Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

iesaku

14.12.2015. 18:30

»

nevar būt

Jā, šis jautājums ir interesants. Bet pietiek.com to neatklāj


Jānim Butevicam griezties Datu valsts inspekcijā un painteresēties, kurš un ar kādu nolūku ir apstrādājis viņa personas datus.
http://likumi.lv/doc.php?id=4042

Atbildēt

SOLA

14.12.2015. 12:10

Ir tas auto tavs vai nav, bet pastulbs tu gan esi Jaaani

Atbildēt

Onslavs

14.12.2015. 11:29

MADŪNA RUĻĻEI!

Atbildēt

veselais

14.12.2015. 11:18

Ja nemaldos, galvas invalīda Butevica auto redzēts idiotiski novietots arī Spices stāvvietās. Nākošā reizē uztaisīsim foto priekš interneta.

Atbildēt

Rezolūcija

14.12.2015. 10:30

Derīgs darbam Valsts struktūrās.

Atbildēt

Fēlis

14.12.2015. 07:33

Manuprāt, visi kas pērk X6 ir galvas invalīdi. Es spēju saprast cilvēku, kurš iegādājas X5,Lendkruizeru, Panameru, Boxteru, bet X6... Tie, kas orientējas, sapratīs.

Atbildēt

pēc jūsu loģikas.....

14.12.2015. 07:00

»

Taisnības cīnītājs

Vai kādam invalīdam tas x6 traucēja


Reizēm krustojumā piebraucot pie sarkanās, pa šķērsojošo ceļu neviens nebrauc. Maucam pāri? Netraucējam taču! Noteikumi tam ir domāti, lai tos pārkāptu, vai ne? Nu kāpēc nevar pabraukāt dzēris? It īpaši ja Vienotības biedra ksiva kabatā? Nu ja kādu sabrauks, tad lemsim (ja neizdosies noslēpt). Lai dzīvo treknā gala anarhija un oligarhu visatļautība!

Atbildēt

12

14.12.2015. 06:53

Tiešām Jānis brauc ar šo? Cik atceros, viņam vismaz gada sākumā bija melns X6 ar citādu VNZ.

Atbildēt

Nu madūnis

13.12.2015. 22:59

Ja as brauktu ar 6 ihsa bemevuhu,to arī jū lyktu kur manj pateik,vot tai čaļi,punkts!

Atbildēt

varbūt

13.12.2015. 22:43

Pietiek var pastāstīt, kā var tā noskaidrot mašīnas īpašnieku pēc nr? Es te metu acis uz vienu dāmīti, gribētos uzzināt, kā viņu sauc un ar ko nodarbojas. Droši vien, ka tas ir pilnīgi likumīgi un nekādas ziepes nevar sanākt tam, kurš ložņā pa datu bāzēm?

Atbildēt

Taisnības cīnītājs

13.12.2015. 22:00

Vai kādam invalīdam tas x6 traucēja?

Atbildēt

soldiere of fortune

13.12.2015. 21:51

Man ir īlens, un divām riepām gaisa naf!

Atbildēt

jānis

13.12.2015. 21:40

Pirms likt bildes un visādu informāciju par firmas īpašnieku, vajadzēja uzzināt, ka automašīna tiek iznomāta trešajai personai uz līguma pamata. Pirms rakstiet uzziniet, kas pārvietojas ar šo automašīnu.

Atbildēt

x

13.12.2015. 20:19

nu ja apkārt ir tik daudz brīvu vietu, un nav pamatota iemesla (grupas), lai tur stātos tad tas ir pats, kas uz sevi riteņkrēslu mērīt, tad gan jau liktenis sadzirdēs deģenerāta vēlmi...

Atbildēt

tauats partija

13.12.2015. 20:08


baroklis ,latvijas bekons :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft