Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hansis

21.01.2022. 05:27

Raksts par komentāru bezjēdzīgumu,labi,tad man rodas jautājums. Kāpēc te ir komentāri? Un vēl ar personīgiem apvainojumiem... Zombo internets strādā nevainojami vai ne?

Atbildēt

datoriķis

17.01.2022. 15:08

Nu speciāli tam netika radīts, bet negaidīti sanāca, ka šim mērķim tas lieliski strādā. Tā bieži nezinot tiek džins izlaists no pudeles.

Atbildēt

Marika

12.01.2022. 05:15

vēl viena maza nianse - visus inficēšanās gadījumus jums no oficiālajiem kanāliem paziņo tieši tie paši cilvēki, kas skaita jūsu balsis vēlēšanās.
Un ir daudz, kas tiem tic.

Atbildēt

Marika

12.01.2022. 05:10

TV neskatos jau 6 gadus, MSM nelasu vēl vairāk.
Šodien visvērtīgākā infa nāk no līdzcilvēkiem, komentāros un soc. čatos, jo tā mēs uzzinam līdzcilvēku viedokļus un attieksmi citās valstīs, kas ir milzīgs atspaids apziņai, ka neesi viens. Protams ar piebildi, ja tu pārzini kādas citas valodas. Ja nē, tad jūs dzīvojat ļoti ierobežotā telpā.
Jebkurā vietnē būs zināms % balasta, kas komentē aiz neko darīt, vai kā pamatskolnieki vingrinās neķītrībās. Ja esat publiskā telpā, tos ir jāiemācās ignorēt.
I-nets ir vieta, kur satikt domubiedrus, grupēties un sastādīt rīcības plānus, vienoties par "research" (sorry, nezinu kā latviski) virzieniem. Šim modelim ir grandiozi panākumi vietā, kur es dzīvoju. Vietnēs, kur praktizē "parakts par neizpaušanu" pirms akceptēšanas, praktiski neeksistē vispārējā draza, jo cilvēki ir nopietni un vienoti mērķim.

Atbildēt

super

11.01.2022. 23:24

»

pupuķis

Skaists raksts un autoram ir labas novērošanas un analītiķa spējas


Gaišākais prāts,veiklākā spalva,visaugstākā morāle - vienā atejā!

Atbildēt

oblomisj,babka

11.01.2022. 23:23

zombo jaščik,ilgi gāja līdz šim jurčikam

Atbildēt

netkarīga psihiatru ekspertīze valdības vīriem

11.01.2022. 15:37

Latvija varētu būt I valsts pasaulē, kur varētu pieņemt likumu, kad pirms stāšanās amatā valsts pietuvinātajiem ierēdņiem un pašiem būtu obligāta Neatkarīga psihiatriskā ekspertīze, lai izslēgtu kleptomāniju, pataloģisku un ilgstošu melošanu Tautai par ,,briesmīgo,, vīrusu, kas ,,uztjūnots,, ar pērkamu mediju pasūtījumiem, šņice visur vienāda, kāds vada visu šo projektu, tam nav nekādu šaubu, ar visiem ,,ekspertiem,, un pārējiem PR darboņiem, un pēc mobilo telefona ,,bateriju ,, pielīdzināšanas tāds Kankars būtu jānoņem steidzami no trases, jo redzamas psihopāta pazīmes ieskaitot to Ppppv kurš aizspēlējies ar saviem meliem un ,,prognozēm,, Latvijas 'tauta var iztikt bez tās ,,maskau balles,, un ,,ierobežojumiem,, idzīvosim, bet viņi, kas piezīdušies pie mūsu nodokļiem diezin vai ....

Psihopātiem nav jāvada valsts!!!!

Atbildēt

prahtweeders

11.01.2022. 12:14

Mīļais autor, jūs apzināti naivo tēlojat, vai kā? Gadījies gadus 15 pa komentam uzrakstīt - jeņķu izlūkdienesta Fakbukā vai līdzīgos neievilksiet, neesmu traks. Novēroju, ka jau no 2007 2/3 līdz 4/5 komentu raksta trīs avoti. Troļļu fermas, kas lieto to pašu shēmu - vakarā izpēta nikus un stilu un rīt tos parodē utt. Nopietni strādā - portāls zem kaut slikta, bet analista lupas. Otrs - ražīgi psihi, kas klikatā līdz 100 komentus rindā. Trešais - paša portāla redaktoru bērni. Viena iezīme šai šaizei - nav satura un jēgas.

Atbildēt

pupuķis

10.01.2022. 19:02

Skaists raksts un autoram ir labas novērošanas un analītiķa spējas.

Atbildēt

Smerdelis visos laikos...

10.01.2022. 16:10

»

Zee

Problēma nav ne tvaiku nolaidošajā internetā, nedz arī dezinformācijas zombkastē. Problēma ir mūsu lēnprātīgie, ļoti pareizie, pieklājīgie, eiropiskie, labi paēdušie Jurīši un Jāņīši, kuri, kā mans tēvs teica, nav ne pisēji, ne karoga nesēji. Ne viņi strādāt grib, ne karot māk, ne savu ģimeni pasargāt...


Savu tautu vajag lielīt, arī sunim savu asti pašam jāceļ! Taču lielīšanās, gan ar kultūru, gan ar darba tikumiem un Dzimtenes mīlestību ir smieklīga! Tautas morāle, intelekts strauji degradējās! To apliecina arī par naudu nopirkto(maksas studiju) diplomi! Studē n.tie tūkstoši, taču idiotu skaits, ne tikai nemazinās, bet katru dienu pieaug!

Atbildēt

visticamāk

10.01.2022. 13:40

»

Kazahstànà

Tev iedotu zilo nahuj urka !Izbadéjies aitu dràzéjs


tas ''Izbadéjies aitu dràzéjs'' ir komentāra autora paraksts vai nodarbošanās?

Atbildēt

ESMAIJA

10.01.2022. 12:55

Atceros NRA Viktora Avotiņa rakstus. Tiem komentāros laida virsū slāpētājus, Tas bija gan pretīgi gan zemiski. Es šo rakstu uztveru tieši tāpat - tikai nomainīti ieroči. Tad autors varētu pateikt, kur cilvēks, kas nespēj pieņemt to, kas notiek, var izteikt... nu ja jau tā patīk - var izlādēt savu sašutumu un pāridarījuma sāpes? Nīderlandē uzrīdīja protestētājiem izbadējušu suni, lai saplosa, Mūsējie levitjeņķi, grasījās pieņemt likumu šaut uz neapbruņotiem , bet citādi domājošiem un jau apdzīvotā vietā demonstrēja, kā tas notiks...

Atbildēt

laba humora izjūta

10.01.2022. 12:22

dveš no vairuma komentiem!

Atbildēt

Raksta nebeigums precīzi ataino

10.01.2022. 11:32

situāciju ar DELFI "portālu", jeb valdošās kliķes ruporu - varu kritizējošie komentāri tiek dzēsti...
Bet cenzūras aprobežotību un fanātisko izkalpošanās tieksmi nevaru izskaidrot, kad tiek dzēsti oficiāli publicēti fakti, piemēram, Abrenes jautājumā:

Abrenes apriņķa lielāko daļu Otrā pasaules kara beigās iekļāva Krievijas sastāvā. Tādējādi mūsu valsts zaudēja apmēram 2% no savas platības.
1990.gada 4.maijā pieņemtā Neatkarības deklarācija, izvēloties pieturēties pie valsts nepārtrauktības principa, paredzēja valsts atjaunošanu tās pirmskara veidolā.
1992.gada 22.janvārī Latvijas AP, atzīstot Abrenes pievienošanu Krievijai par antikonstiīucionālu. pieņēma lēmumu "Par Abrenes pilsētas un sešu Abrenes apriņķa pagastu aneksijas neatzīšanu".
Pretendējot uz iestāšanos Eiropas Savienībā un NATO, 1997.gada 7.augustā Latvija parafēja un 9.decembrī apstiprināja Latvijas-Krievijas robežlīguma projektu, kurā tika akceptētas de facto pastāvošās robežas.
Tad arī izskanēja zināmais Putina teiciens: "Ne Pitalovas rajonu viņi dabūs, bet beigta ēzeļa ausis."
Latvijas politiskā vadība nolēma piekāpties. 2007.gada 27.martā Maskavā Latvijas premjerministrs Aigars Kalvītis un Krievijas valdības vadītājs Mihails Fradkovs parakstīja robežlīgumu, kurā paredzēta kādreizējā Abrenes apriņķa iekļaušana Krievijas Federācijā. 17.maijā Latvijas parlaments pieņēma likumu par robežlīguma ratifikāciju, un 29.maijā to apstiprināja Valsts prezidente.

So tekstu atkārtoti atjaunoju 27 reizes - principa pēc, lai pakaitinātu tos idiotus - un šie fakti visu laiku tika dzēsti, reizēm burtiski 5 sekunžu laikā...

Atbildēt

tautas daiļrade

10.01.2022. 10:01

»

Kazahstànà

Tev iedotu zilo nahuj urka !Izbadéjies aitu dràzéjs


Kāds izcili daiļrunīgs novērtējums: "Tev iedotu zilo nahuj urka !Izbadéjies aitu dràzéjs ."

Atbildēt

mēreni konservatīvs, Labrīt!

10.01.2022. 07:40

Raksts ir labs, humor pantiņi augstāk arī ir labi!

Atbildēt

Zee

10.01.2022. 04:28

Problēma nav ne tvaiku nolaidošajā internetā, nedz arī dezinformācijas zombkastē. Problēma ir mūsu lēnprātīgie, ļoti pareizie, pieklājīgie, eiropiskie, labi paēdušie Jurīši un Jāņīši, kuri, kā mans tēvs teica, nav ne pisēji, ne karoga nesēji. Ne viņi strādāt grib, ne karot māk, ne savu ģimeni pasargāt prot. Pagalam degradējušies ir tie mūsu latviskie bāleliņi. Tādi kā no sūnu ciema izlīduši, tikai Vakareiropas lupatas apvilkuši. Šķiet, ka viņu dzīslās tek nevis asinis, bet ūdens. Gribētos gan tādus kā Kazahstānā.

Atbildēt

plakangalva

10.01.2022. 01:31

»

vilnas zeķēs

no savas gremošanas;bet kādēļ Jūs cerat uz nopietnu atbildi?Un ko Jūs man tutināt,krievs,vai


man vienalga vai tu esi krievs vai ņegraždaņins. es tikai negribu, ka tu savas gremošanas rezultātā, neiedirs pats savā galvā

Atbildēt

vilnas zeķēs

10.01.2022. 01:11

»

kā nav nozīmes?

ir nozīme - vistiešākā! ja viņš iespaidojas no Krievijas (ne Latvijas) TV. Interneta nozaga Anekdoti, tad še tev fokusu: no kā iespaidojies tu


no savas gremošanas;bet kādēļ Jūs cerat uz nopietnu atbildi?Un ko Jūs man tutināt,krievs,vai?

Atbildēt

kā nav nozīmes?

10.01.2022. 01:00

»

tas neiespaido

Nav nozīmes,viņš iedvesmojas no Krievijas TV,Interneta.Ne tikai viņš zog anekdotes no anekdot.ru


ir nozīme - vistiešākā! ja viņš iespaidojas no Krievijas (ne Latvijas) TV. Interneta nozaga Anekdoti, tad še tev fokusu: no kā iespaidojies tu?

Atbildēt

18 cn min

10.01.2022. 00:52

»

nekas īpašs

agrāk interneta funkcijas pildīja interešu klubi un citas ļaužu pulcēšanās formas un vietas, kur uzklausīt citus, izteikt savu viedokli un pastrīdēties.... šodien tas notiek attālināti un anonīmi


Piemēram,uzraudzīta kopīga TV skatīšanās.Neatceros,kā bija skalu gaismā,bēt,Jūs,vecais stukač,tagad jūtaties lieks un neatalgots?Hopsā,aiziet seksa potālos ar īsto vārdu,izmēru un foto!Netušujsa,tovarišč!Būs patīkams pārsteigums,stingrie vienmēr pieprasīti.

Atbildēt

aktigo

10.01.2022. 00:46

»

pietiek lapsītājs

priekš kam


Lai noiet dibenā lēnāk.Muļķība ceļ augšup lidot,bet piezemēšanās vienmēr ir ... necila.

Atbildēt

tiešām

10.01.2022. 00:43

»

Es

Sākumā


Autors ir p,,pis vai p,,da,vai p..aļa,jo nekāds spriedzi mazinošs komentārs pēc tam nerodas.Kādi gan mūdži šiverē šajā vietnē,kamēr lapsa karsoņa murgos vārtās Kongo?

Atbildēt

tas neiespaido

10.01.2022. 00:39

»

vai varu vēl paspēt?

raksta autors jau iepotējās ar ceturto


Nav nozīmes,viņš iedvesmojas no Krievijas TV,Interneta.Ne tikai viņš zog anekdotes no anekdot.ru.

Atbildēt

vai varu vēl paspēt?

10.01.2022. 00:30

raksta autors jau iepotējās ar ceturto?

Atbildēt

Par bildi

09.01.2022. 23:49

Bilde augšā ir laba, bet nav klāt ūdens, ar ko nomazgāt paķaļu. Pat papīra nav, bet ar to par maz, lai staigātu ar labu sajūtu pēc poda lietošanas.
Kas meitiņu baltu dara, ja ne krāna ūdentiņš, bet pasaule nav iekārtots vairāk kā papīrs. Vismaz būtu klāt trauks, kur ielietu ūdeni lai apmazgātos.

Atbildēt

Antiņš

09.01.2022. 23:43

Ellē revolūciju iztaisīt nevar.

Tik tiešām šādam rakstam nav vērtības. Komentāri tomēr parāda noskaņojumu valstī uz aprakstīto faktu vai situāciju, sniedz informāciju un rada kaut kādu ietekmi, jo rakstītais vārds, ja to izlasa kaut viena persona, jau ir rezultāts, bet ja divi, trīs un vairāk - jau pavisam labi.

Komentāros operatīvais darbs arī VDD. Tā ka muldēt, ka komentāri neko nedod, ir meli.

Atbildēt

Es

09.01.2022. 21:22

Sākumā.
Šis raksts ir komentārs.

Beigās.
Nav jēgas to pat lasīt.

Atbildēt

nekas īpašs

09.01.2022. 17:06

agrāk interneta funkcijas pildīja interešu klubi un citas ļaužu pulcēšanās formas un vietas, kur uzklausīt citus, izteikt savu viedokli un pastrīdēties.... šodien tas notiek attālināti un anonīmi

Atbildēt

pietiek lasītājs

09.01.2022. 17:00

Nu,lūdzu,portāla turētāji,ieviesiet taču kaut kādu muļķibas filtru!

Atbildēt

Zombijfilma

09.01.2022. 16:43

https://www.youtube.com/watch?v mJLeJERKwpw
Ja kaadam nepatiik kaads valstii notiekoshais process, tad top liidziiga rakstura filminjas!

Atbildēt

par augstāk ekrānā redzamo

09.01.2022. 16:29

Levitz uz balta zirga,
sēdēja un nikni pirda,
un tad šis uz kremli trauca,
Putins bailēs skaļi kauca

Atbildēt

tvaika nolaišana

09.01.2022. 16:18

Kad izvelku no kuukas kraanu laukaa es
Man jaunas intereses, noslieces
Nu teikshu Pabrikam - pie kaajas man tavs cirks
Kad nu es karavadonis, tad kur mans baltais zirgs?
Atvainojamies M.Zaitei par viņas dzejas citēšanu!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

09.01.2022. 15:19

Ja negribat nodarboties ar POLITIKU, tad politika nodarbosies ar Jums.
https://youtu.be/P1nwUZQbwuU

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....