Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.

Portāla apmeklējums – gan dienas, gan nedēļas – ir pieaudzis par 50–60%, un līdzīgu tendenci mēs redzam arī DELFI Lietuvā un Igaunijā. Cilvēki izvēlas mūs, jo uzticas.

Mūsu komandas turpina strādāt (attālināti) ar pilnu jaudu un ir gatavas nākt klajā ar jauniem veidiem, kā palīdzēt jums sasniegt mūsu pieaugošo auditoriju. Mēs strādājam jums – vairāk nekā jebkad agrāk.

Dārgie sadarbības partneri! Mēs ceram, ka jums un jūsu kolēģiem, jūsu draugiem un ģimenes locekļiem šajā ārkārtas situācijā klājas labi.

DELFI reklāmas komandas uzmanības centrā ir veiksmīga sadarbība ar klientiem, tāpēc vēlamies jums pastāstīt, kā reaģējam uz koronavīrusa pandēmiju un tās izraisītajiem plaša mēroga efektiem.

Pēdējo divu nedēļu laikā nedēļas apmeklējumu skaits ir teju dubultojies – vairāk nekā 731 tūkstotis cilvēku ik dienu apmeklē portālu, lai sekotu vietējām un pasaules aktualitātēm, kā arī gūtu iedvesmu šajos juku laikos.

Atbildot uz šo pieprasījuma pieaugumu, mūsu ziņu redakcija pēdējās divās nedēļās publicējusi vairāk nekā 1000+ materiālu par koronavīrusu, rūpīgi un dziļi pētot visus tā aspektus un nopietnās ekonomiskās un kulturālās sekas.

Mūsu žurnālisti strādā 24/7 režīmā – jūs varat izlasīt un apskatīt, kā DELFI redakcija darbojas ārkārtas situācijā. Mēs darām savu darbu, lai pēc iespējas ātrāk sniegtu sabiedrībai uzticamāko informāciju, jo ticam, ka demokrātiskas sabiedrības pamatā ir viedokļu dažādība un pieejamība ziņām un zināšanām.

Tas arī ir iemesls, kādēļ nolēmām, ka visiem rakstiem par koronavīrusu “DELFI plus” sadaļā ir jābūt bez maksas.

Taču ar komandu mēs nedomājam tikai ziņu redakciju, kas rūpējas par sabiedrības informēšanu un izglītošanu, bet arī mūsu reklāmas komandu, kuras uzdevums ir gādāt par sadarbības partneriem. Lai arī saliedētais DELFI kolektīvs šobrīd darbojas attālinātā režīmā, tas nenozīmē, ka mazinājusies darba kapacitāte vai spars. Mēs esam modri un moži, lai ar pilnu jaudu turpinātu darboties mūsu lasītāju un klientu labā.

Mēs saprotam, ka jūsu mārketinga aktivitātes, visticamāk, ir ietekmētas, tāpēc nākam klajā ar vairākiem piedāvājumiem jūsu pašreizējām kampaņām. Piedāvājam papildu atlaides un impresijas, lai jūsu kampaņas varētu sasniegt augstākus ienākumus no ieguldījumiem.

Esam izstrādājuši jaudīgus un efektīvus formātus, lai jūs varētu palielināt savu auditoriju un pārdošanas apjomus:

- Stūra baneris rakstos - vizuāli iespaidīgs risinājums, kurš rada sinhronās zīmola identitātes sajūtu.

- Karuseļa baneris - atraktīvs banera risinājums, kurš ne vien sasniedz 80% redzamību, bet arī pielāgojas jebkura izmēra ekrānam.

- Bukleta baneris ar video - sevī ietver 3 baneru izmēru vienā, jo tas 'atlokās' tiklīdz lietotājs novieto uz tā savu kursoru.

- Giga „peldošais” baneris - iespaidīgs banera risinājums, kurš nodrošina zīmola pamanāmību un augstu lietotāju iesaisti.

Sinhronizēta zīmola reklāma - ir risinājums, kurā iespējams apvienot vairākus elementus, lai sasniegtu lielāku atdevi.

Ja neesam kādu laiku sazinājušies, bet jūs meklējat jaunu partneri, kas varētu palīdzēt pielāgot jūsu stratēģiju vai sasniegt jaunu auditoriju, lūgums vērsties pie mūsu mediju komunikācijas eksperta. Mēs risinām neskaidrības un pielāgojamies pārmaiņām, tāpēc priecāsimies palīdzēt.

Lai arī esam norīkojuši savas komandas strādāt attālinātā režīmā, tomēr mūsu darbs neapstājas, kā arī cītīgi meklējam inovatīvus veidus, kā ieviest nedaudz normālības mūsu un jūsu ikdienā. Apsveram domu par vairākām aktivitātēm, piemēram, rīta kafiju “Google Hangouts” vai “Skype” formātā.

Nākamās nedēļas un mēneši būs maratons, ne sprinta skrējiens, un mēs tajā būsim kopā ar jums ik uz soļa.

Novērtē šo rakstu:

5
50

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft