Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tikai ieteikums

30.12.2017. 11:27

»

apk

Malacis, tikai apsveicami, ka vari iztikt bez meža ciršanas. Man tomēr katru gadu malka jāgatavo, daudz vai maz, bet 25 kubus vajag nocirst. Nesen ornitologs Strazds prasīja nevērtīgās zivis piegādāt meža dīķos un grāvjos, kur pēc viņa ziņām dzīvo melnais stārķis un varētu novērot vai tas palīdzētu ...


tumšs, kluss, drūms, taisni kā tuksnesis bez kādas dzīvības, bez nevienas sēnes, bez ogas ir plantācijas priežu audze man līdzās kaimiņa platībā, kur saule neiespīd ne uz mirkli. Kociņi sastādīti tādā blīvumā, ka tie nemaz vairs nelīdzinās kokiem. Tur tiek audzēti baļķi nociršanai. Nožēlojama mežkopība! Pareizāk sakot - NAUDKOPĪBA. Nevēlos, lai tāda būtu visai sabiedrībai piederošajos valsts mežos.

Atbildēt

apk

28.12.2017. 12:49

»

tikai ieteikums

kā tad tu nečīksti? "Kā meža īpašniekam, kuram pieder kāds meža gabals, bez nodokļiem ir vēl visādi pienākumi, kuri jāievēro, lai es varu veikt saimniecisko darbību. Nav nekāda Somija, kur valsts neregulē īpašnieku, cērt visu nost kaut vai rīt vai arī nedari neko, brīva izvēle...


Malacis, tikai apsveicami, ka vari iztikt bez meža ciršanas. Man tomēr katru gadu malka jāgatavo, daudz vai maz, bet 25 kubus vajag nocirst. Nesen ornitologs Strazds prasīja nevērtīgās zivis piegādāt meža dīķos un grāvjos, kur pēc viņa ziņām dzīvo melnais stārķis un varētu novērot vai tas palīdzētu populācijai. Tad man jau tāda sistēma darbojās. Un vecā mežā nekas lāga nedzīvo, tādā ieejot viss drūms, tumšs, kluss, nekas neliecina, par dzīvības pazīmēm, kur nu vēl izdzirdēt putnu dziesmas. P.s. netaisos būt svētāks par romas pāvestu, šinī gadījumā būt zaļāks.

Atbildēt

oi

27.12.2017. 23:53

»

nav žēl

Apsedz savus orgānus ar lapām un sēdi kokā, cik patīk


tikai tad, ja tu nečīkstēsi un nečurāsi citiem uz galvām

Atbildēt

hmm

27.12.2017. 18:45

Māri, Jāni vēl pēc svētkiem neesat pie sajēgas?

Atbildēt

opā

27.12.2017. 16:05

»

lauķis

Stāsts nav par pupuķiem vai eirokolchozu , stāsts ir par mežiem.Mums stāsta ka meži ir 52% no teritorijas , bet , patiesībā ir tikai 20% , ieskaitot liegumus un rezervātus


Tu esi dumjš vai akls? Latvijā mežs ir redzams no praktiski jebkuras vietas ārpus pilsētas (un no daudzām vietām pilsētās). Var jau stāstīt muļķības, bet jebkurš cilvēks izbraucot no Rīgas uzreiz redz pilnīgu pretēju ainu. kādi 20%? Lietuvā ir 20%+ meža un tur tiešām daudzās vietās mežs nav redzams pat pie pamales.

Atbildēt

tikai ieteikums

26.12.2017. 23:59

»

apk

Es te nečīkstu, mani neviens neierobežo, esmu tikai mazs meža īpašnieks, kurš dara to, ko vēlas un uzskatu par vajadzīgu, jo domāju par nākotni, ko atstāšu bērniem. Stādies priekšā cik maksā mežs, te pat uz vietas un cik Somijā? Tāds skats, ka mežu redzi tikai caur auto logu, bet tas nekas, varu piedāvāt...


kā tad tu nečīksti? "Kā meža īpašniekam, kuram pieder kāds meža gabals, bez nodokļiem ir vēl visādi pienākumi, kuri jāievēro, lai es varu veikt saimniecisko darbību. Nav nekāda Somija, kur valsts neregulē īpašnieku, cērt visu nost kaut vai rīt vai arī nedari neko, brīva izvēle"
Tik čakls, atbildīgs un īstens saimnieks izlikies savos tekstos, un še tev! - varu piedāvāt nopirkt tepat Latvijā meža gabalu, 1,7ha par 5 tūkstošiem euro."
Nu, ko, arī es esmu saimnieks, arī meža īpašnieks, .. taču, atšķirībā no tevis, savu mazo necilo meža placīti, droši vien neproduktīvo no tava ekonomiskā skatu punkta, vecu, pagalam aizaugušu un pilnu ar laikam jau neekonomiska materiāla, jo pārāk veciem kokiem, taču pilnu ar meža putniem un dzīvības, un TO nekad, nekad nevienam nepārdotu, ne par kādiem zelta dālderiem. Saudzēšu to.
Tu vari smieties.

Atbildēt

LV pilsonis

26.12.2017. 18:50

Ja sunim ņem nost kaulu, tas ari rāda zobus, tas raksta autoram.
Latvijas neatkarību izmantojušie komunisti būtu sodāmi pēc pilnas programmas. Toreiz, atgūstot neatkarību, Latvijas valsts un pilsoņi bija faktiski neaizsargāti un bez likumdošanas. Tiem kuri izmantoja tādu situāciju savās interesēs, pašlabuma gūšanai, sods būtu jāpiemēro kā kara laika tribunālā ar pantu par marodierismu. Jo tie likumdošanu veidoja savās personīgajās interesēs vai pakalpīgi pieņemot to no ārzemju misionāriem (izlūki visās jaunattīstības valstīs), likumdošanas kriminālais virziens jau toreiz bija acīmredzams un pretrunā ar valsts interesēm un veselo saprātu.

Atbildēt

apk

26.12.2017. 16:21

»

tikai ieteikums

kāpēc tev Somijā neiegādāties kādu meža gabalu un tur neveikt neregulēto saimniecisko darbību un nedzīvot cepuri kuldamam? Latvijā mežiniekiem vienas mokas! Somija... jā, viņiem tur arī pavisam citādāka izglītības sistēma


Es te nečīkstu, mani neviens neierobežo, esmu tikai mazs meža īpašnieks, kurš dara to, ko vēlas un uzskatu par vajadzīgu, jo domāju par nākotni, ko atstāšu bērniem. Stādies priekšā cik maksā mežs, te pat uz vietas un cik Somijā? Tāds skats, ka mežu redzi tikai caur auto logu, bet tas nekas, varu piedāvāt nopirkt tepat Latvijā meža gabalu, 1,7ha par 5 tūkstošiem euro. Varēsi sākt ar robežu attīrīšanu un pieteikties uz kompensāciju, jo blakus dzīvo mazais zivju ērglis.

Atbildēt

lasītājs

26.12.2017. 15:14

Ne jau par velti šito liopu un švirkstu sūdzības valdības vadītājam un valsts prezidentam iet zem rubrikas "pietiek nopietnības":)

Atbildēt

švurksts lopā

26.12.2017. 13:52

Anniņ, nāc nu fiksi šu'! Man no piejūras kailcirtes beidzot kārtīga sacelšanās!

Atbildēt

tikai ieteikums

26.12.2017. 13:47

»

apk

Nu kļūdies, daru gan izzāģēju meliorācijas grāvi, kārklus, alkšņus sakrāmēju kaudzēs, tos sašķeldoja, lielu naudu nopelnīju, 2 euro par kubikmetru. Grāvis tīrs, tikai no manas puses, otrajā pusē dažādi īpašnieki, kurus aizaudzis grāvis pie meža neuztrauc. Nupat veicu atkārtotu grāvja tīrīšanu no saauguma...


kāpēc tev Somijā neiegādāties kādu meža gabalu un tur neveikt neregulēto saimniecisko darbību un nedzīvot cepuri kuldamam? Latvijā mežiniekiem vienas mokas! Somija... jā, viņiem tur arī pavisam citādāka izglītības sistēma.

Atbildēt

Tu esi varonis

26.12.2017. 12:52

»

apk

Nu kļūdies, daru gan izzāģēju meliorācijas grāvi, kārklus, alkšņus sakrāmēju kaudzēs, tos sašķeldoja, lielu naudu nopelnīju, 2 euro par kubikmetru. Grāvis tīrs, tikai no manas puses, otrajā pusē dažādi īpašnieki, kurus aizaudzis grāvis pie meža neuztrauc. Nupat veicu atkārtotu grāvja tīrīšanu no saauguma...


un godīgs. Un vēl apraksti to visu! Kāda jēga, ja nevari meža daļu pārdot, lai nopirktu ieročus un ieviestu savu kārtību?

Varonība nav godā. Dari, kā redzi, bet tos, kas tev traucē, noroc. Citādi neesi saimnieks savā valstī un zemē. Katram jāsāk ar savu placi. Noziedznieku komunistu vara atbruņoja Zemessardzi, lai tā nepārņem komunistu un čekistu varu.

Atbildēt

apk

26.12.2017. 10:30

»

mabadziņš

par savu naudu tu noteikti savus mežus nekoptu, vai ne? Ja Eiropa nedotu tev 670 euro, pats nedarītu neko


Nu kļūdies, daru gan izzāģēju meliorācijas grāvi, kārklus, alkšņus sakrāmēju kaudzēs, tos sašķeldoja, lielu naudu nopelnīju, 2 euro par kubikmetru. Grāvis tīrs, tikai no manas puses, otrajā pusē dažādi īpašnieki, kurus aizaudzis grāvis pie meža neuztrauc. Nupat veicu atkārtotu grāvja tīrīšanu no saauguma, garākās atvases pāri galvai. Ir eiropas nauda meliorācijas uzturēšanai, bet baigais čakars pieteikties. Esmu jau sācis iekopt jaunaudzi uz aizaugušas pļavas, bet līdz pavasarim to noteiktajā platībā pabeigšu. Ne visi par visu grābj eiropas naudas, daudzi, ko pazīstu, pastrādāšanu dabā uzskata par veselīgu atpūtu. Vēl par jaunaudzes nekopšanu, noteiktajā laikā, atnāks mežzinis un sodīs. Kā meža īpašniekam, kuram pieder kāds meža gabals, bez nodokļiem ir vēl visādi pienākumi, kuri jāievēro, lai es varu veikt saimniecisko darbību. Nav nekāda Somija, kur valsts neregulē īpašnieku, cert visu nost kaut vai rīt vai arī nedari neko, brīva izvēle.

Atbildēt

Zarubi sebe

26.12.2017. 09:14

»

mabadziņš

par savu naudu tu noteikti savus mežus nekoptu, vai ne? Ja Eiropa nedotu tev 670 euro, pats nedarītu neko


na nasu! Berigi ļes! Slava trudu i KPSS!

Sto kailcirtes na blago Latvii!

Atbildēt

Lasītājs

25.12.2017. 22:03

Pārņemam zviedru likumdošanu attiecībā uz meža apsaimniekošanu bez labojumiem. Visiem būs labi, zaļie zviedru draugi lēkās no laimes, sertifikāti nodrošināti, un arī īpašnieks vairs nebūs nožēlojams savas zemes nomnieks.

Atbildēt

jurka

25.12.2017. 15:07

»

Valdis

Var visādi to lietu griezt,bēdīgākais,ka sagaidot Latvijas simtgadi,pie varas būs fašisti un komunisti -ZZS un SC


ZZSā un Saskaņā rosas tie paši par fašistiem pārkļuvušie bijušie komunisti un komsorgi.Arī Krievijai ar komunistiem vai sociāldemokratiju nav nekāda sakara,bet Putina oponenti Sobčaka,Navaļnijs arī Žirinovskis ir labējaki jeb fašistiskaki par pašu Putinu.

Atbildēt

mopsis

25.12.2017. 12:46

Katrs suns uzticīgi kalpo savam saimniekam un nav jābūt lielam "specam" lai saprastu par ko smērējumā iet runa un ko sabiedrībai nozīmē vārdi..PASŪTĪJUMRAKSTELIS "kampēju" rīcības attaisnošanai.
Liekas ka sanatorijās ar restotiem logiem var pietrūkt vietu......jo nesodīts nepaliek neviens un Dievs visu redz un sods ir neizbēgams....arī tiem,kuri nesodīti iztīra visai sabiedrībai piederošās dabas bagātības liekas ar savu elites akceptētu Likumdošanas bāzi.
"Astoņkājis" nav mūžīgs un reāli to ar visiem locekļiem saplosa cits bet varenāks zvērs,kurš jau izskatās ka ir tuvāk nekā domājam

Atbildēt

kaktuss

25.12.2017. 12:43

TUR JAU TĀ SĀLS,KA ZAĻAJAI PLATĪBAI PIESKAITA VISAS KRŪMIEM UN BRIKŠŅIEM AIZAUGUŠĀS PLATĪBAS,BET KĀ TE VIENS RAKSTĪJA SKANDINĀVU LIELAJĀ ZĀĢĒTAVĀM SĀK TRŪKT KOKSNE UN MEŽU DARBOŅU TEHNISKAIS PARKS VARĒTU SĀKT PĻAUT ARĪ TIEVĀKUS MEŽUS.TĀ TAČU VIENKĀRŠĀK,ŠTRUNTS PAR NĀKAMAJĀM PAAUDZĒM.

Atbildēt

jautājums

25.12.2017. 11:26

»

lauķis

Vai tāpēc, ka vairāk kā 20 gadus sistemātiski pārcērtot kopējo koksnes pieaugumu Latvijas mežos nu jau ir pienākusi situācija, ka nav vairs ko cirst


tad kāpēc tieši un pavisam konkrēti neviens neķeras klāt ģenerālisimusam Robertam Strīpniekam?

Atbildēt

jautri

25.12.2017. 11:20

pats pats pats jautrākais šajā visā stāstiņā ir tas, ka Māris Liopa šo (noteikti, ka ne paša darināto) tekstiņu ir speciāli adresējis ministru prezidentam Kučinskim:)))

Atbildēt

lauķis

25.12.2017. 11:14

»

reptilis

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu ...


Latvijā nav nekustāmā privātīpašuma , labākajā gadījumā ir nomnieki.Pamēģiniet nesamaksāt īpašuma nodokli vai LADam par ,,neizmantoto,, zemi , un tad var sākties diskusija par ,,privātīpašumu,,.

Atbildēt

apk

25.12.2017. 11:01

»

Dāsnā huskvarnistu aprūpe

2013.gadā Zemkopības ministrija caur LAD meža cirtēju aprūpei – vistrūcīgākajiem un no pabalstiem atkarīgākajiem kopt gribētājiem, tādos apetītlīgos projektiņos, kā „piemērotu jaunu instrumentu iegāde un sastāva kopšana” no ES finasnējuma piešķīrusi 4,5 miljoni latu...


Žēl, ka meža īpašnieki saņēma naudu par jaunaudžu kopšanu? Es arī esmu pieteicis projektu un to apstiprināja. Par 2,5 ha saņēmu aptuveni 670 euro, precīzāk neatceros. Veicu tikai retināšanu. Nav baigais cipars, bet patīkami gan, samaksāju par projekta uzrakstīšanu un nosedza visus izdevumus, kuri saistīti ar kopšanu.

Atbildēt

Liopa, izklausās kā tiešs aicinājums uz nemieriem un sacelšanos

25.12.2017. 10:49

Nu, re Liopa, tavs lielais noslēpums nu ir atklājies. Kāds no tavējiem, izmuldējās, par tavas biedrības patiesajiem mērķiem. Izrādās, ka visi „daudzie tūkstoši”, kas saskrējuši tavā Meža sertifikācijas padomē, Muižnieka Meža īpašnieku biedrībā, u.c. kocinieku pašdarbības pulciņos, ir tie, kas taisa naudu ar mežiem (vienalga likumīgā vai nelikumīgā veidā), lai, kā te teikts „iznīcinātu 4.maija kliķes komunistu un čekistu varu”, jo kā tavs cīņu biedrs saka „citu resursu, ko pĀrvērst naudā (VARĀ)”, neesot. Tagad skaidrs, kāpēc tā tava plosīšanās par resursu tik sparīga.

Atbildēt

Dāsnā huskvarnistu aprūpe

25.12.2017. 10:23

»

Vejoņis

Pieļauju, ka tā ir nevis nejauša izrunāšanās, bet notiek ar mērķi radīt iespaidu Eiropas Savienības institūcijās, ka Latvijā ir tik daudz neatrisinātu dabas aizsardzības problēmu, ka ES (un arī Latvijas valsts budžeta) svēts pienākums ir dot naudu visiem tiem, kas gatavi tās risināt. Un dod jau arī. ...


2013.gadā Zemkopības ministrija caur LAD meža cirtēju aprūpei – vistrūcīgākajiem un no pabalstiem atkarīgākajiem kopt gribētājiem, tādos apetītlīgos projektiņos, kā „piemērotu jaunu instrumentu iegāde un sastāva kopšana” no ES finasnējuma piešķīrusi 4,5 miljoni latu (!!!!!)
2016.gadā, lai remdētu no ES pabalstiem atkarīgo meža cirtēju pieaugošo apetīti, projektiņos „jaunaudžu retināšana ar atzarošanu” un „neproduktīvu mežaudžu nomaiņa saskaņā ar normatīvajiem aktiem par koku ciršanu mežā” nabaga Zemkopības ministrija bijusi spiesta piešķīrt jau 5 000 000 eiro (!!!!!)

Atbildēt

Feiss

25.12.2017. 08:49

Man domāt, ka bankās ņemties kredīti, lai samaksāti par zviedru meža iznīcināšanas mašīnām, vairs nesūdzas ar Latvijas mežu pieauguma daudzumu. Tāpēc masveidā jāgāž arī jo tievāki koki. Protams, ka arī džipu kā peļņas atlikumi tur iederas! Un vēl- cik īsti daudz tās sīkās priedītes jāiestāda, lai nosegtu kaut viņas 50 gadu priedes gada pieaugumu? Liope- atbildēt taču. Un patiesi, lūdzu!

Atbildēt

lauķis

25.12.2017. 05:00

»

Lauķis

Visprimitīvākais paņēmiens kā atbrīvoties no patiesības ir - noslīcināt to tukšas runās un rakstu plūdos...


Vai tāpēc, ka vairāk kā 20 gadus sistemātiski pārcērtot kopējo koksnes pieaugumu Latvijas mežos nu jau ir pienākusi situācija, ka nav vairs ko cirst?
Jā , tāpēc ka nav ko cirst un meži palikuši tikai kādi 20%.

Atbildēt

Lauķis

24.12.2017. 23:52

»

reptilis

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu ...


Visprimitīvākais paņēmiens kā atbrīvoties no patiesības ir - noslīcināt to tukšas runās un rakstu plūdos!
Lai mīlētu savu zemi, tā ir tev jāpieder, līdz kaulam, līdz pēdējai gārsai un atmatai.
Līdz katrai rudzu vārpai un sētas krancim , kas pa druvu skraida. Līdz klēts izliektajai mugurai un šķūņa durvju čīkstoņai, kas lūdzas ielīst malkas sterā. Vai tev var kas piederēt, ja citi izlemj , cik tev būs nodevu maksāt un kad tu drīkstēsi ko paturēt?
Tas,ka kaut kur citur tā ir, nav arguments! Mums nav jāpārņem nepareiza prakse.
Bet Latvijā pats galvenais ir- privātīpašuma neaizskaramības princips tiek totāli ignorēts, nekaunīgi un brutāli visās vietās! Bet visi, kas to saprot, visi gudrie valstsvīri un tēmu labi pārzinošie juristi gļēvi klusē! Jautājums ir ļoti vienkāršs - ja tas ir pilsoņa likumīgi iegādāts, vai mantots privātīpašums, tad kāpēc var visādi ''zinātnieki'', īpašniekam nezinot, bradāt pa viņa mežu, vai pašvaldība uzlikt soda naudu par zāles garumu pilsoņa īpašumā, krūmu augšanu utt., pie tam, nešķirojot, vai tas ir ceļa, ielas malā, kas ietekmē pilsētas, ciemata “seju”, bet pat dziļā biezoknī esošam tiek piemērots vienāds naudas sods?!
Ja tas patiesībā ir nomāts valsts jeb pašvaldības īpašums, tad tā arī to jāpasludina, nevis jāsauc lepnā vārdā - privātīpašums, un kas vēl svēts esot! Vai tomēr nav pienācis laiks saukt lietas to īstajos vārdos?
Arī M.Liopa nav spējis atbildēt uz pagaidām vienīgo galveno jautājumu - kāpēc ir tik steidzami jāpazemina cirtmets un izcērtamo koku diametrs? KĀPĒC?
Vai tāpēc, ka vairāk kā 20 gadus sistemātiski pārcērtot kopējo koksnes pieaugumu Latvijas mežos nu jau ir pienākusi situācija, ka nav vairs ko cirst, vai drīzumā tāda radīsies? Kā tad ir īstenībā?
Līdz šim neviens "zinātnieks" nav gribējis, vai pat varējis uz šo jautājumu atbildēt. Tad kā - būs atbilde, vai nē?

Atbildēt

Valdis

24.12.2017. 23:39

Var visādi to lietu griezt,bēdīgākais,ka sagaidot Latvijas simtgadi,pie varas būs fašisti un komunisti -ZZS un SC

Atbildēt

anti

24.12.2017. 21:37

Musu ta saucamie zalie ir nulles . Bet mezi ir izlaupiti . Es nerunaju par privatmeziem ,ipasnieks var darit ka grib.

Atbildēt

Hm

24.12.2017. 19:38

http://www.pdf.lv/lv_LV/ko-mes-daram/alias/aktualitates/problemas-ar-fsc-sertifikaciju-liecina-par-problemam-valsts-mezu-apsaimniekosana

Atbildēt

Nu ja!

24.12.2017. 19:36

»

Nostradamus

Pēc nākamajām vēlēšanām nemainīsies itin nekas , kā visus iepriekšējos 27 gadus.Varbūt būs citi deputāti bet sistēma paliks iepriekšējā


VNK brauc uz mežu pie Gorbunova (komunistu kupraiña) un, kà minèja ieriekś, tad redzēs, kam taisniba.

Atbildēt

Nostradamus

24.12.2017. 19:14

»

!!!

Zaļais dabiskais bet parazītiskais pūķis tiks uzveikts. Pretī zinātnei, Valsts attīstībai efektivitātei un dzelžainiem argumentiem puķis lauzīs kaklu jau pēc nākamajām Saiemas vēlēšanām


Pēc nākamajām vēlēšanām nemainīsies itin nekas , kā visus iepriekšējos 27 gadus.Varbūt būs citi deputāti bet sistēma paliks iepriekšējā.

Atbildēt

!!!

24.12.2017. 18:54

Zaļais dabiskais bet parazītiskais pūķis tiks uzveikts. Pretī zinātnei, Valsts attīstībai efektivitātei un dzelžainiem argumentiem puķis lauzīs kaklu jau pēc nākamajām Saiemas vēlēšanām

Atbildēt

kam taisnība

24.12.2017. 18:43

Nevajag strīdēties. Vienkārši vajag aizbraukt uz mežu un tur būs redzams kam taisnība!

Atbildēt

Īsāk

24.12.2017. 18:34

»

reptilis

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu ...


LV nekustamie īpašumi nepieder privātpersonām, kā to LR valsts postulē. Jo visu nosaka likumi un nodokļi. Tu nevari pat godīgi pārdot savu īpašumu, j pašvaldība tur pirmpirkuma tiesības. Ej un pazemojies! Totalitāra komunistu un čekistu noziedznieku valsts!

Atbildēt

Ui-ui

24.12.2017. 18:25

Ko tad tā satraukušies par reputāciju ? Kad zviedru pensiju fondi zaļi-ilgtspējīgi tirgos vietējo mežu un mežu zemes par simtiem miljonu EUR , tad gan neviens ,,rakstnieks,, nekādas patriotiskas un ilgtspējīgas emocijas neizrāda.

Atbildēt

reptilis

24.12.2017. 18:25

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu nosaka birokrātija. Tas nav tikai par zemi..mežiem...pat bērniem ,jā jā bērniem ...vai tie pieder valstij ,vai ģimenei? Piemēram,ir valstis,kur šis jautājums ir atrisināts - bērni pieder valstij....Norvēģija..Lielbritānija...Vispār ,diskusijai būtu jābūt - cik lielai jābūt katra cilvēka atbildībai un cik valsts....,bet tādas diskusijas nav...,bet ir ierēdņu un ""sabiedrisko organizāciju"" savas vajadzības pierādīšana ar augošu birokratizāciju.

Atbildēt

Latvijas meža pieaugumam ir tikai

24.12.2017. 18:10

viena nozīmība, kā mēs meža resursus varam pārvērst naudā (likumīgi vai nelikumīgi), lai iznīcinātu 4. maija kliķes komunistu un čekistu varu, pārņemot varu latviešu interesēs. Pārējam nav nozīmes. Čitu resursu, ko pĀrvērst naudā (VARĀ), nav.

Atbildēt

Paldies Pietiek

24.12.2017. 17:04

Paldies par raksta publicēšanu. Svētku laiks tāds pārdomu mirklis, bet vajag jau atslodzei brīdi smaidam - feļetonu. Raksts tiešām smieklīgs, ar diviem klauniem. Klauni, kuri paši neaptver ka klauni. Smaida gan zili, gan zali, gan sarkani un melni.

Atbildēt

lauķis

24.12.2017. 16:13

»

Vejoņis

Pieļauju, ka tā ir nevis nejauša izrunāšanās, bet notiek ar mērķi radīt iespaidu Eiropas Savienības institūcijās, ka Latvijā ir tik daudz neatrisinātu dabas aizsardzības problēmu, ka ES (un arī Latvijas valsts budžeta) svēts pienākums ir dot naudu visiem tiem, kas gatavi tās risināt. Un dod jau arī. ...


Stāsts nav par pupuķiem vai eirokolchozu , stāsts ir par mežiem.Mums stāsta ka meži ir 52% no teritorijas , bet , patiesībā ir tikai 20% , ieskaitot liegumus un rezervātus.
Tajos 52% ieskaitītas kailcirtes , jaunaudzes krūmāji , aizaugušie tīrumi.
Kailcirte un jaunaudze nav mežs.

Atbildēt

Vejoņis

24.12.2017. 16:02

Pieļauju, ka tā ir nevis nejauša izrunāšanās, bet notiek ar mērķi radīt iespaidu Eiropas Savienības institūcijās, ka Latvijā ir tik daudz neatrisinātu dabas aizsardzības problēmu, ka ES (un arī Latvijas valsts budžeta) svēts pienākums ir dot naudu visiem tiem, kas gatavi tās risināt. Un dod jau arī. Piemēram, neizturēja Aizsardzības ministrija, kas pirms vairākiem gadiem finansēja projektu "Īpaši aizsargājamo putnu sugu izpēte un aizsardzība Ādažu poligonā". Pupuķu pētniecība toreiz izmaksāja aptuveni 14 tūkstošus eiro, un par šo naudu tika saskaitīti veseli 16 pāri.Sasniegto rezultātu spārnota, 2014. gadā ministrija pupuķu pētniecībai Ādažu poligonā atvēlēja jau 1 537 988 eiro" (!!!!!)

Atbildēt

Kuile

24.12.2017. 15:28

Noziedznieku un noziedznieku aizstāvju muldēšana: "Latvijas Mežu sertifikācijas padomes vadība paļaujas uz to, ka Latvijas valdība ir patiesi ieinteresēta savu iedzīvotāju labklājības un vides kvalitātes celšanā, nevis aklā sekošanā tā sauktajām “vides organizācijām” un to pseidozinātniskajiem, populistiskajiem saukļiem".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par ko jāuztraucas Potapovai un Jurašam – tikai daži jautājumi

FotoPotapova un Jurašs taisa šovu, ko netieši atbalsta Kaimiņš, tā apliecinādams, ka pēc būtības kalpo tiem pašiem, kas vada JKP sektu un "Vienotību", kā arī grupējumu "PAR". Bet Potapovai un Jurašam ir par ko bīties, jo, ja Lemberga materiāli, kurus viņš prezentēja parlamentārajai izmeklēšanas komisijai, ir patiesi, tad viņiem nācās skaidrot šos un vēl citus punktus:
Lasīt visu...

15

Latvijā ir izveidots čekistu, komunistiskās partijas biedru un oligarhu mafiozs tīkls, bet mēs tur neesam

FotoLatvijā ir izveidots čekistu, komunistiskās partijas biedru un oligarhu uzturēts noziedzīgs, mafiozs tīkls. Tajā ietilpst cilvēki no prokuratūras, tiesu sistēmas, politiskām partijām, ministri, ierēdņi, deputāti, lielu banku un valstij nedraudzīgu uzņēmumu vadītāji, masu mediji un sociālo aptauju veicēji.
Lasīt visu...

12

Vai Kučinskis spēs atzīt, ka izgāzusies pirmā un redzamākā Čakšas reforma?

FotoJaunais gads ir iesācies ar vairākām pārmaiņām, no kurām dažas - kā benzīna cenas kāpumu - esam pamanīšu visi, bet dažas - pievienotās vērtības nodokļu samazinājumu uz 5% vietējiem augļiem un dārzeņiem - tikai daži, jo lielveikali labi prot manipulēt ar akcijām, dažāds krāsas cenu zīmēm un citiem tirgotāju trikiem. Lieta, ar kuru ir saskārusies gandrīz ikviena ģimene, ir e-veselība.
Lasīt visu...

21

E-veselības "pilnvērtīgā" palaišana atkal apliecina, ka tautai ir "poh...", kas mūsu valstī notiek

FotoKopš 2.janvāra receptes, ko skaits ir apjomīgs un daždien tuvinās simtam, izrakstu pacientiem e-veselības sistēmā. Pareizāk, citā sistēmā, kas ir saprotamāka un ko manas darbavietas datorspeciālisti, nopietni piestrādājot, spējuši savienot ar e veselību, jo valsts piedāvātais produkts kopumā nav lietojams.
Lasīt visu...

21

„Īstenais loceklis”, kam nepatīk 18. novembris

FotoŠķita jau, ka padomija ar tās „orgāniem”, „locekļiem” un „locekļu kandidātiem” ir atstājusi Latvijas publisko telpu. Tomēr Zinātņu akadēmijas īstenā locekļa Ineša Feldmaņa šī gada 5.janvāra intervija laikrakstam „Neatkarīgā” šķiet kā rakstīta pirms gadiem četrdesmit.
Lasīt visu...

18

Par politisko partiju varas, naudas un ētikas pārbaudījumiem

FotoPolitisko partiju dzīves robežšķirtne ir to ievēlēšana Saeimā. Ar to sākas kvalitatīvi citādāks laiks organizācijas un arī tās dalībnieku dzīvē, uzliekot nesalīdzināmi lielāku atbildību, kas tiek pārbaudīta ar varu un naudu. Katrā sasaukumā iekļūst pa kādai pirms vēlēšanām nesen dibinātai partijai. Pār jaunās organizācijas galvu nāk daudzi pārbaudījumi. Mazliet vieglāk tām partijām, kas iesildījušās pašvaldību vēlēšanās, bet Saeima tāpat kļūst par organizācijas lielāko pārbaudījumu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Rokpelnis un citi stukači: vai tiešām mēs nerīkosim nekādas Tengiza Abuladzes “Grēku nožēlošanas”?

Pietiek šodien vienuviet pārpublicē divus konfrontējošus viedokļus saistībā ar dzejnieka Jāņa Rokpeļņa „izlīšanu no...

Foto

Zemes piespiedu privatizācija Rīgas domes gaumē jeb Kā Rīgas dome tīra rīdzinieku kabatas

Rīgas domes priekšsēdētāju Nils Ušakovs drīz vien pēc kļūšanas par galvaspilsētas mēru, no...

Foto

Bibliotēkāri, esiet modri un ziņojiet DP par apmeklētājiem ar „Islāma valsts” logo uz apģērba

Eiropas valstu pieredze liecina, ka teroristu organizācijas internetā aktīvi izplata savus propagandas...

Foto

Masu sociopātisms jeb atriebības saldā garša

Kur mēs, latvieši, šobrīd īsti dzīvojam un vai mums šobrīd vispār ir tāda valsts, kas mūs – pamattautu – sargā...

Foto

Zooloģiskās bazūnes un optimisma gidi

Zooloģiskās bazūnes un optimisma gidi ir mūsu temperamentākie un pompozākie ideologi. Viņi ir krimināli oligarhiskā valstiskuma produkts un reizē arī šī...

Foto

Kad „Vienotības” nopirkts „PR guru” mēģina padomju stilā cīnīties pret faktiem

Globāli nopietnais Politico, pamatojoties uz ANO datiem, nesen publiskoja ziņu, ka Latvija kopš 2000. gada ir...

Foto

Zaķis ir viens no Latvijā pieredzes bagātākajiem stratēģijas profesionāļiem

Valsts prezidenta kancelejā (turpmāk - Kanceleja) 2017.gada 13.decembrī saņemts iesniegums, kurā uzdodat jautājumus saistībā ar Valsts prezidenta...

Foto

Čekas maisi – kas ir kas: intervija ar bijušo TSDC vadītāju Induli Zālīti

Ņemot vērā lasītāju ieteikumus un tēmas aktualitāti, Pietiek šodien pārpublicē senu, bet joprojām nozīmīgu interviju...

Foto

Ādama nolādēšanas monitorings: simboliskā realitāte

Ādama nolādēšana neattiecas tikai uz konkrēto realitāti – klaušām, augļošanu, zinātniski tehnisko progresu, ekonomiku, tirgus attiecām, kas bija uzmanības centrā iepriekšējās...

Foto

Vai interešu konflikti pastāv tikai politikā un valsts pārvaldē, bet ne vēsturisku romānu rakstniecībā?

Izdevniecības “Dienas grāmata” vēstures romānu sērijā iznācis Arno Jundzes romāns “Sarkanais dzīvsudrabs”....

Foto

Vai pirms seksuālām darbībām jāparaksta kontrakts?

Aizgājušais gads Rietumu pasaulē iezīmējies ar plaši izvērstu feministu rosinātu masu histēriju, kas pazīstama kā #MeToo kustība. Arī Slavojam Žižekam*,...

Foto

Vai Vējonis nopietni domāja runā teikto, ka iedzīvotājiem aktīvi jāiesaistās pret varas cinismu - arī veselības jomā?

Veselības aprūpē veselības ministres Andas Čakšas vadībā iesācies vēsturisks...

Foto

Latvijas izciršanas operatīvās plānošanas apvienības „LIOPA” aicinājums

Mēs, Latvijas izciršanas operatīvās plānošanas apvienība „LIOPA”, esam organizējušies, lai katram Latvijas cirtējam būtu darbs un valstij – nodokļi....

Foto

ZZS un zirgu „biznesmeņu” netīrās aizkulises

Kaut vēlēšanās Zaļo un Zemnieku savienībai (ZZS) nākamajās vēlēšanās tiek prognozēti panākumi un varas saglabāšana, dažādiem šīs apvienības darboņiem ar...

Foto

Dzīvojamo telpu īres likums atņems manas tiesības uz beztermiņa īres līgumu

Esmu denacionalizētā nama pirmsreformas īrniece, dzīvoju tajā no dzimšanas, strādāju, maksāju nodokļus. Ekonomikas ministrijas jaunais...

Foto

Odiozā odiseja

Odiseja odiseja ilga 20 gadus. Mūsu „čekas maisu” odiseja ilgst jau 27 gadus, un tai nav redzams gals. Tas noteikti ir tāpēc, ka mēs...

Foto

Aizejošās Čakšas dāvana valdībai un visiem iedzīvotājiem

Kaut valdošā koalīcija lepojas ar sasniegumiem kā nodokļu reforma un naudas pielikumi nozarēm, reāli ieguvumus varēs novērtēt pēc pirmā...

Foto

Par 2017. gada 15. decembra uzdevumu un 2017. gada 12. decembra Datu valsts inspekcijas vēstuli

Esmu saņēmusi 2017. gada 15. decembra LU rektora rezolūciju 2017. gada...

Foto

NMPD tuvojas klīniskajai nāvei, bet vēl tajā strādā arī īsti varoņi

Šajā šķietami klusajā un sirsnīgajā svētku laikā nereti gadās saskarties ne vien ar Ziemassvētku brīnumu,...

Foto

OIK – politiski piesegta afēra, kuru vēl var atklāt un novērst, ja politiķi gribēs atklāt “tumbačkās” noslēpto

Nu jau visi zina, ko nozīmē burtu salikums OIK....

Foto

„Apeirona”, LDDK un Jāņa Reira propaganda par Darba likuma 109.panta II daļu

Bijušajam komjaunietim, dedzīgajam rūpnīcas virpotājam Jānim Reiram pieredze komunistiskās ideoloģijas sekretāra amatā nes augļus...

Foto

Riddah: islāma vienvirziena biļete

Ceturtdien, 21.decembrī Melburnā, Austrālijā 32 gadus vecs afgāņu izcelsmes Austrālijas pilsonis Saīds Nūri nolēma iesēsties automobilī un kulturāli bagātināt 18 iedzīvotājus, par pamatu...

Foto

„Zaļo” lozungi izskan kā tiešs aicinājums uz nemieriem un sacelšanos

Biedrība „Latvijas Mežu sertifikācijas padome” (LMSP) ir dibināta 2001. gadā ar mērķi veidot un uzturēt Latvijas...

Foto

Krievijas propagandas portāls: VDK maisu noslēpums, jeb Kāpēc Latvija sēro Neatkarības svētkos

No pirmā acu uzmetiena šīm tēmām nekā kopēja nav. Pirmkārt, pēc nesenajiem valsts svētkiem...

Foto

Partiju biedru saraksti jeb intelektuālie un morālie bastardi

Portālā „Pietiek” ievietotie partiju biedru saraksti ir viens no nopietnākajiem ieguldījumiem krimināli oligarhiskās valsts atmaskošanā. Sarakstiem ir gan...

Foto

Datu valsts inspekcijas dokuments ietver visas klasiskās cenzūras pazīmes

Latvijas Universitātes rektoram, akadēmiķim, Dr. habil. biol. Indriķim Muižniekam: augsti godājamais rektora kungs, atsaucoties uz Jūsu 2017....

Foto

Jaunais “čekas maisu” likumprojekts kavēs VDK satura izpēti un publiskošanu

Šodien, 21.12.2017. Saeima atbalstīja likumprojektu, kas paredz VDK dokumentu publiskošanu un nodošanu Nacionālajam arhīvam. Kaut gan...

Foto

Par valsts identitāti un par ciklopiem valstī

Šī ir žurnālista Andra Tiļļas intervija ar vēsturnieku Hariju Tumanu, kas iepriekš saīsinātā veidā tikusi publicēta žurnālā “Mājas viesis”,...

Foto

Vides organizācijas aicina uz caurspīdīgu un atklātu mežu politikas veidošanas procesu

Jau vairāk nekā pusgadu norisinās Ministru kabineta noteikumu "Par koku ciršanu mežā" grozījumu projekta apspriešana,...

Foto

Kā mēs pērn stiprinājām Latvijas mediju kvalitāti un veicinājām izcilību žurnālistu vidū

2016.gadā, atbilstoši LŽA mērķiem un ievērojot asociācijas biedru pausto viedokli par organizācijas darbības prioritātēm,...

Foto

Mums izdevās

Ko mantojusi es no senčiem saviem?/Ne titulus, ne zelta gredzenus,/Vien viņu egles, ozoli un kļavas/Pār mana mūža ceļiem vējā zuz. (Ārija Elksne "Mans mantojums") "Kad...

Foto

Par "dabas draugu" ekonomiku un "zaļo propagandu" tās stutēšanai

"Atkal jāklausās argumenti, kā koku ciršana nodrošina veselības aprūpi. Tad nu atkal atgādinu, ka pati veselības aizsardzība...

Foto

Latvija fosilā kurināmā lobija rezultātā zaudējusi vairāk nekā 10 miljonus eiro

Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācija (LAEF) vērš uzmanību, ka Ekonomikas ministrijas nolaidības rezultātā Latvija nav izmantojusi...

Foto

Prezidenta kungs, prasiet Saeimai pieņemtā Veselības aprūpes finansēšanas likuma otrreizēju caurlūkošanu

Augsti godātais Valsts prezidenta kungs! Kustība Par! aicina Jūs izmanot savas konstitucionālās tiesības un prasīt Saeimai tikko...

Foto

Tautas atmiņas horizonts, metafizika un suverenitāte

Rietumu civilizācijā un īpaši tās Austrumeiropas anklāvā ir radusies jauna intelektuālā epidēmija. To var dēvēt par vārda brīvības intelektuālo epidēmiju....

Foto

Lūgums par ekonomiskā bēgļa statusa piešķiršanu

Ar 1995.gada 21.jūnija likumu «Par namīpašumu denacionalizāciju Latvijas Republikā» tika denacionalizēta 10 321 māja jeb 78 046 dzīvokļi, kas skāra aptuveni...