Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

muahaha

28.12.2020. 20:34

Jaunais 2121 pasaku izdevums: "Kā nozagt (un zaudēt) miljardu!"

Atbildēt

tikai

27.12.2020. 08:51

Saimnieks bija nevis kārtīgs un rūpīgs, bet zaglīgs un nelietīgs, tāpēc visu sazagto oficiāli noformēja uz sētmales runča vārda. Tāpat arī desu saimnieks nevis nopirka bet nozaga veikalā un pameta runcim.

Atbildēt

Tas viss ir teorija

27.12.2020. 02:38

»

MI

Nu nē, nē tik vienkārši...


Prakse ir cita. Pag gs 70. gados izveidojās ofšori - noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizācijai. Pirms tam valstis un to specdienesti apvienoja pūles pret organizēto noziedzību, kurai pieder A. Lembergs, pašvaldības amatu un Ventspils ostu izmantojot sava ofšora kantora konta papildināšanai, advokāts - ofšora konta pārraugs no pirmās dienas Meroni.

Vēlāk valstu specdienesti apvienojās ar CIP un Mossad un kļuva paši par lielāko organizētās noziedzības tīklu pasaulē. Tam pieder arī Meroni, jo ofšori pastāv kā globālās finanšu kororokrātijas sastāvdaļa. Arī Latvijas 4. maija valsts finanšu korporokrātijas specdienesti - SAB, VDD ir globālās organizētās noziedzības sastāvdaļa tautai “nozagtajā valstī”.

Globālā elektroniskā koncentrācijas nometne tautām tiek veidota ar Vatikāna un finanšu globālās organizētās noziedzības līdzdalību, jo Jaunā pasaules valdība neparedz ofšoru slēgšanu, bet paredz nabagajiem konfiscēt visus īpašumus un izsniegt “nabadzības pabalstu reizē ar marihuānas devu”.

Kur jūs te redzat Latvijas policijas, prokuratūras, tiesas lomu tautas interesēs? Attopieties! Nesapņojiet vaļējām acīm! Krāsainais papagailis un Meroni ar vietējo prokuratūru un tiesnešiem un globālo organizēto finanšu noziedzību ir uz vienu roku pret tautu un “valsti”, kura vairs ir formāla administratīva čaumala- kontrolei un sodīšanai ar sociālā reitinga ieviešanu globālā elektroniskā koncentrācijas nometnē.

Lielais resets (atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


😎Koronavīrusa pandēmijas ierobežošanai būs nepieciešams globāls uzraudzības tīkls, kas spēj identificēt jaunus uzliesmojumus, tiklīdz tie rodas, laboratorijas vairākās vietās visā pasaulē, kas var ātri analizēt jaunus vīrusu celmus un izstrādāt efektīvu ārstēšanu , lielas IT infrastruktūras, lai kopienas varētu sagatavoties un efektīvi reaģēt, piemēroti un koordinēti politikas mehānismi, lai efektīvi īstenotu lēmumus pēc to pieņemšanas utt. Svarīgs punkts ir šāds: katra atsevišķā darbība pati par sevi ir nepieciešama, lai risinātu pandēmiju, bet ir nepietiekama, ja tā netiek aplūkota kopā ar citām. No tā izriet, ka šī sarežģītā adaptīvā sistēma ir lielāka nekā tās daļu summa. Tās efektivitāte ir atkarīga no tā, cik labi tā darbojas kopumā, un tā ir tikai tik spēcīga kā vājākā saite.


😎Bezdarbs

Ir grūti, ja ne neiespējami, paredzēt, kas varētu notikt ķēdes beigās, kad pēc bezdarba straujas izaugsmes, uzņēmumu izzušanas un dažu valstu balansēšanas uz sabrukuma robežas ir notikuši vairāku secību efekti un no tiem izrietošās seku kaskādes. Neviena no tām nav neparedzama pati par sevi, bet tā ir viņu tieksme radīt nevainojamas vētras, kad tās saskaras ar citiem riskiem, kas mūs pārsteigs. Rezumējot, pandēmija nav “melnā gulbja” ierašanās notikums, taču dažas tā sekas būs.😎Ieguvumi uz “bojāgājuši” rēķina

Atšķirībā no iepriekšējām pandēmijām, nav tālu no pārliecības, ka COVID-19 krīze līdzsvaros darbaspēku un kapitālu. Politisku un sociālu iemeslu dēļ tas varētu notikt, taču tehnoloģija maina kopumu.

😎Mirstība no Covid-19
Neskatoties uz zinātnisko rakstu, kas publicēti par koronavīrusa “plūdiem”, tā infekcijas mirstības līmenis (ti, COVID-19 gadījumu skaits, mērot vai nē, izraisot nāvi) joprojām ir diskusiju jautājums (aptuveni 0,4% –0,5% un, iespējams, līdz pat 1%).


😎Riski nevakcinējoties
Ja valdības nespēs glābt dzīvības, cilvēki, kuri baidās no vīrusa, vairs neatsāks iepirkšanos, ceļojumus vai pusdienas. Tas kavēs ekonomikas atveseļošanos.

Atbildēt

> lemburģijas hūtsmēslam

26.12.2020. 22:12

»

MI

Nu nē, nē tik vienkārši...


beidz *irst šķidro un kāp nost no poda.

Atbildēt

MI

26.12.2020. 20:30

»

he

un arī notiesājoša sprieduma vēl nav, ja kas


Jap, tā ir divvirzienu kustība.

Ja notiesājošs, tad Valsts kasē, ja attaisnojošs, tad īpašums jāatgriež īpašniekam.

Lieki piebilst, ka atgrieżot īpašniekam, viņš pirms tā pieņemšanas to pārskaitīs uz katru kapeiku.

Ok, no loģiskā saprāta ejam tālāk. Objektivitāte un ko darīt?

Šeit nu es tālāk ne. Modulējiet šai lietai nākotni paši un laiks Jums parādīs.

Atbildēt

he

26.12.2020. 19:49

»

MI

Nu nē, nē tik vienkārši...


un arī notiesājoša sprieduma vēl nav, ja kas.....

Atbildēt

abc

26.12.2020. 18:05

»

ghjk

tieši tā - runci jālikvidē


Kāpēc runci,ne notāru?

Atbildēt

MI

26.12.2020. 17:02

Nu nē, nē tik vienkārši.

Tātad, Valsts aizturēja potenciālo noziedznieku. Valsts arestēja sazagto.

Bet ņemot vērā, ka salaupītais nav viss zelta un sudraba stieņi, bet uzņēmējdarbība, akcijas un deliģētās tiesības, tad Valsts nevis aizklapēja to bodīti ciet, bet gan nodeva sazagto pārvaldībai, laba saimnieka pārvaldībai.

OK.
Notiesājošs spriedums un viss šis labums tiek ieskaitīts Valsts kasē. Kā teikt, atgriezts Tautai, jeb patiesajam mantas īpašniekam.

Man jau sen neinteresē kādas naudas, vērtības izteiksmē šis labums ir bijis aresta brīdī, bet interesē kā Valsts to ir pārvaldījusi.

Cik ir bijusi peļņa, zaudējumi un pa katru gadu.
Cik vērtība bija aresta brīdī un cik bija pa gadiem un cik būs finālā.

Esmu dzirdējis par villām, helikopteriem, vīnu dārziem, suņu būdām, utt. Jautājums, vai tas ir Valsts, Tautas interesēs?

Mazliet paskaidrošu. Izmeklētājs, prokurors, tiesa nepastāv ārpus Valsts. Tas ir tik vien kā Valsts, lasi Tautas veidotas institūcijas.

Pēdējā laikā ņemas kā ķēmi. Viens uz otru rāda ar pirkstiem, tas procesa virzītājs, tagad tam atbildēt, prasiet viņam, utt.

Retorisks jautājums.
Ir inventarizācijas, pārbaudes, atskaites, nodošanas pieņemšanas akts, utt.
Jautājums vienkāršs, kas notiek ar noliktavas pārzini LV, ja viņš noliktavu ir pārņēmis, kontrolējis formāli ???

Šoreiz gan lieki būt teikt, ka noliktavas pārzinis ir Valsts un nav svarīgi kurā no institūcijām un kurā no brīžiem. Valsts, lasi - Latvijas Tauta.

Valsts, tas nav tikai prokuratūra, tiesas, Tas ir daudz, kas vairāk, tās ir drošības institūcijas, komisijas, amati un pildāmie uzdevumi.

Šis nu ir gadījums kur nevar teikt, jopt, nezinājām. Šis ir gadījums par kuru runā ik dienu. Šis ir gadījums, kur ir jāsniedz skaidras atbildes. Šis ir gadījums kur skaidri ir jāredz saimnieciskā dinamika, lai teiktu Valsts ir bijusi gādīgs saimnieks vai nē?

Un lieki teikt, ka Valsti pārstāv konkrētas amatpersonas un viņu atbildība.

Atbildēt

dozī

26.12.2020. 13:51

T;ā vel ir tikai neliela cena par karsti mīļotās JKP bezkompromisa nesodāmību... maksāsim tik, maksāsim... un skaitīsim, ko tas ir izmaksājis par šadu izv;ēli balsojot Sarakstiņu ja neviens neatdos

Atbildēt

Pasaciņa tāda nu ir,

25.12.2020. 19:41

tikai papētiet, cik latvju bāleliņi - pakalpiņi no Rūda desas gadiem barojas un savā lokā milionārus tēlo.

Atbildēt

Muļķīga pasaka

25.12.2020. 17:50

Tā vienmēr ir. Kur ir problēmas, tur kritizētāju un pamācītāju pūlis apkārt. Visi zina, ka ir sūdi un ir slikti, un gatavi to skandināt bez apstājas, tikai neviens nav gatavs pateikt, kā tad vajadzēja... Acīmredzot vajadzēja, lai Puzes mežu žurka apēd desu. Tad visi būtu laimīgi.

Atbildēt

astnatiķīs

25.12.2020. 17:24

»

Fakts uz sejas

Ventspils Padomju Latvijai deva 6% IKP


Un smirdēja tur burtiskā nozīmē daudz stiprāk.

Atbildēt

Pētersons

25.12.2020. 16:38

»

Precīzāk

Ieņēmumi no naftas, naftas produktiem, kālija sāls, amonjaka, utt. nonāca vissavienības uzņēmumos un PSRS budžetā. Pārkraušanas izmaksas arī tika finansētas no šiem avotiem. Vietējās nozīmes uzņēmumi nodarbojās ar pārtiku un vieglo rūpniecību. Varbūt tur ietilpa Ventspils zivju konservu kombināts...


Līdz zināmam laikam tā arī bija. Kamēr daži atrada pareizās durvis Maskavas birokrātijas koridoros un dolāru straumīti pagrieza Ventspils un Latvijas virzienā. Cik liela tā bija un kādiem līdzekļiem tas tika panākts jau ir cits jautājums!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

25.12.2020. 13:27

No tās nozagtās desas runcis piebaroja arī Saeimas tarakānus, lai tie viņam nepieciešamības gadījumā klausītu...

Atbildēt

Aga

25.12.2020. 10:06

Tas viss ir teātris. Iespējams, ka abi vecie blēži to cirku paši arī saplānojuši, jo citādi to rudo runci sen būtu apmeklējušas slavenās Latvijas bites. A Saeima tēlo muļķus, jo nav nekādu problēmu pieņemt speciālu likumu, jo visa reālā komercdarbība notiek tepat Latvijā. Atliek tikai naudu savākt!

Atbildēt

Vecs triks

25.12.2020. 09:58

»

vispār jau

Vispār Runcis Rūdis nemaz nebija kārtīgā saimnieka runcis, bet kaimiņu runcis. Runcis Rūdis arī nekādu desu no galda nenozaga, to izdarīja saimnieka runcis, kas to uzticēja paglabāt Rūdim, lai nedabūtu kāvienu, kad saimnieks pamanīs


Lai divi noziedznieki netiktu ielikti cietumā, tie imitē kautiņu un policija imitē izmeklēšanu. Visiem labi, izņemot nodokļu maksātājs, kas cirku finansē.

Atbildēt

vecais spekulants

25.12.2020. 09:52

Vai nav ta ,ka sitas ir divu aktieru teatris ,lai uzmestu lohus...

Atbildēt

wow

25.12.2020. 09:18

vispār jau desu runcim atdeva mantijā tērpies kaimiņš

Atbildēt

vispār jau

25.12.2020. 09:05

Vispār Runcis Rūdis nemaz nebija kārtīgā saimnieka runcis, bet kaimiņu runcis. Runcis Rūdis arī nekādu desu no galda nenozaga, to izdarīja saimnieka runcis, kas to uzticēja paglabāt Rūdim, lai nedabūtu kāvienu, kad saimnieks pamanīs.

Atbildēt

Precīzāk

25.12.2020. 07:31

»

Fakts uz sejas

Ventspils Padomju Latvijai deva 6% IKP


Ieņēmumi no naftas, naftas produktiem, kālija sāls, amonjaka, utt. nonāca vissavienības uzņēmumos un PSRS budžetā. Pārkraušanas izmaksas arī tika finansētas no šiem avotiem. Vietējās nozīmes uzņēmumi nodarbojās ar pārtiku un vieglo rūpniecību. Varbūt tur ietilpa Ventspils zivju konservu kombināts?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

25.12.2020. 02:06

Ar tā saucamo Lemberga mantu tā komiski iznācis. Spīd cauri prokuratūras nekompetence, bet nav neviena vainīgā un šajā korumpētajā muļķu zemē nav pat nevienas drosmīgas amatpersonas, kas godīgi pateiktu, ka manta nozagta. Tikai meli un izlocīšanās.

Atbildēt

Nesenā pagātnē par desu dalīšanu

25.12.2020. 01:27

https://youtu.be/HzU-36i0oGY

Atbildēt

labā

25.12.2020. 00:07

bilde izdevusies :)

Atbildēt

ar faktiem pa seju

24.12.2020. 23:42

»

Fakts uz sejas

Ventspils Padomju Latvijai deva 6% IKP


punduris trubaskrāniņč brīvvalstī nozaga par kārtu vairāk !

Atbildēt

Mamart

24.12.2020. 22:35

Smiekligi nopirkt pietiek com lai tur hroniski zhelotos tautai par to ka megazhuliku zhuliks apshmaucis

Atbildēt

Latoooo

24.12.2020. 22:04

Un beigt tiesas gumiju stiept

Atbildēt

Elementarno

24.12.2020. 22:03

Ko nu raizes ... raizeties par DESAM pec tiesas sprieduma vajadzetu

Atbildēt

Patiešām svētku sajūta pārņem

24.12.2020. 21:29

uz bildi lūkojoties ! :D

Atbildēt

Fakts uz sejas

24.12.2020. 21:22

Ventspils Padomju Latvijai deva 6% IKP !

Atbildēt

žogmales runči latviešu tauta saimnieka acīs

24.12.2020. 20:49

Ja tādas tās lietiņas, tad tādu saimnieku vajag izbarot suņiem, kurš žogmales runčiem nozadzis desas un piestūķējis ārzonu ledusskapi.

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

24.12.2020. 19:44

Kur mūsu Egīla uzruna latviešu tautai?

Atbildēt

tā viš i...

24.12.2020. 19:18

Lai Hūtem laba veselība un ES tiesa piespriež kārtīgu kompensāciju par ilgo čakarēšanu! Varētu piedzīt ne tikai no LV, bet arī no Šveices žuļika.

Atbildēt

Lasas kaķis neder

24.12.2020. 18:02

Bildei vajadzēja naudas kaķi.

Atbildēt

Precizējums

24.12.2020. 17:21

»

Secinājums

Parazīti brutāli jāiznīcina,varbūt ne fiziski,vienkārši jāpārstāj tos barot


Pie tam VISI parazīti - gan stulbi saimnieki, gan zaglīgi runči, badīgi ķēdessuņi u.c. lopiņi

Atbildēt

nuja

24.12.2020. 17:15

»

ghjk

tieši tā - runci jālikvidē


tieši tāpat kā muļķi saimnieku, kurš pa glupo ielaidis zagli savā mājā un atļāvis sevi apzagt.

Atbildēt

karmas bumerangs

24.12.2020. 17:04

hūte brēca, hūte kauca,
Ziemassvētkus sagaidot -
PAŠA kalpi 'uzmetuši',
SILES 'mentiem' palīdzot.

---------

Ir sacīts: "Nekad neatļaujies novēlēt vai pat reāli nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA / savu tuvinieku, draugu un domubiedru privātādas..."

Atbildēt

Murmur

24.12.2020. 16:49

Tajā pašā laikā pie Dzintarjūras turpinās ilgstoša skaidrošanās, kā rūpīgais saimnieks vispār ticis pie briežu gaļas desas un vēl dārgas. Vai pats to nav kādam
nočiepis. Un "rūpīgajam saimniekam" ļoti negribās lai skaidrošanās beigtos, turpinātos bezgalīgi un neviens nevarētu pateikt, ka tā nemaz nav un nekad nebija viņa desa.

Atbildēt

motorhead 1916

24.12.2020. 16:38

Tad nu saimnieks aizgaaja pie sava kaiminja mednieka. Nee, ne jau taapec, ka mednieks, bet gan taapeec, ka kaiminjam ir veeziic, un dziivot atlicis dikti maz - dazhi meeneshi. Kaa jau medniekam, kaiminjam ir smuka magaziinas shautene ar teemekli lai. Atlikushos meeneshus vinsh gribeetu nodziivot ar glanci, taapeec labpraat piekrita aprunaaties vispirms ar homoseksuaalaa runcha draudzinjiem mulkju zemee, peec tam varbuut nogriezt orinjus runcim pasham. Notiesaas? SO WHAT?

Atbildēt

Rūdis

24.12.2020. 16:36

savas desas vajag rūpīgi glabāt, nevis apkārt mētāt.. priecīgus Ziemassvētkus visiem!

Atbildēt

vietējais

24.12.2020. 16:05

Ir nu gan valsts,paši neko nevar izdarīt kā nākas, pat mantas glabātāji jāmeklē ārzemēs, savu blēžu pietrūkst. Nebūtu jābrauc uz Šveici.

Atbildēt

Chhhuuusssjjj

24.12.2020. 16:00

Runcis , puncis , Dzintarzemes rupigais saimnieks - BOMBA. Patiesi 1 runcis otru runci panema ... ar patiesu nodominju .. klut par Dintarjuras pilsetinjas MEGARUNCENIEKU ... a zabugrovij koshara
hitreje okazalsja .

Atbildēt

pietiek lasītājs

24.12.2020. 15:57

»

arl

Bet desa jau nekad nav bijusi un arī tagad nav Dzintarjūras krastā. Tā kā tai pakaļ būs vien jābrauc... Kāds gribēja to desu slēpt un slepenībā notiesāt, bet tika pieķerts


Pieķerts,bet ne-noķerts.Ir naudiņa runcim ikdienā,ir nauda svētku desai.Proki arī paēduši.

Atbildēt

ghjk

24.12.2020. 15:53

»

es

to runci atdotu kadirovam


tieši tā - runci jālikvidē.

Atbildēt

!

24.12.2020. 15:47

»

es

to runci atdotu kadirovam


runci atdot korejiesiem,kuri ed sunus.

Atbildēt

arl

24.12.2020. 15:47

Bet desa jau nekad nav bijusi un arī tagad nav Dzintarjūras krastā. Tā kā tai pakaļ būs vien jābrauc... Kāds gribēja to desu slēpt un slepenībā notiesāt, bet tika pieķerts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...