Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

😪😪😪😪😪

04.09.2022. 18:09

»

Jana

Kas vēl man jāzina un jāizdara,ja gribu saņemt palīdzību valsts iestādè. Izskatās, ka vienkāršāk būs paņemt beisbola nūju, pašai atrast to zagļi un pārsist viņam galvaskausu? No tā kuprainā kalna jēgas tāpat nav


Atrodi žurnālistu. Ieinteresē viņu ar savu stāstu. Sagaidi publikāciju kādā medijā. Centīgi komentē, ja vien medijs to atļauj.

Atbildēt

Jana

04.09.2022. 17:57

»

jautājums autoram

Vispār jau rakstīt iesniegumu pašam vai ar kāda palīdzību ir cietušā vistiešākais pienākums. Arī ja nav izdevies to izdarīt iestādē. Kāds ir bijis šis "mutiskais" iesniegums, tā saturs un vai tas vispār ir bijis iesniegums, to jau mēs nezinam. Ja nav sarunas ieraksta, nekad neuzzināsim. Taču pat rakstā...


Kas vēl man jāzina un jāizdara,ja gribu saņemt palīdzību valsts iestādè. Izskatās, ka vienkāršāk būs paņemt beisbola nūju, pašai atrast to zagļi un pārsist viņam galvaskausu? No tā kuprainā kalna jēgas tāpat nav.

Atbildēt

jautājums autoram

04.09.2022. 17:18

Vispār jau rakstīt iesniegumu pašam vai ar kāda palīdzību ir cietušā vistiešākais pienākums. Arī ja nav izdevies to izdarīt iestādē. Kāds ir bijis šis "mutiskais" iesniegums, tā saturs un vai tas vispār ir bijis iesniegums, to jau mēs nezinam. Ja nav sarunas ieraksta, nekad neuzzināsim. Taču pat rakstā pārliecinoši nerunā par zādzību, vien pieļāvuma formā, vairākas norādes uz pazaudēšanu. Tāpēc kas un kā, to jau īsti nezinam. Par atrastajām mantām regulējums ir Civillikumā. Varbūt kāds atrada, kā rakstā minēts, vecu telefonu un nosprieda ka īpašnieks to izmetis. Vai tad tā nevar būt? Nu neaiznesa uz policiju. Ko nu?
Mani vairāk interesē, kā notikums beidzās, varbūt turpinās. Viens no iespējamajām darbībām - raksta autors palīdzējis uzrakstīt iesniegumu telefona īpašniecei. Bet ja raksta galvenais mērķis ir virsrakstā minētais "Žurnālists zaudē ......" un ar to saistītais rūgtums žurnālistam, tad velti laikam gaidīt pašas situācijas tālāku aprakstu.

Atbildēt

HT

04.09.2022. 16:44

»

jautājums autoram

Zaglis kaut 1 m no policijas mājas, iesniegums būtu vajadzīgs. Ja nepatīk viens no maniem piedāvātajoiem iesniegšanas veidiem, iesniegt var arī citādi kā nu patīk. Citādi ko tad meklēt? Par cik redzams ka ogrēnietei uzrakstīt iesniegumu ir problēma, vai raksta autors palīdzēja to izdarīt, vai tikai ...


Jums nozags auto ar visiem dokumentiem. Rokām trīcot, apčurājies policistam to stāstīsit. Brilles palika auto, uzrakstīt iesniegumu ir grūti. Trīc rokas, neatcerēsties pat savu personas kodu.. Daudz ko neapjēgsit, bet dārgais laiks, lai notvertu noziedzniekus, tiek zaudēts.

Policists tikmēr sniegs jums “konsultācijas”…

Un vēl, kaimiņi teica, ka ar jūsu auto aizbraukts kriminālās Rīgas virzienā..

Tam domāta mutvārdu iesnieguma forma, ko paredz APL. Ziņas par auto policists noskaidros uzreiz vienotā datu bāzē, ja gribēs to darīt..Te kriminālnozieguma pazīmes, zaudējums būtisks - pāri 1000€.

Arī telefonam policija varēja izsekot ar mobilo sakaru operatora starpniecību, arī telefons varbūt maksā 1000€…

Bet policija ir noziedznieku perēklis, kas apzog ar savu bezdarbību valsti un sabiedrību.

Atbildēt

ja?

04.09.2022. 16:31

Un kas vēl autoram vai cietušajai bija jādara policijas darbinieka vietā?

Atbildēt

jautājums autoram

04.09.2022. 16:29

»

Pupausis

Zaglis 100 m no policijas mājas, bet iesniegums jāmet pastkastītē? Tev pilns eiro


Zaglis kaut 1 m no policijas mājas, iesniegums būtu vajadzīgs. Ja nepatīk viens no maniem piedāvātajoiem iesniegšanas veidiem, iesniegt var arī citādi kā nu patīk. Citādi ko tad meklēt? Par cik redzams ka ogrēnietei uzrakstīt iesniegumu ir problēma, vai raksta autors palīdzēja to izdarīt, vai tikai aprobežojās ar saraksti ar Ogres policijas priekšnieku. Galvenais taču rezultāts, nevis aizskarta raksta autora patmīlība.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.09.2022. 16:14

»

Tu esi idiots

un tinies uz savu piedirsto Krieviju, dbīlIais ork, kamēr neesi nosists


Izsaku līdzjūtību. :)

Atbildēt

tie taču āni

04.09.2022. 16:03

un paši jūs tās pudencijas ievēlat

Atbildēt

HT

04.09.2022. 16:03

Uradņiks atbild žurnālistam:

“ Gadījumos, kad privātpersonas vēršas pie policijas darbinieka ar lūgumu par mutisku konsultāciju, tā pārsvarā tiek sniegta lūguma saņemšanas brīdī atbilstoši informācijai, kas ir konkrētā darbinieka rīcībā.”.

Ko te mēs redzam? Totālus melus.

Iedzīvotāja mutvārdos nelūdza konsultāciju kā uzziņu par savām tiesībām saskaņā ar APL, bet vērsās pie policista ar lūgumu atrast mantu, kura, iespējams, nozagta.

Vēršoties mutvārdos pie policista, iedzīvotāja iesniedza mutvārdu iesniegumu, kuru policistam nekavējoties saskaņā ar APL bija jāuzraksta un jāķeras pie darba.

Policijas priekšnieks ar atbildi žurnālistam mēģina slēpt policista noziedzīgās bezdarbības sekas.

Ja es būtu Valsts policijas priekšnieks, nekavējoties, pamatojot ar nekompetenci, atbrīvotu smirdīgi Uradņiku no darba.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.09.2022. 15:57

Mācieties un ņemiet vērā vienu mācību no raksta. Sarakstei ar visādām valsts un pašvaldību iestādēm, godātie LV pilsoņi, ir jābūt ieturētai precīzi tādā pašā garā kā šī policista atbilde žurnālistam, un tas jau darbojas. Jau pāris gadījumos esmu "atšuvis" visādus dienestus, kad viņiem uznākušas likumīgas vajadzības saņemt no manis kaut kādas atbildes, kaut ko reģistrēt vai līdzīgi. Tas darbojas, jo ierēdniecībai hroniski nav vēlēšanās strādāt. Augstākais neatlaidības lidojums ir bijis divi līdzīgi pieprasījumi. Pēc otrās vispārīgās un man pašam īsti nesaprotamās atbildes pašvaldībai iestājās klusums un miers, kurš valda vēl šobrīd.

Atbildēt

jautājums autoram

04.09.2022. 14:30

Vai autors, kurš pats šķiet bija policists un vēl tajā pašā Ogrē, izdarīja vienkāršu lietu - palīdzēja ogrēnietei uzrakstīt iesniegumu un tad iemest to pieminētajā pasta kastītē vai atdot dežurantam pret parakstu?

Atbildēt

Eduards Lunis

04.09.2022. 14:22

---Rožāniņ-vai tad tu sevi uskati par žurnālistu...!?

Atbildēt

jaajaa

04.09.2022. 14:11

...un priekš kam tad vispār ir vajadzīga policija ?...tikai lai palīdzētu ZTI kādu no mājas izmest ?...

Atbildēt

nu protams

04.09.2022. 13:36

Policijai tagad jāmeklē katra tirliņa dzērumā pazaudētie telefoni.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...