Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dr.xy

03.02.2019. 16:24

»

Papildinu atšifrējumu

Rīgas dome rīkojas pretrunā arī ar šo, Dzīvokļu īpašuma likumu, citēju...


Vai Jus neko neesat dzirdejis, ka visas civilizetas pasaules valstis privatipasums ir neaizskarams .

Atbildēt

Dr.xy

03.02.2019. 16:18

Par ko notiek diskusijas,un kas ir so diskusiju dalibnieki ? Izlasot sos komentarus ienak prata dziesma,Back to UdSSR.Nav nemts vera,vai vienkarsi pateicoties komunisma laika domasanas veidam nav nemtas vera civilizetas pasaules vertibas,katras personas tiesibas uz privatipasumu.Esmu sanemis mantojuma zemi,kuru nopirkusi 1870.gada mani senci.Uz zemes joprojam atrodas okupantu daudzstavu dzivojamas barakas,kuras parvalda RNP.Rigas dome & RNP censas savus "likumus" piemerot ari likumigajam zemes ipasniekam.Vieniga izeja griesties ES Tiesas.

Atbildēt

Papildinu atšifrējumu

09.01.2018. 16:28

»

Zini likumu

Pārsūdzēt neko nevarēja, lasi rakstu, ja proti lasīt. Ušakovs šādus lēmumus par piespiedu privatizāciju pieņem aizmuguriski, un uz tā pamata uzdod Privatizācijas komisijai rīkoties - piedzīt nomas maksu, bet Nekustamā īpašuma departamentam - īpašuma nodokli, kaut tas nav īpašumā. Un tā katru gadu sūta...


Rīgas dome rīkojas pretrunā arī ar šo, Dzīvokļu īpašuma likumu, citēju:
16.pants.
(1) Dzīvokļu īpašnieku kopība ir tiesīga izlemt ikvienu jautājumu, kas attiecas uz kopīpašumā esošo daļu;
(2) Vienīgi dzīvokļu īpašnieku kopība ir tiesīga pieņemt lēmumu par:
1) kopīpašumā esošās daļas pārgrozīšanu (palielināšanu, samazināšanu);
Rīgas domes ignorē dzīvokļu īpašnieku tiesības, kas noteiktas šajā likumā. 17.pants.
(5) Lai pieņemtu lēmumu par šā likuma 16.panta otrās daļas 1. punktā minētajiem jautājumiem, nepieciešams,LAI "PAR" NOBALSO VISI DZĪVOKĻU ĪPAŠNIEKI
Domes amatpersonu vai tās pārstāvja izteikumi, ka re, daļa dzīvokļu īpašnieku ir piekritusi privatizēt vai nomāt šo zemi ir neatbilstoši likumam, aplami pēc būtības, jo, pirmkārt, tas neatbilst minēto likumu normu prasībam.
Otrkārt, tas panākts, ka daļa dzīvokļu samaksāja pieprasītos maksājumus izmantojot dzīvokļu īpašnieku iebaidīšanu un terorizēšanu ar draudu vēstulēm. Tātad, tā nav dzīvokļu īpašnieku gribas izpausme atbilstoši likuma prasībām. Tik augsta iestāde, kā Rīgas dome pauž absurdus un iztēlo tos kā likumīgus. Rīgas dome pārstāvis maldina tiesu, vēlas, lai arī tiesa pārkāpj minētos likumus un poeņemtu netaisnīgu spriedumu.
Piemēram, tas pats teikts likumā arī cita sakarā, ka nepieciešams, lai PAR nobalso visi dzīvokļi,17 panta 6. daļa - lai pieņemtu lēmumu par šā likuma 16.panta otrās daļas 3.punktā minēto pirmpirkuma tiesību nodibināšanu, nepieciešams, lai “par” nobalso visi dzīvokļu īpašnieki.

Atbildēt

Zini likumu

09.01.2018. 16:03

»

...

vispār jau - nelikumīgs nodokļa uzrēķins pēc Ušakova atbildes pāŗsūdzams administratīvajā ties. Ja Ušakova "atbildē" nav iekļauta norāde, kur un cik ilgā laikā viņa vēstuli (faktiski atteikumu pārskatīt nodfokļa aprēķinu) var pārsūdzēt - tad to var izdarīt gada laikā no "atbildes" saņemšanas. Jāvēršas...


Pārsūdzēt neko nevarēja, lasi rakstu, ja proti lasīt. Ušakovs šādus lēmumus par piespiedu privatizāciju pieņem aizmuguriski, un uz tā pamata uzdod Privatizācijas komisijai rīkoties - piedzīt nomas maksu, bet Nekustamā īpašuma departamentam - īpašuma nodokli, kaut tas nav īpašumā. Un tā katru gadu sūta vēstules ar terora draudiem, tā teikts rakstā.

Zini likumu:

Rīgas dome, mājai Tirzas ielā 3/2 pievienojot papildus zemes gabalu Tirzas ielā 3A ir rīkojusies klajā pretrunā:

(1) Ar Dzīvokļa īpašuma likums 16. un 17.pantu;

(2) Ar likuma Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju 28.pantu;

(3) Pretrunā ar šī likuma 85 pantu;

(4) Preturnā ar Ministru Kabineta noteikumiem Nr.522;

(5) Pretrunā ar Rīgas domes saistošiem noteikumiem nr.177Iestāžu vēsules nav administratīvais akts.

Atbildēt

...

09.01.2018. 10:51

vispār jau - nelikumīgs nodokļa uzrēķins pēc Ušakova atbildes pāŗsūdzams administratīvajā ties. Ja Ušakova "atbildē" nav iekļauta norāde, kur un cik ilgā laikā viņa vēstuli (faktiski atteikumu pārskatīt nodfokļa aprēķinu) var pārsūdzēt - tad to var izdarīt gada laikā no "atbildes" saņemšanas. Jāvēršas pie kāda jurista, kurš pārzina administratīvo procesu.

Atbildēt

LV pilsonis

09.01.2018. 08:11

Problēma jālabo saknē, dzīvokļus nedrīkstēja privatizēt, tiem bija jāpaliek pašvaldību īpašumā kā īres dzīvokļiem, kas ar laiku tāpat nojaucami kā nokalpojuši. Tā bija kārtējē komunistu viltība, prettiesisks akts, kurā okupantiem nājupceļa biļetes vietā tika dota iespēja piedalīties privatizācijā, bet paši komunisti ieguva iespēju sagrābt valsts uzņēmumus un infrastruktūru, kamēr cilvēki bija aizņemti ar mājokļu privatizēšanu. Privatizācijas sertifikātu daudzums kopumā, ne tuvu nebija atbilstošs privatizējamo objektu vērtībai.

Atbildēt

piska

07.01.2018. 21:58

Užasovs uzdarbojas

Atbildēt

Nu ja

07.01.2018. 20:32

»

Anonīmais Šakālis

Tātad, ja mēģinam noformulēt lietas būtību, vai tā ir saprotama šādi...


No teiktā rakstā izriet tieši tā, ka Rīgas dome slepeni, bez dzīvokļu īpašnieku sapulces lēmuma un piekrišanas, par ko būtu jānobalso VISIEM, 100 % dzīvokļu īpašniekiem ka piekrīt papildu zemes pievienošanu. Kā redams no teiktā, tādadzīvokļu īpašnieku lēmuma nav. Dzīvokļu īpašnieki no Rīgas domes puses nav arī atsūtījuši šēmumu par zemes zem mājas palielināšanu, lai šo lēmuimu pārsūdzētu vai piekristu privatizēt zemi. Vienkārši Rīgas dome sūta draudu vēstules, ka tiesās, ja piespiedu kartā nepieņems jaunu zemes gabalu, kā jau teikts, ka tas varbūt atrodas kaut kur pie Bābelītes ezera, vai ezers ar Tirzas 3A adresi.

Dzimtkungs Išakovs rīkojas dzīvokļu īpašniekiem kā ar vergiem, lai tik maksā kā nekustamā īpašuma par to zemi un no jauna par visiem gadiem - nomas maksu. Liec lai lati ripo (Ušākova) domei, naudu nežēlo!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

07.01.2018. 18:33

Tātad, ja mēģinam noformulēt lietas būtību, vai tā ir saprotama šādi:

1) Rīgas dome patvaļīgi pievieno kaut kādus zemesgabalus pie dzīvojamām mājām, iedzīvotājiem to nezinot!

2) Pēc tam dome no tiem pašiem iedzīvotājiem pieprasa maksāt NĪN par zemesgabaliem, kurus dome patvaļīgi pierakstījusi šiem īpašniekiem?

Atbildēt

Klements

07.01.2018. 16:41

No kura gada vienoto "kasē" ik gadu "nogrieztie"RĪGAS DOMEI 400 miljoni latu,vai es kļūdos ciparos!?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...