Menu
Pilnā versija
Foto

Slēptās verdzības darbības principi

Pietiek lasītājs · 03.01.2019. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Patērētāju kults, kas valda mūsdienu Rietumu pasaulē, nav brīvas sabiedrības izpausme. Tas tiek uzturēts ar mūsdienu verdzības mehānismu palīdzību.

Pirmais princips

Pastāv vergu ekonomiskā piespiešana nemitīgi strādāt. Mūsdienu vergs ir spiests strādāt bez apstājas līdz pat savai nāvei, jo līdzekļu, kurus tas nopelna mēneša laikā, pietiek tikai mājokļa apmaksai vienu mēnesi, pārtikas iegādei un transporta izdevumiem. Tā kā mūsdienu vergam naudas allaž atliek tikai vienam mēnesim, tad viņam ir jāstrādā visu dzīvi. Arī pensija ir fikcija, jo vergs – pensionārs visu savu naudu atdod sava mājokļa un pārtikas apmaksai un brīvas naudas neatliek.

Otrais princips

Otrs mehānisms, kā piespiest vergus strādāt, ir radīt mākslīgu pieprasījumu pēc pseidovajadzīgām lietām, kas vergam tiek uzspiestas ar TV reklāmām, PR, preču izvietošanu noteiktās vietās veikalos. Mūsdienu vergs ir iedzīts nebeidzamā skrējienā pēc “jaunumu” patērēšanas un tālab ir spiests nemitīgi strādāt.

Trešais princips

Trešais mūsdienu vergu ekonomiskās paverdzināšanas slēptais mehānisms ir kredītsistēma, ar kuras “palīdzību” mūsdienu vergi arvien dziļāk un dziļāk iepinas parādu jūgā caur “aizdevuma procentu” struktūrām.

Ceturtais princips

Ceturtais mehānisms, kā piespiest mūsdienu vergus strādāt slēptā vergtura labā, ir mīts par valsti. Modernais vergs domā, ka strādā valstij, bet patiesībā darbojas pseidovalsts labā, jo verga nauda patiesībā nonāk vergturu kabatās, bet valsts jēdziens tiek izmantots, lai aptumšotu vergu smadzenes un viņi neuzdotu liekus jautājumus, piemēram:

- kāpēc vergi strādā visu dzīvi un allaž paliek nabagi?

- kāpēc vergi nesaņem peļņas daļu?

- tieši kam tiek pārskaitīta nauda, ko vergi samaksā nodokļos?

Piektais princips

Piektais slēptās paverdzināšanas mehānisms ir inflācija. Cenu kāpums pie nemainīgi zemām algām nodrošina vergu nemanāmu aplaupīšanu. Tādā veidā modernais vergs kļūst arvien nabagāks un nabagāks.

Sestais princips

Sestais mehānisms, lai piespiestu vergu strādāt gandrīz par velti, ir laupīt viņam līdzekļus dzīvesvietas maiņai un nekustamā īpašuma iegādei citur. Šis princips piespiež modernos vergus strādāt vienā pilsētveidīgā uzņēmumā un paciest visus apstākļus, jo citas iespējas viņiem gluži vienkārši nav un aizbēgt tie nevar.

Septītais princips

Septītais mehānisms, lai piespiestu vergu strādāt gandrīz par velti, ir verga darba patiesās vērtības  slēpšana, verga saražotās preces patiesās vērtības slēpšana. Tāpat tiek aizplīvurota verga atalgojuma daļa, kuru piesavinās vergturis ar grāmatvedības mehānismu palīdzību, izmantojot verga nezināšanu un nespēju kontrolēt pievienotās vērtības lielumu.

Astotais princips

Astotais mehānisms ir izstrādāts, lai mūsdienu vergi nepieprasītu savu peļņas daļu, nepieprasītu atdot savu vecāku, vecvecāku, vecvecvecāku nopelnīto, ir faktu noklusēšanu par vergturu izlaupītajiem resursiem, kurus radījuši ļoti daudzu paaudžu vergi tūkstošgadīgās vēstures laikā.

Devītais princips

Lai vergi pat neiedomātos, ka var dzīvot citādi, viņi ir sadzīti biezi apdzīvotās vietās – pilsētās, tādējādi atņemot iespējas dzīvot pašiem savā zemē un apgādāt sevi. Viņiem tiek uzspiesti un iesakņoti viltus mērķi (daudz naudas, mode, iepirkšanās, lepnas automašīnas, viedtālruņi, planšetdatori utt.), iepotētas viltus vērtības un aiziešana no realitātes.

Novērtē šo rakstu:

196
20