Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tieši tā

13.03.2018. 20:12

Vajadzētu vienreiz pa visām reizēm sodīt, bet šajā valstī priekšniekus neaizskar, jo .......

Atbildēt

LLP

13.03.2018. 15:52

Kārtejais Pietiek.com click baitu spins

Atbildēt

tik tiešām

13.03.2018. 15:14

»

Fantastika

Tas iespējam tikai muļķu zemē


Tikai šajā korumpētā valstelē.

Atbildēt

tieši tā

13.03.2018. 15:12

Kad beidzot tie divkājainie lopi-cūkas sēdēs aiz restēm ???

Atbildēt

m

13.03.2018. 15:02

Arī uzraudzības neveikšana vai nelemšana ir konkrēta konkrētas amatperosnas darbība, kas vistiešākajā veidā ietekmē to, attiecībā par kuru šīs darbības netiek veiktas.

Atbildēt

Fantastika

13.03.2018. 11:48

Tas iespējam tikai muļķu zemē.

Atbildēt

Ojārs

13.03.2018. 09:48

»

vispār

Svarīgākais ir tas vai FKTK šā laikā vispār ir pieņēmis kādus lēmumus attiecībā uz šīm bankām, ja nav, tad viss ir kārtībā, bet ja ir un darbība ar tiem ietilpusi vadītāja pienākumos, tad acīmredzami, ka viņš strādājis sava nākamā darba devēja interesēs jau atrodoties FKTK vadītāja amatā...


Lēmuma pieņemšana vai nepieņemšana šajos konkrētajos faktiskajos apstākļos nevar būt kritērijs. Gadījumā, ja vajadzēja pieņemt lēmumu attiecībā uz Luminora priekšteci, taču Zakulis to nav pieņēmis, vai tad arī šādā gadījumā viss ir kārtībā un tā nav rīcība (rīcības trūkums) sava nākamā darba devēja interesēs?!

Atbildēt

Vo

13.03.2018. 09:09

Šeit būtu jāierosina krimināllieta par to, ka Zakulis nav ilgstoši pildījis savus tiešos darba pienākumus. Ja Zakulim tiesā izdodas šo sūdzību apgāzt, nu tad... tad var ierosināt jaunu lietu.
Bet vārnas jau viena otrai acīs neknābjot.

Atbildēt

!

13.03.2018. 08:13

Zukulis fuktukā pēdējos piecus mēnešus vispār neko nav darījis, tātad izkrāpis no valsts algu! Par to viņu vajag tiesāt un likt atmaksāt nelikumīgi saņemto algu, nevis vēlēt bankas padomē par "jumtu"!

Atbildēt

vispār

13.03.2018. 07:24

Svarīgākais ir tas vai FKTK šā laikā vispār ir pieņēmis kādus lēmumus attiecībā uz šīm bankām, ja nav, tad viss ir kārtībā, bet ja ir un darbība ar tiem ietilpusi vadītāja pienākumos, tad acīmredzami, ka viņš strādājis sava nākamā darba devēja interesēs jau atrodoties FKTK vadītāja amatā!

Atbildēt

MI

12.03.2018. 23:47

Savdabīgs iestādes piegājiens. Alternatīvās jurisprudences paraugs. Neizbrīna, jo tā jau ir Latvijas ikdiena. Latvijas standarts.
Respektīvi, izrādās ka cilvēks gājis uz darbu, nav pildījis amata pienākumus līdz ar to nepamatoti saņēmis attalgojumu nu un visticamāk arī prēmiju/as.
Tas liecina tikai par vienu, ka tā ir īpaša persona no izredzēto kastas. Valstī viss kārtībā. Viss pa vecam.

Atbildēt

Ojārs

12.03.2018. 23:01

Manuprāt, ja jau likums nosaka aizliegumu "divus gadus pēc amata pamešanas...", tad nav pamata apspriest visādas blakus lietas, piemēram, tādas kā lēmumu pieņemšanu vai piedalīšanos lēmumu pieņemšanā.

Atbildēt

jap

12.03.2018. 19:47

Vieni mazgataji, otri ofshoristi, kopa ar changali buus vareni!

Atbildēt

opā

12.03.2018. 18:34

Pēc datumiem redzams, ka cilvēks speciāli 2 gadus gaidījis. Tieši nākamajā dienā kļuvis par bankas amatpersonu. Protams, tas tiesību normas tulkojums tāds ļoti šaurs, jo FKTK vadītājs atbild par visu kontroles funkciju un visa FKTK saziņa ar banku ir pēc būtības kontroles funkcijas veikšana. Nezinu, vai tad tik grūti bija dažus mēnešus vēlāk iecelties? Tāda muļķīga rīcība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vēlēšanu laikmeta griežos

FotoŠodien ietekmīgākajā Latvijas kaimiņvalstī - Krievijas Federatīvajā Republikā - notiek galvenās amatpersonas vēlēšanas. Lai arī daudzi to ir aizmirsuši, Krievijas Republika pirmoreiz tika dibināta 1917. gada 14. septembrī ar Kerenska Pagaidu valdības dekrētu. Tādējādi sekojošā Lielā Oktobra Sociālistiskā revolūcija iznīcināja Krievijas Republiku, nevis kaut kādu mistisku carisma citadeli.
Lasīt visu...

21

Īsi par genderistiem un “simtgades” praidu

FotoBūtu lieliski, ja par šādiem absurdiem jautājumiem nenāktos izteikties. Diemžēl ir nelielas, labi finansētas un mediju atbalstītas cilvēku grupas, kas uzspiež pārējai sabiedrībai šo jautājumu apspriešanu.
Lasīt visu...

12

Nauda, sabiedrotie un smakas: divi blakussecinājumi no trakās “banku nedēļas”

FotoKaislības ap bankām un baņķieriem pēc pāris nedēļu šekspīriskas spriedzes pārgājusi ierasti birokrātiskas gaudenības fūgā: vienā balsī skan “gaidīsim piedāvājuma izvērtējumu”, otrā “izmeklēšana būs panākumiem bagāta, un nekādā gadījumā ne ilgāka par pusgadu”.
Lasīt visu...

21

Politiskās āmurgalvības un instinkti

FotoPolitikā tāpat kā jebkurā citā cilvēku senā un mūždien aktuālā nodarbošanās veidā gadu tūkstošos ir nostiprinājušās noteiktas profesionālās domāšanas shēmas un praktiskās rīcības tehnoloģijas, normas un tradīcijas. Politika ir prāta un gribas sfēra, bet nevis cilvēka organismā iedzimta reakcija. Respektīvi, politika nav instinktu sfēra – neapzinātu tieksmju un nojautu sfēra. Politiķi tāpat kā, teiksim, zemnieki, zvejnieki, lopkopji labi zina, par ko ir jādomā un par ko nav vērts domāt, ko drīkst darīt un ko nedrīkst darīt, kas ir jādara un kas nav jādara, lai prāta iecerētajam reālajam darbam būtu pozitīvi rezultāti.
Lasīt visu...

21

Anša Ataola Bērziņa kāzusa tiesiskais vājprāts

FotoDrīz būs pagājis jau vesels gads, kopš Latvijas Republikas pilsoni Ansi Ataolu Bērziņu aizturēja Čehijas Republikas tiesību aizsardzības iestādes. Visu šo garo gadu Ansis ir pavadījis dažādos Čehijas cietumos, vienā no kuriem viņš nesen tika brutāli piekauts. Diemžēl daudzi ir aizmirsuši, kāpēc Ansim vispār tika piemērots reāls cietumsods. Tas vistiešākajā veidā saistīts ar acīmredzamām kļūdām mūsu tieslietu sistēmā, kuras neviens līdz pat šim brīdim nav uzdrīkstējies novērst.
Lasīt visu...

15

Latvijai nav jāatbalsta autoritārisms Polijā

FotoPolitiskā partija PROGRESĪVIE nosoda Latvijas valdības vadītāja nostāšanos autoritāri konservatīvās Polijas valdošās koalīcijas pusē strīdā ar Eiropas Komisiju par Polijas tiesu sistēmas brīvības ierobežošanu. PROGRESĪVIE norāda, ka Polijas uzsāktās tiesu reformas Eiropas Komisija jau gadiem ir kritizējusi kā tādas, kas novedīs pie Polijas tiesu neatkarības samazināšanās un politiskās ietekmējamības palielināšanās. Neskatoties uz to, Polijas valdība nav atturējusies no savām iecerēm ierobežot tiesu sistēmas brīvību.
Lasīt visu...

Lursoft