Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hansis

21.01.2022. 05:27

Raksts par komentāru bezjēdzīgumu,labi,tad man rodas jautājums. Kāpēc te ir komentāri? Un vēl ar personīgiem apvainojumiem... Zombo internets strādā nevainojami vai ne?

Atbildēt

datoriķis

17.01.2022. 15:08

Nu speciāli tam netika radīts, bet negaidīti sanāca, ka šim mērķim tas lieliski strādā. Tā bieži nezinot tiek džins izlaists no pudeles.

Atbildēt

Marika

12.01.2022. 05:15

vēl viena maza nianse - visus inficēšanās gadījumus jums no oficiālajiem kanāliem paziņo tieši tie paši cilvēki, kas skaita jūsu balsis vēlēšanās.
Un ir daudz, kas tiem tic.

Atbildēt

Marika

12.01.2022. 05:10

TV neskatos jau 6 gadus, MSM nelasu vēl vairāk.
Šodien visvērtīgākā infa nāk no līdzcilvēkiem, komentāros un soc. čatos, jo tā mēs uzzinam līdzcilvēku viedokļus un attieksmi citās valstīs, kas ir milzīgs atspaids apziņai, ka neesi viens. Protams ar piebildi, ja tu pārzini kādas citas valodas. Ja nē, tad jūs dzīvojat ļoti ierobežotā telpā.
Jebkurā vietnē būs zināms % balasta, kas komentē aiz neko darīt, vai kā pamatskolnieki vingrinās neķītrībās. Ja esat publiskā telpā, tos ir jāiemācās ignorēt.
I-nets ir vieta, kur satikt domubiedrus, grupēties un sastādīt rīcības plānus, vienoties par "research" (sorry, nezinu kā latviski) virzieniem. Šim modelim ir grandiozi panākumi vietā, kur es dzīvoju. Vietnēs, kur praktizē "parakts par neizpaušanu" pirms akceptēšanas, praktiski neeksistē vispārējā draza, jo cilvēki ir nopietni un vienoti mērķim.

Atbildēt

super

11.01.2022. 23:24

»

pupuķis

Skaists raksts un autoram ir labas novērošanas un analītiķa spējas


Gaišākais prāts,veiklākā spalva,visaugstākā morāle - vienā atejā!

Atbildēt

oblomisj,babka

11.01.2022. 23:23

zombo jaščik,ilgi gāja līdz šim jurčikam

Atbildēt

netkarīga psihiatru ekspertīze valdības vīriem

11.01.2022. 15:37

Latvija varētu būt I valsts pasaulē, kur varētu pieņemt likumu, kad pirms stāšanās amatā valsts pietuvinātajiem ierēdņiem un pašiem būtu obligāta Neatkarīga psihiatriskā ekspertīze, lai izslēgtu kleptomāniju, pataloģisku un ilgstošu melošanu Tautai par ,,briesmīgo,, vīrusu, kas ,,uztjūnots,, ar pērkamu mediju pasūtījumiem, šņice visur vienāda, kāds vada visu šo projektu, tam nav nekādu šaubu, ar visiem ,,ekspertiem,, un pārējiem PR darboņiem, un pēc mobilo telefona ,,bateriju ,, pielīdzināšanas tāds Kankars būtu jānoņem steidzami no trases, jo redzamas psihopāta pazīmes ieskaitot to Ppppv kurš aizspēlējies ar saviem meliem un ,,prognozēm,, Latvijas 'tauta var iztikt bez tās ,,maskau balles,, un ,,ierobežojumiem,, idzīvosim, bet viņi, kas piezīdušies pie mūsu nodokļiem diezin vai ....

Psihopātiem nav jāvada valsts!!!!

Atbildēt

prahtweeders

11.01.2022. 12:14

Mīļais autor, jūs apzināti naivo tēlojat, vai kā? Gadījies gadus 15 pa komentam uzrakstīt - jeņķu izlūkdienesta Fakbukā vai līdzīgos neievilksiet, neesmu traks. Novēroju, ka jau no 2007 2/3 līdz 4/5 komentu raksta trīs avoti. Troļļu fermas, kas lieto to pašu shēmu - vakarā izpēta nikus un stilu un rīt tos parodē utt. Nopietni strādā - portāls zem kaut slikta, bet analista lupas. Otrs - ražīgi psihi, kas klikatā līdz 100 komentus rindā. Trešais - paša portāla redaktoru bērni. Viena iezīme šai šaizei - nav satura un jēgas.

Atbildēt

pupuķis

10.01.2022. 19:02

Skaists raksts un autoram ir labas novērošanas un analītiķa spējas.

Atbildēt

Smerdelis visos laikos...

10.01.2022. 16:10

»

Zee

Problēma nav ne tvaiku nolaidošajā internetā, nedz arī dezinformācijas zombkastē. Problēma ir mūsu lēnprātīgie, ļoti pareizie, pieklājīgie, eiropiskie, labi paēdušie Jurīši un Jāņīši, kuri, kā mans tēvs teica, nav ne pisēji, ne karoga nesēji. Ne viņi strādāt grib, ne karot māk, ne savu ģimeni pasargāt...


Savu tautu vajag lielīt, arī sunim savu asti pašam jāceļ! Taču lielīšanās, gan ar kultūru, gan ar darba tikumiem un Dzimtenes mīlestību ir smieklīga! Tautas morāle, intelekts strauji degradējās! To apliecina arī par naudu nopirkto(maksas studiju) diplomi! Studē n.tie tūkstoši, taču idiotu skaits, ne tikai nemazinās, bet katru dienu pieaug!

Atbildēt

visticamāk

10.01.2022. 13:40

»

Kazahstànà

Tev iedotu zilo nahuj urka !Izbadéjies aitu dràzéjs


tas ''Izbadéjies aitu dràzéjs'' ir komentāra autora paraksts vai nodarbošanās?

Atbildēt

ESMAIJA

10.01.2022. 12:55

Atceros NRA Viktora Avotiņa rakstus. Tiem komentāros laida virsū slāpētājus, Tas bija gan pretīgi gan zemiski. Es šo rakstu uztveru tieši tāpat - tikai nomainīti ieroči. Tad autors varētu pateikt, kur cilvēks, kas nespēj pieņemt to, kas notiek, var izteikt... nu ja jau tā patīk - var izlādēt savu sašutumu un pāridarījuma sāpes? Nīderlandē uzrīdīja protestētājiem izbadējušu suni, lai saplosa, Mūsējie levitjeņķi, grasījās pieņemt likumu šaut uz neapbruņotiem , bet citādi domājošiem un jau apdzīvotā vietā demonstrēja, kā tas notiks...

Atbildēt

laba humora izjūta

10.01.2022. 12:22

dveš no vairuma komentiem!

Atbildēt

Raksta nebeigums precīzi ataino

10.01.2022. 11:32

situāciju ar DELFI "portālu", jeb valdošās kliķes ruporu - varu kritizējošie komentāri tiek dzēsti...
Bet cenzūras aprobežotību un fanātisko izkalpošanās tieksmi nevaru izskaidrot, kad tiek dzēsti oficiāli publicēti fakti, piemēram, Abrenes jautājumā:

Abrenes apriņķa lielāko daļu Otrā pasaules kara beigās iekļāva Krievijas sastāvā. Tādējādi mūsu valsts zaudēja apmēram 2% no savas platības.
1990.gada 4.maijā pieņemtā Neatkarības deklarācija, izvēloties pieturēties pie valsts nepārtrauktības principa, paredzēja valsts atjaunošanu tās pirmskara veidolā.
1992.gada 22.janvārī Latvijas AP, atzīstot Abrenes pievienošanu Krievijai par antikonstiīucionālu. pieņēma lēmumu "Par Abrenes pilsētas un sešu Abrenes apriņķa pagastu aneksijas neatzīšanu".
Pretendējot uz iestāšanos Eiropas Savienībā un NATO, 1997.gada 7.augustā Latvija parafēja un 9.decembrī apstiprināja Latvijas-Krievijas robežlīguma projektu, kurā tika akceptētas de facto pastāvošās robežas.
Tad arī izskanēja zināmais Putina teiciens: "Ne Pitalovas rajonu viņi dabūs, bet beigta ēzeļa ausis."
Latvijas politiskā vadība nolēma piekāpties. 2007.gada 27.martā Maskavā Latvijas premjerministrs Aigars Kalvītis un Krievijas valdības vadītājs Mihails Fradkovs parakstīja robežlīgumu, kurā paredzēta kādreizējā Abrenes apriņķa iekļaušana Krievijas Federācijā. 17.maijā Latvijas parlaments pieņēma likumu par robežlīguma ratifikāciju, un 29.maijā to apstiprināja Valsts prezidente.

So tekstu atkārtoti atjaunoju 27 reizes - principa pēc, lai pakaitinātu tos idiotus - un šie fakti visu laiku tika dzēsti, reizēm burtiski 5 sekunžu laikā...

Atbildēt

tautas daiļrade

10.01.2022. 10:01

»

Kazahstànà

Tev iedotu zilo nahuj urka !Izbadéjies aitu dràzéjs


Kāds izcili daiļrunīgs novērtējums: "Tev iedotu zilo nahuj urka !Izbadéjies aitu dràzéjs ."

Atbildēt

mēreni konservatīvs, Labrīt!

10.01.2022. 07:40

Raksts ir labs, humor pantiņi augstāk arī ir labi!

Atbildēt

Zee

10.01.2022. 04:28

Problēma nav ne tvaiku nolaidošajā internetā, nedz arī dezinformācijas zombkastē. Problēma ir mūsu lēnprātīgie, ļoti pareizie, pieklājīgie, eiropiskie, labi paēdušie Jurīši un Jāņīši, kuri, kā mans tēvs teica, nav ne pisēji, ne karoga nesēji. Ne viņi strādāt grib, ne karot māk, ne savu ģimeni pasargāt prot. Pagalam degradējušies ir tie mūsu latviskie bāleliņi. Tādi kā no sūnu ciema izlīduši, tikai Vakareiropas lupatas apvilkuši. Šķiet, ka viņu dzīslās tek nevis asinis, bet ūdens. Gribētos gan tādus kā Kazahstānā.

Atbildēt

plakangalva

10.01.2022. 01:31

»

vilnas zeķēs

no savas gremošanas;bet kādēļ Jūs cerat uz nopietnu atbildi?Un ko Jūs man tutināt,krievs,vai


man vienalga vai tu esi krievs vai ņegraždaņins. es tikai negribu, ka tu savas gremošanas rezultātā, neiedirs pats savā galvā

Atbildēt

vilnas zeķēs

10.01.2022. 01:11

»

kā nav nozīmes?

ir nozīme - vistiešākā! ja viņš iespaidojas no Krievijas (ne Latvijas) TV. Interneta nozaga Anekdoti, tad še tev fokusu: no kā iespaidojies tu


no savas gremošanas;bet kādēļ Jūs cerat uz nopietnu atbildi?Un ko Jūs man tutināt,krievs,vai?

Atbildēt

kā nav nozīmes?

10.01.2022. 01:00

»

tas neiespaido

Nav nozīmes,viņš iedvesmojas no Krievijas TV,Interneta.Ne tikai viņš zog anekdotes no anekdot.ru


ir nozīme - vistiešākā! ja viņš iespaidojas no Krievijas (ne Latvijas) TV. Interneta nozaga Anekdoti, tad še tev fokusu: no kā iespaidojies tu?

Atbildēt

18 cn min

10.01.2022. 00:52

»

nekas īpašs

agrāk interneta funkcijas pildīja interešu klubi un citas ļaužu pulcēšanās formas un vietas, kur uzklausīt citus, izteikt savu viedokli un pastrīdēties.... šodien tas notiek attālināti un anonīmi


Piemēram,uzraudzīta kopīga TV skatīšanās.Neatceros,kā bija skalu gaismā,bēt,Jūs,vecais stukač,tagad jūtaties lieks un neatalgots?Hopsā,aiziet seksa potālos ar īsto vārdu,izmēru un foto!Netušujsa,tovarišč!Būs patīkams pārsteigums,stingrie vienmēr pieprasīti.

Atbildēt

aktigo

10.01.2022. 00:46

»

pietiek lapsītājs

priekš kam


Lai noiet dibenā lēnāk.Muļķība ceļ augšup lidot,bet piezemēšanās vienmēr ir ... necila.

Atbildēt

tiešām

10.01.2022. 00:43

»

Es

Sākumā


Autors ir p,,pis vai p,,da,vai p..aļa,jo nekāds spriedzi mazinošs komentārs pēc tam nerodas.Kādi gan mūdži šiverē šajā vietnē,kamēr lapsa karsoņa murgos vārtās Kongo?

Atbildēt

tas neiespaido

10.01.2022. 00:39

»

vai varu vēl paspēt?

raksta autors jau iepotējās ar ceturto


Nav nozīmes,viņš iedvesmojas no Krievijas TV,Interneta.Ne tikai viņš zog anekdotes no anekdot.ru.

Atbildēt

vai varu vēl paspēt?

10.01.2022. 00:30

raksta autors jau iepotējās ar ceturto?

Atbildēt

Par bildi

09.01.2022. 23:49

Bilde augšā ir laba, bet nav klāt ūdens, ar ko nomazgāt paķaļu. Pat papīra nav, bet ar to par maz, lai staigātu ar labu sajūtu pēc poda lietošanas.
Kas meitiņu baltu dara, ja ne krāna ūdentiņš, bet pasaule nav iekārtots vairāk kā papīrs. Vismaz būtu klāt trauks, kur ielietu ūdeni lai apmazgātos.

Atbildēt

Antiņš

09.01.2022. 23:43

Ellē revolūciju iztaisīt nevar.

Tik tiešām šādam rakstam nav vērtības. Komentāri tomēr parāda noskaņojumu valstī uz aprakstīto faktu vai situāciju, sniedz informāciju un rada kaut kādu ietekmi, jo rakstītais vārds, ja to izlasa kaut viena persona, jau ir rezultāts, bet ja divi, trīs un vairāk - jau pavisam labi.

Komentāros operatīvais darbs arī VDD. Tā ka muldēt, ka komentāri neko nedod, ir meli.

Atbildēt

Es

09.01.2022. 21:22

Sākumā.
Šis raksts ir komentārs.

Beigās.
Nav jēgas to pat lasīt.

Atbildēt

nekas īpašs

09.01.2022. 17:06

agrāk interneta funkcijas pildīja interešu klubi un citas ļaužu pulcēšanās formas un vietas, kur uzklausīt citus, izteikt savu viedokli un pastrīdēties.... šodien tas notiek attālināti un anonīmi

Atbildēt

pietiek lasītājs

09.01.2022. 17:00

Nu,lūdzu,portāla turētāji,ieviesiet taču kaut kādu muļķibas filtru!

Atbildēt

Zombijfilma

09.01.2022. 16:43

https://www.youtube.com/watch?v mJLeJERKwpw
Ja kaadam nepatiik kaads valstii notiekoshais process, tad top liidziiga rakstura filminjas!

Atbildēt

par augstāk ekrānā redzamo

09.01.2022. 16:29

Levitz uz balta zirga,
sēdēja un nikni pirda,
un tad šis uz kremli trauca,
Putins bailēs skaļi kauca

Atbildēt

tvaika nolaišana

09.01.2022. 16:18

Kad izvelku no kuukas kraanu laukaa es
Man jaunas intereses, noslieces
Nu teikshu Pabrikam - pie kaajas man tavs cirks
Kad nu es karavadonis, tad kur mans baltais zirgs?
Atvainojamies M.Zaitei par viņas dzejas citēšanu!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

09.01.2022. 15:19

Ja negribat nodarboties ar POLITIKU, tad politika nodarbosies ar Jums.
https://youtu.be/P1nwUZQbwuU

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...