Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Taskanji

22.12.2018. 00:16

Stukači 80 os gados pārsvara bija viegli ietekmējami cilvēki vai vienkārši karjeristi ! Bet pārsvara 95% salūza un piekrita sadarboties tāpēc lielāka daļa kas ir tais sarakstos ir pamatoti! Jautājums kādu ljaunumu viņi ar savu stuchishanu bija izdarijushi! Es kad dienēju padomju armija galvenais cilv bataljona bija nachaljnjik osobogo otdela tobish kgbshnjiks! Bet es piemēram zināju visus Vinja stukachus zaldatu vidū un regulāri klopeju vinjus jo biju pārliecināts pretpadomju elements tādēļ stukachi par manim vinjam dazhadas lietas stuchija :D tā ka stukchus ne tikai KGB ietekmēja :D bet principa 99% kas tur ir tais sarakstos ir ljoti lieli vafeles

Atbildēt

Karote

22.12.2018. 00:16

Un kas būs? Nebūs nekas.. ,būs izbolītas acis, -es nē.. mani šantažēja, tas ir viltojums.. Tad tiesas ar atmazgāšanu- pierādīt nevaram, un rullē tik tālāk :) Labā ziņa, ka tos fruktus pamazām nograuzīs pašu sirdsapziņa.

Atbildēt

tu

22.12.2018. 00:11

»

es

Kad reģistrējos, uzrādīju patiesus datus par sevi. Atnāca apstiprinājuma links uz e-pastu


mīļais, nesteidzies: kam jānotiek - notiksies!
jo nākotni paredzēt mums nav lemts, nav lemts...

Atbildēt

atkal jau mazpisaans

21.12.2018. 23:45

»

nutanugan

C.: "Šo es nesaprotu...


vai tu, Dikļu āzi Induli Dūka, savu kartīti tajos maisos jau atradi?

Atbildēt

tutū

21.12.2018. 23:37

»

yahoo

neticēsi - tur var izlasīt arī to ;) ne tikai par lemberga lietu


Protams, ka neticēšu taml. pašreklāmas muļķībām - visnotaļ universāla, gana apjomīga un juridiski / pēc būtības elementāri pierādāma privātpieredze liecina tieši pretējo.

Dabiski, ka tam (nra.lv NEESOŠĀM publikācijām par pretošanos pašreizējam režīmam, par pašreizējā režīma politiski represēto cilvēku un viņu tuvinieku vajāšanu) nav nekāda sakara ar lemberga privātajā masmēdītājā līdz riebumam uzbāzīgi lobēto un bezprecedenta masīvi tiražēto "lemberga lietu".

Atbildēt

Norisk

21.12.2018. 23:33

»

Cilvēkiem jāsaka nē kopīgi !

Vai to, ka Bičkovičs ir stukačs, var uzskatīt par reputācijas risku


Nē, jo stukačos ņēma tikai pašus skaistākos un gudrākos. Būt stukačos ir gods, par to pienākas ordenis, īpaši, ja stukačs piekrīt sadarboties arī ar nākamo varu un tai godam kalpo. Vot, kāpēc jaunā vara nopublicē gudrā un skaistā stukača vārdu 20.dec. Krievijas čekistu dienā, nesaprotu. 5 minūtes kauna un pēc tam mūža pensija Maldivu salās.

Atbildēt

Aldis

21.12.2018. 22:50

Andris Dambis Ādolfa dēls, 1958.dz.g., Ogres Valsts autoinspekcijas priekšnieks, 3.nodaļas aģents kopš 1988.g :)

Atbildēt

briedis

21.12.2018. 22:36

»

viedais

ja krievs šadas kartes butu atradis pie vāciešiem pec kara, visi ka minimums viņi sedetu 25 gadi.. sibirija , viela pardomām


Sēdēja, izsūtījās uz Sibīriju, tapa iznīcināti arī bez jebkādām kartēm. Viela pārdomām.

Atbildēt

Avdejanovas nemīlis

21.12.2018. 22:32

»

Total control

Es arī to nesaprotu - šogad publicētie dokumenti ir pieejami ikvienam, skaidroja arhīva vadītāja šodienas intervijā LSM. Vai tad ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir epasta adrese? Tai VDK likumā nav prasību reģistrēties, līdz ar to tauta tiek muļķota


Ir vēl MK noteikumi, kuros pateikts KĀ likumā publicēt paredzētajiem dokumentiem tiek klāt:

https://www.mk.gov.lv/lv/aktualitates/apstiprinata-kartiba-kada-latvijas-nacionalais-arhivs-publices-vdk-dokumentus

PIETIEK varētu uztaisīt lietotāja kontu un to nopublicēt ar visu paroli, lai tiem, kam nav e-pasts arī tiktu klāt :)

Atbildēt

apriori

21.12.2018. 22:09

pec tam kad cip ar kgb pbla pasparne vienojas ,ka pamatuzdevums ir jat pingvinus ar privatizacijas palidzibu,indriksons un plaudis uzsaka spekulaciju ar nekustamajiem ipasumiem,bet labvakar puisi,cekas agenti sprauda pingviniem batonus ausis no latvijas televizijas ekraniem.tad ari cekists bojars aiz rokas atveda masoni vvf ka asv kolonijas latvijas virsvagaru uz Latvijas saiemu oficialai amata apstiprinasanai.

Atbildēt

ne vienmēr

21.12.2018. 21:56

»

K

Pilnīgas muļķības! Varbūt piecdesmitajos gados tā bija, bet astoņdesmitajos faktiski varēja darīt ko vien gribi.Sarat varbūt kādu sarāja, bet ne vairak


Ne tikai rāja. Astoņdesmito sākumā- vidū pamatskolas audzēkņus pedagogi zombēja, ka netikt uzņemtam pionieros ir vissliktākais rādītājs un kauns, kāds vien skolniekam var būt. Tas skaitījās vēl sliktāk par nesekmību un huligānismu.
Pēc tam jau daļa no pusaudžiem sāka pretoties. Bet iepriekš- pedagogam vienmēr taisnība, bet skolēns ir tukša vieta.
Varbūt atsevišķās skolās bija citādāk.

Atbildēt

K

21.12.2018. 21:37

»

fzss

kā redzams, tu neko nevarēji padumjaja laikā, pat muti pavērt, ja nebiji vai nu komunisttts , vai čekists


Pilnīgas muļķības! Varbūt piecdesmitajos gados tā bija, bet astoņdesmitajos faktiski varēja darīt ko vien gribi.Sarat varbūt kādu sarāja, bet ne vairak!

Atbildēt

Cilvēkiem jāsaka nē kopīgi !

21.12.2018. 21:29

Vai to, ka Bičkovičs ir stukačs, var uzskatīt par reputācijas risku ?

Atbildēt

S.K.

21.12.2018. 20:58

Tiek darīts labs darbs - tauta beidzot sapratīs, kas bija "atmoda", kuriem tā kalpo un ka ir jābeidz atbalstīt partijas un čekas kampējus, kuri valda joprojām tēvzemē.

Atbildēt

es

21.12.2018. 20:51

»

saulcere

Un uz šo atvērto maisu fona tādējādi tiek veidots vēl viens saraksts, kur par sevi kaut ko interesantu varēsiet uzzināt pēc gadiem divdesmit


Jā, pieļauju tādu iespēju, tieši tāpēc tā darīju. Gribu redzēt to sistēmu visā tās "skaistumā", jo pret esošo man ir tikpat "siltas" jūtas kā pret čekas laikā uzturēto.

Atbildēt

saulcere

21.12.2018. 20:48

»

es

Kad reģistrējos, uzrādīju patiesus datus par sevi. Atnāca apstiprinājuma links uz e-pastu


Un uz šo atvērto maisu fona tādējādi tiek veidots vēl viens saraksts, kur par sevi kaut ko interesantu varēsiet uzzināt pēc gadiem divdesmit.....

Atbildēt

Un

21.12.2018. 20:33

»

Total control

Es arī to nesaprotu - šogad publicētie dokumenti ir pieejami ikvienam, skaidroja arhīva vadītāja šodienas intervijā LSM. Vai tad ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir epasta adrese? Tai VDK likumā nav prasību reģistrēties, līdz ar to tauta tiek muļķota


vēl derētu noskaidrot, kāpēc čekas maisus atvēra tieši 20. decembrī- datumā, kas skaitās kā čekistu svētki, nevis kādā citā dienā.

https://www.diena.lv/raksts/pasaule/krievija/cekistu-diena-prezidenta-putina-krievija-10895106

Atbildēt

Total control

21.12.2018. 20:23

»

Pietiekam derētu noskaidrot

Likuma "Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un personu sadarbības fakta ar VDK konstatēšanu" 7.1 panta ceturtā daļa...


Es arī to nesaprotu - šogad publicētie dokumenti ir pieejami ikvienam, skaidroja arhīva vadītāja šodienas intervijā LSM. Vai tad ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir epasta adrese? Tai VDK likumā nav prasību reģistrēties, līdz ar to tauta tiek muļķota.

Atbildēt

Pietiekam derētu noskaidrot

21.12.2018. 20:17

Likuma "Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un personu sadarbības fakta ar VDK konstatēšanu" 7.1 panta ceturtā daļa:
"Latvijas Nacionālajā arhīvā bez ierobežojumiem ir publiski pieejami šādi dokumenti: LPSR VDK ārštata operatīvo darbinieku uzskaites kartotēka, LPSR VDK aģentūras alfabētiskā kartotēka, LPSR VDK aģentūras statistiskā kartotēka, LPSR VDK aģentūras personas un darba lietu reģistrācijas žurnāli, no aģentūras aparāta izslēgto valsts drošības orgānu aģentu un rezidentu darba un arhīva lietu, nenotikušo vervēšanu materiālu reģistrācijas žurnāls un citi LPSR VDK dokumenti, kā arī netieši ar VDK saistīti dokumenti, jo tie nesatur informāciju par cietušajiem vai trešām personām. Trešā persona šā likuma izpratnē ir persona, kura nav VDK darbinieks vai informators, vai ar VDK darbību saistīta amatpersona, kā arī nav cietušais."
Vai reģistrēšanās pieprasīšana ar personas datiem nav ierobežojums? Un kā internetā izliktas kopijas vispār var tikt ar viltu interpretētas kā dokumenti, kuru apskatei jāreģistrējas, ja tai pat laikā ir publiski izplatīta atruna, ka tām ir tikai informatīvs raksturs?

Atbildēt

Malacis, precīzi!

21.12.2018. 20:04

»

.

Katrs pats sev brīvmūrnieks


Sen tā domāju un rīkojos. Būvinspektori ministru un prezidenta krēslos ir, lai tos pasūtītu tirst.

Atbildēt

es

21.12.2018. 20:00

»

Total control

Latvijas Nacionālais arhīvs veiks uzlabojumus interneta vietnē "kgb.arhivi.lv", tostarp, lai tajā esošajiem Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentiem nevarētu piekļūt bez reģistrēšanās, portālam "LSM.lv" pastāstīja arhīva direktore Māra Sprūdža...


Kad reģistrējos, uzrādīju patiesus datus par sevi. Atnāca apstiprinājuma links uz e-pastu.
Darīju to apzināti intereses pēc, lai redzētu, cik tālu šī reģistrēšana un piereģistrēšana ies. Pagaidām nekas nelāgs nav noticis. :)

Atbildēt

Total control

21.12.2018. 19:46

Latvijas Nacionālais arhīvs veiks uzlabojumus interneta vietnē "kgb.arhivi.lv", tostarp, lai tajā esošajiem Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentiem nevarētu piekļūt bez reģistrēšanās, portālam "LSM.lv" pastāstīja arhīva direktore Māra Sprūdža.

Viņa apliecināja, ka arhīva darbinieki zina par gadījumiem, kad cilvēki VDK dokumentus vietnē varējuši lasīt bez piereģistrēšanās. "To noteikti novērsīsim," uzsvēra Sprūdža.

Nākamgad, kad vietnē tiks publicēti dokumenti, kuri satur ierobežotas pieejamības informāciju, paredzēts ieviest arī drošo reģistrāciju, kurā lietotāji tiek validēti.

Pašlaik gan tas nenotiek, jo prasa pārāk lielas izmaksas, kā arī ierobežojumi būtu pretrunā ar to, kas rakstīts likumā, ka šogad publicētie dokumenti ir pieejami ikvienam, skaidroja arhīva vadītāja.

Atbildēt

.

21.12.2018. 19:44

»

Secinājums

Katram jāuzceļ sava baznīca ceļā uz mājām


Katrs pats sev brīvmūrnieks .

Atbildēt

Secinājums

21.12.2018. 19:39

»

Tagad daudziem sevi

jāsaglabā. Labāk nepateiksi. Save yourself


Katram jāuzceļ sava baznīca ceļā uz mājām.

Atbildēt

emo

21.12.2018. 19:38

»

Runa negāja,

lasi uzmanīgi. Runa nekad neiet


Mana uzmanība cieš no tik spraiga sižeta samocīta izklāsta.

Atbildēt

nasing spešal

21.12.2018. 19:36

»

Tagad daudziem sevi

jāsaglabā. Labāk nepateiksi. Save yourself


To save oneself - glābt kādu, save yourself- glābies.

Atbildēt

runa gāja un aizgāja

21.12.2018. 19:19

»

Kad tika izēsts pēdējais kastrolis, Stūra mājā

atskanēja skaudības pārņemti svilpieni.. Pa koridoru veda L. L. Ne nu gluži veda, viņš pats gāja. Domās iegrimis...


Jāsaglabā sevi? Latviski tā parasti nesaka. Izklausās pēc “сохранить себя» burtiskā tulkojuma.

Atbildēt

Kad tika izēsts pēdējais kastrolis, Stūra mājā

21.12.2018. 19:00

»

šmaģents

Kastroļi tīri


atskanēja skaudības pārņemti svilpieni.. Pa koridoru veda L. L. Ne nu gluži veda, viņš pats gāja. Domās iegrimis.

Šis cilvēks ir ļoti laimīgs un talantīgs, visur viņam veras durvis pašas no sevis. Ziņojums sāka šķobīties. Atlika uzrakstīt galveno. Lai arī visi gaisa horoskopi vēstīja, ka L L nevar iztikt bez fiziska darba, bija skaidrs, ka viņš metīsies ceļojumos, jo nekas bez dažiem kaķiem viņu te neturēja. Intuīcija nemeloja. Bezatbildīgi varēja brīvi sacerēt jebko. Dajebko, nekas slikts nenotiks un nenotika. Vienmēr gadījās tā, ka jauniegūtā informācija pati no sevis viegli pārvērtās tēlos. Ne nu gluži muzikālos, bet literāros gan. Raksturs vienmēr bija noteikts un stingrs līdz katra darba pabeigšanai.

Kaut kā sagadījās, ka Stūra māja netika ar viņu galā. Mainoties laikiem, viņš saprata, jāsaglabā sevi. Nekļūdījās.

Atbildēt

Ihaveadream

21.12.2018. 18:59

»

Neticami, DP kartotēka, 5. nodaļa

Lato Lapsa, dzimis 1969. g. 16. maijā, segvārds Kūmiņš, savervēts 1977. gadā


Pienāks diena, kad arī to mēslu vårdi, kuri stukačo šodien, noplūdīs. Un arī to, kuri šodien priecājas, ka sarakstā sevi neatrada. Gan jau.
🦊 diez vai kāds vervētu, viņş visu komentētāju adreses labprātīgi nopublicēja, tikai nevienam neinteresēja 🌕 murgi.

Atbildēt

Te mĪda

21.12.2018. 18:54

»

Tiesnesis

Tur jau tā nelaime. Tiesāšanās variants tieši tāpēc ir apšaubāms - tiesnesim tiek prasīta nevainojama reputācija. Apšaubāma reputācija kļūst gan tiesnesim-čekistam, gan AT priekšsēdētājam, kurš tiesājas


Kā būt, ja stukaču meita ir tiesnese, nu jau ar citu uzvārdu? Kā būt, ja stukača mazmeita žurnāliste, stukača māsas dēls deputāts?
Jums visiem pat nepielec, kādos dziļos sūdos dzīvojāt un dzīvosiet. Un nepielēks.
Bet bičkovičs līdz sava nožēlojamā mūźa galam saņems pensiju, apaļu summu katru mēnesi, tāpat kā biedri brigmaņi, lembergi un godmaņi.

Atbildēt

to Pietiek

21.12.2018. 18:33

Lapsa ir? Slinkums meklēt.

Atbildēt

Neticami, DP kartotēka, 5. nodaļa

21.12.2018. 18:12

Lato Lapsa, dzimis 1969. g. 16. maijā, segvārds Kūmiņš, savervēts 1977. gadā.

Atbildēt

Tiesnesis

21.12.2018. 17:52

»

jaajaa

...:D...nu beidz...noteikti, ka arī pats sev ir jau attaisnojošu spriedumu uzrakstījis...tiesa saka, ka nav vainīgs un punkts...:D


Tur jau tā nelaime. Tiesāšanās variants tieši tāpēc ir apšaubāms - tiesnesim tiek prasīta nevainojama reputācija. Apšaubāma reputācija kļūst gan tiesnesim-čekistam, gan AT priekšsēdētājam, kurš tiesājas.

Atbildēt

Fufels Klucis

21.12.2018. 17:51

»

L.Grantiņš H-86

Kāds LRTT lasītājs, Artur, ierakstija šodien šādu komentāru...


tak tevi āzi nemaz maisiem pierakstīt nevajag - sen jau zināms biedra Pugo ziņojums . par to ,kā kāds pideras tipa uzvārdā Grantiņš , ar čekas palīdzību smuki uzstājies un dziedājis savu gaiļa dziesmu....

Tu āzi, taču zini, par kuru pasākumu ir runa un sen jau te periodiski tie teksti par tevi parādās.

Atbildēt

Konstantīns

21.12.2018. 17:23

pag, pag, pag - Mārcis Auziņš kandidējot uz LU rektora amatu, taču neskaitāmas reizes NOLIEDZA, ka jebkādā veidā būtu sadarbojies ar čeku (aģents, ziņotājs, stukačs utt.)!!!

Atbildēt

PIETIEK

21.12.2018. 17:20

»

stat. kartotēka 5. daļa, 3. lapa

Pārlasīju abus “Pietiek” rakstus un neatradu šo


Paldies, mēs vēl rīt papildināsim.

Atbildēt

arhīvos

21.12.2018. 17:19

»

L.Grantiņš H-86

Kāds LRTT lasītājs, Artur, ierakstija šodien šādu komentāru...


Jūs neesat tajos maisos. Divi cilvēki ar tādu pašu uzvārdu ir gan.

Atbildēt

cik ērti

21.12.2018. 17:15

»

L.Grantiņš H-86

Atbilde r šeit: https://tautastribunals.eu/?p 47972


Aģentu lietu Latvijā nav, tās visas pagājušā gadsimta 80. gadu beigās vai 90. gada sākumā tika izvestas uz Krieviju un glabājas Saratovā. Savukārt bijušās LPSR VDK darbinieku personīgās lietas glabājas Uļjanovskā.

https://kgb.arhivi.lv/dokumenti/vdk/kartoteku-raksturojums

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

21.12.2018. 17:08

»

Fufels Klucis

noteikti ir jānonāk pie tā pidera,- kurš Latvijas PSR televīzijā uzstājās un lasīja čekistu sagatavotu runu


Kāds LRTT lasītājs, Artur, ierakstija šodien šādu komentāru:
Par maisu saturu.

Man personīgi vairāki cilvēki ir paši pateikuši, ka ir VDK savervēti, bet nevienu(!) no viņiem „maisos“ neatradu.

Bet atradu vienu savu radinieku un Daugavpils „propersoru“, kas publicējas „pietiek komā“ un rej uz latviešiem.
.
.
.
Admins
Viņš vakar centās attaisnot šo stukaču darbošanos kā uzticību normālai valstij.
Kads komentāros centās arī mani „pierakstīt“ maisiem… .

Atbildēt

paranoja

21.12.2018. 16:43

»

:):):):):):)

Ejiet dillēs ar to savu pierādīšanu! Nekas nav jāpierāda, jo būšana šai kartotēkā kaut ko būtisku pasaka par attiecīgo personu, kā kāds te teica "sūda brālis"... Un kā "sūda brālis" var būt neatkarīgas valsts AT priekšsēdis - tas ir jautājums. Kādas morāles cilvēki ir tikuši vadošas amatos un kam bija...


Kad aģentu izslēdza, kartiņu iznīcināja.

No arhīvā dokumentiem:

Aģentu izslēgšanas iemesli:

Divkosība (aģents sadarbojas ar citiem specdienestiem vai Padomju valstij naidīgām organizācijām bez VDK ziņas)
Atšifrēšanās
Dezinformācija
Atteikšanās no sadarbības (aģents atsakās no sadarbības, neuztur sakaru ar VDK, nesniedz informāciju)
Darba nespējīgs (personības deģenerācija, ļaunprātīga spirtoto dzērienu lietošana, nav darbam nepieciešamās īpašības, sadarbību uztver kā apgrūtinājumu, nav patiess, neiedveš uzticību, nav vēlēšanās, nonācis pretinieka idejiski kaitīgā ietekmē)
Izmantošanas neiespējamība (cienījams vecums, slimība, ģimenes apstākļi, kļuvis par partijas vai padomju aktīvistu, pēc pārejas citā darbā vai dzīvesvietas maiņas pazaudēti sakari ar aģentu, zudušas iespējas atrasties vidē, par kuru VDK orgāniem ir operatīva interese, nav operatīvo iespēju)
Ievēlēšana partijas, padomju vai komjaunatnes vadošos amatos
Pārcelšanās uz dzīvi citā republikā, iesaukts Padomju armijā, kur VDK orgāni ar viņu neuzņem sakarus
Nāves gadījumā

Īpaši interesanti izskatās iemesls “Ievēlēšana partijas, padomju vai komjaunatnes vadošos amatos.”

Tas, ka kāds nav maisos, nenozīmē, ka nesadarbojās ar čeku.

Tagad ir īstais laiks uz katru garāmgājēju skatīties ar aizdomām.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

FotoJurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19 gadījumu, kas liecina par 3847,6 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju. Tikmēr vakcinēto personu vidū šajā laika periodā atklāti 896 Covid-19 gadījumi no 169 764 kopumā VAKCINĒTĀM personām. Tādējādi saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju šajā grupā bijusi 527,8 gadījumi jeb 7,3 reizes mazāk."
Lasīt visu...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....