Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

a

29.12.2019. 23:14

Es tik te tā nejauši iedomājos, bet kā diez ir- ja bankas (ne tikai LV) tā raustās no šitām amurikāņu sankcijām, kā nabags tagad dabūs piķi ārā no offšoriem?

Atbildēt

bija vēl, kuri līdzi taisījās

26.12.2019. 16:40

»

pāķis

Es tāds no laukiem... tā īsti visā šajā sviestā neiebraucu, bet dzima viens jautājums


Aldi Ābeli Ventspils pilsē­tas dome izpilddirektora amatā iecēla tālajā 2009.gadā. Ir nomainījies jau trešais Ventspils pilsētas domes sastāvs, bet Aldis Ābele vēl ne reizi nav atskaitījies Ventspils pilsētas domes deputātiem par darbu… Kāpēc?

Zīmīgi, ka Aldis Ābele ir tā amatpersona, par kuru nav bijis pēdējo divu Ventspils pilsētas domes sasaukumu deputātu uzticī­bas balsojums, un kura skaidri un nepārprotami ierobežo mazākuma deputātu darbu, proti, veic prettiesisku aktu pret atsevišķiem deputātiem un to vēlētā­jiem.

Tāpat pastāv liela varbūtība, ka Aldis Ābele ir arī viena no tām amatpersonām, kura piedalās dažādu shēmu veidošanā un uzturēšanā, lai tiesiski ierobežotais domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs varētu prettiesiski pēc būtības pildīt viņam liegtos amata pienākumus un saņemt pasakainus ienākumus no biedrības Ventspils attīstības aģentūra un Biznesa attīstī­bas asociācija (šādi pēdējo desmit gadu laikā Lembergam ir izmaksāti ne mazāk kā 2,3 miljoni eiro, tai skaitā Ventspils pilsētas domes, Ventspils Brīvostas pārvaldes, SIA Kurzemes Filharmonija, SIA Olimpiskais centrs Ventspils sarūpē tie līdzekļi).

Ļoti iespējams, ka Alda Ābeles dāsnā atalgojuma iemesls – četri tūkstoši eiro mēnesī “uz rokas” un vairāk – ir meklējams absurdā, kuru vairāk nekā desmit gadus uztur tiesiski ierobežotais domes priekšsēdē­tājs, kā arī viņa nelikumību “piesedzē­ji” pašu partijā, domes administrācijā un valsts pārvaldē.

Atbildēt

Nopietni?

26.12.2019. 14:37

»

tā nav atbilde

tad ir jāsoda neizlēmība? tas nav nopietni


Viņi ir noderīgi idioti.

Atbildēt

...

26.12.2019. 12:21

»

Viedais

Es saprotu, ka ka Lembergs neko nezina par mani. Tas ir normāli. Kur viņam zināt visus LV pilsoņus. Es tikmēr no dažādiem medijiem it kā zinu daudz par Lembergu. Par raksta autori gan neko, jo viņa man pie di... (varbūt laba, a varbūt nē) Labi koments ne par to. Toties ASV izrādās zina Lembergu un visnotaļ...


You better watch out
You better not cry
Better not pout
I'm telling you why
Santa Claus is coming to town.

He's making a list
He's checking it twice;
He's gonna find out who's naughty or nice
Santa Claus is coming to town.
He sees you when you're sleeping
He knows when you're awake
He knows when you've been bad or good
So be good for goodness sake!
You better watch out!

You better not cry
Better not pout
I'm telling you why
Santa Claus is coming to town
Oh!

Atbildēt

Viedais

26.12.2019. 06:20

Es saprotu, ka ka Lembergs neko nezina par mani. Tas ir normāli. Kur viņam zināt visus LV pilsoņus. Es tikmēr no dažādiem medijiem it kā zinu daudz par Lembergu. Par raksta autori gan neko, jo viņa man pie di... (varbūt laba, a varbūt nē) Labi koments ne par to. Toties ASV izrādās zina Lembergu un visnotaļ kā personu pret kuru vajag sankcijas (ES un NATO valsts pilsoni). Ziniet, ejiet dēt.

Atbildēt

Laps jatājums

26.12.2019. 04:26

»

jautājums

kas viņiem tos dzimimzakarus pasūta


viņiem politiskos dzimumzakarus pasūtina viņu neizlēmība, nonākot SAB un DP - VDD (VDK) redzeslokā, lai Sajemā pie dzīvības kaut kā nebūtumuzturētu dzīvu partiju koalīciju - SAB un DP ielekumā turētu veidojumu valsts aparāta oturēšanai ar SAB un DP operatīvajiem lēmumiem. Borovkovs nobleķoja un panāca, ka elles izdzimums Godmanis CVK ar Ināras Ķellētājas starpniecību depudātiem iesmērēja no alzot - lai pieškirtu CVK Berziņaj valsts noslēpumus.

Atbildēt

re kur

25.12.2019. 22:45

»

jautājums

kas viņiem tos dzimimzakarus pasūta


tauta pieprasa izvērstāk par preci

Atbildēt

jautājums

25.12.2019. 22:43

»

Gadījumu sakaru, gadījuma politisko dzimimzakaru

šūniņa


kas viņiem tos dzimimzakarus pasūta?

Atbildēt

Jeņķis

25.12.2019. 21:15

»

pāķis

Es tāds no laukiem... tā īsti visā šajā sviestā neiebraucu, bet dzima viens jautājums


Protama lieta, ka Aiviš i' vienīgais oligarķis. Plintnieca Strīķe, ostas blatņiks un kartona tiesiskuma bruņnieks Jurašs, sūdzībvēstuļu rakstītājs Bordāns aizbrauca uz Vašingtonu. Tur ilgi un dikti apspriedās ar CIP, FIB, NSA, OFAC, Homeland un NASA. Tad visi nonāca pie secinājuma - Latvijā ir tikai viens bīstams oligarhs - Lembe Aiviš.
Lūk tā. Ja Tu tam netici, tad visdrīzākais esi algots ZZS un Lemberga aģents. Ja Tu tam iebilsti, tad visdrīzākais neesi par godīgumu un esi Lemberga stipendiāts. Ja tu sāc apšaubīt sirdsšķīstā Bordāna bandas godaprātu un netici, ka Lembe nav vienīgais, tad Tu esi aizdomīgs.

Atbildēt

nadežda ceriba

25.12.2019. 20:45

»

Zzs tik tam aizsegs

Sākat vienreiz revidēt dabas aizsardzības pārvaldi un citus ar dabu saistītas biedrības kas līdzekļus izsaimnieko


Dabas aizsardzības pārvalde nav biedrība bet pa tiešo pakļauta VARAM ar tas ministru Pūci, pirms gada bija pakļauta Nacionālai apviebai, biedrības ir dažādas arī politisko uzskatu piem. U. Rotberga ir Vienotība, citas biedrības citi... Nav ko izteikties ja nejedzat

Atbildēt

Slàtavas Kencis

25.12.2019. 20:33

Ilga Kreituse ar savu privàto dïvànu, kopà ar dïvànu tüdalinu Tautas Frontes kalpu no Madonas,ja nu spétu parakstit jaunu partiju ar Stuckas sarkanàm idejàm. Kreituse un Dïvàns ari ir tikpat sarkani,kà Plieksàna svàgeris Stucka .

Atbildēt

izlasīju

25.12.2019. 20:08

»

911

https://m.sputniknewslv.com/Latvia/20191224/12957705/jurkans-latvija-parvertusies-asv-trakas-agresivas-politikas-poligona.html


jurkāns kļuvis nāvīgi aktīvs.Viņš sirsnīgi pūš mīļotās krievzemes stabulē.Visfifīgākais viņa paziņojums ir,ka "katrā latvietī sēž antisemīts".Un kā tad ir ar sirdsmīļotajiem krieviem,tautiešiem poļiem,citām Eiropas tautām,amerikāņiem u.c.?Vai tad viņos nesēž antisemīts?vienīgi neciešamajos latviešos sēž?Labi,ka vēl rupji negānās kā A.Priedītis.Tomēr mazliet inteliģentāks.

Atbildēt

911

25.12.2019. 16:36

https://m.sputniknewslv.com/Latvia/20191224/12957705/jurkans-latvija-parvertusies-asv-trakas-agresivas-politikas-poligona.html

Atbildēt

pàķis

25.12.2019. 14:55

»

pāķis

Es tāds no laukiem... tā īsti visā šajā sviestā neiebraucu, bet dzima viens jautājums


P.S. Turpinot domu - ja pārējos sankcionēs varbūt tauta varēs pie daktera tikt?

Atbildēt

pāķis

25.12.2019. 14:51

Es tāds no laukiem... tā īsti visā šajā sviestā neiebraucu, bet dzima viens jautājums:
Aiviš mūsu pusē ir/bija vienīgais “oligarhs”?

Atbildēt

Olga

25.12.2019. 12:44

Šīs meitenes ir gatavs uz visu tevis dēļ. Ienāc un reģistrējies pilnīgi bez maksas free---> http://getbadgirl.com

Atbildēt

jo

25.12.2019. 12:11

»

jā,

bet re, ka viņi dažu lietu izkārtošanai saviem sponsoriem saslēdzas vienotā baslsojumā ar to pašu NA un JKP


NAV tāda parādība Latvijā kā partijas. IR tikai atsevišķi ekonomiskie grupējumi. Un tie savstarpēji cīnās par resursiem. Tam taču beidzot ir jāpielec.

Atbildēt

Lielzagļu grupenfīreri Bordāns, Jurašs, Potapova

25.12.2019. 11:28

»

aga

kopā ar lielzagļu grupņika triecienniekiem JKP


tiek gatavoti, nevis kā “jaunie komunisti”, bet kaut kas trakāks nākošajā pakāpē. Globālā korporokrātija, kas virza šo JKP, ko redzam sankcijās pret Lembergu, gatavo triecienu visai globālajai ekonomikai un šīs šūniņas uzdevumi nav prognozējami. Viens no virzieniem izgaismojas ar Bordāna un Levita jaunas ekonomikas strīdu tiesas veidošanu. Tā saucamās “ebreju tiesas saimnieciskos jautājumos”. Kā varat nojaust viss saistīts ar nekustamo īpašumu atsavināšanas efektīviem un ātriem procesiem “ādas mēteļos ar mauzeru pie sāniem”, plīstot globālajam finansu burbulim, kurš tiek gatavots ar mērķi, lai ASV norakstītu savus parādus, devalvējot USD. Jaunā pasaules kārtība iestāsies pēc dziļas un postošas ekonomikas krīzes.

Atbildēt

Gandrīz neko nevar mainīt

25.12.2019. 10:38

»

pareizi

Retorisks jautājums;kas stiprāk ietekmē valdību,oligarhi ar stipendijām,vai elektorāts.Elektorāts var ietekmēt personāliju sastāvu bet nevar izmainīt sistēmu


Atrodamies uz Piena ceļa, Saules sistēmā, uz Zemes. Esam dzīvas būtnes, homo sapiens. Atrodamies ierobežotu Zemes resursu apstākļos. Pārējo var mainīt. Ja ir zināšanas un vēlme.

Atbildēt

pareizi

25.12.2019. 10:26

Retorisks jautājums;kas stiprāk ietekmē valdību,oligarhi ar stipendijām,vai elektorāts.Elektorāts var ietekmēt personāliju sastāvu bet nevar izmainīt sistēmu.

tātad elektrorāts neko, PILNĪGI NEKO nespēj mainīt. Variet atlaist Saeimu!

Atbildēt

Simptomātiski, ka Barča no ZZS

25.12.2019. 10:18

»

jāpiekrīt

Augusts Brigmanis un Edgars Tavars, turklāt Tavars tika iecelts arī par ZZS valdes priekšsēdētāju. Loģiski būtu, ja abi atzītu, ka viņiem ir jāuzņemas atbildība par tik smagu ZZS zaudējumu vēlēšanās. Citējot klasiķi Mārci Bendiku, “ja esi oficieris, nošaujies, ja tev nav ieroča, tad aizej atejā un pakaries...


apšaubīja vēlēšanu rezultātus. Es ticu Barčai, ka tie tika viltoti, lai mazinātu ZZS un Lemberga ietekmi nākotnē ar CVK mašīnas palīdzību pēc ASV onkuļu norādījumiem, ko redzam šodienas sankciju rezultātā pret A. Lembergu, pat pārkāpjot vispār jebkādas Lemberga un viņa sievas, bērnu cilvēktiesības, slēdzot uzreiz banku kontus pretēji sankcijās noteiktam termiņam - vienam mēnesim, kad jāsagatavojas sankciju iespaidam, pabeidzot darījumus, lai neciestu trešās personas.

Atbildēt

vecajai latvietei Ilgai Kreitusei /Fanijai Goldai/

25.12.2019. 10:11

Jūs nevarat nezināt, ka kalpojat un apkalpojat kā “politoloģe” esošo 4. maija komunistu- čekistu- cionistu Saeimas koalīcijas, kas, kā labi zināms, ir pretlikumīgs Kārtības rullim veidojums, varas korporāciju, pretlatvisku veidojumu, jo pati esat bijusi 6. Saeimas Saeimas prezidija priekšsēdētāja un tā laika priekšsēdētājas darbā realizējāt cionistu stratēģijas un taktikas vadlīnijas mankurtisma garā, kas labi un precīzi aprakstīts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Latviešu tautai ar to ir pilnīgi argumentētas apsūdzības jūsu faktiskajiem noziegumiem pret latviešu tautas tiesībām un interesēm.

Atbildēt

jāpiekrīt

25.12.2019. 09:59

Augusts Brigmanis un Edgars Tavars, turklāt Tavars tika iecelts arī par ZZS valdes priekšsēdētāju. Loģiski būtu, ja abi atzītu, ka viņiem ir jāuzņemas atbildība par tik smagu ZZS zaudējumu vēlēšanās. Citējot klasiķi Mārci Bendiku, “ja esi oficieris, nošaujies, ja tev nav ieroča, tad aizej atejā un pakaries”.

Atbildēt

Fanija Golda un Arturs Priedītis ir mankurti

25.12.2019. 09:44

»

veca latviete

Ja tāda argumentācija, tāda valoda, es teiktu ārprāta apdvesta, tad labāk Kreituses argumentācija, kura starp citu ir pamatota bieži, ne šī, kur autoram vajadzīga medicīniska palīdzība. Domājiet ko un kā rakstat


Mankurtizācija nav svešvārds. Tas nav iekļauts svešvārdu vārdnīcā. Mankurtizācija ir neoloģisms – jaunvārds. Tas ir atvasinājums no vārda „mankurts”. Savukārt vārdu „mankurts” izdomāja kirgīzu rakstnieks Čingizs Aitmatovs, balstoties uz tjurku lingvistisko pieredzi neprātīguma, muļkības, idiotisma, stulbuma apzīmēšanā. Aitmatovs šo vārdu lietoja krievu valodā. Tagad krievu valodā vārdi „mankurts”, „mankurtizācija”, „mankurtisms” ir literārās valodas vārdi.
Mankurtu, mankurtizācijas, mankurtisma terminoloģiskā epopeja sākās 1980.gadā. Togad iznāca Aitmatova romāns „Un garāka par mūžu diena ilgst”. Tajā cilvēce pirmo reizi tikās ar vārdu „mankurts”.
Romānā par mankurtu dēvē cilvēku bez atmiņas, gribas, prāta. Mankurts ir psihisks robots. Viņš ir zaudējis sakarus ar vēsturiskajām un etniskajām saknēm. Mankurts ir ideāls vergs bez atmiņas. Viņš kā suns atzīst tikai saimnieku, kuram ir absolūti paklausīgs. Saimnieks var droši dzīvot bez bailēm no mankurta, jo tas nekad nedomā par sacelšanos un bēgšanu. Mankurts vispār nezina, kas ir nepaklausība. Mankurts visu izpilda bez apdomas. Mankurtam liek darīt visnetīrākos darbus, kuri prasa trulu pacietību. Mankurtam visaugstākā dzīves vērtība ir paklausība kungam.

Atbildēt

Es domāju,

25.12.2019. 09:41

»

veca latviete

Ja tāda argumentācija, tāda valoda, es teiktu ārprāta apdvesta, tad labāk Kreituses argumentācija, kura starp citu ir pamatota bieži, ne šī, kur autoram vajadzīga medicīniska palīdzība. Domājiet ko un kā rakstat


ka tas, kas rakstīts ir saturiskā parodija par Priedīša un Kreituses /Fanijas Goldas/ rakstu pornogrāfiju un demagoģiju, totāliem meliem, viņiem dažu pozitīvu atklāsmi slēpjot ar pamatotu argumentāciju, kas tikai palielina viņu tekstu demagoģisko efektu. Abi viņi ir izteikti latviešu tautas ienaidnieki, mankurti..

Atbildēt

Zzs tik tam aizsegs

25.12.2019. 08:56

Sākat vienreiz revidēt dabas aizsardzības pārvaldi un citus ar dabu saistītas biedrības kas līdzekļus izsaimnieko.

Atbildēt

a411

25.12.2019. 08:29

Kāpēc Kārlis Ulmanis ir tautā cienīts sava laika līderis? Tāpēc, ka viņš likvidēja ZS( mūsdienu ZZS)...

Atbildēt

veca latviete

25.12.2019. 07:34

»

Udo Ulbergs

Tikai zemcilvēki šodien, stulbeņi kā priedītis, vecs čekas suka, savus uzskatus, kas nav suņa sūda vērti, savas pašapziņas celšanai un noturēšanai izmet kā kakas publiskā telpā ar noteiktu atvieglošanās vajadzības regularitāti. Pat tāda veca čekas padauza kā Ilga Kreituse, kas kalpo čekistu- komunistu...


Ja tāda argumentācija, tāda valoda, es teiktu ārprāta apdvesta, tad labāk Kreituses argumentācija, kura starp citu ir pamatota bieži, ne šī, kur autoram vajadzīga medicīniska palīdzība. Domājiet ko un kā rakstat.

Atbildēt

pielauju

25.12.2019. 03:57

»

?

1.kapec galvenie liecinieki Gulbis un Julijs Krumins nenak uz Lemberga notiesajosajam tiesas sedem


ka https://jauns.lv/raksts/zinas/350044-patiesiba-par-lemberga-procesa-laika-mirusajiem-lieciniekiem liecinieki negrib noklut saja saraksta

Atbildēt

ESMAIJA

25.12.2019. 01:00

»

As

Vai fanika barētu nosaukt Latvijā vēl kādu pašvaldību kurā izskatās kā Ventspilī un kurā saimnieko "vecie padomju kolhlznieki


un es paturpināšu -vai varētu nosaukt vēl kādu pašvaldību Latvijā, kurā gan kārtējās, gan uzsūtītās, gan pieprasītās pārbaudēs un auditos nav konstatēts NESAIMNIECISKI izšķērdēts neviens cents.. Katrs ir ieguldīts un izlietots atbilstoši pašvaldības vajadzībām, un domes pieņemtajiem lēmumiem. Tad jājautā - kuru tad valsti viņš ir apzadzis. Vai te nav skaidri redzams tas variants, kad zaglis kliedz - ķeriet zagli! Cilvēki lielais vairums nav muļķi un spēj domāt pretējā gadījumā viņš pārliecinoši netiktu uzskatīts par vienu no gudrākajiem un drosmīgākajiem cilvēkiem Latvijā.

Atbildēt

labi

24.12.2019. 22:20

»

lauķis

Cilvēki nesaprot būtiskāko,oligarhi ir neatņemama ,,demokrātiskā,, režīma sastāvdaļa...


ka ielikāt "demokrātiskā" pēdiņās, jo oligarhija un demokrātija ir dažādas valsts iekārtas. Vēl ir iespējama monarhija. Kaut arī pastāv parlamentārā monarhija, tas tomēr nav īsti nopietni, tur ir teātra elementi.

Atbildēt

Laucinieks

24.12.2019. 20:01

Vai tad Lembergs vēl dzīvs pie mums laukos runā ka viņš beikts.

Atbildēt

a411

24.12.2019. 18:32

Vot, tas ZZS sainītis ir nolikts skapītī ar visiem esošiem vai neesošiem pirkstu nospiedumiem...

Atbildēt

Uz gaišu nākotni

24.12.2019. 15:56

Sen laiks tos AAA apstādināt. No viņu mahinācijām Latvijai neatgūties citādi. Rubeseni ar var paķert ar āboleni līdz

Atbildēt

Viesturs

24.12.2019. 15:29

Salīdzināt Kaimiņu ar Lembergu, ir tas pats kas salīdzināt menstruāciju ar Faniju Goldu.

Atbildēt

ZZS

24.12.2019. 14:33

sarkanie baroni sprukās... Jācer uz neatgriešanos!

Atbildēt

Vajag lielas partijas? Meli

24.12.2019. 13:09

»

lauķis

Cilvēki nesaprot būtiskāko,oligarhi ir neatņemama ,,demokrātiskā,, režīma sastāvdaļa...


Sabūvē kaut 100 000 biedru partiju, tas ir, bija, būs tikai šauras grupas, naudas partijas.

Elektorāts savā sapulcē neko ietekmēt nevar, viņus nedzird un neredz, viņi ir vergi, kalpi un kājslauķi, ne par krieva kapeiku vairāk. Visas amatpersonas partijā, deputātos izvirza tos, kuru "vakag". Ja notiktu anonīma amatpersonu un deputātu kandidātu, ministru izvēle partijā, tad nedaudz ietekmētu, bet viss tiek darīts formāli un tā jādara - jo pie varas raujas "idioti", neprašas un apvainojas, ja neizvirza un sāk graut partiju paši no iekšienes. Pareizu amatpersonu izvēle ir grūta, neiespējami izraudzīt. Vienīgais - konkurss, bet tos partijas nerīko.

Atbildēt

Lembis

24.12.2019. 13:00

»

antons mikoss

21. PSKP kongresa rezolūcija-pi*ģets podokralsja nezometno(krahs pienāca negaidīts). Par Lembi veco komunistu rezolūcija kā kulaks uz acs


Mani bija jāpārmāca kā Rubiku - vismaz 3 -4 gadi aiz restēm un es nezagtu tik daudz, kā esmu sazadzies. Rubiks bija godīgs, īsts internacionālists un tautību sajaukuma "eksperts", patiesi labs ministrs bija un labs Rīgas mērs. Politikā sasmirdis, ko lai dara!

Atbildēt

antons mikoss

24.12.2019. 11:37

21. PSKP kongresa rezolūcija-pi*ģets podokralsja nezometno(krahs pienāca negaidīts). Par Lembi veco komunistu rezolūcija kā kulaks uz acs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....