Sākums Kas mēs esam Kontaktinformācija Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt

Komentāri un viedokļi
Versiju pietiek

Foto

Margarita. No Rīgas


Jautājums
13.07.2016.
Komentāri (8)

Viņa piedzima Rīgā, 19.gadsimta beigās jūgendstila namā Vīlandes 1, ko rotā zīmīgs dekors - velna galva… Viland… Voland… Jeļena Nirenberga kļuva par Mihaila Bulgakova mīļoto sievu. Par viņa Margaritu

Foto

Vai Latvija var kļūt par monarhiju?


Māra Viktorija Zilgalve, Kristīgi demokrātiskās savienības valdes priekšsēdētāja
02.08.2011.
Komentāri (26)

Pēdējo divdesmit gadu politiskās svārstības Latvijā sāk radīt aizdomas par to, vai mūsu valsts ir mentāli piemērota un nobriedusi demokrātiskam pārvaldes modelim. 

Foto

Kažociņš varētu priekšlaikus pensionēties


PIETIEK
15.06.2011.
Komentāri (12)

Satversmes aizsardzības biroja (SAB) direktors Jānis Kažociņš gada nogalē varētu pirms laika pamest amatu. Šāda varbūtība ar lielu ticamības pakāpi tiek apspriesta ar drošības struktūrām saistītās aprindās. 

Foto

Zatlers un Vienotība: izmantos un pametīs?


PIETIEK
09.06.2011.
Komentāri (29)

Valdim Zatleram, pirms izšķirties, kuru ceļu iet – kļūt par vienu no Vienotības līderiem vai veidot savu politisko partiju – būtu jāapsver, uz ko viņš ir spējīgs personība, kas ir pagūstams laikā līdz ārkārtas vēlēšanām un, kādu attīstības ceļu var sagaidīt no Vienotības, uzskata politologs Juris Rozenvalds. Zatlers, viņaprāt, nav tik spilgta personība, lai ilgstoši noturētos Vienotības līderu spicē, arī partiju apvienības attieksme pret pašreiz „nācijas glābēja” statusā esošo Zatleru ar laiku varētu mainīties. No otras puses, vai Zatleram pietiktu laika un cilvēkresursu, lai līdz ārkārtas vēlēšanām pagūtu izveidot savu politisko spēku. Par atskaites punktu, lemjot, vai pievienoties Vienotībai, Zatleram arī būtu jāņem tas, kādu attīstības ceļu šis politiskais spēks varētu iet. Ja Vienotībā turpinās dominēt Pilsoniskā savienība, Zatlera iespējas šāda politiskā spēka ietvaros, ko mainīt nacionālā līmenī, būtu ierobežotas, uzskata Rozenvalds.

Foto

Tirgus sāksies ar otro piegājienu


PIETIEK
11.05.2011.
Komentāri (14)

Trīs nedēļas pirms Valsts prezidenta vēlēšanām Valda Zatlera pārvēlēšanai nav nepieciešamās 51 balss. Tas ir fakts, ko nespēj izmainīt tas, ka neviens to neatzīst skaļi un, iespējams, neatzīs arī vēl 2. jūnija rītā. Tomēr Zatlers paradoksālā veidā var tikt pārvēlēts, jo virs politiskā purva zvaigznes ir sastājušās tam labvēlīgā rindā – pirmkārt, partijas plosa neuzticība un greizsirdība gan to iekšienē, gan savā starpā, otrkārt, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) un Vienotība tik ļoti vēlas saglabāt esošo valdību, ka tām gluži vienkārši nav, ko piedāvāt opozīcijas partijām apmaiņā pret „īsto” kandidātu ievēlēšanu. Tie ir tikai divi, iespējams, nozīmīgākie faktori. Trešais – tas, ko pēdējos mēnešos politikas kuluāros apzīmēja kā „Lembergam nav sava kandidāta”, šķiet, ir pagātnē: Rīgā ar kosmisku ātrumu izplatās vēsts, ka kandidāts esot atrasts. 

No Pilsoniskās savienības ligzdas dzeguzes olas izmestas

  Andris, Pilsoniskās savienības biedrs, 19.04.2011.

Ikstens: iespējas Tautas partijai vēl ir

  B. Rulle, 20.03.2011.

Paldies, Linda!

  B. Rulle, 17.02.2011.

Rakstu kategorijas

Pietiek kampt
Pietiek melot
Pietiek noklusēt

Viņiem vēl nepietiek

Komentāri un viedokļi
Dažiem vēl nepietiek
Pietiek vienaldzības
Pietiek neskaidrību
Pietiek muļķību
Pietiek slinkot
Pietiek liekuļot
Pietiek politizēt
Pietiek sacerēties
Pietiek nopietnības
Pietiek postīt
Pietiek izlikties
Pietiek pārdoties
Pietiek cerēt
Pietiek liet
Pietiek manevrēt
Pietiek snaikstīties
Pietiek izlocīties
Pietiek vēlēšanu
Versiju pietiek
Pietiek muldēt

Pietiek baumot