Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

militārais tribunāls

20.12.2021. 23:42

PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS CENTRS JAU 2 REIZES SODĪJA NORMJNDU ŠLITKI AR NAUDASSODU
SUMMĀ 170 000 EURO APMĒRĀ PAR NEGODĪGAS KOMERCPRAKSES VEIKŠANU KĀ JURIDISKU PERSONU, BET PATIESĪBĀ FIZISKJ PERSONU TAGAD NORMUNDU ŠLITKK IR JĀTIESĀ UN 12 MILJONI EURO VĒRTIE ZEMES NEKUSTAMIE ĪPAŠUMI JĀKONFISCĒ VALSTS IENĀKUMOS UN NORMUNDAM ŠLITKEM JĀPIEMĒRO CIETUMS, MŪŽA IESLODZĪJUMS PAR TERORISMA IZDARĪŠANU UN SLEPKAVĪBU IZDARĪŠANU, MASVEIDA IZNĪCINĀŠANAS IEROČU LIETOŠANU UN IZMANTOŠANU SLEPKAVĪBU IZDARĪŠANAI, RĪGĀ 2017.GADĀ UN TURPINĀTI VISU ŠO LAIKU, KAD SLEPKAVĪBAS MASKĒ UN SLĒPJ KĀ COVID 19 MIRUŠIE. BRĪDINU 🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 NORMUNDAM ŠLITKEM NEMAZ NAV DERĪGU KOROBORĒTU ZEMESGRĀMATU UN VIŅŠ IZMANTO KĀ ĪSTUS VILTOJUMUS, PARASTAS PAŠTAISĪTAS KSEROKOPIJAS IZPRINTĒTAS NO DATORA, AR KURĀM NEVAR NOKO PIERĀDĪT, TIESNEŠI IR KORUMPĒTI UN UZPIRKTI, IR LĪDZDALĪBNIEKI UN NOZIEDZĪGAS OAGANIZĀCIJAS ( APVIENĪBAS ) VADĪTĀJI, IESAISTĪGI MAFIJĀ, KORUPCIJAS UN ORGANIZĒTĀS NOZIEDZĪBAS TĪKLĀ, ĶĒDĒ UN DARĪJUMOS, UZMANIETIES NO KRĀPNIEKA TIESNEŠA RINALDA SILAKALNA. NORMUNDS ŠLITKE NAV ZEMES NEKUSTAMA ĪPAŠUMS ĪPAŠNIEKS, ESIET UZMANĪGI UN NEPRIVATIZĒJIET NEKĀDU ZEMI, NEVIENAM NAV NEKAS JĀPRIVATIZĒUN JĀIZPĒRK, VALDĪBA AF TIEŠU NODOMJ IZDARA SEVIŠĶI SMAGUS NOZIEGUMUS PRET CILVĒCI. SĀKUMĀ OBLIGĀTI PIEPRASIET LAI NORMUNDS ŠLITKE JUMS UZRĀDA PAPĪRA FORMĀTA ORIĞINĀLO ZEMESGRĀMATAS APLIECĪBAS DOKUMENTU UN APLIECINA KĀ IEGUVA ZEMES NEKUSTAMO ĪPAŠUMU SAVĀ VARĀ, TĀ KA LAI PAR ZEMES NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA ĪPAŠUMTIESĪBĀM PAT ŠAUBU NEBŪTU. BRĪDINU KA NORMUNDS ŠLITKE MASVEIDĀ IZDARĪJA MANTKĀRĪGOS NOLŪKOS, SĀKUMĀ AR TIEŠU NODOMU IZDARĪJA KRĀPŠANA AUTOMATIZĒTĀ DATU APSTRĀDES SISTĒMĀ LIELĀ APMĒRĀ, ORGANIZĒTI, ORGANIZĒTĀ GRUPĀ NOZIEDZĪGU NODARÌJUMU, KOPĀ AR JĀNI BERGU UN TIESU ADMINISTRĀCIJU, VILTOJA ARĪ DATUS KADASTRA ELEKTRONISKĀS DATUBĀZES SISTĒMĀ UN RĪKOJĀS PILNĪGI PATVAĻĪGI, BET VĒLĀK AR TIEŠU NODOMU IZDARĪJA NOZIEDZĪGI IEGŪTU LĪDZEKĻU LEGALIZĀCIJA NOZIEDZĪGU NODARĪJUMU, ĪSTENOJA DZĪVĒ GADSIMTA AFĒRU ! KIBERNOZIEGUMUS KONGIDENCIĀLĀ VIDĒ IZDARĪJA MASVEIDĀ, LIELĀ APMĒRĀ KOPĀ AR ELEKTRONISKO VALSTS PUBLISKO DATUBĀŽU IZVEIDOTĀJU JĀNI BERGU, JĀNIS BERGS KOPĀ AR DONALDU TRAMPU RĪKOJAS ASV DENVERĀ KOLORADO ŠTATĀ UN VIŅI VISI IR TRANSNACIONĀLĀ TERORISMA , TERORISTU ORGANIZĀCIJAS DALĪBNIEKI, TERORISTI, KOPĀ AR KARIŅJ UN LEVITU. LEVITS IZVEIDOJA KRIPTOVALŪTU, LAI KIBERNOZIEGUMUS UN NAUDAS PLŪSMU NESPĒTU IZSEKOT UN NEKAD NEATMASKOTU NOZIEGUMUS !

Atbildēt

militārais tribunāls

20.12.2021. 12:16

LATVIJAS REPUBLIKA VALSTS VALDĪBĀ ESOŠIE TERORISTI NEPILDA EIROPAS SAVIENĪBAS REGULAS LIELĀ SKAITĀ, NEPILDA REGULU PAR TERORISMĀ CIETUŠO KONTAKTPUNKTA IZVEIDI UN IZDARĪJA VISU IESPĒJAMO, LAI NOSLĒPTU NOZIEGUMU PĒDAS UN, LAI NEVIENS NESPĒTU PAZIŅOT PAR TO KO VIŅI IZDARĪJA LATVIJĀ, VĒLĀK VIŅI IZRASĪJA PLĀNOTO, MĒRĶTIECĪGI IZRAISĪTO COVID 19 GLOBĀLO PANDĒMIJU, LAI AR TESTIEM UN VAKCINĀCIJU ARĪ VĒL NO KARA NOZIEGUMIEM IEDZĪVOTOS NEPELNĪTI, LIELĀ APMĒRĀ, VIŅI BIJA UN IR JOPROJĀM APVIENOJUŠIES AR STELLU LAPIŅU, GINTU APIŅU UN ADAMS HOCK, KOPĀ AR EDVĪNU KAZUŠS, KOPĀ AR NU JAU MIRUŠO MALIGINU VIŅU 2015 GADA VIENOŠANĀS LAIKĀ, KAD VIŅI SĀKA GATAVOTIES COVID 19 PANDĒMIJAS IZRAISĪŠANAI NO LATVIJAS !🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

Atbildēt

SOS SOS SOS

20.12.2021. 12:08

Normunds Šlitke ir tieši un cieši saistīts ar terorismu, ir transnacionālu teroristu organizācijas dalībnieks, izmantoja un lietoja ikdienā slepenus militārus cilvēku masveida iznīcināšanas ieročus un 2017.gada vasarā izdarīja masveida selektīvas civiliedzīvotāju slepkavības, masveidā selektīvi prettiesiski nonāvēja, noslepkavoja privatizētos dzīvokļu īpašniekus Rīgā mikrorajonā Purvciems terora akta epicentrā Katlā, ir par to nesodīts, aktīvi slepeni darbojās kopā ar Rīgas pašvaldības policistiem kopā ar Burovu, Šlesetu, Šķēli, Pabriku, Kalniņu, Kaeakovski, Krasovski, Bērziņu, Mežvietu, Vējoni, Bindi, Abramovu, Levitu, Kadakovski, Trampu un Putinu. VIŅI LIETOJA UN IZMANTOJA KONVENCIONĀLA UZBRUKUMA LAIKĀ INOVATĪVUS KONVENCIONĀLUS IEROČUS UZBRUKUMAM NO GAISA UN NO SĀNIEM, KAD UZBRUKA CILVĒKIEM PĒKŠŅI UN SLEPENI, ORGANIZĒTI KOPĀ AR TERORISMAM APMĀCĪTĀM ALGOTĀM PERSONĀM, VIŅI ZINĀJA KĀ NOTIEK TERORISMS UN KĀ JĀRĪKOJAS, VIŅI BIJA SAGATAVOJUŠIES UN PAR TERORISMS NOZIEDZĪGA NODARĪJUMA IZDARĪŠANU VIENOJUŠIES, TERORISTI OKUPĒJA UN ANEKTĒJA DAĻU LATVIJAS TERITORIJAS SLEPENI, ĪSTENOJA KONVENCIONĀLU KARADARBĪBU, AR KONVENCIONĀLĀM METODĒM, MASVEIDĀ SELEKTĪVI NOSLEPKAVOTO UPURU MANTU NEKUSTAMOS ĪPAŠUMUS PIESAVINĀJĀS BEZATLĪDZĪBAS CEĻĀ IZDARĪJA KRĀPŠANA AUTOMATIZĒTĀ DATU APSTRĀDES SISTĒMĀ MASVEIDĀ ELEKTRONISKO DATORIZĒTO ZEMESGRĀMATU JURIDISKO DOKUMENTU VILTOŠANU ELEKTRONISKAJĀ SISTĒMĀ ZEMEGRĀMATU TIESĀ RĪGĀ IERIĶU IELĀ 5 KOPĀ AR TIESAS PRIEKŠSĒDĒTĀJU, KĀ ARĪ, KOPĀ AR VALSTS ZEMESDIENESTA KADASTRA IESTĀDES VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJU UN AMERIKĀ, ASV DZĪVOJOŠO DENVERĀ KOLORADO ŠTATĀ JĀNI BERGU KURAM IR PIEKĻUVE SISTĒMĀM, JO JĀNIS BERGS UN NORMUNDS BERGS KOPĀ AR JĀNI BORDĀNU IZVEIDOJA DATORIZĒTO SISTĒMU ZEMESGRÆMATAI UN VIŅIEM RADĀS IDEJA PAR SEVIŠĶI SMAGU NOZIEGUMU IZDARĪŠANU PRET CILVĒCI UN VIŅI VIENOJUŠIES KOPĪGI AR TIEŠU NODOMU ARĪ IZDARĪJA.

Atbildēt

Rasma Pāvuls-Pāvuliņa

11.12.2021. 18:05

»

Biedrība "AUSMA"

Lai zemes ieguvējam neradītu zaudējumus, izpirkuma zemei cena jānosaka tāda, par kādu to iegādājās. Pie tam zemes īpašnieki jau trešo gadu desmitu saņem nomas maksu, kas vērtējama kā trīskārtīga izpirkuma maksa...


Mans vienistabas dzīvoklis pie privatizācijas netika reģistrēts , kā apgrūtinājums ar zemi ,kas atrodas zem 12.stāvu mājas,kāpēc gan tagad man šī zeme,kura iegūta ne tad,kad es šo dzīvokli privatizēju,bet gan tagad? Tas ir nepareizi un negodīgi! Es pēc vīra nāves esmu savos "80" dzīves gados palikusi viena ar 2.gr.invaliditāti un maznodrošinātās personas statusu ar mazu pensiju- 301 eiro!Vai mani izmetīs uz ielas,ja es nespēšu no patiesi viltnieka zemes īpašnieka apmaksāt zemes vērtību,varbūt man palīdzēs Latvijas valsts? Tas ir kauna traips visai Latvijas sabiedrībai ! Valsts prezidenta kungam būtu jāatsauc tāds apkaunojošs likums un mums visiem privatizēto dzīvokļu īpašniekiem ir jāiet vienotā pozicijā pret šo likumu!!!

Atbildēt

reāli jau apnicis tos viņu murgus lasīt?

29.11.2021. 23:05

»

Juris

Nevar kāds lūdzu nolikvidēt to drausmīgo biedrību, reāli jau apnicis tos viņu murgus lasīt


Kurus murgus, konkrēti?

Atbildēt

Viedoklis

29.11.2021. 21:04

»

Juris

Nevar kāds lūdzu nolikvidēt to drausmīgo biedrību, reāli jau apnicis tos viņu murgus lasīt


Laikam esi par stulbu lai saprastu ka nolikvidējot neko nevar atrisināt, problēma vienalga paliks.Un kā tu justos ja kāds vēlētos tevi nolikvidēt, varbūt tu esi daudziem apnicis?

Atbildēt

Otto

29.11.2021. 16:37

»

maima

Bet kas notiks ar hipotēkām? Šlitke uz zemes gabaliem pa 30-40 tūkstošiem ir sarakstījis hipotēkas pa 4-5 miljoniem


Pārrakstīs īpašumtiesības un hipotēkas paliks, pēc tam jaunajiem īpašniekiem zemi izsolīs, ja Šlitke nepildīs savas saistības :))) Kā var tik debīls jautājums ienākt prārā??

Atbildēt

viedoklis

29.11.2021. 13:51

»

Māris

Neviens nesamazinās kadastra vērtības. No tā taču aprēķina nekustamā īpašuma nodokli. Valsts taču neies atteikties no papildus naudas


Tā kā valstij ir svarīgāka nauda par cilvēkiem un godīgumu, tādēļ jau arī šai valstij neviens netic (tie kuri spēj domāt).Bet daudzi ir aizbraukuši vai pareizāk sakot izdzīti trimdā, starpība ir tikai tajā ka neizveda lopu vagonos.

Atbildēt

Ar to nebūs jāsamierinās...

27.11.2021. 23:42

»

vietejais

Vis Jūsu teiktais ir taisnība, bet Latviju vada tāda zīdītāju suga, kura nekad nekļūdās, visur kur pie varas ir cilvēki (vārda tiešajā nozīmē), kļūdās un tas ir cilvēcīgi, viņi savas kļūdas atzīst un cenšas tās labot, bet tikai ne Latvijā


Daudzdzīvokļu valsts celtajām mājām kāds sakars ar privātiem zemes īpašniekiem? Tas ir valsts jautājums, ja vispār pastāv. Te var būt vienīgi zemes nodoklis valstij maksājams, nevis piespiedu izpirkšana, ar kredītu ņemšanu no bankām. Ja cilvēki atteiksies no zemes pirkšanas,tad viņus padzīs no dzīvokļiem, vai kā? Ja 51% būs ar mieru, tad 49% tiks represēti? Dižie likuma lēmēji, tuvojās vēlēšanas, tas ir viss ko Jūs variet sabiedrībai piedāvāt?

Atbildēt

Ne valsts, bet kriminālā mafija

27.11.2021. 17:50

»

Kade

Kā valsts pieņēma greizu likumu, tāpat to var arī atcelt, ja ir gribēšana, un āmen. Šis tizlums pastāv tikai brīnumzemē LR. Zemes, jeb, faktiski nelietojamas mantas, saucamie īpašnieki varētu vēl priecāties, ka nebūs jāatmaksā 30 gados par tukšu gaisu saņemtā nauda


Visa šī "zemes reforma" pilsētās bija vina krimināla afēra, tautas apkrāpšana. 30 gadus izkrāpa milzīgu "piespiedu" nomas maksu, spekulēja ar zemi izmantojot krapšanas metodes, ar dāvinājumu svešais personai un vai vienu zemes gabalu pērkot pa daļām trīs dienu laikā un trīs dienas pēc ārtas pirkumu par vienu un to pašu zemi reģistrējot zemesgrāmata, kas bija acīmredzams noziegums un ar citiem paņēmieniem.

BVisus zemesgrāmatas tiesnešus un šos zemes pircējus bija jāapcietina, jāsaliek aiz restēm. Viņiem bija "krminālā demokrātija!

Atbildēt

NKVD

27.11.2021. 14:24

»

Māris

Neviens nesamazinās kadastra vērtības. No tā taču aprēķina nekustamā īpašuma nodokli. Valsts taču neies atteikties no papildus naudas


Termins valsts īsti neiederas, bandītu un PSRS okupantu kontrolētai teritorijai.

Atbildēt

Z

27.11.2021. 11:09

Lūdzu avotu apgalvojumam “vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra”. Paldies.

Atbildēt

ONV

26.11.2021. 18:46

»

VNO

Ir tāds vecs teiciens, ka ambīcijām ir jākorelē ar munīcijas daudzumu


Ir tāds sens teiciens, ka nevajag bāzties par korķi visos caurumos, bet dumš jau nezin ka ir dumš.

Atbildēt

tu

26.11.2021. 18:40

»

VNO

Vai tu pats vismaz saprati šo tekstu


arī pērnās lapas no komposta čupas esi sapīpējies, ja nesaproti to, ko normāli cilvēki saprot?

Atbildēt

Viedoklis

26.11.2021. 17:31

»

gunars

Tas ebrejs nedaris neko, jo visi vini ir viena labi organizeta noziedznieku grupa. Esmu nodzivojis 80 gadu Latvija, visu muzu seit stradajis, un tagad muza nogale man jaizperk zemes gabalins zem sava divistabas dzivoklisa. Nu pasakiet man, vai var but vel lielaka nirgasanas un pazemojums


Šī sabiedriskā iekārta to uzskata par pieņemamu un normālu, šajā sistēmā neeksistē tāda veida morālās īpašības kā taisnīgums un godīgums. Pat komunisti tādas cūcības neatļāvās, jo saprata ka cilvēks ir cilvēks bet ne līdzeklis atsevišķu grupējumu īpašums, materiālo vērtību iegūšanai.

Atbildēt

gunars

26.11.2021. 16:46

»

Biedrība "AUSMA"

Lai zemes ieguvējam neradītu zaudējumus, izpirkuma zemei cena jānosaka tāda, par kādu to iegādājās. Pie tam zemes īpašnieki jau trešo gadu desmitu saņem nomas maksu, kas vērtējama kā trīskārtīga izpirkuma maksa...


Tas ebrejs nedaris neko, jo visi vini ir viena labi organizeta noziedznieku grupa. Esmu nodzivojis 80 gadu Latvija, visu muzu seit stradajis, un tagad muza nogale man jaizperk zemes gabalins zem sava divistabas dzivoklisa. Nu pasakiet man, vai var but vel lielaka nirgasanas un pazemojums?

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

26.11.2021. 15:53

Te arī Ločmele muld par tēmu, ko līdz galam nesajēdz. Visa sāls ir zemes kadastrālajā vērtībā. Ja šīs zemes novērtējumā ņemtu vērā svešu būvi kā apgrūtinājumu, tad zemes vērtībai būtu būtiski jākrītas, t.sk. samazinot i nomas maksas apmēru, i atpirkšanas vērtību. Kāpēc citam piederoša ēka, kā zemes apgrūtinājums, joprojām tiek ignorēts, tas ir galvenais jautājums.

Atbildēt

vietejais

26.11.2021. 14:11

»

Kade

Kā valsts pieņēma greizu likumu, tāpat to var arī atcelt, ja ir gribēšana, un āmen. Šis tizlums pastāv tikai brīnumzemē LR. Zemes, jeb, faktiski nelietojamas mantas, saucamie īpašnieki varētu vēl priecāties, ka nebūs jāatmaksā 30 gados par tukšu gaisu saņemtā nauda


Vis Jūsu teiktais ir taisnība, bet Latviju vada tāda zīdītāju suga, kura nekad nekļūdās, visur kur pie varas ir cilvēki (vārda tiešajā nozīmē), kļūdās un tas ir cilvēcīgi, viņi savas kļūdas atzīst un cenšas tās labot, bet tikai ne Latvijā.

Atbildēt

Kade

26.11.2021. 13:16

Kā valsts pieņēma greizu likumu, tāpat to var arī atcelt, ja ir gribēšana, un āmen. Šis tizlums pastāv tikai brīnumzemē LR. Zemes, jeb, faktiski nelietojamas mantas, saucamie īpašnieki varētu vēl priecāties, ka nebūs jāatmaksā 30 gados par tukšu gaisu saņemtā nauda.

Atbildēt

LoL

26.11.2021. 11:21

Patiesībā gan piespiedu nomas gadījumā, gan nekustamā īpašuma nodokļa gadījumā, problēma nav noma vai nodoklis, vai % no kadastra, bet problēma ir kadastra neadekvātā vērtība, jo faktiski tā ir tikai Rīgas, Jūrmalas un pieRīgas problēma. Citur tās nomas ir zemas, nodokļi zemi. Bet tā vietā, lai atteiktos no kadastra idiotiskajām izmaiņām pirms 10 gadiem, tā tikai progresē, saceļot kadastru pilnīgi neadekvātos augtumos, un tad mēģina lāpīties ar visādiem citiem likumiem, lai nesanāk tik daudz maksāt. Bet tas viss ir bezjēdzīgi, ka 10 gados kadasts dubultojas, trīškāršojas vai pat 5kāršojas.

Atbildēt

vietejais

26.11.2021. 04:59

Ja man kādam jāmaksā par to zemes gabaliņu ka es dzīvoju savā valstī, tad man nevajaga tādu valsti un man vienalga vai to plosa covid-19 mēris, vai te ienāk migranti,ienaidnieki vai izdedzina atombumbas, vislabāk kopā ar tiem izdzimteņiem kuri izdomāja šo ekonomiskās paverdzināšanas metodi saviem tautiešiem.

Atbildēt

Biedrība "AUSMA"

25.11.2021. 22:37

Lai zemes ieguvējam neradītu zaudējumus, izpirkuma zemei cena jānosaka tāda, par kādu to iegādājās. Pie tam zemes īpašnieki jau trešo gadu desmitu saņem nomas maksu, kas vērtējama kā trīskārtīga izpirkuma maksa.
Zemi izpērk par vēsturiski patiesu vērtību skat, iniciatīvu ManaBalss.lv: https://manabalss.lv/i/627, ”Par piespiedu nomas zemes kadastrālo vērtību” (pavisam ManaBalss.lv portālā ir trīs iniciatīvas) un Latvijas Republikas 1938. gada likumu „Nodokļu likme”, kurā izteikti zemes zem mājām vērtēšanas kritēriji un ka zeme zem ēkām un būvēm nav vērtējama atsevišķi, bet izejot no būves vērtības. Kur palika NA partijas Kārļa Ulmaņa likumdošanas tiesiskuma mantojums (kur palika partijas NA kā latvietības sargsuņa īpašbu slavināšana?). Dalītā īpašuma izbeigšana jārisina arī atbilstoši dzīvokļu īpašnieku maksātspējai, ko nosaka „Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma”, 4.pantā, ka dzīvojamās mājas pārvaldīšanas principi ir šādi: 2) … optimālu dzīvojamās mājas pārvaldīšanas izdevumu veidošana, samērojot tos ar dzīvojamās mājas īpašnieka maksātspēju. Te nu ir „tiesiskums” - valsts varas gādība izpaužas ar māju apsaimniekošanas maksas aplikšanu ar PVN, ar papildus nodokli.
Zeme zem daudzdzīvokļu mājām, kas uz 1938.gadu piederēja pašvaldībām, netika izpirkta, ko nebija tiesiski dāvināt kā mantojumu.

Pilns raksts lasām Facebook publiskajā slejā, ja ir interese.

Jautājums Valsts prezidentam Egilam Levitam:

"Vai jums, prezidenta k-gs, nešķiet, ka šis likums nevar tik izsludināts, kamēr šai zemei zem dzīvojamām mājām tiks reģistrēts apgrūtinājums - dzīvojamā mājas, mājas, komunikācijas, "sarkanās līnijas" un kamēr VZD noteiks patiesu šīs zemes kadastrālo vērtību.

Atbildēt

jaajaa

25.11.2021. 20:25

..."viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra"...kaut kas tur neklapē...kāpēc tad nav izpirkuši par tiem 30% jau tagad ?...muļķības...likums vismaz dod dzīvokļu īpašniekiem iespēju no "landlorda" atkratīties...a tiem, kam vienmēr visu gribas par brīvu, vienmēr ir iespēja pārdot dzīvokli...valsts nopirks ?...un pēc tam ļaus nemaksāt viņiem NĪN ?...nu nenotiek tā...:)

Atbildēt

domāju, ka tā zeme sen izpirkta

25.11.2021. 20:15

visas nomas nauda, ņemot vēra inflāciju koeficientus...ka vēl nenākas ko atdot

Atbildēt

Tālavas taurētājs

25.11.2021. 19:13

»

gejropas & āmurikas pastardienas bazūnei

Kas un kad sāks maksāt reparācijas - kompensāciju par okupācijas radīto postu pašreizējās ,,atjaunotās brīvvalsts,, laikā - par morālajām un fiziskajām ciešanām, visiem tiem, kam jau 30+ gadus arvien izmisīgāk jācenšas izdzīvot aiz tā dēvēto ,,rietumsabiedroto,, sashēmotā dzelzs aizkara, vairojot okupētājvalstu...


To varēsiet prasīt okupācijas varai, komunistiem un čekistiem, kuri pēc 90tā gada sevi pasludināja par īstenajiem latviešiem un Latvijas valstiskuma patiesajiem īstenotājiem. Prettiesiski pārlaboja Satversmi, pārlaboja vēlēšanu likumu, pārlaboja pilsonības likumu, vēlāk nelikumīgi izdalot pilsonību milzīgam skaitam okupētājvalsts piederīgiem pilsoņiem un prettiesiski iekļāva tos privatizācijas saraksto. Kopā ar okupācijas upuriem !!!

Šāda rīcība pielīdzināma kara noziegumu apzinātai attaisnošanai, lai turpinājumā šie slepkavas un marodieri kopā ar attaisnotājiem, realizētu upuru mantas sadalīšanu.

Atbildēt

Nika

25.11.2021. 18:16

Vai tas bija 1994.gads, kad pieņēma likumu par dalīto īpašumu? Ja meklē saknes, tad būtu smuki jāizskata katra dalītā īpašuma zemes īpašnieka iegūšanas statuss. Domāju, ka bija maz tādu, kuri vienkārši atguva senču īpašumus. Ne velti Likums tika gatavots pietuvinātajiem - mar šo, faktiski nelietderīgo, zemju īpašniekiem kļuva absolūti ar zemi nesaistītas personas, kuras kļuva par kārtējo partiju barotavu. Valstij jāuzņemas savas kļūdas, un šiem cilvēkiem, kuriem nepaveicaa, nav jāmaksā nekas nevienam par zemi, kura zem dzīvokļa. Vai - kā maksāja privatizācijas laikos tie, kuri privatizēja dzīvokli, kur zeme bija valsts īpašumā. Un ne centa vairāk. Uzvārījās jau visi. Pietiek. Spalvu spodrināšanai pieņemt likumu, kurš IT KĀ beidzot atrisina problēmu, papildinot zagļu maciņus vēl par dažiem miljoniem no reņģēdāju budžeta?

Atbildēt

interesanti

25.11.2021. 17:47

Ko par šo visu domā paši dzīvokļu īpašnieki / daudzdzīvokļu māju kopīpašnieki?

Kura no šajā pašreizējā "valstī" sadibinātajām n-tajām asociācijām un taml. "nagu-ragu kantoriem", kas trekni parazitē visnotaļ apjomīgajā mājokļu īpašumu & komunālbiznesa sfērā uz savu neskaitāmi daudzo "klientu" rēķina, pārstāv un aizstāv dzīvokļu īpašnieku / kopīpašnieku intereses un likumīgās tiesības?

Atbildēt

gejropas & āmurikas pastardienas bazūnei

25.11.2021. 17:27

»

Tālavas taurētājs

Militārajiem un civilajiem okupantiem jāatgriežas no kurienes ieradušies un jāsāk domāt kā nomaksāt reparācijas - kompensāciju par okupācijas radīto postu. Par morālajām un fiziskajām ciešanām, visiem tiem, kam 50 gadus bija jādzīvo aiz dzelzs aizskara, čekistu un komunistu uzraudzībā vairojot okupētājvalsts...


Kas un kad sāks maksāt reparācijas - kompensāciju par okupācijas radīto postu pašreizējās ,,atjaunotās brīvvalsts,, laikā - par morālajām un fiziskajām ciešanām, visiem tiem, kam jau 30+ gadus arvien izmisīgāk jācenšas izdzīvot aiz tā dēvēto ,,rietumsabiedroto,, sashēmotā dzelzs aizkara, vairojot okupētājvalstu lumpenbiznesa treknumu?

Atbildēt

Derdz

25.11.2021. 17:09

Par kādu vēl Latviju var iet vēl runa, un tautas (ik katra) nepieciešamību pēc Latvijas, savas telpas un teritorijas. auzas

Atbildēt

maima

25.11.2021. 17:09

Bet kas notiks ar hipotēkām? Šlitke uz zemes gabaliem pa 30-40 tūkstošiem ir sarakstījis hipotēkas pa 4-5 miljoniem

Atbildēt

Tālavas taurētājs

25.11.2021. 16:18

Militārajiem un civilajiem okupantiem jāatgriežas no kurienes ieradušies un jāsāk domāt kā nomaksāt reparācijas - kompensāciju par okupācijas radīto postu. Par morālajām un fiziskajām ciešanām, visiem tiem, kam 50 gadus bija jādzīvo aiz dzelzs aizskara, čekistu un komunistu uzraudzībā vairojot okupētājvalsts krievijas bagātības un militāro jaudu.

Atbildēt

Juris Garjāns

25.11.2021. 15:54

Tēma ir VĒL sarežģītāka. Jaunais regulējums ir nepārdomāts un pretrunīgs, tā rezultātā dzīvokļu īpašnieki, kuri līdz šim bija zemes nomnieki var nokļūt ļaunprātīgo nemaksātāju reģistrā, jo ar 1. janvāri mainās zemes īpašnieka un dzīvokļa īpašnieka attiecību statuss. Ja vēlaties uzzināt par šo vairāk - te ir gara saruna r zemes īpašnieku pārstāvi, vienu "zemes baronu", kurš arī nav laimīgs par varas radīto situāciju.
Youtube. Raidījuma ieraksts.
https://youtu.be/w8wjR70_VkI

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....