Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

FENIKSS

28.11.2015. 16:29

Tas jau sen visiem ir zināms, ka Delna, Providus un tamlīdzīgas domubiedru grupiņas saņem naudu no Sorosa fonda un pidarmasoniem.

Atbildēt

prostamol uno

27.11.2015. 16:25

Par G. Jankova Delnu nav ilūziju vispār. Ja Delnas šābrīžējie juristi, kas kādreiz strādāja netīrā biznesā tagad caur Delnu atriebjas citiem konkurentiem štancējot kompromatus, nav brīnums, ka sabiedrībai tas liekas necaurspīdīgi. Tātad eksistē takse par kuru var salīgt rakstu jeb melno PR.
Tā strādā gan Delna, gan Providus, gan arī PIETIEK.com
Ēst gribās visiem…..

Atbildēt

25.11.2015. 03:45

»

PIETIEK

Par to mēs rīt pastāstīsIM


pilnmēness! .. atkal šitā pajole lapsa lien ārā no savas piebezdētāas migas un, šlācot siekalas, ārdās..

Atbildēt

Pietiek

24.11.2015. 17:34

»

Un rīt atkal rīt solīs


Gripoflexs palīdzēs!

Atbildēt

24.11.2015. 15:24

»

Noteikti, ka rīt


Un rīt atkal rīt solīs.

Atbildēt

24.11.2015. 14:43

»


Noteikti, ka rīt.

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

24.11.2015. 11:10

»

hm

Ja jau uzrauga Saeimu, uzrauga valsti un tās politisko eliti būtu tomēr svarīgi zināt - KAS uzrauga...


Kas maksā, tas arī pasūta mūziku. Par velti vien siers peļu slazdā ir aksioma, kas nav jāpierāda. Lai vietējie metas kopā un dibina NVO. Tas naks tikai par labu pilsoniskai sabiedrībai. Akurāt, kā Mucenieku iedzīvotāji caur neseno vēstuli & bēgļu jautājumu Laimes dotai. Kur problēma? Vai ta ārzemju fiansētās oragnizācijas zina labāk kas vietējiem vajadzīgs. Caur ārzemju grantiem valsts sistēma jau tiek pētītā un pēc tam caur "labvēļu"un lobiju ieteikumiem pēc vajadzības pietūnēta vai pat grauta. Krievi jau sen nevalstiskām organizācijām, ka saņem naudu no ārzemēm lika uzrādīt finasēšanās avotus un pārreģsitēties.

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

24.11.2015. 10:54

»

Reinis

Es tikai brīnos, korupcija Latvijā ir, viena pati Vienotība parūpējusies, lai pētāmā pietiktu desmitgadēm, bet rezultāts būtu mērāms vairākās tonnās sējumu. Pašpasludināti korupcijas "pētnieki" ar brangu un neskaidru finansējumu mums arī ir. TIKAI PĒTĪJUMU NAV


De ja vu sajūta. Čigānmeitene no Delnas ko līdzīgu jau reiz darīja. Ar cepuri apstaigāja potenciālos pētāmos (ja nemaldos Rīgas Domi) un lūdza mērķa ziedojumus pētījuman. Visu cieņu korupcijas pētniekiem.

Atbildēt

tāds pats Zinātājs

24.11.2015. 09:13

»

Zinātājs

Vaškevičs sponsorē Lapsu


Islāma valsts sponsorē Providus.

Atbildēt

Reinis

24.11.2015. 09:12

Es tikai brīnos, korupcija Latvijā ir, viena pati Vienotība parūpējusies, lai pētāmā pietiktu desmitgadēm, bet rezultāts būtu mērāms vairākās tonnās sējumu. Pašpasludināti korupcijas "pētnieki" ar brangu un neskaidru finansējumu mums arī ir. TIKAI PĒTĪJUMU NAV!!!!!

Atbildēt

beibe

24.11.2015. 05:52

Viens pretīgs kantoris tautas apziņas zombēšanai piesedzoties ar cēliem mērķiem! Vispār vajadzētu pieņemt likumu kā Krievijā, lai reģistrējas nevis kā sabiedriska organizācija, kā bet ārzemju kapitāla interešu pārstāve un piektā kolona banānu republikas nolaišanai podā!

Atbildēt

iespējams, tie zicpriekšsēdētāji paši to nezina !

24.11.2015. 01:00

.

Atbildēt

Defekto

24.11.2015. 00:59

O! Beidzot Pietiek pieķērušies šim Vienotības astoņkāja tausteklim.. paldies! Lai nu katrs pelna savu naudiņu kā māk, tostarp arī Providus tēli, bet tas, ko es neciešu ir divkosība un nekompetence un to Providus un tā 'eksperti' iemieso 100%.. Diletante Kažoka, mūžīgais pētnieks Kalniņš, kas redz visu, tikai ne baļķi savā acī, enerģētikas 'eksperts' "Āboltiņš, kura uzdevums ir pūst vienā stabulē utt.

Atbildēt

Kas kontrolēs šo korupciju likumā?

23.11.2015. 23:45

„Piespiedu dalītā īpašuma tiesisko attiecību privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likums” – būtībā nostiprināt piespiedu nomas attiecības un turpmāk atsavināt visus dzīvokļus.
1. Lai sāktu risināt dalītā īpašuma izbeigšanu, ir vispirms jāatrisina:
1.1. Ar likumu noteikt kad, kādos apstākļos (noteikumi) jāizveido mājas, māja kvartāla, māju kopu pārvaldes struktūras (krievu laiku tipa mazās namu pārvaldes);
1.2. Mājas ierakstīt uz izveidotās pārvaldes struktūras vārda zemesgrāmatā;
1.3. Pārņemt māja un finansu resursus pārvaldes kontā;
1.4. Noslēgt apsaimniekošanas līgumu ar apsaimniekotāju vai atsevišķām remontdarbu firmām pēc vajadzības un deleģēt tām atsevišķas funkcijas vai paši izveido nelielu saimniecisku vienību tekošo remontdarbu izpildei.
1.5. Visa kvartāla zemei noteikt inventarizācijas cenu uz 1940. gadu, nevis kadastrālo vērtību un risināt jautājumu par visa kvartāla izpirkumu.
2. Šie 90-tajos gados CL 968.panta izņēmumi bija krimināls risinājums. Šodien risinājums ir gaužām vienkāršs, bet viscaur tiek kultivēts, cik sarežģīts un pat gandrīz neiespējams risinājums atklāti, melo, piesmej tautu, un/vai ar zemes īpašniekiem un korupciju ir korporatīvās attiecībās vai ir zema līmeņa, nekompetenti juristi, vai to saka cilvēki, kuri nav iedziļinājušies. Risinājums var būt šāds:
2.1. Jānosaka zemes zem mājām izpirkuma cena, par kādu mantinieki to ieguva 1990.gados, kas ir kadastrālā vai inventarizācijas vērtība uz 1940. gadu + maksa pa zemes nomu, ko saņēma un saņem, jo izpirkums parasti ir 12 gadu nomas maksa;
2.2. Jānovērš 1991. gada 20. novembra likuma “Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās” kriminālnoziegums, kas pašvaldību amatpersonām piešķīra korupcijas iespējas, neierobežotu varu: zemes atdošanu, kompensāciju vai ierādīšanu citā vietā. Ja zeme apbūvēta, to nevarēja atdot, bet bija jākompensē vai jāierāda citā vietā, jo:
2.3. Būvējot mājas projektus piesaista zemei un nosaka apbūves gabalus, ar likumu. Piesaistītā zeme nebija pretrunā ar 1990.gada 4.maija deklarācijas 8.pantu, kas noteica saglabāt visas tiesības un likumus, kuri nav pretrunā ar tagadējiem likumiem.
2.4. Zeme laikā uz 1940.gadu daudzos gadījumos nebija izpirkta, samaksāta izpirkuma maksa, vai tā bija nevienam nevajadzīgs purvs, bez komunikācijām, applūdusi vai tml. Tātad 1990.gados daudzi „mantinieki” zemi zem daudzdzīvokļu mājām saņēma dāvanā un tā nekādu vērtību nesastādīja, bet tagad zemes spekulanti, izmantojot savu mantisko un korporatīvo ietekmi uz valsts amatpersonām TM, VZD, tajā skaitā deputātiem un partijām, grib izpārdot šo zemi par spekulantu uzpūstu cenu;
2.5. Jāievēro, ka valsts noteikto zemes zem daudzdzīvokļu mājām kadastrālo vērtību nevarēs apstrīdēt, jo tā attiecas uz nodokļiem un nodevām, tādēļ valstij ir visas iespējas šai zemei noteikt atsevišķu un reālu kadastrālo vērtību, pareizāk -inventarizācijas vērtību;
2.6. Likumprojekts, mūsuprāt, ir ar tālejošu mērķi – atsavināt visus vai lielu daļu dzīvokļu vai māju par nomas un/vai izpirkuma parādiem un dzīvokļu īpašniekus pataisīt par īrniekiem, viltīgi padarot šo zemes izpirkuma procesu neiespējamu – dzīvokļiem nostiprināt piespiedu nomas attiecības, dzīvokļus iedzīt parādos un atsavināt, dzīvokļu īpašniekiem saglabāt īres tiesības, kā dažkārt to dara bankas. Mego projekts gatavs;
2.7. Fakts: likuma 5.pants nosaka, ka dzīvokļu īpašnieki izpērkamo zemi izpērk par izpirkuma cenu, kuru veido izpērkamajā zemē ietilpstošo zemes vienību vai zemes vienību daļu kadastrālo vērtību summa, kura tiek reizināta ar izpirkuma cenas korekcijas koeficientu 1,18. Katrs dzīvokļa īpašnieks maksā izpirkuma cenas daļu atbilstoši viņa dzīvokļa īpašuma sastāvā ietilpstošās kopīpašuma domājamās daļas apmēram 3 mēnešu laikā vai ieķīlā uz 10 gadiem;

2.8. Mājām piesaistāmās zemes lielums tiek taisīts aizmuguriski un nelikumīgi, piespiedu kārtā, apejot dzīvokļu īpašnieku intereses. Zemes īpašniekiem gan, ja … nevar tikt iekļauta funkcionāli nepieciešamajā zemes gabalā … un to nav iespējams atstāt zemes īpašnieka lietošanā … pašvaldība var lemt par attiecīgās zemes turpmāko izmantošanu, pirms tam noskaidrojot zemes īpašnieka viedokli;
2.9. Saeimā iesniegtais likumprojekts viscaur satur neierobežotas korupcijas iespējas VZD un pašvaldību amatpersonām, bet attiecība uz „funkcionāli nepieciešamo zemes gabala” noteikšanu – likums un MK noteikumi pilni ar viedokļu paušanu ar vārdiem „ņemot vērā” utt.
2.10. Dzīvokļa īpašniekiem piespiedīs izpirkt zemi zem koplietošanas piebraucamiem ceļiem, pisētas komunikācijām, pat sagruvušām bumbu patvertnēm, rotaļlaukumiem, ar kokiem apstādīto gabalu nevajag, zemes īpašniekiem un pašvaldībām nevajadzīgos gabalus utt. tik un tā būs jāizpērk.
2.11. Zemes izpirkumu atliek uz 5 gadiem – lai turpinātu spekulācijas ar zemi zem mājām un neatgriezeniski nostiprinātu alkatības izpausmes un noteikt augstāku zemes izpirkuma cenu, kas paredzama 1,18 no kadastrālās vērtības uz izpirkuma dienu. 7350 zemes īpašnieki paredz dzīt izmisumā 110 000 dzīvokļu, vai parēķinot, ka ģimenē vidēji ir trīs cilvēki – ar piespiedu nomu ir un tiks turpmāk vēl vairāk spīdzināti ap 300 000 cilvēku,
2.12. 26. jūlijā šī raksta komentārus LETA publicēja Delfos ar nosaukumu „Dzīvokļu īpašnieku biedrība: likumprojekts par dalītā īpašuma attiecību izbeigšanu ir nekorekts pēc būtības”, bet tam bija tikai dažu stundu mūžs un tas pazuda no redzesloka, iespējams, kā kaitīgs zemes īpašniekiem un likumprojekta taisītājiem un atsevišķiem Delfi žurnālistiem. Pēc tam pilns raksta teksts ar korekcijām divās daļās tika publicēts žurnāla „IR” blogos, un vēlāk portālā Pietiek.com, sadaļā „kungu iela”;
2.13. Lūk, gandrīz tas pats stāstījums, kā iepriekš teiktajā rakstā, ko saka Sergejs Zaletajevs runā TV7, kā atrisināt zemes un mājas dalītā īpašuma karikatūru: http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/30.10.2015-jizn-segodnja.id59001/.
2.14. Risinājuma pamatnostādne skat iniciatīvu ManaBalss.lv „Par piespiedu nomas zemes kadastrālo vērtību”, kur vajag vēl daudz parakstu, lai iniciatīvu iesniegtu Saeimā. Atver ManaBalss.lv, spied – „parakstīt” un paraksti iniciatīvu, ievadot savā internetbankā bankas rekvizītus, banka tavu parakstu nosūtīs ManaBalss.

2.15. Skat Googlē arī Jāņa Karpoviča atklāto vēstuli Saeimai: Netaisnīgā piespiedu noma, spied uz saiti : http://www.la.lv/netaisniga-piespiedu-noma/

Atbildēt

kurmis

23.11.2015. 23:30

Ja valsts amatus bez pārtraukuma ieņem čekas vadītāj un raditājpartijas uzticamakie bijušie kadri,tad droši vien visas delnas un līdzīgas organizācijas nevar atrasties ārpus šādas kadru atlases shemas un finansem loģiski arī jābūt no atbilstošiem,rūpīgi no publicitates slēpjamiem avotiem.

Atbildēt

atis

23.11.2015. 23:22

»

o!

Uzreiz pirmais Vienotības trollis klāt. Diemžēl darba dienas beigas, citādi tiktu saorganizēti arī pārējie. Jo kā citādi - "savējos" aiztiek


es neesmu trollis un man gribas zināt gan providus finansētājus, gan lapsas ienākuma avotus. ņemot vērā, ka gan vieni gan otri spēlē paslēpes, visdrīzāk nevar lepoties ne ar vienu no avotiem.

Atbildēt

23.11.2015. 22:14

Ļoti laba tēma.Sen gribu zināt, no kurienes tā nauda. Drīzāk izskatās, ka spiegošana naudas devēju interesēs.

Jo tās pētniecības tēmas ir ūdens pārliešana no viena trauka otrā, bez rezultāta un kādas jēgas.

Drīzāk sakrīt ar korupcijas tēmu - valsts nozagšanu.

Korupcijai ir divas sejas. Viena „muļķu sabiedrībai” – godīga nodokļu maksātāja – noplukušas vistas noplucināšanai karstā ūdenī vajadzībām, otra pārvaldes vajadzībām.

Visās valstīs, kur ienāk ASV vēstniecības, tās mālē vietējai publikai dieva zīmes par milzīgo korupciju, kas neļauj valstij attīstīties. Valstīm prasa taisīt knābjus. Caur knābjiem pieejamo nelegālo - legālo – slepeno ASV izlūkdienestu rīcībā esošo informāciju ASV kontrolē attiecīgās valsteles politiķus attiecība pret korupciju – kuru veicina, vai ierobežo, apkaro.. vai izmanto savām izlūkošanas vajadzībām, šantažējot ar kompromātu, ko paši ASV darbinieki vajadzības gadījumā safabricē. KNAB LV ir ASV politiskais instruments reizē ar SAB un DP.

Labāk lai ASV vēstniecība atbild, kā tā panāca, ka SVF pierunāja J.Maizīti, I.Godmani, I.Sudrabu, V.Zatleru glābt Parex un 20 ārvalstu bankas ar LV budžetu, lai cēloņsakarībās LV kļūtu atkarīga no SVF/PB/ASV politiskajām interesēm, nabadzīga un viegli manipulējama.

Ja vien lētticīgi notic KNAB centieniem sabiedrības labā, visticamāk, ka LV iedzīvotāji dzīvotu labāk, ja galvenie politiskie korumpanti – V.Zatlers, I.Godmanis, I.Sudraba, kas lūdza ASV vēstniecība iespēju kļūt par premjeri, J.Maizītis nebūtu nodevuši LV intereses, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas ar LV budžetu, pakļaujot tās ASV/SVF/PB interesēm un korupcija – valsts nozagšana LV būtu mazāka.


Atbildēt

hm

23.11.2015. 22:04

Ja jau uzrauga Saeimu, uzrauga valsti un tās politisko eliti būtu tomēr svarīgi zināt - KAS uzrauga.
No kurienes kājas aug un naudiņa?
Pat ja kāds ASV bagāts pilsonis Soross to dara. Tad kādiem mērķiem un nolūkiem?
Vai šādu atbildi nenāktos sniegt pirms ķerties pie valsts un valdības uzraudzīšanas?

Atbildēt

Lauku pāķis

23.11.2015. 21:22

Kurš tad cits ja ne federaļnaja služba bezopasnosti... soross jau pozitīvais tēls, no viņa var droši grābt naudu. Putins gan ir ļaunais tēls iespējams tāpēc visādi delnas un providusi baidās atklāt

Atbildēt

Patīk

23.11.2015. 21:05

Sagribējuši! Pareizi Lapsa dara, ka neko nepēta. To pētīšanu nevajag nekādā gadījumā, citādi esejai zustu viss “suspense” žanra šarms. Atklātos vēl tāda žāvas uzdzenoša garlaicība, ka projekta finansēšanā nav nekā apslēpta. Vai vēl trakāk – ka domnīcai nav bijis nekāda finansiāli šķobīga stāvokļa, kur nu vēl katastrofas. Vai pavisam traki – ka Iveta Kažoka ir diplomēta politoloģe, ne “par politoloģi sauktā”. Kam tas vajadzīgs? Kuru tas satrauks? Bet bez publikas interesi nomācošām pētīšanām, patiesības izzināšanām viss pasniedzams trauksmaini un dzīvelīgi, aizdompilni, mīklaini un aizgrābjoši.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

23.11.2015. 20:00

A kamdēļ pēdējie dati par Providus piķiem ir par 2013. gadu? Vaitta jami nav iesnieguši pārskatu par 2014. gadu vēl?

Atbildēt

IM

23.11.2015. 19:23

Kādiem labvēlīgas vides radīšanu saucot par politisko koruciju.
Bet kā sauc šādu kādiem radīto vižu pētīšanu un analīzi? Par nopirktu savas valsts sabiedrisko pašizspiegošanos?

Atbildēt

Delnis

23.11.2015. 19:21

Visādā ziņā šīs organizācijas atšķirībā no pietiek.com raisa pamatotas aizdomas par politisku korupciju

Atbildēt

Man arī patīk jautāt

23.11.2015. 19:15

Pamatīgi izsmējos par aiz Pietiek noslēpušās Lapsas "satraukumu" par cita kantora finansējumu. Šeit ne vienu reizi vien uzdoti jautājumi par to, kas finansē pašu Lapsu un Pietiek, kas maksā par "avīžu" izdošanu, "daudzdiennieku" pasūtījuma rakstu ar ar praktiski vienādu saturu tiražēšanu pat mēnešu garumā, kas maksā par tālajiem eksotiskajiem ceļojumiem un ar ko Lapsa tajos tiekas.Diemžēl uz šiem jautājumiem ir klusums, atbilžu nav. Tad ko Lapsa grib no citiem? Katrs cērp savus aunus un aitas un tā pat kā Lapsa, neviens tos atklāt negrib.Laikam Lapsa sajutis konkurentus, kas nocērp viņa "aunam" sānus ar biezo ziemas vilnu.
Sporta pēc arī es uzdošu jautājumus Lapsam, ja jau viņš ir tik čaks jautātājs, varbūt arī pats atbildēs, lai gan cerība maza.
1. Kas ir Jūsu finansētāji?
2.Kādi ir finansēšanas saņemšanas nosacījumi?
3. Kāpēc nerakstiet par SC?
4. Vai tiesa ka ārzemju ceļojumos tiekaties ar savu kuratoru?
Nu ko, gaidam rezultātu?

Atbildēt

reptilis

23.11.2015. 19:14

...Tas ir Islāma valsts netiešais sabiedrotais,kurš sagatavo augsni uz kuras izaugs Kalifāts. Bet visi šitie kadri -kažokas,streipi(kā sugas vārds)paši pat to neapjēdz. Šitā ideoloģija likvidē tradicionālās vērtības un nacionālās valstis...līdz ar to islāmisti viegli "ieaug" attīrītā laukā.

Atbildēt

!

23.11.2015. 19:05

»

lol

Var pagoogleet "Foundation Open Society Institute". Lato gribēja dzirdēt vārdus "džordžs soross


Publikācijā ir uzdots pilnīgi pareizs jautājums - kā tieši saucas konkrētais kantoris, kas pārskaita naudu. Varu saderēt, ka izrādīsies kāds Sorosa ofšors - un, kā zināms, visas delnas kaismīgi karo pret ofšoriem, izņemot tos, no kuriem naudiņa nāk.

Atbildēt

lol

23.11.2015. 18:59

Var pagoogleet "Foundation Open Society Institute". Lato gribēja dzirdēt vārdus "džordžs soross"?

Atbildēt

23.11.2015. 18:54

lapsai skauž, ka citiem tubbočkas pilnākas ar tugrikiem, nekā pašai?..

Atbildēt

Praatniex

23.11.2015. 18:52

Uzraudzīti tiks Kaimiņš, Urbanovičs, varbūt arī pa kādam NA un ZZS pārstāvim. Līdz ar to jautājums par naudas izcelsmi ir retorisks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...