Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

a

29.12.2019. 23:14

Es tik te tā nejauši iedomājos, bet kā diez ir- ja bankas (ne tikai LV) tā raustās no šitām amurikāņu sankcijām, kā nabags tagad dabūs piķi ārā no offšoriem?

Atbildēt

bija vēl, kuri līdzi taisījās

26.12.2019. 16:40

»

pāķis

Es tāds no laukiem... tā īsti visā šajā sviestā neiebraucu, bet dzima viens jautājums


Aldi Ābeli Ventspils pilsē­tas dome izpilddirektora amatā iecēla tālajā 2009.gadā. Ir nomainījies jau trešais Ventspils pilsētas domes sastāvs, bet Aldis Ābele vēl ne reizi nav atskaitījies Ventspils pilsētas domes deputātiem par darbu… Kāpēc?

Zīmīgi, ka Aldis Ābele ir tā amatpersona, par kuru nav bijis pēdējo divu Ventspils pilsētas domes sasaukumu deputātu uzticī­bas balsojums, un kura skaidri un nepārprotami ierobežo mazākuma deputātu darbu, proti, veic prettiesisku aktu pret atsevišķiem deputātiem un to vēlētā­jiem.

Tāpat pastāv liela varbūtība, ka Aldis Ābele ir arī viena no tām amatpersonām, kura piedalās dažādu shēmu veidošanā un uzturēšanā, lai tiesiski ierobežotais domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs varētu prettiesiski pēc būtības pildīt viņam liegtos amata pienākumus un saņemt pasakainus ienākumus no biedrības Ventspils attīstības aģentūra un Biznesa attīstī­bas asociācija (šādi pēdējo desmit gadu laikā Lembergam ir izmaksāti ne mazāk kā 2,3 miljoni eiro, tai skaitā Ventspils pilsētas domes, Ventspils Brīvostas pārvaldes, SIA Kurzemes Filharmonija, SIA Olimpiskais centrs Ventspils sarūpē tie līdzekļi).

Ļoti iespējams, ka Alda Ābeles dāsnā atalgojuma iemesls – četri tūkstoši eiro mēnesī “uz rokas” un vairāk – ir meklējams absurdā, kuru vairāk nekā desmit gadus uztur tiesiski ierobežotais domes priekšsēdē­tājs, kā arī viņa nelikumību “piesedzē­ji” pašu partijā, domes administrācijā un valsts pārvaldē.

Atbildēt

Nopietni?

26.12.2019. 14:37

»

tā nav atbilde

tad ir jāsoda neizlēmība? tas nav nopietni


Viņi ir noderīgi idioti.

Atbildēt

...

26.12.2019. 12:21

»

Viedais

Es saprotu, ka ka Lembergs neko nezina par mani. Tas ir normāli. Kur viņam zināt visus LV pilsoņus. Es tikmēr no dažādiem medijiem it kā zinu daudz par Lembergu. Par raksta autori gan neko, jo viņa man pie di... (varbūt laba, a varbūt nē) Labi koments ne par to. Toties ASV izrādās zina Lembergu un visnotaļ...


You better watch out
You better not cry
Better not pout
I'm telling you why
Santa Claus is coming to town.

He's making a list
He's checking it twice;
He's gonna find out who's naughty or nice
Santa Claus is coming to town.
He sees you when you're sleeping
He knows when you're awake
He knows when you've been bad or good
So be good for goodness sake!
You better watch out!

You better not cry
Better not pout
I'm telling you why
Santa Claus is coming to town
Oh!

Atbildēt

Viedais

26.12.2019. 06:20

Es saprotu, ka ka Lembergs neko nezina par mani. Tas ir normāli. Kur viņam zināt visus LV pilsoņus. Es tikmēr no dažādiem medijiem it kā zinu daudz par Lembergu. Par raksta autori gan neko, jo viņa man pie di... (varbūt laba, a varbūt nē) Labi koments ne par to. Toties ASV izrādās zina Lembergu un visnotaļ kā personu pret kuru vajag sankcijas (ES un NATO valsts pilsoni). Ziniet, ejiet dēt.

Atbildēt

Laps jatājums

26.12.2019. 04:26

»

jautājums

kas viņiem tos dzimimzakarus pasūta


viņiem politiskos dzimumzakarus pasūtina viņu neizlēmība, nonākot SAB un DP - VDD (VDK) redzeslokā, lai Sajemā pie dzīvības kaut kā nebūtumuzturētu dzīvu partiju koalīciju - SAB un DP ielekumā turētu veidojumu valsts aparāta oturēšanai ar SAB un DP operatīvajiem lēmumiem. Borovkovs nobleķoja un panāca, ka elles izdzimums Godmanis CVK ar Ināras Ķellētājas starpniecību depudātiem iesmērēja no alzot - lai pieškirtu CVK Berziņaj valsts noslēpumus.

Atbildēt

re kur

25.12.2019. 22:45

»

jautājums

kas viņiem tos dzimimzakarus pasūta


tauta pieprasa izvērstāk par preci

Atbildēt

jautājums

25.12.2019. 22:43

»

Gadījumu sakaru, gadījuma politisko dzimimzakaru

šūniņa


kas viņiem tos dzimimzakarus pasūta?

Atbildēt

Jeņķis

25.12.2019. 21:15

»

pāķis

Es tāds no laukiem... tā īsti visā šajā sviestā neiebraucu, bet dzima viens jautājums


Protama lieta, ka Aiviš i' vienīgais oligarķis. Plintnieca Strīķe, ostas blatņiks un kartona tiesiskuma bruņnieks Jurašs, sūdzībvēstuļu rakstītājs Bordāns aizbrauca uz Vašingtonu. Tur ilgi un dikti apspriedās ar CIP, FIB, NSA, OFAC, Homeland un NASA. Tad visi nonāca pie secinājuma - Latvijā ir tikai viens bīstams oligarhs - Lembe Aiviš.
Lūk tā. Ja Tu tam netici, tad visdrīzākais esi algots ZZS un Lemberga aģents. Ja Tu tam iebilsti, tad visdrīzākais neesi par godīgumu un esi Lemberga stipendiāts. Ja tu sāc apšaubīt sirdsšķīstā Bordāna bandas godaprātu un netici, ka Lembe nav vienīgais, tad Tu esi aizdomīgs.

Atbildēt

nadežda ceriba

25.12.2019. 20:45

»

Zzs tik tam aizsegs

Sākat vienreiz revidēt dabas aizsardzības pārvaldi un citus ar dabu saistītas biedrības kas līdzekļus izsaimnieko


Dabas aizsardzības pārvalde nav biedrība bet pa tiešo pakļauta VARAM ar tas ministru Pūci, pirms gada bija pakļauta Nacionālai apviebai, biedrības ir dažādas arī politisko uzskatu piem. U. Rotberga ir Vienotība, citas biedrības citi... Nav ko izteikties ja nejedzat

Atbildēt

Slàtavas Kencis

25.12.2019. 20:33

Ilga Kreituse ar savu privàto dïvànu, kopà ar dïvànu tüdalinu Tautas Frontes kalpu no Madonas,ja nu spétu parakstit jaunu partiju ar Stuckas sarkanàm idejàm. Kreituse un Dïvàns ari ir tikpat sarkani,kà Plieksàna svàgeris Stucka .

Atbildēt

izlasīju

25.12.2019. 20:08

»

911

https://m.sputniknewslv.com/Latvia/20191224/12957705/jurkans-latvija-parvertusies-asv-trakas-agresivas-politikas-poligona.html


jurkāns kļuvis nāvīgi aktīvs.Viņš sirsnīgi pūš mīļotās krievzemes stabulē.Visfifīgākais viņa paziņojums ir,ka "katrā latvietī sēž antisemīts".Un kā tad ir ar sirdsmīļotajiem krieviem,tautiešiem poļiem,citām Eiropas tautām,amerikāņiem u.c.?Vai tad viņos nesēž antisemīts?vienīgi neciešamajos latviešos sēž?Labi,ka vēl rupji negānās kā A.Priedītis.Tomēr mazliet inteliģentāks.

Atbildēt

911

25.12.2019. 16:36

https://m.sputniknewslv.com/Latvia/20191224/12957705/jurkans-latvija-parvertusies-asv-trakas-agresivas-politikas-poligona.html

Atbildēt

pàķis

25.12.2019. 14:55

»

pāķis

Es tāds no laukiem... tā īsti visā šajā sviestā neiebraucu, bet dzima viens jautājums


P.S. Turpinot domu - ja pārējos sankcionēs varbūt tauta varēs pie daktera tikt?

Atbildēt

pāķis

25.12.2019. 14:51

Es tāds no laukiem... tā īsti visā šajā sviestā neiebraucu, bet dzima viens jautājums:
Aiviš mūsu pusē ir/bija vienīgais “oligarhs”?

Atbildēt

Olga

25.12.2019. 12:44

Šīs meitenes ir gatavs uz visu tevis dēļ. Ienāc un reģistrējies pilnīgi bez maksas free---> http://getbadgirl.com

Atbildēt

jo

25.12.2019. 12:11

»

jā,

bet re, ka viņi dažu lietu izkārtošanai saviem sponsoriem saslēdzas vienotā baslsojumā ar to pašu NA un JKP


NAV tāda parādība Latvijā kā partijas. IR tikai atsevišķi ekonomiskie grupējumi. Un tie savstarpēji cīnās par resursiem. Tam taču beidzot ir jāpielec.

Atbildēt

Lielzagļu grupenfīreri Bordāns, Jurašs, Potapova

25.12.2019. 11:28

»

aga

kopā ar lielzagļu grupņika triecienniekiem JKP


tiek gatavoti, nevis kā “jaunie komunisti”, bet kaut kas trakāks nākošajā pakāpē. Globālā korporokrātija, kas virza šo JKP, ko redzam sankcijās pret Lembergu, gatavo triecienu visai globālajai ekonomikai un šīs šūniņas uzdevumi nav prognozējami. Viens no virzieniem izgaismojas ar Bordāna un Levita jaunas ekonomikas strīdu tiesas veidošanu. Tā saucamās “ebreju tiesas saimnieciskos jautājumos”. Kā varat nojaust viss saistīts ar nekustamo īpašumu atsavināšanas efektīviem un ātriem procesiem “ādas mēteļos ar mauzeru pie sāniem”, plīstot globālajam finansu burbulim, kurš tiek gatavots ar mērķi, lai ASV norakstītu savus parādus, devalvējot USD. Jaunā pasaules kārtība iestāsies pēc dziļas un postošas ekonomikas krīzes.

Atbildēt

Gandrīz neko nevar mainīt

25.12.2019. 10:38

»

pareizi

Retorisks jautājums;kas stiprāk ietekmē valdību,oligarhi ar stipendijām,vai elektorāts.Elektorāts var ietekmēt personāliju sastāvu bet nevar izmainīt sistēmu


Atrodamies uz Piena ceļa, Saules sistēmā, uz Zemes. Esam dzīvas būtnes, homo sapiens. Atrodamies ierobežotu Zemes resursu apstākļos. Pārējo var mainīt. Ja ir zināšanas un vēlme.

Atbildēt

pareizi

25.12.2019. 10:26

Retorisks jautājums;kas stiprāk ietekmē valdību,oligarhi ar stipendijām,vai elektorāts.Elektorāts var ietekmēt personāliju sastāvu bet nevar izmainīt sistēmu.

tātad elektrorāts neko, PILNĪGI NEKO nespēj mainīt. Variet atlaist Saeimu!

Atbildēt

Simptomātiski, ka Barča no ZZS

25.12.2019. 10:18

»

jāpiekrīt

Augusts Brigmanis un Edgars Tavars, turklāt Tavars tika iecelts arī par ZZS valdes priekšsēdētāju. Loģiski būtu, ja abi atzītu, ka viņiem ir jāuzņemas atbildība par tik smagu ZZS zaudējumu vēlēšanās. Citējot klasiķi Mārci Bendiku, “ja esi oficieris, nošaujies, ja tev nav ieroča, tad aizej atejā un pakaries...


apšaubīja vēlēšanu rezultātus. Es ticu Barčai, ka tie tika viltoti, lai mazinātu ZZS un Lemberga ietekmi nākotnē ar CVK mašīnas palīdzību pēc ASV onkuļu norādījumiem, ko redzam šodienas sankciju rezultātā pret A. Lembergu, pat pārkāpjot vispār jebkādas Lemberga un viņa sievas, bērnu cilvēktiesības, slēdzot uzreiz banku kontus pretēji sankcijās noteiktam termiņam - vienam mēnesim, kad jāsagatavojas sankciju iespaidam, pabeidzot darījumus, lai neciestu trešās personas.

Atbildēt

vecajai latvietei Ilgai Kreitusei /Fanijai Goldai/

25.12.2019. 10:11

Jūs nevarat nezināt, ka kalpojat un apkalpojat kā “politoloģe” esošo 4. maija komunistu- čekistu- cionistu Saeimas koalīcijas, kas, kā labi zināms, ir pretlikumīgs Kārtības rullim veidojums, varas korporāciju, pretlatvisku veidojumu, jo pati esat bijusi 6. Saeimas Saeimas prezidija priekšsēdētāja un tā laika priekšsēdētājas darbā realizējāt cionistu stratēģijas un taktikas vadlīnijas mankurtisma garā, kas labi un precīzi aprakstīts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Latviešu tautai ar to ir pilnīgi argumentētas apsūdzības jūsu faktiskajiem noziegumiem pret latviešu tautas tiesībām un interesēm.

Atbildēt

jāpiekrīt

25.12.2019. 09:59

Augusts Brigmanis un Edgars Tavars, turklāt Tavars tika iecelts arī par ZZS valdes priekšsēdētāju. Loģiski būtu, ja abi atzītu, ka viņiem ir jāuzņemas atbildība par tik smagu ZZS zaudējumu vēlēšanās. Citējot klasiķi Mārci Bendiku, “ja esi oficieris, nošaujies, ja tev nav ieroča, tad aizej atejā un pakaries”.

Atbildēt

Fanija Golda un Arturs Priedītis ir mankurti

25.12.2019. 09:44

»

veca latviete

Ja tāda argumentācija, tāda valoda, es teiktu ārprāta apdvesta, tad labāk Kreituses argumentācija, kura starp citu ir pamatota bieži, ne šī, kur autoram vajadzīga medicīniska palīdzība. Domājiet ko un kā rakstat


Mankurtizācija nav svešvārds. Tas nav iekļauts svešvārdu vārdnīcā. Mankurtizācija ir neoloģisms – jaunvārds. Tas ir atvasinājums no vārda „mankurts”. Savukārt vārdu „mankurts” izdomāja kirgīzu rakstnieks Čingizs Aitmatovs, balstoties uz tjurku lingvistisko pieredzi neprātīguma, muļkības, idiotisma, stulbuma apzīmēšanā. Aitmatovs šo vārdu lietoja krievu valodā. Tagad krievu valodā vārdi „mankurts”, „mankurtizācija”, „mankurtisms” ir literārās valodas vārdi.
Mankurtu, mankurtizācijas, mankurtisma terminoloģiskā epopeja sākās 1980.gadā. Togad iznāca Aitmatova romāns „Un garāka par mūžu diena ilgst”. Tajā cilvēce pirmo reizi tikās ar vārdu „mankurts”.
Romānā par mankurtu dēvē cilvēku bez atmiņas, gribas, prāta. Mankurts ir psihisks robots. Viņš ir zaudējis sakarus ar vēsturiskajām un etniskajām saknēm. Mankurts ir ideāls vergs bez atmiņas. Viņš kā suns atzīst tikai saimnieku, kuram ir absolūti paklausīgs. Saimnieks var droši dzīvot bez bailēm no mankurta, jo tas nekad nedomā par sacelšanos un bēgšanu. Mankurts vispār nezina, kas ir nepaklausība. Mankurts visu izpilda bez apdomas. Mankurtam liek darīt visnetīrākos darbus, kuri prasa trulu pacietību. Mankurtam visaugstākā dzīves vērtība ir paklausība kungam.

Atbildēt

Es domāju,

25.12.2019. 09:41

»

veca latviete

Ja tāda argumentācija, tāda valoda, es teiktu ārprāta apdvesta, tad labāk Kreituses argumentācija, kura starp citu ir pamatota bieži, ne šī, kur autoram vajadzīga medicīniska palīdzība. Domājiet ko un kā rakstat


ka tas, kas rakstīts ir saturiskā parodija par Priedīša un Kreituses /Fanijas Goldas/ rakstu pornogrāfiju un demagoģiju, totāliem meliem, viņiem dažu pozitīvu atklāsmi slēpjot ar pamatotu argumentāciju, kas tikai palielina viņu tekstu demagoģisko efektu. Abi viņi ir izteikti latviešu tautas ienaidnieki, mankurti..

Atbildēt

Zzs tik tam aizsegs

25.12.2019. 08:56

Sākat vienreiz revidēt dabas aizsardzības pārvaldi un citus ar dabu saistītas biedrības kas līdzekļus izsaimnieko.

Atbildēt

a411

25.12.2019. 08:29

Kāpēc Kārlis Ulmanis ir tautā cienīts sava laika līderis? Tāpēc, ka viņš likvidēja ZS( mūsdienu ZZS)...

Atbildēt

veca latviete

25.12.2019. 07:34

»

Udo Ulbergs

Tikai zemcilvēki šodien, stulbeņi kā priedītis, vecs čekas suka, savus uzskatus, kas nav suņa sūda vērti, savas pašapziņas celšanai un noturēšanai izmet kā kakas publiskā telpā ar noteiktu atvieglošanās vajadzības regularitāti. Pat tāda veca čekas padauza kā Ilga Kreituse, kas kalpo čekistu- komunistu...


Ja tāda argumentācija, tāda valoda, es teiktu ārprāta apdvesta, tad labāk Kreituses argumentācija, kura starp citu ir pamatota bieži, ne šī, kur autoram vajadzīga medicīniska palīdzība. Domājiet ko un kā rakstat.

Atbildēt

pielauju

25.12.2019. 03:57

»

?

1.kapec galvenie liecinieki Gulbis un Julijs Krumins nenak uz Lemberga notiesajosajam tiesas sedem


ka https://jauns.lv/raksts/zinas/350044-patiesiba-par-lemberga-procesa-laika-mirusajiem-lieciniekiem liecinieki negrib noklut saja saraksta

Atbildēt

ESMAIJA

25.12.2019. 01:00

»

As

Vai fanika barētu nosaukt Latvijā vēl kādu pašvaldību kurā izskatās kā Ventspilī un kurā saimnieko "vecie padomju kolhlznieki


un es paturpināšu -vai varētu nosaukt vēl kādu pašvaldību Latvijā, kurā gan kārtējās, gan uzsūtītās, gan pieprasītās pārbaudēs un auditos nav konstatēts NESAIMNIECISKI izšķērdēts neviens cents.. Katrs ir ieguldīts un izlietots atbilstoši pašvaldības vajadzībām, un domes pieņemtajiem lēmumiem. Tad jājautā - kuru tad valsti viņš ir apzadzis. Vai te nav skaidri redzams tas variants, kad zaglis kliedz - ķeriet zagli! Cilvēki lielais vairums nav muļķi un spēj domāt pretējā gadījumā viņš pārliecinoši netiktu uzskatīts par vienu no gudrākajiem un drosmīgākajiem cilvēkiem Latvijā.

Atbildēt

labi

24.12.2019. 22:20

»

lauķis

Cilvēki nesaprot būtiskāko,oligarhi ir neatņemama ,,demokrātiskā,, režīma sastāvdaļa...


ka ielikāt "demokrātiskā" pēdiņās, jo oligarhija un demokrātija ir dažādas valsts iekārtas. Vēl ir iespējama monarhija. Kaut arī pastāv parlamentārā monarhija, tas tomēr nav īsti nopietni, tur ir teātra elementi.

Atbildēt

Laucinieks

24.12.2019. 20:01

Vai tad Lembergs vēl dzīvs pie mums laukos runā ka viņš beikts.

Atbildēt

a411

24.12.2019. 18:32

Vot, tas ZZS sainītis ir nolikts skapītī ar visiem esošiem vai neesošiem pirkstu nospiedumiem...

Atbildēt

Uz gaišu nākotni

24.12.2019. 15:56

Sen laiks tos AAA apstādināt. No viņu mahinācijām Latvijai neatgūties citādi. Rubeseni ar var paķert ar āboleni līdz

Atbildēt

Viesturs

24.12.2019. 15:29

Salīdzināt Kaimiņu ar Lembergu, ir tas pats kas salīdzināt menstruāciju ar Faniju Goldu.

Atbildēt

ZZS

24.12.2019. 14:33

sarkanie baroni sprukās... Jācer uz neatgriešanos!

Atbildēt

Vajag lielas partijas? Meli

24.12.2019. 13:09

»

lauķis

Cilvēki nesaprot būtiskāko,oligarhi ir neatņemama ,,demokrātiskā,, režīma sastāvdaļa...


Sabūvē kaut 100 000 biedru partiju, tas ir, bija, būs tikai šauras grupas, naudas partijas.

Elektorāts savā sapulcē neko ietekmēt nevar, viņus nedzird un neredz, viņi ir vergi, kalpi un kājslauķi, ne par krieva kapeiku vairāk. Visas amatpersonas partijā, deputātos izvirza tos, kuru "vakag". Ja notiktu anonīma amatpersonu un deputātu kandidātu, ministru izvēle partijā, tad nedaudz ietekmētu, bet viss tiek darīts formāli un tā jādara - jo pie varas raujas "idioti", neprašas un apvainojas, ja neizvirza un sāk graut partiju paši no iekšienes. Pareizu amatpersonu izvēle ir grūta, neiespējami izraudzīt. Vienīgais - konkurss, bet tos partijas nerīko.

Atbildēt

Lembis

24.12.2019. 13:00

»

antons mikoss

21. PSKP kongresa rezolūcija-pi*ģets podokralsja nezometno(krahs pienāca negaidīts). Par Lembi veco komunistu rezolūcija kā kulaks uz acs


Mani bija jāpārmāca kā Rubiku - vismaz 3 -4 gadi aiz restēm un es nezagtu tik daudz, kā esmu sazadzies. Rubiks bija godīgs, īsts internacionālists un tautību sajaukuma "eksperts", patiesi labs ministrs bija un labs Rīgas mērs. Politikā sasmirdis, ko lai dara!

Atbildēt

antons mikoss

24.12.2019. 11:37

21. PSKP kongresa rezolūcija-pi*ģets podokralsja nezometno(krahs pienāca negaidīts). Par Lembi veco komunistu rezolūcija kā kulaks uz acs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....