Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aiga

13.09.2014. 21:21

vienotiba rok sev skuju taku,,,

Atbildēt

gudrais

12.09.2014. 17:03

Diemzel normalu pirceju nav, tapec Citadeli vajadzetu sadalit un pa daljam izsolit. Kopa savaktu ne mazaku summu. Latvija banku ir vairak neka vajag.

Atbildēt

jancis

12.09.2014. 09:21

»

nuja

Mūsu banānijas fenomens - šeit štelles turpina kārtot tie par kuriem sen būris raud


Raudāt tad būris raud, bet iekšā tur šos blēžus nevar dabūt, jo tūdaliņi nepārtraukti par viņiem balso.

Atbildēt

lapss

12.09.2014. 08:22

Paskatiet kas raksta tās muļķības!
Vienas klases izglītība un pērkamā dāma!

Atbildēt

sīkumi

11.09.2014. 14:21

valdība nevar pieņemt nepopulāru lēmumu - "atdot" banku spirta Jurijam, kuram varētu trūkt finases torņu stutēšanai(jo Nordea, kas ir torņu kreditors, tikai bieži pārreģistrē komercķīlas, ja Jurijs spirināsies - pārregistrācijas vietā dabūs tiesā prasījumu atdot visus milj Bankai), V.S.+M.M saprot, ka valdība piekritīs sākotnējam zemajam piedāvājumam, pat nav jāorganizē "melnais" PR pret konkurentu + tuvojas S vēlēšanas vajag pozitīvas ziņas gan par C, gan LM

Atbildēt

es

11.09.2014. 13:10

»

Kurmītis

Vēl daži pieturas punkti pārdomām...


Ļoti bieži augsts amats bankā un bankas grupā nozīmē "izvadīšanu caur augšējām durvīm". Siksnis nav vienīgais, kas tādu pieredzējis.

Atbildēt

Latvānija

11.09.2014. 12:20

Bandītu spēles 151 sērija.

Atbildēt

vjačeslavs kukuli (pirms tam dombrovski)

11.09.2014. 07:43


Nu nebūs jums ar Sandru māja Monāko ,samierinieties ar to ko jau saņēmat , Jūrmalā kāpu zonā tak sanāk arī bijušajam vīram !!!!!

Atbildēt

Viedoklis

11.09.2014. 07:12

Man kā sīkuzņēmējam liekas, ka citadeles cena ir lielāka par 100milj. Tā man liekas paskatoties uz to tirgus daļu, kāda tiem ir. Domāju stipri līdzvērtīga SEB, Nordea utt, un man organiski neliekas, ka seb vai nordea īpašnieki būtu gatavi savas bankas LV pārdot par summu kas būtu līdzīga 100milj. No malas jau liekas ka citadeles brīvie līdzekļi varētu būt ap 50milj un pircējam atliktu vien uz īsu brīdi sms aizņemties un kad iegūst pārvaldes tiesības šo naudu atgriezt atpakaļ. Tāds sīks menedžmenta elements un man kā parastam pilsonim, tā arī liekas, ka tie kas ap šo procesu ņemās, nav nekādi banķieri, vienkārši procesa menedžeri ar domu nopelnīt kādus spekulatīvus %. Žēl, ka veidojās iespaids, ka valdība šī procesa absurdumu tādu arī akceptē.

Atbildēt

"ārprāc"

11.09.2014. 06:12

"lielo" nolādētā smilšu kaste !
"stulbā" tauta...tā nosegs iztrūkumu !

Atbildēt

Z Torņi

11.09.2014. 02:02

Mums vajag vietējo banku, kas mūs nofinansēs.....

Atbildēt

Maiss

10.09.2014. 21:47

Martinsons ir daudz reizes labāks variants par Šefleru,ja nemaldos,tad Šeflers pat saviem torņiem laikā logus nevar ielikt,kur nu vēl valsts ierēdņiem laikā piķi samaksāt..Šeflers tiks pie bankas,kautkādĀ veidā krievi viņam tiks klāt,ieraus "stoļičnaja vodka" un beigās vai nu banka būs palaista pa vējam vai....Interesanti,cik Lato Lapsa saņem "vienotos ziedojumu" par šiem rakstiem ar Martinsona bildēm?!

Atbildēt

Valsts akcionārs

10.09.2014. 19:46

»

redz, bērniņ!

Tas, ka tev pastarpināti pieder viena divmiljonā daļa uzņēmuma nenozīmē, ka tevi jāinformē par visiem uzņēmuma darījumiem. Tad jau nopērc 1 Coca-cola akciju un pieprasi lai tevi iepazīstina ar tās pagatavošanas recepti


Zini, ... nejauc pi...mpi ar pirkstu, tas ir skaidrs par vairākumu, ja es pēerku CoCa akcijas tad jau es uzreiz zinu kādas būs problēmas ar šo akciju tiesību realizāciju, bet šī nav privātbode, un runa iet par publisku pasākumu, un ... vispār Tev taisnība, saskaņā ar ši uzņēmuma statūtiem man vinīgā iespāja, ietekmēt nšom procesu caur vēlēšanām, ... nu ko skumji....

Atbildēt

Potenciālais pircējs

10.09.2014. 19:15

Kāpēc cienījamā autore Delaverā reģistrēto ofšoru Ripplewood Holdings sauc par amerikāņu firmu. Formāli jau Delavera patiešām atrodas ASV, bet, kas aiz šī ofšora slēpjas var tikai minēt. Būtībā jebkas.

Atbildēt

redz, bērniņ!

10.09.2014. 19:01

»

Valsts akcionārs

Zini ko, es arī esmu šīs valsts akcionārs, kurš veido pamatkapitālu ar saviem nodokļiem (un uzskatu ka ne maziem), bet es neesmu pilnvarojis noteikt valdei (valsts pārvaldes dažādiem pārstāvjiem) īpašus slepenības režīmus, jo normālā uzņēmumā šādu valdi, kas šeptē akcionāriem nezinot, sen jau būtu ,,...


Tas, ka tev pastarpināti pieder viena divmiljonā daļa uzņēmuma nenozīmē, ka tevi jāinformē par visiem uzņēmuma darījumiem. Tad jau nopērc 1 Coca-cola akciju un pieprasi lai tevi iepazīstina ar tās pagatavošanas recepti.

Atbildēt

zxcvb

10.09.2014. 18:12

Pietiek publikācijas par šo tēmu pavisam viegli valstij var izmaksāt miljonus. Pārdošanas procesā nosaukt piedāvājumu iesniedzējus un to piedāvātās cenas ir tas pats, kas pokerī grasīties blefot, pirms tam uz galda izliekot visas savas kārtis. Valstij vairs nav trumpju, kā cenu pabīdīt uz augšu - tā var tikai krist. Valstī ar sakārtotiem likumiem tiesībsargājošajām iestādēm šeit būtu kārtīgs darbiņš darāms, galvenokārt jau attiecībā uz to absolūto idiotu, kurš šāda veida info kaut kur nopludina.

Katrā ziņā sajūsma par to, ka ir iespējams publiski paurķēties šajā procesā, ir vislielākajā mērā dumja un mums - nodokļu maksātājiem - potenciāli ļoti dārga.

P.S. Bet raksta atslēga taču slēpjas pēdējā teikumā, vai ne? Šajā brīdī svarīgi ir pamest informāciju, ka, redz, "necaurspīdīgi izvēlētie" amerikāņi kaulējas par cenu (cik neparasti pārdošanas procesā!!), pēc tam to izmantot, lai sarunas ar viņiem aizkulisēs torpedētu "nespējot vienoties", kā rezultātā eventuāli nonāktu pie īstā, caurspīdīgā, nodokļu maksātājiem ārkārtīgi izdevīgā "klienta" - Šeflera; vai ne?

Atbildēt

Valsts akcionārs

10.09.2014. 17:44

»

Kukū

Saprotu, autore-misionāre grib novest savu misiju - izčakarēt šo darījumu un Latvijas intereses tajā - līdz galam


Zini ko, es arī esmu šīs valsts akcionārs, kurš veido pamatkapitālu ar saviem nodokļiem (un uzskatu ka ne maziem), bet es neesmu pilnvarojis noteikt valdei (valsts pārvaldes dažādiem pārstāvjiem) īpašus slepenības režīmus, jo normālā uzņēmumā šādu valdi, kas šeptē akcionāriem nezinot, sen jau būtu ,,izplājuši krustā'', ...un šājā mirklī ieraugot rietumu augstprātību un liekulību, par to ka Jūs lumpeņi tāpat neko nesaprotat, gribotn negribot jāsāk piekrist pirātam Kaimiņam, ka tas lapseņu pūznis beidzot jāpadzenā

Atbildēt

?

10.09.2014. 16:12

»

Kukū

Saprotu, autore-misionāre grib novest savu misiju - izčakarēt šo darījumu un Latvijas intereses tajā - līdz galam


Kur ir "Latvijas intereses" - pārdot iespējami lēti, lai vienotībniekiem tiek iespējami lielāks otkats?

Atbildēt

Kurmītis

10.09.2014. 16:08

Vēl daži pieturas punkti pārdomām:
1. Nordea banka jau no paša Parex kraha sākuma padziļināti un rūpīgi pētīja Citadeles pirkšanas iespēju.
2. Sakotnēji Siksnis bija gan Nordea bankas vadītājs, gan arī vēlāk Nordea Baltijas reģiona vadītājs - respektīvi - cilvēks labā amatā ar ļoti augstiem, stabiliem un prognozējamiem ienākumiem.
3. Nordea sastība ar Mārtinsonu, viņa biznesa finansēšanu un VEF finansēšanu ir nenoliedzams fakts.
4. Sākoties politiskajai Citadeles pārdošanas afērai, Siksnis pēkšņi pieņem lēmumu aiziet no Nordea bankas un uzsākt privāto biznesu, nodibinot Callidus Capital.
5. Ir acīmredzama sakritība un iespēja "nogrābt lielo naudu" caur vistipiskāko politisko korupciju Vienotības un Mārtinsona izpildījumā, kā dēļ tiek upurēts ļoti augsts un stabils amats Nordea bankā.

Atbildēt

Ojārs

10.09.2014. 15:57

»

Kukū

Saprotu, autore-misionāre grib novest savu misiju - izčakarēt šo darījumu un Latvijas intereses tajā - līdz galam


Kurš tad tur var ko izčakarēt?! Šeit mūziku pasūta un izpilda tikai un vienīgi Vienotība - Premjere, Finašu ministrs, Ekonomikas ministrs... pat konsultanti ... visi kā viens - Vienotība. Kas var ko nopludināt?! Skat. tekstā iepriekš minētos.

Atbildēt

Kukū

10.09.2014. 15:48

Saprotu, autore-misionāre grib novest savu misiju - izčakarēt šo darījumu un Latvijas intereses tajā - līdz galam.
Un kas tie par kverpļiem kas visu laiku nopludina slepeno info!?

Atbildēt

eksis

10.09.2014. 15:27

kā tas nākas ka Citadeli tirgo par krietni zemāku cenu nekā bāliņi pāris gadus atpakaļ pārdeva Boiko ātro kredītu izsniedzēju grupu?

Atbildēt

nuja

10.09.2014. 15:19

Mūsu banānijas fenomens - šeit štelles turpina kārtot tie par kuriem sen būris raud.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...