Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

militārais tribunāls

20.12.2021. 23:42

PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS CENTRS JAU 2 REIZES SODĪJA NORMJNDU ŠLITKI AR NAUDASSODU
SUMMĀ 170 000 EURO APMĒRĀ PAR NEGODĪGAS KOMERCPRAKSES VEIKŠANU KĀ JURIDISKU PERSONU, BET PATIESĪBĀ FIZISKJ PERSONU TAGAD NORMUNDU ŠLITKK IR JĀTIESĀ UN 12 MILJONI EURO VĒRTIE ZEMES NEKUSTAMIE ĪPAŠUMI JĀKONFISCĒ VALSTS IENĀKUMOS UN NORMUNDAM ŠLITKEM JĀPIEMĒRO CIETUMS, MŪŽA IESLODZĪJUMS PAR TERORISMA IZDARĪŠANU UN SLEPKAVĪBU IZDARĪŠANU, MASVEIDA IZNĪCINĀŠANAS IEROČU LIETOŠANU UN IZMANTOŠANU SLEPKAVĪBU IZDARĪŠANAI, RĪGĀ 2017.GADĀ UN TURPINĀTI VISU ŠO LAIKU, KAD SLEPKAVĪBAS MASKĒ UN SLĒPJ KĀ COVID 19 MIRUŠIE. BRĪDINU 🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 NORMUNDAM ŠLITKEM NEMAZ NAV DERĪGU KOROBORĒTU ZEMESGRĀMATU UN VIŅŠ IZMANTO KĀ ĪSTUS VILTOJUMUS, PARASTAS PAŠTAISĪTAS KSEROKOPIJAS IZPRINTĒTAS NO DATORA, AR KURĀM NEVAR NOKO PIERĀDĪT, TIESNEŠI IR KORUMPĒTI UN UZPIRKTI, IR LĪDZDALĪBNIEKI UN NOZIEDZĪGAS OAGANIZĀCIJAS ( APVIENĪBAS ) VADĪTĀJI, IESAISTĪGI MAFIJĀ, KORUPCIJAS UN ORGANIZĒTĀS NOZIEDZĪBAS TĪKLĀ, ĶĒDĒ UN DARĪJUMOS, UZMANIETIES NO KRĀPNIEKA TIESNEŠA RINALDA SILAKALNA. NORMUNDS ŠLITKE NAV ZEMES NEKUSTAMA ĪPAŠUMS ĪPAŠNIEKS, ESIET UZMANĪGI UN NEPRIVATIZĒJIET NEKĀDU ZEMI, NEVIENAM NAV NEKAS JĀPRIVATIZĒUN JĀIZPĒRK, VALDĪBA AF TIEŠU NODOMJ IZDARA SEVIŠĶI SMAGUS NOZIEGUMUS PRET CILVĒCI. SĀKUMĀ OBLIGĀTI PIEPRASIET LAI NORMUNDS ŠLITKE JUMS UZRĀDA PAPĪRA FORMĀTA ORIĞINĀLO ZEMESGRĀMATAS APLIECĪBAS DOKUMENTU UN APLIECINA KĀ IEGUVA ZEMES NEKUSTAMO ĪPAŠUMU SAVĀ VARĀ, TĀ KA LAI PAR ZEMES NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA ĪPAŠUMTIESĪBĀM PAT ŠAUBU NEBŪTU. BRĪDINU KA NORMUNDS ŠLITKE MASVEIDĀ IZDARĪJA MANTKĀRĪGOS NOLŪKOS, SĀKUMĀ AR TIEŠU NODOMU IZDARĪJA KRĀPŠANA AUTOMATIZĒTĀ DATU APSTRĀDES SISTĒMĀ LIELĀ APMĒRĀ, ORGANIZĒTI, ORGANIZĒTĀ GRUPĀ NOZIEDZĪGU NODARÌJUMU, KOPĀ AR JĀNI BERGU UN TIESU ADMINISTRĀCIJU, VILTOJA ARĪ DATUS KADASTRA ELEKTRONISKĀS DATUBĀZES SISTĒMĀ UN RĪKOJĀS PILNĪGI PATVAĻĪGI, BET VĒLĀK AR TIEŠU NODOMU IZDARĪJA NOZIEDZĪGI IEGŪTU LĪDZEKĻU LEGALIZĀCIJA NOZIEDZĪGU NODARĪJUMU, ĪSTENOJA DZĪVĒ GADSIMTA AFĒRU ! KIBERNOZIEGUMUS KONGIDENCIĀLĀ VIDĒ IZDARĪJA MASVEIDĀ, LIELĀ APMĒRĀ KOPĀ AR ELEKTRONISKO VALSTS PUBLISKO DATUBĀŽU IZVEIDOTĀJU JĀNI BERGU, JĀNIS BERGS KOPĀ AR DONALDU TRAMPU RĪKOJAS ASV DENVERĀ KOLORADO ŠTATĀ UN VIŅI VISI IR TRANSNACIONĀLĀ TERORISMA , TERORISTU ORGANIZĀCIJAS DALĪBNIEKI, TERORISTI, KOPĀ AR KARIŅJ UN LEVITU. LEVITS IZVEIDOJA KRIPTOVALŪTU, LAI KIBERNOZIEGUMUS UN NAUDAS PLŪSMU NESPĒTU IZSEKOT UN NEKAD NEATMASKOTU NOZIEGUMUS !

Atbildēt

militārais tribunāls

20.12.2021. 12:16

LATVIJAS REPUBLIKA VALSTS VALDĪBĀ ESOŠIE TERORISTI NEPILDA EIROPAS SAVIENĪBAS REGULAS LIELĀ SKAITĀ, NEPILDA REGULU PAR TERORISMĀ CIETUŠO KONTAKTPUNKTA IZVEIDI UN IZDARĪJA VISU IESPĒJAMO, LAI NOSLĒPTU NOZIEGUMU PĒDAS UN, LAI NEVIENS NESPĒTU PAZIŅOT PAR TO KO VIŅI IZDARĪJA LATVIJĀ, VĒLĀK VIŅI IZRASĪJA PLĀNOTO, MĒRĶTIECĪGI IZRAISĪTO COVID 19 GLOBĀLO PANDĒMIJU, LAI AR TESTIEM UN VAKCINĀCIJU ARĪ VĒL NO KARA NOZIEGUMIEM IEDZĪVOTOS NEPELNĪTI, LIELĀ APMĒRĀ, VIŅI BIJA UN IR JOPROJĀM APVIENOJUŠIES AR STELLU LAPIŅU, GINTU APIŅU UN ADAMS HOCK, KOPĀ AR EDVĪNU KAZUŠS, KOPĀ AR NU JAU MIRUŠO MALIGINU VIŅU 2015 GADA VIENOŠANĀS LAIKĀ, KAD VIŅI SĀKA GATAVOTIES COVID 19 PANDĒMIJAS IZRAISĪŠANAI NO LATVIJAS !🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

Atbildēt

SOS SOS SOS

20.12.2021. 12:08

Normunds Šlitke ir tieši un cieši saistīts ar terorismu, ir transnacionālu teroristu organizācijas dalībnieks, izmantoja un lietoja ikdienā slepenus militārus cilvēku masveida iznīcināšanas ieročus un 2017.gada vasarā izdarīja masveida selektīvas civiliedzīvotāju slepkavības, masveidā selektīvi prettiesiski nonāvēja, noslepkavoja privatizētos dzīvokļu īpašniekus Rīgā mikrorajonā Purvciems terora akta epicentrā Katlā, ir par to nesodīts, aktīvi slepeni darbojās kopā ar Rīgas pašvaldības policistiem kopā ar Burovu, Šlesetu, Šķēli, Pabriku, Kalniņu, Kaeakovski, Krasovski, Bērziņu, Mežvietu, Vējoni, Bindi, Abramovu, Levitu, Kadakovski, Trampu un Putinu. VIŅI LIETOJA UN IZMANTOJA KONVENCIONĀLA UZBRUKUMA LAIKĀ INOVATĪVUS KONVENCIONĀLUS IEROČUS UZBRUKUMAM NO GAISA UN NO SĀNIEM, KAD UZBRUKA CILVĒKIEM PĒKŠŅI UN SLEPENI, ORGANIZĒTI KOPĀ AR TERORISMAM APMĀCĪTĀM ALGOTĀM PERSONĀM, VIŅI ZINĀJA KĀ NOTIEK TERORISMS UN KĀ JĀRĪKOJAS, VIŅI BIJA SAGATAVOJUŠIES UN PAR TERORISMS NOZIEDZĪGA NODARĪJUMA IZDARĪŠANU VIENOJUŠIES, TERORISTI OKUPĒJA UN ANEKTĒJA DAĻU LATVIJAS TERITORIJAS SLEPENI, ĪSTENOJA KONVENCIONĀLU KARADARBĪBU, AR KONVENCIONĀLĀM METODĒM, MASVEIDĀ SELEKTĪVI NOSLEPKAVOTO UPURU MANTU NEKUSTAMOS ĪPAŠUMUS PIESAVINĀJĀS BEZATLĪDZĪBAS CEĻĀ IZDARĪJA KRĀPŠANA AUTOMATIZĒTĀ DATU APSTRĀDES SISTĒMĀ MASVEIDĀ ELEKTRONISKO DATORIZĒTO ZEMESGRĀMATU JURIDISKO DOKUMENTU VILTOŠANU ELEKTRONISKAJĀ SISTĒMĀ ZEMEGRĀMATU TIESĀ RĪGĀ IERIĶU IELĀ 5 KOPĀ AR TIESAS PRIEKŠSĒDĒTĀJU, KĀ ARĪ, KOPĀ AR VALSTS ZEMESDIENESTA KADASTRA IESTĀDES VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJU UN AMERIKĀ, ASV DZĪVOJOŠO DENVERĀ KOLORADO ŠTATĀ JĀNI BERGU KURAM IR PIEKĻUVE SISTĒMĀM, JO JĀNIS BERGS UN NORMUNDS BERGS KOPĀ AR JĀNI BORDĀNU IZVEIDOJA DATORIZĒTO SISTĒMU ZEMESGRÆMATAI UN VIŅIEM RADĀS IDEJA PAR SEVIŠĶI SMAGU NOZIEGUMU IZDARĪŠANU PRET CILVĒCI UN VIŅI VIENOJUŠIES KOPĪGI AR TIEŠU NODOMU ARĪ IZDARĪJA.

Atbildēt

Rasma Pāvuls-Pāvuliņa

11.12.2021. 18:05

»

Biedrība "AUSMA"

Lai zemes ieguvējam neradītu zaudējumus, izpirkuma zemei cena jānosaka tāda, par kādu to iegādājās. Pie tam zemes īpašnieki jau trešo gadu desmitu saņem nomas maksu, kas vērtējama kā trīskārtīga izpirkuma maksa...


Mans vienistabas dzīvoklis pie privatizācijas netika reģistrēts , kā apgrūtinājums ar zemi ,kas atrodas zem 12.stāvu mājas,kāpēc gan tagad man šī zeme,kura iegūta ne tad,kad es šo dzīvokli privatizēju,bet gan tagad? Tas ir nepareizi un negodīgi! Es pēc vīra nāves esmu savos "80" dzīves gados palikusi viena ar 2.gr.invaliditāti un maznodrošinātās personas statusu ar mazu pensiju- 301 eiro!Vai mani izmetīs uz ielas,ja es nespēšu no patiesi viltnieka zemes īpašnieka apmaksāt zemes vērtību,varbūt man palīdzēs Latvijas valsts? Tas ir kauna traips visai Latvijas sabiedrībai ! Valsts prezidenta kungam būtu jāatsauc tāds apkaunojošs likums un mums visiem privatizēto dzīvokļu īpašniekiem ir jāiet vienotā pozicijā pret šo likumu!!!

Atbildēt

reāli jau apnicis tos viņu murgus lasīt?

29.11.2021. 23:05

»

Juris

Nevar kāds lūdzu nolikvidēt to drausmīgo biedrību, reāli jau apnicis tos viņu murgus lasīt


Kurus murgus, konkrēti?

Atbildēt

Viedoklis

29.11.2021. 21:04

»

Juris

Nevar kāds lūdzu nolikvidēt to drausmīgo biedrību, reāli jau apnicis tos viņu murgus lasīt


Laikam esi par stulbu lai saprastu ka nolikvidējot neko nevar atrisināt, problēma vienalga paliks.Un kā tu justos ja kāds vēlētos tevi nolikvidēt, varbūt tu esi daudziem apnicis?

Atbildēt

Otto

29.11.2021. 16:37

»

maima

Bet kas notiks ar hipotēkām? Šlitke uz zemes gabaliem pa 30-40 tūkstošiem ir sarakstījis hipotēkas pa 4-5 miljoniem


Pārrakstīs īpašumtiesības un hipotēkas paliks, pēc tam jaunajiem īpašniekiem zemi izsolīs, ja Šlitke nepildīs savas saistības :))) Kā var tik debīls jautājums ienākt prārā??

Atbildēt

viedoklis

29.11.2021. 13:51

»

Māris

Neviens nesamazinās kadastra vērtības. No tā taču aprēķina nekustamā īpašuma nodokli. Valsts taču neies atteikties no papildus naudas


Tā kā valstij ir svarīgāka nauda par cilvēkiem un godīgumu, tādēļ jau arī šai valstij neviens netic (tie kuri spēj domāt).Bet daudzi ir aizbraukuši vai pareizāk sakot izdzīti trimdā, starpība ir tikai tajā ka neizveda lopu vagonos.

Atbildēt

Ar to nebūs jāsamierinās...

27.11.2021. 23:42

»

vietejais

Vis Jūsu teiktais ir taisnība, bet Latviju vada tāda zīdītāju suga, kura nekad nekļūdās, visur kur pie varas ir cilvēki (vārda tiešajā nozīmē), kļūdās un tas ir cilvēcīgi, viņi savas kļūdas atzīst un cenšas tās labot, bet tikai ne Latvijā


Daudzdzīvokļu valsts celtajām mājām kāds sakars ar privātiem zemes īpašniekiem? Tas ir valsts jautājums, ja vispār pastāv. Te var būt vienīgi zemes nodoklis valstij maksājams, nevis piespiedu izpirkšana, ar kredītu ņemšanu no bankām. Ja cilvēki atteiksies no zemes pirkšanas,tad viņus padzīs no dzīvokļiem, vai kā? Ja 51% būs ar mieru, tad 49% tiks represēti? Dižie likuma lēmēji, tuvojās vēlēšanas, tas ir viss ko Jūs variet sabiedrībai piedāvāt?

Atbildēt

Ne valsts, bet kriminālā mafija

27.11.2021. 17:50

»

Kade

Kā valsts pieņēma greizu likumu, tāpat to var arī atcelt, ja ir gribēšana, un āmen. Šis tizlums pastāv tikai brīnumzemē LR. Zemes, jeb, faktiski nelietojamas mantas, saucamie īpašnieki varētu vēl priecāties, ka nebūs jāatmaksā 30 gados par tukšu gaisu saņemtā nauda


Visa šī "zemes reforma" pilsētās bija vina krimināla afēra, tautas apkrāpšana. 30 gadus izkrāpa milzīgu "piespiedu" nomas maksu, spekulēja ar zemi izmantojot krapšanas metodes, ar dāvinājumu svešais personai un vai vienu zemes gabalu pērkot pa daļām trīs dienu laikā un trīs dienas pēc ārtas pirkumu par vienu un to pašu zemi reģistrējot zemesgrāmata, kas bija acīmredzams noziegums un ar citiem paņēmieniem.

BVisus zemesgrāmatas tiesnešus un šos zemes pircējus bija jāapcietina, jāsaliek aiz restēm. Viņiem bija "krminālā demokrātija!

Atbildēt

NKVD

27.11.2021. 14:24

»

Māris

Neviens nesamazinās kadastra vērtības. No tā taču aprēķina nekustamā īpašuma nodokli. Valsts taču neies atteikties no papildus naudas


Termins valsts īsti neiederas, bandītu un PSRS okupantu kontrolētai teritorijai.

Atbildēt

Z

27.11.2021. 11:09

Lūdzu avotu apgalvojumam “vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra”. Paldies.

Atbildēt

ONV

26.11.2021. 18:46

»

VNO

Ir tāds vecs teiciens, ka ambīcijām ir jākorelē ar munīcijas daudzumu


Ir tāds sens teiciens, ka nevajag bāzties par korķi visos caurumos, bet dumš jau nezin ka ir dumš.

Atbildēt

tu

26.11.2021. 18:40

»

VNO

Vai tu pats vismaz saprati šo tekstu


arī pērnās lapas no komposta čupas esi sapīpējies, ja nesaproti to, ko normāli cilvēki saprot?

Atbildēt

Viedoklis

26.11.2021. 17:31

»

gunars

Tas ebrejs nedaris neko, jo visi vini ir viena labi organizeta noziedznieku grupa. Esmu nodzivojis 80 gadu Latvija, visu muzu seit stradajis, un tagad muza nogale man jaizperk zemes gabalins zem sava divistabas dzivoklisa. Nu pasakiet man, vai var but vel lielaka nirgasanas un pazemojums


Šī sabiedriskā iekārta to uzskata par pieņemamu un normālu, šajā sistēmā neeksistē tāda veida morālās īpašības kā taisnīgums un godīgums. Pat komunisti tādas cūcības neatļāvās, jo saprata ka cilvēks ir cilvēks bet ne līdzeklis atsevišķu grupējumu īpašums, materiālo vērtību iegūšanai.

Atbildēt

gunars

26.11.2021. 16:46

»

Biedrība "AUSMA"

Lai zemes ieguvējam neradītu zaudējumus, izpirkuma zemei cena jānosaka tāda, par kādu to iegādājās. Pie tam zemes īpašnieki jau trešo gadu desmitu saņem nomas maksu, kas vērtējama kā trīskārtīga izpirkuma maksa...


Tas ebrejs nedaris neko, jo visi vini ir viena labi organizeta noziedznieku grupa. Esmu nodzivojis 80 gadu Latvija, visu muzu seit stradajis, un tagad muza nogale man jaizperk zemes gabalins zem sava divistabas dzivoklisa. Nu pasakiet man, vai var but vel lielaka nirgasanas un pazemojums?

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

26.11.2021. 15:53

Te arī Ločmele muld par tēmu, ko līdz galam nesajēdz. Visa sāls ir zemes kadastrālajā vērtībā. Ja šīs zemes novērtējumā ņemtu vērā svešu būvi kā apgrūtinājumu, tad zemes vērtībai būtu būtiski jākrītas, t.sk. samazinot i nomas maksas apmēru, i atpirkšanas vērtību. Kāpēc citam piederoša ēka, kā zemes apgrūtinājums, joprojām tiek ignorēts, tas ir galvenais jautājums.

Atbildēt

vietejais

26.11.2021. 14:11

»

Kade

Kā valsts pieņēma greizu likumu, tāpat to var arī atcelt, ja ir gribēšana, un āmen. Šis tizlums pastāv tikai brīnumzemē LR. Zemes, jeb, faktiski nelietojamas mantas, saucamie īpašnieki varētu vēl priecāties, ka nebūs jāatmaksā 30 gados par tukšu gaisu saņemtā nauda


Vis Jūsu teiktais ir taisnība, bet Latviju vada tāda zīdītāju suga, kura nekad nekļūdās, visur kur pie varas ir cilvēki (vārda tiešajā nozīmē), kļūdās un tas ir cilvēcīgi, viņi savas kļūdas atzīst un cenšas tās labot, bet tikai ne Latvijā.

Atbildēt

Kade

26.11.2021. 13:16

Kā valsts pieņēma greizu likumu, tāpat to var arī atcelt, ja ir gribēšana, un āmen. Šis tizlums pastāv tikai brīnumzemē LR. Zemes, jeb, faktiski nelietojamas mantas, saucamie īpašnieki varētu vēl priecāties, ka nebūs jāatmaksā 30 gados par tukšu gaisu saņemtā nauda.

Atbildēt

LoL

26.11.2021. 11:21

Patiesībā gan piespiedu nomas gadījumā, gan nekustamā īpašuma nodokļa gadījumā, problēma nav noma vai nodoklis, vai % no kadastra, bet problēma ir kadastra neadekvātā vērtība, jo faktiski tā ir tikai Rīgas, Jūrmalas un pieRīgas problēma. Citur tās nomas ir zemas, nodokļi zemi. Bet tā vietā, lai atteiktos no kadastra idiotiskajām izmaiņām pirms 10 gadiem, tā tikai progresē, saceļot kadastru pilnīgi neadekvātos augtumos, un tad mēģina lāpīties ar visādiem citiem likumiem, lai nesanāk tik daudz maksāt. Bet tas viss ir bezjēdzīgi, ka 10 gados kadasts dubultojas, trīškāršojas vai pat 5kāršojas.

Atbildēt

vietejais

26.11.2021. 04:59

Ja man kādam jāmaksā par to zemes gabaliņu ka es dzīvoju savā valstī, tad man nevajaga tādu valsti un man vienalga vai to plosa covid-19 mēris, vai te ienāk migranti,ienaidnieki vai izdedzina atombumbas, vislabāk kopā ar tiem izdzimteņiem kuri izdomāja šo ekonomiskās paverdzināšanas metodi saviem tautiešiem.

Atbildēt

Biedrība "AUSMA"

25.11.2021. 22:37

Lai zemes ieguvējam neradītu zaudējumus, izpirkuma zemei cena jānosaka tāda, par kādu to iegādājās. Pie tam zemes īpašnieki jau trešo gadu desmitu saņem nomas maksu, kas vērtējama kā trīskārtīga izpirkuma maksa.
Zemi izpērk par vēsturiski patiesu vērtību skat, iniciatīvu ManaBalss.lv: https://manabalss.lv/i/627, ”Par piespiedu nomas zemes kadastrālo vērtību” (pavisam ManaBalss.lv portālā ir trīs iniciatīvas) un Latvijas Republikas 1938. gada likumu „Nodokļu likme”, kurā izteikti zemes zem mājām vērtēšanas kritēriji un ka zeme zem ēkām un būvēm nav vērtējama atsevišķi, bet izejot no būves vērtības. Kur palika NA partijas Kārļa Ulmaņa likumdošanas tiesiskuma mantojums (kur palika partijas NA kā latvietības sargsuņa īpašbu slavināšana?). Dalītā īpašuma izbeigšana jārisina arī atbilstoši dzīvokļu īpašnieku maksātspējai, ko nosaka „Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma”, 4.pantā, ka dzīvojamās mājas pārvaldīšanas principi ir šādi: 2) … optimālu dzīvojamās mājas pārvaldīšanas izdevumu veidošana, samērojot tos ar dzīvojamās mājas īpašnieka maksātspēju. Te nu ir „tiesiskums” - valsts varas gādība izpaužas ar māju apsaimniekošanas maksas aplikšanu ar PVN, ar papildus nodokli.
Zeme zem daudzdzīvokļu mājām, kas uz 1938.gadu piederēja pašvaldībām, netika izpirkta, ko nebija tiesiski dāvināt kā mantojumu.

Pilns raksts lasām Facebook publiskajā slejā, ja ir interese.

Jautājums Valsts prezidentam Egilam Levitam:

"Vai jums, prezidenta k-gs, nešķiet, ka šis likums nevar tik izsludināts, kamēr šai zemei zem dzīvojamām mājām tiks reģistrēts apgrūtinājums - dzīvojamā mājas, mājas, komunikācijas, "sarkanās līnijas" un kamēr VZD noteiks patiesu šīs zemes kadastrālo vērtību.

Atbildēt

jaajaa

25.11.2021. 20:25

..."viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra"...kaut kas tur neklapē...kāpēc tad nav izpirkuši par tiem 30% jau tagad ?...muļķības...likums vismaz dod dzīvokļu īpašniekiem iespēju no "landlorda" atkratīties...a tiem, kam vienmēr visu gribas par brīvu, vienmēr ir iespēja pārdot dzīvokli...valsts nopirks ?...un pēc tam ļaus nemaksāt viņiem NĪN ?...nu nenotiek tā...:)

Atbildēt

domāju, ka tā zeme sen izpirkta

25.11.2021. 20:15

visas nomas nauda, ņemot vēra inflāciju koeficientus...ka vēl nenākas ko atdot

Atbildēt

Tālavas taurētājs

25.11.2021. 19:13

»

gejropas & āmurikas pastardienas bazūnei

Kas un kad sāks maksāt reparācijas - kompensāciju par okupācijas radīto postu pašreizējās ,,atjaunotās brīvvalsts,, laikā - par morālajām un fiziskajām ciešanām, visiem tiem, kam jau 30+ gadus arvien izmisīgāk jācenšas izdzīvot aiz tā dēvēto ,,rietumsabiedroto,, sashēmotā dzelzs aizkara, vairojot okupētājvalstu...


To varēsiet prasīt okupācijas varai, komunistiem un čekistiem, kuri pēc 90tā gada sevi pasludināja par īstenajiem latviešiem un Latvijas valstiskuma patiesajiem īstenotājiem. Prettiesiski pārlaboja Satversmi, pārlaboja vēlēšanu likumu, pārlaboja pilsonības likumu, vēlāk nelikumīgi izdalot pilsonību milzīgam skaitam okupētājvalsts piederīgiem pilsoņiem un prettiesiski iekļāva tos privatizācijas saraksto. Kopā ar okupācijas upuriem !!!

Šāda rīcība pielīdzināma kara noziegumu apzinātai attaisnošanai, lai turpinājumā šie slepkavas un marodieri kopā ar attaisnotājiem, realizētu upuru mantas sadalīšanu.

Atbildēt

Nika

25.11.2021. 18:16

Vai tas bija 1994.gads, kad pieņēma likumu par dalīto īpašumu? Ja meklē saknes, tad būtu smuki jāizskata katra dalītā īpašuma zemes īpašnieka iegūšanas statuss. Domāju, ka bija maz tādu, kuri vienkārši atguva senču īpašumus. Ne velti Likums tika gatavots pietuvinātajiem - mar šo, faktiski nelietderīgo, zemju īpašniekiem kļuva absolūti ar zemi nesaistītas personas, kuras kļuva par kārtējo partiju barotavu. Valstij jāuzņemas savas kļūdas, un šiem cilvēkiem, kuriem nepaveicaa, nav jāmaksā nekas nevienam par zemi, kura zem dzīvokļa. Vai - kā maksāja privatizācijas laikos tie, kuri privatizēja dzīvokli, kur zeme bija valsts īpašumā. Un ne centa vairāk. Uzvārījās jau visi. Pietiek. Spalvu spodrināšanai pieņemt likumu, kurš IT KĀ beidzot atrisina problēmu, papildinot zagļu maciņus vēl par dažiem miljoniem no reņģēdāju budžeta?

Atbildēt

interesanti

25.11.2021. 17:47

Ko par šo visu domā paši dzīvokļu īpašnieki / daudzdzīvokļu māju kopīpašnieki?

Kura no šajā pašreizējā "valstī" sadibinātajām n-tajām asociācijām un taml. "nagu-ragu kantoriem", kas trekni parazitē visnotaļ apjomīgajā mājokļu īpašumu & komunālbiznesa sfērā uz savu neskaitāmi daudzo "klientu" rēķina, pārstāv un aizstāv dzīvokļu īpašnieku / kopīpašnieku intereses un likumīgās tiesības?

Atbildēt

gejropas & āmurikas pastardienas bazūnei

25.11.2021. 17:27

»

Tālavas taurētājs

Militārajiem un civilajiem okupantiem jāatgriežas no kurienes ieradušies un jāsāk domāt kā nomaksāt reparācijas - kompensāciju par okupācijas radīto postu. Par morālajām un fiziskajām ciešanām, visiem tiem, kam 50 gadus bija jādzīvo aiz dzelzs aizskara, čekistu un komunistu uzraudzībā vairojot okupētājvalsts...


Kas un kad sāks maksāt reparācijas - kompensāciju par okupācijas radīto postu pašreizējās ,,atjaunotās brīvvalsts,, laikā - par morālajām un fiziskajām ciešanām, visiem tiem, kam jau 30+ gadus arvien izmisīgāk jācenšas izdzīvot aiz tā dēvēto ,,rietumsabiedroto,, sashēmotā dzelzs aizkara, vairojot okupētājvalstu lumpenbiznesa treknumu?

Atbildēt

Derdz

25.11.2021. 17:09

Par kādu vēl Latviju var iet vēl runa, un tautas (ik katra) nepieciešamību pēc Latvijas, savas telpas un teritorijas. auzas

Atbildēt

maima

25.11.2021. 17:09

Bet kas notiks ar hipotēkām? Šlitke uz zemes gabaliem pa 30-40 tūkstošiem ir sarakstījis hipotēkas pa 4-5 miljoniem

Atbildēt

Tālavas taurētājs

25.11.2021. 16:18

Militārajiem un civilajiem okupantiem jāatgriežas no kurienes ieradušies un jāsāk domāt kā nomaksāt reparācijas - kompensāciju par okupācijas radīto postu. Par morālajām un fiziskajām ciešanām, visiem tiem, kam 50 gadus bija jādzīvo aiz dzelzs aizskara, čekistu un komunistu uzraudzībā vairojot okupētājvalsts krievijas bagātības un militāro jaudu.

Atbildēt

Juris Garjāns

25.11.2021. 15:54

Tēma ir VĒL sarežģītāka. Jaunais regulējums ir nepārdomāts un pretrunīgs, tā rezultātā dzīvokļu īpašnieki, kuri līdz šim bija zemes nomnieki var nokļūt ļaunprātīgo nemaksātāju reģistrā, jo ar 1. janvāri mainās zemes īpašnieka un dzīvokļa īpašnieka attiecību statuss. Ja vēlaties uzzināt par šo vairāk - te ir gara saruna r zemes īpašnieku pārstāvi, vienu "zemes baronu", kurš arī nav laimīgs par varas radīto situāciju.
Youtube. Raidījuma ieraksts.
https://youtu.be/w8wjR70_VkI

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...