Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VSOP

27.09.2017. 10:04

Vai tev Kučinski, komunistiskais kretīn, nav zināms, ko un kāpēc izsūtīja uz Sibīriju ?Atbildēt

es no es

05.03.2017. 15:22

Tu esi dauns?
Zemes īpašniekiem neviens nelika to zemi pirkt!
Un runa nav par 300 vai pat 1000 EUR.
Runa ir par vairākiem simtiem no dzīvokļa gadā, kas kādam vientuļam pensionāram var būt arī liktenīgi!
Cik pelni TU no šī visa? Ceru ka aizrīsies.

Atbildēt

Parazītisms

04.03.2017. 20:32

Parazītisms ir starpsugu mijiedarbības veids, kad viena suga (parazīts), izmanto citas sugas (tā saucamā saimnieka) resursus. To uzskata par vienu no simbiozes formām. Atšķirībā no citām simbiozes formām, parazītisma rezultātā saimniekorganisms no attiecībām negūst nekādu labumu.
Tādā veidā parazītisms attiecas tieši uz DZĪVOKĻU ĪPAŠNIEKIEM kuri izmanto zemes īpašnieka resursus atrod pastāvošo likumu nepilnības, kas pieļauj ilglaicīgi izvairīties no maksāšanas, kā rezultātā zemes īpašnieks no šīm ZEMES PIESPIEDU NOMAS attiecībām negūst nekādu labumu. Tādā veidā dzīvokļu īpašnieki piekopj parazītisku dzīves veidu uz zemes īpašnieku smagā tiesiskā regulējuma rēķina, kad zemes īpašnieka vienīgā iespēja ir pazemojoties iesaistīties n-tos gadus tiesas prāvās riskējot palikt zaudētājos, jo advokātam citreiz jāmaksā ir 1000 eur, lai atgūtu 10 gadu parādu 300 eur kā rezultātā ciešot vēl lielākus zaudējumus!
Tāpēc praktiski vienmēr zemes īpašnieks no racionālā viedokļa ir spiests gaidīt vairākus gadus, lai prasījuma summa būtu pietiekami racionāla, lai par to vispār sāktu tiesvedību!

Atbildēt

TM

04.03.2017. 20:32

Pēc Tieslietu Ministrijas datiem Rīgā zemes piespiedu nomas attiecībās ir 110 970 dzīvokļu, kas atrodas uz 7 354 personu zemes.
Pašlaik 2000-3000 dzīvokļi ( nepilni 3% no visiem piespiedu nomas attiecību subjektiem) kuri nav veikuši savu pienākumu maksāt nomas maksu par zemi, kā rezultātā viņiem ir radies parāds.
Tieslietu Ministrija ir vērtējusi šos apstākļus un ir konstatēts, ka esošajā situācijā dzīvokļu īpašniekiem nav attaisnojoša iemesla, lai izvairītos no zemes nomas maksas parāda.
Ir zināms arī tas, ka vairāk kā 97% dzīvokļu īpašniekiem tādā pašā situācijā nav radušās problēmas samaksāt zemes nomu!
Ir zināms arī tas, ka ir pierādījumi kur daudzi no parādniekiem ir ļaunprātīgi izvairījušies no nomas maksas.

Atbildēt

Lācplēsis

04.03.2017. 20:31

Nabaga zemes īpašnieki no Valsts puses atstāti neapskaužamā situācijā- NĪN aug, bet dzīvokļu īpašniekiem ir 10 veidi kā izvairīties gadiem ilgi no maksāšanas!

Atbildēt

sasmīdināji

25.02.2017. 14:50

»

Filips Bobinskis

Spēju lasīt tikai līdz rindkopai: "Tomēr ir viens maksājums, kas vairākkārtīgi audzis, pretī nesaņemot nekādu labumu. Gan dabā, gan sociālās sistēmās šādu parādību sauc par parazitēšanu. Tā ir tā saucamā zemes piespiedu noma, kuru spiesti maksāt simti tūkstoši rīdzinieku...


Ja to daudzstāveni varētu aizvākt, zemi daudzviet gadiem rotātu noputējis uzraksts "Pārdod" un īpašniekam vēl būtu jāvāc mēsli un jāgrābj lapas. A tagad, kas nekaiš? Sēdi mājās un griez kuponus. To zemju lielākā vērtība ir šīs noplukušās mājas ar visiem pretīgajiem iemītniekiem. Pilnīgi riebjas viņu maksātā nauda un kāpēc man vajadzēja tās zemes sapirkties,ne? Par likumīgajiem īpašniekiem neko nesaku,bet tādu ir mazākums.

Atbildēt

Valdis

07.07.2016. 21:39

Sveiki, Jāni!

Nupat esmu saskāries ar Normunda Šlitkes un vienu no "astoņkāja" mahinācijām, tikai savādāka tipa (jauns darbības virziens?). Kā ar Jums var sazināties?

Atbildēt

Karina

06.03.2016. 19:53

Jāni! Man ir vēl interesanti fakti (esmu juriste un dzīvoju Raunas ielā) Kā var ar Jums sazinaties?
Ar cieņu.

Atbildēt

Drīz

22.02.2016. 09:24

»

Normunds Šlitke

Izskaidrosiet...


Gatavojies uz Sibīriju!

Atbildēt

Jānis

10.02.2016. 19:48

»

Imants

VZD ziņas 2015...


Paldies, Imant, tas noderēs. Ja ņem vērā dalībniekus, tad lielākais zemes īpašnieks tomēr Šlitkes impērija.

Atbildēt

Imants

09.02.2016. 22:58

VZD ziņas 2015:
Tabula Nr.4. Ietekmīgākie zemes īpašnieki
Īpašnieka nosaukums
Dzīvokļu skaits daudzdzīvokļu mājā, kas atrodas uz zemes īpašnieka zemes:
Bārbele Valda, Grāve Inga, Ķuzis Vents, SIA „LIELDAMME” - 3150
RĪGAS GREBENŠČIKOVA VECTICĪBNIEKU DRAUDZE - 3104
Akciju sabiedrība "Pilsētas zemes dienests" - 2175
Arvīds Reinholds – 1903
Akciju sabiedrība "REVERSED" - 862
Natalia Maleva - 540
Akciju sabiedrība "ZEMES ĪPAŠNIEKU ĢILDE” - 538

Tabula Nr.3 Zemes zem daudzdzīvokļu mājām iegūšanas veids
Pirkuma līgums -577
Nav informācijas -522
Mantošana -382
Dāvinājuma līgums -346
Īpašuma tiesību atjaunošana -321
Nekustamā īpašuma atdalīšana-271
Īpašuma iegūšana uz tiesas lēmuma pamata- 81
Privatizācija -68
Citi (valsts/pašvaldību īpašuma tiesību nostiprināšana, laulāto mantas līgums, maiņas līgums, uztura līgums, kopīpašuma sadale, nekustamo īpašumu savienošana u.c.)- 431

Atbildēt

alla

09.02.2016. 16:13

»

Jānis

Paldies, Hari, un re, ka vairs netieci ignorēts


paldies varēsiet teikt vēlāk, kad .. nāksies
abiem
P.S. ko tad haris teica, bez PALDIES

Atbildēt

inga

09.02.2016. 15:15

Par zemi zem ēkām ir visādi brīnumi, ne tikai Rīgā, bet arī Jūrmalā. Tā piederēja īpašniekiem....uzcēla skolu, īpašniekiem iedalīja citu zemes gabalu. Izrādās, ka šai zemei ir tagd 4 īpašnieki, no kurienes uzrad;as? Acīm redzot pašvaldības tirgojas ar zemes gabaliem, ka maz neliekas un no šā arī viss rodas....man tā šķiet

Atbildēt

Jānis

09.02.2016. 11:51

»

Haris.

Pateicos autoram par ļoti aktuālas tēmas aktualizēšanu!Taču nezinu,vai pateicību J.Kucinskis varēs izlasīt,jo esmu no "Pietiek" ignorēts


Paldies, Hari, un re, ka vairs netieci ignorēts. :)
Paldies arī pietiek.com par aktuālu materiālu publicēšanu!

Atbildēt

Jānis

09.02.2016. 11:48

»

Pēteris

Jāni, vai neliekas, ka Tieslietu ministrija (TM) un Valsts zemes dienest (VZD) nav "Pilsētas zemes dienesta" vai pareizāk - Maksātnespējas administrācijas filiāles un tās ministrs - Maksātnespējas administrācijas ministrs nav Normunds ŠLitke un viņa dienesta Valsts ministera sekretāre viņa sieva...


Drusku pārspīlēts, bet de facto apmēram tā arī ir. :)
Ar sievu gan viņam strikts laulības līgums, mantas dalīšana utt., un arī citādi viņas ietekme tiek kontrolēta.
Bez tam Šlitke raksta arī likumus. Tā ka nosegti visi varas atzari. Reālā demokrātija. :)

Atbildēt

Pēteris

09.02.2016. 09:18

»

Jānis

Līga, nelolojiet veltas ilūzijas saistībā ar partijām! Vai tiešām pa šiem gadiem neesat sapratusi to "uzpirksteņu spēli", ko masu mēdiji uzbur saistībā ar t.s. daudzpartiju sistēmu...


Jāni, vai neliekas, ka Tieslietu ministrija (TM) un Valsts zemes dienest (VZD) nav "Pilsētas zemes dienesta" vai pareizāk - Maksātnespējas administrācijas filiāles un tās ministrs - Maksātnespējas administrācijas ministrs nav Normunds ŠLitke un viņa dienesta Valsts ministera sekretāre viņa sieva?

Atbildēt

Jānis

09.02.2016. 09:06

»

Līga

Malacis, Kučinski! Tiešām iespaidīgs darbs, Jums piemīt izpratne un talants...


Līga, nelolojiet veltas ilūzijas saistībā ar partijām! Vai tiešām pa šiem gadiem neesat sapratusi to "uzpirksteņu spēli", ko masu mēdiji uzbur saistībā ar t.s. daudzpartiju sistēmu?
Ja vēlēšanas kaut ko mainītu, tās jau sen būtu aizliegtas. :)
Paļauties varam tikai uz sevi, izprotot stāvokli, apzinoties savus mērķus un vērtības, un organizējoties tautas kustībā. Nekādas partijas, eiropas, amerikas vai krievijas mums nepalīdzēs. Jo ātrāk pārvarēsim šīs uzmācīgās ilūzijas, jo labāk mums pašiem.

Atbildēt

Haris.

08.02.2016. 22:35

Pateicos autoram par ļoti aktuālas tēmas aktualizēšanu!Taču nezinu,vai pateicību J.Kucinskis varēs izlasīt,jo esmu no "Pietiek" ignorēts.

Atbildēt

Viena tante teica ;)

08.02.2016. 21:39

»

Jānis

Aktīvu pozīciju es uzskatu par savu svētu pienākumu. Rakstot es paļaujos, ka arī citi dalīsies ar savu pieredzi un palīdzēs izprast šo sistēmu. Mainīt mēs spēsim tikai to, ko saprotam. Lai saprastu, nepieciešama plaša informācijas un ideju apmaiņa, un kooperācija starp visiem šā parazītisma upuriem. ...


Savā ziņā atzīstaties, ka nesaprotat. Bet viedoklis Jums ir! Tā arī šis raksts jāsaprot - Jūsu viedoklis par pārestību, kas balstīts uz Lursoft izdrukām. Solījāties tiesāties - gaidam Jūsu tiesvedības gaitas atspoguļojumu.. ar nepacietību

Atbildēt

Izkopēts no vergu rakstiem

08.02.2016. 16:21

Zeme laikā uz 1938.gadu nebija izpirkta, samaksāta izpirkuma maksa, vai tā bija nevienam nevajadzīgs purvs, bez komunikācijām, applūdusi vai tml. Tātad daudzi „mantinieki” zemi zem daudzdzīvokļu mājām saņēma dāvanā un vēl viņiem jāsamaksā no nodokļu maksātāju kabatas kompensācija desmitkārtīgā apmēra kā cena, par kuru īpašumu ieguva – taisnīgi?
Dzīvokļu īpašnieki, kas kalpoja padomju režīmam, savu darbu ieguldīja tautsaimniecībā, tātad ir tiesīgi saņemt kompensāciju, ko ieguva no privatizācijas! Lūk, kur jābūt vietā likuma taisnībai un TM sirdsapziņai !
Sirdsapziņu pērk un pārdod un spīdzina tautu.

Atbildēt

Līga

08.02.2016. 15:59

Malacis, Kučinski! Tiešām iespaidīgs darbs, Jums piemīt izpratne un talants.

Tomēr, kamēr neradīsies kāda jauna, nikna partija, kas šo zemes piespiedu nomas jautājumu iekļaus savā programmā, mēs nevarēsim pārliecināties, vai vēlētājiem Jūsu aprakstītās kluašas vispār ir tik apgrūtinošas.

Liekas, ka pašlaik vairums, ieskaitot mani, lēnprātīgi pārskaita tos 20 EUR mēnesesī uz astoņkāja kontiem.

Atbildēt

N.š.

08.02.2016. 10:13

Anonīmais "drosminiek" Čiekur- labi, ka vairs nestrādā namu pārvaldē, jo vismaz no akcijām neko nesaproti! Tās nepērk, lai pārdotu dārgāk, bet gan lai gūtu dividendes. Dažkārt arī kontroli. Pārējais ir spekulācijas un lotereja.
Savu māti gan varēji vairā godāt nevis par Egli saukt.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

08.02.2016. 00:06

Atcerējos, 90-tajos reizēm sanāca ar puišiem treniņbiksēs neformālā atmosfērā parunāties - viņi sevi gandrīz vai par labdariem uzskatīja, kas palīdz SAKĀRTOT UZŅĒMĒJDARBĪBAS VIDI, mūsdienu valodā gandrīz vai biznesa enģeļi :D
N.Š. ir veiksmīgi evolucionējis (vai sācis no) uz otro attīstības pakāpi - treniņbikses nomainītas pret šlipsi. Tāpat kā pirmie, barojas no planktona - neorganizētas, sevi aizstāvēt nespējīgas masas, no kuras tiesiskā ceļā var izspiest naudu. Par ko? Par zemi :)
Otrās pakāpes trūkums tāds pats kā pirmajai - nav galvā bruņucepure :) Varbūt evolucionēs uz trešo...

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

07.02.2016. 23:35

»

Normunds Šlitke

Izskaidrosiet...


Izskaidrot mēģināšu, kaut gan, manuprāt, Jums ko skaidrot ir bezjēdzīgi - jo jums jau viss tur LIKUMĪGI sakārtots :D

1-kārt, PELNĪŠANA ir tāds process, kurā maksātājs dod tev naudu par labumu, ko saņem pretī. Tā var būt manta, pakalpojums (arī juridiska konsultācija). Bet Jūs dzīvokļu īpašniekiem vienkārši prasāt naudu par to, ka tie PĒKŠŅI ir sākuši dzīvot uz JŪSU zemes. Līdzīgi 90-tajos gados zēni treniņbiksēs prasīja no uzņēmējiem naudu par to, ka tie strādā VIŅU RAJONĀ. Toreiz to sauca par reketu, bet tagad likumu rakstītāji šim pasākumam gan jau ir izdomājuši politkorektāku nosaumkumu.

2. "Dzīvokļu īpašniekiem taču nekas (izmaksas jeb izdevumi) nemainas" - tā kā 9 gadus nostrādāju namu pārvaldē un tieši strādāju ar zemes nomas maksas aprēķiniem, vienīgā atbilde ir UFO dzismas vārdi: "dēls, vai tu esi stulbs, vai izliecies?".

3. "ja nozog automašīnu un zagļus noķer" - vai Jums (jums līdzvērtīgam) ir nozagta zeme, uz kuras 70-tajos gados ir daudzīvokļu māja uzbūvēta?

4. Salīdzinājums ar akcijām ir nekorekts: Jūs nopērkat preci (akcijas) un pārodat dārgāk, saņemot naudu no preces PIRCĒJA, kas ir gatavs pirkt par jūsu cenu. Savukārt Jūsu darbība atbilst reketa pazīmēm (skat.1.punktu)

Atbildēt

Normunds Šlitke

07.02.2016. 23:04

»

Čiekurs Egles dēls

Vēlme NOPELNĪT ir slavējama. Bet Jūs neizprotat šī vārda nozīmi


Izskaidrosiet?
Dzīvokļu īpašniekiem taču nekas (izmaksas jeb izdevumi) nemainas, savukārt zemes īpašnieki pārdod savu mantu - de facto, prasījuma tiesības (EBIDTA).
Jo vairāk, dzīvokļi taču ir nopirkti pēc tam, kad zemes īpašniekam īpašuma tiesības tikušas "atjaunotas" (piedodiet, bet man šis termins izraisa patuesu riebumu - kā var atjaunot to, kas nav zudis?! - ja nozog automašīnu un zagļus noķer - vai tad īpašuma tiesības uz auto atjauno???)
Tad arī fabrikas (uzņēmumu akcijas) pirkt ir amorāli - nekas taču nav jādara, jāsaņem dividendes no virspeļņas (strādnieku ekspluatācijas)?!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

07.02.2016. 22:22

»

N.Š.

Vēlme nopelnīt (tieši tik pat, cik pienākas zemes sākotnējiem īpašniekiem) ir nosodāma


Vēlme NOPELNĪT ir slavējama. Bet Jūs neizprotat šī vārda nozīmi...

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

07.02.2016. 22:18

»

Filips Bobinskis

Spēju lasīt tikai līdz rindkopai: "Tomēr ir viens maksājums, kas vairākkārtīgi audzis, pretī nesaņemot nekādu labumu. Gan dabā, gan sociālās sistēmās šādu parādību sauc par parazitēšanu. Tā ir tā saucamā zemes piespiedu noma, kuru spiesti maksāt simti tūkstoši rīdzinieku...


...savām vajadzībām tiek izmantota zeme - citas personas īpašums...

Šādam traktējumam es varētu piekrist tikai tādā gadījumā, ja es būtu nolūkojis gleznainu zemes nostūri, kur savu vecumdienu māju uzcelt, bet šis gabals pieder a.god. Filipam Bobinska k-gam. Tad nu ar minēto kungu mēģinātu vienoties, uzrakstot līgumu, ka es būvēju savu māju un maksāju par viņa personas īpašuma izmantošanu savām vajadzībām.

Rakstā minētie tā saucamie "īpašnieki" zemes uzturēšanai nav ieguldījuši ne kapeiku/santīmu/centu. Ja es savā daudzdzīvokļu mājas domājamā daļā dzīvoju jau 25 gadus, un pēkšņi uzrodas kaut kāds mana vecuma tipiņš un apgalvo, ka šī ir viņa zeme tādēļ, ka viņa vec-vec-vec-tēvam te kādreiz bijis purvs, kurā vepris noslīka, protams, man tas rada zināmu neizpratni un grūti pārvaramu vēlmi palīdzēt šim īpašniekam nokāpt no ceturtā stāva uz pirmo ļooti īsā laikā:)

Ar šādu pašu pamatojumu Bobinska kungs no rītdienas man var sākt maksāt par mana īpašuma izmantošanu - gaisu viņa automašīnas riepās. Mašīna, ar visām riepām, protams ir viņa īpašums. Bet gaiss manējais. Kāds pamatojums? Pēc horoskopa esmu gaisa zīme:D Kā būs, vai konta numuru aizsūtīt?

Atbildēt

Filips Bobinskis

07.02.2016. 21:32

Spēju lasīt tikai līdz rindkopai: "Tomēr ir viens maksājums, kas vairākkārtīgi audzis, pretī nesaņemot nekādu labumu. Gan dabā, gan sociālās sistēmās šādu parādību sauc par parazitēšanu. Tā ir tā saucamā zemes piespiedu noma, kuru spiesti maksāt simti tūkstoši rīdzinieku."

Tas piesauktais "nekāds labums" ir tas, ka savām vajadzībām tiek izmantota zeme - citas personas īpašums. Varbūt autors iebildīs arī pret to, ka namīpašnieki prasa maksu par savu telpu īri, jo arī no tā tak īrniekam nav nekāds taustāms labums kā vien vieta, kur dzīvot. Ja kādam te jāsūdzas, tad tie ir piesauktie zemes īpašnieki, kuri ir nostādīti ķīlnieku lomā - viņiem pieder zeme, bet viņi to nevar izmantot pēc sava prāta, nevar nedz uz tās ko būvēt, nedz arī izīrēt kādam citam. Piespiedu kārtā tā jāizīrē cilvēkiem, kas tur nometināti likumīgo zemes īpašnieka domas neprasot un redz, ka dažs no tiem vēl grib parazitēt un nomas maksu nemaksāt. Ja jau negrib, atrisinājumi divi:
1)izpirkt zemi par cenu, par kādu īpašnieks ir gatavs to pārdot;
2)aizvākt savu daudzstāveni no sveša īpašuma.
Varbūt tiešām valstij visus šos dzīvokļus par pieticīgu atlīdzību atsavināt un namus nojaukt? To, ka kāds ķertos, pie jūsu īpašuma, negribat, bet citu īpašumtiesības gan nezkāpēc esat gatavi apšaubīt

Atbildēt

ivars

07.02.2016. 17:32

»

lol

Oho... izrādās, ka ši viņiem ir sistēma ar pazudušajiem dokumentiem :) Jelgavā šie saimnieko tieši tāpat


Gribētu ar Jums lol sazināties lai parunātu par šiem jautājumiem. Esmu no jelgavas. Mana adrese [email protected]

Atbildēt

Vēsturei jābūt pieejamai neizkropļotai

07.02.2016. 16:05

»

spekulants

Janit! nevajag sanaidot zemes ipasniekus ar dzivoklu ipasniekiem.Abiem ir vienadas tiesibas. Kapec neruna par pasvaldibai piederoso zemi , vai par to nav jamaksa? Un vel. 1941g upuri nevar neko sanemt ,jo tika nobendeti Sibirija. Vai nevajadzetu iznemt so teikumu un mirusajiem atvainoties


1941 gada zemes un dzīvokļu īpašnieki ir aprakti kopējās bedrēs visos Latvijas novados. Latviešu kolaboracionisti nekur savus līdzpilsoņus neizveda un šāva un apraka turpat pilsētu un ciemu nomalēs. Pirms apraka gan paspēja aplaupīt. Kad apraka tad skrēja uz viņu mājām ātrāk paspēt savākt visu vērtīgo vai ievākties atbrīvotajā dzīvoklī. Pēc tam 1941 gada beigās sacerēja propagandas lapeli Baigais Gads, kurā daļu vasaras slepkavību pierakstija PSRS. Kamēr nebūs pilnībā apzināts Arājveidīgo noziegums būs atbalsts Šlitkveidīgajiem Latvijā. Te visu laiku visādi garīgie kropļi pieskata lai nemeklējat ziņas par to jauko Latvijas pilsoņu slepkavošanas periodu. Zinu, ka vēsturniekiem ir uzdevums pētījumos mīkstināt 41-44 gada latviešu noziegumus pret cilvēci.

Atbildēt

spekulants

07.02.2016. 15:47

Janit! nevajag sanaidot zemes ipasniekus ar dzivoklu ipasniekiem.Abiem ir vienadas tiesibas. Kapec neruna par pasvaldibai piederoso zemi , vai par to nav jamaksa? Un vel. 1941g upuri nevar neko sanemt ,jo tika nobendeti Sibirija. Vai nevajadzetu iznemt so teikumu un mirusajiem atvainoties.

Atbildēt

Jānis

07.02.2016. 14:50

»

Kas ir Jānis Kučinskis?

Līdzīgus tekstus atradīsiet jebkur, kur publicējies Jānis Kučinskis, bet nekur neatradīsiet komunistu un Krievijas noziegumu izvērtējumu...


Ak jā, par komunistiem un Krieviju esmu gana daudz izķengājies, kad darbojos "Helsinki-86" un citi klusēja. Tagad komunistus un Krieviju ķengā visi, kam nav slinkums, un tie, kuriem par to maksā naudu. Man tas vairs nav interesanti un ir pat piegriezies, un nedomāju, ka tā ķengāšana liecina par kādu intelektu, morālu stāju vai drosmi, jo Latviju pašlaik iznīcina ne jau komunisti vai Krievija, bet pašu tautiskie kollaboranti, starp kuriem, tiesa, ir ļoti daudz bijušo komunistu. :)
Tāpēc labāk racionāli sadalīsim lomas: Tu, cik vien ir dūšas, ķengā savus iedomātos komunistus un Krieviju, bet es rakstīšu par reālo lietu. Sarunāts?

Atbildēt

Niknais

07.02.2016. 14:37

Maserati iegādājās viņa īstie bosi viņam kā algu par padarīto darbiņu, štellīšu sabīdīšanu.

Atbildēt

Jānis

07.02.2016. 14:14

»

Kas ir Jānis Kučinskis?

Līdzīgus tekstus atradīsiet jebkur, kur publicējies Jānis Kučinskis, bet nekur neatradīsiet komunistu un Krievijas noziegumu izvērtējumu...


Paldies, draugs! Pareklamē vēl manas grāmatas! Veikalos gan vairs nav nopērkamas, bet var pameklēt bibliotēkās un on-line tirgotavās. :)

Atbildēt

Sods pār varu

07.02.2016. 14:13

»

Jānis

Pilnīgi atbalstu! Tātad cilvēku liecības, un no tām var veidot parazītu un viņu piepalīgu reģistru...


Nevajadzētu ievilkt garumā šīs idejas realizāciju. Parazīti var paspēt kaut kā noviltot šo ideju, lai padarītu par farsu. Publiski uzrādīt parazītu noziegumus ir vienīgais ierocis, jo visas oficiālās struktūras ieinteresētas slēpt sadarbošanos ar neliešiem. To jāizdara iesaistot pēc iepējas vairāk cilvēku. To cilvēku, kas drosmi un sirdsapziņu spēj pielietot visas tautas labā. Tie nav tukši saukļi, laiks ir pienācis

Atbildēt

To> Kas ir Jānis Kučinskis?

07.02.2016. 14:13

"Līdzīgus tekstus atradīsiet jebkur, kur publicējies Jānis Kučinskis, bet nekur neatradīsiet komunistu un Krievijas noziegumu izvērtējumu" - Kam Kučinskim sveši $ūdi, ja tautiešu sastrādātie daudziem mutē smeļas?

Atbildēt

1941-1944

07.02.2016. 13:57

»

Ōpaps

Velti pūlies pierakstīt savējo - komunistu un žīdu noziegumus cietušajiem


Šiem noziegumiem nav noilguma. Ja komunistu noziegumi bija ideoģijas radīti, tad kolaboracionistiem nav vispār morāla attaisnojuma. Alkatība, nelietība, nežēlība ir šo slepkavu morāle. Šlitke ir no šādas dzimtas ar visu savu opapu. Šobrīd cenšas to noslēpt šie kolaboracionisti nodevēji un sofisti

Atbildēt

Kas ir Jānis Kučinskis?

07.02.2016. 13:56

Līdzīgus tekstus atradīsiet jebkur, kur publicējies Jānis Kučinskis, bet nekur neatradīsiet komunistu un Krievijas noziegumu izvērtējumu:

"Šis garais ievads bija nepieciešams, lai izskaidrotu pēdējā laika satraucošos notikumus Austrumeiropā un ASV satelītu sacelto kara psihozes kampaņu pret Krieviju.

Es neesmu Krievijas prezidenta Putina fans, taču pilnīgi piekrītu viņa paziņojumam, kurā Putins PSRS sabrukumu nosauca par ģeopolitisku katastrofu. Ja pirms PSRS sabrukuma pasaulē pastāvēja zināms līdzsvars un divu sistēmu konkurence, un pasaules tautām bija zināma izvēles brīvība, ar kuru abas superlielvaras bija spiestas rēķināties un cīnīties par savu sabiedroto sirdīm un prātiem, tad pēc PSRS vieglprātīgā sabrukuma šis līdzsvars izjuka un iestājās vienas superlielvalsts varas monopols, kuru Rietumu ideologi nosauca par globalizāciju."

Atbildēt

07.02.2016. 13:54

Rakstīt vajag Eiropas savienības tiesai, lai atzīst par spēkā neesošu to likumu, kas Latvijā pieļauj piespiedu verdzību parazītu labā.
========================================

Šie ir tikai ziediņi - kad sāks "savējiem" privatizēt ūdensapgādi, citu dziesmu dziedāsit, jo ūdens būs nesamērīgi dārgs.

Atbildēt

Jānis

07.02.2016. 13:14

»

Latvijasvalstsparazīti.org

Šoreiz galvenais ierocis ir patiesība. Patiesība, kas pieejama publiski, par katru parazīta izdarīto noziegumu. Publisks parazītu saraksts un viņu atbalstītāju vārdi un uzvārdi ir efektīvāks par pistoli. Nedomāju, ka šlitki ļoti atbalstīs radi tiesu sistēmā un naudas devēji, ja visi būs viegli pieejami...


Pilnīgi atbalstu! Tātad cilvēku liecības, un no tām var veidot parazītu un viņu piepalīgu reģistru.
Par labāko portāla nosaukumu vēl var padomāt, bet ideja skaidra.
Vai Jums, cienītais/ā ir kāda doma, kā šo ieceri īstenot tehniski? Droši vien arī vietnes (to labāk reģistrēt kādā Islandē) uzturēšana kaut ko izmaksās, bet to var noorganizēt. Vietnes veidotāji sākumā varētu darboties sabiedriskā kārtā, vēlāk jau redzētu.
Man jau sāk pienākt liecības par vairākām mājām, no kurām ilgstoši caur tiesu naudu izspiež Reversed, Latzeme, Uģis Salna u.c., bet mēdijos par to nevienas ziņas. Tā nedrīkst būt.

Atbildēt

Pietiek laupīt

07.02.2016. 12:46

»

Latvijasvalstsparazīti.org

Šoreiz galvenais ierocis ir patiesība. Patiesība, kas pieejama publiski, par katru parazīta izdarīto noziegumu. Publisks parazītu saraksts un viņu atbalstītāju vārdi un uzvārdi ir efektīvāks par pistoli. Nedomāju, ka šlitki ļoti atbalstīs radi tiesu sistēmā un naudas devēji, ja visi būs viegli pieejami...


Kad bruka kolhozi, kļuvu par Revīzijas komisijas priekšnieku. Man prasīja noziedzīgi norakstīt nolaupītas mantas. Stāstu labai paziņai, ka man radās iespējas mājas pagalmu, šķūņus piedzīt no kolhoza izzagtām mantā, traktortehniku utt. Viņa saka - "manai ģimenei un citiem radiem kaus un bail, mēs ar savu brālēna ģimeni, bij galveno inženieri nesatiekamies, mēs viņu nīstam, jo man kauns no tautas, ko viņš ir izzadzis, sagrābis un savedis mājā, mums arī šo to piedāvāja, bet paldies, mūsu ģimenei bija godaprāts utt." Tā arī es atteicos no laupījumiem, neko neparakstīju, biju naidā un amatu atstāju, man bija kauns apzagt tautu, kura saņēma grašus, bet tas "inženieris" algu 5-10 reizes lielāku, uzbūvēja māju uz tautas rēķina un tagad zog ārā, ko tauta sastrādāja. Tā šie īpašuma klani zaga un zog un spīdzina tautu ar savu salaupīto mantu. PIETIEK LAUPĪT, šlitkes advokātkungi, apstājieties, aizrīsieties, sadegsiet sirdsapziņa, radi ar jums nevēlas tikties un jūs ar viņiem arī.

Atbildēt

1941.g. otrā puse

07.02.2016. 12:18

»

Ōpaps

Katru reizi, kad gaisā dzirdami pārpildītā vadža pirmslūšanas sprakšķi, uzrodas tādi šķēles, repšes, šleseri, kaimiņi, sudrabas utt un noliek savējos līdz ar zemi, lai uz tiem varētu citi biedri pakāpties un atkal turpināt iesākto zagšanu līdz nākošajiem vadža sprakšķiem...


Varbūt patiesībā izlīda cita āža kāja attaisnojot 1941 gada jūlija-augusta slepkavības un tālākās kolaboracionistu izrēķināšanās līdz 1944. gadam it kā vācu armijas aizsegā. Tos simtūkstošus noslepkavotos kopējās bedrēs visās latvijas malās arī turpinās noslēpt un nepieminēt. Visādi Opapi jau negrib atcerēties jaunības noziegumus, savus vai vecāku, jo droši vien līdzpilsoņiem nolaupītās mantas jau sirdsapziņu vairs negrauž.

Atbildēt

Ōpaps

07.02.2016. 12:08

Katru reizi, kad gaisā dzirdami pārpildītā vadža pirmslūšanas sprakšķi, uzrodas tādi šķēles, repšes, šleseri, kaimiņi, sudrabas utt un noliek savējos līdz ar zemi, lai uz tiem varētu citi biedri pakāpties un atkal turpināt iesākto zagšanu līdz nākošajiem vadža sprakšķiem.
Arī šis ir tas pats gadījums. Tikai šoreiz pirms laika izlīda āža kāja, attaisnojot 1941. gada izvešanas.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...