Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A.

27.06.2022. 22:25

Es tieši pirku Laimas produkciju nacionālu jūtu vadīts, jo veikalu plauki vai lūzt no ārzemju šokolādēm. Bet acīmredzot pēc jaunajām Orklas norādēm neesmu vēlams pircējs. Pat šokolādi vairs paši neesam spējīgi uzražot. Viss pārdots ārzemniekiem, bez vietējā kapitāla.

Atbildēt

konstantins

21.06.2022. 23:24

Es Laimas produkciju pārstāju pirkt jau tad, kad uzzināju kas viņu ir nopircis. Tāpat ar piena produkciju u.c. precēm. Ir sanācis nogaršot, ja kāds uzcienā un secināts - krievs paliek krievs un konfektes viņiem vienmēr bijušas sūdīgas tāpat kā alkohols. Par šo ļembastu ar valodu jau arī nav nekas jauns. Vai tad tagad tikai uzzinājāt, ka tāda prakse ir jau sen un ne tikai saldumu nozarē. Nu tagad te visi kā no ziemas miega iztrūcināti, it kā nekad te nebūtu dzīvojuši. Orku kantoris vienkārši nesaspēja laicīgi noreaģēt atbilstoši vispārējai politiskajai situacijai.
Krivu valoda tak obligāta Latvijā. Pateikšu vēl vairāk, ka privātajā sektorā, kur īpašnieks ir krievvalodīgais(parasti izbijis militārists vai tā tiešais pēctecis) kolektīvā latvieši nemaz netiek pieņemti. Ja nu vienīgi viņiem ir uz krieviju, kremli un komunistiem pareizi greizs ieklupiens, jeb speciālists tāds kas ar uguni jāmeklē un spējīgs labi viņu biznesiņu stutēt. Tā jau 30+ gadus ir ikdiena parastajai tautai Latvijā, bet visi tā šūmējas it kā būt nupat no koka nokrituši.

Atbildēt

>jukušajam

21.06.2022. 15:21

»

jukušajam

Kāpēc tu jukušais vēl neesi Ukrainā, bet dirs te komentāros! Dodoties karot uz Ukrainu tu daudziem palīdzētu: 1) Palīdzētu ukraiņiem cīnīties ar Krievija agresiju, 2) Palīdzētu Latvijas krievvalodīgajiem atgūt cerības jebkad nākonē redzēt TV kanākus savā dzimtajā valodā, 3) Attīrītu Latvijas intereta...


ja krievvalodīgiem imigrantiem jāpalīdz atgūt TV viņu dzimtā valodās( nez, kapēc tieši krievu valoda-ne ukraiņu, baltkrievu, u.c. imigrantu valodās), tad būs ar jāpalīdz visiem citiem imigrantiem skatīties TV viņu d zimtās valodās, sākot ar neģeriem, un beidzot ar čukčiem..jo nevar vieniem būt kādas priekšrocības nepelņitas pret citiem.

Atbildēt

ddddddd

18.06.2022. 23:52

»

Savadi

Jāpasaka Paldies pārtikas uzņēmumu privatizētajām.Par pagātni liecina vien nosaukumi,kas izdrukāti uz produkcijas


Kādiem privatizētājiem? Paši pārdeva. Produkts tāpat nemainījās. Laima ir Laima, un es ar to lepojos. Un kas jums, skauž? Jums tāpat nekas no tā netika. Nav vienalga, vai villu Monako pērk latvietis vai kāds cits? Mani tas nerausta. Nu tad parādiet visiem, ko nozīmē Laima - taisiet augšā jaunu. Bet tur jau smadzenes par īsu, dīvāna patrioti...

Atbildēt

Savadi

18.06.2022. 22:28

Jāpasaka Paldies pārtikas uzņēmumu privatizētajām.Par pagātni liecina vien nosaukumi,kas izdrukāti uz produkcijas.

Atbildēt

Jukums

18.06.2022. 18:23

»

jukušajam

Kāpēc tu jukušais vēl neesi Ukrainā, bet dirs te komentāros! Dodoties karot uz Ukrainu tu daudziem palīdzētu: 1) Palīdzētu ukraiņiem cīnīties ar Krievija agresiju, 2) Palīdzētu Latvijas krievvalodīgajiem atgūt cerības jebkad nākonē redzēt TV kanākus savā dzimtajā valodā, 3) Attīrītu Latvijas intereta...


Redzi, ja kāds cilvēks ir spiests ņemt rokā koku, lai aizsargātos no ar trakumsērgu slima suņa vājprātīga uzbrukuma, neviens viņu nesauks par suņufobu. Un, fašistiskā Krievijas vājprātīgā uzvedība tiešām ir vēl sliktāka nekā ar trakumsērgu slima dzīvnieka uzvedība.

Atbildēt

jukušajam

18.06.2022. 17:23

»

Jukums

Par kādu no konteksta izrautu frāzi ir runa? Vai par Lavrova kārtējiem meliem ka Krievija nemaz nav ierukusi Ukrainā? Tāda veida meli nav nekāds jaunums, tieši tādus pašus melus uzkrītoši redzam Krievijas oficiālajā nostājā šobrīd, tādus melus mēs redzējām, minimums, no putina noliegšanas 2014. gadā...


Kāpēc tu jukušais vēl neesi Ukrainā, bet dirs te komentāros! Dodoties karot uz Ukrainu tu daudziem palīdzētu: 1) Palīdzētu ukraiņiem cīnīties ar Krievija agresiju, 2) Palīdzētu Latvijas krievvalodīgajiem atgūt cerības jebkad nākonē redzēt TV kanākus savā dzimtajā valodā, 3) Attīrītu Latvijas intereta vidi no dumjiem rusofobiskiem komentāriem, 4) Uzlabotu ar mēslojumu Ukrainas zemi (neaizmirsti semečkas ielikt kabaātās, kad tur dosies).

Atbildēt

he, he

18.06.2022. 17:17

»

he he he

Un tagad paskaties citās valodās, wikipēdijas spec :D


Tu laikam aizrāvies ar Wikipēdiju krievu valodā. Latviešu valodā tādu datu tā tev nav, vai arī jums troļļu fermā sava Wikipēdija?

Atbildēt

cccp

18.06.2022. 15:26

»

laikam krievs

ne ožas, ne gaumes


Parādi man to Laimas produktu ar palmu eļļu un esencēm.

Atbildēt

ka

18.06.2022. 12:02

»

NU

BBC žurnalist tik tups


nespēj krancim lavrovam pateikt-krievijas cūkām nav darīšana par to, kas notiek neatkarīgās valstīs, apvērsumi, nevērsumi...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja mums riebjas puķins, vai Eiropa uzbrūk krievijai??????????????????????????????????????
VIS VAINA JAU KA RITRUMI VIENKAŠI STULBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VAJADZĒTU ĻAUT LAIKRIEVU ARMIJA VIŅUS VIENKĀRŠI IZVARO...PARASTI IZVARO VAI AR ŠVABRU...VAI IZVED VERDZĪBĀ UZ GULAGU...bidonu, šoļcu, makaroņu....

Atbildēt

Jukums

18.06.2022. 11:03

»

diktāts

Tavs režīms ir liedzis pieeju Krievijas mēdijiem! Savu kaut kādu frāzi ,izrautu no konteksta vari paturēt pie sevis. Visi krievnideji un Ukrainas režīma fani,u priekšu dodaties cīņā! Nevis dirst komentāros


Par kādu no konteksta izrautu frāzi ir runa? Vai par Lavrova kārtējiem meliem ka Krievija nemaz nav ierukusi Ukrainā? Tāda veida meli nav nekāds jaunums, tieši tādus pašus melus uzkrītoši redzam Krievijas oficiālajā nostājā šobrīd, tādus melus mēs redzējām, minimums, no putina noliegšanas 2014. gadā, ka Krimā faktiski ir iebrucis Krievijas regulārais karaspēks. Bet faktiski Krievija jau ir melojusi vienmēr, Kaut vai par Rientropa-Molotova paktu par Baltias okupāciju, par Somijas karu, par golodomuru utt.
Ja par Krievijas kanālu aizliegumu - manuprāt, solis ir pamatots un man ļoti patīk ka nosacījums to atgriešanai ēterā ir - krievu okupantu izvākšanās no Ukrainas, ieskaitot arī nelikumīgi okupēto un anektēto Krimu. Ja Krievija uzvedas lopiski - par kādiem gan Krievijas kanāliem vispār var būt runa! Lēmums ir pamatots un loģisks - vēlaties izturēties kā lopiņi - nekādu Krievijas kanālu! Mazliet pačīkstēsiet, bet pieradīsiet. Un būs te mazāk nozombēto. Vēlaties Krievijas kanālus - rakstiet putinam un aiciniet to izvākt savus okupantus no Ukrainas!
Starp citu, nupat no putina mutes izskanēja kārtējie kodokldraudi. Tas, visa cita starpā, liecina, ka ar parastā karaspēka darbību Krievija savus mērķus nespēj sasniegt. Tāda klusa putina atzīšanās savu plānu izgāšanās un bezspēcībā.
Atšķirībā no daudziem citiem, tajā skaitā no augstu stāvošiem politiķiem un militāristiem, es uzskatu, ka šie maniaka putina draudi ir reāli. Bet, lai kā tur arī būtu, baidīties no tiem nevajag - fašistiskās Krievijas agresiju ir jāaptur!!!

Atbildēt

kāds vieplis vadībā

18.06.2022. 09:40

»

laikam krievs

ne ožas, ne gaumes


tāda produkcija

Atbildēt

nepērku smirdīgo orku pienu

18.06.2022. 09:37

»

Tante no laukiem

Kāds sakars orku šokolādei ar Latviju


valmiera, rīga...nepērku ar esencēm piegānīto šokolādi...kad vēl redzu netīrās vuškas kā darbinieces, vemt gribas...pien kombinātā vispār bomži strādā

Atbildēt

Tante no laukiem

18.06.2022. 09:31

Kāds sakars orku šokolādei ar Latviju?
"Laima" ir Latvijai zudis zīmols.
Kvalitāte krīt, cenas ceļas un zavodā visiem ir jāprot okupantu valoda!

Atbildēt

diktāts

18.06.2022. 09:00

»

Jukums

Laimas darboņi pamatīgi aplauzušies. Pēc šī skandāla, viņu šokolādes Latvijā pirms tikai vairs retais, pat ja uz katras tāfelītes nodrukātu atvainošanos. Augstprātība un peļņas kāre nav tie labākie padomdevēji...


Tavs režīms ir liedzis pieeju Krievijas mēdijiem! Savu kaut kādu frāzi ,izrautu no konteksta vari paturēt pie sevis. Visi krievnideji un Ukrainas režīma fani,u priekšu dodaties cīņā! Nevis dirst komentāros.

Atbildēt

orks

18.06.2022. 08:57

Orkla Company! Laima,Spilva, Ādažu čipsi. Laima sen jau nav nacionāls lepnums,jo nepieder Latvijai.

Atbildēt

tu droši

18.06.2022. 06:44

»

galvenais !

galvenais ,lai nedod banderu fasistiem par velti sokoladi un konfektes


staigā tālāk - kājas autos ietītas un kirzas zābakos ... un uz poda arī ar kājām kāp.

Atbildēt

he he he

17.06.2022. 23:17

»

he, he

Kur tu tādas ziņas rāvi? NATO debīlība centrā pateica? Paskaties kaut vai Vikipēdiju...


Un tagad paskaties citās valodās, wikipēdijas spec :D

Atbildēt

he, he

17.06.2022. 22:48

»

he he he

Pēc publiskām ziņām 450 000. Grozi to pasauli ka tu gribi. Uz pusi mazāk bija koalīcijai. Tas gan


Kur tu tādas ziņas rāvi? NATO debīlība centrā pateica? Paskaties kaut vai Vikipēdiju:
https://lv.wikipedia.org/wiki/Krimas_karš
Koolīcijai nebija uz pusi mazāk, nekādi.
135 485 Francijas karaspēks + 45 400 Turcijas + 40 462 briti + 2166 itāļi ir vairāk kā Krievijai 210 000. Pēc tam, kad krievu artilērija iznīcināja uzbrūkošo britu smago kavalēriju (kirasīrus) radās nosaukums- ielgabalu gaļa, tas ir, britu kavalēristi, kur visi bija aristokāti, priekš krievu artilērijas bija liegabalu gaļa. Lai gan rietumi uzskata, ka Krimas karu viņi uzvarēja, rezutātā, neskatoties uz vairāk kā 220 000 kritušiem, vini neko nepanāca- Krima palika Krievijai, tagadējais Hersonas apgabals un Bessarābija (Moldova) palika Krievijai un t.t., vienīgais Krievija apstādināja savu ekspansiju, jo krievi gribēja ieņemt Bosfora šaurumu un Stambulu. Jums, NATO debīlības centra troļļiem, der arī nedaudz vēsturi pamācīties, citādi rīt sāksiet rakstīt, ka pirmie kosmosā arī aizlidoja ne krievi, bet amerikāņi, un ka Antarktīdu atklāja ukraiņi.

Atbildēt

he, he

17.06.2022. 20:26

»

ccc

Kāpēc aizmirsi tādu mazu faktiņu, ka rusņa pazaudēja 450 000


Kad tad Krievija zaudēja 450 000? Pēc publiskām ziņām Krimas karā Krievijas zaudējumi bija 210 000, tas ir, vairāk kā 2 reizes mazāk kā 450 000. 1812.gadā Krievijai bija zaudējumi ap 450 000, bet Napoleonam bija vēl vairāk, pie 600 000.

Atbildēt

pobeda

17.06.2022. 18:38

»

tur viss ir sagānīts

pieliets ar esencēm lai smird, šarikoviem tas patīk


Kādām esencēm, kādām palmu eļļām? Davai, parādi man to Laimas produktu, kurā ir kāda no šitām :)
Es nezinu ar kādu sūdu ir piebāzta jūsu mīļā pobeda, jo tai jau uz iepakojuma ir rakstīts, ka pļutka var paraut. Ja neticat, palasāt pēdējo teikumu viņu sastāvdaļu sarakstā :D

Atbildēt

Jukums

17.06.2022. 18:25

»

Ivars

Tas Bens pretīgs dirsējs. Kāds sakars darbam Laimā ar ukrainu? Visur jāiepin tā ukraina. Nu jau tik tālu , ka vairs uz tualeti nevar aiziet no...sties nepieminot ukrainu. Ja jūs esiet tādi ukru fani , tad ko vēl šeit darāt ? Sen jau vajadzēja būt ukros un cīnīties, ar kašnikovu rokās, par viņu un latvijas...


"Ivar", pasaulei šobrīd nav lielāka apdraudējuma kā krievu fašistu iebrukums Ukrainā! Līdz ar to, ir tikai saprotami, ka šīs krievu okupantu agresijas ēna krīt praktiski uz visu. It īpaši Baltijā, Polijā Skandināvijā, Eiropā, arī pat Āfrikā.
Kamēr fašistisko Krieviju nesakaus lupatās, tikmēr šāda situācija arī būs.

Atbildēt

Ivars

17.06.2022. 17:59

Tas Bens pretīgs dirsējs. Kāds sakars darbam Laimā ar ukrainu? Visur jāiepin tā ukraina. Nu jau tik tālu , ka vairs uz tualeti nevar aiziet no...sties nepieminot ukrainu. Ja jūs esiet tādi ukru fani , tad ko vēl šeit darāt ? Sen jau vajadzēja būt ukros un cīnīties, ar kašnikovu rokās, par viņu un latvijas neatkarību.Hahaha.

Atbildēt

Jukums

17.06.2022. 17:51

Laimas darboņi pamatīgi aplauzušies. Pēc šī skandāla, viņu šokolādes Latvijā pirms tikai vairs retais, pat ja uz katras tāfelītes nodrukātu atvainošanos. Augstprātība un peļņas kāre nav tie labākie padomdevēji.
Un arī Krievijas ārlietu ministrs Lavrovs, kārtējo reizi tā samelojies ka var tikai pabrīnīties. Viņš apgalvojis, ka Krievija nemaz nav ierukusi Ukrainā. Nu, kur vēl trakāk!
Lavrovs intervijā atkārtoti paziņo, ka Krievija nav iebrukusi Ukrainā
17:46
Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs intervijā raidorganizācijai BBC kārtējo reizi paziņojis, ka Krievija nav iebrukusi Ukrainā.

Krievijas valstsvīriem meli nav sveša lieta.

1939. - 1940. gadā sauca somus, poļus, baltiešus un rumāņus par "fašistiem". 2014. gadā meloja par un par "zaļajiem cilvēciņiem" Krimā un šobrīd to turpina melot par "speciālo militāro operāciju".

Atbildēt

anti soross

17.06.2022. 17:38

»

Esi noilgojies pēc Latvijas cietumiem

Vēl viens kremļa nozombētais. Tikai šajā gadījumā jau ož pēc krimināllikuma


ar cietumiem patiesibu un taisnibu nenoslepsi.banderu fasisti ukraina zaudes.

Atbildēt

!

17.06.2022. 17:34

»

Sen nav redzēts

Tāds idiots


sam durak,pindoskij koloborant.

Atbildēt

Kas tas

17.06.2022. 17:23

»

ceri

ka esi anonīms


Par dolbojobu?

Atbildēt

Ko darīs valdība?

17.06.2022. 17:09

Vai Kariņa valdība šo likuma pārkāpumu sodīs? Jeb mūsu likumi ir tikai dekorācijas?

Atbildēt

kas tas par stulbu viepli?

17.06.2022. 15:56

mja, gudri čekai nekalpo

Atbildēt

he, he

17.06.2022. 15:10

»

ZZZ

Polija rietumeiropa? :D Tālāk to putru var nelasīt


Aprobežots idiots esi, ja nezini, ka Polija (Rečsapospoļita) 16.-17.gadsimtā bija pēc teritorijas viena no lielākajām un ietekmīgākajās Eiropas valstīm. Tās teritorijā ietilpa arī Smoļenska, Kijeva, Ļvova un Minska un arī Latgale.

Atbildēt

pārlasi pirms publicē ;)

17.06.2022. 13:21

»

Čiekurs Egles dēls

Šobrīd strādāju objektā kopā ar ukraiņu brigādi (ne bēgļi, bet šeit dzīvojošie). Un, kādas šausmas visiem rusofobiem: mēs savstarpēji komunicējam... krievu valodā


Ā, nu re kā - ukraiņi nav nekādi nacisti un krievu valoda netiek apspiesta, ukrfob ;)

Bet vispār jau ar zināšanu trūkumu nelepojas :)
Izskatās, ka tādi kā tu gan - kopā ar visiem LGTBQ+

Atbildēt

Es

17.06.2022. 12:49

Produkts jau ir sagrauts, pārējais neinteresē. Neredzu problēmu, klimakss Benam?

Atbildēt

ABC

17.06.2022. 12:16

»

un met ārā

nu, zagta vai pabalstu nauda viegli aiziet


Katrs jau spriež pēc sevis!

Atbildēt

un vecenes katru dienu

17.06.2022. 10:42

»

un met ārā

nu, zagta vai pabalstu nauda viegli aiziet


drasē pa veikaliem,,,mēs 1x nedēļā

Atbildēt

Tā , lūk

17.06.2022. 10:37

»

cilvēki maizi glabā

leduskapī, čangaļi piepelējušā maizes kastē


Nē, čangaļi katru dienu pērk svaigu maizi! Bet tā muļķīgā tikko ceptas maizes likšana plastmasas iesaiņojumos ir vienkārši aprobežotības kalngals.

Atbildēt

vērojam kā glupais sarkanais č 3A

17.06.2022. 09:58

kučinskis raujas pie varas...ēst ta' gribas, bet neder nekam...CIK VIŅI IR PRETĪGI, PRETĪGI PRETĪGI...un glupie , protams, ievēlēs, jo tam tos no 1945.g. lecinām barojam un nemācām, ja nu vienīgi mācām mērkaķu seksam un dzīvesveidam- darbs kaitīgs, sekss no 11 g nekaitīgs...................

Atbildēt

ORKLA

17.06.2022. 09:53

Un tomēr, saruna ir par koncernu Orkla, par to kā koncerns ar savu darbību nerespektē normas valstī, kurā tas darbojas, kā līdz tam var nonākt, cik ierēdniecības vide tam ir labvēlīga.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...