Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mirla

14.07.2016. 09:48

»

Panamas papīrs

Foršs idiots, infantīls saviem gadiem. Un tāds par Tieslietu ministru...


Idioti reāli varbūt ir Šadurskis vai Ķīlis, Rasnačs ir normāls džeks, tas ir acīmredzami.
Bet nu tautas nodevējiem protams tas ir kā dadzis acīs.

Atbildēt

Panamas papīrs

10.07.2016. 11:25

»

!

Tieslietu ministrs ir parādā nodokļu maksātājiem naudu un demisiju...


Nav bijis Rasnača skapī nekads "Rasnača skelets", lai kā to meklētu.

Nesaprotu, par ko cepiens - Rasnačs paskaidroja, ka skapi vedis ārkārtas gadījumā. Kas bijis skapī, to liedz atklāt valsts noslēpums. Tie, kas interesējas par šo noslēpumaino procesu - skapja pārvešana, nonāk riska zonā, kura saistīta ar valsts noslēpumu.

Atbildēt

Gr.Antiņš, LRTTT

10.07.2016. 11:04

»

L.Grantiņš LRTT

Pilns "simts" jau tam izdzimumam nav


esmu iznācis no durkas un saceru vētuli ukropu prezidentam- ko viņš domā par manu vislatvijas glābšanas plānu.

Atbildēt

Panamas papīrs

10.07.2016. 10:09

»

ironiskais

palasot rakstu sēriju secinu, ka tā ir viena no labākajām Dz.Rasnača reklāmām:) Apsveicu viņa polittehnologus. Labs līmenis. Diezgan vispusīgi atstrādāts tēls, visumā ļoti cilvēcīgs un pozitīvs:) Vēlētāja apziņā skapja pārvietošana ar dienesta auto tāda piekasīšanās vien ir, toties paskat kādas bildes...


Foršs idiots, infantīls saviem gadiem. Un tāds par Tieslietu ministru!

Šo infantīlismu viņā turpina ģenerēt, nevis ļaut vīrietim grūītībās attīstīties par vīrieti, tieši vienpates padauzas, kuras līp klat šādiem infantīliem večiem un viņus izmanto. Vecis (ironiskais), ja vien nav gejs, nekad nepateiktu par veci, ka tas ir foršs. Tātad rakstītājs- ironiskais - ir vai nu gejs, vai sieviete, padauza..jo cik zināms Rasnačam ģimenes vairs nav... vai kļūdos?

Atbildēt

ironiskais

10.07.2016. 07:45

palasot rakstu sēriju secinu, ka tā ir viena no labākajām Dz.Rasnača reklāmām:) Apsveicu viņa polittehnologus. Labs līmenis. Diezgan vispusīgi atstrādāts tēls, visumā ļoti cilvēcīgs un pozitīvs:) Vēlētāja apziņā skapja pārvietošana ar dienesta auto tāda piekasīšanās vien ir, toties paskat kādas bildes, viņš taču ir foršs! Pirms vēlēšanām šo visu varēs pacelt kā "kompromātu" un vēlreiz noreklamēt viņu:)

Atbildēt

nju

10.07.2016. 01:14

da vnk prosts narcisisma upuris

Atbildēt

!

09.07.2016. 22:50

Tieslietu ministrs ir parādā nodokļu maksātājiem naudu un demisiju.


Dienesta automašīna nodoklis likums Tieslietu ministrija tieslietu ministri Tieslietu ministrs Dzintars RasnačsLatvijas masu medijos ir pazibējusi viena ziņa, kura pašlaik vēl nav tikusi tiražēta plašāk. Vēl nav, vismaz pagaidām. Uzmanības centrā mums ir nonācis Latvijas Republikas tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.

Pirmie, kas uzmanību pievērsa Dzintara Rasnača personībai, bija portāls "pietiek.com". Tieslietu ministrs, kas tik skrupulozi centās šo rindu autoru pārliecināt, ka kaut kas nav pareizi saskaitīts viņa ministrēšanas stāžā, ir ieķēpājies skapja lietā. Viens ministrs paziņo par iznākšanu no skapja, otrs - skapi pārved. Jācer, ka abiem ministriem skapis nav kopīgs. Kā objekts. Nu lai kā, bet mums ir skapja lietu ministri, nu jau divi.

Un tā - pie galvenā. Portāls "pietiek.com" pavēstījis, ka Latvijas Republikas tieslietu ministrs ir izmantojis ministrijas transporta līdzekli, lai, veicot pārcelšanos, pārvestu skapi. "pietiek.com" ir palūdzis Tieslietu ministriju sagatavot visu ministrijas īpašumā un pārraudzībā esošo transporta līdzekļu maršrutu lapas, kas, kā var saprast līdz šim, nav izdarīts. Labi, ministrijas darbība ir lēna, skrupuloza, birokrātiska. To varētu attiecināt uz jebkuru ministriju, bet šoreiz mums piešaudes mērķī ir trāpījusies Tieslietu ministrija, kas nodrošina tiesu sistēmas darbību, tiesiskuma ieviešanu visās dzīves jomās.

Esošie normatīvie akti nosaka, ka valsts iestāšu darbinieki nevar izmantot dienesta automašīnas privātajām vajadzībām. Likuma "Par valsts un pašvaldību finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanu" pants 5.2. nosaka:

"(1) Papildus šajā likumā un citos tiesību aktos ietvertajiem noteikumiem par rīcību ar publiskas personas mantu ievērojami arī saskaņā ar šo pantu paredzētie publiskas personas autotransporta izmantošanas noteikumi.

(2) Publiskas personas īpašumā, valdījumā vai lietošanā esošais autotransports, tajā skaitā operatīvais transports, izmantojams tikai dienesta, darba, amata pienākumu (turpmāk — darba pienākumi) pildīšanai.

(3) Autotransporta lietošana darba vajadzībām ir tāda autotransporta lietošana, kas nepieciešama amatpersonas vai darbinieka darba pienākumu pildīšanai, nodrošinot publiskas personas vai publiskas personas institūcijas iestādes funkciju izpildi.

(4) Par autotransporta izmantošanu darba vajadzībām uzskatāma arī tā lietošana šādos gadījumos:

1) attiecīgās amatpersonas vai darbinieka darba pienākumi ir saistīti ar nepieciešamību nodrošināt viņam iespēju jebkurā brīdī atgriezties pie darba pienākumu pildīšanas vai darba pienākumu pildīšanu nepieciešams nodrošināt īpašas steidzamības kārtībā, arī tādēļ, lai novērstu ārkārtas situācijas un to sekas, apdraudējumu sabiedrības veselībai vai drošībai;

2) amatpersonas vai darbinieka darba pienākumu specifika paredz to pildīšanu tādā teritorijā, kuru objektīvu iemeslu dēļ nevar sasniegt ar sabiedrisko transportu vai bez autotransporta izmantošanas;

3) tiek sargāta valsts amatpersonu drošība;

4) amatpersona vai darbinieks tiek nogādāts no darba vietas uz dzīvesvietu vai no dzīvesvietas uz darba vietu, ja objektīvu iemeslu dēļ sabiedriskā transporta pakalpojumus nav iespējams izmantot vai arī tā izmantošana apgrūtina darba pienākumu efektīvu izpildi.

(5) Lai nodrošinātu šā panta noteikumu izpildi, publiska persona vai publiskas personas institūcija izdod normatīvo aktu par autotransporta izmantošanas kārtību, nosakot arī to personu loku, kuras atbilstoši šā panta noteikumiem drīkst lietot attiecīgo autotransportu.".

Tātad - ja tieslietu ministrs ir izmantojis Tieslietu ministrijas pārziņā esošo transporta līdzekli, tad varētu domāt, ka skapja pārvešana no punkta A uz punktu B ir dienesta pienākumu pildīšanai nepieciešama darbība. Varbūt skapī glabājās dokumenti, kas nepieciešami dienesta pienākumu veikšanai un tie būtu jānogādā jaunajā dzīves vietā? Varbūt šādiem dokumentiem nevajadzētu atrasties ārpus darba vietas? Skrupulozais tieslietu ministrs šo pieņēmumu atspēkoja, samaksājot degvielas izdevumus par skapja pārvešanu no punkta A uz punktu B. Tā vismaz atklājis viņa preses sekretārs Andris Vitenburgs. Tātad - tika pārvesta privāta mēbele no ministra privātās dzīvesvietas adreses uz kādu citu privātu adresi. Tātad - formāli ministrs ir pārkāpis likumu. Ja jau tā, tad šis būtu iemesls ministra demisijai, nevis tikai kaut kādai formālajai atvainošanās procedūrai, kā to domā ministru prezidents Māris Kučinskis.

Vēl jau var uzskatīt, ka Tieslietu ministrs ir parādā sabiedrībai.

Pēc likuma "Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa un uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likums" stāšanās spēkā ir jāmaksā visiem uzņēmējiem, ja tie nevar vai neuzskata par vajadzīgu pierādīt faktu, ka automašīna netiek lietota privātām vajadzībām. Dzintars Rasnačs ir izmantojis dienesta auto savām privātajām vajadzībām, un ja viņš būtu uzņēmējs, kas privātajām vajadzībām izmantojis firmas autotransportu, tad šim uzņēmējam valstij būtu jāsamaksā nodeva no 29 eiro līdz 62 eiro mēnesī. Tātad, uzņēmējam privāta skapja pārvešana papildus izmaksātu no 348 eiro līdz 744 eiro gadā. Bet ir viens bet. Ja ministru kabineta sēžu zāli rotā uzraksts "Viens likums - viena taisnība", tad principiālajam un skrupulozajam tieslietu ministram būtu jāsamaksā ne tikai 20 eiro par degvielu, bet šajā gadījumā arī 744 eiro. Tomēr tas būtu spēkā, ja ministrs pats tērētu savu laiku un savu skapi pārvestu pats, no darba brīvajā laikā. Par to, kas tad veda skapi, vēsture klusē, bet ja tas bija ministrijas algots darbinieks, tad tieslietu ministrs nav nolīdzis darbinieku oficiāli, ar nodokļu nomaksu, ar oficiālu atalgojuma izsniegšanu. Šajā gadījumā Dzintars Rasnačs jau kvalificējas kā ēnu ekonomikas atbalstītājs, nodokļu nemaksātājs, nelegāls nodarbinātājs vai aploksnīšu maksātājs. Te jau ir cits pants. Jā, ja būtu VIDs ar zobiem, tad ministrs tagad būtu nepatikšanās.

Rezumējot visu rakstīto - ministrs Latvijas sabiedrībai, nodokļu maksātājiem ir parādā 744 eiro, šoferim parādā 0,10 eiro par nobraukto kilometru, 10 eiro par iekraušanas pakalpojumiem, un 10 eiro par izsaukšanu.

Ja Dzintars Rasnačs ir tikpat drosmīgs kā daudz lamātais Guntis Belēvičs, kas pēc paša nesmukumiem pratās ne tikai demisionēt kā ministrs, nolikt deputāta mandātu, bet arī izstāties no kādas politiskās partijas, tad tuvākajās dienās Latvijas sabiedrība varētu sagaidīt, ka Dzintars Rasnačs ir nomaksājis līdzīgu nodevu, kāda ir jāmaksā uzņēmējam par firmas autotransporta izmantošanu privātajām vajadzībām, pārliecinātu, ka ministrs ir oficiālu samaksājis skapja pārvedējam atbilstošu atalgojumu par mēbeles iekraušanu, izkraušanu un transportēšanu, kā arī par to, ka ir nomaksāti visi nodokļi, kas saistīti ar cilvēku nodarbināšanu un vistuvākajā laikā, 24 stundās (tas jau būtu brīnums), Latvijas žurnālistiem izsniegtu visu ministrijas transporta līdzekļu maršruta lapas. Ar to nevajadzētu būt problēmām, ja vien uzskaite ir veikta, kā to prasa uzņēmējs no saviem darbiniekiem un Valsts ieņēmumu dienests no uzņēmējiem.

Paskatīsimies, kas mums ir - Tieslietu ministrs kā godavīrs vai arī gļēvs ministra izstrādājums. Laiks rādīs.

Atbildēt

Dzintars

09.07.2016. 21:22

»

Arajs

Ja bildes jau ta nekas...Bet es sorit redzeju riktigu"bildi" : no rita piebraucu pie viena celtniecibas objekta kuru apsargs ta kriminalnoziedznieka-cietumnieka Artura Janamirjana izveidotais nodoklu zaglu praids GEGAMS lai kopa ar apsargu brauktu uz Dojclandi pec autina vinam. Skatos vinu mainit nak...


Man liekas es zinu par kuru gaili tu runa un radzeje kopa ar Arturu Hmanjanu-tas laikam aldis ordelovskis-kuru izmeta ar kaunu no visam firmam pie kura stradaja-jo vins vel tads frukts kurs sedeja cietuma par izvarosanu-bet cietuma pirmkart ar tadiem sit visus zobus-tapec tas ir 100% vins-tikaj es nesaprotu kapec Arturs vel kontaktejas ar sito aldisa gaili??? jo aldis izmeta no visiem firmam jo vinjam aiz muguras loti melna vesture un ne viens negrib ar vinu nodarboties-pat sveicinaties

Atbildēt

Austrits

09.07.2016. 20:12

»

Виктор

Неронимаю Тебя- что ти так долго паришся с етим заднепрыводным арменином? Если надо то Я вышлю Тебе намил адрес где етот человекообразный Артурчик обытает сосвоим. А наЗиепю Ты его непоймаеш - будеш долго пасти в пустую. Ты с Гвидо и Никоой не одни ково Артур кинул на налоги...Но такой мелкий проходимец...


Arajs aka Aldis Ordelovskis (cesnok) nosedeja kopuma 25 gadus par izvarosanu un nepilngadigu grupejuma- isak sakot beidz visus stulbumus rakstit -visi jau zin ka tu to raksti par Vitjok par Arajs un daudz citiem-labak nomierinies.... vaj tu gribi vel dazus gadus pasedet??? Ja es vel no tava ip ieraudzisu kaut vienu komentaru jeb kada sajta-saksim citadak runat-un parbaudisim tavu suni pirmkart-uz visam potes pasem... Un tici man ka darba tev neviens pec tam nepienems gan oficiali gan ne oficiali-un tu pats nevienu centu nesamaksaja nodoklus-visu labu aldis un turi savu meli aiz mutes

Atbildēt

A.D

09.07.2016. 15:49

»

DENISS

Zgiņ, suka, kirilic


Arājam nepadodas rakstīšana ne krievu, ne latviešu valodā

Atbildēt

RP

09.07.2016. 15:45

Hugo Diegs!

Atbildēt

Виктор

09.07.2016. 11:47

»

Arajs

Ja bildes jau ta nekas...Bet es sorit redzeju riktigu"bildi" : no rita piebraucu pie viena celtniecibas objekta kuru apsargs ta kriminalnoziedznieka-cietumnieka Artura Janamirjana izveidotais nodoklu zaglu praids GEGAMS lai kopa ar apsargu brauktu uz Dojclandi pec autina vinam. Skatos vinu mainit nak...


Неронимаю Тебя- что ти так долго паришся с етим заднепрыводным арменином? Если надо то Я вышлю Тебе намил адрес где етот человекообразный Артурчик обытает сосвоим. А наЗиепю Ты его непоймаеш - будеш долго пасти в пустую. Ты с Гвидо и Никоой не одни ково Артур кинул на налоги...Но такой мелкий проходимец и крыса и нормальные армяни с ним кже необщаетмя потомк чтоАртур из за своей жадности и своих кидает...по этому и сбежал из Армениивщ

Atbildēt

???

09.07.2016. 11:35

»

Troll

Ja tieslietās un likumu došanā viss būtu kaut cik kārtībā, tad Rabarberu Džo lai kaut visu dienu ir ķirsī, neviens viņu neapsmaidītu...


Pirmajā gadījumā ir konkrēts cilvēks, kas to visu izdarīja, tāpēc īpašniecei ir rīcības brīvība, vajājot šo pāridarītāju, kā piemēram šajā portālā to dara ar Belēviču un Rasnaču. Ir protams arī citi miermīlīgi varianti.

Atbildēt

Arajs

09.07.2016. 10:13

Ja bildes jau ta nekas...Bet es sorit redzeju riktigu"bildi" : no rita piebraucu pie viena celtniecibas objekta kuru apsargs ta kriminalnoziedznieka-cietumnieka Artura Janamirjana izveidotais nodoklu zaglu praids GEGAMS lai kopa ar apsargu brauktu uz Dojclandi pec autina vinam. Skatos vinu mainit nak kaut kur redzets tipazs...Nu nomainijas unbrsucam. Es prasu kolegim: kas tas psr fruktu kurs tevi nomainija? Kolegis skaidroka tad esot jsunais darbinieks kuru Arturs rekomendeja ka dsvu labako comu !!! Kad es stradaju cietuma, to Artura comaku ganzinaju ka cietumnieku sievu-gaili...un atpazinu kaut ari tas uzaudzejis polu stils bardeli.. Vispar jau pats Arturs par kriminalnoziegumiem kurus izdarijis budamd LV VP sastava tika notiesats un ari sedeja cietuma...Varbut tad ari zeki to uzzinajusi to Arturu sacomoja ar gaili...: ka neka tacu ssvejie cietuma ir gangaili gan izbijusie policaji...

Atbildēt

BA

09.07.2016. 09:15

Skatos bildes un kaut kādas atpazīstamas emocijas sajūtu...... Nu jā, sen nav redzēti Mr.Bean piedzīvojumi. Tagad ir iespēja izsekot Mr.Bean latviskajai versijai. Forši!

Atbildēt

jebio

09.07.2016. 09:01

ar ceriņiem - skaistuļis

Atbildēt

fantomass

09.07.2016. 06:45

Man kauns par mūsu valsts vīru. Ne jau par dzīves aktivitātēm, bet par to,ka ir pieļāvis, ka visi var aplūkot un uzrakstīt pa skaistam komentāram. Nu ir tak infantils. "Normāls" pipars. Nonācis nežēlastībā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.07.2016. 23:38

Pilns "simts" jau tam izdzimumam nav... .

Atbildēt

oskrs

08.07.2016. 23:30

nu baigi ZILA piegarša

Atbildēt

jibiorio

08.07.2016. 20:57

»

juris

Vai cilvēks bērna prātā var būt par ministru


Arī par to padomāju. Nu labi - deputātiem psihiatra atzinumu nevajag, bet vismaz ministrus taču varēja pārbaudīt?

Atbildēt

juris

08.07.2016. 20:49

Vai cilvēks bērna prātā var būt par ministru???

Atbildēt

...

08.07.2016. 20:24

Rasnačs ķiršos...........Izskatās sanarkojies :):):)

Atbildēt

slucis

08.07.2016. 20:04

»

klucis

Paskaidrojiet Pietiek.com, kurš ir pasūtījis šo sviestu JUMS??? Cik liels piķis ir saņemts, lai nokapātu no sākuma Belēviču un tagad Rasnaču! Neesmu viņu fans, bet šis jau ir par daudz


Šajā gadījumā nekas nav par daudz,vienīgi process jau iekavēts,tas vajadzīgs jau bija aizvakar,kad šis, kā tas AUGSTĀKAIS,gāja pa " ūdens virsmu ",a vēl iepriekš pār galvu "šķīda rabarberu sula".Vēla aizdedze!

Atbildēt

:-)

08.07.2016. 20:01

Izskatās, ka šis Narciss atdots saplosīšanai.
Pelnīti.

Atbildēt

bildes ir skaistas

08.07.2016. 19:43

viss ir labi,tikai augstai amatpersonai tās būtu jātur albūmā,nevis kā puišelim jāizrāda pasaulei.

Atbildēt

b

08.07.2016. 19:34

Rasnačam nav ne vainas, uzskatāmi parāda valdības seklumu un intereses, viss tā ari ir, sakārtojam savas finanses ākstamies un esam laimīgi, tas mūsu mērkis, cits nekas mums neinteresē. Rasnačs malacis.

Atbildēt

patriotisks lozungs

08.07.2016. 19:05

nereibsti no spaisa,noreibsti no kirsiem !

Atbildēt

ta ari ir

08.07.2016. 19:02

»

aha

A kas vainas foto. Pozitīvs cilvēks, atpūšas daudzveidīgi. Katram no mums tādu enerģiju


rabarberu Dzo caur kirsiem vero maksatnespejas administratorus !

Atbildēt

Troll

08.07.2016. 16:51

Ja tieslietās un likumu došanā viss būtu kaut cik kārtībā, tad Rabarberu Džo lai kaut visu dienu ir ķirsī, neviens viņu neapsmaidītu.

Diemžēl tā nav. Piemēram, cilvēks nonāk parādos par nieka naudiņu, bet viņam var atņemt māju vai vienīgo dzīvokli. Tāpat TM ierēdņi nesen sagatavoja likumu, pēc kura daudzdzīvokļu namu cilvēki būs spiesti par milzu summām izpirkt zemi no spekulantiem, kuru rokās šī zeme nonāca pretēji Civillikumam, bet naudīgo spekulantu lobijs neļauj valstij atrast piespiedu nomas taisnīgu atrisinājumu.

Abos šajos gadījumos simtiem, varbūt tūkstošiem cilvēku nonāks maksātnespējas administratoru plēsīgajos nagos, zaudēs savus īpašumus un tiks izlikti uz ielas. Tikmēr Rabarberu Džo neliekas traucēties, viņam šīs lietas nerūp.

Atbildēt

ai ai

08.07.2016. 16:15

»

Octopus

Āksts, un vēl narcisists


nav cists.. ir ciss :) tātad - narciss :)

Atbildēt

klucis

08.07.2016. 16:12

Paskaidrojiet Pietiek.com, kurš ir pasūtījis šo sviestu JUMS??? Cik liels piķis ir saņemts, lai nokapātu no sākuma Belēviču un tagad Rasnaču! Neesmu viņu fans, bet šis jau ir par daudz!

Atbildēt

Panamas papīrs

08.07.2016. 14:28

»

aha

A kas vainas foto. Pozitīvs cilvēks, atpūšas daudzveidīgi. Katram no mums tādu enerģiju


Tur jau t alieta, ka viņš šo enerģiju velta sava infantīlisma atklāšanai, nevis būtiskai tieslietu sistēmas sakartošanai - kopš SSSR laikiem nekas nav mainījies, ierosina kriminalprocesus un cilvekus tirda gadiem ilgi, tad izbeidz. Kad lieta nonak līdz tiesai, izskatās, ka tiesnesi prvocē ar savu bezdarbību kukuļu došanu - lai vainīgais sak meklet pazīšanos, atkal spīdzina, tiesas nav. Likums prasa cilvekccienīgu - atru tiesu, bet LV visus spīdzina, bet idiots Rasnčs pozē ķiršos ka debīlais un publisko šos attelus.

Atbildēt

Dorisa

08.07.2016. 14:27

Cik sirsnīgi izsmējos ieraugot ministra kungu ķiršu krūmos,bilde pati par sevi nebūtu peļama,bet tas tak ir tieslietu ministrs un tik komisks smaidiņš,ka nezini ko darīt;smieties,vai raudāt?

Atbildēt

Octopus

08.07.2016. 14:19

Āksts, un vēl narcisists. :(

Atbildēt

Šļitke ✡ Špuļke

08.07.2016. 14:18

»

pozitīvisms komplektā ar nezagšanu ir laba lieta

Katru pozitīvu cilvēku nedrīkst likt par ministru. Ministram jābūt gudram (rasnačs tāds nav) un ministram jābūt godīgam (rasnačs tāds nav, jo zog un melo
Partijas atbildība,
kur ir ar russofobiju u antisemitismu sirgstošās NA nosodījums,
par Rasnača izdarībām un idiotiskajiem fotogrāfijām ?

Atbildēt

Vībotņu Maruta

08.07.2016. 14:10

Traks var palikt,tad tāpēc advokātiņi un prokuroriņi kā peles pa kambari,kad RUNCIS snauž,kur skatās tas bičkovičkauskas un kalnumaijers.Vienoto "tiesiskums"tiek samīts!

Atbildēt

pozitīvisms komplektā ar nezagšanu ir laba lieta

08.07.2016. 13:52

»

aha

A kas vainas foto. Pozitīvs cilvēks, atpūšas daudzveidīgi. Katram no mums tādu enerģiju


Katru pozitīvu cilvēku nedrīkst likt par ministru. Ministram jābūt gudram (rasnačs tāds nav) un ministram jābūt godīgam (rasnačs tāds nav, jo zog un melo).

Atbildēt

pilsonis

08.07.2016. 13:41

Ko tad jūs gribējāt ieraudzīt !? Šis ir pilnīgi nekompetents un nodzēries ieliktenis ! Piesegt noziedzniekus tiesu sistēmā un zagt - viss uz ko šis ir spējīgs !

Atbildēt

aha

08.07.2016. 13:37

A kas vainas foto. Pozitīvs cilvēks, atpūšas daudzveidīgi. Katram no mums tādu enerģiju!

Atbildēt

NA jūk un brūk pa vīlēm. "Brexits" Latvijas variantā - Saeima bez NA.

08.07.2016. 12:41

»

peecis

nesaprotu uz1rsienus R virzienaa


Ja rasnačs nebūtu zaglis, tad neviens to sūdu nekustinātu. Zaglis un jebkurš cits noziedznieks nedrīkst strādāt par ministru (bet R.Dzintars un G.Bērziņš kā partijas dižvadoņi uzskata, ka par ministru var būt gan zaglis, gan dzērājs un uzbraucējs uz kājas dievlūdzējai, gan netīrīgs meitietis, kurai uz trepēm aug bērzi un pagalmā valda netīrība).

Atbildēt

peecis

08.07.2016. 12:11

nesaprotu uz1rsienus R virzienaa.
Laba fiziskaa forma, interesanti hobiji un nodarboshanaas...
Vai LL un pie klaviatuuras dirnoshajiem skauzj?

Atbildēt

Praids

08.07.2016. 11:50

Parasti 50 gadīgas sievietes tā, puķēs, ķiršos, fotogārāfējas

Atbildēt

Ōpaps

08.07.2016. 11:45

»

J.Dombrava

Pirms kāda laika mans kolēģis Raivis Dzintars uzrakstīja grāmatu "Ceturtā atmoda". Šajā grāmatā Raivis ir devis 10 Ceturtās atmodas likumus...


Nav tāda patriotiska partija vai kāds cits veidojums Latvijā, kur nebūtu iefiltrēti provokatori, kas ar savu darbību un uzvedību diskreditē latviešus. Skatoties bildes, katrs pats var izdarīt secinājumus, vai viņš ir provokators, pajoliņš vai latviešu tautas spogulis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...