Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hm..

31.03.2016. 11:11

Žēl Kitijas Stepiņas... Ja nebūtu tik agresīva, varbūt es būtu iedevis tos 10 000 lvl, ko viņa prasīja😀

Atbildēt

PIETIEK

29.01.2016. 09:30

»

Labvēlis

Cik jauki selektīvs Pietiek darbs


Labprāt gaidīsim konkrētus piemērus.

Atbildēt

es

27.01.2016. 16:41

»

Laila

De Facto... kas tas par "pētniecisko žurnalismu


Tas jau drīzāk ir "sētnieciskais žurnaļugisms", jo skaidri var redzēt ieinteresētību. Tas tikai apstiprina faktu, ka ja vajag tad TV var nopirkt vajadzīgo sižetu.

Atbildēt

Laila

27.01.2016. 15:59

De Facto... kas tas par "pētniecisko žurnalismu"...?

Atbildēt

Labvēlis

27.01.2016. 15:17

»

nu.

un kāpēc tāds ''cepiens''? Te lielākajai daļai minēto vispār nav nekā??? Pliki un nabagi, bet vēl aprej, par to ka strādā


Man galīgi nebūtu žēl ja viņi saņemtu 5000eiro uz rokas, tik vien gribētu lai viņi strādātu godīgi, bez shēmām, savējo piesegšanas, savu draugu konkurentu iznīcināšanas. Diemžēl realitāte ir tāda ka bieži viņi strādā hvz kā interesēs, bet valsts intereses tās noteikti nav. Tādējādi viņi kropļo visu uzņēmējdarbību jo godīgs uzņēmējs grimst un lai izdzīvotu cīņā ar negodīgiem konkurentiem arī ir spiests sākt shēmot.

Atbildēt

Labvēlis

27.01.2016. 15:12

»

Labvēlis

Tas ka iepriekš strādājot VID struktūrās bija pliki un nabagi, bet skaidras naudas uzkrājumi tiek sākti deklarēti uzreiz kā sāk strādāt par izmeklētājiem, tā protams arī ir nejaušība un sakritība


Lai arī deklarācijas ir tikai aisberga redzamā puse, kad ir kaut kas tāds ko nevar vai negrib noslēpt, virkne deklarāciju rosina uz pārdomām. It sevišķi, rīdzenieku, neprecētu vīriešu, kuriem ir bērni.

Atbildēt

nu.

27.01.2016. 15:05

un kāpēc tāds ''cepiens''? Te lielākajai daļai minēto vispār nav nekā??? Pliki un nabagi, bet vēl aprej, par to ka strādā!!
ja nav ko teikt, tad varbūt ir vērts paklusēt vai uzrakstīt par laikapstākļiem!

Atbildēt

Labvēlis

27.01.2016. 15:05

»

Labvēlis

Cik jauki selektīvs Pietiek darbs


Tas ka iepriekš strādājot VID struktūrās bija pliki un nabagi, bet skaidras naudas uzkrājumi tiek sākti deklarēti uzreiz kā sāk strādāt par izmeklētājiem, tā protams arī ir nejaušība un sakritība

Atbildēt

Labvēlis

27.01.2016. 15:03

Par VID darbinieku aizdevumiem ir interesanti. No bankas iegūtos % atspuguļo visi, savukārt neviens VIDists aizdevējs neuzrāda ka būtu kaut centu būtu nopelnījis aizdodot naudu. Tā nu protams ticam šādai labdarībai, riskēt aizdot naudu par to neko nesaņemot pretī.

Atbildēt

27.01.2016. 15:01

»

jautājums

Viens, kas ir rakstīts deklerācijās. tur pietiek ir varbūt taisnība matemātiskam aprēķinam...


Beidziet cepties un murgot - VIDā nesēž muļķi. Arī tur saprot, ka LV dzīvo uz parāda un nav jēgas iekasēt nodokļus, katram savs krekls tuvāks. Neviens netic šai valstij un tās vajadzībām iekasēt nodokļus - tāpat nelietderīgi izšķērdēs. Kuram rūp šīs muļķības - glābt Parex un 20 ārzemju bankas? Tas nekad šeit nebeigsies. Būs citi parexi un citas bankas, kas jaglabj, citā veidolā.

Tieciet gala paši ar savam saistībām pret VID – shēmojot un naudu nobēdzinot, citādi būs bankrots. Tāpat plāno aizņemties un aizņemties – pašlaik ir Pasaules bankas audits Valsts kasei un VID ieņēmumiem – LV plāno aizņemties 1 miljardu. Par Pasaules bankas pakalpojumu LV maksā 300 000 euro, tikai analīzei vai piešķirt aizdevumu.

Atbildēt

Labvēlis

27.01.2016. 14:59

»

PIETIEK

Parādsaistības un aizdevumus mēs neapskatījām, jo De Facto sižetā attiecībā uz tiem nekas konkrēts nebija minēts


Cik jauki selektīvs Pietiek darbs:
Tāpat kā neapskatījāt:
*kā dažs labs VID darbinieks pusgadu pamet darbu VIDā lai atgrieztos ar kaudzi īpašumu
*kā tiek pirkti mocīši zem tirgus cenas
*kā tiek pirktas lietotas mašīnas lai pēc gada viņas pārdotu dārgāk
*un daudz kas cits

Atbildēt

jautājums

27.01.2016. 14:04

»

NNN

Viens, kas ir rakstīts deklerācijās. tur pietiek ir varbūt taisnība matemātiskam aprēķinam. Bet realitāte ir cita un pašlaik nepierādāma. Tas pats pietiek rakstija par VID darbinieku Kasparu Bunku. Tad cilvēki jau Ekonomikas policiju ar fiananšu policiju, Kur Pietiek rakstija par Ekonomikas policijas...


Viens, kas ir rakstīts deklerācijās. tur pietiek ir varbūt taisnība matemātiskam aprēķinam.
----------------------------------------------
Nu tad nav ko muldēt, ka deklarācijas uzrāda satraucošu tendenci.
Tad ir jārunā, ka deklarācijas neatspoguļo realitāti un, ka problēma ir sistēmiska.Un tad nav saprotams, kāda suņa pēc nodokļu maksātāji KNAB uztur?
Un ir par maz, ka jūs kaut ko zinat vai jums ir aizdomas, jo jebkuram apvainojumam ir jābūt balstītam Pierādījumos!
un atcerieties arī pret jums var vērst jebko, ja vienīgais arguments ir revolucionārā pārliecība.

Atbildēt

Sviests

27.01.2016. 13:57

»

NNN

Tas ir Lugos un tā ir Ekonomikas policija, kurā ir VP paspārnē nevis VID. Ja paskatā pietiek rakstus tad Ekonomikas polica pietiek nepatīk, bet finašu policiju tomēr aizstāv, izskatās kā pietiek infarmātori ziņu pienesēji


Paldies par precizēšanu!

Nu un šāds ir mūsu taisnības cīnītājs!?!?!?! Kurš maksā tas ir labais? Nemaksās vai maksās mazāk kļūs par slikto?

Uzskatu, ka tas ir jāņem vērā lasot un pasūtot rakstus šajā taisnības cīnītāju lapā.

Turklāt, paši nevienu vien reizi ir samelojušies

Atbildēt

NNN

27.01.2016. 13:29

»

Sviests to PIETIEK

Vai kādu laiku atpakaļ "Pieteik" nepublicēja rakstu sēriju par kādu FIN PoL darbinieku, kurš braukā ar glauniem apvidus auto un motocikliem! Publiski nepēla šo cilvēku un neapšaubīja tā godīgumu


Tas ir Lugos un tā ir Ekonomikas policija, kurā ir VP paspārnē nevis VID. Ja paskatā pietiek rakstus tad Ekonomikas polica pietiek nepatīk, bet finašu policiju tomēr aizstāv, izskatās kā pietiek infarmātori ziņu pienesēji.

Atbildēt

klucis

27.01.2016. 13:26

Arturs strazds
Gatis Pūce

Atbildēt

NNN

27.01.2016. 13:08

Viens, kas ir rakstīts deklerācijās. tur pietiek ir varbūt taisnība matemātiskam aprēķinam. Bet realitāte ir cita un pašlaik nepierādāma. Tas pats pietiek rakstija par VID darbinieku Kasparu Bunku. Tad cilvēki jau Ekonomikas policiju ar fiananšu policiju, Kur Pietiek rakstija par Ekonomikas policijas darboni Raivo Lugus. Tie visi turpina strādāt kā strādājuši. Šis visas publikācijas ir kā pīlei ūdens. Esmu 100% pārliecināts, ka šie cilvēki prot deklerācijas aizpildīt. Un tikai aizejot no darba legalizē iekrājumus. Paskatoties zināmus Valsts ieredņu deklerācijas civillaulības un kopīgie nepilngadīgie bērni um to otri vecāki nekur neparādās. Unsavas rebes kā bīda tā bīda. jo tas deklarācijā nav jānorāda. Ja no defakto 100 izmeklētājiem 10 gab. ir slidīgi ar to pietiek, lai celtu trauksmi. Jo caur šiem pietiek, lai negodīgie darboņi tiktu cauri sveikā, galvenais parasīties pie īstā izmeklētāja. Tā pat kā notiek ar maks;atnespējas administrātoriem.

Atbildēt

mx

27.01.2016. 13:00

Nē, tas ta nav un tas tā nevar būt!!! Sorosītu sazvērestība!!! finanšu policisti-Latvijas patrioti!!! Liberastu meli!!!
Vērojot šos komentārus tiešām skumji paliek par līdzpilsoņu psihiskās veselības stāvokli :)
Kāda starpība, kas un kāpēc ir piespelējis defacto šo informāciju? Mēs no šiem "mentu kariem" būsim tikai ieguvēji, jo lietas, kas būtu gadiem palikušas slēptas, tagad mums tiek atklātas.
Bez tam- kas tieši defacto sižetā ir ticis samelots? viņi tikai norādija uz dīvainībām deklarācījās, nekādas apsūdzības nevienam neizvirzot...

Atbildēt

promo

27.01.2016. 12:52

»

Pēteris

Tikko TV1 šo lietu komentēja eksperti - Voika, Kalniņš un Veinberga.Riebās klausīties šos divkošus


Veinberga dzīvo citā pasaulē, kurā atplestām rokām gaida patvēruma meklētājus, kuri šos gaidītājus dur nost, diemžēl. Zviedrijā jebkurš ministrs demisionē pēc pirmā viņam nelabvēlīgā raksta kādā avīželē, un tur bankas nepazūd no zemes virsas kā sniegs pavasarī katrā finanšu problēmu gadījumā.
Voikai laikam par VID vajadzētu zināt vislabāk - viņai, šķiet, pusmāsa - jo deklarācijās netiek uzrādīta kā ģimenes locekle - Inga Voika - strādājot VID it kā Nodokļu kontroles pārvaldē vai nu par galveno inspektori vai par sektora vadītāju, savulaik strādāja muitā, un tagad saņem ļoti "lielu" algu - spriežot pēc PIETIEK publicētā saraksta - 677,99 EUR mēnesī, un spēj gan uzkrāt, gan īpašumus iegūt.

Atbildēt

bračka

27.01.2016. 12:22

»

dd

KUR TIE PASI MAZIE IT KĀ UZKRAJUMI RADAS eSMU BIZNESA MAZAJA JAU 25 GADI pELNU AP 2500 MENESĪ UN MAN NAV NEKADU UZKRAJUMU NE LABAS MAŠINAS NE MAJAS


Nu tad jau Jūs esiet varen izšķērdīgs. No sava tīrā ienākuma 2600 mēnesī es atlieku "krātuvītē" vismaz 1000-1200 EUR mēnesī, kas gadā veido ap 13 t. EUR un dod man iespēju nomainīt auto ik pēc 3 gadiem un uzturēt normālu dzīves stilu.

Atbildēt

Sviests to PIETIEK

27.01.2016. 12:09

Vai kādu laiku atpakaļ "Pieteik" nepublicēja rakstu sēriju par kādu FIN PoL darbinieku, kurš braukā ar glauniem apvidus auto un motocikliem! Publiski nepēla šo cilvēku un neapšaubīja tā godīgumu!?
Kas ir mainījies, kopš šīs publikācijas?!
Ja kļūdos, tad atvainojos!

Atbildēt

27.01.2016. 11:55

»

nesaprašam

Tev kā nesaprašam varu paskaidrot lai bišķi pamoki smadzenes un padomā, kur ir starpība starp tādu kā Lapsa un tādiem kā LTV.....Lapsa raksta par reālām nekārtībām iestādēs un faktiski parāda, ka parastajam cilvēkam ir tiesības un ka iestādēm ir jārēķinās ar cilvēka jeb tautas vēlmēm un tiesībām........, ...


Ir veiktas aptaujas, sabiedrība ir izslāpusi pēc melīgiem sižetiem.

Melīgie sižeti nav ne apstrīdami, ne atbalstāmi, jo ir kultūras kapitālisma tiesiska un nepieciešama sastāvdaļa. Un melīgiem sižetiem ir tajā paredzēta sava noteikta vieta.

Jo jāpelna visiem.

Arī žurnālistiem, kas cits citam neētiski metas "pie rīkles".

Bet publikai ir jašāusminās! Tiek visiem savs labumiņš.

Atbildēt

jautājums

27.01.2016. 11:36

Mērķis attaisno līdzekļus? Ar cēlu mērķi drīkst attaisnot faktu sagrozīšanu un apmelošanu? Kā tur bija par tiem labajiem nodomiem- ar kuriem tiek bruģēts ceļš uz elli...
Ja valsts iestādes darbinieki ir korumpēti un pārkāpj likumu, tad tas ir jāpierāda, nevis jātaisa falsifikācijas pēc revolucionārās pārliecības.

Atbildēt

Sveists

27.01.2016. 11:22

»

PIETIEK

Ir kaut kas piebilstams par mūsu publicētajiem faktiem, izņemot to, ka Jums tie nepatīk


Nē man tie patīk! :) No šiem faktiem izsecinu, ka PR kampaņas ietvaros par zināmu atlīdzību, jebkuru informāciju pavērsīs pretēji, lai panāktu to, ka defacto, kas ir bijis neglaimojošs pret Gulami, tiktu diskreditēts.

Tādiem taisnības cīnītājiem kā Pietiek, būtu jāsadodas rokās ar Defacto un jāmēģina atmaskot negodīgie darbinieki, nevis jāstrādā pretējā virzienā.

Protams, ne visi darbinieki ir slikti un korumpēti!

Atbildēt

Teikums

27.01.2016. 11:22

»

PIETIEK

Parādsaistības un aizdevumus mēs neapskatījām, jo De Facto sižetā attiecībā uz tiem nekas konkrēts nebija minēts


Ok, paldies, es mēģināšu saskaitīt arī "lielā apmērā izsniegti aizdevumi" :)

Atbildēt

Teikums

27.01.2016. 11:21

»

Teikums

Uldis Nille ir deklarējis 21000.00 EUR aizdevumu


Līdzekļu avots varētu būt €16000 skaidrā, deklarēti par 2010. g.

Atbildēt

PIETIEK

27.01.2016. 11:20

»

Teikums

Uldis Nille ir deklarējis 21000.00 EUR aizdevumu


Parādsaistības un aizdevumus mēs neapskatījām, jo De Facto sižetā attiecībā uz tiem nekas konkrēts nebija minēts.

Atbildēt

Teikums

27.01.2016. 11:18

Uldis Nille ir deklarējis 21000.00 EUR aizdevumu

Atbildēt

PIETIEK

27.01.2016. 11:18

»

Raimonds Gerhards

Marita Klikiča


Viņa oficiālajā VID algu sarakstā netiek uzrādīta kā izmeklētāja. Mēs pārbaudījām tikai izmeklētājus.

Atbildēt

PIETIEK

27.01.2016. 11:17

»

Sveists

Nu Pietiek malacis, metas aizstāvēt, iespējams, vienu no korumpētākajām tiesību sargājošajām iestādēm


Ir kaut kas piebilstams par mūsu publicētajiem faktiem, izņemot to, ka Jums tie nepatīk?:)

Atbildēt

Sveists

27.01.2016. 11:14

Nu Pietiek malacis, metas aizstāvēt, iespējams, vienu no korumpētākajām tiesību sargājošajām iestādēm.
Apsveicu, nauda nosaka visu!

Atbildēt

jautājums

27.01.2016. 11:05

Nu kārtēja visai zemiskā manipulācija ar faktiem De fakto izpildījumā.
Ja bija viens savāds gadījums, tad par to tad arī vajadzēja cepties, bet neviss gāzt virsu dubļus virsū visiem darbiniekiem. Pie reizes atkal nomelnojot Latvijas valsti. Kur nu tur Krievija ar savu informatīvo karu...
Nu nav tur nekādas satraucošas tendences. Vismaz ne tajās deklarācijās, ko De facto un Lato ir analizējis.
Un es arī reizi mēnesī nopērku loterijas biļeti. Un? tagad pēc to jocīgo interpretācijas man ir tieskme uz azartspēlēm? Man atkal šķiet, ka viņiem ir problēmas ar uztveres adekvātumu...

Atbildēt

HMM

27.01.2016. 10:57

visi šie de facto un neka personīgi, un pērkamie žurnalisti, ar narkomani jaunalksni vadībā, sen ir jāsauc pie atbildības ... cerams, ka šai gadījumā izmekletaji noskaidros, kas pasūtīja šo sižetu, gan jau ka pēdas iet uz Vienotību un tās sponsoriem

Atbildēt

Teikums

27.01.2016. 10:05

ALEKSANDRS KLEVERS - pēdējais amats VID DB: 'Muitas policijas pārvaldes vecākais muitas eksperts VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS', līdz 2014. gadam - Valsts policija.

Pieņemt, ka no vecākā muitas eksperta kļuvis par vecāko izmeklētāju..?

Atbildēt

nesaprašam

27.01.2016. 09:55

»

?

Nesaprotu, par ko Lapsa tā pārdzīvo? Pats taču nodarbojas tieši ar to pašu - citu apkakāšanu. Kas tad notika šoreiz, ka uzmeties par apkakāto aizstāvi


Tev kā nesaprašam varu paskaidrot lai bišķi pamoki smadzenes un padomā, kur ir starpība starp tādu kā Lapsa un tādiem kā LTV.....Lapsa raksta par reālām nekārtībām iestādēs un faktiski parāda, ka parastajam cilvēkam ir tiesības un ka iestādēm ir jārēķinās ar cilvēka jeb tautas vēlmēm un tiesībām........, bet šie no TV vienkārši ir pārdevušies vienam bēdīgi slavenam no VID atlaistam personāžam, kurš pietam ir labi sasmērējies un nezinu vai materiālas vai kādas citas ieinteresētības rezultātā taisa ačgārnus, nepatiesus, tendenciozus sižetus... Un šādas viņu rīcības rezultātā zūd jebkāda ticība citiem godīgiem žurnālistiem...... Vai saprati atšķirību ? Es vismaz ceru ka saprati .....

Atbildēt

es

27.01.2016. 09:36

»

dd

KUR TIE PASI MAZIE IT KĀ UZKRAJUMI RADAS eSMU BIZNESA MAZAJA JAU 25 GADI pELNU AP 2500 MENESĪ UN MAN NAV NEKADU UZKRAJUMU NE LABAS MAŠINAS NE MAJAS


Mazāk dzer, rausti automātus un staigā pa klubiem un tad būs uzkrājumi. Vai nu Tu vecīt melo - vainu netracini cilvēkus, ka Tu no 2500 nevari veidot uzkrājumus. Mani radinieki strādā tipogrāfijā, bulku ceptuvē, par ekspedītoru utt....un visi pelna no 800 - 1200 kā nu kurš un var mierīgi atļauties pa 50 - 100 euro katru mēnesi atlikt. Tākā - vainu Tu dzīvo pāri saviem līdzekļiem zīmējoties ar greznuma lietām vainu vienkārši melo !

Atbildēt

Teikums

27.01.2016. 09:13

Reinis Ikaunieks - 2014. gada amats VID DB ir "Vecākais inspektors 'LR IEKŠLIETU MINISTRIJAS VALSTS POLICIJA'", kā VID darbinieks nekad nav deklarējies...

Mēģinu saprast, vai pareizs ir pat t.s. "headline" numurs, un +-% var spēlēt lomu

Atbildēt

dd

27.01.2016. 09:07

KUR TIE PASI MAZIE IT KĀ UZKRAJUMI RADAS eSMU BIZNESA MAZAJA JAU 25 GADI pELNU AP 2500 MENESĪ UN MAN NAV NEKADU UZKRAJUMU NE LABAS MAŠINAS NE MAJAS

Atbildēt

nu nu

27.01.2016. 08:50

Paskat tik, kā te LTV darbinieki papūlējušies, apliecinot tikai vienu - savu profesionalitāti, piepelnoties kā troļļi.

Atbildēt

pofig,gudrakie izbeg

27.01.2016. 03:38

»

Sniegbaltite

VID var gan atļaut gan aizliegt zagt PVN...


gudrakie izbeg no ,,veiksmes stasta.. un izbrauc no zaglu paradizes,mulku zemes.

Atbildēt

Domīgā

27.01.2016. 00:21

Nu ļoti kādam gribas izrēķināties ar VID vadītāju.Un nezinošajam LTV skatītājam var turpināt melst. Nu jau Rēderam nācās neaizmirst pajautāt premjera amata kandidātam Kučinskim, ko viņš domā par izmeklētāju deklarāciju briesmīgajiem faktiem un Pētersoni. Ņirdzīgi pārjautāt. No nodokļu maksātāju naudas lekni uzturētā TV to drīkst atļauties? Un neviens nemeklēs, kur tam visam kājas aug?

Atbildēt

arhīvs

27.01.2016. 00:03

... Šīs bažas netieši stiprina arī Vaškeviča dzīvesveids. Laikraksts “Diena” 2006.gadā norādīja, ka Vaškevičs ir iecienījis dārgus apģērbus, dzērienus un automašīnas, kam nepieciešamie izdevumi, visticamāk, krietni pārsniedz viņa mēnešalgas apmērus. Formāli V.Vaškeviča 2000.-2010.gada valsts amatpersonas ienākumu deklarācijās vidēji norādīti ap 10 000 latu skaidrā naudā un nedaudz vairāk - bankā. Vienīgais ienākumu avots - darba alga VID. Taču viņš joprojām dzīvo kopā ar savu šķirto sievu Ināru Vilkasti – vienu no bagātākajām Latvijas sievietēm, kas specializējās nekustamo īpašumu iegādē un tālākpārdošanā. Māja, kur viņš dzīvo, pieder I.Vilkastei, ap 20 000 latu vērtā automašīna – tēvam. Atšķirībā no V.Vaškeviča, viņi nav valsts amatpersonas un savi ienākumi viņiem nav jāuzrāda....:-)))

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...