoŠovasar es par savu viedokli tiku „sists” gandrīz visās sociālo portālu platformās - Facebook, Twitter, Spoki u.c. Lietotāji centās rast atbildi uz fundamentālu jautājumu, kurš no politiskajiem spēkiem ir mans krustēvs. Taču viennozīmīgas atbildes tā arī nebija nevienam, jo, tiklīdz kāds prātvēders atklāja, ka es lobēju konkrētu partiju, tā nedēļu vēlāk šis politiskais spēks bija sataisījis sū... un no manis atrāvās pa pilnu programmu.
Lasīt visu...

21

KPV un JKP mīlas dancis

FotoKoalīcijas procesa veidošanu var saukt, kā grib, taču pašreiz potenciālais koalīcijas veidojums man izteikti nepatīk. Iespējams, tādēļ, ka es tajā visā saskatu sazvērestības teoriju piegaršu. Man absolūti nepatīk doma, ka valdībā būs Šlesera cilvēki. Aklos vairs neizārstēšu, taču varbūt pa daļai redzi zaudējušos varu mēģināt izārstēt.
Lasīt visu...

21

Trīs vēsturiski secinājumi

Foto13.Saeimas vēlēšanas analītiskajai domai nodiktēja (pasacīja priekšā) trīs secinājumus par latviešu tautas stāvokli. Tie ir vēsturiski secinājumi. Visi trīs secinājumi pamato jaunu posmu tautas virzībā  un apstiprina iepriekšējo posmu analītisko vērtējumu pareizību. Proti, apstiprina novērotās klīniskās ainas pareizību.
Lasīt visu...

6

Par veselības aprūpes sistēmas reformu: augstā dziesma, skani, skani...

FotoSeptembrī  vairāki masu mediji ziņoja, ka arvien pieaug pacientu parādi ārstniecības iestādēm. Nenomaksāto pacienta nodevu par valsts finansētajiem veselības aprūpes pakalpojumiem kopsumma valstī jau pārsniedzot 10 miljonus euro, bet lielākajā ārstniecības iestādē, proti,  Austrumu slimnīcā summa tuvinoties 5 miljoniem euro. Ņemot vērā jomas specifiku, slimnīcas esot diezgan bezspēcīgas veikt parādu atgūšanu, savukārt Veselības ministrija un valsts par problēmu nevarot uzņemties atbildību, jo piedziņa risināma privāttiesiskā kārtībā. Jāpiezīmē, lielāko slimnīcu īpašnieks ir valsts; to pārraugs jeb "galvenais saimnieks" ir Veselības ministrija.
Lasīt visu...

12

Valdošo diagnoze ir bezizmēra vienaldzība. Jeb, kā mēdz teikt – pofigisms

FotoIesākumā šķita: lielākās līdz šim valdošo problēmas ir iedomība un augstprātība. Jau kādu laiku man vairs tā nešķiet.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Līdz nākamam rudenim pagarināta iespēja parakstīt tautas likumu

Lūdzu informēt visus paziņas - iespēja turpinās: Centrālā vēlēšanu komisija 18.09.2018. atļāva atkārtotai parakstīšanai likumu - atcelt ierobežojumus...

Foto

Kremļa kreisi labējā šaha spēle: Rietumu nacionālistu muļķošana un izdevība, ko Krievijas propagandistiem sniedz ekstrēmie liberāļi

Nav noslēpums, ka Kremlis cenšas ietekmēt izvēlētās valstis saskaņā ar...

Foto

"Saskaņa" izmanto politologu Liepnieku, lai diskreditētu latvisko partiju koalīcijas veidošanas procesu

Nevienam nav noslēpums, ka bijušais Šķēles polittehnologs Jurģis Liepnieks joprojām ir pietuvināts Latvijas varas kuluāriem...

Foto

Vēlēšanas 2018 - koki turpina balsot par cirvi

Varbūt kāds domā, ka protesta balsojums šajās vēlēšanās ir ko mainījis, jo partiju spice nomainījusies būtiski. Diemžēl jākonstatē,...

Foto

Mazvērtības kompleksa ideoloģija

Latvieši ir tauta, kurai regulāri pārmet mazvērtības kompleksu. To dara gan paši latvieši, gan cittautieši, kuri dzīvo kopā ar latviešiem. Tagad jauns iegansts...

Foto

Latvija kā sektu ķīlniece

„Esam apolitiskas, respektablas, akadēmiskas organizācijas. Ar politiku nenodarbojamies, dziedam vien dziesmas,” tā viņi saka, un tas ir gluži tāpat, kā mafija apgalvotu,...

Foto

Īsa pamācība, kā likumīgi novilcināt lietu tiesā

Šobrīd vairs nav noslēpums, ka civiltiesisko strīdu izsķiršana Latvijā ir ne tikai ekonomiski un finansiāli neizdevīgs, bet arī psiholoģiski...

Foto

Vēlēšanu spožums un posts

Spožumu un postu var piedzīvot ne tikai kurtizānes. Spožums un posts var būt arī parlamenta vēlēšanām. Vārdi „spožums un posts” no slavenā...

Foto

Kristīgā morāle un Saeimas vēlēšanas

„Mums ir divas partijas, kuras atbalsta tādus grēkus! Es pat nespēju par to parunāt. Kaut tās ellē sadegtu!” Apmēram šāds bija...

Foto

Vai vērts balsot par partiju ar reitingu zem 5%?

Viens no jautājumiem, uz kuru tiek meklēta atbilde katrās vēlēšanās, ir - vai vērts balsot par partiju,...

Foto

Kāpēc atkal jābalso par mazāko no ļaunumiem?

Es balsošu par to, kurš, manuprāt, ir idiots - par Artusu Kaimiņu. Kāpēc? Tāpēc, ka ir cerība, ka varbūt...

Foto

Es balsošu par Progresīvajiem. Tam ir vairāki iemesli

Pirms kādas nedēļas biju iesācis rakstīt baigo palagu par savu skatījumu uz šīm vēlēšanām, pieeju savai izvēlei un...

Foto

Es savu balsi vēlēšanās atdošu par šodienas patriotiem – Juri un Jutu

Stāsts nav īss, bet varbūt būs Tev noderīgs. Man dažkārt tiek uzdots jautājums –...

Foto

Vēlēšanas un Politika

Šis būs klaji politisks raksts, tā ka, ja kādam tā ir sveša padarīšana vai ļoti nevēlama tēma, es Jūs jau brīdinu iepriekš....

Foto

Suns spalvu met, bet Viktors Valainis (tagad no ZZS) tikumu gan ne

Vēsturē ir pazīstams stāsts par Potjomkina sādžām, kuras uzzīmētas uz maketiem, lai garāmbraucot atrādītu...

Foto

Artuss un viņa Glumova loma

Jautāsiet, kā Artuss kļuva par populistu. Pavisam vienkārši – viņš aizmirsa izkāpt no savas lomas lugā „Arī gudrinieks pārskatās”. Tā bija viena...

Foto

Īsi iespaidi par priekšvēlēšanu debatēm

Šorīt noskatījos LNT debates: 1. Kariņš runā par valdības neizdarībām tā it kā Vienotība vakar nolaidusies no Marsa. Ne mazākās izpratnes...

Foto

Kas ir JKP spice? Lūdzu

Tātad Sandis Riekstiņš. Vēl dažus gadus atpakaļ algots darbinieks RBS Skalsuzņēmumu grupā ar pienākumiem “noturēt meliorācijas tirgu” - meliorācijas, jo viens no RBS...

Foto

Mūsu nozagtajā Greizo spoguļu karaļvalstī valda tādi paši likumi un tradīcijas kā noziedznieku bandās

Nu malacis Roberts. Beidzot kāds no ZRP publiski izsakās par Vienotības (V)...

Foto

Vecu zilcgaļu jaunā iepakojumā? Paldies, nē

Iedomājieties mājas fasādi, kas apvilkta ar dārgi apgleznotu audumu, kas rāda - kāda tā „nākotnes māja” izskatīsies. Apakšā, gan viss...

Foto

Veltījums grupai „Par Zemgali bez vēja ģeneratoriem” (bet arī citiem, kam interesē - kas tur ir ar tiem vēja parkiem)

Es neesmu no tiem, kas cilvēku...

Foto

Par ko balsot: 2014-2018

2014.gada 19. septembrī portāls Pietiek publicēja eseju „Par ko balsot”. Tā bija veltīta Saeimas vēlēšanām. 2014.gadā vēlēšanas notika 4.oktobrī. 2018.gadā tās notiek 6.oktobrī. Tātad...

Foto

DP un SAB priekšnieķeļi metas uz vienu roku ar Kremļa salašņām un noderīgajiem idiotiem?

Kārtējo reizi, rīta agrumā sēžot uz ķemertiņa Krievu laukos, ir tāda vieta...

Foto

Nil Ušakov, „Saskaņa” nav šķīstošā kafija

Lai „Saskaņa” kļūtu par varas partiju, Ušakovam ir jāaiziet no partijas vadības. Uzskatu, ka Ušakova vadībā partija ir zaudējusi jebkādu...

Foto

Krievi teiktu – kad krupis mēģina dr...zt odzi

Šo ierakstu vēlos veltīt mūsu konkurentiem no partiju apvienības Attīstībai/Par (A/Par) un aprakstīt, kāpēc nākamajās Saeimas vēlēšanās par...

Foto

13. Saeimas deputātiem: par grozījumiem likumprojektā, kas regulē Valsts drošības komitejas dokumentus

Pateicamies par Jūsu līdzšinējo atbalstu LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijas zinātniskajā darbā....

Foto

Viss, kas nav par mani labs, ir FAKE NEWS

Trešdien LTV diskusiju cikla ietvaros ar visām vēlēšanās startējošajām partijām bija uzaicinājusi partijas KPV LV visu apgabalu...

Foto

Zapad un Zupa

„Kā tu sagaidi, ka viņi tev uzbruks? - Heigens domīgi jautāja. Maikls nopūtās. - Dons man pateica. Ar kāda tuvu stāvoša cilvēka starpniecību....

Foto

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

Zinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs...

Foto

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti,...