Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hm..

31.03.2016. 11:11

Žēl Kitijas Stepiņas... Ja nebūtu tik agresīva, varbūt es būtu iedevis tos 10 000 lvl, ko viņa prasīja😀

Atbildēt

PIETIEK

29.01.2016. 09:30

»

Labvēlis

Cik jauki selektīvs Pietiek darbs


Labprāt gaidīsim konkrētus piemērus.

Atbildēt

es

27.01.2016. 16:41

»

Laila

De Facto... kas tas par "pētniecisko žurnalismu


Tas jau drīzāk ir "sētnieciskais žurnaļugisms", jo skaidri var redzēt ieinteresētību. Tas tikai apstiprina faktu, ka ja vajag tad TV var nopirkt vajadzīgo sižetu.

Atbildēt

Laila

27.01.2016. 15:59

De Facto... kas tas par "pētniecisko žurnalismu"...?

Atbildēt

Labvēlis

27.01.2016. 15:17

»

nu.

un kāpēc tāds ''cepiens''? Te lielākajai daļai minēto vispār nav nekā??? Pliki un nabagi, bet vēl aprej, par to ka strādā


Man galīgi nebūtu žēl ja viņi saņemtu 5000eiro uz rokas, tik vien gribētu lai viņi strādātu godīgi, bez shēmām, savējo piesegšanas, savu draugu konkurentu iznīcināšanas. Diemžēl realitāte ir tāda ka bieži viņi strādā hvz kā interesēs, bet valsts intereses tās noteikti nav. Tādējādi viņi kropļo visu uzņēmējdarbību jo godīgs uzņēmējs grimst un lai izdzīvotu cīņā ar negodīgiem konkurentiem arī ir spiests sākt shēmot.

Atbildēt

Labvēlis

27.01.2016. 15:12

»

Labvēlis

Tas ka iepriekš strādājot VID struktūrās bija pliki un nabagi, bet skaidras naudas uzkrājumi tiek sākti deklarēti uzreiz kā sāk strādāt par izmeklētājiem, tā protams arī ir nejaušība un sakritība


Lai arī deklarācijas ir tikai aisberga redzamā puse, kad ir kaut kas tāds ko nevar vai negrib noslēpt, virkne deklarāciju rosina uz pārdomām. It sevišķi, rīdzenieku, neprecētu vīriešu, kuriem ir bērni.

Atbildēt

nu.

27.01.2016. 15:05

un kāpēc tāds ''cepiens''? Te lielākajai daļai minēto vispār nav nekā??? Pliki un nabagi, bet vēl aprej, par to ka strādā!!
ja nav ko teikt, tad varbūt ir vērts paklusēt vai uzrakstīt par laikapstākļiem!

Atbildēt

Labvēlis

27.01.2016. 15:05

»

Labvēlis

Cik jauki selektīvs Pietiek darbs


Tas ka iepriekš strādājot VID struktūrās bija pliki un nabagi, bet skaidras naudas uzkrājumi tiek sākti deklarēti uzreiz kā sāk strādāt par izmeklētājiem, tā protams arī ir nejaušība un sakritība

Atbildēt

Labvēlis

27.01.2016. 15:03

Par VID darbinieku aizdevumiem ir interesanti. No bankas iegūtos % atspuguļo visi, savukārt neviens VIDists aizdevējs neuzrāda ka būtu kaut centu būtu nopelnījis aizdodot naudu. Tā nu protams ticam šādai labdarībai, riskēt aizdot naudu par to neko nesaņemot pretī.

Atbildēt

27.01.2016. 15:01

»

jautājums

Viens, kas ir rakstīts deklerācijās. tur pietiek ir varbūt taisnība matemātiskam aprēķinam...


Beidziet cepties un murgot - VIDā nesēž muļķi. Arī tur saprot, ka LV dzīvo uz parāda un nav jēgas iekasēt nodokļus, katram savs krekls tuvāks. Neviens netic šai valstij un tās vajadzībām iekasēt nodokļus - tāpat nelietderīgi izšķērdēs. Kuram rūp šīs muļķības - glābt Parex un 20 ārzemju bankas? Tas nekad šeit nebeigsies. Būs citi parexi un citas bankas, kas jaglabj, citā veidolā.

Tieciet gala paši ar savam saistībām pret VID – shēmojot un naudu nobēdzinot, citādi būs bankrots. Tāpat plāno aizņemties un aizņemties – pašlaik ir Pasaules bankas audits Valsts kasei un VID ieņēmumiem – LV plāno aizņemties 1 miljardu. Par Pasaules bankas pakalpojumu LV maksā 300 000 euro, tikai analīzei vai piešķirt aizdevumu.

Atbildēt

Labvēlis

27.01.2016. 14:59

»

PIETIEK

Parādsaistības un aizdevumus mēs neapskatījām, jo De Facto sižetā attiecībā uz tiem nekas konkrēts nebija minēts


Cik jauki selektīvs Pietiek darbs:
Tāpat kā neapskatījāt:
*kā dažs labs VID darbinieks pusgadu pamet darbu VIDā lai atgrieztos ar kaudzi īpašumu
*kā tiek pirkti mocīši zem tirgus cenas
*kā tiek pirktas lietotas mašīnas lai pēc gada viņas pārdotu dārgāk
*un daudz kas cits

Atbildēt

jautājums

27.01.2016. 14:04

»

NNN

Viens, kas ir rakstīts deklerācijās. tur pietiek ir varbūt taisnība matemātiskam aprēķinam. Bet realitāte ir cita un pašlaik nepierādāma. Tas pats pietiek rakstija par VID darbinieku Kasparu Bunku. Tad cilvēki jau Ekonomikas policiju ar fiananšu policiju, Kur Pietiek rakstija par Ekonomikas policijas...


Viens, kas ir rakstīts deklerācijās. tur pietiek ir varbūt taisnība matemātiskam aprēķinam.
----------------------------------------------
Nu tad nav ko muldēt, ka deklarācijas uzrāda satraucošu tendenci.
Tad ir jārunā, ka deklarācijas neatspoguļo realitāti un, ka problēma ir sistēmiska.Un tad nav saprotams, kāda suņa pēc nodokļu maksātāji KNAB uztur?
Un ir par maz, ka jūs kaut ko zinat vai jums ir aizdomas, jo jebkuram apvainojumam ir jābūt balstītam Pierādījumos!
un atcerieties arī pret jums var vērst jebko, ja vienīgais arguments ir revolucionārā pārliecība.

Atbildēt

Sviests

27.01.2016. 13:57

»

NNN

Tas ir Lugos un tā ir Ekonomikas policija, kurā ir VP paspārnē nevis VID. Ja paskatā pietiek rakstus tad Ekonomikas polica pietiek nepatīk, bet finašu policiju tomēr aizstāv, izskatās kā pietiek infarmātori ziņu pienesēji


Paldies par precizēšanu!

Nu un šāds ir mūsu taisnības cīnītājs!?!?!?! Kurš maksā tas ir labais? Nemaksās vai maksās mazāk kļūs par slikto?

Uzskatu, ka tas ir jāņem vērā lasot un pasūtot rakstus šajā taisnības cīnītāju lapā.

Turklāt, paši nevienu vien reizi ir samelojušies

Atbildēt

NNN

27.01.2016. 13:29

»

Sviests to PIETIEK

Vai kādu laiku atpakaļ "Pieteik" nepublicēja rakstu sēriju par kādu FIN PoL darbinieku, kurš braukā ar glauniem apvidus auto un motocikliem! Publiski nepēla šo cilvēku un neapšaubīja tā godīgumu


Tas ir Lugos un tā ir Ekonomikas policija, kurā ir VP paspārnē nevis VID. Ja paskatā pietiek rakstus tad Ekonomikas polica pietiek nepatīk, bet finašu policiju tomēr aizstāv, izskatās kā pietiek infarmātori ziņu pienesēji.

Atbildēt

klucis

27.01.2016. 13:26

Arturs strazds
Gatis Pūce

Atbildēt

NNN

27.01.2016. 13:08

Viens, kas ir rakstīts deklerācijās. tur pietiek ir varbūt taisnība matemātiskam aprēķinam. Bet realitāte ir cita un pašlaik nepierādāma. Tas pats pietiek rakstija par VID darbinieku Kasparu Bunku. Tad cilvēki jau Ekonomikas policiju ar fiananšu policiju, Kur Pietiek rakstija par Ekonomikas policijas darboni Raivo Lugus. Tie visi turpina strādāt kā strādājuši. Šis visas publikācijas ir kā pīlei ūdens. Esmu 100% pārliecināts, ka šie cilvēki prot deklerācijas aizpildīt. Un tikai aizejot no darba legalizē iekrājumus. Paskatoties zināmus Valsts ieredņu deklerācijas civillaulības un kopīgie nepilngadīgie bērni um to otri vecāki nekur neparādās. Unsavas rebes kā bīda tā bīda. jo tas deklarācijā nav jānorāda. Ja no defakto 100 izmeklētājiem 10 gab. ir slidīgi ar to pietiek, lai celtu trauksmi. Jo caur šiem pietiek, lai negodīgie darboņi tiktu cauri sveikā, galvenais parasīties pie īstā izmeklētāja. Tā pat kā notiek ar maks;atnespējas administrātoriem.

Atbildēt

mx

27.01.2016. 13:00

Nē, tas ta nav un tas tā nevar būt!!! Sorosītu sazvērestība!!! finanšu policisti-Latvijas patrioti!!! Liberastu meli!!!
Vērojot šos komentārus tiešām skumji paliek par līdzpilsoņu psihiskās veselības stāvokli :)
Kāda starpība, kas un kāpēc ir piespelējis defacto šo informāciju? Mēs no šiem "mentu kariem" būsim tikai ieguvēji, jo lietas, kas būtu gadiem palikušas slēptas, tagad mums tiek atklātas.
Bez tam- kas tieši defacto sižetā ir ticis samelots? viņi tikai norādija uz dīvainībām deklarācījās, nekādas apsūdzības nevienam neizvirzot...

Atbildēt

promo

27.01.2016. 12:52

»

Pēteris

Tikko TV1 šo lietu komentēja eksperti - Voika, Kalniņš un Veinberga.Riebās klausīties šos divkošus


Veinberga dzīvo citā pasaulē, kurā atplestām rokām gaida patvēruma meklētājus, kuri šos gaidītājus dur nost, diemžēl. Zviedrijā jebkurš ministrs demisionē pēc pirmā viņam nelabvēlīgā raksta kādā avīželē, un tur bankas nepazūd no zemes virsas kā sniegs pavasarī katrā finanšu problēmu gadījumā.
Voikai laikam par VID vajadzētu zināt vislabāk - viņai, šķiet, pusmāsa - jo deklarācijās netiek uzrādīta kā ģimenes locekle - Inga Voika - strādājot VID it kā Nodokļu kontroles pārvaldē vai nu par galveno inspektori vai par sektora vadītāju, savulaik strādāja muitā, un tagad saņem ļoti "lielu" algu - spriežot pēc PIETIEK publicētā saraksta - 677,99 EUR mēnesī, un spēj gan uzkrāt, gan īpašumus iegūt.

Atbildēt

bračka

27.01.2016. 12:22

»

dd

KUR TIE PASI MAZIE IT KĀ UZKRAJUMI RADAS eSMU BIZNESA MAZAJA JAU 25 GADI pELNU AP 2500 MENESĪ UN MAN NAV NEKADU UZKRAJUMU NE LABAS MAŠINAS NE MAJAS


Nu tad jau Jūs esiet varen izšķērdīgs. No sava tīrā ienākuma 2600 mēnesī es atlieku "krātuvītē" vismaz 1000-1200 EUR mēnesī, kas gadā veido ap 13 t. EUR un dod man iespēju nomainīt auto ik pēc 3 gadiem un uzturēt normālu dzīves stilu.

Atbildēt

Sviests to PIETIEK

27.01.2016. 12:09

Vai kādu laiku atpakaļ "Pieteik" nepublicēja rakstu sēriju par kādu FIN PoL darbinieku, kurš braukā ar glauniem apvidus auto un motocikliem! Publiski nepēla šo cilvēku un neapšaubīja tā godīgumu!?
Kas ir mainījies, kopš šīs publikācijas?!
Ja kļūdos, tad atvainojos!

Atbildēt

27.01.2016. 11:55

»

nesaprašam

Tev kā nesaprašam varu paskaidrot lai bišķi pamoki smadzenes un padomā, kur ir starpība starp tādu kā Lapsa un tādiem kā LTV.....Lapsa raksta par reālām nekārtībām iestādēs un faktiski parāda, ka parastajam cilvēkam ir tiesības un ka iestādēm ir jārēķinās ar cilvēka jeb tautas vēlmēm un tiesībām........, ...


Ir veiktas aptaujas, sabiedrība ir izslāpusi pēc melīgiem sižetiem.

Melīgie sižeti nav ne apstrīdami, ne atbalstāmi, jo ir kultūras kapitālisma tiesiska un nepieciešama sastāvdaļa. Un melīgiem sižetiem ir tajā paredzēta sava noteikta vieta.

Jo jāpelna visiem.

Arī žurnālistiem, kas cits citam neētiski metas "pie rīkles".

Bet publikai ir jašāusminās! Tiek visiem savs labumiņš.

Atbildēt

jautājums

27.01.2016. 11:36

Mērķis attaisno līdzekļus? Ar cēlu mērķi drīkst attaisnot faktu sagrozīšanu un apmelošanu? Kā tur bija par tiem labajiem nodomiem- ar kuriem tiek bruģēts ceļš uz elli...
Ja valsts iestādes darbinieki ir korumpēti un pārkāpj likumu, tad tas ir jāpierāda, nevis jātaisa falsifikācijas pēc revolucionārās pārliecības.

Atbildēt

Sveists

27.01.2016. 11:22

»

PIETIEK

Ir kaut kas piebilstams par mūsu publicētajiem faktiem, izņemot to, ka Jums tie nepatīk


Nē man tie patīk! :) No šiem faktiem izsecinu, ka PR kampaņas ietvaros par zināmu atlīdzību, jebkuru informāciju pavērsīs pretēji, lai panāktu to, ka defacto, kas ir bijis neglaimojošs pret Gulami, tiktu diskreditēts.

Tādiem taisnības cīnītājiem kā Pietiek, būtu jāsadodas rokās ar Defacto un jāmēģina atmaskot negodīgie darbinieki, nevis jāstrādā pretējā virzienā.

Protams, ne visi darbinieki ir slikti un korumpēti!

Atbildēt

Teikums

27.01.2016. 11:22

»

PIETIEK

Parādsaistības un aizdevumus mēs neapskatījām, jo De Facto sižetā attiecībā uz tiem nekas konkrēts nebija minēts


Ok, paldies, es mēģināšu saskaitīt arī "lielā apmērā izsniegti aizdevumi" :)

Atbildēt

Teikums

27.01.2016. 11:21

»

Teikums

Uldis Nille ir deklarējis 21000.00 EUR aizdevumu


Līdzekļu avots varētu būt €16000 skaidrā, deklarēti par 2010. g.

Atbildēt

PIETIEK

27.01.2016. 11:20

»

Teikums

Uldis Nille ir deklarējis 21000.00 EUR aizdevumu


Parādsaistības un aizdevumus mēs neapskatījām, jo De Facto sižetā attiecībā uz tiem nekas konkrēts nebija minēts.

Atbildēt

Teikums

27.01.2016. 11:18

Uldis Nille ir deklarējis 21000.00 EUR aizdevumu

Atbildēt

PIETIEK

27.01.2016. 11:18

»

Raimonds Gerhards

Marita Klikiča


Viņa oficiālajā VID algu sarakstā netiek uzrādīta kā izmeklētāja. Mēs pārbaudījām tikai izmeklētājus.

Atbildēt

PIETIEK

27.01.2016. 11:17

»

Sveists

Nu Pietiek malacis, metas aizstāvēt, iespējams, vienu no korumpētākajām tiesību sargājošajām iestādēm


Ir kaut kas piebilstams par mūsu publicētajiem faktiem, izņemot to, ka Jums tie nepatīk?:)

Atbildēt

Sveists

27.01.2016. 11:14

Nu Pietiek malacis, metas aizstāvēt, iespējams, vienu no korumpētākajām tiesību sargājošajām iestādēm.
Apsveicu, nauda nosaka visu!

Atbildēt

jautājums

27.01.2016. 11:05

Nu kārtēja visai zemiskā manipulācija ar faktiem De fakto izpildījumā.
Ja bija viens savāds gadījums, tad par to tad arī vajadzēja cepties, bet neviss gāzt virsu dubļus virsū visiem darbiniekiem. Pie reizes atkal nomelnojot Latvijas valsti. Kur nu tur Krievija ar savu informatīvo karu...
Nu nav tur nekādas satraucošas tendences. Vismaz ne tajās deklarācijās, ko De facto un Lato ir analizējis.
Un es arī reizi mēnesī nopērku loterijas biļeti. Un? tagad pēc to jocīgo interpretācijas man ir tieskme uz azartspēlēm? Man atkal šķiet, ka viņiem ir problēmas ar uztveres adekvātumu...

Atbildēt

HMM

27.01.2016. 10:57

visi šie de facto un neka personīgi, un pērkamie žurnalisti, ar narkomani jaunalksni vadībā, sen ir jāsauc pie atbildības ... cerams, ka šai gadījumā izmekletaji noskaidros, kas pasūtīja šo sižetu, gan jau ka pēdas iet uz Vienotību un tās sponsoriem

Atbildēt

Teikums

27.01.2016. 10:05

ALEKSANDRS KLEVERS - pēdējais amats VID DB: 'Muitas policijas pārvaldes vecākais muitas eksperts VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS', līdz 2014. gadam - Valsts policija.

Pieņemt, ka no vecākā muitas eksperta kļuvis par vecāko izmeklētāju..?

Atbildēt

nesaprašam

27.01.2016. 09:55

»

?

Nesaprotu, par ko Lapsa tā pārdzīvo? Pats taču nodarbojas tieši ar to pašu - citu apkakāšanu. Kas tad notika šoreiz, ka uzmeties par apkakāto aizstāvi


Tev kā nesaprašam varu paskaidrot lai bišķi pamoki smadzenes un padomā, kur ir starpība starp tādu kā Lapsa un tādiem kā LTV.....Lapsa raksta par reālām nekārtībām iestādēs un faktiski parāda, ka parastajam cilvēkam ir tiesības un ka iestādēm ir jārēķinās ar cilvēka jeb tautas vēlmēm un tiesībām........, bet šie no TV vienkārši ir pārdevušies vienam bēdīgi slavenam no VID atlaistam personāžam, kurš pietam ir labi sasmērējies un nezinu vai materiālas vai kādas citas ieinteresētības rezultātā taisa ačgārnus, nepatiesus, tendenciozus sižetus... Un šādas viņu rīcības rezultātā zūd jebkāda ticība citiem godīgiem žurnālistiem...... Vai saprati atšķirību ? Es vismaz ceru ka saprati .....

Atbildēt

es

27.01.2016. 09:36

»

dd

KUR TIE PASI MAZIE IT KĀ UZKRAJUMI RADAS eSMU BIZNESA MAZAJA JAU 25 GADI pELNU AP 2500 MENESĪ UN MAN NAV NEKADU UZKRAJUMU NE LABAS MAŠINAS NE MAJAS


Mazāk dzer, rausti automātus un staigā pa klubiem un tad būs uzkrājumi. Vai nu Tu vecīt melo - vainu netracini cilvēkus, ka Tu no 2500 nevari veidot uzkrājumus. Mani radinieki strādā tipogrāfijā, bulku ceptuvē, par ekspedītoru utt....un visi pelna no 800 - 1200 kā nu kurš un var mierīgi atļauties pa 50 - 100 euro katru mēnesi atlikt. Tākā - vainu Tu dzīvo pāri saviem līdzekļiem zīmējoties ar greznuma lietām vainu vienkārši melo !

Atbildēt

Teikums

27.01.2016. 09:13

Reinis Ikaunieks - 2014. gada amats VID DB ir "Vecākais inspektors 'LR IEKŠLIETU MINISTRIJAS VALSTS POLICIJA'", kā VID darbinieks nekad nav deklarējies...

Mēģinu saprast, vai pareizs ir pat t.s. "headline" numurs, un +-% var spēlēt lomu

Atbildēt

dd

27.01.2016. 09:07

KUR TIE PASI MAZIE IT KĀ UZKRAJUMI RADAS eSMU BIZNESA MAZAJA JAU 25 GADI pELNU AP 2500 MENESĪ UN MAN NAV NEKADU UZKRAJUMU NE LABAS MAŠINAS NE MAJAS

Atbildēt

nu nu

27.01.2016. 08:50

Paskat tik, kā te LTV darbinieki papūlējušies, apliecinot tikai vienu - savu profesionalitāti, piepelnoties kā troļļi.

Atbildēt

pofig,gudrakie izbeg

27.01.2016. 03:38

»

Sniegbaltite

VID var gan atļaut gan aizliegt zagt PVN...


gudrakie izbeg no ,,veiksmes stasta.. un izbrauc no zaglu paradizes,mulku zemes.

Atbildēt

Domīgā

27.01.2016. 00:21

Nu ļoti kādam gribas izrēķināties ar VID vadītāju.Un nezinošajam LTV skatītājam var turpināt melst. Nu jau Rēderam nācās neaizmirst pajautāt premjera amata kandidātam Kučinskim, ko viņš domā par izmeklētāju deklarāciju briesmīgajiem faktiem un Pētersoni. Ņirdzīgi pārjautāt. No nodokļu maksātāju naudas lekni uzturētā TV to drīkst atļauties? Un neviens nemeklēs, kur tam visam kājas aug?

Atbildēt

arhīvs

27.01.2016. 00:03

... Šīs bažas netieši stiprina arī Vaškeviča dzīvesveids. Laikraksts “Diena” 2006.gadā norādīja, ka Vaškevičs ir iecienījis dārgus apģērbus, dzērienus un automašīnas, kam nepieciešamie izdevumi, visticamāk, krietni pārsniedz viņa mēnešalgas apmērus. Formāli V.Vaškeviča 2000.-2010.gada valsts amatpersonas ienākumu deklarācijās vidēji norādīti ap 10 000 latu skaidrā naudā un nedaudz vairāk - bankā. Vienīgais ienākumu avots - darba alga VID. Taču viņš joprojām dzīvo kopā ar savu šķirto sievu Ināru Vilkasti – vienu no bagātākajām Latvijas sievietēm, kas specializējās nekustamo īpašumu iegādē un tālākpārdošanā. Māja, kur viņš dzīvo, pieder I.Vilkastei, ap 20 000 latu vērtā automašīna – tēvam. Atšķirībā no V.Vaškeviča, viņi nav valsts amatpersonas un savi ienākumi viņiem nav jāuzrāda....:-)))

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

Foto2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums” [1] (likumprojekts), ar kuru ir plānots aizstāt pašreizējo Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu [2]. Iepazīstoties ar likumprojektu, nākas secināt, ka tiesnešu atalgojums pēc būtības nav mainīts, jo tas saglabāts līdzšinējā apmērā. Diemžēl izpildvaras ierēdņi ir meklējuši un atraduši iespējas, kā palielināt atalgojumu ierēdņiem, pilnībā ignorējot tiesu varu, proti, gan tiesnešus, gan arī tiesu darbiniekus.
Lasīt visu...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

Pēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca...

Foto

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

Aicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām...

Foto

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

Katru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni...

Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...