Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:39


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Kakis119

27.07.2011. 16:36

Vai prasa speciālu pensiju no valsts,jo Zatlers ir gulējis ar paša prezidenta sievu?

Atbildēt

VDK

15.07.2011. 16:30

Ļoti laba ideja bija tai politmafijas klanu kloākas ielikteņa Zatlera kancelejai ! ja tādu likumu pieņemtu, tad tā paplašināta sapratnē varenas pensijas pienāktos ne tikai tai Litai, bet arī visām prostitūtām, nu, ne tikai politpalaistuvēm ...

Atbildēt

:)

15.07.2011. 11:04

te nu bija godigas Zatlerens, aiejot vel kartigu kampienu velas iegut...sen ( no Traumu laikiem) jau klist runas ka vinju interese tikai nauda un pardosies tam kurs vairak maksas...savukarte Lilitu interese gan nauda gan ietekme...noteikti nebalsosu par so pariti...

Atbildēt

niknais

14.07.2011. 15:14

iipashaa peensija jaadod iipashiem cilveekiem...esmu paarliecinaats ka lilita ne tuvu nav iipashs cilveeks.

Atbildēt

smart

14.07.2011. 14:09

Varbūt arī doma laba un pareiza, tikai žēl, ka ideju par sliktu padara cilvēks, uz kuru tas tiek reducēts- šajā situāčijā- Lilita. Es arī nezinu, vai tikai apzināti netiek veidots šāds Zatleres tēls- lai kaitētu Zatleram.

Atbildēt

pavisam godīgs pensionārs

14.07.2011. 11:14

ļoti jādomā,vai balsot par Zatlera partiju. Ka tik nesanāk kā ar Jūrmalas rezidenci un Rīgas pili,kad Zatleru Lilita valdīja un skaldīja tur,izrīkoja pēc sava prāta visu Valsts kanceleju un pašu prezidentu arīdzan.
Iekāpjot Zatleram Saeimā,tiks bīdīti likumi pēc Lilitas ģīmja un līdzības tikai viņai par labu - gan pensija pirms laika un vajadzīgajiem izmēriem,gan privātmāja prestižajā Baltezera krastā par valsts naudu.
Ļoti spēcīgi un cītīgi jādomā-kas ir kas un kāpēc Zatlers tā cenšas kāpt politikā.

Atbildēt

sekss ar voldi tātad viņai ir darbs

14.07.2011. 10:54

tā jau ir prostitūcija

Atbildēt

bbb

14.07.2011. 09:53

Vēlreiz tikai apstiprina manas domas par to, kāda... ir Lilita. Fui.

Atbildēt

alma

13.07.2011. 23:15

Tiešām žēl, tā nesimpātiskā kundze bojā visus, iespējams, labos nodomus. Viņu vajadzētu kaut kur noglabāt, kādā klosterī būtu labi. Un, ka ārā nevar tikt!

Atbildēt

saprāts

13.07.2011. 22:22

Kauns par tādu badūgumu! Ne velti tas krievu teiciens" iz grjazi v kņjazi".Domāju, ka Zatlera reitings stipri krities.

Atbildēt

Lora

13.07.2011. 17:38

tas, ka interesējās, lai nu būtu- zināt nekad nav par skādi. ārlietu ministrijas sagatavotais pārskats ir pietiekami izsmeļošs un visa cieņa tiem padomu devējiem, kam pietika veselā saprāta Lilitas negausību un ambīcijas atvēsināt- priekšlikumus likumdošanas procesā nevirzīt.
kopumā šī medijos nule publiskotā info neko labu topošajai ZRP nenes. turpmākajā politiskajā darbībā dzīvesbiedre diemžēl šim prezidentam ir , maigi izsakoties, vājais posms...

Atbildēt

fabula

13.07.2011. 17:09

Lai iet un strādā šerva tāda! NEkāda pensija , šeit pagaidām nav Igaunija!

Atbildēt

vienaldzigais

13.07.2011. 16:51

Jaaa, mums ir absoluti vienalga kas notiek ar prezidenta sievu, tiesi taa! Jo vinai ir absoluti vienalga kas notiek ar mums, ar Latviju. Pirmaa prezidenta sieva, kas jau "gaida" viira navi, jo kaa citadi var saprast pensiju pec vira naves.

Atbildēt

Viktors

13.07.2011. 16:35

Autoru šim teicienam netceros, bet pilnībā piekrītu. "Ja jūs domājat ka balsojat par prezidentu, tad samagi kļūdaties jūs balsojat par viņa sievu".

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.07.2011. 16:10

*************************************
Šlesers asi kritizē Zatleru; LPP/LC likvidēt netaisās.
www.DELFI.lv
| 13. jūlijs 2011 08:39
...(..)...
Asu kritiku intervijā Šlesers veltīja bijušajam Valsts prezidentam Valdim Zatleram. Šlesers norādīja, ka visi nopietnie iespējamie Zatlera partijas biedri no dalības tajā atsakās, kā piemērus minot Darba devēju konfederācijas priekšnieci Elīnu Eglu un bijušo ģenerālprokuroru Jāni Maizīti. Tāpēc Zatlers aiz izmisuma partijas nosaukumā licis savu uzvārdu, lai apietu pats savu lēmumu par lokomotīvju principa aizliegšanu vēlēšanās. Šlesers ironizēja: „Ja partija sauktos tikai „reformu", daudzi vēlētāji paskatītos - eu, tur tak nav neviens nopietns cilvēks!"

Zatlers neko neesot līdz šim pateicis par to, kāda būs viņa ekonomikas politika, kāda būs pensiju politika. Ejot politikā, vairs nebūšot iespējams atrasties tādā situācijā kā prezidentam - „iznāk, nolasa paziņojumu, neatbild uz jautājumiem un aiziet," brīdināja Šlesers.
**************************************
...ŠLESERS !!! - tas jau nu riktīgais !!! ...šam pat nedrīkstētu atļaut atvērt pakaļas caurumu bezdienam - par mutes atvēršanu vispār nerunājot... man personigi nospļauties, kāds nosaukums tai partijai - neesmu no tiem, kas vērtē pēc kaut kāda nosaukuma... un MANI Zatlera vārds nemaz neatbaida - tieši otrādi : šis agresīvais izaicinājums precīzi ataino VIŅA ekstravaganto izgājienu ar Saeimas atlaišanu ... to tik pat labi var interpretēt kā atbildības uzņemšanos - sak, mans rīkojums un mana partija ...es to varu uztveru pat kā drosmi ...un vismaz pagaidām Zatlers visas savas knosīšanās sekas pārlaidis BEZ BIMBĀŠANAS ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.07.2011. 15:50

*****************************************
... vispār vērojama interesanta parādība : krītot pašas tautas sākotnējai eiforijai, Zatlers nepārprotami nonāk vājākās pozīcijās, kas pēc loģikas prasītu, lai interese par viņu kā vērā neņemamu pretinieku zustu... bet izrādās, ka spērieni, kas tiek veltīti, tā teikt, pus - garzemi pakritušam vai, kā mēdz apzīmēt, politiskajam līķim... paliek arvien spēcīgāki, arvien daudzskaitlīgāki un krasi pieaug to izgaršošanas bauda ... secinājums : lielākā daļa ir pretīgi divkosīgi bezgoda/kauna lišķi - pie tam vēl gļēvulīgi... kas sākumā bija piesardzīgi izteikumos, jo domāja, ka varēs paši piesmērēties Zatlera varbūtējo panākumu vilnim ... bet redzot, ka diez vai, nosprieduši, ka nav jau ko zaudēt ...un tāpēc mauc uz pilnu klapi, domādami, ka nebūs vairs jāiziet cauri neparocīgai situācijai, kad jāvienojas ar to, ko iepriekš aplikuši ... ES UZSKATU PAR NEPIEŅEMAMU UN NEVĒLOS PIEDALĪTIES ŠAJĀ CILVĒĶA APLIKŠANAS FARSĀ - ES PASS ...
.
... bet jebkurā gadījumā Zatlers nav izvēlējies iet vieglāko un ērtāko ceļu, atšķirībā no Vienotības atvienotās savienošanās ... un par to vien jau viņu var cienīt ... ja viņam, tā teikt, būs lemts mirt, tad viņš to būs izdarījis stāvus ķā viŗs... arī par to viņu var cienīt ... lai nu viņam spēks iziet līdz galam savu Golgātu ... mēs jau zinām,kas bija tie, kas ar vien ar nedēļas nobīdi samainīja "alelujas" brēcienus pret noziedznieku Barabu ... un kas bija tie, kas sita krustā ...

Atbildēt

tafnis

13.07.2011. 15:14

agraak latvijaa neviens prezidenta laulenis nebija pat domu izteicis par kaut kaada veida pensiju vinjam peec dziivesbiedra prezidentuuras beigaam...
zatleriene ne tikai domu izteica bet jau papiirus saaka kaartot..tai nu gan apgriezieni...
gan jau veel deeliem arii buutu nez kaadus pabalstus "likumiigi" nodroshinaajusi...
fujj. ciest nevaru elitaaro demokraatiju!!!

Atbildēt

dfd

13.07.2011. 12:59

Daži domā ka sākot ar brīdi kad viņi piedzimst visa pasaule ir viņiem parādā!Domāju ka Lilī vajadzētu arī bezmaksas vibratoru!

Atbildēt

moins

13.07.2011. 12:52

Varbūt Ķīlis ir Lilitas čalis, kas viņas sinteresēs bīda partiju.
Tas gan būtu - "hohma"!

Atbildēt

Hm

13.07.2011. 12:10

Konkrētā persona nekādas simpātijas neizraisa, bet principā saprātīga izmēra pensija būtu loģiska, jo, ja valstij ir vienalga, kas notiek ar bijušā prezidenta sievu, tas nedara godu arī valstij.

Atbildēt

aleluja

13.07.2011. 11:45

Kad Lilita iestāsies Zatlera reformu partijā? Tur arī varētu kādu papildus pensiju izkārtot!

Atbildēt

hars

13.07.2011. 11:44

viņa vēl pajauna beibe, kāpēc nevar iet strādāt, ja ar Valda loni nepietiek?

Atbildēt

Kauns

13.07.2011. 11:36

Kauns, ka mūsu valstī ir tik stulbi un skaudīgi cilvēki, kas savā apātijā neatšķir svarīgo no mazbūtiskā. Jā, jā tajā skaitā visi tie nievājošie komentāri šeitan!

Protams ir lieliski cepties par "skandālu", kur kāda amatpersona (vai šinī gadījumā tās sieva), likumīgā ceļā taisās kādus santīmus sev dabūt. Un nu tad visi tikai satraucas lai kādu ar pliku pakļu atstātu.

Bet prātiņa padomāt nepietiek, ka šādas ar "pliku pakaļu" atstātas amatpersonas tad arī ir vis izdevīgākās mūsu neivātajiem miljonu izzadzējiem.

Un tieši pateicoties šim pūļa stulbumam jebkurai amatpersonai ir stipri vieglāk saņemt naudu "pa kluso" no kādas dziļas kabatas, nekā to darīt jelkādā likumiskā veidā.

Kauns un pretīgi, gan par tautu, gan par pietiek.com !!!

Atbildēt

Puuks

13.07.2011. 10:46

Domāju, Lilitai būtu laiks iet strādāt !! Un nekādas pensijas nevajadzētu !

Atbildēt

darba gadi

13.07.2011. 10:43

Zatlerei tacu nav 20 gadi.Vina stradajusi kaa komisionkaa, gan bidijusi lietas traumaas, tatad pensiju ir nopelnijusi. Kur problemas?!

Atbildēt

DD1 to .

13.07.2011. 10:27

Vāzu, ko dāvinaja Spānijas karaļpāris Zatlera prezidentūras laikā, piesavināshanās bija tikai ziediņi. Gan jau būs vēl informācija par Zatleres nepiesātināmo apetīti. Un tāds pretendē uz Sauveža lomu?! Kā tik pashikot, izrādīties un paceļot, ar to lieki apgrūtinot arī valstis, kur viņi ieradās, jo vajadzēja apkalpot arī "lēdiju".

Atbildēt

x

13.07.2011. 10:04

Partija jau arī nav valža ,bet Ķilis tur visu bīda Droši ka māmele lika Zatlers tikai dara ko viņam liek Tas ir lupata un zem tupeles pampars

Atbildēt

Nikns aborigēns

13.07.2011. 08:21

Tai pelītei ir zilones pretenzijas!!!

Atbildēt

šausmas,šausmas!!!

13.07.2011. 07:40

Vēl šāds kampējs cer ---ka par šo kāds balsos---kaut izgāztos ---KĀ VECA SĒTA!!!!KAMPĒJI,BEZGOŽI!!!

Atbildēt

tante Bauskā

13.07.2011. 01:43

Kā jau minēju neesmu nedz Zatlera, nedz viņa sievas fane, tomēr neizskatu, ka tikai vietējiem senilajiem miljonāriem jākļūst par prezidentiem. Varbūt arī parastie mirstīgie to var izdarīt un tad šie sīkumi ir būtiski.

Atbildēt

tante Bauskā

13.07.2011. 01:41

Prezidentu dzīvespiedrēm Rietumos ir pensija, tāpat kā diplomātu un (dažas valstīs) profesionālo militāristu dzīvesbiedrēm. Tas mani, kā vienkāršu sievieti, ļoti pārsteidza, bet man apstāstīja, ka dzīvesbiedrei nav iespējas strādāt un principā tiek stingri ieteikts to nedarīt, jo viņa seko vīra nozīmejuma punktā un viss. Normāli pensiju viņa nenopelna, turklāt kā ziniet ASV ir pensiju fondi. Tātad viņai pieņemsism valsts departaments sniedz pensijas iespējas. Ja laulenis noliek karoti, tad viņai nav jāiet uz ielas, bet ir sava pensija. Visi Eiropas diplomāti ir šajā sistēmā. Prezidenti vēl jo vairāk

Atbildēt

PILSONE

13.07.2011. 01:11

Es pilnigi piekritu ieprieksejam komentaram
kura moto ir "ZEL"....
Si diezgan aprobezota Lilita ir kaut kada veida janodarbina ar kadu citu uzdevumu kas butu vinas ne visai augstas inteligences iespeju robezas.. Piemeram : vina varetu darboties virtuve(tagad jau Prezidenta Pils virtuve vinus vairs nebaros-bus jacep un javara pasai);iespejams, vina varetu taisit regularus reidus Centraltirgu vai Matisa Tirgu lai noskaidrotu vai visiem tirgotajiem ir nepieciesamas atlaujas;varbut vina varetu darboties pie Saktas puku tirdzina;varbut varetu parbaudit sabiedriskaja transporta vai visi brauceji ir iegadajusies biletes....
IESPEJU IR LOTI DAUDZ,LAI SI SIEVIETE VARETU SEV PATI NOPELNIT IZTIKU NEDIEDELEJOT KADUS % NO PREZIDENTA ALGAS UN NEPARAZITEJOT UZ NODOKLU MAKSATAJU PLECIEM
Mans ieteikums Lilitai Zatlerei personigi: protams,ar kauna,neertibas+citam estetiskam jutam
ne Dievs ne Daba jus nav apveltijusi. Bet ta nav jusu vaina.Vienkarsi"cits ir -cits nav apveltits".
Bet tas nedrikst traucet jus nemt vera musu labi domatos padomus,kuru galvenais merkis ir palidzet jusu viram darboties Latvijas+ Tautas laba
Sis padoms ir sekojosais:
LUDZU, LUDZU, LUDZU, LUDZU-NESEKOJIET VINAM VISUR KA ZURKA.DODIET VINAM BRIVIBU STRADAT!ATKAPIETIES!
Tikai skatoties vien uz jums cilveki zaude daudz nervu energijas... LUDZU,ATKAPIETIES NO VINA !!

Atbildēt

borcinsh

13.07.2011. 01:03

atkal Pasaule smejasies par Latviju ! ... ja bijusham Latvijas Valsts Prezidenta sievai bus kadas setnieces pensija !!!
parunajot par Latviju arzemes - SMEJAS VISI !

Atbildēt

zel

13.07.2011. 00:14

Domaju, ka Lilita sacukos ari Valza Reformu partiju,jo, ja padomaa, ko si partija var darit tautas un valsts labaa, ja vadonim blakus atrodas savtigs cilveks, kas domaa tikai par savu labumu. Gruti noticet, ka bus labak, ja tuvakais gimenes loceklis ir tik aprobezots. Butibaa vina blamee visu vina karjeru.

Atbildēt

feja

12.07.2011. 23:56

Bērziņš atstrādā aivaram, kretīnu bars, kad latvija no tādiem tiks vaļā?

Atbildēt

PILSONE

12.07.2011. 23:40

Cienijamais Zatleta kungs :
Ar visu manu cienu pret jums ka bijuso prezidentu un ka loti talantigu kirurgu pirms Latvijas Prezidenturas posma jusu dzive - atlaujiet man jums ko lugt:
LUDZU, LUDZU-IEROBEZOJIET SAVAS KUNDZES KLATBUTNI VISAS SAVAS AKTIVITATES UN PROCESOS KUROS JUS PIEDALISIETIES NAKOTNE!! VINA IR LOTI SAVTIGS CILVEKS.TAS IR REDZAMS VINAS IZTURESANAS MANIERE, TAS IR PAT IT KA UZRAKSTITS UZ VINAS SEJAS.VINA MAN ATGADINA ZURKU,KURA SEKO JUMS UZ KATRA SOLA. SORRY!
VINA JUSU REPUTACIJAI,ZATLERA KUNGS,JAU IR NODARIJUSI DAUDZ LAUNA UN NAKOTNE NODARIS VEL VAIRAK. ATBRIVOJATIES NO VINAS KLATBUTNES KA VIEN VARIET. VINA PARAZITE UZ JUSU GODPRATIBU.

Atbildēt

Fēlis

12.07.2011. 23:04

Ņemot vērā Valda gaidāmo pensiju un kundzes negatīvo pienesumu lauleņa karjeras lapā, manuprāt viņai nekas nepienākas.

Atbildēt

haralds

[R] 12.07.2011. 22:37

a sievasmātei? a bērniem? a mazbērniem? a brālēniem? a pavalstniekiem?

Atbildēt

Egija

12.07.2011. 22:12

Zatlers arvien vairāk pierāda, ak atrodas zem sievas tupeles. Tāda izskatās arī viņa topošā partija. Zem kuras tupeles viņš ir, veidojot savu "izcilo Reformu partiju"? Varbūt Lilita tā grib vai kāds tālāks kaimiņš?

Atbildēt

.

12.07.2011. 21:45

Kāds darbs ieguldīts, lai visu to savāktu un sarakstītos!
Te nu gan redzama V.Z. āža kāja.

Atbildēt

jurisx

12.07.2011. 21:25

Tādām zosīm bezmaksas pampersus līdz mūža beigām.Kārtīgi bezdievji un nīkuļi. Kauns.

Atbildēt

jurisx

12.07.2011. 21:25

Tādām zosīm bezmaksas pampersus līdz mūža beigām.Kārtīgi bezdievji un nīkuļi. Kauns.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...