Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Flox

03.11.2011. 13:18

Incanti, kas ir šis ZRP biedrs "uz doto brīdi"? Būs vien parasts halujs, jo, kā redzams, partijas spice šamo pie vārda nelaiž, kāpēc tad rakstītu...

Un sevišķi gudrs viņš tiešām nav, nepārzina partijas celtniecības elementāru stratēģiju un taktiku, vieni maldi, - tādai partijai ir jāiet pa burbuli - jo ātrāk, jo labāk.

Atbildēt

Žanis

02.11.2011. 10:37

Nezinu, kas šito raksteli ir sacerējis. Cieši gudrs šitais autors nav. Laikam sapīpējies.

Atbildēt

kukule šleseres

02.11.2011. 09:25

sirdsdraudzene, par ko saruna?

Atbildēt

Voldemārs Kārlis Markuss

01.11.2011. 21:39

Īsa kritika.,,Dotajā brīdī,,skan krievu stilā.Latvieši saka, pašlaik,tagad.Latvijas nākotnes nodevība aicināt SC valdībā nekad netiks piedota.Un ZRP to nenomazgāt.Tālākie prātojumi neko nevar mainīt ZRP partijas liktenī.Partijai vajag pilnu reorganizāciju.V.Dombrovskis 2011 gada martā aicināja devalvēt Latu.Vai ZRP tā arī darīs?Varētu jautāt par ko vienojās V.Zatlers vizītē Krievijā vai Jūs to ziniet?

Atbildēt

OLGA

01.11.2011. 18:14

Muļķa suņa murgi ap 5-iem no rīta.
Ej izgulies. Varbūt pamodīsies skaidrs un sapratīsi, ka ir izeja - pamest liekulīgo Zatlera partiju.

Atbildēt

:o)

01.11.2011. 13:48

Pats zatlers ir uzmetējs un kangars, jo brāļojās ar SC, kaut gan sāukumā arī viņusm, kopā ar ZZS pieskaitīja pie oligarhu pakalpiņiem un tiem, kas ir pret tiesiskumu! Tā ka nevajag te citus saukt par kangariem.

Atbildēt

vienojošā linija-SILE

01.11.2011. 13:47

jenotu plāni nav tik plāni
01.11.2011. 09:10

Jenoti pavisam drīz īstenos savus plānus:sašķels to ZRP sīkos gabaliņos un izkaisīs to vējā vai arī- savāks kopā tos sašķeltos gabaliņus un ..ieliks savā kabatā, kur būsiet klusi,mierigi un paklausigi jēriņi pie sargsuņa būdas

Atbildēt

Aivars

01.11.2011. 12:19

Šī raksta autors galīgi nedraudzējās ar galvu.
Zivs pūst no galvas un ZRP galva pirmo puvekļa smaku palaida jau vēlēšanu naktī, kad slepus aizskrēja uz SC mītni padoties un prasīt tankus.
Otru reizi, kad ZRP jau pūstošā galva veda seperatiskas pārrunas ar SC uzmetot NA un V.
Trešo reizi kad ZRP galva ar tankiem naktī brauca uz lidostu sagaidīt Dombrovski, lai paziņotu, ka tas ir iecelts par smirdoņu palaitās armijas virspavēlnieku.
Kāds te godīgums, kāds taisnīgums, nodevēju un kangaru krustojums.Kam pietika prāta un kam nākotnē tas parādīsies ir jau tālēs zilajās vai būs tajās. Priecājaties trīs gadus ejot pa jums atvēlēto skuju taku. Vairāk jums saules gaismu Latvijas politikā neredzēt.

Atbildēt

r.ZRP biedrs

01.11.2011. 11:41

Cerot, ka komentārus par jautājumiem, kas skar mūsu partiju lasa arī tās biedri:
Draugi! Atveriet acis! Noskuriniet tieksmi( ieradumu) verdziski pakļauties kādiem, mūsu gadījumā pašu ievēlētiem partijas biedriem partijas valdē,t.sk.Nodaļu valdēs, kas ne pēc statusa, bet tikai pēc definīcijas ir ierindoti(uz laiku) augstākā kārtā kā pārējie partijas biedri. Kā var izsekot pēc vairākiem notikumiem saistībā ar mūsu partiju, tad šie kundziņi, lai arī ir pagājis pa visam īss laika posms,kopš partijas dibināsanas, jūtas neaizskarami un neaizvietojami,tāpēc komunicējot ar pārējiem biedriem, nekautrējas tos nedz dezinformēt nedz tiem melot tādā veidā maskējot savas ieskicētās shēmas varas noturēšanai partijā.
Biedri! Balstīsimies un pieturēsimies pie pašu deklarētajiem tiesiskuma, godīguma un demokrātijas principiem.Iedarbināsim mehānismu, kas iestrādāts mūsu pašu apstiprinātajos partijas statūtos: atbrīvosimies (attīrīsimies) no tiem, kas stāv pāri likumam, tiesiskumam un mūsu partijas ētikas kodeksam!

Atbildēt

Joske

01.11.2011. 11:34

Lai reformas uztaisitu musu valsti,ir jau tagad sakt veidot jaunu partiju,lai 3.gadu laika savaktu patriotiski domajushus cilvekus,atjaunot uz saplisushiem pamatiem nav nekadas jegas.Valsti pietiek skaidri,un taisnigi domajoshi cilveki,ar tiru pagatni.Shi jauna partija sevi 3.gadu laika paraditu ka spejigu partiju,tad ari droshi varetu balsot par tadu partiju,lai veiktu reformas,ir jaiztira no soc.laika mesliem,visas tiesibsargajoshas iestades,seviski tieslietu ministrija,ta ir valsts attisibas bremzes,kura nav nevienu oligarhu notisajusas,krievijas specdienasti brivi strada,un iesaistas ekonomikas graushana kopa ar baleliniem.

Atbildēt

rembo

01.11.2011. 07:34

Rakstā saskatu tikai vienu līniju ,grupējumu novērtējumu cīņā par vietu pie siles. Neviena vārda par valsti un tās izeju no krīzes,tādi sīkumi jau deputātus neinteresē!

Atbildēt

jibiorio

01.11.2011. 00:23

ŠITAIS LABS: un atsakās no ekstremitātes

Atbildēt

Pretīgais Rējējs

01.11.2011. 00:04

Pieklājīgos toņos ieturēta demokrātiska diskusija vienas partijas iekšienē. Kas tur īpašs? Ja nu vienīgi ķēķi pavērtēt. Tā kā viss štokos! Protams, ūtu labi paķīķerēt, ko ta uz šo vēstuli citi biedri atskapējuši pretī.

Atbildēt

Ex-seržants (arī biedrs)

31.10.2011. 22:08

Ta arī nesapratu- autors ir ZRP ierindas biedrs vai kads petuvinatais tipa deputats. Ja pirmais variants, tad autors ir VNK muļķis, jo iedomajas, ka ZRP vadība reaģēs uz viņa priekslikumiem vai vismaz pacentīsie skaidrot savu nostāju. Tas ir tapat ka runat pasam ar sevi. Ja otrais variants, tad vajag nevis bubinat sev zem deguna, bet paust publiski savu nostaju, ja esi parliecinats par savu taisnību un partijas vadība Tev uzkāš, ka to savulaik izdarīja Liepiņš. Ja tas nelīdz, tad noliec mandatu un izstajies no partijas.
Ņemot vera, ka autors iesaka palikt opozīcijā cerot uz 40 vietām Saeimā nakotnē, domajams , ka pirmais variants.

Atbildēt

stalins-

31.10.2011. 21:42

Jaa ZRP vajadziigas refomas..Bet taas notiks laika posmaa.

Atbildēt

Iz "O.M.© arChīva"

31.10.2011. 21:27

"Pār MZ "valsti" - 'klāra' debess..."
( Iz "Ontūna M.© arChīva" )
.
Pār Muļķu Zemi - kristāldzidra debess,
Spīd saule, oranža, virs zaļās zemes,
Nav Brīnumlaukā "kataklizmu" skarbu ~
Zin' savu vietu 'katrs viens' un "darbu"...
...
Šai "valstī" 'biedri' svētā mierā rosās:
Pa "Augsto Namu" - "tautas kalpi" knosās,
Pie varas 'kloķiem' - "partkoms" 'šiverējas',
Un "savējie", kas 'glumāk ieziepējas'...
...
Šeit "viedie" Muļķu Zemes "pūli" bradā,
Kurš reģionos nīkst, vai sprāgstot badā,
Ar nabadzību Lielpilsētās kaujas ~
Kam 'piegriežas' - uz SIB-īrijām aujas.
...
Iet miljons ļaužu ikdienā uz 'šanci',
Lai daži simti 'dzīvotos pa glanci' ~
Pār VISIEM - debess "VĀKS" 'pa smuko klājas',
Ir katram galva (IT KĀ), rokas, kājas...
...
Pār Muļķu Zemes "valsti" = 'klāra' debess.
Šeit nenotiek ne 'SILES "sēhmu" rebes',
Ne "politiku" pērk, ne pārdod "tiesu" ~
Vien - piesmej Tēvzemi, kā Mātes miesu.

====

pilna oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6726

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.Atbildēt

.

31.10.2011. 21:02

Reformas īstenot nav iespējams. Mēs gribējām visu to labāko, pārmaiņas, bet neguvām pietiekošo atbalstu.
+++
Interesanti. Reformas varētu veikt, ja Zatlers uzklausītu pēc rīkojuma Nr.2 pieņemtu V piedāvājumu un nāktu pie viņiem, tas apvienotu vēlētājus nevis sašķeltu kā tas ir tagad, kad nav ne partijas (viss jums tur brūk), ne reformu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...