Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) ilgus gadus politiski pārraudzītā valsts SIA Vides projekti, kuras darbība kopš Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) politiskās vadības maiņas nonākusi tiesībsargājošo iestāžu uzmanībā, 2006. gada augustā necaurspīdīgā vieidā noslēgusi 354 000 eiro vērtu līgumu ar firmu, kuras īpašnieks tobrīd veidoja ZZS un Aivara Lemberga priekšvēlēšanu kampaņu, liecina Pietiek rīcībā esošie dokumenti. Tā kā ZZS un Lembergu tobrīd apkalpojošajam sabiedrisko attiecību speciālistam Ainaram Vladimirovam piederošajai SIA LLT investīcijas nebija ne pieredzes, ne kapacitātes, lai īstenotu konkrēto Vides projektu pasūtījumu, pastāv aizdomas, ka šis bez iepirkumu procedūras slēgtais līgums bijis "atlīdzība"  par priekšvēlēšanu kampaņas veidošanu. Dokumenti, kas izgaismo šo aizdomīgo iepirkumu, jau nodoti tiesībsargājošajām iestādēm, liecina Pietiek rīcībā esošā informācija.

2006. gada augustā valsts SIA Vides projekti uzvarēja Rīgas brīvostas pārvaldes konkursā par tehniski ekonomiskā pamatojuma projektam "Jaunu ostas teritoriju attīstība Krievu salā" izstrādi. Līguma kopējā summa pēc Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā pieejamā publiskā paziņojuma bija iespaidīga - 505 000 eiro.

Tas, kas publiski neizskanēja, bija cits līgums, kuru Vides projekti tajā pašā dienā - 2006. gada 31. augustā, kad noslēdza līgumu ar Rīgas brīvostas pārvaldi, parakstīja ar nevienam nezināmu, Straupes pagasta Riebiņos reģistrētu SIA LLT investīcijas. Firmas īpašnieku vidū tobrīd bija ZZS priekšvēlēšanu kampaņas veidotājs Ainars Vladimirovs, viņa biznesa partneris Edmunds Vanags un viena no zaļo zemnieku toreizējo līderu, zemkopības ministra Mārtiņa Rozes māsa Ieva Roze. Šī līguma summa bija kopumā 354 000 eiro, un līgumā atrunātais darba uzdevums faktiski deleģēja Rīgas brīvostas pasūtīto - izstrādāt Krievu salas projekta tehniski ekonomisko pamatojumu.

Nekas no publiski pieejamās informācijas neliecina, ka SIA LLT investīcijas būtu bijusi pieredze vai spēja sarežģītā Krievu salas projekta tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrādē. Kā firmas pamatnodarbošanās norādīta viesnīcu un kempingu darbība. Lursoft datubāzē pieejamajos LLT investīcijas gada pārskatos par 2006. līdz 2009. gadu norādīts, ka firmas vienīgā darbība bijusi Straupes narkoloģiskās slimnīcas atpūtas bāzes Riebiņi apsaimniekošana.

Neoficiāli no bijušajām amatpersonām izskan skaidrojumi, ka LLT investīcijas kalpojušas tikai kā "jumta firma", caur kuru tālāk slēgti līgumi ar konkrētiem ekspertiem, tostarp ārvalstu, par darbu pie tehniski ekonomiskā projekta faktiskās izstrādes. Slēdzot līgumu ar juridisku personu, nevis fiziskām personām - ekspertiem, Vides projekti varējuši samazināt izdevumus par iedzīvotāju ienākuma nodokļa un sociālo nodokļu nomaksu. Tomēr arī šādā gadījumā paliek jautājums, kādēļ kā "jumta firma" izraudzīta tieši konkrētā firma bez pieredzes šādu projektu veikšanā, kuras īpašnieks tobrīd veidoja ZZS un Lemberga priekšvēlēšanu kampaņas.

Pieejamā informācija rada aizdomas, ka publiski nezināmais līgums starp Vides projektiem un LLT investīcijām varētu būt slēgts kā "pateicība" par ZZS un Lemberga priekšvēlēšanu kampaņas veidošanu. Pietiek rīcībā esošais maksājuma uzdevums rāda, ka Vides projekti 2006. gada 9. oktobrī, tas ir, divas dienas pēc 9. Saeimas vēlēšanām, Vladimirova firmai pārskaitījusi 70 800 eiro. Šo avansa maksājumu 20% apmērā no līguma kopējās summas paredzēja 2006. gada 31. augusta līgums starp firmu un Vides projektiem. Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) datubāzē pieejamā ZZS vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarācija par 2006. gada kampaņu uzrāda 259 076 latu kopējos izdevumus. Summa, kuru ZZS dalīborganizācijas samaksājušas juridiskām personām par 9. Saeimas priekšvēlēšanu kapmaņas plānošanu, sagatavošanu un organizēšanu ir salīdzinoši neliela - 11 155 lati.

2006. gads bija 9. Saeimas vēlēšanu gads. Vladimirovs, kuram pieder arī sabiedrisko attiecību firma Tēls PR, ne tikai veidoja ZZS priekšvēlēšanu kampaņu 9. Saeimas vēlēšanām, bet togad arī rūpējās par zaļo zemnieku faktiskā līdera, Ventspils mēra Aivara Lemberga priekšvēlēšanu publicitāti. 2006. gada otrā puse Lembergam bija kritiska - tiesībsargu izmeklēšanas radītā cilpa ap viņu savilkās un aktīva politiskā kampaņošana, uzstājoties kā ZZS premjera kandidātam, bija Ventspils mēra taktika, lai apsūdzībām korupcijā piešķirtu politiskās vajāšanas nokrāsu. Vēlāk Vladimirovs kļuva par 9. Saeimas priekšsēdētāja Gundara Daudzes (ZZS) padomnieku sabiedrisko attiecību jautājumos.

Viens no ZZS līderiem Raimonds Vējonis, kurš tobrīd vadīja Vides projektu valsts kapitāldaļu turētāju - Vides ministriju, par līgumiem ar partijai pietuvinātām firmām neko nezinot. Vienīgais, ko Vējonis atceroties par Vides projektu līgumu par tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrādi Krievu salas projektam, - ka darbs pie tā tiešām noticis, jo bijušas grūtības ar tā saskaņošanu. Tādēļ Vējonim negriboties ticēt, ka Vides projekti naudu pārskaitījuši saskaņā ar fiktīviem līgumiem, jo "kāds taču to darbu darīja un par to bija jāmaksā".

Arī cits ZZS politiķis Viesturs Silenieks, kurš daudzus gadus, arī 2006. gadā darbojās Vides projektu valdē, Pietiek sakās neko nezinām par līgumu ar LLT investīcijām. Vienīgā Vladimirova firma, kuru zinot Silenieks, esot Tēls PR, jo tā tiešām veidojusi zaļo zemnieku kampaņas 8. un 9. Saeimas vēlēšanām. Ar LLT investīciju īpašniekus Vladimirovu Pietiek sazināties neizdevās - viņš uz tālruņa zvaniem neatbildēja, jo, pēc bijušo kolēģu teiktā, iespējams, esot kādā eksotiskā ceļojumā.

Nu jau bijušais Vides projektu valdes priekšsēdētājs Ivars Ozoliņš Pietiek uzsver, ka nekad nav izjutis no Vides ministrijas vadības vai ZZS pārstāvjiem valdē kādu spiedienu vai mājienus par līgumu nepieciešamību ar to vai citu politiski pietuvinātu firmu. LLT investīciju piesaisti pamatojusi Krievu salas projekta vadītāja, Vides projektu darbiniece Līga Brūniņa. Izsludināt konkursu par apakšuzņēmēja piesaisti neesot bijis nepieciešams, jo LLT investīcijas figurējis jau Vides projektu potenciālo apakšuzņēmēju sarakstā konkursa pieteikumā, kas iesniegts Rīgas brīvostai. Ozoliņam Vides projektu valdes priekšsēdētāja amats bija jāatstāj pēc tam, kad jaunais VARAM ministrs Edmunds Sprūdžs (Reformu partija) uzsāka tās "purināšanu", piesaistot KNAB. Ozoliņš uzskatot, ka Sprūdžs uzsācis "raganu medības", un atgādina, ka Vides projekti nekad nav saņēmuši valsts budžeta finansējumu, bet visus apgrozītos līdzekļus nopelnījuši paši, piedaloties konkursos par valsts un pašvaldību pasūtījumiem.

Vēl viens Pietiek rīcībā esošais dokuments - "Pakalpojuma nodošanas - pieņemšanas akts", kuru 2008. gada 2. decembrī parakstījis Vides projektu valdes priekšsēdētājs Ozoliņš un LLT investīcijas valdes priekšsēdētājs Vanags, rāda: puses vienojas, ka firma ir paveikusi tai līgumā dotos darbus kopumā par 141 600 eiro, bet, atskaitot jau 2006. gadā izmaksāto avansa maksājumu, izmaksai atlikusī summa ir 70 800 eiro.

Ozoliņš Pietiek apgalvo, ka atlikušie 70 800 eiro, kas minēti 2008. gada 2. decembra dokumentā, LLT investīcijām tā arī neesot samaksāti, par ko firma pāris gadu vēlāk gribējusi prasīt Vides projektu maksātnespēju. Iemesls, kādēļ Vides projektiem nācies atteikties no apakšlīguma ar LLT investīcijām - uz to uzstājuši Eiropas Savienības eksperti, kas projekta sarežģītības dēļ pieaicināti jau tā tapšanas stadijā. Lai gan pasūtītājs - Rīgas brīvostas pārvalde - akceptējis LLT investīciju iesniegto projekta tehniski ekonomisko pamatojumu, ES eksperti to izbrāķējuši, tā piespiežot Vides projektus atteikties no sadarbības ar firmu, jo tā apdraudēja ES līdzfinansējuma saņemšanu.

Dokumenti

FotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...