Sākums Kas mēs esam Kontaktinformācija Ja vēlaties mūs atbalstīt

Viņiem vēl nepietiek

Foto

Pirmstiesas brīdinājums Latvijas Republikas Saeimas deputātam Kārlim Seržantam


Vladimirs Vaškevičs
21.11.2017.
Komentāri (18)

2017. gadā 1. novembrī Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē Jūs publiski pateicāt, ka Austrijas ārstu atzinumi par manu veselības stāvokli esot manis apmaksāti un viltoti. Jūsu vārdi tika plaši tiražēti Latvijas plašsaziņas līdzekļos.

Foto

Kur mēs bijām pazuduši


PIETIEK
17.11.2017.
Komentāri (40)

Trīs dienas portāls Pietiek nav bijis pieejams, un trīs dienas mēs esam saņēmuši no mūsu lasītājiem neskaitāmus bažīgus jautājumus par šo tēmu. Atbildēsim pavisam īsi.

Foto

Drošības policija atradusi jaunu pamatojumu, lai arī pēc Āboltiņas izteikumiem nepārbaudītu Junkura mandāta lietu17.11.2017.
Komentāri (5)

Drošības policija, kas atrodas faktiskā pašreizējās Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājas un Nacionālās drošības padomes locekles Solvitas Āboltiņas kontrolē un pārraudzībā un kuras pašreizējais priekšnieks Normunds Mežviets tika amatā iecelts ar Āboltiņas tolaik vadītās partijas Vienotība ziņu, pēc jaunajiem Āboltiņas publiskajiem izteikumiem par apstākļiem, kādos 12. Saeimā ievēlētais Jānis Junkurs varētu būt ietekmēts, lai noliktu savu mandātu un Saeimā tādējādi iekļūtu vēlēšanās izsvītrotā Āboltiņa, tomēr kategoriski nevēlas sākt jaunu notikušā apstākļu pārbaudi.

Foto

OIK – kas slēpjas zem deķa


Ivars Zariņš, Saeimas deputāts
17.11.2017.
Komentāri (4)

Tautai labāk ir nezināt, kā taisa desas un politiku. Šis raksts būs par to, kā tika (un joprojām tiek) taisīta subsidētās elektroenerģijas “politika”, kāpēc ar to mēs esam tur, kur mēs esam, un vai no “turienes” mūs sagaida kāda izeja.

Rakstu kategorijas

Pietiek kampt
Pietiek melot
Pietiek noklusēt

Viņiem vēl nepietiek

Komentāri un viedokļi
Pietiek izlocīties
Pietiek postīt

Pietiek baumot