Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris

17.01.2020. 10:24

Jo vairak aptieku, ar dažàdiem īpaśniekiem, jo zemakas cenas un augstāks servisa līmenis. Motivacija jaunieśiem apgut farmacijas zinàtnes un ari atvert savu biznesu.

Patreiz nozare ir korumpèta ar izkropļotu uzņēmējdarbības vidi, un neatbilst labas gribas pàrvaldībai.

Atbildēt

Politisks jautājums (varas)

15.01.2020. 16:48

»

Politisks jautājums

Un aptiekām jāpieder farmaceitiem...


Papildinājums1

1. Nav ko konkrētu gadu gaidīt. Kā lēmums pieņemts, likums un normatīvie akti apstiprināti, tad arī sākam. Panākam Igauniju. Ja var 5 gadu vietā, realizēt trijos gados, tad uz priekšu! Kaut vai vienā gadā!. Tas pamatā no farmaceitu intereses (cik pieteiksies) un cik kredītos varam atļauties. Starp citu ar Latvijas Bankā aizvien vairāki miljardi ir pieejami, ja nekas nav mainījies. Pie Kazāka vajag painteresēties. Nu kādi 100-200 miljoni euro vajadzīgi (patlaban minu un saucu neīsto ciparu, cenas uz leju aptiekām jāspiež. Par zāļu dārdzību. Bet pirmo gadu piesardzīgi vajag. Būs likuma sabotāžas mēģinājumi.

2. Līdz ar to:
Ja 12 mēnešu laikā kopš likuma stāšanās spēkā nepārdot, tad par katru nepārdoto aptieku juridiskai personai, kam pieder aptieku tīkls, jānomaksā katru mēnesi valstij sods 20% no iepriekšējā gada aptieku tīkla aptiekas vidējā apgrozījuma (aptieku tīkla visu aptieku apgrozījums gadā / aptieku skaits tīklā). Tātad 5 mēnešos viena gada vidējam apgrozījumam par katru nepārdoto aptieku. Ja farmaceiti nepiesakās uz visām aptiekām (būtu brīnums), tad darījums tāpat notiek, bet aptieku uz terminētu laiku nopērk valsts (pašvaldība?..korupcijas briesmas jebkurā gadījumā jāmazina, laikam labāk valsts)

3. Būs liela pretošanās, baidīšana, rakstīšana. Ar ironiju atbildēt un asi reaģēt.

4. Premjeram, ministrei un 3-4 farmaceitēm doties uz Igauniju vajadzētu. Apmainīties idejām, kā labāk.

5. Ministre raidījumā "Krustpunkti" nesen izteicās, ka Igaunijā reforma ir atcelta. Dezinformācija. Likums ir spēkā, ka no 2020.g.1.aprīļa sākas. Uzmetēji mēģināja apstiprināt likumu, kas atceļ reformu (atceļ 1.aprīļa likuma). Igaunijas parlaments šo atcelšanas likumu noraidīja. Tāpēc, jābrauc uz Igauniju, lai iegūtu informāciju no pirmavota (Veselības ministrija, individuālo farmaceitu un aptieku asociācijas, kontrolējošās valsts institūcijas...). Kādu no Konkurences padomes, varbūt no KNAB.

Ja sabotē, brīdināt, ka aizliegim paralēlo eksportu, kāpēc izvest lētas zāles no valsts? Paralēlam importam atbalsts (lētās zāles ievest).

Ja tomēr turpina pretoties, padomāt par valsts lieltirgotavas dibināšanu (naudu šīs reformas ietvaros sameklēt var) un novirzīt visas kompensējamās zāles uz turieni. Ja valsts dod naudu, tad valsts var arī pārņemt biznesu, bet ar stingru kontroli un labu komandu nokomplektēt.

Ja tas nelīdz, tad FID un KNAB mazliet uzmanīgāk var apskatīties. 1 miljards euro apgrozījums.

6. Izmeklēšanu veikt, kas to zāļu cenu noteikumus organizēja, lobēja, atbalstīja. Palūgt pie ASV informāciju.

Tas ir politisks jautājums. Tātad varas jautājums.


https://farmacija-mic.lv/igaunijas-farmaceiti-rosina-pakapenisku-aptieku-reformas-istenosanu-lidz-nakama-gada-1-aprilim/

P.S. Hūte laikam pretojas tranzītbiznesā. Ar saviem sakariem gremdē tranzītu (ostas, dzelzsceļs). Prom uz ASV. Nebūs Latvijā, nebūs jēgas sabotēt viņa partneriem, ja redzēs, ka bezcerīgi viņu atgriezt un atgriezties pie vecās kārtība. Kļūda paturēt viņu Latvijā un vēl ostas pilsētā.

UN APTIEKAS FARMACEITIEM! Aptiekas (1-2) īpašniece partiju nenopirks. Lieltirgotava ar simtiem miljonu euro var. Tāpēc tas ir varas jautājums. Banku sektora mācības nepietiek?! Un tad glāba par vairāk nekā vienu miljardu EUR. Jo redz... sistēmbanka izveidota un partijas tika piebarotas (ministrijām, valsts uzņēmumiem, pašvaldībai lika turēt naudu. Un tauta samaksāja. Arī ar prombraukšanu. Nē, pie mums vainīgo nav. Pagaidām.

Atbildēt

manupraat

15.01.2020. 11:11

Taa jau tas pie mums ir tradicionaali - vispirms valdiiba pie'nem kaut kaadu aciim redzami stulbu, nejeedziigu, kaiteejo'su leemumu un peec tam ar lielu cii'nu, pla'siem avii'zrakstiem, diskusijaam, aptaujaam, peetiijumiem, protesta veestuleem, 'sii nejeedziiba beidzot tiek atcelta. Un tas tad tiek pasniegts tautai, ka liels sasniegums, liela uzvara. Skumji!

Atbildēt

Brīvais tirgus

15.01.2020. 09:43

»

jautaajums

Vai tik tas brīvais tirgus nav blefs?Vai tik transnacionālās korporācijas nediktē noteikumus valstīm?Un tā visās nozarēs,arī farmācijā


Nu nevar viena korporācija diktēt noteikumus patiešām brīvajā tirgū. Ja kāds uzskrūvējis cenas, tūlīt pat parādīsies konkurents ar drusku zemāku cenu, un pirmais varēs iet uzpīpēt maliņā. Mobilo tālruņu ražošanā valstis neiejaucas un mums ir visādi modeļi jebkurai gaumei un maka spējām. Un mobilais tālrunis ir jau pirmās nepieciešamības prece, tāpat kā zāles. Brīnumi sākas tajās jomās, kur valsts cenšas ierobežot konkurenci. Ko mums dos farmaceiti aptieku īpašnieki? Daudz vērtīgāk, ja bezrecepšu zāles ļaus tirgot benzīntankos un lauku veikalos.

Atbildēt

Brīvais tirgus

15.01.2020. 09:12

»

jautaajums

Kā tas nākas kad aptiekā izgatavotas zāles ir lētākas kā lielražotāju un lieltirgotāju piedāvātas zāles?Medikamentiem jābūt ar fiksētām maksimālajām cenām


Valstij noteikti nav jāpelna uz medikamentiem. Valsts tikai iekasē nodokļus no to liel- un maztirgotāju peļņas, kuri uzvarējuši tirgus konkurencē. Bet kurš tur iedzīvotājiem bijis tīkamāks - Anniņas bodīte vai Bigfarmas lieltīkls - valstij absolūti vienalga. Normālai valstij tas ir, protams. Ne tai, kurā politiku nosaka farmācijas uzņēmumi.

Atbildēt

jautaajums

15.01.2020. 08:28

»

Brīvais tirgus

Saslimušam cilvēkam jau vienalga, vai aptiekas īpašnieks ir farmaceits, vai varbūt operas dziedātājs. Lai tik zāles ir pieejamākas. Izlasiet rakstā Zviedrijas pieeju


Kā tas nākas kad aptiekā izgatavotas zāles ir lētākas kā lielražotāju un lieltirgotāju piedāvātas zāles?Medikamentiem jābūt ar fiksētām maksimālajām cenām.
Toties nevienam nav vienalga kas nopelna,valsts vai lielražotāji un lieltirgotāji.

Atbildēt

vajaga

15.01.2020. 06:46

Dzelteniem naudu vajaga.......

Atbildēt

Brīvais tirgus

15.01.2020. 06:30

»

...

Ja īpašnieks nav farmaceits tad lai pārdod to aptieku,nav vajadzības atņemt,brīvais tirgus


Saslimušam cilvēkam jau vienalga, vai aptiekas īpašnieks ir farmaceits, vai varbūt operas dziedātājs. Lai tik zāles ir pieejamākas. Izlasiet rakstā Zviedrijas pieeju.

Atbildēt

...

15.01.2020. 05:14

»

Brīvais tirgus

Tomēr latviešu “patrioti” dvēselē ir visīstākie boļševiki... atņemt un pārdalīt


Ja īpašnieks nav farmaceits tad lai pārdod to aptieku,nav vajadzības atņemt,brīvais tirgus.
Aptieku īpašniekam jābūt farmaceitam.

Atbildēt

Brīvais tirgus

15.01.2020. 04:46

»

Politisks jautājums

Un aptiekām jāpieder farmaceitiem...


Tomēr latviešu “patrioti” dvēselē ir visīstākie boļševiki... atņemt un pārdalīt.

Atbildēt

LR Valsts drošības dienests

15.01.2020. 02:58

»

Krišjānis Kariņš

Pilnīgas auzas būs! Latvijā ar farmācijas biznesu viss ir kārtībā jau tagad. Laikam šī raksta autore ir Kremļa aģente, kura grib sabotēt Latvijas neatkarību. Kremļa spiedze! Muļķības sarakstītas


Mūsu rīcībā ir informācija, ka šis raksts ir kārtējā Kremļa informatīvā hibrīdkara izpausme, lai apdraudētu Latvijas neatkarību, jo ar pārmērīgi alkatīgajiem farmācijas biznesiem un viņu uzpirktajiem korumpantiem Saeimā un Ministru Kabinetā tam nav nekāda sakara. Latvija ir 100% izdevusies valsts, kurā viss ir vislabākajā kārtībā. Ja kāds pauž kaut ko citu, tad viņš ir Kremļa aģents.

Atbildēt

Krišjānis Kariņš

15.01.2020. 02:54

Pilnīgas auzas būs! Latvijā ar farmācijas biznesu viss ir kārtībā jau tagad. Laikam šī raksta autore ir Kremļa aģente, kura grib sabotēt Latvijas neatkarību. Kremļa spiedze! Muļķības sarakstītas!

Atbildēt

Politisks jautājums

15.01.2020. 02:17

Un aptiekām jāpieder farmaceitiem.
Tas ir politisks jautājums. Cik lieltirgotavu, kurām ir aptieku tīkli, pieder latviešiem? Nevienas lieltirgotavas?

Tāpēc tas ir politisks jautājums! Kur skatās NA/TB/LNNK?

Un tā veidosies vidusšķira.
Vismaz kaut cik.

Par "pārdevēju" aiz letes aptiekā strādājot par kādiem 1000 EUR kādas lieltirgotavas labā, kas pieder sveštautiešiem, sevi ne par īpašnieci, ne par vidējo šķiru nesauksi.

Kur tas Kariņš skatās? Igauņi no 1.aprīļa pāriet uz "aptieka farmaceitiem"!
Latvijā šis princips ar procentu (cik % aptieku pāriet farmaceitiem) no visu aptieku skaita katrai lieltirgotavai, ražotājam, vispār kādai firmai piederošai:

Gads - % no visu aptieku skaita, kas pieder uz doto brīdi juridiskai personai
Gads - % - Kopā, %
2021 - 10% - 10%
2022 - 15% - 25%
2023 - 20% - 45%
2024 - 25% - 70%
2025 - 30% - 100%
Tātad ja patlaban kādai juridiskai personai pieder 300 aptiekas. Tad nākošajā gadā jāpārdod farmaceitiem 30 aptiekas, aiznākošā gadā - 45, tad 60, tad 75, tad 90 aptiekas. Kopā 300 aptiekas 5 gados. Kopā valstī 70-80 aptiekas pirmajā gadā jāpārdot. Cik tur naudā sanāks?
Ja gadam beidzoties nepārdot, tad par katru nepārdoto aptieku juridiskai personai, kam pieder aptieku tīkls, jānomaksā valstij sods 20% no iepriekšējā gada aptiekas apgrozījuma. Tātad 5 mēnešos viena gada apgrozījums.

Valstij jāparedz ļoti lēti kredīti priekš aptieku pirkšanas, ko izsniedz farmaceitiem, kuri gatavi pirkt aptiekas un uzņemties saistības.

Viņķelei priekšlikums par brīvu. Pagaidām. Ko Jūs tur VM darāt? Ja "čuriņas" raustās, tad nav ko ministriju vadīt.

Atbildēt

Brīvais tirgus

14.01.2020. 21:01

»

Gliko

Būs vēl vairāk tîklu aptieku un privātās aptiekas vispār tiks izspiestas no tirgus


Slimniekam poh, privātā vai tīkla aptieka. Izdzīvos tās, kam zāles pieejamākas.

Atbildēt

Slimiķi

14.01.2020. 20:55

Visi блядь skrienam uz aptieku pirkt big pharma ieskapētos mēslus. Ok, ja varam paskriet, tad labāk skrienam uz mežu, meitenēs, iedzert utt.... visi slimiķi velkamies uz барыги аптеку, kur mums nodīrās visu vēl palikušo. Nesam savu lieko svaru, nodzertās aknas, nosmēķētās plaušas un kusli ķermenīti tieši uz aptieku. 100 metrus starp aptiekām, tad 50...

Atbildēt

anonīmie speciālisti visās jomās no

14.01.2020. 20:54

nevalstiskas organizācijas, kuras darbības prioritātes ir sinerģijas radīšana starp labas pārvaldības principu ieviešanu un patērētāju tiesībām Baltijas valstīs

Atbildēt

Gliko

14.01.2020. 19:54

Būs vēl vairāk tîklu aptieku un privātās aptiekas vispār tiks izspiestas no tirgus

Atbildēt

Brīvais tirgus

14.01.2020. 17:24

»

Jautrīte

Vai šis samazinās zāļu cenas? Tā arī nekļuva skadrs, bet šis ir vissvarīgākais uzdevums


Jā, brīvais tirgus un sīva konkurence samazina cenas. Nav nozīmes, vai tās ir mobilo sakaru, vai zāļu cenas.

Atbildēt

Jautrīte

14.01.2020. 16:35

Vai šis samazinās zāļu cenas? Tā arī nekļuva skadrs, bet šis ir vissvarīgākais uzdevums!

Atbildēt

kaķa smiekli

14.01.2020. 16:27

Vai kāds atceras, kura ministra darbības laikā tika pieņemti šie tizlie noteikumi par 500 m zonu ?

Atbildēt

Citāts no Apiņa intervijas nra

14.01.2020. 14:23

«Ja man prasa, kas ir mans lielākais panākums, strādājot par Latvijas Ārstu biedrības prezidentu, tad es domāju – tas, ka mums vairs nesmēķē kafejnīcās, restorānos, sporta telpās, teātros. Tas, ka Latvijā smēķēšana bērnu klātbūtnē ir atzīta par vardarbību pret bērnu. Un rezultāts – Latvijā smēķē mazāk,» uzsver P. Apinis, «Latvijā vienkārši nav neviena, kas domātu par sabiedrības veselību. Veselības ministrija jau sen ir pārvērtusies par farmācijas vai iepirkumu ministriju. Veselības ministrijā nav neviena, kas kaut minimāli saprastu sabiedrības veselības jautājumus. Vienmēr uzdodu sev jautājumu – ja Ārstu biedrība neiestāsies pret pārlieku augstu CO2 daudzumu nevēdinātās, nepareizi siltinātās skolas telpās – kurš tad to darīs? Ja Ārstu biedrība neiestāsies pret glifosfātu, pret minerālmēslu pārlieku lietošanu, pret pesticīdiem – kas tad to darīs?"

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

21

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

FotoNevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem un Ministru kabineta ar ierosinājumiem grozījumiem noteikumos, kas regulē aptieku izvietojumu saistībā ar pēdējā laikā aktualizēto medikamentu pieejamības un to dārdzību Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

FotoMežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža koku krājas pieaugums, proti, koksne, ko augšanas procesā saražo koki, saskaņā ar Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” veiktajiem pētījumiem veido apmēram 26 miljonus kubikmetru gadā, no tā izmantojam apmēram 16 līdz 17 miljonus kubikmetru, bet vismaz 6 miljoni kubikmetru koksnes atmirst citu faktoru – kukaiņu, slimību, vēja un sniega – dēļ. Tā rezultātā ik gadu koksnes krāja Latvijas mežos palielinās par aptuveni 3 līdz 4 miljoniem kubikmetru.
Lasīt visu...

12

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

FotoManiem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā pārvarēt pašreizējo krīzi. Viena - sarežģīta un godīga, otra - ātra un gļēva.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...