Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ugo

05.05.2021. 13:37

Autores teiktais trāpa kā naglai uz galvas. Pilībā pievienojos.

Atbildēt

lauķis

05.05.2021. 05:04

»

a bet kāpēc

negribi par medībām diskutēt? tāpēc, ka tā ir gatavā laupītāju bedre LV


Tāpēc ka raksts ir par mežu iznīcināšanu,tāpēc ka pats vairs neesmu mednieks.
Pilnībā piekrītu komentētājam Čiekurs Egles dēls,viņš runā patiesību.
Par medībām esmu gatavs diskutēt,bet pie attiecīga raksta.Kādreiz medīju,bet tas bija sen,tagad negribu.Ja nu nebūs ko ēst,varbūt pārdomāsu,varbūt ne.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

04.05.2021. 20:15

»

lauķis

Par medīšanu te negribu diskutēt,bet,jums ir pilnīga taisnība.Dzīvoju Alūksnes pusē,māju tuvumā vismaz 10km rādiusā mežu nav,ir tikai atsevišķi koku pleķīši,izcirtumi,jaunaudzes,nav pat īsti kur sēņot...


Stāsts jau nav par to, vai man, nabaga medniekam ir, par ko šaut, vai nav, stāsts ir par to, ka es, regulāri būdams mežā, redzu, ka meži tiek cirsti tā, it kā pastarā diena tuvojās (var jau būt, ka tā arī ir). Kur 6 gadus atpakaļ bija biezi meži, tagad ir stepes! Un, kāpēc es neticu zinātnei? Tāpēc, ka mūsdienu "zinātnieskie pētījumi" pamato to, ka visus mežus vajag izcirst nahren (kas tiek darīts 24/7/365), jo tā esot "ilgtspējīga" un pareiza mežu apsaimniekošana!

Atbildēt

ļoti svarīgi,

04.05.2021. 16:28

»

Vērotājs

Valsts mežos jātaisa audits . Kur visa tā nauda nonāk , jo cērt jau 30 gadus 24 stundas diennaktī, bet valsts ir parādos.Koē ,partejlopi


kas Latvijā šai mežu izzadzēju bandai to auditu taisa. Paskat, ka Rīgas mežu zagļi Tauriņš un Buzķevics plātījās, ka laikā, kad pie varas bija Ameriks, viņiem auditu taisījuši Ernst & Young un nekādus pārkāpumus nav atraduši. Tagad, kad pie jaunās Rigas varas, tika veikts audits un to veica citi auditori, izrādījās - bāc! kādos apmēros organizētas izlaupīšanas Tauriņa un Buškevica vādībā visu šo laiku! Un kā šie šakāļi visu laiku pa visiem ruporiem ir melojuši un pūtuši miglu acīs sabiedrībai, cik ārkārtīgi labi saimniekojuši!

Atbildēt

neesmu mednieks

04.05.2021. 15:26

»

Zuze

Jūs, mednieki, gribat gāzt tikai lielos dzīvniekus, laikam mazākā par alni nespējat trāpīt. Mums ir lauku māja ar 3 ha zemes, visapkārt lauku saimniecības- tad mums buki ir tik bezkaunīgi palikuši, ka pa nakti dobēs tulpes nograuž, visi kociņi apgrauzti. Kurzemē un Zemgalē ir tik daudz buki savairojušies...


tev neliekas, ka tas ir tāpēc, ka tam lopam vienkārši nav kur palikt?
Regulāri braucu pa visu Latviju un nav neviena brauciena, kad nesastaptu baļķvedējus, pofig svētku diena, brīvdiena, darba diena, naktī 01:00 vai 03:00 vai 05:00, ikkatru braucienu.
Tagad uz Ventspils - Liepāja 83km plosās, ātruma ierobežojošā zīme un ceļa darbu zīme - kāda velna pēc uz koplietošanas ceļiem taisa krautuvi un ierobežo ātrumu?
Vai es arī varu uzlikt zīmes un uz gludāka ceļa posma liet akas grodus vai remontēt auto?

Atbildēt

Cilvēks

04.05.2021. 13:53

»

kļimoviča aita

Patiesībā Tu esi gluži apjucis, izsaku līdzjūtību


:) ....vova akkbar !!!

https://youtu.be/sSmQTb7RY2A

Atbildēt

zagt un zagt un zagt

04.05.2021. 13:14

Tiem zagļiem tur tikai zagt un izzagt un nekas cits tur nav.

Atbildēt

kļimoviča aita

04.05.2021. 12:57

»

Tipiska komunistu valdīšana

Ja tik ļoti rūp tautības jautājumi, tad krievs un amerikānis nav tautība, bet apdzīvotā areāla iedzīvotāju apzīmējums, kas patiesībā sastāv no dažādām tautībām. Ir tikai viena nianse, lielkrievu šovinisti un komunisti, atšķirībā no amerikāņiem, to iedomājušies kā tautību un ar boļševiku propogandas ...


Patiesībā Tu esi gluži apjucis, izsaku līdzjūtību.

Un izskatās, ka tautības jautājums Tev ir personīgi tāds sāpīgs...

Lai viestu Tevī gaišu optimismu novēlēšu Tev būt vienkārši CILVĒKAM! Mūsdienās tas nav maz.
Kaut arī bez tautības...

Atbildēt

Vērotājs

04.05.2021. 08:13

Valsts mežos jātaisa audits . Kur visa tā nauda nonāk , jo cērt jau 30 gadus 24 stundas diennaktī, bet valsts ir parādos.Koē ,partejlopi???
Un tagad personīgi , pidari ,pēdējo sēņu vietu manu iznīcinājuši ...

Atbildēt

Ilmārs

04.05.2021. 07:17

Paldies autorei par šo rakstu. Apskatieties, kas notiek mūsu lielākās vai mazākās ostās - auto ar pamatīgām piekabēm rindām vien turp dodas ar milzu zāģēto koku kravām. Un tās turpmāk ved arī uz Skandināviju. Varētu domāt, ka viņiem tur mežu tikpat kā nav. Taču viņi domā saimnieciski. Un tad nu sanāk - vispirms izzāģējiet tos tur savus mežus, un mēs pagaidīsim, savus mežus neiznīcināsim. Lieliska saimnieciska domāšana. Taisnība kādam komentētājam par to, ka iepriekšējā gadā bija mežs, bet jau nākamajā - vien celmi. Un tā diemžēl ir daudzviet Latvijā.

Atbildēt

lauķis

04.05.2021. 06:12

»

Čiekurs Egles dēls

Esmu mednieks kopš 2014.gada. Kad uzsāku šo nodarbi, mūsu (Kurzemes pusē) bija biezi meži, ar cūku rakumiem un briežveidīgo, atvainojos, $ūdiem. PIe sāls laizītavas (nesezonā) regulāri katru gadu nāca alņu govs ar diviem teļiem. Pēdējos gadus vairs nav nekā: nav cūku rakumu (norakstīsim uz ĀCM), nav...


Par medīšanu te negribu diskutēt,bet,jums ir pilnīga taisnība.Dzīvoju Alūksnes pusē,māju tuvumā vismaz 10km rādiusā mežu nav,ir tikai atsevišķi koku pleķīši,izcirtumi,jaunaudzes,nav pat īsti kur sēņot.
Diemžēl Lienes ielas meitenes ir tikumīgākas un godīgakas par jebkuru politiķi,un ne tikai Latvijā.Bet ir suga kas par tādām neradībām balso,tā vietā lai tos triektu uz elli.

Atbildēt

Dadzis

04.05.2021. 03:08

»

komentārs

30 gadu laikā ir izzagta koksne (tieši nocirsta un pārdota, naudu nozogot Latvijas tautai) aptuveni 22-23 miljardu € vērtībā. Gan kā apaļkoksne, gan kā sortiments


Varbūt pienācis laiks šādus faktus sniegt ĢENERĀLPROKURORAM izvērtēšanai un nevis komentāru slejās ?

Atbildēt

Jāierauj, kamēr vēl savējie pie varas.

04.05.2021. 00:51

»

komentārs

30 gadu laikā ir izzagta koksne (tieši nocirsta un pārdota, naudu nozogot Latvijas tautai) aptuveni 22-23 miljardu € vērtībā. Gan kā apaļkoksne, gan kā sortiments


Patiesajiem valsts saimniekiekiem, meži būtu lietkoksne būvniecībai, kurināmā alternatīva, mazliet eksportam jau kā gatavā produkcija un drošības spilvens nebaltai dienai.
Iebrucējiem un viņu pakalpiņiem, mūsu meži ir tikai tirgus prece, kas jārealizē kamēr vēl var.

Atbildēt

vēlreiz

04.05.2021. 00:24

Apskatiet labi 2019.gada 4.jūnija Panorāmas sižetā par Rīgas Mežu pārkāpumu saistībā ar “Norupi” ne tikai Buškevica roleksa pulksteni un gredzenus,
bet arī personāžus otrajā rindā. Saeimas Revīzijas komisijas sēdē par “Rīgas Mežu” konkurences pārkāpumu ieradusies AS “Latvijas valsts mežu” banda ar dokumentu mapēm Roberts Strīpnieks, u.c., arī neiztrūkstošais “taksis”Tomass Kotovičs.

Atbildēt

komentārs

04.05.2021. 00:15

30 gadu laikā ir izzagta koksne (tieši nocirsta un pārdota, naudu nozogot Latvijas tautai) aptuveni 22-23 miljardu € vērtībā. Gan kā apaļkoksne, gan kā sortiments.

Atbildēt

Mežs iemainīts pret ko?

04.05.2021. 00:14

Mežu izciršanā ir sasniegta kritiskā masa, kad jāsāk apšaubīt ne tikai ilgtermiņa saimnieciskas domāšanas esamība, bet domāšana kā tāda. Braucot garākus maršrutus pa Latviju, burtiski, pusdienu nav kur piestāt, lai atpūstos, izlocītu kājas - agrāko mežu vietā vieni vienīgi izcirtumu rakumi vai bezgalīgi krūmi un brikšņi - faktiski izpostīta, izniekota zeme, kas nav ne mežs, ne Latvijas ainava. Veseli novadi ir zaudējuši savus lielos mežus un neizskatās, ka būtu kļuvuši turīgāki. Ja valsts mežu politika ir tik nevarīga, tad vismaz pašvaldību līmenī mežu uzpircēju ārdīšanās un novadu izlaupīšana būtu jāierobežo.

Atbildēt

Tipiska komunistu valdīšana

03.05.2021. 22:15

»

kļimoviča aita

Nu, ja Tu par "tipisku Komunistu valdīšanu" dēvē neomarksistu-liberāl-piderestu praidu, tad protams


Ja tik ļoti rūp tautības jautājumi, tad krievs un amerikānis nav tautība, bet apdzīvotā areāla iedzīvotāju apzīmējums, kas patiesībā sastāv no dažādām tautībām. Ir tikai viena nianse, lielkrievu šovinisti un komunisti, atšķirībā no amerikāņiem, to iedomājušies kā tautību un ar boļševiku propogandas palīdzību to sludina kopš 1932.gada.

Atbildēt

ievu laiks Siguldā

03.05.2021. 21:47

“Es nebrīnītos, ka idejiski šāds lēmums par (oligarhu) lietas izbeigšanu ir dzimis kādās medībās”, Juta Strīķe, bijusī KNAB priekšnieka vietniece (LNT ziņas, 24.02.2017).
Kuri mums no ZM ir tie aktīvie medību tornīšu apmeklētāji sarunu risināšanai?

Atbildēt

te nu tā ir

03.05.2021. 21:34

melu zeme Latvija, kurā viszemiskākajā veidā fiktīvus datus ģenerē Zemkoības ministrija, Vides ministrija, Valsts meža dienests, lai uz tiem balstītu visai sabiedrībai piederošu dabas resursu izlaupīšanu.

Atbildēt

kļimoviča aita

03.05.2021. 21:18

»

Tipiska komunistu valdīšana

Stāsts ir par 4.maija kliķi, kas roku rokā ar krievu okupantiem, Latviju ir pataisījuši par noplenderētu krievijas guberņas līdzinieku. Ar krāšņiem lielveikaliem un svešām bankām, bet pilnīgu sagrautu infrastruktūru un notirgotiem resursiem


Nu, ja Tu par "tipisku Komunistu valdīšanu" dēvē neomarksistu-liberāl-piderestu praidu, tad protams!

Tikai lūdzu ņem vērā, ka minētajiem neradījumiem NAV TAUTĪBAS!

Atbildēt

iepazīstities, viens no zagļu bandas

03.05.2021. 21:01

Juris Buškevics
atlaistais SIA “Rīgas meži” valdes loceklis, kurš novedis Rīgas mežus līdz zaudējumiem un publiski melo.

Amati, pārstāvniecība sabiedriskajās organizācijās:

1) Biedrība “Latvijas mednieku savienība” Nacionālā padome, Zemgales reģions

2) Mednieku biedrības „Rīgas meži” vadītājs, Ogre

3) Rīgas domes Mājokļu un vides departaments, Medību koordinācijas komisijas loceklis – darbojas kā Latvijas Meža īpašnieku biedrības pārstāvis

4) Latvijas Lauksaimniecības Universitātes mednieku kluba un 13 medību klubu koplīguma pilnvarotā persona

5) Biedrība “Latvijas mežu sartifikācijas padome”, Biedrības padome, Ekonomiskā sekcija:
Juris Buškevics – SIA “Rīgas meži” +
Edvīns Zakovics - AS Latvijas valsts meži (Padomes priekšsēdētāja vietnieks)

2017.gadā "Rīgas meži" Buškevicam maksāja 65 244 eiro algu. 180 eiro pielika Pārtikas un veterinārais dienests, bet 171 eiro – Igaunijas uzņēmums "Hunt-Fish Group OÜ".

KNAB :Politisko partiju finansēšanaValsts amatpersonu darbības kontroleNoziedzīgu nodarījumu izmeklēšana Partiju finanšu datubāze:
Dāvinājumi, ziedojumi
Dāvinājuma saņēmējs
Partijas nosaukums: Gods kalpot Rīgai, Partija
Informācija par dāvinājumu (ziedojumu)
Veids: Nauda
Vērtība: EUR 3000.00
Datums: 18.06.2018
Dāvinātājs Nosaukums (vārds uzvārds): Juris Buškevics

Atbildēt

muļķu zemes lumpenhimna

03.05.2021. 20:55

»

kļimoviča aita

Vējš augstākās priedes nolauza


šekur līgo izcirtumi ...

Atbildēt

Tipiska komunistu valdīšana

03.05.2021. 20:51

»

saimnieki pasi sava zeme,blakus asv vestniecibai

vainu liec uz latviesu ieredniem zagliem parazitiem !Krievus un Krieviju liec miera


Tiksim arī līdz korumpētiem ierēdņiem un parazītiem, bet vispirms jāatbrīvojas no sarkanās sērgas saknes, kas te saradās piecdesmit gadu garumā un joprojām ierodās, bet nu jau kā kungi investori.

Atbildēt

asv kolonijas mulku zemes ikdiena

03.05.2021. 20:14

piefrontes joslai jabut ka tuksnesim,bez meziem,bez cilvekiem,bez naudas.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

03.05.2021. 19:40

»

Zuze

Jūs, mednieki, gribat gāzt tikai lielos dzīvniekus, laikam mazākā par alni nespējat trāpīt. Mums ir lauku māja ar 3 ha zemes, visapkārt lauku saimniecības- tad mums buki ir tik bezkaunīgi palikuši, ka pa nakti dobēs tulpes nograuž, visi kociņi apgrauzti. Kurzemē un Zemgalē ir tik daudz buki savairojušies...


Mednieks ir tautas ienaidnieks no 2 pusēm: 1.dabas draugi, jo par daudz (vispār) šauj; 2.lauksaimnieki/mežsaimnieki, jo par maz šauj. Tā nu es nezinu, par ko šaut, un vai vispār šaut. Bet "zinātniskā" mežu apsaimniekošana pāris gados šo problēmu atrisinās :D
Pāris gadus atpakaļ medījamo dzīvnieku limitu sadalīšanas sanāksmē piecēlās lielu mežu platību īpašnieks (uzvārdu neminēšu, bet varat nojaust), kurš prasīja, lai sapulces protokolā iekļautu ierosinājumu mednieku kolektīviem kompensēt īpašnieku negūto peļņu no meža dzīvnieku postījumiem. Aizmirstot to, ka dzīvniekiem ir medību sezonas (bet ēd viņi visu gadu, arī ārpus sezonām), un limiti. Bet, kad visu izzāģēs un būs mums skaistās Vidusāzijas stepes, tad jau šīs problēmas atkritīs...

Atbildēt

Zuze

03.05.2021. 19:27

»

Čiekurs Egles dēls

Esmu mednieks kopš 2014.gada. Kad uzsāku šo nodarbi, mūsu (Kurzemes pusē) bija biezi meži, ar cūku rakumiem un briežveidīgo, atvainojos, $ūdiem. PIe sāls laizītavas (nesezonā) regulāri katru gadu nāca alņu govs ar diviem teļiem. Pēdējos gadus vairs nav nekā: nav cūku rakumu (norakstīsim uz ĀCM), nav...


Jūs, mednieki, gribat gāzt tikai lielos dzīvniekus, laikam mazākā par alni nespējat trāpīt. Mums ir lauku māja ar 3 ha zemes, visapkārt lauku saimniecības- tad mums buki ir tik bezkaunīgi palikuši, ka pa nakti dobēs tulpes nograuž, visi kociņi apgrauzti. Kurzemē un Zemgalē ir tik daudz buki savairojušies, ka bariem staigā pa laukiem un pa mājām, izbraucot kaut kur tālāk par 20 km reti, kad neredzēsi stirnu baru. Bet šādas agneses grib, izejot no Rīgas centra dzīvokļa uzreiz iet staigāt cilvēka neskartā mežā. Bet tā nav jau pēdējos tūkstoš gadus. Un kurš gan iet staigāt tādā- mūsdienu ģimenes, it sevišķi ar bērniem, grib taciņas ar soliem gar malām, neviens neies brist pa dabīgo mežu. Daļa cilvēku nesaprot, ka pat visā LV meži nav tādi kā pierīgas priežu meži- pieraduši staigāt pa kāpu priedēm, domā, ka tādi meži dabīgi ir visā Latvijā- nē, lielā daļā Latvijas pa nekoptu mežu "pastaigāties" vispār nav iespējams.

Atbildēt

pilsonis

03.05.2021. 19:18

Ilze Indriksone no valsts izlaupītāju smirdīgākā midzeņa Nacionaļās Apvienības ir jātiesā!!!!

Atbildēt

SOS

03.05.2021. 19:03

Jura Buškevica, Aivara Tauriņa nelikumības un saimnieciskie noziegumi “Rīgas mežu” sakarā - tieši tik atbaidoša ir oligarhu spiediena ietekmētā Latvijas realitāte.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

03.05.2021. 18:43

Esmu mednieks kopš 2014.gada. Kad uzsāku šo nodarbi, mūsu (Kurzemes pusē) bija biezi meži, ar cūku rakumiem un briežveidīgo, atvainojos, $ūdiem. PIe sāls laizītavas (nesezonā) regulāri katru gadu nāca alņu govs ar diviem teļiem. Pēdējos gadus vairs nav nekā: nav cūku rakumu (norakstīsim uz ĀCM), nav briežu, nav alņu: divas sezonas ne mēs, ne kaimiņu kolektīvi nav nomedījuši nevienu alni! Briežu arī palicis ļoti maz. Jā, un nav MEŽU! Pēc LVM pasūtījuma nepārtraukti tiek būvēti jauni grants ceļi (nez vai priekš medniekiem un dabas mīļotājiem), forvarderi un baļķu vedēji strādā 24/7/365 režīmā. Vēl pāris gadi, un mednieku nīdēji, pseido dabas draugi, varēs uzgavilēt, kad medniecība Latvijā būs izskausta kā suga - kopā ar meža zvēriem! Esmu redzējis sadrukātos "zinātniskos" bukletus - par "pareizu" meža apsaimniekošanu. Neesmu kompetents spriest par "zinātni" kovid jomā, bet mežu "zinātniskie" pētījumi tikai parāda, ka, salīdzinājumā ar mūsdienu zinātni, Lienes ielas meitenes ir tikumīgākas par Jaunavu Mariju - jebšu, kas maksā par pētījumu, tas pasūta pētījuma rezultātus...

Atbildēt

Tipiska komunistu valdīšana

03.05.2021. 18:37

»

kļimoviča aita

Vējš augstākās priedes nolauza


Stāsts ir par 4.maija kliķi, kas roku rokā ar krievu okupantiem, Latviju ir pataisījuši par noplenderētu krievijas guberņas līdzinieku. Ar krāšņiem lielveikaliem un svešām bankām, bet pilnīgu sagrautu infrastruktūru un notirgotiem resursiem.

Atbildēt

Muļķim milleram

03.05.2021. 17:52

Ai nu ko var dirst. Braucu ar enduro moci, meži pietiek. Cits jautājums, vai pussiji un sniegpārsliņas ir gatavi tik dziļi iet.

Atbildēt

Juris

03.05.2021. 17:31

Jā ,Latvija drīzumā varētu palikt bez laba meža,jo labāko izved kā brāķēto par labu naudu.Valsts Meži Latvijā saimnieko kā īsti saimnieki.Kāpēc jādomā par to ko var dabūt tagad un uzreiz.Un tik visus mierina ka nevar izcirst visu jo mežš arī aug bet jau tagad redzam ka paliek tikai saknes.Ļoti žēl ka tas notiek ar Valsts atbalstu.

Atbildēt

kļimoviča aita

03.05.2021. 17:04

Vējš augstākās priedes nolauza...

... tikai stāsts jau nav par 4 priedēm, bet gan Sirdsapziņu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...