Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ugo

05.05.2021. 13:37

Autores teiktais trāpa kā naglai uz galvas. Pilībā pievienojos.

Atbildēt

lauķis

05.05.2021. 05:04

»

a bet kāpēc

negribi par medībām diskutēt? tāpēc, ka tā ir gatavā laupītāju bedre LV


Tāpēc ka raksts ir par mežu iznīcināšanu,tāpēc ka pats vairs neesmu mednieks.
Pilnībā piekrītu komentētājam Čiekurs Egles dēls,viņš runā patiesību.
Par medībām esmu gatavs diskutēt,bet pie attiecīga raksta.Kādreiz medīju,bet tas bija sen,tagad negribu.Ja nu nebūs ko ēst,varbūt pārdomāsu,varbūt ne.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

04.05.2021. 20:15

»

lauķis

Par medīšanu te negribu diskutēt,bet,jums ir pilnīga taisnība.Dzīvoju Alūksnes pusē,māju tuvumā vismaz 10km rādiusā mežu nav,ir tikai atsevišķi koku pleķīši,izcirtumi,jaunaudzes,nav pat īsti kur sēņot...


Stāsts jau nav par to, vai man, nabaga medniekam ir, par ko šaut, vai nav, stāsts ir par to, ka es, regulāri būdams mežā, redzu, ka meži tiek cirsti tā, it kā pastarā diena tuvojās (var jau būt, ka tā arī ir). Kur 6 gadus atpakaļ bija biezi meži, tagad ir stepes! Un, kāpēc es neticu zinātnei? Tāpēc, ka mūsdienu "zinātnieskie pētījumi" pamato to, ka visus mežus vajag izcirst nahren (kas tiek darīts 24/7/365), jo tā esot "ilgtspējīga" un pareiza mežu apsaimniekošana!

Atbildēt

ļoti svarīgi,

04.05.2021. 16:28

»

Vērotājs

Valsts mežos jātaisa audits . Kur visa tā nauda nonāk , jo cērt jau 30 gadus 24 stundas diennaktī, bet valsts ir parādos.Koē ,partejlopi


kas Latvijā šai mežu izzadzēju bandai to auditu taisa. Paskat, ka Rīgas mežu zagļi Tauriņš un Buzķevics plātījās, ka laikā, kad pie varas bija Ameriks, viņiem auditu taisījuši Ernst & Young un nekādus pārkāpumus nav atraduši. Tagad, kad pie jaunās Rigas varas, tika veikts audits un to veica citi auditori, izrādījās - bāc! kādos apmēros organizētas izlaupīšanas Tauriņa un Buškevica vādībā visu šo laiku! Un kā šie šakāļi visu laiku pa visiem ruporiem ir melojuši un pūtuši miglu acīs sabiedrībai, cik ārkārtīgi labi saimniekojuši!

Atbildēt

neesmu mednieks

04.05.2021. 15:26

»

Zuze

Jūs, mednieki, gribat gāzt tikai lielos dzīvniekus, laikam mazākā par alni nespējat trāpīt. Mums ir lauku māja ar 3 ha zemes, visapkārt lauku saimniecības- tad mums buki ir tik bezkaunīgi palikuši, ka pa nakti dobēs tulpes nograuž, visi kociņi apgrauzti. Kurzemē un Zemgalē ir tik daudz buki savairojušies...


tev neliekas, ka tas ir tāpēc, ka tam lopam vienkārši nav kur palikt?
Regulāri braucu pa visu Latviju un nav neviena brauciena, kad nesastaptu baļķvedējus, pofig svētku diena, brīvdiena, darba diena, naktī 01:00 vai 03:00 vai 05:00, ikkatru braucienu.
Tagad uz Ventspils - Liepāja 83km plosās, ātruma ierobežojošā zīme un ceļa darbu zīme - kāda velna pēc uz koplietošanas ceļiem taisa krautuvi un ierobežo ātrumu?
Vai es arī varu uzlikt zīmes un uz gludāka ceļa posma liet akas grodus vai remontēt auto?

Atbildēt

Cilvēks

04.05.2021. 13:53

»

kļimoviča aita

Patiesībā Tu esi gluži apjucis, izsaku līdzjūtību


:) ....vova akkbar !!!

https://youtu.be/sSmQTb7RY2A

Atbildēt

zagt un zagt un zagt

04.05.2021. 13:14

Tiem zagļiem tur tikai zagt un izzagt un nekas cits tur nav.

Atbildēt

kļimoviča aita

04.05.2021. 12:57

»

Tipiska komunistu valdīšana

Ja tik ļoti rūp tautības jautājumi, tad krievs un amerikānis nav tautība, bet apdzīvotā areāla iedzīvotāju apzīmējums, kas patiesībā sastāv no dažādām tautībām. Ir tikai viena nianse, lielkrievu šovinisti un komunisti, atšķirībā no amerikāņiem, to iedomājušies kā tautību un ar boļševiku propogandas ...


Patiesībā Tu esi gluži apjucis, izsaku līdzjūtību.

Un izskatās, ka tautības jautājums Tev ir personīgi tāds sāpīgs...

Lai viestu Tevī gaišu optimismu novēlēšu Tev būt vienkārši CILVĒKAM! Mūsdienās tas nav maz.
Kaut arī bez tautības...

Atbildēt

Vērotājs

04.05.2021. 08:13

Valsts mežos jātaisa audits . Kur visa tā nauda nonāk , jo cērt jau 30 gadus 24 stundas diennaktī, bet valsts ir parādos.Koē ,partejlopi???
Un tagad personīgi , pidari ,pēdējo sēņu vietu manu iznīcinājuši ...

Atbildēt

Ilmārs

04.05.2021. 07:17

Paldies autorei par šo rakstu. Apskatieties, kas notiek mūsu lielākās vai mazākās ostās - auto ar pamatīgām piekabēm rindām vien turp dodas ar milzu zāģēto koku kravām. Un tās turpmāk ved arī uz Skandināviju. Varētu domāt, ka viņiem tur mežu tikpat kā nav. Taču viņi domā saimnieciski. Un tad nu sanāk - vispirms izzāģējiet tos tur savus mežus, un mēs pagaidīsim, savus mežus neiznīcināsim. Lieliska saimnieciska domāšana. Taisnība kādam komentētājam par to, ka iepriekšējā gadā bija mežs, bet jau nākamajā - vien celmi. Un tā diemžēl ir daudzviet Latvijā.

Atbildēt

lauķis

04.05.2021. 06:12

»

Čiekurs Egles dēls

Esmu mednieks kopš 2014.gada. Kad uzsāku šo nodarbi, mūsu (Kurzemes pusē) bija biezi meži, ar cūku rakumiem un briežveidīgo, atvainojos, $ūdiem. PIe sāls laizītavas (nesezonā) regulāri katru gadu nāca alņu govs ar diviem teļiem. Pēdējos gadus vairs nav nekā: nav cūku rakumu (norakstīsim uz ĀCM), nav...


Par medīšanu te negribu diskutēt,bet,jums ir pilnīga taisnība.Dzīvoju Alūksnes pusē,māju tuvumā vismaz 10km rādiusā mežu nav,ir tikai atsevišķi koku pleķīši,izcirtumi,jaunaudzes,nav pat īsti kur sēņot.
Diemžēl Lienes ielas meitenes ir tikumīgākas un godīgakas par jebkuru politiķi,un ne tikai Latvijā.Bet ir suga kas par tādām neradībām balso,tā vietā lai tos triektu uz elli.

Atbildēt

Dadzis

04.05.2021. 03:08

»

komentārs

30 gadu laikā ir izzagta koksne (tieši nocirsta un pārdota, naudu nozogot Latvijas tautai) aptuveni 22-23 miljardu € vērtībā. Gan kā apaļkoksne, gan kā sortiments


Varbūt pienācis laiks šādus faktus sniegt ĢENERĀLPROKURORAM izvērtēšanai un nevis komentāru slejās ?

Atbildēt

Jāierauj, kamēr vēl savējie pie varas.

04.05.2021. 00:51

»

komentārs

30 gadu laikā ir izzagta koksne (tieši nocirsta un pārdota, naudu nozogot Latvijas tautai) aptuveni 22-23 miljardu € vērtībā. Gan kā apaļkoksne, gan kā sortiments


Patiesajiem valsts saimniekiekiem, meži būtu lietkoksne būvniecībai, kurināmā alternatīva, mazliet eksportam jau kā gatavā produkcija un drošības spilvens nebaltai dienai.
Iebrucējiem un viņu pakalpiņiem, mūsu meži ir tikai tirgus prece, kas jārealizē kamēr vēl var.

Atbildēt

vēlreiz

04.05.2021. 00:24

Apskatiet labi 2019.gada 4.jūnija Panorāmas sižetā par Rīgas Mežu pārkāpumu saistībā ar “Norupi” ne tikai Buškevica roleksa pulksteni un gredzenus,
bet arī personāžus otrajā rindā. Saeimas Revīzijas komisijas sēdē par “Rīgas Mežu” konkurences pārkāpumu ieradusies AS “Latvijas valsts mežu” banda ar dokumentu mapēm Roberts Strīpnieks, u.c., arī neiztrūkstošais “taksis”Tomass Kotovičs.

Atbildēt

komentārs

04.05.2021. 00:15

30 gadu laikā ir izzagta koksne (tieši nocirsta un pārdota, naudu nozogot Latvijas tautai) aptuveni 22-23 miljardu € vērtībā. Gan kā apaļkoksne, gan kā sortiments.

Atbildēt

Mežs iemainīts pret ko?

04.05.2021. 00:14

Mežu izciršanā ir sasniegta kritiskā masa, kad jāsāk apšaubīt ne tikai ilgtermiņa saimnieciskas domāšanas esamība, bet domāšana kā tāda. Braucot garākus maršrutus pa Latviju, burtiski, pusdienu nav kur piestāt, lai atpūstos, izlocītu kājas - agrāko mežu vietā vieni vienīgi izcirtumu rakumi vai bezgalīgi krūmi un brikšņi - faktiski izpostīta, izniekota zeme, kas nav ne mežs, ne Latvijas ainava. Veseli novadi ir zaudējuši savus lielos mežus un neizskatās, ka būtu kļuvuši turīgāki. Ja valsts mežu politika ir tik nevarīga, tad vismaz pašvaldību līmenī mežu uzpircēju ārdīšanās un novadu izlaupīšana būtu jāierobežo.

Atbildēt

Tipiska komunistu valdīšana

03.05.2021. 22:15

»

kļimoviča aita

Nu, ja Tu par "tipisku Komunistu valdīšanu" dēvē neomarksistu-liberāl-piderestu praidu, tad protams


Ja tik ļoti rūp tautības jautājumi, tad krievs un amerikānis nav tautība, bet apdzīvotā areāla iedzīvotāju apzīmējums, kas patiesībā sastāv no dažādām tautībām. Ir tikai viena nianse, lielkrievu šovinisti un komunisti, atšķirībā no amerikāņiem, to iedomājušies kā tautību un ar boļševiku propogandas palīdzību to sludina kopš 1932.gada.

Atbildēt

ievu laiks Siguldā

03.05.2021. 21:47

“Es nebrīnītos, ka idejiski šāds lēmums par (oligarhu) lietas izbeigšanu ir dzimis kādās medībās”, Juta Strīķe, bijusī KNAB priekšnieka vietniece (LNT ziņas, 24.02.2017).
Kuri mums no ZM ir tie aktīvie medību tornīšu apmeklētāji sarunu risināšanai?

Atbildēt

te nu tā ir

03.05.2021. 21:34

melu zeme Latvija, kurā viszemiskākajā veidā fiktīvus datus ģenerē Zemkoības ministrija, Vides ministrija, Valsts meža dienests, lai uz tiem balstītu visai sabiedrībai piederošu dabas resursu izlaupīšanu.

Atbildēt

kļimoviča aita

03.05.2021. 21:18

»

Tipiska komunistu valdīšana

Stāsts ir par 4.maija kliķi, kas roku rokā ar krievu okupantiem, Latviju ir pataisījuši par noplenderētu krievijas guberņas līdzinieku. Ar krāšņiem lielveikaliem un svešām bankām, bet pilnīgu sagrautu infrastruktūru un notirgotiem resursiem


Nu, ja Tu par "tipisku Komunistu valdīšanu" dēvē neomarksistu-liberāl-piderestu praidu, tad protams!

Tikai lūdzu ņem vērā, ka minētajiem neradījumiem NAV TAUTĪBAS!

Atbildēt

iepazīstities, viens no zagļu bandas

03.05.2021. 21:01

Juris Buškevics
atlaistais SIA “Rīgas meži” valdes loceklis, kurš novedis Rīgas mežus līdz zaudējumiem un publiski melo.

Amati, pārstāvniecība sabiedriskajās organizācijās:

1) Biedrība “Latvijas mednieku savienība” Nacionālā padome, Zemgales reģions

2) Mednieku biedrības „Rīgas meži” vadītājs, Ogre

3) Rīgas domes Mājokļu un vides departaments, Medību koordinācijas komisijas loceklis – darbojas kā Latvijas Meža īpašnieku biedrības pārstāvis

4) Latvijas Lauksaimniecības Universitātes mednieku kluba un 13 medību klubu koplīguma pilnvarotā persona

5) Biedrība “Latvijas mežu sartifikācijas padome”, Biedrības padome, Ekonomiskā sekcija:
Juris Buškevics – SIA “Rīgas meži” +
Edvīns Zakovics - AS Latvijas valsts meži (Padomes priekšsēdētāja vietnieks)

2017.gadā "Rīgas meži" Buškevicam maksāja 65 244 eiro algu. 180 eiro pielika Pārtikas un veterinārais dienests, bet 171 eiro – Igaunijas uzņēmums "Hunt-Fish Group OÜ".

KNAB :Politisko partiju finansēšanaValsts amatpersonu darbības kontroleNoziedzīgu nodarījumu izmeklēšana Partiju finanšu datubāze:
Dāvinājumi, ziedojumi
Dāvinājuma saņēmējs
Partijas nosaukums: Gods kalpot Rīgai, Partija
Informācija par dāvinājumu (ziedojumu)
Veids: Nauda
Vērtība: EUR 3000.00
Datums: 18.06.2018
Dāvinātājs Nosaukums (vārds uzvārds): Juris Buškevics

Atbildēt

muļķu zemes lumpenhimna

03.05.2021. 20:55

»

kļimoviča aita

Vējš augstākās priedes nolauza


šekur līgo izcirtumi ...

Atbildēt

Tipiska komunistu valdīšana

03.05.2021. 20:51

»

saimnieki pasi sava zeme,blakus asv vestniecibai

vainu liec uz latviesu ieredniem zagliem parazitiem !Krievus un Krieviju liec miera


Tiksim arī līdz korumpētiem ierēdņiem un parazītiem, bet vispirms jāatbrīvojas no sarkanās sērgas saknes, kas te saradās piecdesmit gadu garumā un joprojām ierodās, bet nu jau kā kungi investori.

Atbildēt

asv kolonijas mulku zemes ikdiena

03.05.2021. 20:14

piefrontes joslai jabut ka tuksnesim,bez meziem,bez cilvekiem,bez naudas.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

03.05.2021. 19:40

»

Zuze

Jūs, mednieki, gribat gāzt tikai lielos dzīvniekus, laikam mazākā par alni nespējat trāpīt. Mums ir lauku māja ar 3 ha zemes, visapkārt lauku saimniecības- tad mums buki ir tik bezkaunīgi palikuši, ka pa nakti dobēs tulpes nograuž, visi kociņi apgrauzti. Kurzemē un Zemgalē ir tik daudz buki savairojušies...


Mednieks ir tautas ienaidnieks no 2 pusēm: 1.dabas draugi, jo par daudz (vispār) šauj; 2.lauksaimnieki/mežsaimnieki, jo par maz šauj. Tā nu es nezinu, par ko šaut, un vai vispār šaut. Bet "zinātniskā" mežu apsaimniekošana pāris gados šo problēmu atrisinās :D
Pāris gadus atpakaļ medījamo dzīvnieku limitu sadalīšanas sanāksmē piecēlās lielu mežu platību īpašnieks (uzvārdu neminēšu, bet varat nojaust), kurš prasīja, lai sapulces protokolā iekļautu ierosinājumu mednieku kolektīviem kompensēt īpašnieku negūto peļņu no meža dzīvnieku postījumiem. Aizmirstot to, ka dzīvniekiem ir medību sezonas (bet ēd viņi visu gadu, arī ārpus sezonām), un limiti. Bet, kad visu izzāģēs un būs mums skaistās Vidusāzijas stepes, tad jau šīs problēmas atkritīs...

Atbildēt

Zuze

03.05.2021. 19:27

»

Čiekurs Egles dēls

Esmu mednieks kopš 2014.gada. Kad uzsāku šo nodarbi, mūsu (Kurzemes pusē) bija biezi meži, ar cūku rakumiem un briežveidīgo, atvainojos, $ūdiem. PIe sāls laizītavas (nesezonā) regulāri katru gadu nāca alņu govs ar diviem teļiem. Pēdējos gadus vairs nav nekā: nav cūku rakumu (norakstīsim uz ĀCM), nav...


Jūs, mednieki, gribat gāzt tikai lielos dzīvniekus, laikam mazākā par alni nespējat trāpīt. Mums ir lauku māja ar 3 ha zemes, visapkārt lauku saimniecības- tad mums buki ir tik bezkaunīgi palikuši, ka pa nakti dobēs tulpes nograuž, visi kociņi apgrauzti. Kurzemē un Zemgalē ir tik daudz buki savairojušies, ka bariem staigā pa laukiem un pa mājām, izbraucot kaut kur tālāk par 20 km reti, kad neredzēsi stirnu baru. Bet šādas agneses grib, izejot no Rīgas centra dzīvokļa uzreiz iet staigāt cilvēka neskartā mežā. Bet tā nav jau pēdējos tūkstoš gadus. Un kurš gan iet staigāt tādā- mūsdienu ģimenes, it sevišķi ar bērniem, grib taciņas ar soliem gar malām, neviens neies brist pa dabīgo mežu. Daļa cilvēku nesaprot, ka pat visā LV meži nav tādi kā pierīgas priežu meži- pieraduši staigāt pa kāpu priedēm, domā, ka tādi meži dabīgi ir visā Latvijā- nē, lielā daļā Latvijas pa nekoptu mežu "pastaigāties" vispār nav iespējams.

Atbildēt

pilsonis

03.05.2021. 19:18

Ilze Indriksone no valsts izlaupītāju smirdīgākā midzeņa Nacionaļās Apvienības ir jātiesā!!!!

Atbildēt

SOS

03.05.2021. 19:03

Jura Buškevica, Aivara Tauriņa nelikumības un saimnieciskie noziegumi “Rīgas mežu” sakarā - tieši tik atbaidoša ir oligarhu spiediena ietekmētā Latvijas realitāte.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

03.05.2021. 18:43

Esmu mednieks kopš 2014.gada. Kad uzsāku šo nodarbi, mūsu (Kurzemes pusē) bija biezi meži, ar cūku rakumiem un briežveidīgo, atvainojos, $ūdiem. PIe sāls laizītavas (nesezonā) regulāri katru gadu nāca alņu govs ar diviem teļiem. Pēdējos gadus vairs nav nekā: nav cūku rakumu (norakstīsim uz ĀCM), nav briežu, nav alņu: divas sezonas ne mēs, ne kaimiņu kolektīvi nav nomedījuši nevienu alni! Briežu arī palicis ļoti maz. Jā, un nav MEŽU! Pēc LVM pasūtījuma nepārtraukti tiek būvēti jauni grants ceļi (nez vai priekš medniekiem un dabas mīļotājiem), forvarderi un baļķu vedēji strādā 24/7/365 režīmā. Vēl pāris gadi, un mednieku nīdēji, pseido dabas draugi, varēs uzgavilēt, kad medniecība Latvijā būs izskausta kā suga - kopā ar meža zvēriem! Esmu redzējis sadrukātos "zinātniskos" bukletus - par "pareizu" meža apsaimniekošanu. Neesmu kompetents spriest par "zinātni" kovid jomā, bet mežu "zinātniskie" pētījumi tikai parāda, ka, salīdzinājumā ar mūsdienu zinātni, Lienes ielas meitenes ir tikumīgākas par Jaunavu Mariju - jebšu, kas maksā par pētījumu, tas pasūta pētījuma rezultātus...

Atbildēt

Tipiska komunistu valdīšana

03.05.2021. 18:37

»

kļimoviča aita

Vējš augstākās priedes nolauza


Stāsts ir par 4.maija kliķi, kas roku rokā ar krievu okupantiem, Latviju ir pataisījuši par noplenderētu krievijas guberņas līdzinieku. Ar krāšņiem lielveikaliem un svešām bankām, bet pilnīgu sagrautu infrastruktūru un notirgotiem resursiem.

Atbildēt

Muļķim milleram

03.05.2021. 17:52

Ai nu ko var dirst. Braucu ar enduro moci, meži pietiek. Cits jautājums, vai pussiji un sniegpārsliņas ir gatavi tik dziļi iet.

Atbildēt

Juris

03.05.2021. 17:31

Jā ,Latvija drīzumā varētu palikt bez laba meža,jo labāko izved kā brāķēto par labu naudu.Valsts Meži Latvijā saimnieko kā īsti saimnieki.Kāpēc jādomā par to ko var dabūt tagad un uzreiz.Un tik visus mierina ka nevar izcirst visu jo mežš arī aug bet jau tagad redzam ka paliek tikai saknes.Ļoti žēl ka tas notiek ar Valsts atbalstu.

Atbildēt

kļimoviča aita

03.05.2021. 17:04

Vējš augstākās priedes nolauza...

... tikai stāsts jau nav par 4 priedēm, bet gan Sirdsapziņu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....