Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aiga

13.09.2014. 21:21

vienotiba rok sev skuju taku,,,

Atbildēt

gudrais

12.09.2014. 17:03

Diemzel normalu pirceju nav, tapec Citadeli vajadzetu sadalit un pa daljam izsolit. Kopa savaktu ne mazaku summu. Latvija banku ir vairak neka vajag.

Atbildēt

jancis

12.09.2014. 09:21

»

nuja

Mūsu banānijas fenomens - šeit štelles turpina kārtot tie par kuriem sen būris raud


Raudāt tad būris raud, bet iekšā tur šos blēžus nevar dabūt, jo tūdaliņi nepārtraukti par viņiem balso.

Atbildēt

lapss

12.09.2014. 08:22

Paskatiet kas raksta tās muļķības!
Vienas klases izglītība un pērkamā dāma!

Atbildēt

sīkumi

11.09.2014. 14:21

valdība nevar pieņemt nepopulāru lēmumu - "atdot" banku spirta Jurijam, kuram varētu trūkt finases torņu stutēšanai(jo Nordea, kas ir torņu kreditors, tikai bieži pārreģistrē komercķīlas, ja Jurijs spirināsies - pārregistrācijas vietā dabūs tiesā prasījumu atdot visus milj Bankai), V.S.+M.M saprot, ka valdība piekritīs sākotnējam zemajam piedāvājumam, pat nav jāorganizē "melnais" PR pret konkurentu + tuvojas S vēlēšanas vajag pozitīvas ziņas gan par C, gan LM

Atbildēt

es

11.09.2014. 13:10

»

Kurmītis

Vēl daži pieturas punkti pārdomām...


Ļoti bieži augsts amats bankā un bankas grupā nozīmē "izvadīšanu caur augšējām durvīm". Siksnis nav vienīgais, kas tādu pieredzējis.

Atbildēt

Latvānija

11.09.2014. 12:20

Bandītu spēles 151 sērija.

Atbildēt

vjačeslavs kukuli (pirms tam dombrovski)

11.09.2014. 07:43


Nu nebūs jums ar Sandru māja Monāko ,samierinieties ar to ko jau saņēmat , Jūrmalā kāpu zonā tak sanāk arī bijušajam vīram !!!!!

Atbildēt

Viedoklis

11.09.2014. 07:12

Man kā sīkuzņēmējam liekas, ka citadeles cena ir lielāka par 100milj. Tā man liekas paskatoties uz to tirgus daļu, kāda tiem ir. Domāju stipri līdzvērtīga SEB, Nordea utt, un man organiski neliekas, ka seb vai nordea īpašnieki būtu gatavi savas bankas LV pārdot par summu kas būtu līdzīga 100milj. No malas jau liekas ka citadeles brīvie līdzekļi varētu būt ap 50milj un pircējam atliktu vien uz īsu brīdi sms aizņemties un kad iegūst pārvaldes tiesības šo naudu atgriezt atpakaļ. Tāds sīks menedžmenta elements un man kā parastam pilsonim, tā arī liekas, ka tie kas ap šo procesu ņemās, nav nekādi banķieri, vienkārši procesa menedžeri ar domu nopelnīt kādus spekulatīvus %. Žēl, ka veidojās iespaids, ka valdība šī procesa absurdumu tādu arī akceptē.

Atbildēt

"ārprāc"

11.09.2014. 06:12

"lielo" nolādētā smilšu kaste !
"stulbā" tauta...tā nosegs iztrūkumu !

Atbildēt

Z Torņi

11.09.2014. 02:02

Mums vajag vietējo banku, kas mūs nofinansēs.....

Atbildēt

Maiss

10.09.2014. 21:47

Martinsons ir daudz reizes labāks variants par Šefleru,ja nemaldos,tad Šeflers pat saviem torņiem laikā logus nevar ielikt,kur nu vēl valsts ierēdņiem laikā piķi samaksāt..Šeflers tiks pie bankas,kautkādĀ veidā krievi viņam tiks klāt,ieraus "stoļičnaja vodka" un beigās vai nu banka būs palaista pa vējam vai....Interesanti,cik Lato Lapsa saņem "vienotos ziedojumu" par šiem rakstiem ar Martinsona bildēm?!

Atbildēt

Valsts akcionārs

10.09.2014. 19:46

»

redz, bērniņ!

Tas, ka tev pastarpināti pieder viena divmiljonā daļa uzņēmuma nenozīmē, ka tevi jāinformē par visiem uzņēmuma darījumiem. Tad jau nopērc 1 Coca-cola akciju un pieprasi lai tevi iepazīstina ar tās pagatavošanas recepti


Zini, ... nejauc pi...mpi ar pirkstu, tas ir skaidrs par vairākumu, ja es pēerku CoCa akcijas tad jau es uzreiz zinu kādas būs problēmas ar šo akciju tiesību realizāciju, bet šī nav privātbode, un runa iet par publisku pasākumu, un ... vispār Tev taisnība, saskaņā ar ši uzņēmuma statūtiem man vinīgā iespāja, ietekmēt nšom procesu caur vēlēšanām, ... nu ko skumji....

Atbildēt

Potenciālais pircējs

10.09.2014. 19:15

Kāpēc cienījamā autore Delaverā reģistrēto ofšoru Ripplewood Holdings sauc par amerikāņu firmu. Formāli jau Delavera patiešām atrodas ASV, bet, kas aiz šī ofšora slēpjas var tikai minēt. Būtībā jebkas.

Atbildēt

redz, bērniņ!

10.09.2014. 19:01

»

Valsts akcionārs

Zini ko, es arī esmu šīs valsts akcionārs, kurš veido pamatkapitālu ar saviem nodokļiem (un uzskatu ka ne maziem), bet es neesmu pilnvarojis noteikt valdei (valsts pārvaldes dažādiem pārstāvjiem) īpašus slepenības režīmus, jo normālā uzņēmumā šādu valdi, kas šeptē akcionāriem nezinot, sen jau būtu ,,...


Tas, ka tev pastarpināti pieder viena divmiljonā daļa uzņēmuma nenozīmē, ka tevi jāinformē par visiem uzņēmuma darījumiem. Tad jau nopērc 1 Coca-cola akciju un pieprasi lai tevi iepazīstina ar tās pagatavošanas recepti.

Atbildēt

zxcvb

10.09.2014. 18:12

Pietiek publikācijas par šo tēmu pavisam viegli valstij var izmaksāt miljonus. Pārdošanas procesā nosaukt piedāvājumu iesniedzējus un to piedāvātās cenas ir tas pats, kas pokerī grasīties blefot, pirms tam uz galda izliekot visas savas kārtis. Valstij vairs nav trumpju, kā cenu pabīdīt uz augšu - tā var tikai krist. Valstī ar sakārtotiem likumiem tiesībsargājošajām iestādēm šeit būtu kārtīgs darbiņš darāms, galvenokārt jau attiecībā uz to absolūto idiotu, kurš šāda veida info kaut kur nopludina.

Katrā ziņā sajūsma par to, ka ir iespējams publiski paurķēties šajā procesā, ir vislielākajā mērā dumja un mums - nodokļu maksātājiem - potenciāli ļoti dārga.

P.S. Bet raksta atslēga taču slēpjas pēdējā teikumā, vai ne? Šajā brīdī svarīgi ir pamest informāciju, ka, redz, "necaurspīdīgi izvēlētie" amerikāņi kaulējas par cenu (cik neparasti pārdošanas procesā!!), pēc tam to izmantot, lai sarunas ar viņiem aizkulisēs torpedētu "nespējot vienoties", kā rezultātā eventuāli nonāktu pie īstā, caurspīdīgā, nodokļu maksātājiem ārkārtīgi izdevīgā "klienta" - Šeflera; vai ne?

Atbildēt

Valsts akcionārs

10.09.2014. 17:44

»

Kukū

Saprotu, autore-misionāre grib novest savu misiju - izčakarēt šo darījumu un Latvijas intereses tajā - līdz galam


Zini ko, es arī esmu šīs valsts akcionārs, kurš veido pamatkapitālu ar saviem nodokļiem (un uzskatu ka ne maziem), bet es neesmu pilnvarojis noteikt valdei (valsts pārvaldes dažādiem pārstāvjiem) īpašus slepenības režīmus, jo normālā uzņēmumā šādu valdi, kas šeptē akcionāriem nezinot, sen jau būtu ,,izplājuši krustā'', ...un šājā mirklī ieraugot rietumu augstprātību un liekulību, par to ka Jūs lumpeņi tāpat neko nesaprotat, gribotn negribot jāsāk piekrist pirātam Kaimiņam, ka tas lapseņu pūznis beidzot jāpadzenā

Atbildēt

?

10.09.2014. 16:12

»

Kukū

Saprotu, autore-misionāre grib novest savu misiju - izčakarēt šo darījumu un Latvijas intereses tajā - līdz galam


Kur ir "Latvijas intereses" - pārdot iespējami lēti, lai vienotībniekiem tiek iespējami lielāks otkats?

Atbildēt

Kurmītis

10.09.2014. 16:08

Vēl daži pieturas punkti pārdomām:
1. Nordea banka jau no paša Parex kraha sākuma padziļināti un rūpīgi pētīja Citadeles pirkšanas iespēju.
2. Sakotnēji Siksnis bija gan Nordea bankas vadītājs, gan arī vēlāk Nordea Baltijas reģiona vadītājs - respektīvi - cilvēks labā amatā ar ļoti augstiem, stabiliem un prognozējamiem ienākumiem.
3. Nordea sastība ar Mārtinsonu, viņa biznesa finansēšanu un VEF finansēšanu ir nenoliedzams fakts.
4. Sākoties politiskajai Citadeles pārdošanas afērai, Siksnis pēkšņi pieņem lēmumu aiziet no Nordea bankas un uzsākt privāto biznesu, nodibinot Callidus Capital.
5. Ir acīmredzama sakritība un iespēja "nogrābt lielo naudu" caur vistipiskāko politisko korupciju Vienotības un Mārtinsona izpildījumā, kā dēļ tiek upurēts ļoti augsts un stabils amats Nordea bankā.

Atbildēt

Ojārs

10.09.2014. 15:57

»

Kukū

Saprotu, autore-misionāre grib novest savu misiju - izčakarēt šo darījumu un Latvijas intereses tajā - līdz galam


Kurš tad tur var ko izčakarēt?! Šeit mūziku pasūta un izpilda tikai un vienīgi Vienotība - Premjere, Finašu ministrs, Ekonomikas ministrs... pat konsultanti ... visi kā viens - Vienotība. Kas var ko nopludināt?! Skat. tekstā iepriekš minētos.

Atbildēt

Kukū

10.09.2014. 15:48

Saprotu, autore-misionāre grib novest savu misiju - izčakarēt šo darījumu un Latvijas intereses tajā - līdz galam.
Un kas tie par kverpļiem kas visu laiku nopludina slepeno info!?

Atbildēt

eksis

10.09.2014. 15:27

kā tas nākas ka Citadeli tirgo par krietni zemāku cenu nekā bāliņi pāris gadus atpakaļ pārdeva Boiko ātro kredītu izsniedzēju grupu?

Atbildēt

nuja

10.09.2014. 15:19

Mūsu banānijas fenomens - šeit štelles turpina kārtot tie par kuriem sen būris raud.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft