Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) ilgus gadus politiski pārraudzītā valsts SIA Vides projekti, kuras darbība kopš Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) politiskās vadības maiņas nonākusi tiesībsargājošo iestāžu uzmanībā, 2006. gada augustā necaurspīdīgā vieidā noslēgusi 354 000 eiro vērtu līgumu ar firmu, kuras īpašnieks tobrīd veidoja ZZS un Aivara Lemberga priekšvēlēšanu kampaņu, liecina Pietiek rīcībā esošie dokumenti. Tā kā ZZS un Lembergu tobrīd apkalpojošajam sabiedrisko attiecību speciālistam Ainaram Vladimirovam piederošajai SIA LLT investīcijas nebija ne pieredzes, ne kapacitātes, lai īstenotu konkrēto Vides projektu pasūtījumu, pastāv aizdomas, ka šis bez iepirkumu procedūras slēgtais līgums bijis "atlīdzība"  par priekšvēlēšanu kampaņas veidošanu. Dokumenti, kas izgaismo šo aizdomīgo iepirkumu, jau nodoti tiesībsargājošajām iestādēm, liecina Pietiek rīcībā esošā informācija.

2006. gada augustā valsts SIA Vides projekti uzvarēja Rīgas brīvostas pārvaldes konkursā par tehniski ekonomiskā pamatojuma projektam "Jaunu ostas teritoriju attīstība Krievu salā" izstrādi. Līguma kopējā summa pēc Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā pieejamā publiskā paziņojuma bija iespaidīga - 505 000 eiro.

Tas, kas publiski neizskanēja, bija cits līgums, kuru Vides projekti tajā pašā dienā - 2006. gada 31. augustā, kad noslēdza līgumu ar Rīgas brīvostas pārvaldi, parakstīja ar nevienam nezināmu, Straupes pagasta Riebiņos reģistrētu SIA LLT investīcijas. Firmas īpašnieku vidū tobrīd bija ZZS priekšvēlēšanu kampaņas veidotājs Ainars Vladimirovs, viņa biznesa partneris Edmunds Vanags un viena no zaļo zemnieku toreizējo līderu, zemkopības ministra Mārtiņa Rozes māsa Ieva Roze. Šī līguma summa bija kopumā 354 000 eiro, un līgumā atrunātais darba uzdevums faktiski deleģēja Rīgas brīvostas pasūtīto - izstrādāt Krievu salas projekta tehniski ekonomisko pamatojumu.

Nekas no publiski pieejamās informācijas neliecina, ka SIA LLT investīcijas būtu bijusi pieredze vai spēja sarežģītā Krievu salas projekta tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrādē. Kā firmas pamatnodarbošanās norādīta viesnīcu un kempingu darbība. Lursoft datubāzē pieejamajos LLT investīcijas gada pārskatos par 2006. līdz 2009. gadu norādīts, ka firmas vienīgā darbība bijusi Straupes narkoloģiskās slimnīcas atpūtas bāzes Riebiņi apsaimniekošana.

Neoficiāli no bijušajām amatpersonām izskan skaidrojumi, ka LLT investīcijas kalpojušas tikai kā "jumta firma", caur kuru tālāk slēgti līgumi ar konkrētiem ekspertiem, tostarp ārvalstu, par darbu pie tehniski ekonomiskā projekta faktiskās izstrādes. Slēdzot līgumu ar juridisku personu, nevis fiziskām personām - ekspertiem, Vides projekti varējuši samazināt izdevumus par iedzīvotāju ienākuma nodokļa un sociālo nodokļu nomaksu. Tomēr arī šādā gadījumā paliek jautājums, kādēļ kā "jumta firma" izraudzīta tieši konkrētā firma bez pieredzes šādu projektu veikšanā, kuras īpašnieks tobrīd veidoja ZZS un Lemberga priekšvēlēšanu kampaņas.

Pieejamā informācija rada aizdomas, ka publiski nezināmais līgums starp Vides projektiem un LLT investīcijām varētu būt slēgts kā "pateicība" par ZZS un Lemberga priekšvēlēšanu kampaņas veidošanu. Pietiek rīcībā esošais maksājuma uzdevums rāda, ka Vides projekti 2006. gada 9. oktobrī, tas ir, divas dienas pēc 9. Saeimas vēlēšanām, Vladimirova firmai pārskaitījusi 70 800 eiro. Šo avansa maksājumu 20% apmērā no līguma kopējās summas paredzēja 2006. gada 31. augusta līgums starp firmu un Vides projektiem. Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) datubāzē pieejamā ZZS vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarācija par 2006. gada kampaņu uzrāda 259 076 latu kopējos izdevumus. Summa, kuru ZZS dalīborganizācijas samaksājušas juridiskām personām par 9. Saeimas priekšvēlēšanu kapmaņas plānošanu, sagatavošanu un organizēšanu ir salīdzinoši neliela - 11 155 lati.

2006. gads bija 9. Saeimas vēlēšanu gads. Vladimirovs, kuram pieder arī sabiedrisko attiecību firma Tēls PR, ne tikai veidoja ZZS priekšvēlēšanu kampaņu 9. Saeimas vēlēšanām, bet togad arī rūpējās par zaļo zemnieku faktiskā līdera, Ventspils mēra Aivara Lemberga priekšvēlēšanu publicitāti. 2006. gada otrā puse Lembergam bija kritiska - tiesībsargu izmeklēšanas radītā cilpa ap viņu savilkās un aktīva politiskā kampaņošana, uzstājoties kā ZZS premjera kandidātam, bija Ventspils mēra taktika, lai apsūdzībām korupcijā piešķirtu politiskās vajāšanas nokrāsu. Vēlāk Vladimirovs kļuva par 9. Saeimas priekšsēdētāja Gundara Daudzes (ZZS) padomnieku sabiedrisko attiecību jautājumos.

Viens no ZZS līderiem Raimonds Vējonis, kurš tobrīd vadīja Vides projektu valsts kapitāldaļu turētāju - Vides ministriju, par līgumiem ar partijai pietuvinātām firmām neko nezinot. Vienīgais, ko Vējonis atceroties par Vides projektu līgumu par tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrādi Krievu salas projektam, - ka darbs pie tā tiešām noticis, jo bijušas grūtības ar tā saskaņošanu. Tādēļ Vējonim negriboties ticēt, ka Vides projekti naudu pārskaitījuši saskaņā ar fiktīviem līgumiem, jo "kāds taču to darbu darīja un par to bija jāmaksā".

Arī cits ZZS politiķis Viesturs Silenieks, kurš daudzus gadus, arī 2006. gadā darbojās Vides projektu valdē, Pietiek sakās neko nezinām par līgumu ar LLT investīcijām. Vienīgā Vladimirova firma, kuru zinot Silenieks, esot Tēls PR, jo tā tiešām veidojusi zaļo zemnieku kampaņas 8. un 9. Saeimas vēlēšanām. Ar LLT investīciju īpašniekus Vladimirovu Pietiek sazināties neizdevās - viņš uz tālruņa zvaniem neatbildēja, jo, pēc bijušo kolēģu teiktā, iespējams, esot kādā eksotiskā ceļojumā.

Nu jau bijušais Vides projektu valdes priekšsēdētājs Ivars Ozoliņš Pietiek uzsver, ka nekad nav izjutis no Vides ministrijas vadības vai ZZS pārstāvjiem valdē kādu spiedienu vai mājienus par līgumu nepieciešamību ar to vai citu politiski pietuvinātu firmu. LLT investīciju piesaisti pamatojusi Krievu salas projekta vadītāja, Vides projektu darbiniece Līga Brūniņa. Izsludināt konkursu par apakšuzņēmēja piesaisti neesot bijis nepieciešams, jo LLT investīcijas figurējis jau Vides projektu potenciālo apakšuzņēmēju sarakstā konkursa pieteikumā, kas iesniegts Rīgas brīvostai. Ozoliņam Vides projektu valdes priekšsēdētāja amats bija jāatstāj pēc tam, kad jaunais VARAM ministrs Edmunds Sprūdžs (Reformu partija) uzsāka tās "purināšanu", piesaistot KNAB. Ozoliņš uzskatot, ka Sprūdžs uzsācis "raganu medības", un atgādina, ka Vides projekti nekad nav saņēmuši valsts budžeta finansējumu, bet visus apgrozītos līdzekļus nopelnījuši paši, piedaloties konkursos par valsts un pašvaldību pasūtījumiem.

Vēl viens Pietiek rīcībā esošais dokuments - "Pakalpojuma nodošanas - pieņemšanas akts", kuru 2008. gada 2. decembrī parakstījis Vides projektu valdes priekšsēdētājs Ozoliņš un LLT investīcijas valdes priekšsēdētājs Vanags, rāda: puses vienojas, ka firma ir paveikusi tai līgumā dotos darbus kopumā par 141 600 eiro, bet, atskaitot jau 2006. gadā izmaksāto avansa maksājumu, izmaksai atlikusī summa ir 70 800 eiro.

Ozoliņš Pietiek apgalvo, ka atlikušie 70 800 eiro, kas minēti 2008. gada 2. decembra dokumentā, LLT investīcijām tā arī neesot samaksāti, par ko firma pāris gadu vēlāk gribējusi prasīt Vides projektu maksātnespēju. Iemesls, kādēļ Vides projektiem nācies atteikties no apakšlīguma ar LLT investīcijām - uz to uzstājuši Eiropas Savienības eksperti, kas projekta sarežģītības dēļ pieaicināti jau tā tapšanas stadijā. Lai gan pasūtītājs - Rīgas brīvostas pārvalde - akceptējis LLT investīciju iesniegto projekta tehniski ekonomisko pamatojumu, ES eksperti to izbrāķējuši, tā piespiežot Vides projektus atteikties no sadarbības ar firmu, jo tā apdraudēja ES līdzfinansējuma saņemšanu.

Dokumenti

FotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...